Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard China China F8 (Yinchuan) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Sho Katayama 2 6 6
Hao Wu 0 2 2
04.06.18
1-a rundă
Hiroyasu Ehara 2 6 6 6
Qun Gao 1 4 72 2
04.06.18
1-a rundă
Francis Casey Alcantara 2 6 6
Xin Hu 0 0 2
04.06.18
1-a rundă
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 6
Kento Tagashira 0 1 2
04.06.18
1-a rundă
Wei Qiang Zheng 2 6 6
Weibowen Zou 0 4 2
04.06.18
1-a rundă
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Yuanfeng Li 0 4 1
04.06.18
1-a rundă
William Ma 2 6 6
Ruitong Fang 0 4 4
04.06.18
1-a rundă
Fajing Sun 2 6 6
Liran Chen 0 4 3
04.06.18
1-a rundă
Runyu Zhao 2 6 6
Yili Zheng 0 3 2
04.06.18
1-a rundă
Jie Cui 2 6 6
Cheng Han 0 0 3
04.06.18
1-a rundă
Hanyi Liu 2 6 6
Zhenxiong Dong 0 2 3
bărbaţi simplu Zgura France French Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Mateus Alves 2 7 6
Philip Henning 0 62 2
04.06.18
1-a rundă
Nicolas Mejia 2 6 6
Tao Mu 0 3 4
04.06.18
a 2-a rundă
Nicolas Mejia 2 1 6 6
Cannon Kingsley 1 6 4 4
04.06.18
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 3 2
04.06.18
a 2-a rundă
Nick Hardt 2 6 5 6
Mateus Alves 1 1 7 2
04.06.18
a 2-a rundă
Sebastian Korda 2 6 6
Stefan Palosi 0 1 4
04.06.18
1-a rundă
Carlos Lopez Montagud 2 1 6 6
Yshai Oliel 1 6 4 3
04.06.18
1-a rundă
Nicolas Alvarez Varona 2 6 7
Jack Draper 0 2 63
04.06.18
1-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Harold Mayot 0 3 2
04.06.18
1-a rundă
Adrian Andreev 2 6 7
Arthur Cazaux 0 2 66
04.06.18
a 2-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Jaimee Floyd Angel 0 4 4
04.06.18
1-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 4 6 6
Juan Manuel Cerundolo 1 6 4 1
04.06.18
a 2-a rundă
Ray Ho 2 6 6
Andrew Fenty 0 2 2
04.06.18
a 2-a rundă
Sebastian Baez 2 3 6 6
Naoki Tajima 1 6 2 2
04.06.18
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 4 6
Aidan Mchugh 1 3 6 4
04.06.18
1-a rundă
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Tyler Zink 0 2 4
04.06.18
1-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 1 6
Carlos Sanchez Jover 1 2 6 4
04.06.18
1-a rundă
Stefan Palosi 2 4 6 7
Jiri Lehecka 1 6 3 63
04.06.18
a 2-a rundă
Deney Wassermann 2 6 7
Yanki Erel 0 4 5
04.06.18
1-a rundă
Rinky Hijikata 2 6 4 7
Arnaud Bovy 1 3 6 65
04.06.18
1-a rundă
Alexey Zakharov 2 7 4 6
Clement Tabur 1 67 6 3
04.06.18
1-a rundă
Jesper De Jong 2 6 4 7
Daniel Michalski 1 4 6 5
04.06.18
a 2-a rundă
Kyrian Jacquet 2 6 3 6
Filip Cristian Jianu 1 1 6 2
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
a 4-a rundă
Rafael Nadal 3 6 6 7
Maximilian Marterer 0 3 2 64
04.06.18
a 4-a rundă
Marin Cilic 3 6 6 3 6 6
Fabio Fognini 2 4 1 6 74 3
04.06.18
a 4-a rundă
Juan Martin Del Potro 3 6 6 6
John Isner 0 4 4 4
04.06.18
a 4-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman 3 1 2 7 7 6
Kevin Anderson 2 6 6 5 60 2
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F8 (Tel seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Alessandro Bega 2 6 6
Peter Bothwell 0 1 2
04.06.18
1-a rundă
Peter Kobelt 2 6 6
Ofek Amoyal 0 1 3
04.06.18
Calificare
Ram Kapach 2 6 5 6
Nevo Gabriely 1 3 7 1
04.06.18
1-a rundă
Altug Celikbilek 2 6 7
Mor Bulis 0 4 65
04.06.18
Calificare
Yannai Barkai 2 4 6 6
Dor Wertheimer 1 6 1 3
04.06.18
Calificare
Yankel Zemel 2 6 6
Emmanuel Luria 0 3 4
04.06.18
1-a rundă
Yankel Zemel 2 6 6
Nir Vodavoz 0 1 4
04.06.18
Calificare
Peter Bothwell 2 6 6
Joshua Luck 0 3 3
04.06.18
1-a rundă
Ben Patael 2 6 6
Cameron Green 0 2 1
04.06.18
Calificare
Cameron Green 2 6 6
Yair Sarouk 0 2 1
04.06.18
Calificare
Ofek Amoyal 2 3 6 6
Orel Ovil 1 6 3 4
04.06.18
Calificare
Alex Kobelt 2 6 6
Alon Elia 0 1 2
04.06.18
Calificare
Roi Ginat 2 7 6
Franco Ribero 0 5 1
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F13 (Padova) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Mike Urbanija 2 6 6
Gabriele Bosio 0 2 2
04.06.18
1-a rundă
Peter Nagy 2 0 6 6
Luca Giacomini 1 6 4 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Tommaso Gabrieli 2 6 6
Alex Solanki 0 4 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Gregorio Lulli 2 6 6 7
Philip Bachmaier 1 3 77 5
04.06.18
Calificare
Gregorio Lulli 2 6 6
Mike Urbanija 0 1 4
04.06.18
1-a rundă
Jacopo Stefanini 2 4 7 6
Marvin Moeller 1 6 65 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Johan Nikles 2 6 6
Christian Felline 0 4 0
04.06.18
Calificare
Johan Nikles 2 6 7
Tommaso Gabrieli 0 3 65
04.06.18
2-a rundă de calif.
