Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Germany Heilbronn Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Philipp Kohlschreiber [7]  
Maxime Janvier [q]  
12:00
1-a rundă
Marc Polmans  
Daniel Elahi Galan [4]  
12:00
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry [LL]  
Andrey Kuznetsov [PR]  
13:30
1-a rundă
Mackenzie Mcdonald [8]  
Aleksandar Vukic [q]  
13:30
1-a rundă
Ergi Kirkin [q]  
Joao Menezes [LL]  
13:30
1-a rundă
Rudolf Molleker [WC]  
Antoine Hoang  
15:00
1-a rundă
Mats Moraing [q]  
Henri Laaksonen  
15:00
1-a rundă
Dennis Novak [3]  
Yannick Maden [WC]  
15:00
1-a rundă
Tallon Griekspoor  
Yannick Hanfmann [2WC]  
bărbaţi simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Roberto Bautista Agut [10]  
Tommy Paul [q]  
11:00
1-a rundă
John Millman  
Dusan Lajovic  
11:00
1-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina [q]  
Grigor Dimitrov [16]  
12:30
1-a rundă
Roberto Carballes Baena [q]  
Cameron Norrie [q]  
12:30
1-a rundă
Matteo Berrettini [9]  
Nikoloz Basilashvili  
12:30
1-a rundă
Lorenzo Sonego  
Gael Monfils [14]  
12:30
1-a rundă
Denis Shapovalov [13]  
Kamil Majchrzak [q]  
14:00
a 2-a rundă
Novak Djokovic [1]  
Taylor Harry Fritz  
14:00
a 2-a rundă
Kei Nishikori  
Pablo Carreno-Busta [11]  
14:00
a 2-a rundă
Lorenzo Musetti [WC]  
Reilly Opelka  
15:30
a 2-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman [8]  
Felix Auger Aliassime  
17:00
a 2-a rundă
Federico Delbonis [q]  
David Goffin [12]  
20:00
a 2-a rundă
Aslan Karatsev  
Daniil Medvedev [3]  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Umut Akkoyun [WC]  
Ivan Nedelko [2]  
11:30
1-a rundă
Mick Veldheer  
Sergey Fomin  
11:30
1-a rundă
Dragos Nicolae Madaras  
Bader Alabdullah [WC]  
13:00
1-a rundă
Rio Noguchi [7]  
Nick Hardt  
13:00
1-a rundă
Oleksii Krutykh  
Naoki Nakagawa  
13:00
1-a rundă
Leo Borg  
Fermin Tenti  
bărbaţi simplu Hard Izrael M15 Jerusalem seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Khololwam Montsi  
Julian Cash  
11:00
1-a rundă
Jordan Hasson [WC]  
Felix Corwin [4]  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Mariano Kestelboim  
Yunseong Chung [2]  
11:30
1-a rundă
Aziz Dougaz [1]  
Gustavo Heide  
11:30
1-a rundă
Miguel Fernando Pereira [WC]  
Alexander Donski  
12:50
1-a rundă
Benjamin Lock [4]  
Bruno Nhavene [WC]  
12:50
1-a rundă
Santiago Fa Rodriguez Taverna [8]  
Alibek Kachmazov  
12:50
1-a rundă
Ammar Elamin [WC]  
Michail Pervolarakis [3]  
14:10
1-a rundă
Shunsuke Mitsui  
Jeremy Beale  
bărbaţi simplu Zgura Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor seturi 1 2 3 4 5
12:30
1-a rundă
Denis Yevseyev [3]  
Marco Bortolotti  
12:30
1-a rundă
Danylo Kalenichenko  
Maximilian Neuchrist  
14:00
1-a rundă
Gergely Madarasz  
Artem Dubrivnyy [4]  
14:00
1-a rundă
Luca Giacomini  
Gilbert Klier Junior  
15:30
1-a rundă
Naoki Tajima  
Miljan Zekic [5]  
