Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura China Anning Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Vasek Pospisil 2 6 6
Cem Ilkel 0 4 1
23.04.18
1-a rundă
Andrew Whittington 2 6 7
Ramkumar Ramanathan 0 4 65
23.04.18
1-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Ruikai Wang 0 2 4
23.04.18
1-a rundă
Lloyd Harris 2 6 4 6
Vaclav Safranek 1 3 6 3
bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Ivo Karlovic 2 6 7 6
Tommy Robredo 1 75 68 4
23.04.18
1-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez 2 7 7
Yuichi Sugita 0 65 65
23.04.18
1-a rundă
Marcel Granollers 2 6 6
Mikhail Kukushkin 0 2 2
23.04.18
1-a rundă
Rogerio Dutra Da Silva 2 6 6
Jared Donaldson 0 3 1
23.04.18
1-a rundă
Pablo Cuevas 2 6 6
Ricardo Ojeda Lara 0 0 4
23.04.18
1-a rundă
Malek Jaziri 2 6 6
Tennys Sandgren 0 4 4
23.04.18
1-a rundă
Leonardo Mayer 2 6 6
Mischa Zverev 0 3 0
23.04.18
1-a rundă
Benoit Paire 2 7 6 6
Nicolas Jarry 1 64 73 4
23.04.18
1-a rundă
Dusan Lajovic 2 6 6 6
Pedro Martinez Portero 1 4 75 3
23.04.18
1-a rundă
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Corentin Moutet 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F1 (Sao seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Nicolas Santos 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 3 4
23.04.18
1-a rundă
Ryusei Makiguchi 2 6 6 7
Caio Silva 1 1 73 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Augusto Laranja 2 6 6
Asdrubal Gobernate 0 2 1
23.04.18
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 6
Pedro Boscardin Dias 0 0 1
23.04.18
1-a rundă
Oscar Jose Gutierrez 2 2 6 6
Igor Ribeiro Marcondes 1 6 2 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 6 6
Alex Blumenberg 0 3 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Felipe Assuncao Garla 2 6 6
Lucca Silva 0 4 4
23.04.18
1-a rundă
Gonzalo Villanueva 2 5 6 6
Christian Oliveira 1 7 3 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Joao Hinsching 2 7 6
Aaron Schmid 0 63 3
23.04.18
Calificare
Joao Hinsching 2 6 6
Enrique Bogo 0 2 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Gabriel Bendazoli 2 6 6
Fabio Costa 0 2 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Fernando Yamacita 2 5 6 6
Rai Vicente De Araujo 1 7 2 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Alejo Vilaro 2 6 6
Joao Pedro Guariente 0 3 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Gustavo De Oliveira Cruz 2 6 5 6
Igor Sao Thiago 1 4 7 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Tomas Martin Etcheverry 2 6 4 6
Gabriel Tumasonis 1 2 6 2
23.04.18
Calificare
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Eduardo Ribeiro 0 0 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Alexandre Rodrigues Girotto 2 6 6
Renan Perdigao 0 3 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Eduardo Ribeiro 2 6 6
Ighor Halmenschlager Reis 0 3 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Victor Castro 2 1 6 6
Juan Bautista Otegui 1 6 4 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Fermin Tenti 2 6 6
Rafael Tosetto 0 1 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Thiago Agustin Tirante 2 6 7
Luis Britto 0 4 63
23.04.18
2-a rundă de calif.
