Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Argentina Argentina F1 (Villa seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Facundo Arguello 2 3 6 6
Camilo Ugo Carabelli 1 6 4 4
bărbaţi simplu Zgura France Bordeaux Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Gregoire Barrere 2 6 7 6
Guido Andreozzi 1 73 64 2
19.05.18
Semifinală
Reilly Opelka 2 6 7
Ernests Gulbis 0 3 67
bărbaţi simplu Zgura Bosnia and Herzeg. Bosnia & Herzegovina seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Nerman Fatic 2 6 4 6
Ljubomir Celebic 1 4 6 1
19.05.18
Semifinală
Manuel Guinard 2 6 6
Tomislav Brkic 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Bosnia and Herzeg. Bosnia & Herzegovina seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
James Allemby 2 6 6
Tomoya Kitayama 0 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Pavle Daljev 2 6 6
Haris Halilovic 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mesa Mei 2 6 6
Stefan Micov 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lawrence Bataljin 2 6 6
Marin Sisko 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Petar Pjevcevic 2 6 7
Stefan Latinovic 0 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Samuel Hodor 2 6 6
Vuk Trbojevic 0 4 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Nebojsa Milenkovic 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mateo Bubalo 2 2 7 6
Igor Banicevic 1 6 62 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Tin Antonic 2 6 7 6
Vladan Tadic 1 73 63 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Aleksandar Jocic 2 6 6
Vladimir Ristic 0 0 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Bogdan Bajic 2 7 6
Dusan Rajic 0 5 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Aleksa Bucan 2 6 6
Stefan Granolic 0 0 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Luka Nincevic 2 7 6
Marin Jurkovic 0 67 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mile Matic 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marko Pavlovic (1999) 2 6 6
Dragan Peric 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Stefan Gazo 2 6 3 7
Kerim Subasic 1 4 6 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lingxi Zhao 2 6 6
Dragan Gajic 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Filip Maric 2 6 6
Ronald Gabas 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Strahinja Pjeranovic 2 6 4 6
Adrian D'Aoust 1 0 6 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Pietro Schiavetti 2 6 7
Dusan Obradovic 0 3 62
19.05.18
1-a rundă de calif.
Andrea Picchione 2 6 6
Stefan Petrovic 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Stefan Suvajac 2 6 6
Jan Vehovec 0 3 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Luka Puljic 2 6 6
Pedja Trifunovic 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Paul Spencer 2 6 6
Iori Yoshida 0 2 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Dusan Milanovic 2 6 6
Nikola Piper 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F4 (Curitiba) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Ulises Blanch 0 3 4
19.05.18
Semifinală
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 3 6
Jose Pereira 1 2 6 3
bărbaţi simplu Hard Bulgaria Bulgaria F1 (Sozopol) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Sebastien Boltz 2 6 6
Francesco Vilardo 0 4 3
19.05.18
Semifinală
Lucas Catarina 2 6 6
Calin Manda 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Busan Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Vasek Pospisil 2 6 3 6
Yosuke Watanuki 1 3 6 4
19.05.18
Semifinală
Matthew Ebden 2 6 6
Filip Peliwo 0 3 1
bărbaţi simplu Hard China China F6 (Luan) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Patrik Niklas-Salminen 1 6 4
Sami Reinwein retragere 0 1 1
19.05.18
Finală
Patrik Niklas-Salminen 2 2 6 6
Fajing Sun 1 6 4 4
19.05.18
Semifinală
Fajing Sun 2 6 6
Kento Takeuchi 0 1 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Czech Republic F1 seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Peter Torebko 2 6 6
Peter Heller 0 4 2
19.05.18
Semifinală
Sebastian Fanselow 2 7 6
Michal Konecny 0 5 0
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Czech Republic F2 seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Michal Franek 2 6 6
Adam Peterka 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Constantin Christ 2 6 6
Brock Dixon 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ondrej Dusek 2 6 6
Frantisek Simon 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Kris Krawcewicz 2 6 6
Jan Vrba 0 1 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Brian Cernoch 1 6 1
Alessandro Ricci retragere 0 2 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Frantisek Pechala 2 6 6
Mathias Musil 0 2 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marcel Marlon Sudzum 2 6 4 6
Cyril Frantisek Slachta 1 4 6 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Antonin Stepanek 2 6 6
Tomas Janis 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Paty 2 7 4 7
Robert Steinhauser 1 5 6 64
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jiri Barnat 2 7 6 7
Dominik Recek 1 66 79 5
19.05.18
2-a rundă de calif.
