Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
13:00
1-a rundă
Ivo Karlovic  
Peter Gojowczyk  
21.05.18
13:00
1-a rundă
Andreas Haider-Maurer [PR]  
Tennys Sandgren  
21.05.18
13:00
1-a rundă
Marius Copil  
Steve Johnson [6]  
21.05.18
13:00
1-a rundă
Marton Fucsovics  
Albert Ramos-Vinolas [5]  
21.05.18
13:00
1-a rundă
Jared Donaldson  
Denis Istomin  
21.05.18
13:00
1-a rundă
Frances Tiafoe  
Ryan Harrison  
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom Loughborough Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
12:00
1-a rundă
Lukas Lacko [1]  
Yosuke Watanuki [SE]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Aldin Setkic [4]  
Kaichi Uchida  
21.05.18
12:00
1-a rundă
James Ward [WC]  
Lloyd Glasspool [WC]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Yannick Jankovits  
Roberto Ortega-Olmedo  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Tim Puetz  
Marek Jaloviec  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Ante Pavic [5]  
Teimuraz Gabashvili  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Dayne Kelly  
Daniel Brands [PR]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Alessandro Bega  
Christian Harrison [3]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Alexander Ward  
Maximilian Neuchrist  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Cem Ilkel [6]  
Edward Corrie [WC]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Jc Aragone  
Hiroki Moriya [8]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Edan Leshem  
Lucas Miedler  
bărbaţi simplu Zgura Italy Mestre Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
11:00
1-a rundă
Daniel Munoz-De La Nava  
Scott Griekspoor  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Sergio Gutierrez-Ferrol  
Miljan Zekic  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Luca Vanni [SE]  
Matteo Viola  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Tsung-Hua Yang [3]  
Laurynas Grigelis  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Lorenzo Giustino [7]  
Carlos Gomez-Herrera  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Arthur De Greef [1]  
Andrea Arnaboldi [WC]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Andrea Basso  
Danilo Petrovic [2]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Martin Cuevas  
Tomislav Brkic [5]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Pedro Cachin  
Mitchell Krueger [6]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Vaclav Safranek  
Frederico Ferreira Silva  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Joao Monteiro  
Mario Vilella Martinez [SE]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Filippo Baldi [WC]  
Hernan Casanova  
bărbaţi simplu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
12:00
1-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez  
Adrian Mannarino [5WC]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Gael Monfils [6]  
Maximilian Marterer  
21.05.18
12:00
1-a rundă
John Millman [8]  
Nicolas Kicker  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Dusan Lajovic  
Horacio Zeballos  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Gregoire Barrere [WC]  
Mikhail Kukushkin  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Taylor Harry Fritz  
Matthew Ebden  
femei simplu Zgura China Baotou seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
05:30
2-a rundă de calif.
Shanshan Guo  
Lixin Wang  
21.05.18
05:30
2-a rundă de calif.
Xinyu Jiang  
Qianqian Zhao  
21.05.18
07:00
2-a rundă de calif.
Yanni Liu  
Meiqi Guo  
21.05.18
07:00
2-a rundă de calif.
Mei Xu Wu  
Sabastiani Leon  
21.05.18
08:30
2-a rundă de calif.
Jiaying He  
Siqi Cao  
femei simplu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
12:00
1-a rundă
Su-Wei Hsieh [8]  
Kaia Kanepi [q]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Samantha Stosur  
Sofia Kenin  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Dominika Cibulkova [5]  
Chloe Paquet [q]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova [3]  
Tatjana Maria  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Yafan Wang  
Pauline Parmentier  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Ashleigh Barty [1]  
Luksika Kumkhum [LL]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Jennifer Brady  
Daria Gavrilova [2]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Fiona Ferro [WC]  
Timea Babos [6]  
femei simplu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
11:00
1-a rundă
Kirsten Flipkens  
Alison Van Uytvanck [7]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Andrea Petkovic [WC]  
Sorana Cirstea [6]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Kateryna Bondarenko  
Heather Watson  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Irina-Camelia Begu [5]  
Johanna Larsson  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Kristyna Pliskova  
Julia Goerges [2]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Veronica Cepede Royg  
Kateryna Kozlova  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Sloane Stephens [1]  
Yulia Putintseva  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Carina Witthoeft  
Mona Barthel  
bărbaţi dublu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
11:00
1-a rundă
Marius Copil/Constantin Sturdza [WC]  
Jonathan Erlich/Marton Fucsovics  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Marco Cecchinato/Andreas Seppi  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Scott Lipsky/David Marrero  
Wesley Koolhof/Artem Sitak  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Sander Arends/Adil Shamasdin  
Ivan Dodig/Rajeev Ram [2]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Dominic Inglot/Franko Skugor  
Marcelo Demoliner/Santiago Gonzalez [4]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Robert Lindstedt/Andrei Vasilevski  
Andre Begemann/Antonio Sancic  
bărbaţi dublu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
11:00
1-a rundă
Fabrice Martin/Purav Raja  
Hans Podlipnik-Castillo/Jack Withrow  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Nick Kyrgios/Jack Sock  
Federico Delbonis/Joao Sousa  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Gregoire Barrere/Tristan Lamasine [WC]  
Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin [2]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Maximo Gonzalez/Nicolas Jarry  
Julio Peralta/Horacio Zeballos [3]  
21.05.18
11:00
1-a rundă
James Cerretani/Nicholas Monroe  
Ken Skupski/Neal Skupski  
21.05.18
11:00
1-a rundă
Marcin Matkowski/Ben McLachlan [4]  
Guillermo Duran/Andres Molteni  
femei dublu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
12:00
1-a rundă
Joanna Tomera/Wallis Vitis [WC]  
Kaia Kanepi/Katarzyna Piter  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Oksana Kalashnikova/Alla Kudryavtseva [4]  
Xenia Knoll/Anna Smith  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Jaqueline Cristian/Sofia Kenin  
Reka-Luca Jani/Tereza Mrdeza  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Natela Dzalamidze/Maria Irigoyen  
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova [3]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Chen Liang/Jessica Moore  
Latisha Chan/Luksika Kumkhum  
femei dublu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
21.05.18
12:00
1-a rundă
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria  
Darija Jurak/Cornelia Lister  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Katharina Gerlach/Lena Rueffer [WC]  
Nicola Geuer/Eva Wacanno  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Varvara Lepchenko/Fanny Stollar  
Alena Fomina/Michaela Honcova  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Nicole Melichar/Kveta Peschke [1]  
Nadia Podoroska/Anna Zaja  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Demi Schuurs/Katarina Srebotnik [3]  
Jule Niemeier/Lara Schmidt [WC]  
21.05.18
12:00
1-a rundă
Anastasiya Komardina/Mandy Minella  
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava [4]  
<