Lorenzo Gagliardo 2 6 6
Kevin Borges Pereira 0 2 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Joao Victor Couto Loureiro 2 6 6
Matheus Comunello 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F15 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Dominic Weidinger 2 6 6
Ashraf El Sayed 0 1 0
23.04.18
Calificare
Peter Vajda 2 6 7
S.prithvi Sekhar 0 2 64
23.04.18
Calificare
Jeff Guerrero 2 2 6 6
Jonathan Morr 1 6 0 1
23.04.18
Calificare
Boris Butulija 2 6 6
Anton Magnusson 0 2 4
23.04.18
Calificare
Maxence Broville 2 4 6 7
Alex Marti Pujolras 1 6 4 5
23.04.18
Calificare
Zakhar Trapeznikov 2 6 6
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 2 4
23.04.18
Calificare
Pedro Bernabe Franco 1 w/o
Ivan Krivic 0
23.04.18
Calificare
Leandros Misdrahis 2 6 7
Christian Braun 0 3 5
bărbaţi simplu Zgura Italy Francavilla Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Luca Vanni 2 6 3 6
Matteo Viola 1 2 6 3
23.04.18
Calificare
Dimitar Kuzmanov 2 7 7
Elliot Benchetrit 0 5 5
23.04.18
1-a rundă
Liam Broady 2 6 2 7
Zdenek Kolar 1 0 6 5
23.04.18
Calificare
Joris De Loore 2 6 3 6
Kimmer Coppejans 1 3 6 4
23.04.18
1-a rundă
Goncalo Oliveira 2 6 6
Stefano Travaglia 0 0 1
23.04.18
1-a rundă
Filippo Baldi 2 6 2 6
Joao Domingues 1 2 6 3
23.04.18
Calificare
Antoine Hoang 2 6 6 6
Zhizhen Zhang 1 72 4 4
23.04.18
1-a rundă
Casper Ruud 2 7 2 6
Arthur De Greef 1 5 6 1
bărbaţi simplu Zgura France France F8 (Angers) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Yannick Thivant 2 6 6
Amaury Delmas 0 4 1
23.04.18
Calificare
Francois-Arthur Vibert 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 4
23.04.18
Calificare
Jules Marie 2 6 6
Ronan Joncour 0 4 2
23.04.18
Calificare
Alexis Boureau 2 6 6
Charles Bertimon 0 3 3
23.04.18
Calificare
Leo Bresson 2 6 3 7
Loic Perret 1 3 6 62
23.04.18
Calificare
Paul Valsecchi 2 1 6 6
Paul Gueye 1 6 2 3
23.04.18
1-a rundă
Jonathan Gray 2 6 6
Robin Kern 0 3 2
23.04.18
Calificare
Ugo Blanchet 2 6 7
Pierre Faivre 0 3 64
23.04.18
Calificare
Nathan Seateun 2 6 6
Julien De Cuyper 0 3 0
bărbaţi simplu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
John Millman 2 6 7
Radu Albot 0 4 5
23.04.18
1-a rundă
Aljaz Bedene 2 6 7 6
Marius Copil 1 73 5 3
23.04.18
1-a rundă
Marco Cecchinato 2 6 6
Mirza Basic 0 3 4
23.04.18
1-a rundă
Lorenzo Sonego 2 6 7 6
Hubert Hurkacz 1 72 68 4
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F4 (Ramat seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Dor Wertheimer 2 6 6
Dor Gabay 0 2 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Romain Bauvy 2 6 6
Nir Vodavoz 0 1 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Orel Ovil 1 4
Saar Steele retragere 0 1
23.04.18
Calificare
Shahar Elbaz 2 6 6
Dor Wertheimer 0 4 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Shahar Elbaz 2 2 6 7
Emmanuel Luria 1 6 3 65
23.04.18
2-a rundă de calif.
Motvey Radionov 2 6 6
Asaf Friedler 0 1 1
23.04.18
Calificare
Marco Brugnerotto 2 6 7
Nicolas Uryson 0 3 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Marco Brugnerotto 2 6 6
Felix Hutt 0 2 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Daniel Dudockin 2 6 6
Nevo Gabriely 0 2 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Luca Castelnuovo 2 6 6
Ido Salem 0 1 1
23.04.18
Calificare
Alexey Aleshchev 2 7 6
Luca Castelnuovo 0 69 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Guy Dagan 0 3 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Alexis Canter 2 6 6
Guy Michelevitz 0 1 3
23.04.18
Calificare
Alexis Canter 2 6 7
Omer Yeshaya 0 3 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Uryson 1 6 3
Itamar Lavie retragere 0 1 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Roee Benya 2 3 7 7
Ram Kapach 1 6 5 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Omer Yeshaya 2 6 6
Shadi Al Tori 0 2 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Nikolay Kolobaev 2 6 7
