Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Argentina Argentina F11 (Mendoza) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Andrea Collarini 2 3 6 6
Gonzalo Villanueva 1 6 3 2
30.11.17
Sfert de finală
Martin Cuevas 2 2 6 7
Patricio Heras 1 6 3 63
30.11.17
a 2-a rundă
Federico Coria 2 6 6
Geronimo Espin Busleiman 0 4 3
30.11.17
Sfert de finală
Hernan Casanova 2 7 6
Juan Pablo Paz 0 65 4
30.11.17
Sfert de finală
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Federico Coria 0 1 2
30.11.17
a 2-a rundă
Manuel Pena Lopez 2 6 7
Juan Ignacio Galarza 0 3 63
bărbaţi simplu Hard China Australian Open (Asia seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
1-a rundă
Vishnu Vardhan 2 6 5 6
Tsung-Hua Yang 1 4 7 4
30.11.17
1-a rundă
Zhe Li 2 6 6
Yosuke Watanuki 0 3 2
30.11.17
1-a rundă
Hiroki Moriya 2 7 6
N.Sriram Balaji 0 5 0
30.11.17
1-a rundă
Ze Zhang 2 7 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 5 4
30.11.17
1-a rundă
Zhizhen Zhang 2 6 6
Hao Wu 0 4 2
30.11.17
1-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 7 6
Lingxi Zhao 0 5 1
30.11.17
1-a rundă
Yusuke Takahashi 2 6 6
Zihao Xia 0 1 1
30.11.17
1-a rundă
Djurabeck Karimov 2 7 6
Sumit Nagal 0 5 4
bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F4 (Sao seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Nicolas Santos 2 6 6
Enrique Bogo 0 2 0
30.11.17
a 2-a rundă
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Felipe Assuncao Garla 0 1 4
30.11.17
a 2-a rundă
Jose Pereira 2 6 6
Andre Miele 0 4 4
30.11.17
a 2-a rundă
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Fernando Yamacita 0 1 4
bărbaţi simplu Zgura Chile Chile F2 (Talca) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Fabrizio Ornago 2 7 6
Bastian Malla 0 5 3
30.11.17
Sfert de finală
Eduardo Agustin Torre 2 7 2 7
Victor Nunez 1 63 6 66
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F12 seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Petr Michnev 2 6 6
Yanais Laurent 0 4 4
30.11.17
a 2-a rundă
Constant Lestienne 2 5 6 6
Jakob Sude 1 7 2 1
30.11.17
a 2-a rundă
Dominik Boehler 2 7 2 6
Marvin Netuschil 1 62 6 4
30.11.17
a 2-a rundă
Louis Wessels 2 6 6
Filip Duda 0 3 4
30.11.17
a 2-a rundă
Petr Nouza 2 6 7
Vit Kopriva 0 3 5
30.11.17
a 2-a rundă
Pavel Kotov 2 4 7 7
Matej Vocel 1 6 5 66
30.11.17
a 2-a rundă
Rudolf Molleker 2 6 6
Ilija Vucic 0 0 3
30.11.17
a 2-a rundă
Michael Vrbensky 2 6 4 7
Daniel Lustig 1 3 6 65
bărbaţi simplu Hard Dominican Republic Dominican Republic F1 seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 6
Collin Johns 0 2 4
30.11.17
Sfert de finală
Roberto Quiroz 2 4 7 7
Genaro Alberto Olivieri 1 6 61 61
30.11.17
Sfert de finală
Roberto Cid 2 6 6
Vasil Kirkov 0 2 4
30.11.17
Sfert de finală
Adrian Bodmer 2 3 6 6
Sem Verbeek 1 6 3 4
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F36 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Georg Winkler 0 1 2
30.11.17
a 2-a rundă
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Menelaos Efstathiou 0 2 3
30.11.17
a 2-a rundă
Dante Gennaro 2 6 6
Daniil Zarichanskyy 0 3 1
30.11.17
a 2-a rundă
Neven Krivokuca 2 6 1 6
Szymon Walkow 1 3 6 2
30.11.17
a 2-a rundă
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Jonathan Morr 0 0 0
30.11.17
a 2-a rundă
