Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Pakistan Pakistan F3 (Islamabad) seturi 1 2 3 4 5
07:30
a 2-a rundă
Alexander Pavlioutchenkov  
Lorenzo Bocchi [4]  
07:30
a 2-a rundă
Aqeel Khan [WC]  
Rio Noguchi [2]  
07:30
a 2-a rundă
Kai Wehnelt [3]  
Chandril Sood  
07:30
a 2-a rundă
Shamael Chaudhry  
Niklas Johansson [5]  
09:00
a 2-a rundă
Hamid Reza Nadaf [7]  
Hao Yuan Ng [LL]  
09:00
a 2-a rundă
Ray Ho  
M. Abid Ali Khan Akbar [WC]  
09:00
a 2-a rundă
Muzammil Murtaza  
Alexis Canter [6]  
bărbaţi simplu Hard Qatar Qatar F6 (Doha) seturi 1 2 3 4 5
14:00
a 2-a rundă
Adelchi Virgili [WC]  
Zizou Bergs [6]  
14:00
a 2-a rundă
Alexander Zhurbin [3]  
Bernardo Saraiva  
14:00
a 2-a rundă
Matic Spec [q]  
Jesper De Jong [q]  
14:00
a 2-a rundă
Constantin Schmitz [q]  
Florian Lakat  
15:30
a 2-a rundă
Richard Muzaev  
Aslan Karatsev [2]  
15:30
a 2-a rundă
Mick Lescure [8]  
Alexandar Lazarov  
15:30
a 2-a rundă
Lorenzo Frigerio [q]  
Tak Khunn Wang [5]  
15:30
a 2-a rundă
Michail Pervolarakis  
Vladyslav Orlov  
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F45 (Monastir) seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Jose Fco. Vidal Azorin  
Nicolo Turchetti  
10:00
1-a rundă
Alexander Erler [4]  
Walter Trusendi  
10:00
1-a rundă
Hugo Pontico  
Manuel Guinard [2]  
10:00
1-a rundă
Ronald Gabas [WC]  
Bogdan Bobrov  
10:00
1-a rundă
Mousa Alkotop [WC]  
Erik Crepaldi [q]  
11:30
1-a rundă
Mohamed Hassan [WC]  
Aziz Dougaz [5]  
11:30
1-a rundă
Hugo Voljacques  
Clement Tabur [q]  
13:00
1-a rundă
Frederico Gil [1]  
Nicolas Tepmahc [q]  
20.12.18
01:00
a 2-a rundă
Gabriel Petit [7]  
Jack Findel-Hawkins  
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F41 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
08:00
1-a rundă
Dejan Katic [6]  
Burak Bilgin [WC]  
08:00
1-a rundă
Paul Woerner  
Besir Durguti [WC]  
08:00
1-a rundă
Alexander Weis  
Alexandru Vasile Manole  
08:00
1-a rundă
Dan Alexandru Tomescu  
Gibril Diarra  
08:00
1-a rundă
Osmancan Soyler [WC]  
Oriol Roca Batalla [2]  
09:30
1-a rundă
Markos Kalovelonis [7]  
Mohamed Abdel-Aziz [WC]  
09:30
1-a rundă
Ronald Slobodchikov [4]  
Ignacio Carou  
09:30
1-a rundă
George Botezan  
Oleg Prihodko  
09:30
1-a rundă
Mick Veldheer  
Gorazd Srbljak  
11:00
1-a rundă
Ivan Nedelko [1]  
Rayane Roumane  
femei simplu Hard Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
08:00
1-a rundă
Dia Evtimova [3]  
Vasilisa Aponasenko  
08:00
1-a rundă
Lisa Zaar [SE]  
Carole Monnet  
09:30
1-a rundă
Arina Gabriela Vasilescu  
Basak Akbas [WC]  
09:30
1-a rundă
Ilay Yoruk  
Anastasia Sukhotina  
11:00
1-a rundă
Angelina Zhuravleva [8]  
Karola Patricia Bejenaru  
femei simplu Hard Djibouti Djibouti seturi 1 2 3 4 5
08:00
a 2-a rundă
Ho Ching Wu [1]  
Doroteja Joksovic  
08:00
a 2-a rundă
Katharina Hering [3]  
Patricia Boentgen  
08:00
a 2-a rundă
Bhuvana Kalva [6]  
Emmanuelle Girard  
09:30
a 2-a rundă
Mariana Drazic [5]  
Likhitha Kalava  
09:30
a 2-a rundă
Destinee Martins  
Man Ying Maggie Ng [7]  
09:30
a 2-a rundă
Aisha Niyonkuru [WC]  
Noa Liauw A Fong [4]  
11:00
a 2-a rundă
Darya Lebesheva  
Katsiaryna Skachkova [WC]  
11:00
a 2-a rundă
Sariaka Veronika Rachelle Radilofe  
Merel Hoedt [2]  
femei simplu Hard Tunisia Monastir seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Maelys Bougrat [q]  
Mouna Bouzgarrou [WC]  
11:00
1-a rundă
Federica Prati  
Tamara Milosevic [q]  
11:00
1-a rundă
Anjana Suresh [q]  
Caroline Romeo [2]  
11:00
1-a rundă
Alice Amendola [q]  
Haley Giavara [WC]  
11:30
1-a rundă
Alicia Smith  
Bojana Marinkovic [5]  
12:30
1-a rundă
Chiara Scholl [1]  
Costanza Traversi  
12:30
1-a rundă
Giorgia Marchetti [3]  
Joanne Zuger  
13:00
1-a rundă
Claudia Giovine [6]  
Dejana Milenkovic [WC]  
20.12.18
01:00
a 2-a rundă
Sinja Kraus  
Ekaterina Shalimova  
20.12.18
01:00
a 2-a rundă
Sophia Biolay [q]  
Eliessa Vanlangendonck [4]  
femei simplu Hard India Navi Mumbai seturi 1 2 3 4 5
11:30
a 2-a rundă
Ekaterina Yashina  
Mahak Jain [WC]  
11:30
a 2-a rundă
Nigina Abduraimova  
Mariam Bolkvadze  
11:30
a 2-a rundă
Hiroko Kuwata [4]  
Jacqueline Cako [q]  
13:00
a 2-a rundă
Aleksandrina Naydenova  
Diana Marcinkevica [7]  
13:00
a 2-a rundă
Katarzyna Kawa [5]  
Emily Webley-Smith [q]  
13:00
a 2-a rundă
Tessah Andrianjafitrimo [8]  
Maria Marfutina [q]  
14:30
a 2-a rundă
Tereza Mihalikova  
Julie Gervais [q]  
14:30
a 2-a rundă
Naho Sato [LL]  
Barbara Haas [2]  
femei simplu Indoor Hard Italy Ortisei seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Natalia Siedliska [3]  
Carmen Schultheiss  
13:00
a 2-a rundă
Joanna Garland  
Sandy Marti  
14:30
a 2-a rundă
Nora Niedmers [q]  
Julia Stamatova [2]  
14:30
a 2-a rundă
Anna Makhorkina  
Veronika Erjavec [8]  
16:00
a 2-a rundă
Nicole Gadient  
Simona Waltert [4]  
16:00
a 2-a rundă
Iva Zelic [q]  
Laura Mair [WC]  
17:30
a 2-a rundă
Michaela Bayerlova [5]  
Olga Helmi  
19:00
a 2-a rundă
Verena Hofer [6]  
Francesca Bullani  
<