Raz Haviv 0 4 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jordan Hasson 2 6 6
Yaron Guberman 0 2 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Roman Neganov 2 6 6
Ron Cohen 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F9 (Santa seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Filip Horansky 2 6 6
Demian Raab 0 4 0
23.04.18
1-a rundă
Elmar Ejupovic 2 3 6 6
Vasile Antonescu 1 6 1 2
23.04.18
1-a rundă
Laurent Lokoli 2 6 6
Matthias Haim 0 0 1
23.04.18
1-a rundă
Juan Pablo Paz 2 6 6
Maciej Smola 0 2 0
23.04.18
1-a rundă
Billy Harris 2 7 6 6
Lenny Hampel 1 64 73 2
23.04.18
1-a rundă
Lukas Klein 2 6 6
Maciej Rajski 0 3 2
23.04.18
1-a rundă
Tomas Liska 2 7 6 6
David Pichler 1 5 77 4
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Kazakhstan F5 (Shymkent) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Karol Beck 2 6 6
Dietrich Dernowski 0 3 1
23.04.18
Calificare
Maksim Tikhomirov 2 7 6
Vadim Kutsenko 0 67 2
23.04.18
Calificare
Vladislav Dubinsky 2 6 6
Sultan Narbekov 0 1 0
23.04.18
Calificare
Timur Khabibulin 2 6 6
Yerassyl Murat 0 0 3
23.04.18
1-a rundă
Johan Nikles 2 6 6
Anton Chekhov 0 1 3
23.04.18
1-a rundă
Vladimir Korolev 2 6 6
Yan Sabanin 0 2 2
23.04.18
1-a rundă
Mikalai Haliak 2 6 6
Sagadat Ayap 0 4 2
23.04.18
Calificare
Quentin Folliot 2 6 5 6
Loick Bruandet 1 2 7 3
23.04.18
Calificare
Vazha Shubladze 2 6 6
Sergey Bolotov 0 3 1
23.04.18
1-a rundă
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Aleksandre Metreveli 0 2 2
23.04.18
Calificare
Matvey Minin 2 6 7
Imanol Lopez Morillo 0 2 68
23.04.18
Calificare
Sergei Pogosian 2 6 6
Mark Tryakshin 0 3 3
bărbaţi simplu Hard Mexico Leon Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Jose Statham 2 7 6
Tobias Simon 0 64 3
23.04.18
Calificare
James Ward 2 7 6
Viktor Durasovic 0 63 3
23.04.18
1-a rundă
Ante Pavic 2 6 6
Luis Patino 0 3 3
23.04.18
Calificare
Roberto Quiroz 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 3 4
23.04.18
1-a rundă
Alexander Sarkissian 1 5
Mats Moraing retragere 0 2
23.04.18
1-a rundă
Darian King 2 6 7
Manuel Sanchez 0 4 65
23.04.18
Calificare
Roberto Cid 2 3 6 6
Alejandro Gomez 1 6 3 3
bărbaţi simplu Hard Nigeria Nigeria F2 (Abuja) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Takanyi Garanganga 2 6 6
Adebola Obasoto 0 2 1
23.04.18
1-a rundă
Alexandru Danes 2 6 6
Darryl Hale 0 4 0
23.04.18
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 3 6
Hugo Largo 1 4 6 4
23.04.18
1-a rundă
Remi Boutillier 2 6 6
Kento Takeuchi 0 3 1
23.04.18
1-a rundă
Aryan Goveas 2 6 2 6
Matej Sabanov 1 4 6 4
23.04.18
1-a rundă
Jakub Paul 2 6 6
Anurag Nenwani 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F10 (Majadahonda) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Jorge Hernando-Ruano 2 6 6
Samy Grace 0 0 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jorge Hernando-Ruano 2 7 6
Bruno Mardones 0 5 2
23.04.18
Calificare
Adrien Bossel 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 4 2
23.04.18
1-a rundă
Steven Diez 2 6 7
Benjamin Hassan 0 4 5
23.04.18
Calificare
Aaron Cortes Alcaraz 2 6 6
Diego Hidalgo 0 4 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Aaron Cortes Alcaraz 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 0 4
23.04.18
Calificare
Vullnet Tashi 2 6 6
Ryan Nijboer 0 4 2
23.04.18
Calificare
Jaume Pla Malfeito 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 3 4
23.04.18
1-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 0 7
Patricio Heras 1 4 6 63
23.04.18
Calificare
Oleg Prihodko 2 6 6
Rayane Roumane 0 4 3
23.04.18
Calificare
Zizou Bergs 2 6 6
Ismael Carrero 0 2 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Ismael Carrero 2 6 6
John Echeverria 0 0 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Carlos Sanchez Jover 2 6 5 7
Pol Martin Tiffon 1 2 7 64
23.04.18
Calificare
Carlos Lopez Montagud 2 7 6
Sergi Perez Contri 0 63 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 6 7