Stepan Pecak 1 w/o
Boris Stastny 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Stepan Pecak 2 6 6
Daniel Velek 0 3 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Radek Cyprich 2 6 6
Michael Paty 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lucas Cyprich 2 6 6
Kiyan Santino Kasemi 0 2 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Martin Krumich 2 6 3 6
Daniil Tsebrenko 1 3 6 3
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Frank Dancevic 2 7 7
Jan Choinski 0 64 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Pablo Andujar 2 6 6
Antoine Bellier 0 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lukas Rosol 2 6 6
Ivan Gakhov 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jeremy Jahn 2 6 6
Nino Serdarusic 0 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Noah Rubin 2 3 7 6
Franko Skugor 1 6 64 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Bernabe Zapata Miralles 2 5 6 6
Andrea Pellegrino 1 7 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Dominik Koepfer 2 6 6
Gerard Granollers 0 2 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marko Miladinovic 2 6 6
Matteo Donati 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Germany Heilbronn Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Jiri Vesely 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 5 2
19.05.18
Semifinală
Rudolf Molleker 2 4 6 6
Juan Ignacio Londero 1 6 3 2
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F2 (Zalaegerszeg) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Mate Valkusz 2 6 6
Kenneth Raisma 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F3 (Balatonalmadi) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Matej Maruscak 2 6 6
Peter Aron Horvath 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nikolas Walterscheid-Tukic 2 7 6
Peter Balla 0 65 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Pelle Boerma 2 6 6
Soma Peter 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Victor Gurevich 2 6 6
Csanad Dobos 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Davud Amirov 2 6 6
Peter Ivanov 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Tiboldi 2 6 6
Alen Csogor 0 4 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lazar Vojinovic 2 7 3 6
Simone Camposeo 1 62 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Martin Zeljenka 2 6 6
Pietro Pirolt 0 4 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marko Ilic 2 7 1 6
Tino Kovacic 1 65 6 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Dominik Kisantal 2 6 6
Balint Czigler 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Artur Kulibaba 2 6 6
Ferenc Varosi 0 2 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 6 6
Eric Tudor Adochitei Pandelea 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Adam Torocsik 2 6 6
Jasper Felix Schiefer 0 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Maxi Fellner 2 6 6
Daniel Szebeni 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nick Cmager 2 6 6
Gergo Potz Nagy 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Richard Dulganov 2 6 6
Norbert Nagyi 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lucas Neagu 2 7 6
Adam Katona 0 5 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Rafael Nadal 2 7 6
Novak Djokovic 0 64 3
19.05.18
Semifinală
Alexander Zverev 2 7 7
Marin Cilic 0 613 5
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F10 (Casale seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Bastian Malla 2 4 6 6
Enrico Dalla Valle 1 6 4 4
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Tommy Robredo 2 3 6 6
Sebastian Ofner 1 6 4 1
19.05.18
Semifinală
Christian Garin 2 5 7 6
Pedro Sousa 1 7 5 4
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom Loughborough Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Frederik Nielsen 2 6 7 6
Remi Boutillier 1 72 610 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Igor Sijsling 2 6 6 6
Julian Ocleppo 1 4 72 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Evans 2 6 7
Billy Harris 0 1 64
19.05.18
1-a rundă de calif.
Tobias Simon 2 6 7
Francesco Ferrari 0 4 66
19.05.18
1-a rundă de calif.
Sam Barry 2 6 6
Luke Johnson 0 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Robin Kern 2 6 6
Jack Draper 0 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Johannes Haerteis 2 6 6 6
Sean Hodkin 1 3 73 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Viktor Durasovic 2 3 6 6
Neil Pauffley 1 6 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Peter Bothwell 2 3 6 6
Scott Duncan 1 6 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Joshua Paris 2 6 6
Tiran Sanghera 0 3 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Andrea Vavassori 2 3 6 6
Miliaan Niesten 1 6 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Alexis Canter 2 6 7
Nathaniel Lammons 0 3 64
19.05.18
1-a rundă de calif.
