Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Italy Barletta Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Marco Trungelliti 2 2 7 6
Simone Bolelli 1 6 64 4
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F13 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Andres Artunedo Martinavarr 2 0 7 6
Lucas Miedler 1 6 67 3
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F14 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Vasil Yehorov 2 6 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 2 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Joy Vigani 2 6 6
Guillermo Aracena 0 0 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Cristopher Kohl 2 6 6
Mark Pfeiffer 0 1 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Oscar Matias Leiva Biason 1 3
Yannick Lenaerts retragere 0 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Federico Rebecchini 2 6 6
Alan Bzarov 0 4 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Daniel Etcheverry 2 6 6
Muhammad Ragy 0 0 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alex Gornet 2 6 2 6
Vito Dell'Elba 1 3 6 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 0 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Bjorn Nareyka 2 7 6
Iancu-Lustinian Ghinda 0 65 3
bărbaţi simplu Hard France France F7 (La seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Yannick Thivant 2 6 7
Remy Bertola 0 3 61
15.04.18
1-a rundă de calif.
Yannick Thivant 2 6 6
Arthur Hugounenq 0 1 3
15.04.18
Calificare
Yann Marti 2 6 6
Tony Bourcet 0 2 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Quentin Gueydan 2 6 6
Patrick Ogier 0 3 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Tony Bourcet 2 6 6 7
Xavier Audouy 1 75 3 61
15.04.18
Calificare
Joffrey De Schepper 2 6 6
Simon Reveniau 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Lucas Bouquet 2 6 6
Thibault Verdier 0 3 2
15.04.18
Calificare
Lucas Bouquet 2 6 7
Quentin Gueydan 0 3 5
15.04.18
Calificare
Alexis Boureau 2 6 6
Luca Sanchez 0 2 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 6
Raphael Joore 0 1 3
15.04.18
Calificare
Loic Ratsaratany 2 7 4 6
Julien Eon 1 5 6 2
15.04.18
Calificare
Maxence Beauge 2 3 6 7
Ugo Blanchet 1 6 3 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Fabien Salle 2 2 6 7
Nino Portales 1 6 3 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ugo Blanchet 2 6 6
Alexandre Abernot 0 4 3
15.04.18
Calificare
Nathan Seateun 2 6 6
Fabien Salle 0 3 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Nathan Seateun 2 4 6 6
Florian Nicoud 1 6 3 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Luca Sanchez 2 6 7
Mateusz Terczynski 0 4 5
bărbaţi simplu Zgura Morocco Marrakech seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Pablo Andujar 2 6 6
Kyle Edmund 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Mexico Guadalajara Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Alejandro Gonzalez 2 7 7
Felipe Mantilla 0 65 65
15.04.18
2-a rundă de calif.
Gonzalo Escobar 2 7 6
Alexander Igoshin 0 5 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
James Ward 2 7 6
Brydan Klein 0 5 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Joao Souza 2 3 7 7
Lloyd Glasspool 1 6 65 63
15.04.18
2-a rundă de calif.
Emilio Gomez 2 7 2 6
Alejandro Gomez 1 5 6 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Federico Gaio 2 6 6
Lucas Gomez 0 3 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Scott Griekspoor 2 6 7
Jose Olivares 0 3 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ugo Humbert 2 6 6 6
Viktor Durasovic 1 4 74 3
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F8 (Santa seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Vadim Alekseenko 2 6 6
Toby Martin 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Gibril Diarra 2 2 7 6
Vladimir Filip 1 6 5 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 7
Leon Hoeveler 0 3 66
15.04.18
2-a rundă de calif.