Federico Moreno 0 4 64
bărbaţi simplu Zgura USA Tallahassee Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Thomaz Bellucci 2 6 6
Danny Thomas 0 1 2
23.04.18
1-a rundă
Federico Coria 2 6 6
Trent Bryde 0 0 1
23.04.18
1-a rundă
Jc Aragone 2 5 7 6
Akira Santillan 1 7 69 3
23.04.18
1-a rundă
Marc Polmans 2 6 6
Blaz Rola 0 0 3
23.04.18
1-a rundă
Max Purcell 2 6 3 7
Yoshihito Nishioka 1 2 6 66
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F16 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Alban Meuffels 2 6 6
Naoki Takeda 0 1 2
23.04.18
Calificare
Hugo Schott 2 7 6
Vladislav Ivanov 0 62 1
23.04.18
Calificare
Samm Butler 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 2 2
23.04.18
Calificare
Tiran Sanghera 2 6 3 6
Lukas Vejvara 1 4 6 3
23.04.18
Calificare
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 4 6
Hugo Pierre 1 3 6 2
23.04.18
Calificare
Ignacio Carou 2 6 6 7
Louis Lechevretel 1 4 71 65
23.04.18
Calificare
Aidan Mchugh 2 4 6 6
Adam Jones 1 6 2 4
23.04.18
Calificare
Sean Hodkin 2 6 6
Roman Boychuk 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F16 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Alberto Cammarata 2 7 6
Karlo Kranic 0 65 3
23.04.18
Calificare
Nik Razborsek 2 6 6
Linus Frost 0 3 3
23.04.18
Calificare
Filip Bergevi 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 2 2
23.04.18
Calificare
Timur Kiuamov 2 5 7 6
Louroi Martinez 1 7 62 0
23.04.18
Calificare
Mirko Cutuli 2 1 6 6
Jacopo Stefanini 1 6 3 4
23.04.18
Calificare
Sebastian Prechtel 2 1 6 7
Cengiz Aksu 1 6 4 5
23.04.18
Calificare
Gabriel Schmidt 2 6 6
Bastien Kolly 0 4 2
23.04.18
Calificare
Alexander Shevchenko 2 7 6
Sandro Kopp 0 5 2
bărbaţi simplu Zgura USA USA F12 (Vero seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Joseph Cadogan 2 6 6
Henry Patrick Cacciatore 0 1 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Matias Zukas 2 3 7 6
Trey Hilderbrand 1 6 5 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jordi Arconada 2 6 6
Kohlman Lawrence 0 2 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Julian Bradley 2 7 6 6
Marcelo Sepulveda 1 65 73 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jesse Flores 2 4 6 6
Christian Vinck 1 6 0 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Zandrix Acob 2 6 6
Keenan Mayo 0 4 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Mejia 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 3 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Nick Hardt 2 3 6 7
Tao Mu 1 6 2 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Kirac Bekisoglu 2 6 4 6
Vojtech Vlkovsky 1 4 6 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jaycer Lyeons 2 6 7
Jared Thompkins 0 2 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Axel Nefve 2 6 6
Jack Lee 0 0 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Rowland Phillips 2 6 6
Boris Kozlov 0 3 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Richard Torres 2 7 6
Louis Siegler 0 5 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Ryan Goetz 2 6 6
Hillel Rousseau 0 4 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Juan Hernandez Serrano 1 5
Vasco Belaunde retragere 0 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jared Pratt 2 4 6 6
Matthew Kandath 1 6 3 4
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Uzbekistan F2 (Karshi) seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Alexander Pavlioutchenkov 2 5 6 7
Alexey Zakharov 1 7 2 65
23.04.18
1-a rundă
Vladimir Ivanov 2 7 6
Pavel Tsoy 0 63 1
23.04.18
Calificare
Sergey Betov 2 6 6
Ahad Ermatov 0 1 0
23.04.18
1-a rundă
Yaraslav Shyla 2 7 6
Artur Shakhnubaryan 0 66 1
23.04.18
Calificare
Shonigmatjon Shofayziyev 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 2 3
23.04.18
Calificare
Shahbaaz Khan 2 6 7
Dmitry Mnushkin 0 3 64
23.04.18
1-a rundă
Sanjar Fayziev 2 6 6
Sidharth Rawat 0 4 4
23.04.18