Emil Ruusuvuori 2 6 6 7
Peter Kobelt 1 1 72 66
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jurij Rodionov 2 6 7
Robert Galloway 0 0 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Simon Carr 2 6 6
Joshua Rose 0 4 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
George Houghton 2 6 6
Isaac Stoute 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Italy Mestre Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Thiemo de Bakker 2 6 6
Romain Barbosa 0 1 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Federico Gaio 2 6 6
Mikael Ymer 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 7 6
Joao Menezes 0 5 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Edoardo Eremin 2 7 6
Jan Satral 0 63 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Omar Giacalone 2 7 6
Alexei Popyrin 0 66 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Pietro Licciardi 0 5 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Riccardo Bonadio 2 6 6
Shuichi Sekiguchi 0 1 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Gianluca Mager 2 7 7
Nicolo Turchetti 0 5 63
19.05.18
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Filippo Piranomonte 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Kimmer Coppejans 2 4 6 6
Jacopo Stefanini 1 6 3 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Adrian Bodmer 1 6 4
Antoine Escoffier retragere 0 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 6 6
Evan Song 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Zhizhen Zhang 2 6 7
Gianluca Di Nicola 0 3 66
19.05.18
1-a rundă de calif.
Fabien Reboul 2 6 6
Sadio Doumbia 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Ficovich 2 6 2 6
Walter Trusendi 1 4 6 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Zsombor Piros 2 7 6
Laurent Lokoli 0 62 3
bărbaţi simplu Hard Mexico Mexico F2 (Mexico seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Harrison Adams 2 6 6 6
Junior A. Ore 1 75 3 4
19.05.18
Semifinală
Gerardo Lopez Villasenor 2 7 6
Jose Olivares 0 60 1
bărbaţi simplu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jose Hernandez-Fernandez 2 7 6
Tristan Lamasine 0 62 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jordi Samper-Montana 2 3 6 7
Alejandro Gonzalez 1 6 3 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Filip Horansky 2 6 6
Roberto Quiroz 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Federico Coria 2 6 6
Axel Michon 0 3 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Joris De Loore 2 4 6 7
Maxime Janvier 1 6 3 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Laslo Djere 2 6 6
Yannick Mertens 0 4 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Matteo Martineau 2 6 3 6
Evgeny Karlovskiy 1 3 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Antoine Cornut-Chauvinc 2 5 6 6
Steven Diez 1 7 2 1
bărbaţi simplu Zgura Poland Poland F3 (Ustron) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Sfert de finală
Sekou Bangoura 2 7 6
Grzegorz Panfil 0 67 1
19.05.18
Sfert de finală
Marvin Netuschil 2 7 7
Marek Jaloviec 0 5 64
19.05.18
Sfert de finală
Pawel Cias 2 7 2 6
Dante Gennaro 1 61 6 4
19.05.18
Sfert de finală
Pavel Nejedly 2 6 6
David Pichler 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Romania Romania F1 (Bucharest) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Razvan Sabau 2 6 7
Teodor Bolanu 0 2 64
19.05.18
1-a rundă de calif.
Victor Crivoi 2 6 6
Mihai Razvan Marinescu 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Dan Mihai Nastase 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ioan Farcas 2 6 4 6
Vlad Cristian Niculae 1 2 6 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Damian 2 6 1 6
Robert Damian Savin 1 3 6 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Teodor Leahu 2 6 6
Dan Radu Munteanu 0 2 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 6 6
Sorin Andrei Iordache 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Tudor Diaconu 2 7 0 6
Tudor Stefan Gheorghita 1 5 6 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dumitru 2 6 5 6
George David Ilie 1 3 7 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Adam Jones 2 6 6
Andrei Oprisor 0 2 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Sergiu Ioan Bucur 2 6 6
Andrei Mihai 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Nicolae Catalinoiu 2 6 6
Alexandru Ivan 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Andrei Perlitz Vladu 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Cozma 2 6 3 6
Claudio Mircea 1 1 6 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 2 7 6
Andrei Cociasu 1 6 67 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Alexandru Cristian Bodnariuk 2 6 6
Valentin Dinca 0 3 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ioan Gheorghe Pavel Iliescu 2 6 1 6
Ciprian Andrei David 1 0 6 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Eugen Durnescu 2 6 6
Mihnea Bara 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Stoica 2 6 3 6
Danut Cuc 1 1 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Eduard Vlasceanu 2 6 6
Mihai Ducu 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Laurentiu Mandocescu 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Teodor Giusca 2 6 4 6
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 1 1 6 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
George Iulian Dina 2 6 6
Ioannis Marios Kokkinakis 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Sebastian Gima 1 3
Alexandru Ionel Stroe retragere 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Eric Daniel Bogdan 2 5 7 6
