Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Australian Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 7 7
Dane Sweeny 0 5 5
21.01.18
1-a rundă
Nick Hardt 2 6 6
Chen Dong 0 3 3
21.01.18
1-a rundă
Sebastian Korda 2 7 6
Clement Tabur 0 5 3
21.01.18
1-a rundă
Hugo Gaston 2 6 6
Siddhant Banthia 0 2 0
21.01.18
1-a rundă
Jaimee Floyd Angel 2 7 6
Uisung Park 0 64 4
21.01.18
1-a rundă
Alexander Crnokrak 2 6 6
Sangeet Sridhar 0 3 1
21.01.18
1-a rundă
Adrian Andreev 2 6 6
Ken Cavrak 0 3 3
21.01.18
1-a rundă
Jaycer Lyeons 1 3 5
Yeongseok Jeong retragere 0 6 5
21.01.18
1-a rundă
Aidan Mchugh 2 6 7
Filip Cristian Jianu 0 4 63
21.01.18
1-a rundă
Ondrej Styler 2 6 7
Giulio Zeppieri 0 2 66
21.01.18
1-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Ye Cong Mo 0 2 3
21.01.18
1-a rundă
Philip Henning 2 7 7
George Loffhagen 0 65 5
21.01.18
1-a rundă
Yanki Erel 2 7 2 6
Andrew Fenty 1 62 6 3
21.01.18
1-a rundă
Alexey Zakharov 2 7 4 6
Damien Wenger 1 5 6 0
21.01.18
1-a rundă
Dalibor Svrcina 2 6 6
Jack Draper 0 3 4
21.01.18
1-a rundă
Christian Didier Chin 2 3 6 7
Thomas Bosancic 1 6 0 63
21.01.18
1-a rundă
Stefan Storch 2 3 6 6
Titouan Droguet 1 6 2 3
bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
a 4-a rundă
Rafael Nadal 3 6 6 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 1 3 74 3 3
21.01.18
a 4-a rundă
Marin Cilic 3 6 6 7 7
Pablo Carreno-Busta 1 72 3 60 63
21.01.18
a 4-a rundă
Grigor Dimitrov 3 7 7 4 7
Nick Kyrgios 1 63 64 6 64
21.01.18
a 4-a rundă
Kyle Edmund 3 6 7 6 6
Andreas Seppi 1 74 5 2 3
bărbaţi simplu Zgura China China F2 (Anning) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Tsung-Hua Yang 2 6 3 7
Steven Diez 1 3 6 64
bărbaţi simplu Zgura China China F3 (Anning) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Jianhui Li 1 6 1 2
Haitong Xia retragere 0 7 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Sheng Hao Zhou 2 7 6
Lingxiang Huang 0 5 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
William Ma 2 7 6
Zhuoyang Qiu 0 5 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Huixin Wang 2 6 6
Shaoyun Liu 0 1 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Rhett Purcell 2 6 3 6
Liran Chen 1 4 6 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Alberto Lim 2 1 6 6
Jiajun He 1 6 1 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Bingyu Yu 0 3 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Liang-Yu Lin 2 6 6
Tianjia Guo 0 1 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Shi Hong Zeng 2 6 6
Tian Yi Hu 0 4 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Yong Jia Cai 0 3 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Xiaoyu He 2 6 1 6
Yuchen Wu 1 1 6 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Sheng Tang 2 6 6
Hadzhymyrat Charyyev 0 0 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Joachim Li-Ernoul 1 2
Jiayi Li retragere 0 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 4 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Lingxi Zhao 2 6 6
Mingyuan Yang 0 2 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Yanjie Zheng 1 4
Zheng Baoluo retragere 0 2
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F1 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Aslan Karatsev 2 6 6
Yannick Mertens 0 1 2
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F2 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Andrea Zanetti 0 2 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Anis Ghorbel 2 6 6
Vasil Yehorov 0 3 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Neil Pauffley 2 6 6
Lorenzo Bresciani 0 1 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Maksim Tikhomirov 2 6 3 6
Louis Lechevretel 1 4 6 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Pavel Krainik 2 7 3 6
Petr Hajek 1 64 6 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Haadin Bava 2 2 6 6
Vitalii Shcherba 1 6 1 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
David Poljak 2 7 6
Ottaviano Martini 0 5 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Johannes Haerteis 2 6 6
Kaza Vinayak Sharma 0 3 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Adrian Andrzejczuk 2 5 7 7
Daniele Capecchi 1 7 65 65
21.01.18
2-a rundă de calif.