Francesco Ferrari 2 6 6
Gianluca Acquaroli 0 3 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Giovanni Oradini 2 6 6
Riccardo Roberto 0 2 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Alessandro Coppini 2 6 6
Jakob Aichhorn 0 4 1
04.06.18
Calificare
Alessandro Coppini 2 6 7
Marco Miceli 0 4 65
04.06.18
2-a rundă de calif.
Mattias Siimar 2 7 6
Siim Troost 0 5 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Kristjan Tamm 2 6 6
Guillaume Dermiens 0 1 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Andrea Bolla 2 6 6
Riccardo Merone 0 1 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Marco Miceli 2 6 7
Francesco Giorgetti 0 2 60
04.06.18
1-a rundă
Kirill Kivattsev 2 7 6
Francesco Forti 0 63 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Luca Prevosto 2 7 5 6
Nicola Ghedin 1 5 7 1
04.06.18
Calificare
Luca Prevosto 2 3 6 6
Mattia Frinzi 1 6 0 4
04.06.18
Calificare
Manuel Mazza 2 1 6 6
Giovanni Oradini 1 6 4 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Manuel Mazza 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 2 2
04.06.18
Calificare
Tommaso Roggero 2 6 6
Kristjan Tamm 0 2 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Tommaso Roggero 2 6 7
Corrado Summaria 0 0 64
04.06.18
2-a rundă de calif.
Mattia Frinzi 2 7 3 7
Toby Martin 1 63 6 61
04.06.18
2-a rundă de calif.
Giulio Zeppieri 2 7 6
Alessandro Luisi 0 64 4
04.06.18
Calificare
Giulio Zeppieri 1 6 4
Andrea Bolla retragere 0 4 0
bărbaţi simplu Zgura Japan Japan F7 (Karuizawa) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Gengo Kikuchi 2 3 6 6
Takuya Kumasaka 1 6 3 4
04.06.18
1-a rundă
Sora Fukuda 2 6 6
Issei Okamura 0 3 1
04.06.18
1-a rundă
Jumpei Yamasaki 2 6 6
Kazuki Shimizu 0 2 4
04.06.18
1-a rundă
Kaito Uesugi 2 7 6
Rhett Purcell 0 5 0
04.06.18
1-a rundă
Makoto Ochi 2 6 6
Shunrou Takeshima 0 4 3
04.06.18
1-a rundă
Tomohiro Masabayashi 2 7 6
Yuichiro Inui 0 5 3
04.06.18
1-a rundă
Haru Inoue 2 7 6
Ryota Tanuma 0 5 2
04.06.18
1-a rundă
Sho Shimabukuro 2 6 6
Mousheg Hovhannisyan 0 3 4
04.06.18
1-a rundă
Kaito Itsusaki 2 6 6 6
Taisei Miyamoto 1 1 75 2
04.06.18
1-a rundă
Masamichi Imamura 2 6 7
Takuya Kaneko 0 2 5
04.06.18
1-a rundă
Rio Noguchi 1 6 2
Masaki Sasai retragere 0 2 0
04.06.18
1-a rundă
Moerani Bouzige 2 4 6 6
Ryota Kishi 1 6 2 2
04.06.18
1-a rundă
Yuki Mochizuki 2 6 6
Kazuma Kawachi 0 1 2
04.06.18
1-a rundă
Yuta Kawahashi 2 6 6
Rimpei Kawakami 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F1 (Sangju) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Jae-Won Choi 2 6 7
Seong-Gook Oh 0 1 5
04.06.18
1-a rundă
Jea Moon Lee 2 6 6
Seong Jae Han 0 1 0
04.06.18
1-a rundă
Hong Chung 2 7 2 6
Alec Adamson 1 5 6 2
04.06.18
Calificare
Sang-Yuop Kim 2 6 6
Sung Jun Park 0 3 3
04.06.18
1-a rundă
Chan-Yeong Oh 2 6 6
Ku Keon Kang 0 4 4
04.06.18
1-a rundă
Hyeong Jin Cho 2 6 6
Loic Ratsaratany 0 2 3
04.06.18
1-a rundă
Minjong Park 2 6 6
Cing-Yang Meng 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Poland Poznan Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Andrea Arnaboldi 2 7 7
Zsombor Piros 0 63 63
04.06.18
2-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi 2 6 6
Maciej Rajski 0 1 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Guillermo Olaso 2 6 3 6
Ronald Slobodchikov 1 4 6 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Jose Hernandez-Fernandez 2 7 6
Roberto Marcora 0 66 4
04.06.18
Calificare
Jeremy Jahn 2 6 6 6
Guillermo Olaso 1 75 1 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Jeremy Jahn 2 6 3 6
Bernabe Zapata Miralles 1 4 6 0
04.06.18
Calificare
Antoine Escoffier 1 6 2
Clement Geens retragere 0 3 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Antoine Escoffier 2 4 6 6
Frank Dancevic 1 6 4 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Mathias Bourgue 2 6 6
Evan Song 0 1 3
04.06.18
Calificare
Mathias Bourgue 2 6 6
Jose Hernandez-Fernandez 0 1 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Clement Geens 2 6 6
Lukas Rosol 0 4 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Zsombor Piros 2 6 5 6
Christian Lindell 1 4 7 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Antoine Hoang 0 1 3
04.06.18
Calificare
Jan Satral 2 2 6 6
Tomas Liska 1 6 0 3
04.06.18
Calificare
Federico Gaio 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 4 2
04.06.18
Calificare
Martin Cuevas 2 6 7
Jan Mertl 0 4 63
