Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Argentina Argentina F8 (Corrientes) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Daniel Dutra Da Silva 2 6 7
Agustin Velotti 0 4 63
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Lukas Lacko 2 7 6
Jurgen Zopp 0 65 2
11.11.17
Semifinală
Marius Copil 1 6 3
Mikhail Kukushkin retragere 0 3 0
bărbaţi simplu Carpet Italy Brescia Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
2-a rundă de calif.
Denis Matsukevitch 2 6 6
Andrea Guerrieri 0 3 4
11.11.17
2-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 7 3 6
Roberto Marelli 1 5 6 2
11.11.17
2-a rundă de calif.
Alexander Bury 2 7 1 7
Yann Marti 1 62 6 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alexander Bury 1 w/o
Alen Avidzba 0
11.11.17
2-a rundă de calif.
Luca Margaroli 2 6 7
Davide Pontoglio 0 4 65
11.11.17
1-a rundă de calif.
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Matteo Marfia 0 2 2
11.11.17
2-a rundă de calif.
Enrico Dalla Valle 2 6 6 6
Giorgio Ricca 1 74 2 1
11.11.17
2-a rundă de calif.
Lukas Klein 2 6 6
Riccardo Maiga 0 3 4
11.11.17
2-a rundă de calif.
Giovanni Fonio 2 7 6
Tristan-Samuel Weissborn 0 60 0
11.11.17
2-a rundă de calif.
Patrik Nema 2 6 6
Pietro Mugelli 0 2 1
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Luis David Martinez 2 6 7
Henry Craig 0 4 63
11.11.17
1-a rundă de calif.
Samuel Monette 2 6 2 6
Ruan Roelofse 1 3 6 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Ronnie Schneider 2 6 6
Ryan Shane 0 1 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Hunter Callahan 2 7 6
Neil Pauffley 0 65 2
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alex Rybakov 2 6 6
David Volfson 0 3 2
11.11.17
1-a rundă de calif.
Trey Yates 2 6 7
Vuk Budic 0 0 61
11.11.17
1-a rundă de calif.
Noe Khlif 2 4 6 7
Caleb Chakravarthi 1 6 4 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Mikael Ymer 2 6 6
Evan Zhu 0 1 0
11.11.17
1-a rundă de calif.
Aleksandar Kovacevic 2 6 6
Eric Ratta 0 0 1
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alexander Brown 2 6 7
Ezekiel Clark 0 4 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Nicholas S. Hu 2 1 6 6
Alex Fennell 1 6 4 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alex Lawson 2 7 6
William Bushamuka 0 5 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alafia Ayeni 2 6 6
Nathaniel Lammons 0 3 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Danny Thomas 2 7 6
Strong Kirchheimer 0 65 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F9 seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Jan Satral 2 6 6 6
Petr Michnev 1 1 76 1
11.11.17
Semifinală
Marek Jaloviec 2 6 7
Michal Konecny 0 3 5
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F33 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Viktor Durasovic 2 6 6
Pawel Cias 0 3 4
11.11.17
Semifinală
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 5 6
Roman Safiullin 1 3 7 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Estonia Estonia F4 (Parnu) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Denys Mylokostov 2 7 6
Evgeny Tyurnev 0 65 0
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F8 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Carlos Gomez-Herrera 2 6 6
Vit Kopriva 0 2 3
11.11.17
Semifinală
Tallon Griekspoor 2 6 6
Yannick Jankovits 0 1 4
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Knoxville Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Denis Kudla 2 2 6 7
Bradley Klahn 1 6 2 5
11.11.17
Semifinală
Filip Peliwo 2 6 6
Henri Laaksonen 0 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Japan Kobe Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Stephane Robert 2 7 6
Akira Santillan 0 61 2
11.11.17
Semifinală
Calvin Hemery 2 6 7
Soon-Woo Kwon 0 2 5
bărbaţi simplu Hard Kuwait Kuwait F2 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Maximilian Neuchrist 2 7 6
Leny Mitjana 0 5 2
11.11.17
Semifinală
Kristian Lozan 2 6 1 6
Filippo Leonardi 1 1 6 3
bărbaţi simplu Zgura Uruguay Montevideo Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Pablo Cuevas 2 7 6
Nicolas Kicker 0 5 3
11.11.17
Semifinală
Gastao Elias 2 7 6
Joao Domingues 0 5 3
bărbaţi simplu Zgura Morocco Morocco F5 (Beni seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Laurynas Grigelis 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 1 2
bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Yannick Maden 2 6 6
Luca Vanni 0 2 4
11.11.17
Semifinală
Elias Ymer 2 3 6 6
Gleb Sakharov 1 6 4 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Milan seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
bronz
Daniil Medvedev 1 w/o
Borna Coric 0
11.11.17
Finală
Hyeon Chung 3 3 4 4 4
Andrey Rublev 1 45 32 2 2
bărbaţi simplu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 6
Anvit Bendre 0 4 2
11.11.17
1-a rundă de calif.
