Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Filip Krajinovic 2 6 6 7
John Isner 1 4 72 65
04.11.17
Semifinală
Jack Sock 2 7 6
Julien Benneteau 0 5 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
1-a rundă de calif.
Farrukh Dustov 2 6 4 6
Hans Podlipnik-Castillo 1 3 6 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Jan Mertl 2 6 7
Marcin Gawron 0 4 65
04.11.17
1-a rundă de calif.
Franko Skugor 2 6 6
Marek Semjan 0 2 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Niels Desein 2 6 6
Andrei Vasilevski 0 4 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Matteo Viola 2 3 6 6
Sarp Agabigun 1 6 4 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Marc Sieber 2 5 6 6
Altug Celikbilek 1 7 1 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Denys Molchanov 2 6 3 6
David Juras 1 4 6 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Dzmitry Zhyrmont 2 1 6 7
Mikhail Elgin 1 6 4 65
04.11.17
1-a rundă de calif.
Ante Pavic 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 4 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Kevin Krawietz 2 7 6
Martin Fekiac 0 610 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Tom Farquharson 2 6 6
Tristan-Samuel Weissborn 0 3 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Danylo Kalenichenko 1 1 6 3
Artem Smirnov retragere 0 6 1 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Andrej Glvac 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 4 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
David Damian Brna 2 6 6
Albert Sprlak Puk 0 3 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 7 6
Divij Sharan 0 65 4
bărbaţi simplu Hard Australia Canberra Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Matthew Ebden 2 5 6 6
Marc Polmans 1 7 1 4
04.11.17
Semifinală
Taro Daniel 2 7 6
Alex Bolt 0 62 2
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Charlottesville Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Tim Smyczek 2 6 2 6
Stefan Kozlov 1 3 6 2
04.11.17
Semifinală
Tennys Sandgren 2 6 6
Michael Mmoh 0 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F8 seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Petr Michnev 2 6 6
Lukas Klein 0 2 4
04.11.17
Semifinală
Marek Jaloviec 2 6 6
Jan Satral 0 3 4
bărbaţi simplu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Jerzy Janowicz 2 6 6 6
Matthias Bachinger 1 710 4 3
04.11.17
Semifinală
Maximilian Marterer 2 6 6
Sebastian Ofner 0 4 4
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F32 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Pawel Cias 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 65 3
04.11.17
Semifinală
Ryan Nijboer 2 7 6
Viktor Durasovic 0 64 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Estonia Estonia F3 (Tallinn) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Evgeny Karlovskiy 2 3 6 6
Maxime Authom 1 6 3 0
04.11.17
Semifinală
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Gregoire Jacq 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F7 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Andres Artunedo Martinavarr 2 6 6
Billy Harris 0 3 2
04.11.17
Semifinală
Matthias Haim 1 w/o
Laurent Lokoli 0
bărbaţi simplu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Gerald Melzer 2 6 6
Facundo Bagnis 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F15 (Meitar) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Yannick Jankovits 2 7 7
Yannick Mertens 0 5 66
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F36 (Santa seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Tomislav Brkic 2 7 6
Lorenzo Sonego 0 5 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Japan Kobe Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
1-a rundă de calif.
Yuichi Ito 2 6 6
Jui-Chen Hung 0 2 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Marinko Matosevic 2 6 6
Yuki Mochizuki 0 4 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Yan Bai 2 5 7 6
Kento Takeuchi 1 7 66 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Sho Shimabukuro 0 3 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Takuto Niki 2 3 6 6
Issei Okamura 1 6 2 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Naoki Nakagawa 2 6 6
Yuga Tashiro 0 3 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Xin Gao 2 4 6 6
Seita Watanabe 1 6 4 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Shintaro Imai 1 w/o
Christopher Rungkat 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Lucas Miedler 2 6 6
Jumpei Yamasaki 0 4 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Max Purcell 2 7 6
Shinji Hazawa 0 66 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Sora Fukuda 2 6 6
Yuto Sakai 0 1 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Renta Tokuda 2 6 7
Ken Onoda 0 0 61
04.11.17
1-a rundă de calif.