04.06.18
Calificare
Gianluca Mager 2 6 6
Marek Jaloviec 0 2 2
04.06.18
1-a rundă
Zdenek Kolar 2 5 6 6
Jan Choinski 1 7 2 4
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Shymkent Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Daniel Munoz-De La Nava 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 1 4
04.06.18
1-a rundă
Ante Pavic 2 6 6
Aldin Setkic 0 2 4
04.06.18
Calificare
Kevin Krawietz 1 6 1
Mikhail Elgin retragere 0 1 0
04.06.18
1-a rundă
Yannick Hanfmann 2 6 6
Alen Avidzba 0 4 2
04.06.18
1-a rundă
Roberto Cid 2 1 6 6
Tsung-Hua Yang 1 6 0 1
04.06.18
Calificare
Daniel Masur 2 6 6
Steven Diez 0 2 0
04.06.18
1-a rundă
Sebastian Ofner 1 7 1 5
Arthur De Greef retragere 0 6 1
04.06.18
Calificare
Tung-Lin Wu 2 4 6 6
Sasi Kumar Mukund 1 6 3 2
04.06.18
Calificare
Jurij Rodionov 2 7 6 7
Nikola Cacic 1 63 76 69
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F14 (Huelva) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Tiago Cacao 2 6 6
Francisco Cabral 0 2 3
04.06.18
1-a rundă
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Martim Leote Prata 0 1 0
04.06.18
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6
Fernando Bogajo 0 1 1
04.06.18
1-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 1 3
04.06.18
1-a rundă
Zizou Bergs 2 5 6 7
Alvaro Lopez San Martin 1 7 2 5
04.06.18
1-a rundă
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Juan Jose Lopez Gomez 0 2 1
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Surbiton Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Jurgen Melzer 2 6 3 7
Marc Polmans 1 4 6 62
04.06.18
1-a rundă
Lukas Lacko 2 4 6 7
Dennis Novikov 1 6 1 5
04.06.18
Calificare
Daniel Brands 2 7 6
Dominik Koepfer 0 64 1
04.06.18
Calificare
Daniel Evans 2 6 7
Edward Corrie 0 4 5
04.06.18
Calificare
Matthew Ebden 2 7 6
Max Purcell 0 63 0
04.06.18
1-a rundă
Denis Kudla 2 3 7 6
Alexander Bublik 1 6 65 1
04.06.18
1-a rundă
Mats Moraing 2 3 6 7
Bjorn Fratangelo 1 6 3 64
04.06.18
1-a rundă
Alex Bolt 2 6 6 6
Jay Clarke 1 1 73 3
04.06.18
1-a rundă
Kevin King 2 7 7
Mikhail Youzhny 0 64 5
04.06.18
Calificare
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Brydan Klein 0 3 2
04.06.18
1-a rundă
Alex De Minaur 2 6 6
Alexander Ward 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F22 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Marco Wright 0 4 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Luigi Sorrentino 0 0 4
04.06.18
Calificare
Andrei Stefan Apostol 2 6 6
Alberto Nieto 0 3 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Andrei Stefan Apostol 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 1 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Giovanni Rizzuti 2 7 6
Marouan Ferchichi 0 5 1
04.06.18
Calificare
Giovanni Rizzuti 2 2 6 6
Zakaria Ben Brahim 1 6 1 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Edoardo Lamberti 2 7 6
Brian Bencic 0 67 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Lawrence Bataljin 2 6 7
Danut Cuc 0 3 62
04.06.18
2-a rundă de calif.
Franco Capalbo 2 6 6
Athanasios Bilis 0 2 0
04.06.18
Calificare
Franco Capalbo 2 6 6
Daniel Batista 0 1 1
04.06.18
Calificare
Dennis Uspensky 2 6 7
Jeff Guerrero 0 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Dennis Uspensky 2 6 6
Matteo De Vincentis 0 3 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Alberto Nieto 2 1 6 6
Edoardo Graziani 1 6 4 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Juan Martin Jalif 2 6 6
Jocelyn Devilliers 0 2 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Jeff Guerrero 2 7 6
Neil Oberleitner 0 5 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Santiago Besada 2 6 6
Vito Dell'Elba 0 4 1
04.06.18
Calificare
Santiago Besada 2 4 6 6
Juan Martin Jalif 1 6 4 4
04.06.18
1-a rundă de calif.
Marco Wright 2 6 7 6
Ioannis Brokakis 1 73 5 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Marco Wright 2 6 6
Cristiano Russo 0 3 4
04.06.18
Calificare
Hugo Pontico 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 2 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 6
Bjorn Nareyka 0 3 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Daniel Batista 2 6 6
Aymen Ikhlef 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Felipe Acosta (ARG) 2 4 6 6
Giuliano Benedetti 1 6 2 1
04.06.18
Calificare
Felipe Acosta (ARG) 2 7 7
Edoardo Lamberti 0 65 65
04.06.18
2-a rundă de calif.