Ranjeet Virali-Murugesan 2 6 6
Armaan Bhatia 0 0 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Chandril Sood 2 6 7
Milan Radojkovic 0 1 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Shalva Dzhanashia 2 6 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 2 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Lakshit Sood 2 6 6
Prasana Bagde 0 1 1
11.11.17
1-a rundă de calif.
Timur Khabibulin 2 2 7 6
Naoki Nakagawa 1 6 62 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Matej Sabanov 2 7 2 6
Suraj R Prabodh 1 5 6 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Sidharth Rawat 2 6 7
Dhruv Sunish 0 4 61
11.11.17
1-a rundă de calif.
Hugo Grenier 2 6 6
Alexey Kedryuk 0 1 1
11.11.17
1-a rundă de calif.
Borna Gojo 2 6 6
Ivan Sabanov 0 3 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 6 7
Kaza Vinayak Sharma 0 3 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Jayesh Pungliya 2 4 6 6
Dhakshineswar Suresh 1 6 4 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Siddhant Banthia 2 7 6
Siddharth Vishwakarma 0 68 1
bărbaţi simplu Zgura Chile Santiago Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
2-a rundă de calif.
Alejandro Gonzalez 2 6 4 6
Nicolas Acevedo 1 4 6 1
11.11.17
1-a rundă de calif.
Andres Molteni 2 6 6
Carlos Cuevas 0 0 1
11.11.17
1-a rundă de calif.
Fabricio Neis 2 6 6
Oliver Hudson 0 2 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Victor Nunez 2 6 7
Gonzalo Urruticoechea 0 1 5
11.11.17
2-a rundă de calif.
Patricio Heras 2 6 6
Esteban Bruna 0 2 4
11.11.17
2-a rundă de calif.
Dimitar Kuzmanov 2 7 7
Fabricio Neis 0 64 5
11.11.17
2-a rundă de calif.
Franco Agamenone 2 6 6
Michel Vernier 0 4 3
11.11.17
2-a rundă de calif.
Pedro Sakamoto 2 6 7
Victor Nunez 0 2 65
11.11.17
1-a rundă de calif.
Michel Vernier 1 6 1
Ricardo Urzua-Rivera retragere 0 4 0
11.11.17
2-a rundă de calif.
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Andres Molteni 0 0 2
11.11.17
1-a rundă de calif.
Esteban Bruna 2 6 6
Franco Feitt 0 4 2
11.11.17
2-a rundă de calif.
Peter Nagy 2 6 7
Camilo Ugo Carabelli 0 4 64
11.11.17
2-a rundă de calif.
Alejandro Tabilo 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 0 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Alejandro Tabilo 2 6 6
Simon Navarro 0 3 1
11.11.17
1-a rundă de calif.
Camilo Ugo Carabelli 1 4 6 2
David Fleming retragere 0 6 4 0
11.11.17
1-a rundă de calif.
Nicolas Acevedo 2 6 7
Luca Gelhardt 0 2 5
bărbaţi simplu Carpet Japan Toyota Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
1-a rundă de calif.
Toshihide Matsui 2 6 6
Kazuki Nishiwaki 0 3 4
11.11.17
2-a rundă de calif.