Yosuke Watanuki 2 6 6
Itsuki Matsumoto 0 4 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Makoto Ochi 2 6 6
Cheong-Eui Kim 0 4 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Yasutaka Suzuki 2 6 6
Takuya Komura 0 4 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
James Kent Trotter 2 7 3 7
Yunseong Chung 1 67 6 5
bărbaţi simplu Hard Kuwait Kuwait F1 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Alessandro Bega 2 7 6
Benjamin Lock 0 5 4
04.11.17
Semifinală
Maximilian Neuchrist 2 6 6 7
David Pichler 1 4 75 65
bărbaţi simplu Hard Malaysia Malaysia F3 (Kuala seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Scott Griekspoor 2 6 6
Borna Gojo 0 4 2
04.11.17
Semifinală
Scott Griekspoor 2 0 6 6
Djurabeck Karimov 1 6 1 1
04.11.17
Semifinală
Borna Gojo 2 7 7
Evan Song 0 5 64
bărbaţi simplu Zgura Uruguay Montevideo Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
1-a rundă de calif.
Andres Molteni 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Jose Pereira 2 6 6
Emiliano Troche 0 0 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Dario Acosta 2 6 6
Francisco Llanes 0 1 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 6 6
Franco Roncadelli 0 3 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Peter Nagy 2 6 6 6
Rodrigo Arus 1 1 75 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim 2 7 4 6
Pedro Sakamoto 1 67 6 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Nicolas Xiviller 1 6 1
Gonzalo Bancalari retragere 0 2 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Camilo Ugo Carabelli 2 6 7
Gonzalo Lama 0 3 60
bărbaţi simplu Zgura Morocco Morocco F4 (Casablanca) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Laurynas Grigelis 2 4 6 7
Lamine Ouahab 1 6 2 5
bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
1-a rundă de calif.
Yannik Reuter 2 1 6 6
Joffrey De Schepper 1 6 3 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Maxime Tabatruong 2 6 6
Artem Sitak 0 4 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Wesley Koolhof 2 6 6
Edgar Jeanmougin 0 0 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Constant Lestienne 2 4 6 7
Hugo Nys 1 6 3 64
04.11.17
1-a rundă de calif.
Romain Barbosa 2 3 6 6
Yannick Thivant 1 6 1 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Maxime Janvier 2 6 6
Tomasz Bednarek 0 4 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Fabien Reboul 2 6 7
Andriej Kapas 0 4 65
04.11.17
1-a rundă de calif.
Antoine Bellier 2 6 6
Matteo Martineau 0 4 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Corentin Denolly 2 6 6
Clement Geens 0 3 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Evan Furness 2 6 6
Ulysse Bertrand 0 0 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Clement Tabur 2 6 6
Benjamin Paranque 0 3 4
bărbaţi simplu Hard China Shenzhen Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Radu Albot 2 6 6
Mikhail Youzhny 0 3 2
04.11.17
Semifinală
Hubert Hurkacz 2 7 7
Blaz Kavcic 0 61 5
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F33 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Joao Monteiro 2 7 6
Gabi Adrian Boitan 0 5 4
04.11.17
Semifinală
Samuel Bensoussan 2 4 7 6
Elliot Benchetrit 1 6 64 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F41 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Kimmer Coppejans 2 6 6
Ivan Nedelko 0 4 3
04.11.17
Semifinală
Davide Galoppini 2 6 6
Dennis Novak 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura USA USA F35 (Birmingham) seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Fabrizio Ornago 2 6 6
Julian Lenz 0 2 2
04.11.17
Semifinală
Roberto Cid 2 6 6
Gustav Hansson 0 3 1
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Dia Evtimova 2 5 6 6
Emma Lene 1 7 3 1
04.11.17
Semifinală
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Julia Stamatova 0 3 3
femei simplu Zgura Paraguay Asuncion seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Francesca Jones 2 6 7
Fernanda Brito 0 3 60
femei simplu Hard Australia Canberra seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Olivia Rogowska 2 1 6 6
Julia Glushko 1 6 3 0
04.11.17
Finală
Olivia Rogowska 2 6 6
Destanee Aiava 0 1 2
04.11.17
Semifinală
Destanee Aiava 2 6 7
Alison Bai 0 3 5
femei simplu Zgura Morocco Casablanca seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Victoria Kan 2 6 6
Oana Georgeta Simion 0 0 3
femei simplu Hard Thailand Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
1-a rundă de calif.
Nudnida Luangnam 2 6 7
Kai-Lin Zhang 0 4 65
04.11.17
1-a rundă de calif.
Nicha Lertpitaksinchai 2 5 7 6
Dalila Jakupovic 1 7 64 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Viktoria Kamenskaya 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 1 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Sabrina Santamaria 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 4 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Giuliana Olmos 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 3 2
04.11.17
1-a rundă de calif.