Tiberiu Tudoran 1 7 5 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Radu Mihai Papoe 2 6 3 6
Alexander Gima 1 1 6 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Tudor Vlad Vasilache 2 6 6
David Bogdan Apostol 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Uzbekistan Samarkand Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Luca Vanni 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 4 4
bărbaţi simplu Hard Singapore Singapore F2 (Singapore) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Michael Look 2 6 6
Karun Babu 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
David Agung Susanto 2 6 4 6
Tom Evans 1 2 6 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mousheg Hovhannisyan 2 6 6
Joshua Lake 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Kelsey Stevenson 2 6 6
Timothy Lim 0 0 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ken Onoda 2 7 6
Jonathan-Kyle Tan 0 61 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Calum Puttergill 2 6 6
Aneish Jose Sawney 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Connor Farren 2 6 6
Teeradon Tortrakul 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
James Frawley 2 6 6
Alec Adamson 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Kaito Uesugi 2 6 6
Congsup Congcar 0 1 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nicholas Bybel 2 6 6
Pak Long Yeung 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Skyler Butts 2 2 7 6
Yuichiro Inui 1 6 62 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Matthew Christopher Romios 2 7 6
Wei-De Lin 0 65 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Kazuki Nishiwaki 2 6 6
Anthony Susanto 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Hong Kit Wong 2 6 6
Justin Oeni 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nitin Kumar Sinha 2 6 4 6
Ethan Kai Xin Lye 1 4 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Moerani Bouzige 2 6 6
Zachary Wan 0 0 1
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F11 (Valldoreix) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Raul Brancaccio 0 3 63
19.05.18
Semifinală
Omar Salman 2 6 7
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 3 5
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F12 (Vic) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Rafael Mazon-Hernandez 2 6 6
David Enfedaque Manogue 0 2 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 6
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Albert Roglan 2 6 6
Gokberk Ergeneman 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Noah Lopez 0 3 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jordi Mas De Ugarte 2 6 6
Sergi Rossines 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Louis Tessa 2 6 6
Lluc Serrat Vinolas 0 1 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Alvaro Blanco Damea 2 6 6
Lluc Pasqual 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Paul Valsecchi 2 6 6
Alex Martinez 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Franco Ribero 2 6 6
Anton De La Puente 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 4 6
Enzo Le Seguillon 1 1 6 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Nicolas Grammare 0 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ioannis Papounidis 2 6 6
Miguel Vallejo 0 3 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Ignacio Antonio Becerra Otarola 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Edoardo Graziani 2 6 6
Carles Batlle 0 2 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6 6
Mason Recci 1 75 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Jordi Lloansi 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Jordi Puig Molina 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Zakhar Trapeznikov 2 7 7
Oscar Mancineiras Cornella 0 65 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Pedro Vives Marcos 1 4
Hans Albert Schubert retragere 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Samy Grace 2 6 6
Denis Rogov 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Adria Alvarez 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Antonio Muniz Hidalgo 2 6 6
Poul Matias Sandoval 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Pol Martin Tiffon 2 6 1 6
Bruno Mardones 1 1 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Arnau Rodriguez Queralto 2 7 6
Jose Vicent Monsonis Uso 0 64 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Florent Bax 2 6 7
Carles Hernandez 0 2 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Aitor Sanz Llopis 2 6 6
Nel Ferrer 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mikel Aranzabal 2 7 5 6
Marc Casasnovas 1 5 7 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Maximilian Gatev 2 0 7 6
Pol Feixas Panella 1 6 5 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marc Monclus Matamala 2 7 6
Alejandro Martinez Dura 0 65 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ezequiel Agustin Santalla 2 7 6
Bruno Pujol Navarro 0 5 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Oriol Fillat Gimenez 2 6 6
Francisco Dias 0 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Max Alcala Gurri 2 6 6
Harrison Lombe 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Sweden Sweden F2 (Kalmar) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Alexander Ritschard 2 6 6
Frederik Press 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Sweden Sweden F3 (Lund) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Milos Sekulic 2 6 7
Daniel Svensson 0 1 64
19.05.18
1-a rundă de calif.
