Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura China Anning Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
06:00
1-a rundă
Ruikai Wang [WC]  
Soon-Woo Kwon [8]  
23.04.18
06:00
1-a rundă
Vaclav Safranek  
Lloyd Harris  
23.04.18
07:30
1-a rundă
Vasek Pospisil [1]  
Cem Ilkel  
23.04.18
09:00
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan [4]  
Andrew Whittington  
bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
13:00
1-a rundă
Tommy Robredo [WC]  
Ivo Karlovic  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Andreas Haider-Maurer [PR]  
Roberto Carballes Baena  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Yuichi Sugita  
Guillermo Garcia-Lopez  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Leonardo Mayer  
Mischa Zverev  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Mikhail Kukushkin  
Marcel Granollers [WC]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Peter Gojowczyk  
Guido Pella  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Benoit Paire  
Nicolas Jarry  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Tennys Sandgren  
Malek Jaziri  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Pedro Martinez Portero [WC]  
Dusan Lajovic  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar [WC]  
Joao Sousa  
23.04.18
14:50
1-a rundă
Jared Donaldson  
Rogerio Dutra Da Silva [q]  
23.04.18
16:10
1-a rundă
Ricardo Ojeda Lara [q]  
Pablo Cuevas  
23.04.18
16:10
1-a rundă
Corentin Moutet [q]  
Stefanos Tsitsipas  
24.04.18
01:00
1-a rundă
Martin Klizan [q]  
Federico Delbonis  
24.04.18
01:00
1-a rundă
Bjorn Fratangelo [q]  
Alexey Vatutin [LL]  
24.04.18
01:00
1-a rundă
Ilya Ivashka [q]  
Gilles Simon  
bărbaţi simplu Zgura Italy Francavilla Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
11:00
1-a rundă
Lukas Rosol  
Renzo Olivo [8]  
23.04.18
11:00
Calificare
Matteo Viola  
Luca Vanni  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Ruben Bemelmans [1]  
Daniel Gimeno-Traver [SE]  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Andrea Collarini  
Gian Marco Moroni [WC]  
23.04.18
11:00
Calificare
Dimitar Kuzmanov  
Elliot Benchetrit  
23.04.18
11:00
Calificare
Kimmer Coppejans  
Joris De Loore  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Sumit Nagal  
Javier Marti  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Nino Serdarusic  
Mathias Bourgue  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Tallon Griekspoor  
Tomislav Brkic  
23.04.18
12:20
Calificare
Antoine Hoang  
Zhizhen Zhang  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Liam Broady [5]  
Zdenek Kolar  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Casper Ruud  
Arthur De Greef  
23.04.18
15:40
1-a rundă
Filippo Baldi [WC]  
Joao Domingues  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Goncalo Oliveira  
Stefano Travaglia [2]  
bărbaţi simplu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
13:00
1-a rundă
Andreas Seppi [8]  
Thomas Fabbiano  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Marius Copil  
Aljaz Bedene [5]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
John Millman  
Radu Albot  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Nikoloz Basilashvili  
Paolo Lorenzi  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Maximilian Marterer  
Viktor Troicki  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Alexander Bublik [WC]  
Denis Istomin  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Zsombor Piros [WC]  
Mikhail Youzhny  
23.04.18
14:00
1-a rundă
Mirza Basic  
Marco Cecchinato [LL]  
23.04.18
16:00
1-a rundă
Hubert Hurkacz [q]  
Lorenzo Sonego [q]  
bărbaţi simplu Hard Mexico Leon Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
18:00
1-a rundă
Adrian Menendez-Maceiras [1]  
Aldin Setkic  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Alejandro Gonzalez  
Brayden Schnur  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Victor Estrella [4]  
Daniel Elahi Galan  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Manuel Sanchez [WC]  
Darian King [6]  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Ante Pavic  
Luis Patino [WC]  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez  
Danilo Petrovic  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Marcelo Arevalo [8]  
Santiago Giraldo  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Tigre Hank [WC]  
Filip Peliwo [7]  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Alexander Sarkissian  
Mats Moraing [2]  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Bradley Mousley  
Dennis Novikov [3]  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Edan Leshem  
John-Patrick Smith  
23.04.18
18:00
1-a rundă
Ugo Humbert  
Pedja Krstin  
bărbaţi simplu Zgura USA Tallahassee Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
17:00
1-a rundă
Henri Laaksonen [3]  
Mitchell Krueger  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Blaz Rola [5]  
Marc Polmans  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Denis Kudla [1]  
Facundo Bagnis  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Enrique Lopez-Perez  
Hugo Dellien  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Guilherme Clezar  
Andrea Arnaboldi  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Christian Harrison  
Jay Clarke  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Christian Garin  
Evan King [7]  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Jared Hiltzik [WC]  
Michael Mmoh [4]  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Jan Choinski  
Juan Ignacio Londero [SE]  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Akira Santillan [6]  
Jc Aragone [WC]  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Aziz Dougaz [WC]  
Miomir Kecmanovic [8]  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Dominik Koepfer  
Noah Rubin  
23.04.18
17:00
1-a rundă
Danny Thomas [WC]  
Thomaz Bellucci  
femei simplu Zgura Egypt Cairo seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
11:00
Calificare
Haine Ogata  
Estella Jaeger  
23.04.18
11:00
Calificare
Molly Helgesson  
Eleonora Alvisi  
23.04.18
11:00
Calificare
Aleksandra Stankovic  
Maria Toma  
femei simplu Zgura USA Charlottesville seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
17:00
2-a rundă de calif.
