Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Carpet Italy Andria Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:00
Calificare
Andrea Vavassori  
Riccardo Maiga  
16:30
Calificare
Gianluca Di Nicola  
Andrea Guerrieri  
20.11.17
01:00
1-a rundă
Franko Skugor  
Laurynas Grigelis  
bărbaţi simplu Hard India Bangalore Challenger seturi 1 2 3 4 5
08:30
Calificare
N. Vijay Sundar Prashanth  
Shalva Dzhanashia  
08:30
Calificare
Antoine Escoffier  
Borna Gojo  
10:30
Calificare
Sidharth Rawat  
Timur Khabibulin  
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F10 seturi 1 2 3 4 5
14:00
Finală
Marek Jaloviec [1]  
Marvin Moeller [JE]  
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F34 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
15:30
Finală
Cem Ilkel [1]  
Roman Safiullin  
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F9 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
11:30
Finală
Carlos Gomez-Herrera [1]  
Jakob Sude  
bărbaţi simplu Hard Thailand Hua Hin Challenger seturi 1 2 3 4 5
06:00
2-a rundă de calif.
Hiroki Moriya  
Ryota Tanuma  
06:00
2-a rundă de calif.
Jack Withrow  
Cheong-Eui Kim  
06:00
2-a rundă de calif.
Pol Wattanakul  
Yunseong Chung  
06:00
2-a rundă de calif.
Marinko Matosevic  
Vadym Ursu  
07:30
2-a rundă de calif.
Stephane Robert  
Lukas Ollert  
07:30
2-a rundă de calif.
Philipp Davydenko  
Tobias Simon  
07:30
2-a rundă de calif.
Alexander Babanine  
Edward Bourchier  
07:30
2-a rundă de calif.
Vasko Mladenov  
Colin Sinclair  
bărbaţi simplu Hard Kuwait Kuwait F3 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
13:30
Finală
Baptiste Crepatte [3]  
Maximilian Neuchrist [2]  
bărbaţi simplu Hard Mexico Mexico F5 (Campeche) seturi 1 2 3 4 5
02:00
Semifinală
Jorge Brian Panta Herreros  
Manuel Sanchez [5]  
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
20:00
Finală
Grigor Dimitrov  
David Goffin  
bărbaţi simplu Zgura Brazil Rio De Janeiro seturi 1 2 3 4 5
15:00
Calificare
Roberto Carballes Baena  
Camilo Ugo Carabelli  
16:30
Calificare
Andre Ghem  
Fabiano De Paula  
bărbaţi simplu Carpet Japan Toyota Challenger seturi 1 2 3 4 5
06:00
Finală
Calvin Hemery [7]  
Matthew Ebden [2]  
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F35 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
10:30
Semifinală
Marc Giner [4]  
Nikola Cacic  
10:30
Semifinală
Nino Serdarusic [1]  
Carlos Boluda-Purkiss [3]  
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F43 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
09:40
Finală
Riccardo Bonadio [5]  
Laurent Rochette [q]  
bărbaţi simplu Hard Vietnam Vietnam F2 (Thu seturi 1 2 3 4 5
05:00
Finală
Jonathan Gray  
Nam Hoang Ly [6]  
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
09:40
Finală
Magdalena Pantuckova [7]  
Lisa Matviyenko [3]  
femei simplu Zgura Spain Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
12:00
Finală
Ines Ibbou  
Vivien Juhaszova [5]  
femei simplu Hard Senegal Dakar seturi 1 2 3 4 5
17:30
Finală
Chanel Simmonds [7]  
Valentini Grammatikopoulou [2q]  
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
10:30
Semifinală
Gaia Sanesi [1]  
Mirjam Bjorklund [4]  
12:00
Semifinală
Varvara Gracheva  
Giorgia Marchetti [2]  
femei simplu Zgura Greece Heraklion seturi 1 2 3 4 5
11:00
Finală
Tayisiya Morderger [1]  
Anastasia Detiuc  
femei simplu Hard India Mumbai seturi 1 2 3 4 5
08:30
Calificare
Julia Glushko  
Alize Lim  
08:30
Calificare
Ana Bogdan  
Naiktha Bains  
10:00
Calificare
Deniz Khazaniuk  
Ling Zhang  
10:00
Calificare
Hiroko Kuwata  
Anna Morgina  
femei simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
10:00
Finală
Belinda Bencic [WC]  
Arantxa Rus  
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
16:00
Finală
Shalimar Talbi [q]  
Pemra Ozgen [2]  
femei simplu Carpet Japan Toyota seturi 1 2 3 4 5
06:00
Finală
Mihaela Buzarnescu [1]  
Tamara Zidansek [3]  
femei simplu Carpet Poland Zawada seturi 1 2 3 4 5
12:00
Finală
Katarzyna Piter  
Deborah Chiesa [4]  
bărbaţi dublu Carpet Italy Brescia Challenger seturi 1 2 3 4 5
16:00
Finală
Sander Arends/Sander Gille [1]  
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
17:30
Finală
Henri Kontinen/John Peers  
Lukasz Kubot/Marcelo Melo  
femei dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
10:00
Finală
Veronika Kudermetova/Aryna Sabalenka  
Monique Adamczak/Naomi Broady [3]  
<