Zakaria Ben Brahim 2 6 6
Anton Magnusson 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F22 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Arturs Lazdins 2 7 6
Mats Hermans 0 5 1
04.06.18
Calificare
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 7 6
Francesco Cano 1 75 5 1
04.06.18
Calificare
Paul Oosterbaan 2 6 3 6
Pablo Irigaray Guarne 1 2 6 1
04.06.18
Calificare
Joel Cannell 2 6 7
Alexey Baryshev 0 3 5
04.06.18
Calificare
Vincentiu Andrei Niculescu 1 5
Carlos Kelaidis retragere 0 3
04.06.18
Calificare
Robertas Vrzesinski 2 6 6 6
Miguel Fernando Pereira 1 4 75 1
04.06.18
Calificare
Cengiz Aksu 2 6 6
Conor Berg 0 4 1
04.06.18
Calificare
Louroi Martinez 2 6 3 6
Ivan Krivic 1 4 6 1
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Uzbekistan F4 (Namangan) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Cem Ilkel 2 6 6
Aziz Dadabaev 0 4 0
04.06.18
Calificare
Shokhrukh Abdumalikov 2 6 3 7
Sardor Pulatov 1 2 6 5
04.06.18
Calificare
Saida'Lo Saidkarimov 2 6 6
Azamat Lukmanov 0 1 1
04.06.18
Calificare
Roman Blokhin 2 6 6
Sanetulla Kutybaev 0 4 2
04.06.18
Calificare
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Khumoun Abdumalikov 0 0 3
04.06.18
1-a rundă de calif.
Ivan Kalinin 2 7 6
Amal Sultanbekov 0 5 2
04.06.18
Calificare
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Batyr Sapaev 0 4 3
04.06.18
Calificare
Martin Borisiouk 2 6 6
Iskandar Karimov 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Zimbabwe Zimbabwe F2 (Harare) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Wayne Black 2 1 6 6
Jordan Parker 1 6 3 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Michael-Ray Pallares-Gonzalez 2 6 6
Sahil Gaware 0 4 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo 2 6 6
Taha Kapadia 0 1 1
04.06.18
Calificare
Isaac Stoute 2 6 6
Rayne Roselt 0 1 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Isaac Stoute 2 2 6 6
Jiri Vencl 1 6 4 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Anze Loviscek 2 2 6 7
Anshumat Srivastava 1 6 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Christian Paul 2 6 6
Nicholas Katzaros 0 3 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Joseph Imeh Ubon 2 6 6
Bharath-Srinivasan Parthasarathy 0 1 1
04.06.18
Calificare
Joseph Imeh Ubon 2 6 6
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo 0 3 4
04.06.18
Calificare
William Bushamuka 2 6 6
Anze Loviscek 0 0 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
William Bushamuka 2 6 6
Niclas Genovese 0 4 2
04.06.18
Calificare
Aron Pierce 2 6 7
Vasilios Caripi 0 1 65
04.06.18
2-a rundă de calif.
Aron Pierce 2 3 6 6
Tarun Chilakalapudi 1 6 3 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Jorge Blanco Guadalupe 2 7 6
Nikolas Moceanu 0 5 2
04.06.18
Calificare
Jorge Blanco Guadalupe 2 6 6
Michael-Ray Pallares-Gonzalez 0 1 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Vasilios Caripi 2 6 6
Kunal Vazirani 0 2 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 6
Arjun Mahadevan 0 3 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Rayne Roselt 2 6 6
Prashant Sawant 0 4 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Rana-Roop Singh Bhullar 2 6 7
Stefan Vujic 0 3 5
04.06.18
Calificare
Rana-Roop Singh Bhullar 2 6 6
Emmett Ward 0 3 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Ciro Lampasas 2 7 4 6
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 1 61 6 1
04.06.18
Calificare
Ciro Lampasas 2 4 6 7
Wayne Black 1 6 4 5
04.06.18
Calificare
Richard Thongoana 2 7 6
Christian Paul 0 64 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Richard Thongoana 2 6 6
Lefa Ashley Sibanda 0 3 4
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Kanami Tsuji 2 6 6
Chiara Merico 0 0 0
04.06.18
Calificare
Aleksandra Buczynska 2 6 6
Camilla Diez 0 1 1
04.06.18
Calificare
Emily Casteleyn 2 7 6
Klaudia Wira 0 63 0
04.06.18
Calificare
Oliwia Szymczuch 2 6 6
Barbara Quagliardi 0 0 1
04.06.18
Calificare
Marie Mettraux 2 6 6
Ayano Sonoda 0 1 1
04.06.18
Calificare
Victoria Mikhaylova 2 6 6
Isha Budwal 0 2 0
04.06.18
Calificare
Zeynep Sena Sarioglan 2 6 6
Stephanie Belovukovic 0 4 2
04.06.18
Calificare
Dasha Lopatetskaya 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 0 1
femei simplu Zgura Bosnia and Herzeg. Banja Luka seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Silvia Njiric 2 6 1 6
Anja Gal 1 0 6 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Silvia Njiric 2 6 6
Amila Jusufbegovic 0 3 3
04.06.18
Calificare
Ivana Klepic 2 6 7
Teodora Ristic 0 3 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Ivana Klepic 2 6 4 6
Natalia Pietras 1 0 6 1
04.06.18
Calificare
Vladica Babic 2 6 6
Sofia Madina 0 0 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Vladica Babic 2 6 6
Laura Radakovic 0 1 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Karla Kilic 2 6 6
Sofia Milatova 0 3 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Teodora Ristic 2 6 4 7
Teodora Vujicic 1 2 6 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Luminita Tutunaru 2 6 6
Aneta Kulhankova 0 0 0
04.06.18
Calificare
Maria Victoria Negoita 2 6 6
Zaneta Malinovic 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Maria Victoria Negoita 2 6 3 6
Teodora Mitrovic 1 2 6 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Zaneta Malinovic 2 6 6
Nina Zdravkovic 0 3 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Anja Gal 1 6 1
Katarina Trivic retragere 0 0 1
04.06.18
Calificare
Sarah Nikocevic 2 6 6
Luminita Tutunaru 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sarah Nikocevic 2 6 6
Romana Cisovska 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Milica Vujovic 2 6 5 6
Matea Mihaljevic 1 3 7 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Elena Milovanovic 2 6 6
Tina Vlajic 0 1 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Tamara Malesevic 1 6 2
Yasmeen Ghaoui retragere 0 3 0
04.06.18
Calificare
Tamara Malesevic 2 6 6
Milica Vujovic 0 0 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Andjela Jocovic 2 5 6 7
Katarina Kuzmova (2001) 1 7 4 5
04.06.18
Calificare
Andjela Jocovic 2 6 6
Elena Milovanovic 0 1 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sofia Madina 2 6 6
Tijana Svitlica 0 4 2
04.06.18
Calificare
Stella Kovacicova 2 6 4 6
Karla Kilic 1 2 6 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Stella Kovacicova 2 6 6
Andrijana Stoilkovic 0 2 2
femei simplu Zgura Italy Brescia seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Teliana Pereira 2 6 7
Aliona Bolsova 0 4 64
04.06.18
2-a rundă de calif.