Omar Salman 2 6 7
Nikita Gudozhnikov 0 2 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Louis Chaix 2 6 6
Alex Gornet 0 1 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Daniil Zarichanskyy 2 6 4 7
Simone Roncalli 1 1 6 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Artem Dubrivnyy 2 7 6
Alexander Lebedyn 0 5 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Hugo Pierre 2 6 6
Issam Haitham Taweel 0 4 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Mate Valkusz 2 6 6
Gabor Borsos 0 2 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Fabian Marozsan 2 4 6 6
Jannik Sinner 1 6 2 1
bărbaţi simplu Indoor Hard France France F2 (Bressuire) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Gregoire Barrere 2 6 6 7
Albano Olivetti 1 3 76 65
bărbaţi simplu Carpet France France F3 (Veigy seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Calificare
Antal Van Der Duim 2 7 6
Luc Fomba 0 65 3
21.01.18
Calificare
Yann Marti 2 7 6
Joffrey De Schepper 0 64 2
21.01.18
Calificare
Tim Van Terheijden 2 6 0 7
Quentin Robert (1994) 1 2 6 67
21.01.18
Calificare
Elie Rousset 2 7 1 6
Simon Carr 1 5 6 3
21.01.18
Calificare
Romain Bauvy 2 6 6
Antoine Walch 0 2 4
21.01.18
Calificare
Maxence Beauge 2 2 6 6
Arthur Reymond 1 6 4 2
21.01.18
Calificare
Benjamin Pietri 2 5 6 6
Hugo Schott 1 7 1 3
21.01.18
Calificare
Antoine Cornut-Chauvinc 2 7 6
Maxime Tchoutakian 0 63 4
bărbaţi simplu Carpet Germany Germany F2 (Nussloch) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Tom Schonenberg 2 6 6
Edvin Gustafsson 0 0 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Adriano Quinti 2 6 6
Jannik Albuszies 0 4 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Maciej Jablonski 2 6 6
Lukasz Kozielski 0 4 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Pavle Daljev 2 6 6
Angelo Antonio Cardinale 0 2 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Dominik Recek 2 6 7
Marvin Rehberg 0 4 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
David Novotny 2 6 6
Mike Loccisano 0 1 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Robin Lang 2 6 6
Klemen Nikolas 0 2 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Tom Eisenzapf 2 6 7
Vincent Stickdorn 0 4 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Tim Heger 2 6 7 6
Justin Boulais 1 74 5 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Jakob Aichhorn 2 6 6
Torben Steinorth 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Niklas Albuszies 2 6 6
Varun Venkat 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Jan Soeren Hain 2 3 6 6
Moritz Hoffmann 1 6 3 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Gil Uwe Grund 0 0 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
David Juras 1 w/o
Daniel De Jonge 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Thorsten Sollie 2 3 6 6
Patrick Mayer (GER) 1 6 4 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Robert Strombachs 2 6 4 7
Herman Hoeyeraal 1 2 6 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Koblenz Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Mats Moraing 2 6 6
Kenny de Schepper 0 2 1
bărbaţi simplu Hard USA Newport Beach Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Guillermo Olaso 2 4 6 6
Brayden Schnur 1 6 4 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Marcos Giron 2 4 7 6
Jose Statham 1 6 63 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Dennis Novikov 2 7 6
Raymond Sarmiento 0 5 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Jc Aragone 2 6 7
Luke Bambridge 0 1 64
21.01.18
2-a rundă de calif.