Morgan Johansson 1 w/o
Eric Ahren Moonga 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Christoffer Solberg 2 6 6
Ossian Swahn 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marcus Mansson 2 6 6
Jesper Klov Nilsson 0 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Stenberg 2 6 7
Kevin Kylar 0 3 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Robin Thour 2 6 6
Mikko Malinen 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Dhoe 2 6 6
Nils Andersson 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Patrick Mayer (GER) 2 6 6
Gustav Kuljis 0 2 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mateusz Terczynski 2 6 6
Felix Morck 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Rasmus Johnsson 2 6 6
Tim Heinonen 0 1 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jakob Arvidsson Ehn 2 6 6
Erik Carlsten 0 4 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Almir Nokic 2 7 6
Joen Moth-Poulsen 0 5 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Adam Heinonen 2 7 4 6
Bartosz Terczynski 1 63 6 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Rikard Roos 2 6 6
Gustav Pettersson 0 4 4
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F19 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Anis Ghorbel 0 5 4
19.05.18
Semifinală
Moez Echargui 2 6 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 1 72 1 4
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F20 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ren Nakamura 2 6 6
Connor Johnson 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Philip Sikman 2 6 7
Egill Sigurdsson 0 3 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Davide Albertoni 2 3 6 6
Mislav Bosnjak 1 6 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Sacha Modica 2 5 6 6
Victor Ouvrard 1 7 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Guillermo Ucelay Pueyo 2 4 6 6
Hillel Rousseau 1 6 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Goncalo Ferreira 2 7 6
Daiki Kato 0 60 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
James Ibrahim 2 6 7
Kento Tagashira 0 4 62
19.05.18
1-a rundă de calif.
Marko Vejnovic 2 6 6
Rajendra Kedam 0 2 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Brandon Murphy 2 6 6
Edward Harwood 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F19 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Marsel Ilhan 2 6 6
Alexander Boborykin 0 2 4
19.05.18
Semifinală
Bogdan Borza 2 6 2 6
Alexis Musialek 1 3 6 4
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F20 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 6 6
Amad Ahmed 0 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Markus Neuhauser 2 7 6
Pablo Andres Pina Ubilla 0 64 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mohamed Abdel-Aziz 2 6 3 6
Neil Oberleitner 1 2 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Andrei Molyak 2 6 4 6
Damien Ghader 1 4 6 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Osmancan Soyler 2 6 6
Stephan Drugan 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Socrates Leon Tsoronis 2 6 6
Neeraj Yashpaul 0 2 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lukas Matic 2 6 6 6
Andreas Kleinert 1 75 3 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Karl William Wurth Mac-Leay 2 6 3 6
Sebastiano Mahoro Zorzi 1 3 6 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Moritz Thiem 2 6 6
Bulut Ozcelik 0 2 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Doru Junior Borsan 2 3 6 6
Sergey Bolotov 1 6 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Hermanni Tiainen 2 6 6
Jesse Paul Krattiger 0 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Timur Maulenov 2 6 5 6
Leonardo Schmitz Frederico 1 3 7 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Edward Hubner 2 6 6
Enzo Blavignat 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Tobias Puerrer 2 6 6
Kooros Ghasemi 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Bastian Alonso Utreras Santander 2 6 6
Matheus Comunello 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Uganda Uganda F3 (Kampala) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Ivan Nedelko 2 6 6
David Perez Sanz 0 0 3
bărbaţi simplu Zgura Uganda Uganda F4 (Kampala) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Matt Seeberger 2 6 6
Prashanth Selvaraj 0 4 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Andre Ku Meza 2 5 7 6
Ibrahim Kibet Yego 1 7 66 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
David Oringa 2 6 6
Nathan Lavanchy 0 3 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Matt Mcbride 2 6 6
Paras Dahiya 0 3 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ansu Bhuyan 2 6 6
Anshumat Srivastava 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Rishi Reddy 2 6 6
Olivier Havugimana 0 4 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Yacoub Makzoume 2 6 6
Kevin Cheruiyot 0 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Sylvester Emmanuel 2 3 6 6
Hassan Ndayishimiye 1 6 1 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Alexey Dubinin 2 6 6
Paul Ssekandi 0 3 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Darryl Hale 2 6 6
Erik Seyfarth 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ismael Changawa Ruwa Mzai 2 6 6 7
Sahil Gaware 1 75 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Boris Aguma 2 6 6
Joe Cooper 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Ukraine Ukraine F2 (Rivne) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Jonas Merckx 2 6 6
Oleg Dolgosheyev 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Ukraine Ukraine F3 (Rivne) seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mauricio Alvarez-Guzman 2 6 7
Cristopher Kohl 0 3 63
19.05.18
1-a rundă de calif.