bărbaţi simplu Zgura Germany M15 Troisdorf seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Tomas Lipovsek Puches  
Kai Wehnelt  
14:00
1-a rundă
Maximilian Dietel [WC]  
Sebastian Fanselow [2]  
14:00
1-a rundă
Max Hans Rehberg [WC]  
Lucas Gerch [6]  
14:00
1-a rundă
Luca Van Assche  
Mathieu Perchicot [8]  
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Valldoreix seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Alex Rybakov [8]  
Martin Cuevas  
14:00
1-a rundă
Pedro Boscardin Dias  
Tiago Cacao  
14:00
1-a rundă
Timo Legout  
Johan Sebastien Tatlot  
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
12:30
1-a rundă
Vitaliy Sachko  
Holger Vitus Nodskov Rune  
12:30
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
Jesper De Jong  
14:00
1-a rundă
Viktor Galovic  
Vit Kopriva [2]  
14:00
1-a rundă
Riccardo Bonadio [5]  
Evan Furness  
14:00
1-a rundă
Jiri Lehecka [7WC]  
Viktor Durasovic  
15:30
1-a rundă
Thai Kwiatkowski [1]  
Filip Duda [WC]  
15:30
1-a rundă
Martin Krumich [WC]  
Chun Hsin Tseng [4]  
bărbaţi simplu Zgura Croatia Zagreb Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Damir Dzumhur [7]  
Go Soeda  
11:00
1-a rundă
Dmitry Popko [ALT]  
Marcelo Tomas Barrios Vera [q]  
11:00
1-a rundă
Juan Pablo Varillas  
Pedro Sousa [5]  
12:30
1-a rundă
Ernests Gulbis [q]  
Borna Gojo [WC]  
12:30
1-a rundă
Leonardo Mayer  
Frederico Ferreira Silva  
12:30
1-a rundă
Sebastian Baez [q]  
Ramkumar Ramanathan [q]  
14:00
1-a rundă
Nino Serdarusic [WC]  
Pedro Martinez Portero [2]  
14:00
1-a rundă
Kacper Zuk  
Jurij Rodionov  
femei simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Laura Siegemund [LL]  
Nadia Podoroska  
12:00
1-a rundă
Kristina Mladenovic [LL]  
Belinda Bencic [10]  
12:00
1-a rundă
Sloane Stephens [LL]  
Madison Keys  
12:00
1-a rundă
Martina Trevisan [WC]  
Yaroslava Shvedova [SR]  
13:30
1-a rundă
Caroline Garcia [WC]  
Elisabetta Cocciaretto [WC]  
13:30
1-a rundă
Bernarda Pera [q]  
Tamara Zidansek [q]  
13:30
1-a rundă
Veronika Kudermetova  
Elise Mertens [14]  
14:00
1-a rundă
Garbine Muguruza [12]  
Anastasia Pavlyuchenkova  
14:00
1-a rundă
Saisai Zheng [SR]  
Barbora Krejcikova  
15:30
1-a rundă
Angelique Kerber  
Alize Cornet [q]  
15:30
1-a rundă
Ajla Tomljanovic [q]  
Marketa Vondrousova  
19:00
1-a rundă
Johanna Konta [16]  
Jelena Ostapenko  
femei simplu Zgura USA W100 Bonita Springs seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Olga Govortsova [7]  
Ashlyn Krueger [WC]  
17:00
1-a rundă
Madison Brengle [1]  
Robin Montgomery [WC]  
17:00
1-a rundă
Veronica Cepede Royg  
Magdalena Frech  
17:00
1-a rundă
Sachia Vickery  
Usue Maitane Arconada  
17:00
1-a rundă
Vera Lapko  
Renata Zarazua [6]  
17:00
1-a rundă
Francesca Di Lorenzo  
Caroline Dolehide  
17:00
1-a rundă
Whitney Osuigwe  
Varvara Lepchenko  
17:00
1-a rundă
Hailey Baptiste [WC]  
Xin Yu Wang [8]  
17:00
1-a rundă
Katie Volynets [WC]  
Harriet Dart  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
