Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Daniel Gimeno-Traver 2 3 6 6
Niels Desein 1 6 1 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jordi Samper-Montana 2 6 3 6
Gianluigi Quinzi 1 2 6 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Carlos Gomez-Herrera 2 2 7 7
Guillermo Olaso 1 6 65 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jeremy Jahn 2 6 5 6
Javier Barranco Cosano 1 4 7 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marco Trungelliti 2 6 5 7
Jaume Pla Malfeito 1 4 7 63
31.03.18
1-a rundă de calif.
Arthur De Greef 1 7 5 4
Marc Giner retragere 0 6 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Federico Gaio 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Aslan Karatsev 1 4
Laslo Djere retragere 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
David Vega Hernandez 1 6 3
Sergio Gutierrez-Ferrol retragere 0 2 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Pedro Cachin 2 6 6
Alexei Popyrin 0 3 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Kimmer Coppejans 2 7 6
Pol Toledo Bague 0 5 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Miguel Semmler 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ivan Gakhov 2 6 7
Inigo Cervantes 0 4 66
31.03.18
1-a rundă de calif.
Gian Marco Moroni 2 6 6
Maxime Chazal 0 2 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Alberto Romero De Avila Senise 2 7 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 5 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Elliot Benchetrit 2 6 7
Matteo Donati 0 3 63
bărbaţi simplu Zgura Australia Australia F4 (Mornington) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Marc Polmans 1 4
Andrew Harris retragere 0 0
31.03.18
Finală
Max Purcell 2 7 6
Marc Polmans 0 5 4
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F11 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Teimuraz Gabashvili 2 7 6
Francesco Forti 0 5 2
31.03.18
Semifinală
Lucas Miedler 1 6 2
Matthias Haim retragere 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F12 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Anton Chekhov 2 7 6
Daniel Etcheverry 0 5 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Christoffer Solberg 2 6 6
Iancu-Lustinian Ghinda 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ren Nakamura 2 6 6
Philip Sikman 0 3 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Joy Vigani 2 6 6
Max Maas 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Davide Albertoni 2 4 6 6
Niklas Johansson 1 6 1 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Federico Rebecchini 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 1 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Alex Gornet 2 4 6 6
Alan Bzarov 1 6 1 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 7
Jorge Blanco Guadalupe 0 1 65
31.03.18
1-a rundă de calif.
Christian Felline 2 6 6
Jan Zednik 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Brian Cernoch 2 6 6 6
Fermin Tenti 1 1 75 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Antonio Pruner Neto 2 7 7
Chinmaya Dev Chauhan 0 61 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Guillermo Aracena 0 2 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Antonio Muniz Hidalgo 2 6 6 7
Cristopher Kohl 1 74 4 64
31.03.18
1-a rundă de calif.
Siphosothando Montsi 2 6 6
Ramazan Nureev 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marek Flinner 2 7 6
Killian Davanzo 0 62 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Francesco Denicoloi 2 6 6
Klim Ivanov 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Tom Pisane 2 6 6
Bogdan Didenko 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marco Corino 2 6 6
Kevin Portmann 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Joao Giannella 2 6 6
Oscar Matias Leiva Biason 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mihailo Loncarevic 2 6 5 6
Yannick Lenaerts 1 2 7 3
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F5 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Yannick Jankovits 2 4 7 6
Petr Michnev 1 6 63 4
31.03.18
Semifinală
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 7
Yaraslav Shyla 0 1 64
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F5 (Santa seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Lorenzo Giustino 2 6 6
Miljan Zekic 0 4 0
31.03.18
Semifinală
Martin Cuevas 2 6 6
Hugo Dellien 0 2 4
bărbaţi simplu Hard Japan Japan F4 (Tsukuba) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Yosuke Watanuki 2 7 6
Renta Tokuda 0 5 1
bărbaţi simplu Hard Japan Japan F5 (Kashiwa) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ko Suzuki 2 7 6
Yuichi Ito 0 64 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Masaki Sasai 2 6 6
Sho Kawano 0 1 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Gengo Kikuchi 2 6 6
Daisuke Sumizawa 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ken Onoda 2 6 6
Takashi Saito 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Yusuke Yoshikawa 2 6 6
Naru Shirafuji 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Masaki Osafune 2 6 6 6
Shunsuke Wakita 1 77 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Kazuma Kawachi 2 3 6 6
Hiroki Sakagawa 1 6 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Yu Hsiang Chiu 2 6 7
Tamaki Yamao 0 2 65
31.03.18
1-a rundă de calif.