Maciej Smola 2 5 7 7
Edoardo Lavagno 1 7 65 67
15.04.18
Calificare
Maciej Smola 2 7 6
Andrea Borroni 0 63 1
15.04.18
Calificare
Luca George Tatomir 1 4 3
Geronimo Espin Busleiman retragere 0 6 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Luca George Tatomir 2 3 7 7
Nicolas Bianchi 1 6 5 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniele Capecchi 2 6 6
Nenad Vladusic 0 4 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Antoine Bellier 2 6 7
Eugen Durnescu 0 0 60
15.04.18
Calificare
Patrik Rikl 1 2 6
Benjamin Dhoe retragere 0 6 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Andrea Guerrieri 2 6 6
Marek Flinner 0 2 0
15.04.18
Calificare
Luca Prevosto 2 6 7
Francesco Garzelli 0 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Jacopo Berrettini 2 6 7
Manuel Barros 0 1 61
bărbaţi simplu Hard Japan Japan F6 (Matsuyama) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Renta Tokuda 2 6 7
Hiroyasu Ehara 0 0 62
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Kazakhstan F4 (Shymkent) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Vadim Kutsenko 2 6 6
Jae-Min Seol 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Yahor Yatsyk 2 6 6
Yusei Fukuoka 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Loick Bruandet 0 2 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Quentin Folliot 2 6 6
Alexander Guskov 0 1 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniil Klimov 2 6 7
Mark Tryakshin 0 0 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Ramazan Nureev 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Imanol Lopez Morillo 2 6 6
Sultan Narbekov 0 3 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Rafik Terzyan 2 7 6
Daniel Rabas 0 61 1
bărbaţi simplu Zgura Mexico Mexico City Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Roberto Quiroz 0 1 3
bărbaţi simplu Zgura Monaco Monte-Carlo seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Andreas Seppi 2 6 6
Marcel Granollers 0 3 3
15.04.18
1-a rundă
Mischa Zverev 2 6 6 6
Felix Auger Aliassime 1 2 74 1
15.04.18
Calificare
Jeremy Chardy 2 6 6
Nicolas Mahut 0 4 1
15.04.18
Calificare
Dusan Lajovic 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 4 4
15.04.18
Calificare
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Andrej Martin 0 3 3
15.04.18
Calificare
Marco Cecchinato 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 4 2
15.04.18
1-a rundă
Daniil Medvedev 2 6 6 7
Marton Fucsovics 1 74 2 5
15.04.18
1-a rundă
Karen Khachanov 2 7 6
Thanasi Kokkinakis 0 5 4
15.04.18
Calificare
Ilya Ivashka 2 7 6
Florian Mayer 0 5 0
15.04.18
Calificare
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Mirza Basic 0 1 4
bărbaţi simplu Zgura China Nanchang Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Antoine Escoffier 2 6 6
Yan Bai 0 2 1
15.04.18
Calificare
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Yuanfeng Li 0 3 1
15.04.18
Calificare
Yunseong Chung 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 2 4
15.04.18
Calificare
Hugo Grenier 2 7 7
N.Sriram Balaji 0 66 61
bărbaţi simplu Hard Nigeria Nigeria F1 (Abuja) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Diego Matos 2 6 7
Christian Paul 0 2 5
15.04.18
Calificare
Kazuma Kawachi 2 6 6
Hardeep Singh Sandhu 0 2 1
15.04.18
Calificare
Franco Feitt 2 6 3 7
Vinod Sridhar 1 4 6 610
15.04.18
Calificare
Joseph Imeh Ubon 2 7 6
Anurag Nenwani 0 611 2
15.04.18
Calificare
Stephan Gerritsen 2 6 6
Rithwik Rajshekhar Raman 0 2 0
15.04.18
Calificare
Mirko Martinez 2 6 6
Viacheslav Glebov 0 4 1
15.04.18
Calificare
Sylvester Emmanuel 2 6 7
Giovani Samaha 0 4 5
15.04.18
Calificare
Emmanuel Audu 2 7 7
Alexandru Danes 0 5 64
bărbaţi simplu Zgura Portugal Portugal F7 (Porto) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Attila Balazs 2 6 6
Pedro Cachin 0 0 4
bărbaţi simplu Zgura Portugal Portugal F8 (Cascais) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Marc Fornell-Mestres 2 6 5 7
Joao Antonio 1 1 7 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Goncalo Falcao 2 6 6
Bernardo Serra Vieira 0 3 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Francisco Dias 2 6 6
Alex Marti Pujolras 0 2 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Eduardo Dischinger 2 6 6
Fernando Gouveia 0 0 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Dan Dowson 2 6 6
Bernardo Lemos Gomes 0 0 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Sebastian Prechtel 2 6 6