Christian Garin 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 1 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Jared Hiltzik 2 6 7
Alejandro Gonzalez 0 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Daniel Elahi Galan 2 7 6 6
Ryan Shane 1 5 74 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Tom Fawcett 2 7 6
Christopher Eubanks 0 63 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Tom Fawcett 2 3 7 6
Jason Jung 1 6 5 2
bărbaţi simplu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Yasutaka Uchiyama 2 7 6
Tom Farquharson 0 5 2
21.01.18
Calificare
Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Corentin Denolly 0 1 3
21.01.18
Calificare
Tristan Lamasine 2 4 6 6
Quentin Gueydan 1 6 1 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 2 7 6
Nicola Kuhn 1 6 5 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Quentin Gueydan 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 4 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Edward Corrie 0 4 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Antoine Hoang 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 1
21.01.18
Calificare
Antoine Hoang 2 7 6
Pedro Martinez Portero 0 64 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Corentin Denolly 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 2 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Elliot Benchetrit 2 7 6
Benjamin Bonzi 0 60 2
21.01.18
Calificare
Mikael Ymer 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 2 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Mikael Ymer 2 7 6
Teimuraz Gabashvili 0 64 3
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F1 (Manacor seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Daniel Munoz-De La Nava 0 4 0
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F2 (Manacor seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Marc Fornell-Mestres 2 6 6
Samy Grace 0 2 4
21.01.18
Calificare
Marc Fornell-Mestres 2 7 6
Jonas Trinker 0 62 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Milos Sekulic 2 6 6
Arthur Hugounenq 0 3 2
21.01.18
Calificare
Germain Gigounon 2 6 6
Alexander Ritschard 0 3 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Germain Gigounon 2 6 6
Nikita Tatyanin 0 4 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Patrik Brydolf 2 6 7
Tiago Cacao 0 2 67
21.01.18
2-a rundă de calif.
Alexander Ritschard 2 6 6
Pablo Schelcher Muro 0 4 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Alberto Berbegal Moreno 2 6 7
Eduard Guell Bartrina 0 1 66
21.01.18
2-a rundă de calif.
Jonas Trinker 2 6 6
Oscar Mancineiras Cornella 0 1 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Luca Giacomini 2 7 6
Pol Martin Tiffon 0 5 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Guy Den Heijer 2 4 6 6
Fabian Van Der Lans 1 6 2 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Francisco Cabral 2 6 6
Guillem Arno Blasi 0 2 2
21.01.18
Calificare
Francisco Cabral 2 6 6
Imanol Lopez Morillo 0 1 2
21.01.18
Calificare
Louis Tessa 2 6 7
Patrik Brydolf 0 4 63
21.01.18
2-a rundă de calif.
Louis Tessa 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 2 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Nico Mertens 2 6 6
David Mrazek 0 2 3
21.01.18
Calificare
Nico Mertens 2 3 6 6
Luca Giacomini 1 6 1 4
21.01.18
Calificare
Hugo Daubias 1 6 5 5
Alberto Berbegal Moreno retragere 0 1 7 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Hugo Daubias 2 6 3 6
Martim Leote Prata 1 3 6 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 7 6 6
Alessandro Ceppellini 1 69 74 2
21.01.18
Calificare
Andrey Chepelev 2 7 6 7
Guy Den Heijer 1 5 75 65
21.01.18
2-a rundă de calif.
Imanol Lopez Morillo 2 4 6 7
Luis Faria 1 6 1 64
21.01.18
2-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 7 7
Oleg Prihodko 0 5 66
21.01.18
Calificare
Alex Marti Pujolras 2 6 3 7
Milos Sekulic 1 2 6 63
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F2 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Jordi Samper-Montana 2 3 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 1 6 2 3
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F3 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Calificare
Nicolo Turchetti 2 6 7
Harrison Lombe 0 3 63
21.01.18
Calificare
Stefano Baldoni 2 6 6
Sergey Dorozhkin 0 1 1
21.01.18
Calificare
Pedro Munafo 2 4 7 6
Milos Nikolic 1 6 63 3
21.01.18
Calificare
Sergi Perez Contri 2 6 7
Mohamed Nazim Makhlouf 0 4 63
21.01.18
Calificare
Shunsuke Wakita 2 6 6
Daiki Kato 0 1 0
21.01.18
Calificare
Edoardo Lavagno 2 7 6
Dan Dowson 0 66 1
21.01.18
Calificare
Stefano Battaglino 2 7 6
Marco Wright 0 5 3
bărbaţi simplu Hard Turkey Turkey F2 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Zizou Bergs 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Turkey Turkey F3 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Alexander Pavlioutchenkov 2 6 6
Tamerlan Evloev 0 1 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Shahin Khaledan 2 6 6
Anoosha Shahgholi 0 1 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Jung-Woong Na 2 6 6
Mohsen Hossein Zade 0 2 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
George Tsivadze 2 6 6
Jesper Andi Jorgensen 0 4 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Ki Su Jung 1 w/o
Patrik Rikl 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Muhammet Haylaz 2 6 7
Gustavs Lukstins 0 1 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alexandru Danes 2 7 4 6
Neil Oberleitner 1 61 6 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Gleb Alekseenko 0 0 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Maxim Ratniuk 2 6 7
Danil Spasibo 0 3 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Koray Kirci 2 6 6
Ashkan Shokoofi 0 2 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Gustavs Lukstins 2 6 2 6
