Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Australian Open (Australia seturi 1 2 3 4 5
11.12.19
01:00
Sfert de finală
John-Patrick Smith  
Aleksandar Vukic  
11.12.19
01:00
Sfert de finală
Maverick Banes  
Tristan Schoolkate  
11.12.19
01:00
Sfert de finală
Alex Bolt  
Luke Saville  
11.12.19
01:00
Sfert de finală
Max Purcell  
Harry Bourchier  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Igor Sijsling [1]  
Gorazd Srbljak  
10:00
1-a rundă
Benjamin Dhoe  
Patrik Rikl  
11:30
1-a rundă
Luca Gelhardt  
Darko Jandric  
11:30
1-a rundă
Andrey Chepelev  
Ronald Slobodchikov [2]  
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Sherif Sabry [WC]  
Alexander Weis [7]  
11:00
1-a rundă
Fermin Tenti [5]  
Nini Gabriel Dica  
bărbaţi simplu Hard Qatar M15 Doha seturi 1 2 3 4 5
00:50
1-a rundă
George Tsivadze  
Jonathan Mridha [7]  
00:50
1-a rundă
Mousa Zayed [WC]  
Harry Wendelken  
00:50
1-a rundă
Matija Pecotic [3]  
Aleksandre Bakshi  
00:50
1-a rundă
Karl Friberg  
Alexis Gautier  
00:50
1-a rundă
Daniil Glinka  
Adam Moundir [4]  
00:50
1-a rundă
Oleksii Krutykh  
Dimitar Kuzmanov [5]  
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Adrian Bodmer  
Petros Tsitsipas [WC]  
11:30
1-a rundă
David Pichler [5]  
Illya Beloborodko  
11:30
1-a rundă
Alexander Zgirovsky  
Artem Smirnov  
11:30
1-a rundă
Uisung Park  
Mikalai Haliak  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Yanais Laurent  
Francesco Vilardo  
11:00
1-a rundă
Ergi Kirkin [5]  
Jake Hersey [WC]  
11:00
1-a rundă
Seif Adas [WC]  
Nicolas Moreno De Alboran  
12:30
1-a rundă
Fabien Reboul  
Julien De Cuyper [WC]  
12:30
1-a rundă
Max Houkes  
Mousa Alkotop [WC]  
14:00
1-a rundă
Erik Crepaldi [6]  
Sidane Pontjodikromo  
14:00
1-a rundă
Florian Lakat  
Sadio Doumbia [2]  
15:30
1-a rundă
Kristjan Tamm  
Giorgio Ricca [8]  
femei simplu Hard Australia Australian Open (Australia seturi 1 2 3 4 5
03:00
1-a rundă
Arina Rodionova  
Sara Tomic  
03:00
1-a rundă
Maddison Inglis  
Charlotte Kempenaers-Pocz  
04:20
1-a rundă
Olivia Tjandramulia  
Jaimee Fourlis  
05:10
1-a rundă
Gabriella Da Silva Fick  
Lizette Cabrera  
05:10
1-a rundă
Talia Gibson  
Destanee Aiava  
06:10
1-a rundă
Ellen Perez  
Storm Sanders  
06:40
1-a rundă
Alison Bai  
Belinda Woolcock  
08:30
1-a rundă
Abbie Myers  
Alexandra Bozovic  
femei simplu Hard UAE W100+H Dubai seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Urszula Radwanska [WC]  
Sara Sorribes Tormo [5]  
10:00
1-a rundă
Georgina Garcia-Perez [q]  
Mariam Bolkvadze  
10:00
1-a rundă
Barbora Krejcikova  
Stefanie Voegele  
10:00
1-a rundă
Anhelina Kalinina  
Anastasia Potapova [8]  
11:00
1-a rundă
Valentyna Ivakhnenko [q]  
Magdalena Frech [q]  
11:30
1-a rundă
Akgul Amanmuradova [q]  
Katarzyna Kawa  
11:30
1-a rundă
Aleksandra Krunic [q]  
Viktoria Kuzmova [2]  