Veronika Kudermetova 2 6 6
Patcharin Cheapchadej 0 3 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Emina Bektas 2 6 6
Vivian Heisen 0 4 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Fanny Stollar 2 6 6
Plobrung Plipuech 0 1 1
femei simplu Indoor Hard France Limoges seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
1-a rundă de calif.
Andrea Gamiz 2 6 6
Fiona Codino 0 2 0
04.11.17
1-a rundă de calif.
Daniela Seguel 2 6 2 6
Marine Partaud 1 4 6 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Olga Saez Larra 2 4 6 6
Alla Kudryavtseva 1 6 3 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Manon Arcangioli 1 5
Myrtille Georges retragere 0 1
04.11.17
1-a rundă de calif.
Mari Osaka 2 6 6 6
Silvia Soler-Espinosa 1 3 73 4
04.11.17
1-a rundă de calif.
Harmony Tan 2 6 6
Petra Krejsova 0 3 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Deborah Chiesa 0 3 3
04.11.17
1-a rundă de calif.
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Sherazad Reix 0 4 2
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Mia Eklund 2 6 6
Paula Baranano 0 3 0
04.11.17
Semifinală
Yasmine Mansouri 2 6 6
Francesca Bullani 0 1 3
femei simplu Zgura Greece Heraklion seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Reka-Luca Jani 2 6 4 6
Federica Bilardo 1 1 6 2
04.11.17
Semifinală
Anna Bondar 2 6 7
Satsuki Takamura 0 2 5
femei simplu Indoor Hard France Nantes seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Kaia Kanepi 2 4 6 6
Bernarda Pera 1 6 4 1
04.11.17
Semifinală
Richel Hogenkamp 2 6 6
Olga Ianchuk 0 4 4
femei simplu Zgura Colombia Pereira seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Maria Herazo Gonzalez 2 7 7
Emily Appleton 0 5 5
femei simplu Indoor Hard Luxembourg Petange seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Sviatlana Pirazhenka 2 6 4 6
Chayenne Ewijk 1 2 6 0
femei simplu Zgura Spain Sant Cugat seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Marta Paigina 2 2 6 6
Olga Danilovic 1 6 4 3
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Polona Hercog 2 2 6 6
Amina Anshba 1 6 0 0
04.11.17
Semifinală
Cristina Dinu 2 6 6
Sara Cakarevic 0 0 2
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Alise Cernecka 0 2 3
04.11.17
Semifinală
Sandra Samir 2 6 6
Julia Wachaczyk 0 3 2
femei simplu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Ekaterina Yashina 2 6 6
Andrea Ka 0 3 4
04.11.17
Semifinală
Clara Tauson 2 6 7
Anette Munozova 0 1 65
femei simplu Indoor Hard Canada Toronto seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Patty Schnyder 2 6 3 6
Francesca Di Lorenzo 1 4 6 3
04.11.17
Semifinală
Ysaline Bonaventure 2 6 6
Jessika Ponchet 0 2 4
femei simplu Hard USA Tyler seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Kristie Ahn 2 7 6
Irina Falconi 0 5 3
04.11.17
Semifinală
Danielle Rose Collins 2 6 7
Sofia Kenin 0 1 610
femei simplu Indoor Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Julia Goerges 2 6 6
Anastasija Sevastova 0 3 3
04.11.17
Semifinală
Coco Vandeweghe 2 6 6
Ashleigh Barty 0 3 3
bărbaţi dublu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6
Jamie Murray/Bruno Soares 0 4 2
04.11.17
Semifinală
Ivan Dodig/Marcel Granollers 2 3 7 11
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 6 65 9
bărbaţi dublu Hard Australia Canberra Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Alex Bolt/Bradley Mousley 2 6 6
Luke Saville/Andrew Whittington 0 3 2
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Charlottesville Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Denis Kudla/Danny Thomas 2 7 6
Thai Kwiatkowski/Alexander Ritschard 0 5 1
bărbaţi dublu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Semifinală
Ken Skupski/Neal Skupski 2 7 6
Alexander Bury/Andreas Siljestrom 0 610 4
bărbaţi dublu Zgura Ecuador Guayaquil Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6 10
Hugo Dellien/Federico Zeballos 1 1 77 6
bărbaţi dublu Hard China Shenzhen Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Finală
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 2 7 7
Austin Krajicek/Jack Withrow 0 63 63
femei dublu Indoor Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
04.11.17
Jing-Jing Lu/Shuai Zhang 2 7 6
Xinyu Jiang/Qianhui Tang 0 63 3
04.11.17
Ying-Ying Duan/Xinyun Han 2 7 6
Chen Liang/Zhaoxuan Yang 0 62 4
<