Toshihide Matsui 2 6 7
Makoto Ochi 0 4 62
11.11.17
1-a rundă de calif.
Chu-Huan Yi 2 4 6 6
Masaki Sasai 1 6 3 4
11.11.17
2-a rundă de calif.
Cheong-Eui Kim 2 6 7
Shunrou Takeshima 0 4 65
11.11.17
1-a rundă de calif.
Cheong-Eui Kim 2 6 3 7
Renta Tokuda 1 3 6 5
11.11.17
2-a rundă de calif.
Kento Takeuchi 2 6 6 6
Chu-Huan Yi 1 2 75 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Yuuya Kibi 2 6 6
Seong-Gook Oh 0 3 1
11.11.17
2-a rundă de calif.
Yuuya Kibi 2 6 6
Sora Fukuda 0 0 1
11.11.17
2-a rundă de calif.
Hiroyasu Ehara 2 6 6 6
Yuto Sakai 1 70 2 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Shunrou Takeshima 2 6 2 6
Shinta Fujii 1 4 6 3
11.11.17
1-a rundă de calif.
Xin Gao 2 6 6
Shohei Chikami 0 2 4
11.11.17
2-a rundă de calif.
Xin Gao 2 7 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 64 4
11.11.17
1-a rundă de calif.
Jack Withrow 2 6 7
Sho Shimabukuro 0 3 62
11.11.17
2-a rundă de calif.
Jack Withrow 2 7 7
Takuto Niki 0 5 62
11.11.17
1-a rundă de calif.
Kaito Uesugi 2 6 6
Hsien-Yin Peng 0 4 3
11.11.17
2-a rundă de calif.
Kaito Uesugi 2 7 7
Yan Bai 0 5 65
11.11.17
1-a rundă de calif.
Makoto Ochi 2 7 7
Issei Okamura 0 610 67
11.11.17
1-a rundă de calif.
Yuto Sakai 2 7 1 6
Masaki Osafune 1 64 6 1
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F34 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Eduard Esteve Lobato 2 3 6 6
Marc Giner 1 6 3 1
11.11.17
Semifinală
Nino Serdarusic 2 6 6
Samuel Bensoussan 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F42 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Riccardo Bonadio 2 6 7
Davide Galoppini 0 3 63
11.11.17
Semifinală
Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Mate Delic 0 2 5
bărbaţi simplu Zgura USA USA F36 (Niceville) seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Sekou Bangoura 2 7 7
Fabrizio Ornago 0 5 67
11.11.17
Semifinală
Patrick Kypson 2 6 6
Luis Patino 0 1 2
bărbaţi simplu Hard Vietnam Vietnam F1 (Thu seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Daniiar Duldaev 2 7 6
Nam Hoang Ly 0 64 4
11.11.17
Finală
Enzo Couacaud 2 6 6
Daniiar Duldaev 0 1 1
11.11.17
Semifinală
Enzo Couacaud 1 6 3
Tung-Lin Wu retragere 0 1 0
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Nicoleta Dascalu 2 6 7
Georgia Andreea Craciun 0 0 63
11.11.17
Semifinală
Carolina M. Alves 2 6 6
Daria Nazarkina 0 3 4
femei simplu Hard Australia Bendigo seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Olivia Rogowska 2 1 6 6
Abigail Tere-Apisah 1 6 4 2
11.11.17
Finală
Tamara Zidansek 2 5 6 6
Olivia Rogowska 1 7 1 0
11.11.17
Semifinală
Tamara Zidansek 2 6 7
Mai Minokoshi 0 1 65
femei simplu Zgura Morocco Beni Mellal seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Victoria Kan 2 6 6 6
Federica Arcidiacono 1 3 71 1
femei simplu Zgura Colombia Cucuta seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Maria Herazo Gonzalez 2 5 7 6
Maria Camila Osorio Serrano 1 7 5 0
11.11.17
Finală
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 2 2
femei simplu Hard Thailand Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Su-Wei Hsieh 2 6 7
Viktorija Golubic 0 3 64
11.11.17
Semifinală
Belinda Bencic 2 7 6
Ana Bogdan 0 63 4
femei simplu Zgura Paraguay Encarnacion seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Camila Giangreco Campiz 2 6 6
Nathaly Kurata 0 4 2