Nuno Carmelo 0 1 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Francisco Cabral 2 6 6
Antonio Pedro Pragana 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Francisco Oliveira 2 6 6
Danail Banov 0 3 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Lluis Dolz 2 6 3 6
Tomas Curras Abasolo 1 3 6 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Martim Leote Prata 2 6 6
Manuel Almeida 0 1 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 6 6
Afonso Vaz Viana 0 0 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Igor Sao Thiago 2 6 7
Andre Rodeia 0 1 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Russell Henderson 2 6 6
Tomas Almeida 0 2 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Simao Alves 2 6 6
Hugo Moura 0 2 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Marco Wright 0 1 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Tiago Torres 2 7 6
Paul Cayre 0 63 3
bărbaţi simplu Zgura USA Sarasota Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Frank Dancevic 2 6 6 6
Martin Cuevas 1 78 3 2
15.04.18
Calificare
Federico Coria 2 6 6
Max Purcell 0 2 1
15.04.18
Calificare
Kaichi Uchida 2 1 6 6
Jan Choinski 1 6 3 3
15.04.18
Calificare
Jay Clarke 2 6 7
Peter Torebko 0 4 64
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F9 (Madrid) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Diego Hidalgo 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 1 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Fernando Bogajo 2 6 6
Carlos Fernandez-Espinar 0 3 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Aaron Cortes Alcaraz 2 6 6
Bruno Mardones 0 1 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Vullnet Tashi 2 1 6 6
Alexandru Vasile Manole 1 6 4 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Jaume Pla Malfeito 2 6 6
Dariusz Lipka 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Mikhail Korovin 2 7 6
Loic Perret 0 64 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Omar Salman 2 6 6
Ernesto Sanz Martinez 0 2 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Alberto Romero De Avila Senise 2 6 6
Mario Gonzalez Fernandez 0 3 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Louis Chaix 2 6 7
Faustino Arrogante-De Lanuza 0 2 64
15.04.18
2-a rundă de calif.
Eduard Guell Bartrina 2 6 5 6
Diego-Jose Manrique-Velazquez 1 0 7 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Federico Moreno 2 7 6 6
Joel Cannell 1 5 71 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Arnau Rodriguez Queralto 0 1 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Facundo Juarez 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 2 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Carlos Fernandez-Espinar 2 2 6 6
Rafael Mazon-Hernandez 1 6 4 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Ryan Nijboer 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Michiel De Krom 2 6 6
Marco Neubau 0 2 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Oleg Prihodko 0 2 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 6 6
Pablo Manzano Lapuerta 0 2 4
bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei City Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Yuki Bhambri 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunis Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Filippo Baldi 0 3 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Lukas Rosol 2 6 5 7
Jonathan Kanar 1 3 7 66
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ernests Gulbis 2 7 6
Gregoire Jacq 0 66 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Pol Toledo Bague 2 6 6
Zhizhen Zhang 0 1 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 4 6 6
Alen Avidzba 1 6 3 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Alexandre Muller 2 1 6 6
Pedro Martinez Portero 1 6 1 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Maxime Janvier 2 6 3 6
David Pichler 1 2 6 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Zsombor Piros 1 3
Gerard Granollers retragere 0 0
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F14 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Daniel Brands 2 7 7
Mateo Nicolas Martinez 0 63 5
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F15 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Victor Ouvrard 2 6 6
Maxence Bertimon 0 4 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Alban Meuffels 2 6 7
Philipp Klimov 0 4 62
15.04.18
2-a rundă de calif.