Wei-De Lin 2 7 6
Shinta Fujii 0 5 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Cing-Yang Meng 2 6 7
Ryota Kishi 0 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Yuichiro Inui 0 0 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jie Cui 2 6 6
Seiya Nakanishi 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Rio Noguchi 2 4 6 7
Tomohiro Masabayashi 1 6 1 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Yuta Kawahashi 2 6 6
Issei Okamura 0 3 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Rimpei Kawakami 2 6 4 6
Aoran Wang 1 3 6 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Shinji Hazawa 2 6 6
Rui Kanda 0 2 3
bărbaţi simplu Hard France Le Gosier Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Dusan Lajovic 2 6 6
Christian Garin 0 2 2
31.03.18
Semifinală
Denis Kudla 2 6 7
Ruben Bemelmans 0 2 66
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Stefano Travaglia 2 6 6
Guido Andreozzi 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Panama Panama City Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ivan Sergeyev 2 6 6
Alex Lawson 0 2 2
31.03.18
2-a rundă de calif.
Cristian Rodriguez 2 3 6 6
Fernando Romboli 1 6 2 3
31.03.18
2-a rundă de calif.
Peter Torebko 1 6 2
Ivan Sergeyev retragere 0 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Luis David Martinez 2 6 3 7
Alejandro Gomez 1 4 6 5
31.03.18
2-a rundă de calif.
Luis David Martinez 2 6 6
Marco Bortolotti 0 1 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Fernando Romboli 1 w/o
Fabricio Neis 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marco Bortolotti 2 7 6
Mauricio Echazu 0 62 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Hans Hach Verdugo 2 6 6
Gonzalo Ramirez Cumaco 0 3 4
31.03.18
2-a rundă de calif.
Felipe Mantilla 2 2 6 6
Nicolas Mejia 1 6 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Felipe Mantilla 2 6 6
Roberto Maytin 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Franco Agamenone 2 6 6
Alexander Igoshin 0 2 3
31.03.18
2-a rundă de calif.
Franco Agamenone 2 6 6
Nathaniel Lammons 0 2 4
31.03.18
2-a rundă de calif.
Pavel Krainik 2 4 6 6
Hans Hach Verdugo 1 6 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Pavel Krainik 2 6 2 7
Nathan Pasha 1 3 6 60
31.03.18
1-a rundă de calif.
Shalva Dzhanashia 2 3 6 6
Matias Zukas 1 6 3 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Lucas Gomez 2 6 6
Esteban Gutierrez 0 3 1
31.03.18
2-a rundă de calif.
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Lucas Gomez 0 1 4
31.03.18
2-a rundă de calif.