Sophie Chang  
Rasheeda Mcadoo  
femei simplu Zgura Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
11:00
1-a rundă
Darya Kasatkina  
Magdalena Rybarikova  
23.04.18
12:30
Calificare
Veronika Kudermetova  
Varvara Lepchenko  
23.04.18
14:00
Calificare
Alize Cornet  
Marta Kostyuk  
23.04.18
14:30
Calificare
Zarina Diyas  
Kaia Kanepi  
23.04.18
16:00
Calificare
Carina Witthoeft  
Marketa Vondrousova  
femei simplu Hard China Quanzhou seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
06:00
Calificare
Miyabi Inoue  
Wushuang Zheng  
23.04.18
06:00
Calificare
Kai-Lin Zhang  
Jia Qi Kang  
23.04.18
06:00
Calificare
Yuxuan Zhang  
Ao Gai  
23.04.18
06:00
Calificare
Qiu Yu Ye  
Xu Liu Sun  
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
15:00
Calificare
Anna-Giulia Remondina  
Natasha Piludu  
23.04.18
15:00
Calificare
Victoria Kan  
Margaux Bovy  
23.04.18
15:00
Calificare
Martina Colmegna  
Paula Ormaechea  
23.04.18
15:00
Calificare
Ludmilla Samsonova  
Irina Lapustina  
23.04.18
15:00
Calificare
Ylena In-Albon  
Svenja Ochsner  
23.04.18
15:00
Calificare
Lucia Bronzetti  
Federica Prati  
23.04.18
16:30
Calificare
Valeriya Solovyeva  
Tiffany William  
femei simplu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
11:00
Calificare
Dalila Jakupovic  
Barbora Krejcikova  
23.04.18
11:00
Calificare
Sara Sorribes Tormo  
Anna Kalinskaya  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Caroline Wozniacki [1]  
Ekaterina Alexandrova  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Agnieszka Radwanska [3]  
Donna Vekic  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Mona Barthel  
Christina Mchale  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Yulia Putintseva  
Sorana Cirstea [6]  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Maria Sakkari  
Cagla Buyukakcay [WC]  
23.04.18
12:30
Calificare
Richel Hogenkamp  
Viktoriya Tomova  
23.04.18
12:30
Calificare
Danka Kovinic  
Bibiane Schoofs  
23.04.18
13:40
Calificare
Arantxa Rus  
Elitsa Kostova  
23.04.18
14:00
Calificare
Harriet Dart  
Valentyna Ivakhnenko  
femei simplu Zgura Croatia Tucepi seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
11:00
Calificare
Katja Milas  
Anna Klasen  
23.04.18
11:00
Calificare
Nicole Gadient  
Nikola Breckova  
23.04.18
11:00
Calificare
Alice Gillan  
Anda Karanusic  
23.04.18
11:00
Calificare
Nika Radisic  
Saara Orav  
femei simplu Zgura Germany Wiesbaden seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
12:00
1-a rundă de calif.
Julie Gervais  
Eva Lys  
23.04.18
12:00
1-a rundă de calif.
Anna Bondar  
Mina Hodzic  
23.04.18
12:00
1-a rundă de calif.
Andiyo Inwang  
Aneta Kladivova  
23.04.18
12:00
1-a rundă de calif.
Michelle Roth  
Lisa-Marie Maetschke  
23.04.18
13:30
1-a rundă de calif.