Ivan Derepa 2 7 4 7
Illya Malyarchuk 1 5 6 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Yuriy Kryvoy 2 2 6 7
Aleksandr Braynin 1 6 2 62
19.05.18
1-a rundă de calif.
Vasil Yehorov 2 6 6
Vitalii Kotelianets 0 1 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Oleksandr Varichenko 2 6 6
Dmytro Slyepkan 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Anatoliy Petrenko 2 6 6
Ostap Yost 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Danyil Chornous 2 6 6
Taras Ivasyshyn 0 0 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Egor Matvievici 2 6 6
Adam Zuev 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mykola Leshchynskyy 2 6 6
Pavel Liavonchyk 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Vladyslav Gorodynskyi 2 6 6
Nikita Repkin 0 1 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Egor Baklanov 2 6 6
Nikita Revin 0 0 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Razvan Baiant 2 6 6
Danylo Chychin 0 0 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Daniil Strelchenko 2 6 6
Vadim Kontseba 0 2 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Volodymyr Malakhov 2 6 6
Philipp Sikorski 0 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Gleb Baklanov 2 6 6
Grygorii Kysilov 0 1 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Yaroslav Sokyrka 2 6 6
Klim Ivanov 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Anatoliy Voloshyn 2 6 6
Javier Araya 0 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Akim Zarichanskyy 2 6 6
Yurii Yost 0 0 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nikita Mykhaylov 2 6 6
Mohammad Khaled Abou Khamis 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Vietnam Vietnam F3 (Thua seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Ji Sung Nam 2 6 6
Pruchya Isarow 0 4 2
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Magdalena Pantuckova 2 1 6 6
Mira Antonitsch 1 6 1 2
femei simplu Zgura Italy Caserta seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Sviatlana Pirazhenka 2 6 6
Nicole Bunea 0 2 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Laura Schaeder 2 6 6
Pei Hsuan Chen 0 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Giorgia Marchetti 2 6 6
Giulia Porzio 0 0 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Carolina M. Alves 2 6 6
Karolayne Alexandre Da Rosa 0 2 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Gabriela Pantuckova 2 6 6
Antonia Aragosa 0 3 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Andreea Ghitescu 2 6 6 7
Chiara De Vito 1 74 4 63
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lisa Matviyenko 2 6 6
Eleni Daniilidou 0 1 0
19.05.18
1-a rundă de calif.
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Daniela Quaranta 0 0 0
femei simplu Zgura Sweden Gothenburg seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Raveena Kingsley 2 3 6 6
Irina Ramialison 1 6 2 3
19.05.18
Semifinală
Mirjam Bjorklund 2 6 3 6
Chanelle Van Nguyen 1 0 6 3
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Jade Suvrijn 2 6 6
Mathilde Armitano 0 0 3
19.05.18
Semifinală
Angelica Moratelli 2 6 6
Marie Temin 0 1 4
femei simplu Hard Republic of Korea Incheon seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Na-Lae Han 2 6 6
So-Ra Lee 0 0 3
19.05.18
Semifinală
En Shuo Liang 2 6 6
Berfu Cengiz 0 3 1
femei simplu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Calificare
Kaia Kanepi 2 6 6
Elena Rybakina 0 2 3
19.05.18
Calificare
Tereza Mrdeza 2 6 6
Victoria Duval 0 3 2
19.05.18
Calificare
Katarzyna Piter 2 6 6
Jaqueline Cristian 0 3 2
19.05.18
Calificare
Marina Melnikova 2 6 6
Ganna Poznikhirenko 0 1 4
19.05.18
Calificare
Camilla Rosatello 2 6 7
Luksika Kumkhum 0 4 64
19.05.18
Calificare
Chloe Paquet 1 6 2
Jessica Pieri retragere 0 1 0
femei simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Simona Halep 2 4 6 6
Maria Sharapova 1 6 1 4
19.05.18
Semifinală
Elina Svitolina 2 6 6
Anett Kontaveit 0 4 3
femei simplu Carpet Japan Kurume seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Abbie Myers 2 7 6
Naomi Broady 0 5 3
19.05.18
Semifinală
Ayano Shimizu 2 7 6
Ksenia Lykina 0 63 0
femei simplu Zgura Spain La Bisbal D'Emporda seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Jil Teichmann 0 1 4
19.05.18
Semifinală
Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Vitalia Diatchenko 0 1 3
femei simplu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Mandy Minella 2 7 6
Denisa Allertova 0 64 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Anne Schaefer 2 6 6
Michaela Honcova 0 4 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Kristina Kucova 2 6 6
Anna Gabric 0 0 2
19.05.18
1-a rundă de calif.