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Mateusz Piatek 0 2 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Anton Desyatnik 2 6 3 6
Boris Beumer 1 0 6 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Imran Aswat 2 7 6
Adam Jones 0 5 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Hugo Schott 2 6 6
Charles Bertimon 0 4 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Samm Butler 2 6 6
Ignacio Carou 0 3 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniel Mora 2 6 6
Marouan Ferchichi 0 4 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
George Botezan 2 6 6
Maxime Fischer 0 1 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Tiran Sanghera 2 7 6
Vladislav Ivanov 0 5 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nikita Mashtakov 2 6 6
Mikar Fisher 0 4 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Andrej Glvac 2 3 6 6
Louis Lechevretel 1 6 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Aidan Mchugh 2 6 6
Ezequiel Agustin Santalla 0 4 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Sean Hodkin 2 6 6
Karlo Cubelic 0 4 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Hugo Pierre 0 2 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Etienne Donnet 2 4 6 6
Lukas Vejvara 1 6 3 3
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F14 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Nino Serdarusic 2 6 2 6
Jaroslav Pospisil 1 2 6 3
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F15 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Mike Urbanija 2 6 3 7
Mirko Cutuli 1 2 6 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Tillmann Erdbories 0 0 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Peter Heller 2 6 6
Lance-Pierre Du Toit 0 4 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nik Razborsek 2 7 6
Juan Pablo Cenoz 0 5 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Filip Bergevi 2 6 7
Karlo Kranic 0 3 66
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nerman Fatic 2 6 6
Louroi Martinez 0 4 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Morgan Johansson 2 6 6
Philip Bachmaier 0 1 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Vitaliy Sachko 2 6 6
Leonardo Sprovieri 0 1 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Maxim Ratniuk 2 6 6
Simon Wibler 0 1 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Sam Taylor 2 6 6
Ricardo David Mayagoitia 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Milan Drinic 2 6 7
Juan Mauricio Gonzalez Paiva 0 1 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Karl Friberg 2 3 6 6
Alexander Shevchenko 1 6 4 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Mick Veldheer 2 6 6
Patryk Krolik 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Xiviller 2 7 6
Linus Frost 0 63 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Ignacio Monzon 0 4 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Adrian Andreev 2 6 6
Francisco Vittar 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura USA Houston seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Steve Johnson 2 7 2 6
Tennys Sandgren 1 62 6 4
bărbaţi simplu Hard USA USA F10 (Little seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Karue Sell 2 7 6
Nikala Scholtz 0 5 2
bărbaţi simplu Zgura USA USA F11 (Orange seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Sergey Belov 2 5 6 6
Washi Gervais 1 7 3 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Sergey Belov 2 7 6
Kirac Bekisoglu 0 64 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Conor Berg 2 6 6
Tomas Krcma 0 2 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Christopher G Haworth 2 7 6
Zandrix Acob 0 5 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Christopher G Haworth 2 6 6
Amad Ahmed 0 1 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Hillel Rousseau 2 6 7
Tim Kopinski 0 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Paul Oosterbaan 2 6 6
Jesse Flores 0 4 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Paul Oosterbaan 2 6 6
Noah Schachter 0 4 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Eric Ahren Moonga 2 6 6
Sasha Pachnev 0 3 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 6
Leonel Vivas 0 2 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 4 7
Alex Guzhva 1 2 6 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Trent Bryde 2 6 6
Tobias Sonne 0 1 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Trent Bryde 2 6 6
Henry Lieberman 0 1 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Zandrix Acob 2 6 6
Louis Siegler 0 4 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Henry Patrick Cacciatore 2 6 6
Jack Lee 0 2 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alexandre Rotsaert 2 6 6
Matthew Rodriguez 0 1 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Alexandre Rotsaert 2 6 6
Karl Poling 0 4 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Kirac Bekisoglu 2 6 6
Ran Derei 0 0 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Brian Shi 2 6 6
Conor Berg 0 2 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Brian Shi 2 6 6
Zurab Zhvania 0 4 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Karl Poling 2 6 6
Zacharia Jordan 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Tao Mu 2 6 6
Shoichiryu Kozuki 0 0 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Rowland Phillips 2 6 7
Henry Patrick Cacciatore 0 2 63
15.04.18
1-a rundă de calif.