Amir Hossein Badi 1 3 6 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Cengiz Aksu 2 6 6
Dmitry Myagkov 0 3 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Vazha Shubladze 2 6 6
Nikolay Vylegzhanin 0 4 0
bărbaţi simplu Zgura USA USA F4 (Sunrise) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Julien Cagnina 2 6 6 6
Naoki Nakagawa 1 75 3 3
bărbaţi simplu Zgura USA USA F5 (Weston) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Haydn Lewis 2 6 6
Elliott Orkin 0 2 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Haydn Lewis 2 6 6
Cesar Antonio Gomez Diaz 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Ty Trombetta 2 6 6
Ryan Nijboer 0 2 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Ty Trombetta 2 7 6
Boris Kozlov 0 5 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Matthew Kandath 1 w/o
Nicolas De Giacomo 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Junior A. Ore 2 6 6
Noah Schachter 0 3 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Junior A. Ore 2 1 7 6
Mason Beiler 1 6 63 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Daniel Grunberger 0 1 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Joseph Mcallister 0 3 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Felipe Ribeiro Frattini 2 7 6
Vivien Versier 0 64 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Felipe Ribeiro Frattini 2 6 6
Joaquin Mateo Rossi 0 0 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Eros Siringo 2 6 6
Matthew Kandath 0 2 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Eros Siringo 2 6 6
Ritik Sundaram 0 3 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Filip Bergevi 2 6 6
Carlos Gomez Sanchez 0 4 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Filip Bergevi 2 6 3 6
Gabriel Daldegan Ferreira 1 0 6 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Or Ram-Harel 2 7 6
Jordan Parker 0 5 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Or Ram-Harel 2 6 2 6
Nicolas Uryson 1 4 6 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Juan Rocha 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 1 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Fernando Yamacita 2 6 6 6
Richard Torres 1 4 77 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Fernando Yamacita 2 6 7
Bradley Frye 0 4 66
21.01.18
1-a rundă de calif.
Samuel Shropshire 2 6 6
Austin Hoole 0 0 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Samuel Shropshire 2 6 6
Julian Bradley 0 4 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Julian Bradley 2 6 7
Flavio Matteoli 0 0 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Strong Kirchheimer 2 6 6
Luis Andres Platas 0 1 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Strong Kirchheimer 2 6 3 6
Bradley Holt 1 2 6 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alejandro Tabilo 2 6 6
Michael Heller 0 1 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Alejandro Tabilo 2 6 5 6
Juan Rocha 1 1 7 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
David Volfson 2 6 6
Sergio Riveros 0 0 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
David Volfson 2 6 7
Gaston A. Murray 0 1 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Elliott Orkin 2 6 6
Nicolas Pinzon Moreno 0 0 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Uryson 2 6 6
Santiago Hinojosa 0 4 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Carlos Gomez Sanchez 2 6 6
Chenhe Li 0 0 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Daniel Grunberger 2 6 0 7
Mikael Rodriguez 1 2 6 61
21.01.18
2-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Rowland Phillips 0 4 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Drew Van Orderlain 0 4 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Jody Maginley 2 7 6
Brant Vaughan Switzler 0 62 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Bradley Holt 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 3 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Boris Kozlov 2 6 6
Leonardo Du Plooy 0 1 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Mason Beiler 2 6 6
Matthew Segura 0 1 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Rowland Phillips 2 6 6
Carson Haskins 0 2 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Lev Kazakov 2 6 6
Max Hartenstein 0 4 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Lev Kazakov 2 6 6
Daniel Fainblum 0 0 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Daniel Fainblum 1 w/o
Winston Lin 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Richard Torres 2 2 7 6
Evan Bynoe 1 6 66 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Pedro Ferrari Maciel 2 6 6
Brian Bencic 0 2 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Pedro Ferrari Maciel 1 6 1
Jody Maginley retragere 0 2 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Gaston A. Murray 2 6 6
Viju George 0 3 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Vivien Versier 1 w/o
Kay Bartmann 0
femei simplu Indoor Hard France Andrezieux Boutheon seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Tara Moore 2 5 6 6
Katarzyna Piter 1 7 4 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Valeriya Solovyeva 2 6 6 6
Cornelia Lister 1 3 75 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Stefania Rubini 2 6 6
Clothilde De Bernardi 0 3 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Camilla Rosatello 2 3 6 6
Monika Kilnarova 1 6 0 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Manon Arcangioli 2 6 6
Eden Silva 0 4 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Audrey Albie 2 6 6
Alice Tubello 0 4 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Harmony Tan 2 6 6
Julia Elbaba 0 4 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Cristina Bucsa 2 6 7
Alina Silich 0 0 64
21.01.18
1-a rundă de calif.
