Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi dublu Zgura China Anning Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:50
Sfert de finală
Ruikai Wang/Rui-Xuan Wang [WC] Ruikai Wang/Rui-Xuan Wang serviciu 0 3 5 30
Yan Bai/Zhe Li 1 6 5 30
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
12:10
a 2-a rundă
Jennifer Luikham [LL] Jennifer Luikham serviciu 0 0 40
Elizabeth Halbauer [3] 0 1 A
12:10
a 2-a rundă
Marianna Zakarlyuk [4q] Marianna Zakarlyuk serviciu 0 1 30
Haruna Arakawa 0 3 40
12:10
a 2-a rundă
Anna Pribylova 0 0 15
Anastasia Pribylova [2] Anastasia Pribylova serviciu 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 3-a rundă
Feliciano Lopez [12] Feliciano Lopez serviciu 0 1 0
Martin Klizan [q] 0 4 0
12:00
a 3-a rundă
Jozef Kovalik [LL] Jozef Kovalik serviciu 0 3 0
Dominic Thiem [3] 0 2 0
femei simplu Zgura Egypt Cairo seturi 1 2 3 4 5
25.04.18
15:00
1-a rundă
Lara Panfilov [WC] 0 6 2 30
Shelby Talcott [8] Shelby Talcott serviciu 1 71 2 0
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F15 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Alexander Zhurbin [5] Alexander Zhurbin serviciu 1 6 3 0 0
Manfred Fellin [WC] 1 4 6 0 0
10:30
a 2-a rundă
Johann Willems Johann Willems serviciu 1 4 6 0 0
Nicolo Turchetti 1 6 2 1 0
11:30
a 2-a rundă
Marco Bortolotti [4] 0 2 40
Alexander Weis Alexander Weis serviciu 0 3 30
11:30
a 2-a rundă
Nicolas Xiviller Nicolas Xiviller serviciu 0 2 0 15
Pol Toledo Bague [2] 1 6 0 0
12:00
a 2-a rundă
Thomas Statzberger [1] Thomas Statzberger serviciu 0 1 30
Petr Hajek 0 2 15
10:30
a 2-a rundă
Zakhar Trapeznikov [q] 1 6 4 0 40
Dusty H. Boyer Dusty H. Boyer serviciu 1 2 6 0 A
bărbaţi simplu Zgura France France F8 (Angers) seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Tristan Lamasine [7] 1 6 2 40
Maxime Chazal Maxime Chazal serviciu 0 2 4 30
12:00
a 2-a rundă
Francois-Arthur Vibert [q] 0 0 40
Jonas Merckx Jonas Merckx serviciu 0 2 A
bărbaţi simplu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Andreas Seppi [8] Andreas Seppi serviciu 0 3 0
Mikhail Youzhny 0 1 0
bărbaţi dublu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
12:00
Sfert de finală
Wesley Koolhof/Artem Sitak Wesley Koolhof/Artem Sitak serviciu 0 1 15
Marcin Matkowski/Nicholas Monroe 0 4 0
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Ioana Loredana Rosca 0 2 30
Pia Cuk [WC] Pia Cuk serviciu 0 2 15
12:00
a 2-a rundă
Maria Marfutina [3] 0 3 0
Mana Ayukawa Mana Ayukawa serviciu 0 3 0
12:00
a 2-a rundă
Nina Stadler Nina Stadler serviciu 0 2 0
Giorgia Marchetti [5] 0 3 0
12:00
a 2-a rundă
Nora Ayala Serra [q] 0 1 30
Michele Alexandra Zmau [4] Michele Alexandra Zmau serviciu 0 4 15
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F4 (Ramat seturi 1 2 3 4 5
11:10
a 2-a rundă
Lior Goldenberg [WC] 0 3 0
Matias Franco Descotte [4] Matias Franco Descotte serviciu 0 5 0
10:00
a 2-a rundă
Shahar Elbaz [q] Shahar Elbaz serviciu 1 2 6 0 0
Joshua Paris 1 6 4 3 0
12:10
a 2-a rundă
Alessandro Bega [1] 0 5 0
Romain Bauvy [q] Romain Bauvy serviciu 0 3 40
bărbaţi simplu Hard Nigeria Nigeria F2 (Abuja) seturi 1 2 3 4 5
12:00
Sfert de finală
Aryan Goveas Aryan Goveas serviciu 0 2 0
Maximilian Neuchrist [4] 0 4 40
12:00
Sfert de finală
Youssef Hossam [1] 0 3 30
Suraj R Prabodh [q] Suraj R Prabodh serviciu 0 2 40
femei simplu Zgura Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
12:30
a 2-a rundă
Zarina Diyas [q] Zarina Diyas serviciu 0 0 0