Lisa Sabino 2 6 6
Tatiana Pieri 0 1 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Katarzyna Piter 2 6 6
Gabriela Ce 0 1 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Nastassja Burnett 2 6 6
Cristina Dinu 0 1 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Nathaly Kurata 2 6 6
Martina Caregaro 0 2 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Benedetta Ivaldi 0 0 3
04.06.18
1-a rundă de calif.
Nicoleta Dascalu 1 6 2
Ulyana Ayzatulina retragere 0 3 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Carolina M. Alves 2 6 6 7
Anna-Giulia Remondina 1 3 75 65
04.06.18
2-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Federica Di Sarra 0 2 3
femei simplu Hard China Changsha seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Alison Bai 2 6 6
Chengyiyi Yuan 0 1 1
04.06.18
1-a rundă
Jing-Jing Lu 2 6 2 6
Qiu Yu Ye 1 1 6 3
04.06.18
Calificare
Ziyue Sun 2 7 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 5 2
04.06.18
1-a rundă
Fang Ying Xun 2 1 6 6
Xinyu Jiang 1 6 1 2
04.06.18
1-a rundă
Hanyu Guo 2 6 6 6
Yanni Liu 1 4 74 3
04.06.18
Calificare
Zhou Mingjun 2 6 4 6
Jiatian Qi 1 1 6 2
04.06.18
Calificare
Ziyi Yang 2 6 6
Yi Yuan 0 1 1
04.06.18
Calificare
Zheng Hua Xiao 2 3 6 6
Siqi Xie 1 6 2 3
femei simplu Zgura France French Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
a 2-a rundă
Maria Lourdes Carle 2 3 6 6
Gergana Topalova 1 6 4 3
04.06.18
a 2-a rundă
Eleonora Molinaro 2 6 6
Elina Avanesyan 0 2 2
04.06.18
1-a rundă
En Shuo Liang 2 6 6
Dalayna Hewitt 0 3 1
04.06.18
a 2-a rundă
Caty McNally 2 6 6 7
Lulu Sun 1 73 1 64
04.06.18
1-a rundă
Viktoriia Dema 2 6 6
Naho Sato 0 4 4
04.06.18
a 2-a rundă
Clara Burel 2 6 2 6
Mariam Dalakishvili 1 0 6 4
04.06.18
a 2-a rundă
Xiyu Wang 2 6 6
Andreea Prisacariu 0 1 0
04.06.18
1-a rundă
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Georgia Drummy 0 3 3
04.06.18
a 2-a rundă
Yuki Naito 2 6 4 6
Katie Volynets 1 3 6 3
04.06.18
1-a rundă
Iga Swiatek 2 7 6
Alexa Noel 0 67 1
04.06.18
1-a rundă
Moyuka Uchijima 2 5 7 6
Loudmilla Bencheikh 1 7 67 1
04.06.18
a 2-a rundă
Cori Gauff 2 6 6
Sada Nahimana 0 3 1
04.06.18
1-a rundă
Elisabetta Cocciaretto 2 7 6
Diane Parry 0 5 4
04.06.18
a 2-a rundă
Clara Tauson 2 6 6
Emma Raducanu 0 2 1
04.06.18
1-a rundă
Oksana Selekhmeteva 2 7 6
Mylene Halemai 0 5 1
femei simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
a 4-a rundă
Maria Sharapova 1 w/o
Serena Williams 0
04.06.18
a 4-a rundă
Angelique Kerber 2 6 6
Caroline Garcia 0 2 3
04.06.18
a 4-a rundă
Simona Halep 2 6 6
Elise Mertens 0 2 1
04.06.18
a 4-a rundă
Garbine Muguruza 1 2
Lesya Tsurenko retragere 0 0
04.06.18
a 4-a rundă
Darya Kasatkina 2 7 6
Caroline Wozniacki 0 65 3
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Amira Ben Aissa 2 7 6
Julia Lovqvist 0 5 0
04.06.18
Calificare
Yassamine Boudjadi 2 6 6
Ilaria Sposetti 0 2 3
04.06.18
Calificare
Silvia Tumova 2 6 6
Francesca Dell'Edera 0 2 2
04.06.18
Calificare
Anjana Suresh 2 6 6
Brittany Collens 0 4 3
04.06.18
Calificare
Karolayne Alexandre Da Rosa 2 6 6
Teodora Djordjevic 0 0 0
04.06.18
Calificare
Hanine Boudjadi 2 3 7 6
Rosaline Zafir Chavez Tello 1 6 61 4
04.06.18
Calificare
Sarina Kang 2 6 6
Luisa Ramadori 0 2 2
04.06.18
Calificare
Ayaka Ozeki 2 7 6
Sarra Ata 0 5 1
femei simplu Hard Thailand Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Pamela Montez 2 4 6 6
Alana Parnaby 1 6 1 1
04.06.18
1-a rundă
Aleksandrina Naydenova 2 6 6
Jia Qi Kang 0 4 3
04.06.18
Calificare
Zuzana Zlochova 2 6 6
Anastasia Berezov 0 1 3
04.06.18
1-a rundă
Ulrikke Eikeri 2 6 6
Helene Scholsen 0 0 0
04.06.18
1-a rundă
Risa Ozaki 1 6
Alina Silich retragere 0 3
04.06.18
Calificare
Erin Routliffe 2 6 6
Ramya Natarajan 0 4 3