Calificare
Vladimir Polyakov 2 6 6
Ivan Kalinin 0 3 1
23.04.18
Calificare
Batyr Sapaev 2 6 6 6
Vadym Ursu 1 1 77 2
23.04.18
1-a rundă
Khumoun Sultanov 2 6 6
Manuel Pena Lopez 0 2 1
23.04.18
Calificare
Ivan Liutarevich 2 6 6
Sharobiddin Abzalov 0 4 2
23.04.18
Calificare
Roman Blokhin 2 6 7 6
Mihail Khaldeev 1 75 64 3
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Elena Griessner 0 2 2
23.04.18
Calificare
Szabina Szlavikovics 2 3 6 6
Nathalia Wolf Gasparin 1 6 3 3
23.04.18
Calificare
Sabrina Rittberger 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 4
23.04.18
Calificare
Agustina Chlpac 2 6 6
Arina Solomatina 0 2 1
23.04.18
Calificare
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Ema Vasic 0 3 1
23.04.18
Calificare
Ekaterina Ovcharenko 2 6 6
Jennifer Luikham 0 4 3
23.04.18
Calificare
Ilay Yoruk 2 6 6
Arabella Koller 0 3 4
23.04.18
Calificare
Anastasia Kharitonova 2 6 6
Stephanie Thour 0 0 2
femei simplu Zgura Egypt Cairo seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Ola Abou Zekry 2 6 7
Anastasia Sukhotina 0 2 5
23.04.18
Calificare
Maria Patrascu 2 6 6
Vanesa Pappa 0 0 3
23.04.18
Calificare
Nermeen Shawky 2 6 4 7
Yulia Zhytelna 1 3 6 5
23.04.18
Calificare
Andreia Beberechi 2 6 6
Sem Wensveen 0 3 3
23.04.18
Calificare
Annick Melgers 2 6 6
Nicole Bunea 0 3 2
23.04.18
Calificare
Maria Toma 2 5 6 6
Aleksandra Stankovic 1 7 4 4
23.04.18
Calificare
Estella Jaeger 2 6 6 6
Haine Ogata 1 4 72 2
23.04.18
Calificare
Eleonora Alvisi 2 7 6
Molly Helgesson 0 5 3
femei simplu Zgura USA Charlottesville seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Alexandra Mueller 2 4 6 7
Marine Partaud 1 6 4 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Jada Robinson 0 3 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Camilla Rosatello 2 7 6
Erin Routliffe 0 5 1
23.04.18
1-a rundă de calif.
Mari Osaka 1 6 4
Kana Daniel retragere 0 1 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Mari Osaka 2 6 6 6
Ingrid Neel 1 70 1 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Sophie Chang 2 6 6
Rasheeda Mcadoo 0 3 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Maria Mateas 2 6 6
Sanaz Marand 0 2 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Iga Swiatek 2 6 6
Quinn Gleason 0 3 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Whitney Osuigwe 2 6 6
Kerrie Cartwright 0 4 2
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Lisa Sabino 2 6 6
Franziska Sziedat 0 2 4
23.04.18
Calificare
Camille Sireix 2 3 7 6
Chiara De Vito 1 6 5 0
23.04.18
Calificare
Alicia Herrero Linana 2 6 7
Tamara Tomic 0 0 5
23.04.18
Calificare
Sihem Bellahouel 2 6 6
Luisa Sommer 0 1 4
23.04.18
Calificare
Tiphanie Fiquet 1 4
Sina Haas retragere 0 5
23.04.18
Calificare
Nora Ayala Serra 2 1 6 7
Clara Vlasselaer 1 6 2 5
23.04.18
Calificare
Shaline-Doreen Pipa 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 2 3
23.04.18
Calificare
Manon Leonard 2 6 7
Maja Makoric 0 2 5
femei simplu Hard Uzbekistan Karshi seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Angelina Gabueva 2 6 6
Sevil Yuldasheva 0 3 3
23.04.18
1-a rundă
Ksenia Lykina 2 6 6
Albina Khabibulina 0 1 2
23.04.18
1-a rundă
Margarita Gasparyan 2 6 6
Sviatlana Pirazhenka 0 4 2
23.04.18
1-a rundă
Valeriya Strakhova 2 6 6
Hanna Sokal 0 2 0
23.04.18
1-a rundă
Anastasia Gasanova 2 6 7
Jovana Jaksic 0 2 64
23.04.18
1-a rundă
Ekaterina Kazionova 2 7 1 6
Nastja Kolar 1 64 6 4
23.04.18
1-a rundă
Ekaterina Vishnevskaya 2 7 6
Sadafmoh Tolibova 0 64 1
23.04.18
1-a rundă
Sofya Lansere 2 6 3 6
Valeriya Zeleva 1 1 6 4
femei simplu Carpet Portugal Obidos seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Maria Joao Koehler 2 7 4 6
Lucia Quiterio 1 5 6 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Sonya Latycheva 2 6 6
Aleksandra Pitak 0 1 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Andrea Ka 2 6 7
Katarzyna Pitak 0 0 64
23.04.18
2-a rundă de calif.
Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Alexandra Silva 0 1 0
23.04.18
Finală
Katie Boulter 2 4 6 6
Urszula Radwanska 1 6 3 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Mathilde Armitano 2 6 6
Maialen Morante Oyague 0 0 1
23.04.18
Calificare
Greetje Minnen 2 6 6
Paulina Czarnik 0 3 1
23.04.18
Calificare
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Mafalda Soares 0 1 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Linnea Malmqvist 2 6 7
Luniuska Delgado 0 1 65
23.04.18
2-a rundă de calif.
Irina Cantos Siemers 2 6 6
Eleonora Benvenuti 0 0 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Lulu Sun 2 6 6
Madalena Peneda 0 0 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Katerina Filip 2 7 6
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto 0 65 3
23.04.18
Calificare
Katerina Filip 2 6 3 7
Rosa Vicens Mas 1 3 6 64
femei simplu Zgura Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Magdalena Rybarikova 2 6 6
Darya Kasatkina 0 2 2
23.04.18
Calificare
Zarina Diyas 2 6 4 6
Kaia Kanepi 1 4 6 4
23.04.18
Calificare
Veronika Kudermetova 2 6 6
Varvara Lepchenko 0 2 4
23.04.18
Calificare
Marketa Vondrousova 2 5 6 6
Carina Witthoeft 1 7 1 3
23.04.18
Calificare
Marta Kostyuk 2 4 6 6
Alize Cornet 1 6 2 3
femei simplu Hard China Quanzhou seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Erika Sema 2 6 6
Yunqi He 0 1 1
23.04.18
Calificare
Kai-Lin Zhang 2 3 6 6
Jia Qi Kang 1 6 2 2
23.04.18
1-a rundă
Luksika Kumkhum 2 6 6
Vitalia Diatchenko 0 2 3
23.04.18
1-a rundă
Ankita Raina 2 4 6 6
Ayano Shimizu 1 6 2 2
23.04.18
1-a rundă
Haruka Kaji 2 6 6
Fang Ying Xun 0 3 0
23.04.18
Calificare
Xu Liu Sun 2 6 6
Qiu Yu Ye 0 2 4
23.04.18
Calificare
Ao Gai 2 6 6
Yuxuan Zhang 0 3 1
23.04.18
Calificare
Wushuang Zheng 2 6 3 6
Miyabi Inoue 1 3 6 2
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Anna-Giulia Remondina 2 6 6
Natasha Piludu 0 2 4
23.04.18
Calificare
Valeriya Solovyeva 2 3 6 6
Tiffany William 1 6 2 1
23.04.18
Calificare
Victoria Kan 2 6 6
Margaux Bovy 0 0 4
23.04.18
Calificare
Martina Colmegna 2 6 3 6
Paula Ormaechea 1 3 6 3
23.04.18
Calificare
Liudmila Samsonova 2 6 6
Irina Lapustina 0 0 2
23.04.18
Calificare
Ylena In-Albon 2 6 6
Svenja Ochsner 0 0 0
23.04.18
Calificare
Lucia Bronzetti 2 6 6
Federica Prati 0 2 2
femei simplu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Svetlana Kuznetsova 2 6 6
Qiang Wang 0 3 3
23.04.18
Calificare
Arantxa Rus 2 6 6
Elitsa Kostova 0 2 0
23.04.18
1-a rundă
Christina Mchale 2 7 4 6
Mona Barthel 1 64 6 3
23.04.18
Calificare
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Harriet Dart 0 0 0
23.04.18
Calificare
Dalila Jakupovic 2 6 6
Barbora Krejcikova 0 2 1
23.04.18
Calificare
Viktoriya Tomova 2 6 6
Richel Hogenkamp 0 1 2
23.04.18
Calificare
Danka Kovinic 2 6 3 6
Bibiane Schoofs 1 3 6 3
23.04.18
Calificare
Anna Kalinskaya 2 6 5 6
Sara Sorribes Tormo 1 3 7 3
femei simplu Zgura Croatia Tucepi seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Anna Klasen 2 6 6