Calificare
Yvonne Neuwirth  
Romana Cisovska  
10:00
Calificare
Polina Bakhmutkina  
Ilay Yoruk  
10:00
Calificare
Maria Lota Kaul  
Doga Turkmen  
10:00
Calificare
Mayuka Aikawa  
Ozlem Uslu  
10:00
Calificare
Caijsa Wilda Hennemann  
Arianna Zucchini  
10:00
Calificare
Katarina Kuzmova (2001)  
Federica Bilardo  
10:00
Calificare
Margaux Rouvroy  
Eszter Meri  
10:00
Calificare
Antonia Ruzic  
Irina Dshandshgava  
11:00
1-a rundă
Cristina Dinu  
Berfu Cengiz [2]  
13:00
1-a rundă
Alina Muradow [WC]  
Elena Malygina [7]  
13:30
1-a rundă
Dabin Kim [3]  
Aurora Zantedeschi  
14:30
1-a rundă
Fanny Ostlund [6]  
Matilda Mutavdzic  
14:30
1-a rundă
Misaki Matsuda  
Manon Arcangioli  
femei simplu Hard Izrael W15 Jerusalem seturi 1 2 3 4 5
09:30
Calificare
Emily Welker  
Sabrina Kalandarov  
09:30
Calificare
Sabastiani Leon  
Koral Koldobski  
09:30
Calificare
Sofia Milatova  
Anna Ozerova  
09:30
Calificare
Maria Manilova  
Kristina Milenkovic  
09:30
Calificare
Zoe Howard  
Darya Shvartsmann  
09:30
Calificare
Emmy Yaron  
Magdalena Stoilkovska  
10:30
1-a rundă
Jasmin Jebawy  
Nicole Khirin  
10:30
1-a rundă
Nikol Mishieva [WC]  
Noa Major [WC]  
10:30
1-a rundă
Maria Sholokhova  
Viktoria Morvayova [2]  
12:00
1-a rundă
Timea Jaruskova  
Alexandra Osborne [8]  
12:30
Calificare
Clara Vlasselaer  
Astrid Cirotte  
12:30
Calificare
Liam Oved  
Stefani Sandoiu Shtein  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Federica Prati  
Laura Mair [WC]  
11:30
Calificare
Anna Ulyashchenko  
Sem Wensveen  
11:30
Calificare
Katsiaryna Skachkova  
Hwiwon Wi  
11:30
Calificare
Chiara Catini  
Jasmijn Gimbrere  
12:30
1-a rundă
Erika Sema [5]  
Ayumi Koshiishi  
12:30
Calificare
Alejandra Gutierrez  
Ferdaous Bahri  
12:30
1-a rundă
Lauren Proctor  
Olga Helmi  
12:30
1-a rundă
Anna Kubareva [1]  
Emma Davis  
12:30
Calificare
Zoe Billon  
Julia Konishi Camargo Silva  
13:00
1-a rundă
Daria Lodikova [7]  
Eliessa Vanlangendonck  
13:00
1-a rundă
Caroline Vernet [WC]  
Dasha Ivanova [4]  
femei simplu Zgura France W60 Saint Gaudens seturi 1 2 3 4 5
11:30
Calificare
Alice Rame  
Angelica Moratelli  
11:30
Calificare
Anna Bondar  
Darya Astakhova  
11:30
Calificare
Qinwen Zheng  
Tayisiya Morderger  
13:00
Calificare
Margot Yerolymos  
Kimberley Zimmermann  
13:00
Calificare
Diane Parry  
Oana Georgeta Simion  
13:00
Calificare
Lois Boisson  
Audrey Albie  
13:30
Calificare
Katharina Gerlach  
Vlada Koval  
13:30
Calificare
Tessah Andrianjafitrimo  
Leolia Jeanjean  
15:30
1-a rundă
Alexandra Dulgheru  
Laura-Ioana Paar  
15:30
1-a rundă
Destanee Aiava  
Maria Gutierrez Carrasco [WC]  
15:30
1-a rundă
Aubane Droguet [WC]  
Elena Gabriela Ruse [9]  
17:00
1-a rundă
En Shuo Liang  
Kurumi Nara [4]  
femei simplu Zgura Spain W60+H La Bisbal seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Kateryna Kozlova  
Chihiro Muramatsu  
12:00
1-a rundă
Jessica Pieri [q]  
Timea Babos [4]  