Evan Song 2 6 7
Shalva Dzhanashia 0 3 62
31.03.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Mejia 2 7 6
Sergio Galdos 0 5 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Nathaniel Lammons 2 6 7
Luis Gomez 0 2 63
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F6 (Lisbon) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Lloyd Harris 2 7 7
Frederico Ferreira Silva 0 62 63
bărbaţi simplu Zgura Mexico San Luis Potosi seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Marcelo Arevalo 2 4 6 6
Daniel Elahi Galan 1 6 4 3
31.03.18
Semifinală
Roberto Cid 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France St. Brieuc Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Richard Berankis 2 6 6
Jurgen Zopp 0 3 3
31.03.18
Semifinală
Constant Lestienne 2 7 6
Marcos Baghdatis 0 5 1
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F12 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Patricio Heras 2 7 6
Orlando Luz 0 62 3
31.03.18
Semifinală
Hernan Casanova 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F13 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Angel Luis Centeno Canadas 2 6 6
Dominik Langmajer 0 4 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Christopher Chien 0 2 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Nathan Seateun 2 6 6
Nazar Shum 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Boris Beumer 2 6 6
Oleksander Kyrychenko 0 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Kim David Staiger 2 7 7
Martin Van Der Meerschen 0 5 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Andrea Bessire 2 6 6
Mohammed Abdulla 0 3 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Daiki Kato 2 7 6
Jose Miguel Vinuesa Irias 0 5 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Charles Bertimon 1 6 3
Mikar Fisher retragere 0 2 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mateusz Piatek 2 6 6
Nikita Alosha Ushakov 0 1 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ezequiel Agustin Santalla 2 6 6 6
Maxence Bertimon 1 4 75 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Victor Ernaelsteen 2 6 7
Yaseen Elhalafawy 0 2 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Dennis Katzenwadel 2 6 6
Shayan Najam 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F12 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Cem Ilkel 2 6 7
Marsel Ilhan 0 4 63
31.03.18
Semifinală
Marko Miladinovic 2 5 6 6
Dimitar Kuzmanov 1 7 3 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F13 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Gleb Alekseenko 2 7 7
Felix Hutt 0 5 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
James Allemby 1 7 4 2
Aria Harajchi retragere 0 6 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Santiago Maresca 2 5 6 6
Leonard Von Hindte 1 7 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marcelo Zormann 2 4 7 7
Grigoriy Lomakin 1 6 62 64
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ken Onishi 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Joel Link 2 6 6
Togan Makzume 0 0 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mikhail Korovin 2 6 3 6
Nicolas Zaidman 1 3 6 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Aliaksandr Prudnikau 2 7 6
Lucas Gessner 0 60 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Denys Klok 2 6 6
Yuri Khachatryan 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Philip Wilbert Major 2 6 6
Muhammet Haylaz 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Tomas Charlos 2 6 6 7
Alexandru Ionel Stroe 1 0 75 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Tomas Gerini 2 6 6
Jim Walder 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ignacio Monzon 2 6 6
Philipp Sikorski 0 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Alper Kulturel 0 1 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Jody Turnquest 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ivan Davydov 2 6 6
Pelle Boerma 0 4 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Niklas Guttau 0 3 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Boris Butulija 2 5 6 6
Marco Saffratti 1 7 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Santiago Besada 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 1 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Maxence Broville 2 6 6
Francisco Vittar 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Xiviller 2 6 6
Gokalp Ayar 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 6 6
Lars Hoischen 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Felix Morck 2 6 6
Maksim Zubkou 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Niklas Schell 2 6 6
Nikita Valentsev 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 6 6
Fabian Roensdorf 0 0 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Christian Oliveira 2 6 7
Franco Ribero 0 3 63
31.03.18
1-a rundă de calif.
Francisco Cerundolo 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Francisco Comesana 2 6 6
Leonardo Sprovieri 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jackson Varney 2 7 6