Katja Milas 0 4 4
23.04.18
Calificare
Rio Kitagawa 2 6 6
Viktoria Surova 0 4 2
23.04.18
Calificare
Veronika Vlkovska 2 6 6
Renata Cipetic 0 1 2
23.04.18
Calificare
Anda Karanusic 2 3 6 6
Alice Gillan 1 6 4 4
23.04.18
Calificare
Bojana Klincov 2 7 6
Joanna Zawadzka 0 5 1
23.04.18
Calificare
Nikola Breckova 2 6 6
Nicole Gadient 0 3 3
23.04.18
Calificare
Ielyzaveta Skorokhodova 2 6 6
Matea Mamic 0 2 4
23.04.18
Calificare
Nika Radisic 2 6 6
Saara Orav 0 1 0
femei simplu Zgura Argentina Villa Del Dique seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
Calificare
Flavia Guimaraes Bueno 2 6 6
Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz 0 1 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Flavia Guimaraes Bueno 2 6 7
Miyumi Milagros Saguchi 0 0 5
23.04.18
1-a rundă
Nathaly Kurata 2 6 6
Daniela Macarena Lopez 0 2 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Erika Drozd Pereira 2 2 7 6
Marcela Bueno 1 6 5 2
23.04.18
1-a rundă
Barbara Gatica 2 7 6
Dominique Schaefer 0 66 3
23.04.18
Calificare
Victoria Ariadna Beccio 2 6 7
Maria Jazmin Amicuzi 0 2 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Victoria Ariadna Beccio 2 6 6
Lucia Gianela Cabrera 0 1 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Alice Garcia 2 6 6
Delfina Glorioso 0 1 3
23.04.18
Calificare
Alice Garcia 2 6 6
Maria Virginia Bosch 0 2 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Candela Bugnon 2 4 6 6
Sol Maria Terracina 1 6 2 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Pamela Wu 2 6 6
Nicole Poj 0 1 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Valentina Abrile 2 6 6
Milagros Jaime 0 3 1
23.04.18
Calificare
Valentina Abrile 2 6 7
Jimena Paula Garbino 0 3 5
23.04.18
2-a rundă de calif.
Maria Jazmin Amicuzi 2 6 6
Pilar Becerra 0 2 1
23.04.18
2-a rundă de calif.
Maria Del Rosario Vazquez 2 6 5 6
Agostina Landa 1 4 7 0
23.04.18
Calificare
Maria Del Rosario Vazquez 2 7 6
Pamela Wu 0 5 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Maria Virginia Bosch 2 6 6
Candela Bonivardi 0 4 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Jimena Paula Garbino 2 6 6
Martina Josefina Zarza 0 4 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Mariam Bayatyan 0 4 4
23.04.18
Calificare
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Emma Erin Kiernan 0 2 2
23.04.18
1-a rundă
Maria Florencia Urrutia 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 2 0
23.04.18
Calificare
Maria Emilia Alfaro 2 6 6
Candela Bugnon 0 1 3
23.04.18
2-a rundă de calif.
Maria Emilia Alfaro 2 6 6
Maria Victoria Marchesini 0 0 0
23.04.18
2-a rundă de calif.
Emma Erin Kiernan 2 6 6
Dana Ferreyra 0 0 4
23.04.18
2-a rundă de calif.
Chloe Hamlin 2 6 6
Natalia Aruj 0 1 4
23.04.18
Calificare
Chloe Hamlin 2 7 6
Erika Drozd Pereira 0 62 2
23.04.18
2-a rundă de calif.
Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz 2 7 6
Rocio Cardone 0 62 0
femei simplu Zgura Germany Wiesbaden seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă de calif.