Thomas Statzberger 2 6 6
Oleksandr Bielinskyi 0 2 1
30.11.17
a 2-a rundă
Youssef Hossam 2 4 6 7
Karol Drzewiecki 1 6 3 65
30.11.17
a 2-a rundă
Olexiy Kolisnyk 2 2 7 6
Dimitriy Voronin 1 6 5 4
bărbaţi simplu Hard Indonesia Indonesia F8 (Jakarta) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
N. Vijay Sundar Prashanth 2 7 6
Cheng-Yu Yu 0 64 4
30.11.17
a 2-a rundă
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 4 4
30.11.17
a 2-a rundă
Sora Fukuda 2 7 6
Yuichi Ito 0 5 3
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F16 (Ramat seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Matteo Viola 2 6 6
Julien Dubail 0 1 1
30.11.17
a 2-a rundă
Yannick Mertens 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 1 3
30.11.17
a 2-a rundă
Scott Griekspoor 2 6 6
Damien Bayard 0 3 2
30.11.17
a 2-a rundă
Alon Elia 2 6 6
Vladimir Polyakov 0 4 4
30.11.17
a 2-a rundă
Edan Leshem 2 6 6
Goran Markovic 0 0 2
30.11.17
a 2-a rundă
Mor Bulis 2 6 6
Shahar Elbaz 0 1 3
30.11.17
a 2-a rundă
Ben Patael 2 6 6
Darko Jandric 0 2 3
30.11.17
a 2-a rundă
Maxime Pauwels 2 6 3 6
Antoine Cornut-Chauvinc 1 4 6 4
bărbaţi simplu Hard Mexico Mexico F7 (Metepec) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Gonzalo Escobar 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 4 2
30.11.17
a 2-a rundă
Manuel Sanchez 2 6 6
Raul-Isaias Rosas-Zarur 0 0 1
30.11.17
a 2-a rundă
Adam El Mihdawy 2 7 6
Bruno Sant'Anna 0 64 3
bărbaţi simplu Hard JAR South Africa F2 seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Takanyi Garanganga 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 3 4
30.11.17
a 2-a rundă
Tucker Vorster 2 6 2 6
Jaime Pulgar-Garcia 1 4 6 3
30.11.17
a 2-a rundă
Nikala Scholtz 2 7 7
Frederik Press 0 63 64
30.11.17
a 2-a rundă
George Von Massow 2 7 1 6
Thomas Fancutt 1 64 6 4
30.11.17
a 2-a rundă
Pawel Cias 2 7 6
Alexander Day 0 66 4
30.11.17
a 2-a rundă
Benjamin Lock 2 6 2 6
Peter Heller 1 2 6 3
30.11.17
a 2-a rundă
Leny Mitjana 2 7 6
Lucas Renard 0 63 1
30.11.17
a 2-a rundă
Michiel De Krom 2 7 6
Calum Puttergill 0 65 2
bărbaţi simplu Hard Thailand Thailand F10 (Hua seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Frederik Nielsen 2 6 4 6
Daniiar Duldaev 1 3 6 4
30.11.17
Sfert de finală
Jose Statham 2 6 6
Tobias Simon 0 4 3
30.11.17
Sfert de finală
Miliaan Niesten 1 6 5
Yurii Dzhavakian retragere 0 3 1
30.11.17
Sfert de finală
Alexey Vatutin 1 6 4 6 4
Martins Podzus retragere 0 7 4 2
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F37 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Marc Fornell-Mestres 2 6 6
Domagoj Biljesko 0 3 4
30.11.17
a 2-a rundă
Frederico Gil 2 6 6
Dejan Katic 0 3 4
30.11.17
a 2-a rundă
Diego Hidalgo 2 6 5 7
Anis Ghorbel 1 3 7 63
30.11.17
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 7 7
Daniel Rodrigues 0 5 5
30.11.17
a 2-a rundă
Cristian Carli 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 1 1
30.11.17
a 2-a rundă
Goncalo Oliveira 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 1 4
30.11.17
a 2-a rundă
Nino Serdarusic 2 7 6
Mikhail Korovin 0 5 0
30.11.17
a 2-a rundă
Raul Brancaccio 1 6 3
Sergio Barranco retragere 0 2 0
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F45 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Peter Torebko 2 6 7