12:00
1-a rundă
Greetje Minnen [7]  
Olga Saez Larra [q]  
13:30
1-a rundă
Lara Arruabarrena  
Kaja Juvan [2]  
13:30
1-a rundă
Simona Waltert [q]  
Mona Barthel  
13:30
1-a rundă
Ane Mintegi Del Olmo [WC]  
Irina Khromacheva  
14:00
1-a rundă
Anna-Lena Friedsam [5]  
Vitalia Diatchenko  
14:00
1-a rundă
Guiomar Zuleta De Reales [q]  
Olga Danilovic  
bărbaţi dublu Zgura Germany Heilbronn Challenger seturi 1 2 3 4 5
16:30
1-a rundă
Tuna Altuna/Altug Celikbilek [WC]  
Denis Kudla/Mackenzie Mcdonald  
16:30
1-a rundă
Taro Daniel/Bernabe Zapata Miralles  
Sander Arends/Divij Sharan [2]  
16:30
1-a rundă
Rafael Matos/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [4]  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
bărbaţi dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Karen Khachanov/Andrey Rublev  
Lukasz Kubot/Franko Skugor  
14:00
1-a rundă
Marco Cecchinato/Stefano Travaglia [WC]  
Wesley Koolhof/Jean-Julien Rojer [7]  
14:00
1-a rundă
Alex de Minaur/Jan-Lennard Struff  
Ivan Dodig/Filip Polasek [3]  
15:30
1-a rundă
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori [WC]  
Adrian Mannarino/Benoit Paire  
15:30
1-a rundă
Kevin Krawietz/Horia Tecau [8]  
Marin Cilic/Marcelo Melo  
17:00
1-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [1]  
Fabio Fognini/Lorenzo Musetti [WC]  
17:00
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop [ALT]  
Daniel Evans/Neal Skupski  
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
13:30
1-a rundă
Daniil Glinka/Zura Tkemaladze  
Karl Friberg/Simon Yitbarek  
15:00
1-a rundă
Sandro Kopp/Mick Veldheer  
Francesco Forti/Davide Galoppini [2]  
16:00
1-a rundă
Daniel Michalski/David Pichler [1]  
Antonio Massara/Gabriele Piraino [WC]  
16:00
1-a rundă
Ivan Kazakov/Danylo Veremeychuk [WC]  
Ignacio Monzon/Fermin Tenti  
bărbaţi dublu Hard Izrael M15 Jerusalem seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Marek Gengel/Dominik Langmajer  
Alexander Cozbinov/Marat Deviatiarov [3]  
12:00
1-a rundă
Yair Sarouk/Sahar Simon  
Filip Bergevi/Simon Freund [2]  
12:00
1-a rundă
Luca Castelnuovo/Alexandar Lazarov [1]  
Roi Ginat/Orel Kimhi [WC]  
12:30
1-a rundă
Alexander Gaponenko/Raz Haviv [WC]  
Jonathan Binding/Scott Duncan  
13:30
1-a rundă
Vasilios Caripi/Kelsey Stevenson [4]  
Alexis Canter/Dylan Salton  
13:30
1-a rundă
Karlo Cubelic/Gilad Tamar  
Alec Beckley/Khololwam Montsi  
13:30
1-a rundă
Julian Cash/Felix Corwin  
Asaf Friedler/Niv Zuckerman [WC]  
14:00
1-a rundă
Keenan Mayo/Reese Stalder  
Lior Goldenberg/Jordan Hasson  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14:30
1-a rundă
Esteban Bruna/Michel Vernier  
Taisei Ichikawa/Seita Watanabe  
16:00
1-a rundă
Guido Ivan Justo/Miguel Fernando Pereira  
Erik Crepaldi/Mariano Kestelboim [3]  
16:00
1-a rundă
Brandon Holt/Roy Smith  
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa [2]  
bărbaţi dublu Zgura Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Peter Fajta/Fabian Marozsan  