Hannah Nagel  
Stephanie Wagner  
23.04.18
13:30
1-a rundă de calif.
Romy Koelzer  
Stephanie Bertschmann  
23.04.18
13:30
1-a rundă de calif.
Helene Scholsen  
Kristina Milenkovic  
23.04.18
13:30
1-a rundă de calif.
Selina Dal  
Luna Meers  
23.04.18
15:00
1-a rundă de calif.
Constance Sibille  
Natalia Siedliska  
23.04.18
15:00
1-a rundă de calif.
Lily Ghodrati  
Diana Sumova  
23.04.18
16:30
1-a rundă de calif.
Priscilla Heise  
Margaux Maquet  
23.04.18
16:30
1-a rundă de calif.
Laura Schaeder  
Dana Heimen  
23.04.18
16:30
1-a rundă de calif.
Chantal Sauvant  
Aymet Uzcategui  
23.04.18
16:30
1-a rundă de calif.
Rebeka Kern  
Johana Markova  
bărbaţi dublu Zgura China Anning Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
07:30
1-a rundă
Ti Chen/Chu-Huan Yi  
Mohamed Safwat/Tsung-Hua Yang  
23.04.18
08:50
1-a rundă
Evgeny Donskoy/Aleksandr Nedovesov  
Alex Bolt/Luke Saville [2]  
23.04.18
10:00
1-a rundă
Alexander Bury/Lloyd Harris  
Di Wu/Yibing Wu  
23.04.18
10:10
1-a rundă
Yan Bai/Zhe Li  
Antoine Escoffier/Hugo Grenier  
bărbaţi dublu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
13:00
1-a rundă
Bob Bryan/Mike Bryan [4]  
Jamie Murray/Bruno Soares  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah  
Inigo Cervantes/David Marrero [WC]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin  
Henri Kontinen/John Peers [2]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Karen Khachanov/Diego Sebastian Schwartzman  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Ivan Dodig/Rajeev Ram  
Feliciano Lopez/Marc Lopez  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Hyeon Chung/Dominic Thiem  
Pablo Cuevas/Marcel Granollers  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Roberto Carballes Baena/Albert Ramos-Vinolas [WC]  
Oliver Marach/Mate Pavic [3]  
bărbaţi dublu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
13:00
1-a rundă
Fabrice Martin/Purav Raja  
Attila Balazs/Marton Fucsovics [WC]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski  
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff [2]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Max Mirnyi/Philipp Oswald [3]  
Dominic Inglot/Franko Skugor  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Divij Sharan/Neal Skupski  
Marcin Matkowski/Nicholas Monroe  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Nikola Mektic/Alexander Peya [1]  
Wesley Koolhof/Artem Sitak  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Damir Dzumhur/Roman Jebavy  
Hugo Nys/Denis Shapovalov  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Marcelo Demoliner/Santiago Gonzalez  
Marius Copil/Florin Mergea [WC]  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Jonathan Eysseric/Lucas Pouille  
Matwe Middelkoop/Andres Molteni [4]  
femei dublu Zgura Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
13:00
1-a rundă
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld [4]  
Monique Adamczak/Lyudmyla Kichenok  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Andreja Klepac/Maria-Jose Martinez Sanchez [1]  
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Mihaela Buzarnescu/Alize Cornet  
Veronika Kudermetova/Lidziya Marozava  
23.04.18
17:30
1-a rundă
Nicole Melichar/Kveta Peschke  
Alla Kudryavtseva/Andrea Hlavackova [2]  
femei dublu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
23.04.18
11:00
1-a rundă
Ayla Aksu/Harriet Dart [WC]  
Bibiane Schoofs/Renata Voracova [2]  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Xenia Knoll/Anna Smith [3]  
Raluca Olaru/Yana Sizikova  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Aryna Sabalenka/Maria Sakkari  
Nicola Geuer/Priscilla Hon  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Natela Dzalamidze/Anna Kalinskaya  
Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva [4]  
23.04.18
11:00
1-a rundă
Reka-Luca Jani/Elitsa Kostova  
Chen Liang/Shuai Zhang  
23.04.18
13:00
1-a rundă
Oksana Kalashnikova/Galina Voskoboeva  
Ipek Oz/Melis Sezer [WC]  
23.04.18
14:30
1-a rundă
Darija Jurak/Jessica Moore  
Maria Irigoyen/Ellen Perez  
<