Nikola Cacic 0 3 63
30.11.17
a 2-a rundă
Francois-Arthur Vibert 2 6 7
Maciej Rajski 0 3 5
30.11.17
a 2-a rundă
Cem Ilkel 2 6 6 6
Maciej Smola 1 77 2 3
30.11.17
a 2-a rundă
Albert Alcaraz Ivorra 2 6 6
Jakob Johansson-Holm 0 3 2
30.11.17
a 2-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 6
Alexander Erler 0 4 4
30.11.17
a 2-a rundă
Lenny Hampel 2 7 6
Alexandar Lazarov 0 5 1
30.11.17
a 2-a rundă
Makoto Ochi 2 7 4 6
Luca Margaroli 1 5 6 4
30.11.17
a 2-a rundă
Nico Mertens 2 6 6
Daniil Klimov 0 1 0
bărbaţi simplu Indoor Hard USA USA F39 (Waco) seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Alexander Ward 2 6 6
Karue Sell 0 4 4
30.11.17
Sfert de finală
Ryan Shane 2 5 6 6
Edward Corrie 1 7 1 1
30.11.17
Sfert de finală
Trevor Allen Johnson 2 6 6
Austin Krajicek 0 3 0
30.11.17
Sfert de finală
Danny Thomas 2 7 1 6
Julian Lenz 1 67 6 4
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Reka-Luca Jani 2 7 4 7
Tena Lukas 1 63 6 63
30.11.17
a 2-a rundă
Pia Konig 2 6 6 7
Sabrina Rittberger 1 4 75 5
30.11.17
a 2-a rundă
Ayla Aksu 2 6 6
Zinovia Vaneva 0 4 1
30.11.17
a 2-a rundă
Alina Silich 2 6 6
Chihiro Muramatsu 0 2 4
30.11.17
a 2-a rundă
Amina Anshba 2 7 6
Eliessa Vanlangendonck 0 5 1
30.11.17
a 2-a rundă
Anna Bondar 2 6 3 6
Paula Ormaechea 1 3 6 2
30.11.17
a 2-a rundă
Satsuki Takamura 1 6 1
Lina Glushko retragere 0 1 0
30.11.17
a 2-a rundă
Maryna Chernyshova 2 6 6
Ena Kajevic 0 4 3
femei simplu Hard China Australian Open (Asia seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
1-a rundă
Jing-Jing Lu 1 5
Riko Sawayanagi retragere 0 3
30.11.17
1-a rundă
Kai-Chen Chang 2 6 6
Akiko Omae 0 3 3
30.11.17
1-a rundă
Misaki Doi 2 6 7
Erika Sema 0 1 63
30.11.17
1-a rundă
Miyabi Inoue 2 6 6
Ayano Shimizu 0 3 2
30.11.17
1-a rundă
Abigail Tere-Apisah 2 6 6
Junri Namigata 0 2 1
30.11.17
1-a rundă
Xu Liu Sun 2 5 6 6
Hiroko Kuwata 1 7 3 2
30.11.17
1-a rundă
Xinyu Gao 2 7 4 7
Fang Ying Xun 1 5 6 62
30.11.17
1-a rundă
Xin Yu Wang 2 6 5 6
Miharu Imanishi 1 2 7 1
femei simplu Zgura Egypt Cairo seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Melanie Klaffner 2 3 6 6
Rio Kitagawa 1 6 2 1
30.11.17
a 2-a rundă
Nastja Kolar 2 6 6
Anastasiya Klymenko 0 1 4
30.11.17
a 2-a rundă
Caroline Romeo 2 6 7 6
Tiffany William 1 74 63 3
30.11.17
a 2-a rundă
Bojana Marinkovic 2 6 6
Minami Akiyama 0 1 1
30.11.17
a 2-a rundă
Sandra Samir 2 6 6
Kerstin Peckl 0 1 0
30.11.17
a 2-a rundă
Jelena Stojanovic 2 6 6 6
Haine Ogata 1 73 0 2
30.11.17
a 2-a rundă
Arina Gabriela Vasilescu 2 7 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 66 4
30.11.17
a 2-a rundă
Karolina Kubanova 2 5 6 6
Akiho Kakuya 1 7 4 1
femei simplu Zgura Spain Castellon seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Estrella Cabeza-Candela 2 4 6 6
Cristina Bucsa 1 6 1 4
30.11.17
Sfert de finală
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Charlotte Roemer 0 0 3
30.11.17
Sfert de finală
Isabelle Wallace 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 3 1
30.11.17
Sfert de finală
Tessah Andrianjafitrimo 2 3 6 7
Rosa Vicens Mas 1 6 4 5
femei simplu Zgura Brazil Catanduva seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Carla Lucero 2 3 6 6
Nathalia Wolf Gasparin 1 6 1 2
30.11.17
a 2-a rundă
Sofia Luini 2 6 7
Raquel Martini 0 2 62