04.06.18
Calificare
Nina Stadler 2 6 6
Tamachan Momkoonthod 0 3 4
04.06.18
Calificare
Monica Robinson 2 0 6 7
Alicia Smith 1 6 3 5
04.06.18
1-a rundă
Maddison Inglis 2 4 6 6
Wushuang Zheng 1 6 4 4
04.06.18
1-a rundă
Karman Kaur Thandi 2 6 6
Lunda Kumhom 0 0 0
04.06.18
Calificare
Shuyue Ma 2 6 6
Mana Ayukawa 0 1 1
04.06.18
Calificare
Mai Hontama 2 7 6
Tiffany William 0 66 1
04.06.18
Calificare
Ange Oby Kajuru 2 6 6
Jia Qi Ren 0 1 2
femei simplu Zgura Spain Madrid seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Yuliya Lysa 2 6 6
Andrea Arratia Fernandez 0 0 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Lucie Wargnier 2 6 6
Aitana Comas Adam 0 0 0
04.06.18
Calificare
Lucie Wargnier 2 6 6
Sara Lizariturry 0 1 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Elena De Santis 2 6 6
Itxaso Blanco Fernandez De Leceta 0 2 1
04.06.18
Calificare
Isabel Iglesias Prieto 2 6 6
Aleksandra Stromova 0 0 3
04.06.18
Calificare
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Ruxandra Schech 0 4 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Marta Gonzalez Ballbe 2 6 7
Yesica De Lucas 0 4 69
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sara Lizariturry 2 6 6
Andrea Redondo Gutierrez 0 3 3
04.06.18
Calificare
Nora Ayala Serra 2 6 6
Maialen Morante Oyague 0 0 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Alexandra Diana Braga 2 0 6 6
Emma Mazzoni 1 6 4 1
04.06.18
Calificare
Alexandra Diana Braga 2 5 6 6
Marta Gonzalez Ballbe 1 7 3 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Isabel Adrover Gallego 2 6 6
Mariluz Rojo Domingo 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Isabella Harvison 2 6 6
Berta Acero Garcia 0 0 0
04.06.18
Calificare
Isabella Harvison 2 6 6
Isabel Adrover Gallego 0 2 2
04.06.18
Calificare
Gemma Lairon Navarro 2 6 6
Pauline Wuarin 0 1 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Maialen Morante Oyague 2 6 7
Judith Sanchez Calvo 0 3 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Aleksandra Stromova 2 6 2 6
Alexia Witthaus Vine 1 4 6 2
04.06.18
Calificare
Julia Ronney 2 6 4 6
Elena De Santis 1 2 6 4
femei simplu Zgura Belarus Minsk seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Ani Amiraghyan 2 6 6
Anna Ozerova 0 1 0
04.06.18
1-a rundă
Nonna Kurginyan 2 6 6
Alesya Yakubovich 0 3 1
04.06.18
Calificare
Lizaveta Hancharova 2 6 6
Anastasiya Smolekova 0 0 0
04.06.18
1-a rundă
Gyulnara Nazarova 2 3 6 6
Anhelina Kalita 1 6 1 1
04.06.18
1-a rundă
Anna Siskova 2 6 7
Anna Ukolova 0 3 5
04.06.18
Calificare
Elena Malygina 2 6 6
Mariia Tkacheva 0 1 2
04.06.18
Calificare
Kristina Sorokolet 2 6 6
Sofya Treshcheva 0 0 1
04.06.18
Calificare
Vlada Zvereva 2 6 6
Anastasia Kuprina 0 1 1
04.06.18
Calificare
Maria Titova 2 6 6
Palina Babaryko 0 2 2
04.06.18
Calificare
Tatsiana Sasnouskaya 2 6 6
Anastasia Bursa 0 2 2
04.06.18
Calificare
Ksenia Brich 2 6 6
Veranika Pryts 0 1 2
femei simplu Hard Uzbekistan Namangan seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Margarita Lazareva 2 6 6
Sevil Yuldasheva 0 4 0
04.06.18
1-a rundă
Anna Morgina 2 6 6
Arina Folts 0 1 0
04.06.18
Calificare
Ilona Kremen 2 6 6
Alise Cernecka 0 1 2
04.06.18
Calificare
Sai Chamarthi 2 6 1 6
Darya Astakhova 1 1 6 1
04.06.18
Calificare
Valeriya Urzhumova 2 3 7 6
Guzal Yusupova 1 6 5 3
04.06.18
Calificare
Sofya Golubovskaya 2 6 6
Vitalia Stamat 0 1 3
04.06.18
Calificare
Vlada Koval 2 6 6
Muslima Akhunova 0 0 1
04.06.18
Calificare
Sofya Ostrovskaya 2 6 7
Natasha Palha 0 2 5
femei simplu Carpet Portugal Obidos seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Natalia Orlova 2 6 6
Valeria Bhunu 0 0 3
04.06.18
Calificare
Andrea Ka 2 6 4 6
Daniella Silva 1 4 6 1
04.06.18
1-a rundă de calif.