femei simplu Indoor Hard France Limoges seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Monica Niculescu 2 3 7 6
Pauline Parmentier 1 6 5 2
11.11.17
Semifinală
Antonia Lottner 1 3 5
Sabine Lisicki retragere 0 6 2
femei simplu Indoor Hard Belarus Fed Cup World seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Rubber 1
Coco Vandeweghe 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 4 4
11.11.17
Aryna Sabalenka 2 6 3 6
Sloane Stephens 1 3 6 4
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Gaia Sanesi 2 7 6
Cindy Burger 0 63 0
11.11.17
Semifinală
Marie Benoit 2 2 6 6
Anastasia Grymalska 1 6 4 2
femei simplu Zgura Greece Heraklion seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Irina Ramialison 2 6 4 6
Laura Schaeder 1 3 6 4
11.11.17
Semifinală
Ylena In-Albon 2 6 6
Tayisiya Morderger 0 4 2
femei simplu Indoor Hard Italy Ortisei seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Federica Di Sarra 2 6 6
Alina Silich 0 1 3
femei simplu Hard India Pune seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Jaqueline Cristian 2 6 1 6
Karman Kaur Thandi 1 3 6 0
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Julia Wachaczyk 2 3 7 6
Nastja Kolar 1 6 5 3
11.11.17
Semifinală
Lucia Bronzetti 2 6 6
Barbara Bonic 0 0 2
femei simplu Hard China Shenzhen seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Carol Zhao 2 7 6
Fangzhou Liu 0 5 2
11.11.17
Semifinală
Carol Zhao 2 6 3 6
Yuxuan Zhang 1 4 6 3
11.11.17
Semifinală
Fangzhou Liu 2 7 1 7
Lin Zhu 1 65 6 5
femei simplu Indoor Hard United Kingdom Shrewsbury seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Lesley Kerkhove 0 4 2
femei simplu Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Shuai Zhang 2 3 6 6
Kurumi Nara 1 6 1 3
11.11.17
Semifinală
Mihaela Buzarnescu 2 6 6 6
Dalma Galfi 1 75 1 4
femei simplu Zgura Spain Vinaros seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Irene Burillo Escorihuela 2 6 3 6
Misa Eguchi 1 2 6 2
11.11.17
Semifinală
Miriam Bianca Bulgaru 2 5 6 7
Eva Guerrero Alvarez 1 7 1 64
femei simplu Hard USA Waco seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Ajla Tomljanovic 2 6 6
Rebecca Peterson 0 3 3
11.11.17
Semifinală
Taylor Townsend 2 6 6
Sofia Kenin 0 1 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Ken Skupski/Neal Skupski 2 5 6 10
Sander Arends/Antonio Sancic 1 7 3 8
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Knoxville Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
James Cerretani/John-Patrick Smith 2 6 6
Roberto Maytin/Cameron Norrie 0 4 2
bărbaţi dublu Indoor Hard Japan Kobe Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Ben Mclachlan/Yasutaka Uchiyama 2 4 6 10
Jeevan Nedunchezhiyan/Christopher Rungkat 1 6 3 8
bărbaţi dublu Zgura Uruguay Montevideo Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Finală
Romain Arneodo/Fernando Romboli 2 2 6 10
Ariel Behar/Fabiano De Paula 1 6 4 8
bărbaţi dublu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Tomasz Bednarek/David Pel 2 4 7 12
Wesley Koolhof/Artem Sitak 1 6 65 10
femei dublu Hard Thailand Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva 2 6 6
Monique Adamczak/Naomi Broady 0 4 1
femei dublu Indoor Hard France Limoges seturi 1 2 3 4 5
11.11.17
Semifinală
Chloe Paquet/Pauline Parmentier 2 1 6 10
Michaella Krajicek/Alla Kudryavtseva 1 6 0 7
<