Kittirat Kerdlaphee 0 5 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Felipe Assuncao Garla 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sabit Suntic 2 7 7
Aleksa Djerkovic 0 65 5
femei simplu Hard Mexico Monterrey seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Andrea Gamiz 2 7 4 6
Miharu Imanishi 1 66 6 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Conny Perrin 2 6 6
Emina Bektas 0 3 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Dalila Jakupovic 2 6 6
Irina Khromacheva 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Deniz Khazaniuk 2 6 6
Giuliana Olmos 0 0 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jovana Jaksic 2 6 3 6
Olga Ianchuk 1 3 6 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sabrina Santamaria 2 6 2 7
Nadia Podoroska 1 4 6 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Miyu Kato 2 6 6
Andrea Renee Villarreal 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Yana Sizikova 2 3 6 6
Ashley Kratzer 1 6 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Cornelia Lister 2 5 6 6
Valeria Savinykh 1 7 3 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Valentini Grammatikopoulou 2 6 2 6
Tereza Mrdeza 1 3 6 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jasmine Paolini 2 6 2 6
Marcela Zacarias 1 2 6 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jamie Loeb 2 6 6
Danielle Lao 0 3 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Priscilla Hon 2 7 6 6
Ysaline Bonaventure 1 65 72 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Aliona Bolsova 2 6 6
Roosh Wijesundera 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marie Bouzkova 2 6 6
Jacqueline Cako 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Lizette Cabrera 0 3 4
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Hannah Nagel 2 6 6
Maria Odintsova 0 1 0
31.03.18
Semifinală
Varvara Flink 2 6 6
Ylona-Georgiana Ghioroaie 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Emily Casteleyn 2 6 6
Beyza Yaniklar 0 0 1
31.03.18
Semifinală
Andreea Rosca 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Agustina Chlpac 2 6 6
Sara Azaddoost 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Juliette Bastin 2 7 6
Giuseppina Miccio 0 65 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Anastazja Rosnowska 2 6 6
Emily Meyer 0 2 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Isabella Pfennig 2 6 6
Cagla Teoman 0 1 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sina Herrmann 2 6 6
Anna Markvartova 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Aleksandra Stankovic 2 6 6
Kristina Kozakova 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marie Hoepfner 2 6 6
Niayesh Mirzaei 0 1 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sarah Medik 2 6 6
Michelle Heid 0 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Laura Munoz-Baroja Orallo 1 0
Nadja Barz retragere 0 3
femei simplu Zgura Australia Canberra seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Ellen Perez 2 7 7
Eri Hozumi 0 63 5
31.03.18
Semifinală
Jaimee Fourlis 2 6 7
Zoe Hives 0 2 5
femei simplu Indoor Hard France Croissy Beaubourg seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Anna Blinkova 1 w/o
Karolina Muchova 0
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Natalia Orlova 2 6 6
Yu Chen 0 2 4
31.03.18
Semifinală
Isabella Shinikova 2 6 7
Seone Mendez 0 4 60
31.03.18
Semifinală
Ivonne Cavalle-Reimers 2 7 6
Montserrat Gonzalez 0 66 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sihem Bellahouel 2 2 6 6
Zoe Bourbotte 1 6 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Malin Falk 2 6 6
Tuana Tinaztepe 0 4 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Alesya Yakubovich 2 6 6
Caterina Greco 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Rania Azziz 2 6 6
Arina Kuznetsova 0 4 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Carla Del Barrio 1 6 4
Salima Fendri retragere 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Stephanie Judith Visscher 2 6 6 6
Kerstin Peckl 1 2 74 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Milana Zhabrailova 2 7 6
Rebecca Ehn 0 66 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Carmen Garri Murcia 2 6 7 6
Katsiaryna Skachkova 1 75 62 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Maria Daniels Sierra 2 6 6
Candace Olivia Pedro 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Esther Bataille 2 6 6
Therese Ekdahl 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Nina Ugrelidze 2 6 2 6
Clarissa Gai 1 4 6 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mathilde Lollia 2 6 6
Othilia Brodin 0 0 1
femei simplu Zgura Greece Heraklion seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Lisa Sabino 2 6 6
Ylena In-Albon 0 4 2
31.03.18
Semifinală
Monika Kilnarova 2 6 6
Romy Koelzer 0 3 4
femei simplu Hard Japan Kofu seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Luksika Kumkhum 2 6 6
Lin Zhu 0 1 2
31.03.18
Semifinală
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Ankita Raina 0 2 1
femei simplu Hard USA Miami seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Sloane Stephens 2 7 6
Jelena Ostapenko 0 65 1