Anna Klasen 2 6 6
Leonor Oliveira 0 1 0
04.06.18
Calificare
Katharina Hering 2 6 6
Sara Neto 0 0 0
04.06.18
1-a rundă de calif.
Sara Neto 2 6 2 6
Nina Molokova Ferreira 1 2 6 1
04.06.18
1-a rundă de calif.
Daniella Silva 2 6 6
Soumeya Anane 0 3 3
04.06.18
Calificare
Linnea Malmqvist 2 6 6
Claudia Gaspar 0 2 0
04.06.18
Calificare
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Kelly Williford 0 2 1
04.06.18
Calificare
Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Carmen Garri Murcia 0 1 2
04.06.18
1-a rundă de calif.
Luniuska Delgado 2 6 3 6
Sathwika Sama 1 2 6 2
04.06.18
Calificare
Luniuska Delgado 2 6 6
Sara Lanca 0 0 2
femei simplu Indoor Hard Republic of Korea Sangju seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Ju-Eun Kim 2 6 7
Seohyeon Kim 0 3 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Hyojung Yea 2 6 6
Chihiro Takayama 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Da Hye Kim 2 6 6
Na-Young Lee 0 1 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Ho Ching Wu 2 6 6
Sakura Hosogi 0 2 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sinhee Kim 2 7 6 6
Ji Min Park 1 5 75 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Dabin Oh 2 6 6
Jiakang Li 0 4 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sang Hee Park 2 6 6
Hoyeon Nor 0 2 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sung Hee Kim 2 6 6
Ai Kamiyoshihara 0 3 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Jin Ju Lee 2 6 6
Mami Hasegawa 0 4 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Sujin Yoon 2 6 6
Hyerin Nam 0 1 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Seunghyun Lee 2 6 5 6
Hyejin Lee 1 4 7 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Subin Park 2 6 6
Ji Hey Lee 0 0 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Eri Shimizu 2 7 6
Yeong Won Jeong 0 5 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Qianxin Kong 2 6 4 6
Holly Verner 1 3 6 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Dayeon Back 2 6 6
Hsin-Yuan Shih 0 1 0
04.06.18
2-a rundă de calif.
Mi Seong Sim 2 4 6 6
Cheon Seog Hui 1 6 2 4
femei simplu Hard Singapore Singapore seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Miyabi Inoue 2 6 6
Ji-Hee Choi 0 2 4
04.06.18
1-a rundă
Misa Eguchi 2 6 6
Bunyawi Thamchaiwat 0 1 0
04.06.18
1-a rundă
Mai Minokoshi 2 6 6
Beatrice Gumulya 0 4 2
04.06.18
1-a rundă
Hiroko Kuwata 2 7 6 6
Ayumi Koshiishi 1 63 710 4
04.06.18
1-a rundă
Pei-Chi Lee 2 6 6
Riya Bhatia 0 2 3
04.06.18
1-a rundă
Victoria Muntean 2 6 6
Charmaine Shi Yi Seah 0 2 2
04.06.18
1-a rundă
Dabin Kim 2 6 2 7
Nagi Hanatani 1 3 6 5
04.06.18
1-a rundă
Zoe Hives 2 6 7
Olivia Tjandramulia 0 3 5
04.06.18
1-a rundă
Tereza Mihalikova 2 3 6 6
Junri Namigata 1 6 2 2
04.06.18
1-a rundă
Ramu Ueda 2 6 6
Hx Izabella Tan 0 0 1
femei simplu Zgura Czech Republic Stare Splavy seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Ana Vrljic 2 6 6
Joanna Zawadzka 0 4 2
04.06.18
Calificare
Ani Mijacika 2 3 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 1 6 4 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Ani Mijacika 2 7 6
Alia Lex 0 64 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Katerina Vankova 2 6 6
Zita Kovacs 0 0 4
04.06.18
Calificare
Irina Ramialison 2 6 6
Diana Sumova 0 0 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Irina Ramialison 2 6 6
Lena Ruppert 0 4 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Diana Sumova 2 4 6 6
Aneta Laboutkova 1 6 2 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Karolina Cechova 2 2 7 6
Bojana Marinkovic 1 6 5 1
04.06.18
1-a rundă de calif.
Karolina Cechova 2 6 6
Martina Pradova 0 4 2
04.06.18
Calificare
Tayisiya Morderger 2 7 6
Panna Udvardy 0 63 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Tayisiya Morderger 2 6 6
Ani Vangelova 0 1 2
04.06.18
1-a rundă de calif.
Laura Svatikova 2 7 6
Katerina Filip 0 5 4
04.06.18
Calificare
Martina Colmegna 2 6 6
Karolina Cechova 0 3 1
04.06.18
2-a rundă de calif.
Martina Colmegna 2 6 6
Laura Svatikova 0 3 1
04.06.18
Calificare
Nina Potocnik 2 6 6
Aneta Kladivova 0 2 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Nina Potocnik 2 6 6
Linda Sevcikova 0 0 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Maria Marfutina 2 6 6
Klara Hajkova 0 2 2
04.06.18
Calificare
Maria Marfutina 2 6 7
Ana Vrljic 0 2 5
04.06.18
2-a rundă de calif.