Rowland Phillips 2 6 6
Tommaso Carnevale-Miino 0 3 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Arslan Orashev 2 6 6
Guillaume Vidallet 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniel Fainblum 2 6 6
Samuel Rubell 0 4 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Daniel Fainblum 2 7 6
Alexandru Gasca-Silav 0 5 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Lukas Greif 2 6 6
Rohan Bansal 0 0 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Lukas Greif 2 6 6
Joseph Corse 0 2 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Richard Torres 2 6 6
Rodrigo De Santis Carvalho 0 2 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Richard Torres 2 6 6
Arslan Orashev 0 1 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Tobias Sonne 2 6 6
Pablo Tellez 0 3 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Noah Schachter 2 6 6
Maciej Sobolewski 0 1 1
15.04.18
Noah Schachter 2 6 6
Lawrence Sciglitano 0 3 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Preston Brown 2 7 6
Tao Mu 0 65 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Preston Brown 2 6 6
Kahaka'ioikamalie Companion 0 2 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Joseph Corse 2 6 6 7
Taylor Alden Albrecht 1 4 75 64
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alex Guzhva 2 6 6
Ronak Venkata 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Charles Sullivan 2 6 6
Diogo Martins Claudino 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Cannon Kingsley 2 6 6
Hillel Rousseau 0 0 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Cannon Kingsley 2 6 6
Jacob Beasley 0 3 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Marcelo Sepulveda 2 6 6
Charles Sullivan 0 2 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Marcelo Sepulveda 2 7 6
Marcus Ferreira 0 66 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Samuel Rubell 2 6 6
Viju George 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ronan Jachuck 2 6 7
Matthew Segura 0 1 65
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ronan Jachuck 2 6 6
Eric Ahren Moonga 0 4 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Tyler Stice 2 6 7
Alex Brenner 0 3 62
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ronald Hohmann 2 6 6
Axel Nefve 0 1 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ronald Hohmann 2 7 7
Tyler Stice 0 64 5
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Uzbekistan F1 (Bukhara) seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alexander Pavlioutchenkov 2 6 6
Sanetulla Kutybaev 0 0 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Sergey Betov 2 6 6
Alexey Dubinin 0 3 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Shonigmatjon Shofayziyev 2 5 6 6
Azamat Lukmanov 1 7 2 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Shahbaaz Khan 2 6 6
Nurmuhammad Ergashboyev 0 0 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Polyakov 2 6 6
Sherzod Khomidov 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Batyr Sapaev 2 4 6 6
Azizhon Turgunov 1 6 4 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Mihail Khaldeev 2 6 6 6
Sardor Pulatov 1 73 3 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Sharobiddin Abzalov 2 6 6
Artur Kulibaba 0 1 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ivan Liutarevich 2 6 6
Danis Baybekov 0 3 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Amal Sultanbekov 0 1 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ahmed Chaudary 2 6 6
Boburmirzo Odilov 0 2 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Roman Blokhin 2 6 6
Mirhalim Sultonov 0 2 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Mikalai Haliak 2 7 6
Grigoriy Korobeynikov 0 69 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ivan Kalinin 2 6 6 6
Khumoun Abdumalikov 1 75 4 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Martin Borisiouk 2 6 6
Shokhrukh Abdumalikov 0 3 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alexey Zakharov 2 6 6
Adil Karimov 0 1 2
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ena Kajevic 2 6 6
Valeriia Sheikina 0 0 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Sabrina Rittberger 2 6 6
Nataliya Pogribnyak 0 2 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Agustina Chlpac 2 7 6
Alessandra Ruggieri 0 69 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Svetlana Iansitova 2 6 6
Gemma Heath 0 2 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Anne-Sophie Morandais 2 6 6
Eva-Maria Riml 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Miranda Poile 0 2 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ema Vasic 2 6 6
Binasa Beslagic 0 2 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ekaterina Ovcharenko 2 7 6
Denise-Antonela Stoica 0 5 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Marie Mettraux 2 6 6
Sydney Berlin 0 4 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Eleanor Scarff 0 2 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ida Ferding 1 7 0
Zaklin Bokan retragere 0 6
15.04.18
2-a rundă de calif.
