Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Carlos Gomez-Herrera Carlos Gomez-Herrera serviciu 0 3 1 15
Kevin King 1 6 4 15
18:30
1-a rundă
Alexander Cozbinov [ALT] Alexander Cozbinov serviciu 0 0 0
Luca Castelnuovo [q] 0 0 0
bărbaţi simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
17:30
1-a rundă
Pablo Carreno-Busta 0 1 0
Stefanos Tsitsipas [2] Stefanos Tsitsipas serviciu 0 3 15
18:10
1-a rundă
Nikoloz Basilashvili 0 4 0
Richard Berankis Richard Berankis serviciu 0 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Trnava seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Jiri Lehecka Jiri Lehecka serviciu 1 6 3 3 40
Savriyan Danilov 1 1 6 3 30
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Pelle Boerma [WC] 1 6 3 40
Terence Atmane Terence Atmane serviciu 0 4 3 40
bărbaţi simplu Zgura Argentina M25 Cordoba seturi 1 2 3 4 5
16:00
Calificare
Franco Emanuel Egea 1 7 2 40
Leonardo Aboian Leonardo Aboian serviciu 0 64 0 A
17:00
1-a rundă
Daniel Dutra Da Silva Daniel Dutra Da Silva serviciu 0 2 15
Mariano Kestelboim 0 1 15
18:30
Calificare
Juan Bautista Otegui 1 6 3 A
Alejo Vilaro Alejo Vilaro serviciu 0 2 1 40
bărbaţi simplu Indoor Hard France Pau Challenger seturi 1 2 3 4 5
16:40
a 2-a rundă
Sumit Nagal [3] Sumit Nagal serviciu 1 1 6 0 40
Hugo Grenier 1 6 2 0 40
17:40
a 2-a rundă
Maxime Janvier [10] 0 3 15
Jerzy Janowicz [WC] Jerzy Janowicz serviciu 0 4 15
femei simplu Hard Qatar Doha seturi 1 2 3 4 5
16:10
a 2-a rundă
Elise Mertens [16] Elise Mertens serviciu 1 6 3 2 15
Yulia Putintseva 1 4 6 4 15
17:10
a 2-a rundă
Veronika Kudermetova 0 4 4 15
Belinda Bencic [4] Belinda Bencic serviciu 1 6 4 15
17:40
a 2-a rundă
Ashleigh Barty [1] 1 6 0 0
Laura Siegemund [q] Laura Siegemund serviciu 0 3 0 0
17:40
a 2-a rundă
Alison Van Uytvanck 0 2 30
Elena Rybakina [14] Elena Rybakina serviciu 0 2 40
bărbaţi simplu Zgura Chile Santiago seturi 1 2 3 4 5
18:00
1-a rundă
Andrej Martin Andrej Martin serviciu 0 1 40
Alejandro Davidovich Fokina 0 1 15
18:00
1-a rundă
Renzo Olivo [q] Renzo Olivo serviciu 0 0 30
Pedro Sousa 0 2 0
18:00
1-a rundă
Thiago Moura Monteiro [8] 0 1 30
Leonardo Mayer Leonardo Mayer serviciu 0 1 40
femei simplu Carpet Germany W25 Altenkirchen seturi 1 2 3 4 5
16:30
1-a rundă
Stefania Rubini 0 4 0
Mina Hodzic Mina Hodzic serviciu 0 3 0
femei simplu Indoor Hard France W25 Macon seturi 1 2 3 4 5
16:30
1-a rundă
Myrtille Georges Myrtille Georges serviciu 0 4 3 30
Tessah Andrianjafitrimo [q] 1 6 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy M25 Trento seturi 1 2 3 4 5
10:40
Calificare
suspendată
Yannik Steinegger 1 6 3 0 12
Giuseppe Tresca Giuseppe Tresca serviciu 1 4 6 0 12
<