11:30
1-a rundă
Barbara Haas  
Anastasiya Shoshyna [q]  
11:30
1-a rundă
Greetje Minnen  
Eleonora Molinaro [q]  
12:30
1-a rundă
Daria Snigur [q]  
Yanina Wickmayer  
14:00
1-a rundă
Tatjana Maria [6]  
Patricia Maria Tig  
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
Calificare
Ida Jarlskog  
Eliz Maloney  
10:00
1-a rundă
Gergana Topalova [3]  
Cemre Anil [WC]  
10:00
Calificare
Valeriya Olyanovskaya  
Jantje Tilbuerger  
10:00
1-a rundă
Sakura Hosogi  
Anna Pribylova  
10:30
Calificare
Katsiaryna Skachkova  
Ena Kajevic  
10:30
Calificare
Arina Gabriela Vasilescu  
Kajsa Rinaldo Persson  
10:30
Calificare
Svetlana Iansitova  
Lara Panfilov  
10:30
Calificare
Anastasia Kovaleva  
Sinead Lohan  
11:30
1-a rundă
Ioana Gaspar [8]  
Maria Shusharina  
11:30
1-a rundă
Anastasia Nefedova [6]  
Margarita Lazareva  
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
09:30
Calificare
Andra Maria Nitescu  
Dareen Elleithy  
09:30
Calificare
Vitalia Stamat  
Ritage Faizy  
09:30
Calificare
Dejana Milenkovic  
Nada Fouad  
11:00
1-a rundă
Julyette Steur [1]  
Clarissa Gai  
11:00
Calificare
Alina Michalitsch  
Emma Belluomini  
12:30
Calificare
Anja Draskovic  
Yasmin Ezzat  
12:30
Calificare
Jelena Kovac  
Farida Sabra  
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Polina Leykina [6]  
Eline Audenaert  
10:00
1-a rundă
Josephine Boualem  
Pia Lovric  
10:00
1-a rundă
Dorka Drahota Szabo  
Lisa Sabino  
10:00
1-a rundă
Maria Kallistrou [WC]  
Stela Peeva  
11:30
1-a rundă
Julia Stamatova [8]  
Rafailia Nikoletta Fulop [WC]  
11:30
1-a rundă
Tina Cvetkovic  
Dimitra Pavlou [WC]  
11:30
1-a rundă
Adelina Krueger [q]  
Victoria Borodulina  
11:30
1-a rundă
Daria Maria Munteanu [q]  
Galateia Mesochoritou  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Alice Gillan  
Viktoriia Dema [4]  
11:00
1-a rundă
Margaux Rouvroy [q]  
Anastasia Pribylova [5]  
11:00
1-a rundă
Jessica Bouzas Maneiro [q]  
Victoria Kalaitzis  
12:30
1-a rundă
Theo Gravouil [q]  
Mariana Drazic  
12:30
1-a rundă
Emma Lene [q]  
Anastasia Kulikova [6]  
12:30
1-a rundă
Diana Chehoudi [q]  
Antonia Ruzic [WC]  
12:30
1-a rundă
Selena Janicijevic  
Angelica Raggi [q]  
14:00
1-a rundă
Ivonne Cavalle-Reimers  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [2]  
femei simplu Hard India W25 Pune seturi 1 2 3 4 5
07:00
1-a rundă
Anna Morgina  
Diana Marcinkevica [6]  
07:00
1-a rundă
Ekaterina Yashina [q]  
Risa Ushijima  
08:30
1-a rundă
Olga Doroshina [q]  
Berfu Cengiz  
08:30
1-a rundă
Shalimar Talbi  
Despina Papamichail [7]  
09:00
1-a rundă
Ulrikke Eikeri [4]  
Sharannya Gaware [WC]  
09:00
1-a rundă
Punnin Kovapitukted [q]  
Kyoka Okamura [3]  
10:30
1-a rundă
Evgeniya Burdina [q]  
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty [WC]  
10:30
1-a rundă
Emma Raducanu [q]  
Valeriya Strakhova  
<