Monika Kilnarova 2 6 6
Maneva Rakotomalala 0 3 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alice Tubello 2 7 6
Amina Anshba 0 5 1
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Calificare
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia 2 6 6
Maria Carla D'Annunzio 0 1 1
21.01.18
Calificare
Juliana Valero 2 6 6
Emilia Gaelle Dejonckheere 0 3 2
21.01.18
Calificare
Polina Altukhova 2 6 6
Ayano Sonoda 0 2 4
21.01.18
Finală
Varvara Gracheva 2 7 6
Sofia Shapatava 0 5 0
21.01.18
Calificare
Arina Solomatina 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 4 1
femei simplu Hard Australia Australian Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
1-a rundă
Viktoria Morvayova 2 6 6
Hurricane Tyra Black 0 4 2
21.01.18
1-a rundă
Anri Nagata 2 6 7 7
Diane Parry 1 76 63 68
21.01.18
1-a rundă
En Shuo Liang 2 3 6 7
Olivia Gadecki 1 6 3 63
21.01.18
1-a rundă
Dalayna Hewitt 2 7 6
Maria Lourdes Carle 0 65 4
21.01.18
1-a rundă
Viktoriia Dema 2 6 6
Sohyun Park 0 4 3
21.01.18
1-a rundă
Clara Burel 2 6 6
Ana Makatsaria 0 2 3
21.01.18
1-a rundă
Amber Marshall 2 6 7
Qinwen Zheng 0 1 66
21.01.18
1-a rundă
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Ali Collins 0 2 2
21.01.18
1-a rundă
Elysia Bolton 2 4 6 6
Ivana Popovic 1 6 3 4
21.01.18
1-a rundă
Xin Yu Wang 2 6 6
Sakura Hosogi 0 1 4
21.01.18
1-a rundă
Himari Sato 2 2 6 6
Oona Orpana 1 6 3 3
21.01.18
1-a rundă
Joanna Garland 2 7 6
Akanksha A Bhan 0 62 0
21.01.18
1-a rundă
Mananchaya Sawangkaew 2 6 6
Yasmine Mansouri 0 2 1
21.01.18
1-a rundă
Moyuka Uchijima 2 7 4 6
Sada Nahimana 1 60 6 2
21.01.18
1-a rundă
Alina Charaeva 2 4 6 6
Hannah Viller Moller 1 6 1 4
21.01.18
1-a rundă
Peyton Stearns 2 6 6 7
Gergana Topalova 1 1 76 67
femei simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
a 4-a rundă
Caroline Wozniacki 2 6 6
Magdalena Rybarikova 0 3 0
21.01.18
a 4-a rundă
Carla Suarez Navarro 2 4 6 8
Anett Kontaveit 1 6 4 6
21.01.18
a 4-a rundă
Elina Svitolina 2 6 6
Denisa Allertova 0 3 0
21.01.18
a 4-a rundă
Elise Mertens 2 7 7
Petra Martic 0 65 5
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Elaine Genovese 2 7 6
Camille Sireix 0 5 4
21.01.18
Calificare
Elaine Genovese 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 3 0
21.01.18
Finală
Catalina Pella 2 6 6 6
Michele Alexandra Zmau 1 4 75 4
21.01.18
Calificare
Louise Lampla 2 5 6 6
Sophie Muntean 1 7 1 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Lucie Wargnier 2 6 6
Sara Guglielminotti 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Sophie Muntean 2 6 6
Adele Diana Biba 0 1 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Viktoriia Kalinina 2 6 7
Jessica Bertoldo 0 4 64
21.01.18
1-a rundă de calif.