Teliana Pereira 2 6 6
Mara Guth 0 3 1
23.04.18
1-a rundă de calif.
Karen Barritza 2 6 6
Jennifer Weigl 0 0 1
23.04.18
1-a rundă de calif.
Julie Gervais 2 7 6
Eva Lys 0 5 2
23.04.18
1-a rundă de calif.
Priscilla Heise 2 6 6
Margaux Maquet 0 2 3
23.04.18
1-a rundă de calif.
Stephanie Wagner 2 6 6
Hannah Nagel 0 0 2
23.04.18
1-a rundă de calif.
Laura Schaeder 2 6 6
Dana Heimen 0 1 2
23.04.18
1-a rundă de calif.
Lisa-Marie Maetschke 2 6 6
Michelle Roth 0 1 3
23.04.18
1-a rundă de calif.
Diana Sumova 2 6 6
Lily Ghodrati 0 0 0
23.04.18
1-a rundă de calif.
Natalia Siedliska 2 6 6
Constance Sibille 0 2 1
23.04.18
1-a rundă de calif.
Romy Koelzer 2 6 6
Stephanie Bertschmann 0 0 3
23.04.18
1-a rundă de calif.
Helene Scholsen 2 6 6
Kristina Milenkovic 0 2 3
23.04.18
1-a rundă de calif.
Aymet Uzcategui 2 5 6 6
Chantal Sauvant 1 7 3 0
23.04.18
1-a rundă de calif.
Anna Bondar 2 6 6
Mina Hodzic 0 1 3
23.04.18
1-a rundă de calif.
Johana Markova 2 6 6
Rebeka Kern 0 1 1
23.04.18
1-a rundă de calif.
Aneta Kladivova 2 6 6
Andiyo Inwang 0 0 0
23.04.18
1-a rundă de calif.
Luna Meers 2 6 6
Selina Dal 0 3 1
bărbaţi dublu Zgura China Anning Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Ti Chen/Chu-Huan Yi 2 7 6
Mohamed Safwat/Tsung-Hua Yang 0 63 4
23.04.18
1-a rundă
Alex Bolt/Luke Saville 2 6 6
Evgeny Donskoy/Aleksandr Nedovesov 0 3 4
23.04.18
1-a rundă
Yan Bai/Zhe Li 2 6 6
Antoine Escoffier/Hugo Grenier 0 3 4
23.04.18
1-a rundă
Alexander Bury/Lloyd Harris 2 6 6
Di Wu/Yibing Wu 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 7
Inigo Cervantes/David Marrero 0 3 5
bărbaţi dublu Zgura Italy Francavilla Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 3 10
Tuna Altuna/Zdenek Kolar 1 2 6 3
23.04.18
1-a rundă
Ariel Behar/Maximo Gonzalez 2 6 6
Andrea Del Federico/Dimitar Kuzmanov 0 4 0
23.04.18
1-a rundă
Ruben Bemelmans/Tallon Griekspoor 2 6 2 13
Alessandro Motti/David Vega Hernandez 1 2 6 11
bărbaţi dublu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff 2 7 6
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski 0 65 1
bărbaţi dublu Hard Mexico Leon Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Adrian Menendez-Maceiras/Roberto Quiroz 2 6 6
Nicolas Barrientos/Danilo Petrovic 0 4 2
23.04.18
1-a rundă
Luis David Martinez/Cesar Ramirez 2 6 7
Lucas Gomez/Tigre Hank 0 4 5
bărbaţi dublu Zgura USA Tallahassee Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Enrique Lopez-Perez/Jeevan Nedunchezhiyan 2 6 7
Erik Crepaldi/Peter Torebko 0 4 64
23.04.18
1-a rundă
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 2 6 7
Andrea Arnaboldi/Andreas Siljestrom 0 3 64
femei dublu Zgura Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Nicole Melichar/Kveta Peschke 2 7 3 11
Alla Kudryavtseva/Andrea Hlavackova 1 64 6 9
femei dublu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
1-a rundă
Oksana Kalashnikova/Galina Voskoboeva 2 6 4 11
Ipek Oz/Melis Sezer 1 3 6 9
23.04.18
1-a rundă
Maria Irigoyen/Ellen Perez 2 6 6 10
Darija Jurak/Jessica Moore 1 3 77 5
<