Arabella Koller 2 6 6
Anastasia Kharitonova 0 3 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Betina Tokac 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 0 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Tamara Racine-Beauchamp 2 6 6
Maria Oreshkina 0 3 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Arina Solomatina 2 6 3 6
Agnes Gustafsson 1 4 6 4
femei simplu Zgura Switzerland Chiasso seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Teliana Pereira 2 6 6
Sina Zuger 0 1 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Alice Moroni 2 4 7 7
Ani Mijacika 1 6 61 64
15.04.18
2-a rundă de calif.
Reka-Luca Jani 2 6 6
Eleni Daniilidou 0 0 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Xenia Knoll 2 6 6
Martina Colmegna 0 2 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Priscilla Heise 2 6 6 6
Federica Prati 1 4 74 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Gabriela Ce 2 6 6
Rubina Marta De Ponti 0 0 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Laura Pigossi 2 6 6
Francesca Bullani 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Gaia Sanesi 2 6 6
Kristina Tina Godec 0 0 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Tayisiya Morderger 1 7 7 5
Lara Schmidt retragere 0 6 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Camilla Scala 2 6 6
Fiona Ganz 0 1 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Jessica Crivelletto 0 4 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Helene Scholsen 2 7 6
Nastassja Burnett 0 5 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Aymet Uzcategui 2 3 6 6
Laura Schaeder 1 6 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Susan Bandecchi 2 6 7
Yana Morderger 0 3 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Daniela Vukovic 2 6 6
Anna-Giulia Remondina 0 2 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Anna Bondar 2 6 6
Naima Karamoko 0 4 1
femei simplu Zgura Colombia Bogota seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Anna Schmiedlova 2 6 6
Lara Arruabarrena 0 2 4
femei simplu Zgura USA Dothan seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Vania King 2 6 6
Rosalyn Small 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Sofia Shapatava 2 6 2 6
Ronit Yurovsky 1 0 6 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Nika Kukharchuk 2 6 6
Alessandra Crump 0 1 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Summer Clemons 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Paula Cristina Goncalves 2 7 7
Alexa Guarachi 0 63 64
15.04.18
1-a rundă de calif.
Deniz Khazaniuk 2 6 6 6
Jada Robinson 1 1 70 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Camilla Rosatello 2 4 6 6
Anastasia Nefedova 1 6 3 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Julia Elbaba 2 6 7
Joelle Kissell 0 2 64
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Perper 2 6 6
Erin Routliffe 0 2 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Marine Partaud 2 4 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 1 6 2 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Quinn Gleason 2 3 7 6
Lorraine M. Guillermo 1 6 63 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Angelina Zhuravleva 2 6 6
Autumn Clemons 0 2 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Katherine Sebov 2 6 6
Mary Closs 0 2 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Maria Mateas 0 3 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Ellie Douglas 2 6 6
Mara Schmidt 0 2 3
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Sina Haas 2 6 7
Chiara De Vito 0 2 67
15.04.18
2-a rundă de calif.
Manon Peral 2 7 6
Pauline Wuarin 0 5 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ella Taylor 2 6 6
Hilda Lundstedt 0 2 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Camille Sireix 2 6 6
Zoe Bourbotte 0 1 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Pia Cuk 2 6 6
Radka Buzkova 0 3 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Anjana Suresh 2 6 4 7
Anais Defossez 1 2 6 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Julita Saner 2 6 6
Lia Haas 0 0 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Margot Sturchler 2 6 6
Maileen Nuudi 0 1 0
15.04.18
2-a rundă de calif.