Giulia Carbonaro 2 6 6 6
Mia Mijatovic 1 76 1 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Julie Ball 2 7 6
Bianca Bevione 0 612 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Ekaterina Trashchenko 2 7 6
Sofia Ragona 0 64 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Madalena Peneda 2 6 6
Agnes Ornella Biba 0 3 3
femei simplu Hard USA Newport Beach seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Calificare
Elitsa Kostova 2 6 6
Caroline Dolehide 0 4 4
21.01.18
Calificare
Daniela Seguel 2 6 7
Amandine Hesse 0 4 5
21.01.18
Calificare
Mayo Hibi 2 4 6 6
Giuliana Olmos 1 6 0 2
21.01.18
Calificare
Marie Bouzkova 2 6 2 6
Cristiana Ferrando 1 3 6 2
21.01.18
Calificare
Sofya Zhuk 2 6 7
Sabrina Santamaria 0 4 5
21.01.18
Calificare
Amanda Anisimova 2 6 6
Danielle Lao 0 1 0
femei simplu Zgura USA Orlando seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Anhelina Kalinina 2 6 3 7
Julia Grabher 1 2 6 5
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Beatrice Gumulya 2 7 4 7
Eva Siska 1 5 6 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Nadja Gilchrist 2 7 6
Erin Routliffe 0 62 1
21.01.18
2-a rundă de calif.
Nastja Kolar 2 6 6
Elisabeth Chantraine 0 0 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Sowjanya Bavisetti 2 5 6 6
Suzan Lamens 1 7 4 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Haine Ogata 2 6 6
Marlies Szupper 0 2 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Kanika Vaidya 2 1 6 6
Mihika Yadav 1 6 1 3
21.01.18
Calificare
Kanika Vaidya 2 4 7 6
Anna Kubareva 1 6 5 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Greetje Minnen 2 6 6
Apichaya Runglerdkriangkrai 0 1 1
21.01.18
Calificare
Greetje Minnen 2 0 7 6
Shalimar Talbi 1 6 5 2
21.01.18
2-a rundă de calif.
Yexin Ma 2 6 3 6
Jade Lewis 1 2 6 4
21.01.18
2-a rundă de calif.
Anastasia Detiuc 2 6 6
Yuqi Sheng 0 3 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Rimi So 2 6 7
Rishika Sunkara 0 3 65
21.01.18
2-a rundă de calif.
Linnea Malmqvist 2 6 6
Paulina Jastrzebska 0 3 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Alexandra Riley 0 4 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Mai Hontama 2 6 6
Mihaela Djakovic 0 3 3
21.01.18
Finală
Yuliya Hatouka 2 6 4 7
Anastasia Potapova 1 4 6 5
21.01.18
2-a rundă de calif.
Shalimar Talbi 2 6 6
Jiakang Li 0 2 3
21.01.18
2-a rundă de calif.
Anna Kubareva 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 1 2
21.01.18
Calificare
Katyarina Paulenka 2 6 6
Maria Jose Portillo Ramirez 0 3 0
21.01.18
2-a rundă de calif.