femei simplu Hard China Nanjing seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Xinyun Han 2 7 6
Xiaodi You 0 64 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Zoe Gwen Scandalis 2 6 6
Rui Jie Jiang 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ho Ching Wu 2 2 6 6
Kexuan Zhou 1 6 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Deria Nur Haliza 2 5 6 6
Meiqi Guo 1 7 2 3
31.03.18
Semifinală
Fang Ying Xun 2 6 6
Pei-Chi Lee 0 2 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Monica Robinson 2 6 6
Xue Cao 0 2 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sofia Smagina 2 6 6
Yueliang Cao 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Siqi Xie 2 7 2 6
Yi Tsen Cho 1 65 6 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Chunxi Xin 2 6 6
Lixin Wang 0 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Shuyue Ma 2 7 6
Xinyu Cai 0 5 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Lingwei Kong 2 6 6 6
Jiayu Xu 1 76 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Wanning Zhu 2 6 6
Yi Yuan 0 4 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Eunhye Lee (2000) 2 6 6
Junsai Wang 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jiakang Li 2 3 6 6
Jiatian Qi 1 6 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Denglin Li 2 2 6 6
Jiayun Zhu 1 6 3 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Qianxin Kong 2 6 6
Pinyi Zuo 0 3 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mei Xu Wu 2 6 6
Jiahuan He 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ziyi Yang 2 6 6
Xiao Chen Fu 0 1 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Yue Yu (2000) 2 7 6
Si Qi Liu 0 67 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Yu Shan 2 6 7
Shuoran Wang 0 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Qinwen Zheng 2 6 6
Ziyu Zhang 0 0 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Emma Raducanu 2 6 6
Yunqi He 0 0 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Qian Yang 2 6 7
Namu Zeren 0 1 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Lingyu Wei 0
Zhima Du 1
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Mandy Minella 2 6 1 6
Tamara Zidansek 1 2 6 1
31.03.18
Semifinală
Deborah Chiesa 2 6 6
Valentyna Ivakhnenko 0 4 3
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Angelina Gabueva 2 6 7
Jodie Anna Burrage 0 0 5
31.03.18
Semifinală
Nastja Kolar 2 3 6 6
Barbora Stefkova 1 6 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Andjela Novcic 2 6 6
Karolina Jaskiewicz 0 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Anna Klasen 2 6 7
Moulika Ram 0 1 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Alexa Pitt 2 6 6
Zi Yi Wang 0 3 1
femei simplu Zgura USA Charleston seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Alla Kudryavtseva 2 7 4 6
Daniela Seguel 1 5 6 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Silvia Soler-Espinosa 2 6 6
Nicole Melichar 0 4 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Misaki Doi 2 6 5 6
Zhaoxuan Yang 1 1 7 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ulrikke Eikeri 2 6 6
Zoe Kruger 0 1 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Georgina Garcia-Perez 2 6 7
Greta Arn 0 2 65
31.03.18
1-a rundă de calif.
Maryna Zanevska 2 7 6
Gabriela Dabrowski 0 5 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jessica Pegula 2 3 6 6
Grace Min 1 6 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Irina Maria Bara 2 6 7
Elizabeth Halbauer 0 2 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sophie Chang 2 4 7 7
Arina Rodionova 1 6 65 62
31.03.18
1-a rundă de calif.
Claire Liu 2 7 6
Patty Schnyder 0 62 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Caroline Dolehide 2 6 7
Maria Sanchez 0 3 65
31.03.18
1-a rundă de calif.
Fanny Stollar 2 7 4 7
Jil Teichmann 1 5 6 610
31.03.18
1-a rundă de calif.
Kayla Day 2 7 6 6
Anastasia Rodionova 1 64 70 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Vera Lapko 2 7 6
Shuko Aoyama 0 63 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Francoise Abanda 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Dayana Yastremska 2 6 6 6
Sesil Karatantcheva 1 71 4 4
bărbaţi dublu Hard France Le Gosier Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Neal Skupski/John-Patrick Smith 2 6 7
Corentin Denolly/Tom Jomby 0 2 5
31.03.18
Semifinală
Ruben Bemelmans/Jonathan Eysseric 2 7 6
Peter Polansky/Adil Shamasdin 0 5 3
bărbaţi dublu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Guido Andreozzi/Ariel Behar 2 6 6
Martin Klizan/Jozef Kovalik 0 3 4
bărbaţi dublu Hard USA Miami seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Bob Bryan/Mike Bryan 2 4 7 10
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 6 65 4
bărbaţi dublu Zgura Mexico San Luis Potosi seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Semifinală
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Boris Arias/Federico Zeballos 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France St. Brieuc Challenger seturi 1 2 3 4 5
31.03.18
Finală
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 4 6 10
Luke Bambridge/Joe Salisbury 1 6 1 7
<