Ali Collins 2 6 6
Mathilde Dury 0 0 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Emeline Dartron 2 7 4 6
Maja Makoric 1 5 6 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Franziska Kommer 2 6 6
Maissane Aik Haymoz 0 0 2
15.04.18
2-a rundă de calif.
Tiphanie Fiquet 2 6 6
Emelie Luisa Schwarte 0 0 1
15.04.18
2-a rundă de calif.
Shaline-Doreen Pipa 2 6 6
Natalia Orlova 0 2 3
15.04.18
2-a rundă de calif.
Clara Burel 2 6 6
Agnes Brun 0 0 4
15.04.18
2-a rundă de calif.
Manon Leonard 2 6 7
Aneta Laboutkova 0 4 5
15.04.18
2-a rundă de calif.
Nina Ugrelidze 2 4 7 6
Sihem Bellahouel 1 6 5 4
femei simplu Zgura USA Indian Harbour Beach seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Caroline Dolehide 2 6 7
Irina Maria Bara 0 4 5
femei simplu Zgura Switzerland Lugano seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Elise Mertens 2 7 6
Aryna Sabalenka 0 5 2
femei simplu Carpet Portugal Obidos seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Julia Kimmelmann 2 6 6
Anette Munozova 0 1 1
15.04.18
Finală
Ivana Jorovic 2 6 6
Miriam Kolodziejova 0 1 2
femei simplu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Destanee Aiava 2 6 7
Rebecca Marino 0 3 62
femei simplu Zgura USA Pelham seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Iga Swiatek 2 6 6
Allie Kiick 0 2 0
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Claudia Giovine 2 6 6
Radina Rakic 0 0 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Federica Arcidiacono 2 6 6
Kathleen De Rienzo 0 2 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Lea Tholey 2 6 6
Helena Verbeeck 0 2 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Tiffany William 1 6 2
Joanna Kondratowicz retragere 0 1 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Kiara Petrovicka 0 4 1
15.04.18
Finală
Tamara Zidansek 2 6 7
Myrtille Georges 0 1 64
15.04.18
1-a rundă de calif.
Dalila Spiteri 2 6 6
Chloe Compson 0 1 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Margaux Bovy 2 6 7
Min Liu 0 2 63
15.04.18
1-a rundă de calif.
Luna Meers 2 3 7 6
Irina Lapustina 1 6 63 3
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Pamela Montez 2 3 6 6
Lara Panfilov 1 6 4 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Bojana Jovanovski 2 6 6
Taysia Rogers 0 0 0
15.04.18
Finală
Julia Terziyska 2 6 4 6
Tara Moore 1 2 6 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Roosh Wijesundera 2 6 6
Gabrijela Stojanovic 0 0 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Alicia Smith 2 6 7
Kelia Le Bihan 0 3 64
15.04.18
1-a rundă de calif.