Katyarina Paulenka 2 6 4 6
Alice Moroni 1 3 6 4
femei simplu Indoor Hard Germany Stuttgart Stammheim seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Katerina Vankova 2 6 6
Natalie Proese 0 1 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Paulina Czarnik 2 6 6
Amelie Carolin Kurpiers 0 2 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Amelie Intert 2 6 6
Birte Langenstein 0 0 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Mallaurie Noel 2 6 7
Joanna Zawadzka 0 3 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Valeriya Urzhumova 2 6 6
Kristina Milenkovic 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Lena Ruppert 2 3 6 6
Francisca Jorge 1 6 2 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Daria Kuczer 2 6 6
Alexa Pirok 0 0 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Arlinda Rushiti 2 6 7
Petra Januskova 0 2 65
21.01.18
1-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 7
Dominique Karregat 0 3 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Aneta Kladivova 2 7 6
Linda Prenkovic 0 5 2
femei simplu Zgura USA Wesley Chapel seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Sanaz Marand 2 6 6
Kariann Pierre-Louis 0 3 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Tamaryn Hendler 2 6 6
Aymet Uzcategui 0 3 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Paula Cristina Goncalves 2 6 6
Ronit Yurovsky 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Reka-Luca Jani 2 5 6 6
Lorraine M. Guillermo 1 7 2 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Chanelle Van Nguyen 2 6 7
Dasha Ivanova 0 1 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Marcela Zacarias 2 6 6
Ilona Kremen 0 1 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Joelle Kissell 2 6 6
Kelly Williford 0 3 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Catherine Harrison 2 3 6 6
Ching-Wen Hsu 1 6 1 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Julia Wachaczyk 2 6 6
Victoria Hu 0 2 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Perper 2 6 6
Lily Ghodrati 0 1 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Marine Partaud 2 6 6
Angelina Gabueva 0 1 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Amanda Rodgers 2 6 6
Katharina Gerlach 0 2 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Quinn Gleason 2 6 6
Andrea Renee Villarreal 0 2 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Caroline Werner 2 6 6
Roosh Wijesundera 0 1 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Eva Raszkiewicz 2 6 6
Sharmada Iyer 0 0 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Yuki Kristina Chiang 2 4 7 6
Catherine Leduc 1 6 5 3
21.01.18
1-a rundă de calif.
Shilin Xu 2 6 6
Nicole Conard 0 2 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alice Garcia 2 2 6 7
Mara Schmidt 1 6 3 5
21.01.18
1-a rundă de calif.
Jada Robinson 2 6 7
Yuliya Lysa 0 3 63
21.01.18
1-a rundă de calif.
Wushuang Zheng 2 6 6
Rhiann Newborn 0 0 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Gozal Ainitdinova 2 4 6 6
Rachel May Pierson 1 6 4 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Isabelle Boulais 2 6 6
Alyssa Mayo 0 4 1
21.01.18
1-a rundă de calif.
Shuyue Ma 2 6 6
Madeleine Kobelt 0 3 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Katerina Filip 2 6 6
Isabella Robbiani 0 1 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Emiliana Arango 2 3 6 6
Mary Closs 1 6 0 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Emma Navarro 2 6 6
Alexis Thoma 0 0 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alycia Parks 2 6 6
Fiona Codino 0 3 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Alexa Ryngler 2 7 6
Dominique Schaefer 0 66 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Whitney Osuigwe 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 3 4
21.01.18
1-a rundă de calif.
Ange Oby Kajuru 2 6 6
Andrea Duva 0 1 0
21.01.18
1-a rundă de calif.
Salma Djoubri 2 6 6
Dia Evtimova 0 1 2
21.01.18
1-a rundă de calif.
Maya Rukosuev 2 6 6
Harris Caldwell 0 0 3
bărbaţi dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
a 3-a rundă
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 7 6
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 1 72 65 3
21.01.18
a 3-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
Leander Paes/Purav Raja 0 1 1
21.01.18
a 3-a rundă
Samuel Groth/Lleyton Hewitt 1 3
Pablo Andujar/Albert Ramos-Vinolas retragere 0 3
21.01.18
a 3-a rundă
Marcin Matkowski/Aisam Qureshi 1 w/o
Radu Albot/Hyeon Chung 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Koblenz Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
Finală
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7 10
Sander Arends/Antonio Sancic 1 74 5 6
femei dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
21.01.18
a 3-a rundă
Su-Wei Hsieh/Shuai Peng 2 6 6
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld 0 4 2
21.01.18
a 3-a rundă
Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu 1 4
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova retragere 0 1
21.01.18
a 3-a rundă
Lucie Safarova/Barbora Strycova 2 2 6 6
Sorana Cirstea/Beatriz Haddad Maia 1 6 0 4
21.01.18
a 3-a rundă
Jennifer Brady/Vania King 2 6 7
Nicole Melichar/Kveta Peschke 0 4 65
<