Tim Heger/Bjorn Nareyka  
17:00
1-a rundă
Nerman Fatic/Vladan Tadic  
Marco Bortolotti/Maximilian Neuchrist [2]  
bărbaţi dublu Zgura Germany M15 Troisdorf seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Tom Gentzsch/Marvin Greven [WC]  
Hasan Ibrahim/Timo Stodder  
15:30
1-a rundă
Leon Hoeveler/John Sperle  
Juan Ignacio Galarza/Juan Pablo Paz [4]  
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Valldoreix seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Michiel De Krom/Ryan Nijboer  
Max Alcala Gurri/Mario Gonzalez Fernandez [WC]  
15:30
1-a rundă
Francisco Cabral/Goncalo Falcao [1]  
Roman Andres Burruchaga/Facundo Diaz Acosta  
15:30
1-a rundă
Georgii Kravchenko/Alvaro Lopez San Martin  
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko  
15:30
1-a rundă
Guy Den Heijer/Vladyslav Orlov  
Theo Arribage/Benjamin Pietri  
17:00
1-a rundă
Maxime Hamou/Johan Sebastien Tatlot  
Daniel Rincon/Pedro Vives Marcos  
17:00
1-a rundă
Martin Damm/Alex Rybakov  
Javier Barranco Cosano/Benjamin Winter Lopez [2]  
17:00
1-a rundă
Rayane Roumane/Richard Zusman [WC]  
Martin Cuevas/Facundo Juarez [4]  
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Vaclav Safranek/Jan Satral  
Jiri Barnat/Jiri Jenicek [WC]  
17:00
1-a rundă
Manuel Guinard/Lucas Miedler [1]  
Sasi Kumar Mukund/Filip Peliwo  
17:00
1-a rundă
Pedro Cachin/Nikolas Sanchez-Izquierdo  
Vlad Victor Cornea/Uladzimir Ignatik  
17:00
1-a rundă
Daniel Siniakov/Dalibor Svrcina [WC]  
Jesper De Jong/Vitaliy Sachko [2]  
bărbaţi dublu Zgura Croatia Zagreb Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Dmitry Popko/Alejandro Tabilo  
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur  
15:30
1-a rundă
Roman Jebavy/Andrej Martin  
N.sriram Balaji/Ramkumar Ramanathan  
15:30
1-a rundă
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov [1]  
Sebastian Baez/Thiago Seyboth Wild  
15:30
1-a rundă
Duje Ajdukovic/Frane Nincevic [WC]  
Federico Coria/Emilio Gomez  
17:00
1-a rundă
Szymon Walkow/Jan Zielinski  
Daniil Golubev/Evgeny Tyurnev [WC]  
17:00
1-a rundă
Luca Margaroli/Mohamed Safwat  
Romain Arneodo/Albano Olivetti [2]  
17:00
1-a rundă
Zvonimir Babic/Fabian Fallert [WC]  
Evan King/Hunter Reese [3]  
femei dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Bethanie Mattek-Sands/Jessica Pegula  
Sharon Fichman/Giuliana Olmos [ALT]  
13:30
1-a rundă
Irina-Camelia Begu/Sara Errani [WC]  
Sofia Kenin/Alison Riske  
13:30
1-a rundă
Daria Kasatkina/Petra Martic  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [6]  
15:30
1-a rundă
Caroline Garcia/Nadia Podoroska  
Hayley Carter/Luisa Stefani  
17:00
1-a rundă
Elena Vesnina/Vera Zvonareva [SR]  
Ekaterina Alexandrova/Zhaoxuan Yang  
17:00
1-a rundă
Alla Kudryavtseva/Monica Niculescu [SR]  
Gabriela Dabrowski/Asia Muhammad [8]  
femei dublu Zgura USA W100 Bonita Springs seturi 1 2 3 4 5
21:00
1-a rundă
Eri Hozumi/Miyu Kato [3]  