Moulika Ram 2 2 7 6
Amelia Stuart 1 6 62 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Nadia Van Heerden 2 6 6
Anamarija Spoljaric 0 4 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Sukhotina 2 0 6 6
Alexa Pitt 1 6 1 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Carola Cavelli 2 6 6
Zi Yi Wang 0 3 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Linda Cagnazzo 2 6 6
Maria Gomez 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Lily Clements-Markham 2 6 1 6
Laura Tinello 1 4 6 2
femei simplu Zgura Kazakhstan Shymkent seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Sofia Dmitrieva 2 2 6 6
Viktoriia Kalinina 1 6 3 3
15.04.18
Calificare
Anna Iakovleva 1 6 1
Maria Solnyshkina retragere 0 1 0
15.04.18
Calificare
Blanca Puig Caballero 2 2 6 6
Narine Sargsyan 1 6 2 2
15.04.18
Calificare
Hanna Sokal 2 6 6
Maria Manilova 0 4 1
15.04.18
Calificare
Viktoria Morvayova 2 6 6
Diana Shevchenko 0 1 2
15.04.18
Calificare
Anna Siskova 2 2 6 6
Milana Maslenkova 1 6 2 4
15.04.18
Calificare
Vlada Zvereva 2 6 6
Karolina Cechova 0 3 1
15.04.18
Calificare
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 5 6
Polina Goloputova 1 3 7 3
femei simplu Zgura Tunisia Tunis seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Chloe Paquet 0 2 2
femei simplu Zgura Argentina Villa Dolores seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Melina Ferrero 2 6 6
Carolina Garcia 0 0 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Lucia Zelenka 2 6 5 6
Guillermina Grant 1 0 7 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Pamela Wu 2 6 6
Mariam Bayatyan 0 2 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Eliana Zanuttini 2 6 6
Dana Moreno 0 4 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Delfina Glorioso 2 2 6 6
Marcela Bueno 1 6 2 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Maria Jazmin Amicuzi 2 6 6
Juliana Jose Parra Gomez 0 3 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Jimena Paula Garbino 2 6 6
Pilar Becerra 0 4 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Maria Florencia Urrutia 2 4 6 6
Dolores Molina Portela 1 6 2 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Maria Emilia Alfaro 2 6 6
Macarena Patricia Millan 0 0 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Dana Ferreyra 2 6 4 6
Chloe Hamlin 1 1 6 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Julia Riera 2 6 6
Valentina Domenicone 0 2 1
15.04.18
1-a rundă de calif.
Emma Erin Kiernan 2 6 6
Lucia Gianela Cabrera 0 0 2
15.04.18
1-a rundă de calif.
Nicole Poj 2 6 6
Candela Bonivardi 0 4 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Milagros Jaime 2 7 6
Micaela Belen Maiz 0 63 3
15.04.18
1-a rundă de calif.
Agostina Landa 2 6 7
Valentina Rigoni 0 3 5
15.04.18
1-a rundă de calif.
Camila Antonella Neyra 2 6 6
Jazmin Bonita Ribiski 0 2 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz 2 6 6
Chiara Carnelutti 0 3 4
15.04.18
1-a rundă de calif.
Natalia Aruj 2 6 6
Sol Maria Terracina 0 2 0
15.04.18
1-a rundă de calif.
Maria Sol Abraham Monserrat 2 6 6
Maria Victoria Gonzalez Perez 0 4 4
femei simplu Hard China Zhengzhou seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Calificare
Mai Minokoshi 2 6 6
Viktoria Kamenskaya 0 4 2
15.04.18
Calificare
Ankita Raina 2 7 6 6
Ling Zhang 1 63 74 3
15.04.18
Calificare
Fang Ying Xun 2 6 6
Kai-Lin Zhang 0 4 3
15.04.18
Calificare
Ayano Shimizu 2 6 6
Xiaodi You 0 2 4
bărbaţi dublu Zgura Mexico Mexico City Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Yannick Hanfmann/Kevin Krawietz 2 6 7
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 0 2 63
bărbaţi dublu Zgura Monaco Monte-Carlo seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
1-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
Feliciano Lopez/Marc Lopez 0 3 4
15.04.18
1-a rundă
Raven Klaasen/Michael Venus 2 6 6
Lucas Pouille/Andrey Rublev 0 1 1
bărbaţi dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei City Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Matthew Ebden/Andrew Whittington 2 6 5 10
Prajnesh Gunneswaran/Saketh-Sai Myneni 1 4 7 6
femei dublu Zgura Colombia Bogota seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva 2 6 6
Mariana Duque-Marino/Nadia Podoroska 0 3 4
femei dublu Zgura Switzerland Lugano seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Kirsten Flipkens/Elise Mertens 2 6 6
Vera Lapko/Aryna Sabalenka 0 1 3
<