Anna Zaja 2 7 6
Katharina Gerlach 0 62 3
19.05.18
1-a rundă de calif.
Olga Ianchuk 2 6 3 7
Jule Niemeier 1 3 6 63
19.05.18
1-a rundă de calif.
Tereza Smitkova 2 7 6
Elizabeth Halbauer 0 5 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Jesika Maleckova 2 6 6
Chanel Simmonds 0 4 1
19.05.18
1-a rundă de calif.
Nadia Podoroska 2 6 6
Chantal Skamlova 0 4 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Dejana Radanovic 2 6 7
Barbora Stefkova 0 4 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Zarycka 2 6 2 7
Lesley Kerkhove 1 1 6 5
19.05.18
1-a rundă de calif.
Lena Rueffer 2 6 4 6
Ipek Soylu 1 4 6 4
19.05.18
1-a rundă de calif.
Fanny Stollar 2 1 6 7
Giulia Gatto-Monticone 1 6 2 5
femei simplu Zgura France Saint Gaudens seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Quirine Lemoine 2 7 6
Arantxa Rus 0 67 3
19.05.18
Semifinală
Vera Lapko 2 3 6 6
Jaimee Fourlis 1 6 4 2
femei simplu Zgura Italy San Severo seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Despina Papamichail 2 6 6
Simona Waltert 0 1 2
femei simplu Hard Izrael Tiberias seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Emma Raducanu 2 7 6
Helene Scholsen 0 63 4
femei simplu Zgura Slovakia Trnava seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Anna Blinkova 0 3 0
19.05.18
Semifinală
Viktoria Kuzmova 2 7 5 6
Ekaterina Alexandrova 1 5 7 4
19.05.18
Sfert de finală
Anna Blinkova 2 6 6 7
Anhelina Kalinina 1 79 3 610
femei simplu Hard China Wuhan seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Jia-Jing Lu 2 6 7
Emily Webley-Smith 0 0 65
19.05.18
Semifinală
Yue Yuan 2 6 6
Rutuja Bhosale 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Republic of Korea Busan Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Ruan Roelofse/John-Patrick Smith 2 6 6
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana 0 4 4
bărbaţi dublu Zgura Germany Heilbronn Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Sander Gille/Joran Vliegen 0 1 66
19.05.18
Semifinală
Rameez Junaid/David Pel 2 6 6
Denys Molchanov/Igor Zelenay 0 1 4
bărbaţi dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 7 3 10
Jamie Murray/Bruno Soares 1 64 6 8
19.05.18
Semifinală
Pablo Carreno-Busta/Joao Sousa 2 3 7 10
Pablo Cuevas/Marcel Granollers 1 6 65 5
bărbaţi dublu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Finală
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 3 10
Tomasz Bednarek/Hunter Reese 1 3 6 1
bărbaţi dublu Zgura Uzbekistan Samarkand Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 6 2 10
Nikola Cacic/Luca Margaroli 1 4 6 3
19.05.18
Finală
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 1 w/o
Mikhail Elgin/Denis Istomin 0
19.05.18
Semifinală
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 2 7 6
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov 0 61 3
femei dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
19.05.18
Semifinală
Andrea Hlavackova/Barbora Strycova 2 6 6
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld 0 2 4
19.05.18
Semifinală
Ashleigh Barty/Demi Schuurs 2 6 6
Sorana Cirstea/Jelena Ostapenko 0 2 3
<