Kristie Ahn/Quinn Gleason  
21:00
1-a rundă
Elizabeth Mandlik/Katie Volynets [WC]  
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies [4]  
21:30
1-a rundă
Ashlyn Krueger/Robin Montgomery [WC]  
Anna Danilina/Arina Rodionova [2]  
22:30
1-a rundă
Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide [1]  
Gabriela Talaba/Marcela Zacarias  
23:00
1-a rundă
Francesca Di Lorenzo/Katie Swan  
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe  
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
13:30
1-a rundă
Gabriela Ce/Cristina Dinu [1]  
Julia Avdeeva/Polina Bakhmutkina  
13:30
1-a rundă
Romana Cisovska/Katarina Kuzmova (2001)  
Katharina Hering/Natalia Siedliska  
14:30
1-a rundă
Kajsa Rinaldo Persson/Julita Saner  
Cemre Anil/Basak Eraydin [3]  
14:30
1-a rundă
Maja Radenkovic/Melis Yasar  
Vanessa Ersoz/Melis Ayda Uyar  
femei dublu Hard Izrael W15 Jerusalem seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Emily Appleton/Alicia Barnett [1]  
Ofer Kivity/Oluchukwu Jennifer Ibeto [WC]  
11:00
1-a rundă
Ginevra Parentini Vallega Montebruno/Greta Schieroni  
Jenny Duerst/Nina Stadler [2]  
12:30
1-a rundă
Shelly Bereznyak/Nicole Khirin  
Maya Betzalel/Sabrina Kalandarov [WC]  
12:30
1-a rundă
Zoe Howard/Magdalena Stoilkovska  
Weronika Baszak/Valentina Ryser  
12:30
1-a rundă
Lola Mireille Glantz/Liisa Vehvilainen  
Kathleen Kanev/Emily Welker  
14:00
1-a rundă
Alexandra Osborne/Maria Sholokhova  
Karin Altori/Noa Major [WC]  
14:00
1-a rundă
Sofia Milatova/Nicole Nadel  
Lina Glushko/Shavit Kimchi [3]  
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Sara Akid/Sarah Lisa Aubertin [WC]  
Jasmijn Gimbrere/Sem Wensveen  
16:00
1-a rundă
Althea Hudson/Zora Hudson  
Angelica Raggi/Erika Sema [2]  
16:00
1-a rundă
Olivia Gram/Maria Paulina Perez Garcia [4]  
Katsiaryna Skachkova/Joanna Zawadzka  
16:00
1-a rundă
Freya Christie/Sarah Beth Grey [1]  
Emma Davis/Hina Inoue  
femei dublu Zgura France W60 Saint Gaudens seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan  
Tayisiya Morderger/Yana Morderger [3]  
17:00
1-a rundă
Audrey Albie/Leolia Jeanjean  
Elsa Jacquemot/Lucie Wargnier  
17:00
1-a rundă
Tessah Andrianjafitrimo/Carole Monnet  
Cristina Bucsa/Vlada Koval  
18:00
1-a rundă
Justina Mikulskyte/Oana Georgeta Simion  
Estelle Cascino/Jessika Ponchet [2]  
femei dublu Zgura Spain W60+H La Bisbal seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Marina Bassols Ribera/Marta Custic  
Richel Hogenkamp/Suzan Lamens  
15:30
1-a rundă
Ariadna Briones Ginesta/Annika Kannan  
Emily Webley-Smith/Xiaodi You  
15:30
1-a rundă
Cristiana Ferrando/Rebecca Marino  
Federica Di Sarra/Camilla Rosatello  
15:30
1-a rundă
Valentyna Ivakhnenko/Andreea Prisacariu  
Natela Dzalamidze/Sofya Lansere [4]  
16:00
1-a rundă
Ane Mintegi Del Olmo/Oksana Selekhmeteva  
Riya Bhatia/Na-Lae Han  
17:00
1-a rundă
Mona Barthel/Mandy Minella [3]  
Paula Kania/Natalija Kostic  
<