Anna Bondar 2 6 6
Marketa Petruzelova 0 1 1
04.06.18
Calificare
Anna Bondar 2 3 6 6
Katerina Vankova 1 6 4 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Kristina Milenkovic 0 0 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasia Detiuc 2 6 6
Nikola Breckova 0 3 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Aneta Kladivova 2 6 6
Dagmar Dudlakova 0 1 3
04.06.18
2-a rundă de calif.
Maja Chwalinska 2 6 6
Yana Morderger 0 3 2
04.06.18
Calificare
Maja Chwalinska 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 3 4
04.06.18
2-a rundă de calif.
Panna Udvardy 2 7 6
Barbora Miklova 0 5 2
04.06.18
1-a rundă de calif.
Linda Sevcikova 2 1 6 6
Alica Rusova 1 6 4 2
04.06.18
1-a rundă de calif.
Marketa Petruzelova 2 4 6 6
Kristyna Lavickova 1 6 2 3
04.06.18
1-a rundă de calif.
Zita Kovacs 2 6 6
Jenna Dean 0 3 2
femei simplu Iarbă United Kingdom Surbiton seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Calificare
Asia Muhammad 2 6 4 7
Nadja Gilchrist 1 1 6 65
04.06.18
Calificare
Marina Melnikova 2 7 6
Jaimee Fourlis 0 5 1
04.06.18
1-a rundă
Conny Perrin 2 6 6 6
Evgeniya Rodina 1 74 2 4
04.06.18
1-a rundă
Alison Riske 2 7 6
Irina Falconi 0 5 1
04.06.18
1-a rundă
Kristie Ahn 2 7 6
Dayana Yastremska 0 5 4
04.06.18
1-a rundă
Danielle Lao 2 6 6
Olivia Rogowska 0 4 4
04.06.18
Calificare
Victoria Duval 2 6 6
Kimberly Birrell 0 4 2
04.06.18
2-a rundă de calif.
Mariam Bolkvadze 2 6 6 6
Emily Webley-Smith 1 1 77 3
04.06.18
Calificare
Mariam Bolkvadze 2 0 7 6
Abigail Tere-Apisah 1 6 65 3
femei simplu Hard Izrael Tel Aviv seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Sofia Vaynberg 2 7 0 6
Constanze Stepan 1 5 6 1
04.06.18
1-a rundă
Vasilisa Aponasenko 2 6 6
Adi Spiegelman 0 0 0
04.06.18
1-a rundă
Shahar Biran 2 6 6
Ilana Tetruashvili 0 4 1
04.06.18
1-a rundă
Maya Tahan 2 6 3 6
Yarden Akler 1 2 6 0
04.06.18
1-a rundă
Valeriya Yushchenko 2 6 6
Keren Mor 0 0 0
04.06.18
1-a rundă
Adelina Baravi 2 6 6
Inbar Cohen 0 0 0
bărbaţi dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
Sfert de finală
Feliciano Lopez/Marc Lopez 2 6 6 7
Henri Kontinen/John Peers 1 4 72 63
04.06.18
a 3-a rundă
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
Steve Johnson/Jack Sock 0 4 3
04.06.18
a 3-a rundă
Maximo Gonzalez/Nicolas Jarry 2 7 6
Calvin Hemery/Stephane Robert 0 5 3
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Martin Cuevas/Pablo Cuevas 2 6 6
Vit Kopriva/David Poljak 0 2 1
04.06.18
1-a rundă
Denys Molchanov/Igor Zelenay 2 7 6
Salvatore Caruso/Federico Gaio 0 5 4
04.06.18
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux/Antoine Hoang 2 7 7
Roberto Carballes Baena/Jaume Antoni Munar Clar 0 5 66
04.06.18
1-a rundă
Zdenek Kolar/Adam Pavlasek 2 6 6
Marek Jaloviec/Vaclav Safranek 0 2 2
04.06.18
1-a rundă
Radu Albot/Mirza Basic 2 6 0 10
Roman Jebavy/Andrei Vasilevski 1 3 6 7
04.06.18
1-a rundă
Evgeny Karlovskiy/Renzo Olivo 2 6 6
Michal Konecny/Michael Vrbensky 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Kazakhstan Shymkent Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Laurynas Grigelis/Uladzimir Ignatik 2 6 6
Timur Khabibulin/Aleksandr Nedovesov 0 3 4
04.06.18
1-a rundă
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 7 6
Roman Khassanov/Grigoriy Lomakin 0 69 1
04.06.18
1-a rundă
Lorenzo Giustino/Goncalo Oliveira 2 6 6
Nikola Cacic/Nino Serdarusic 0 4 4
04.06.18
1-a rundă
Guilherme Clezar/Alex Lawson 2 6 4 10
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 1 3 6 8
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom Surbiton Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
1-a rundă
Ken Skupski/Neal Skupski 2 2 7 10
Hugo Nys/Philipp Petzschner 1 6 62 5
04.06.18
1-a rundă
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 2 7 3 10
Nick Kyrgios/Jack Withrow 1 62 6 6
04.06.18
1-a rundă
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 2 3 7 10
Liam Broady/Scott Clayton 1 6 62 4
04.06.18
1-a rundă
Nicholas Monroe/John-Patrick Smith 2 6 4 10
Yuki Bhambri/Matthew Ebden 1 2 6 7
femei dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.18
a 3-a rundă
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 4 6 7
Nicole Melichar/Kveta Peschke 1 6 2 5
04.06.18
a 3-a rundă
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 2 6 6
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 0 1 2
04.06.18
a 3-a rundă
Andrea Hlavackova/Barbora Strycova 2 6 6
Ying-Ying Duan/Aliaksandra Sasnovich 0 3 3
04.06.18
a 3-a rundă
Irina Maria Bara/Mihaela Buzarnescu 2 6 6
Jennifer Brady/Vania King 0 4 3
<