30.11.17
a 2-a rundă
Nathaly Kurata 2 6 6
Dolores Molina Portela 0 4 4
30.11.17
a 2-a rundă
Eduarda Piai 2 6 6
Maria Jazmin Amicuzi 0 0 3
30.11.17
a 2-a rundă
Giovanna Tomita 2 6 6
Juliana Silva De Carvalho 0 0 3
30.11.17
a 2-a rundă
Rebeca Pereira 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva 0 0 4
30.11.17
a 2-a rundă
Madison Bourguignon 2 6 6
Namie Isago 0 0 1
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Fatma Al Nabhani 2 6 6
Kristina Miletic 0 1 2
30.11.17
a 2-a rundă
Anna-Giulia Remondina 2 6 6
Mirabelle Njoze 0 0 3
30.11.17
a 2-a rundă
Jelena Simic 2 6 6
Valentine Bacher 0 2 3
30.11.17
a 2-a rundă
Jade Suvrijn 1 w/o
Nadia Echeverria Alam 0
30.11.17
a 2-a rundă
Marie Benoit 2 6 6
Denise-Antonela Stoica 0 4 2
30.11.17
a 2-a rundă
Anastasia Nefedova 2 6 6
Mathilde Devits 0 1 2
30.11.17
a 2-a rundă
Alice Rame 2 6 6
Miriana Tona 0 2 3
30.11.17
a 2-a rundă
Veronika Erjavec 2 6 6
Daria Lodikova 0 3 1
femei simplu Hard India Indore seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Ana Veselinovic 2 6 6
Bunyawi Thamchaiwat 0 4 4
30.11.17
Sfert de finală
Olga Doroshina 2 6 6
Ching-Wen Hsu 0 1 0
30.11.17
Sfert de finală
Pranjala Yadlapalli 2 6 6
Albina Khabibulina 0 4 4
30.11.17
Sfert de finală
Mahak Jain 2 6 6
Dea Herdzelas 0 3 4
femei simplu Hard Ecuador Manta seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Nika Kukharchuk 2 6 6
Maria Jose Portillo Ramirez 0 3 4
30.11.17
a 2-a rundă
Stephanie Nemtsova 2 6 7
Melisa Morales 0 4 65
30.11.17
a 2-a rundă
Margaux Bovy 2 6 6
Isabela Barona Estrada 0 1 0
30.11.17
a 2-a rundă
Akilah James 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 2 2
femei simplu Indoor Hard Czech Republic Milovice seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Katerina Vankova 2 6 6
Iva Primorac 0 3 2
30.11.17
Sfert de finală
Diana Sumova 1 w/o
Barbora Stefkova 0
30.11.17
a 2-a rundă
Diana Sumova 2 7 6
Arlinda Rushiti 0 63 4
30.11.17
a 2-a rundă
Manon Arcangioli 2 6 6 6
Lara Michel 1 3 77 4
30.11.17
a 2-a rundă
Eden Silva 2 6 6
Pernilla Mendesova 0 3 2
30.11.17
a 2-a rundă
Barbora Stefkova 2 5 6 6
Lucia Bronzetti 1 7 4 2
30.11.17
a 2-a rundă
Lena Ruppert 2 6 6
Vendula Zovincova 0 0 2
30.11.17
a 2-a rundă
Emilie Francati 2 6 6
Lena Rueffer 0 0 3
30.11.17
a 2-a rundă
Miriam Kolodziejova 2 6 6
Dagmar Dudlakova 0 2 0
femei simplu Zgura Chile Santiago seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
Sfert de finală
Anastasia Pivovarova 2 6 6
Carolina M. Alves 0 1 3
30.11.17
Sfert de finală
Chiara Scholl 2 6 6
Stephanie Petit 0 1 2
30.11.17
Sfert de finală
Fernanda Brito 2 6 6
Marcela Zacarias 0 4 3
30.11.17
Sfert de finală
Ana Sofia Sanchez 2 2 6 6
Noelia Zeballos 1 6 4 3
femei simplu Hard JAR Stellenbosch seturi 1 2 3 4 5
30.11.17
a 2-a rundă
Chanel Simmonds 2 6 6
Laura Sainsbury 0 0 3
30.11.17
a 2-a rundă
Lou Adler 2 4 7 6
Julyette Steur 1 6 64 3
30.11.17
a 2-a rundă
Nina Stadler 2 6 6
Irina Ramialison 0 2 2
30.11.17
a 2-a rundă
Anastasia Pribylova 2 6 6
Amelie Boy 0 1 2
30.11.17
a 2-a rundă
Monica Robinson 2 6 1 6
Lara Salden 1 2 6 1
30.11.17
a 2-a rundă
Leonie Kung 2 6 6
Amelie Intert 0 3 1
30.11.17
a 2-a rundă
Salma Ewing 2 1 6 6
Katharina Hering 1 6 3 0
30.11.17
a 2-a rundă
Emilie Lindh Gallagher 2 7 6
Anna Pribylova 0 5 4
<