Jelena Ostapenko [4] 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F10 (Majadahonda) seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Adrien Bossel [q] 0 0 0
Fabien Reboul Fabien Reboul serviciu 0 4 40
12:00
a 2-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss [1] 0 2 30
Marc Giner Marc Giner serviciu 0 2 0
12:00
a 2-a rundă
Michiel De Krom [WC] Michiel De Krom serviciu 0 2 30
Sadio Doumbia [7] 0 1 40
femei simplu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Danka Kovinic [q] Danka Kovinic serviciu 1 6 2 0 0
Arantxa Rus [q] 1 2 6 0 0
12:30
a 2-a rundă
Aleksandra Krunic Aleksandra Krunic serviciu 0 0 0
Maria Sakkari 0 0 0
femei simplu Zgura Croatia Tucepi seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Domenika Turkovic [WC] Domenika Turkovic serviciu 0 2 30
Nefisa Berberovic 0 5 40
12:00
a 2-a rundă
Federica Arcidiacono [7] Federica Arcidiacono serviciu 0 3 40
Noa Krznaric [WC] 0 1 30
12:00
a 2-a rundă
Lea Boskovic [6] 0 5 15
Martina Spigarelli Martina Spigarelli serviciu 0 0 0
12:00
a 2-a rundă
Tena Lukas [1] 1 6 0 0
Rio Kitagawa [q] Rio Kitagawa serviciu 0 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F16 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Louis Tessa Louis Tessa serviciu 0 1 A
Sem Verbeek 0 1 40
12:00
a 2-a rundă
Samm Butler [q] 0 3 0
Altug Celikbilek [2] Altug Celikbilek serviciu 0 3 0
12:00
a 2-a rundă
Sean Hodkin [q] 0 1 15
Bernardo Saraiva [8] Bernardo Saraiva serviciu 0 2 40
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F16 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Davide Galoppini Davide Galoppini serviciu 0 0 4 30
Juan Pablo Varillas [5] 1 6 5 15
10:30
a 2-a rundă
Marsel Ilhan [1] Marsel Ilhan serviciu 1 7 4 40
Lorenzo Frigerio 0 5 4 40
10:30
a 2-a rundă
Timur Kiuamov [q] 0 4 5 30
Marc Sieber [2] Marc Sieber serviciu 1 6 5 15
12:20
a 2-a rundă
Nik Razborsek [q] 0 0 15
Tomislav Jotovski [6] Tomislav Jotovski serviciu 0 0 30
femei simplu Zgura Germany Wiesbaden seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Julie Gervais [q] Julie Gervais serviciu 0 5 30
Olga Saez Larra [3] 0 1 0
12:00
a 2-a rundă
Mandy Minella 0 1 0
Cornelia Lister Cornelia Lister serviciu 0 2 0
12:00
a 2-a rundă
Romy Koelzer [q] 0 3 0
Kimberley Zimmermann Kimberley Zimmermann serviciu 0 1 15
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
suspendată
Katerina Vankova 0 5 0 0
Camila Giangreco Campiz [5] Camila Giangreco Campiz serviciu 1 7 1 0
femei simplu Zgura Egypt Cairo seturi 1 2 3 4 5
25.04.18
16:30
1-a rundă
suspendată
Bojana Marinkovic [5] 0 2 30
Nermeen Shawky [q] Nermeen Shawky serviciu 0 0 40
25.04.18
16:30
1-a rundă
suspendată
Ola Abou Zekry [q] Ola Abou Zekry serviciu 1 6 1 15
Marlies Szupper 0 1 0 0
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F15 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
25.04.18
15:20
1-a rundă
suspendată
Pedro Bernabe Franco [q] 0 2 30
Jeff Guerrero [q] Jeff Guerrero serviciu 0 4 15
25.04.18
17:20
1-a rundă
suspendată
Anirudh Chandrasekar [WC] 1 7 0 15
Anze Arh [WC] Anze Arh serviciu 0 63 0 15
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Uzbekistan F2 (Karshi) seturi 1 2 3 4 5
10:40
Sfert de finală
suspendată
Yaraslav Shyla [7] Yaraslav Shyla serviciu 0 3 40
Dzmitry Zhyrmont [3] 0 1 15
20:00
Sfert de finală
suspendată
Evgeny Tyurnev [4] 1 6 5 0 0
Saketh-Sai Myneni Saketh-Sai Myneni serviciu 1 4 7 0 0
<