Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Almaty Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jose Statham 2 7 6
Manuel Pena Lopez 0 64 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Gerard Granollers 2 6 6
Roman Khassanov 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Kevin Krawietz 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 2 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 3 6 7
Laurynas Grigelis 1 6 3 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Joao Menezes 2 3 6 7
Shuichi Sekiguchi 1 6 3 63
10.06.18
2-a rundă de calif.
Yusuke Takahashi 2 7 3 6
Pavel Kotov 1 5 6 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tung-Lin Wu 2 6 7
Renta Tokuda 0 3 63
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jurij Rodionov 2 6 3 6
Aldin Setkic 1 2 6 1
bărbaţi simplu Zgura Italy Caltanissetta Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Joao Souza 2 7 6
Claudio Fortuna 0 65 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Marc Sieber 2 6 6
Pawel Cias 0 0 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Marco Bortolotti 2 3 6 6
Andrea Pellegrino 1 6 0 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Miljan Zekic 2 6 7
Davide Galoppini 0 1 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Federico Gaio 2 6 6
Agustin Velotti 0 4 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Martin Cuevas 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 1 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Riccardo Bonadio 2 7 6
Dimitar Kuzmanov 0 64 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Maxime Janvier 2 6 6
Emil Ruusuvuori 0 2 4
bărbaţi simplu Hard China China F8 (Yinchuan) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Zhe Li 2 6 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Rafael Nadal 3 6 6 6
Dominic Thiem 0 4 3 2
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F4 (Gyula) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Eduardo Dischinger 2 6 6
Richard Dulganov 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Filip Bergevi 2 6 6
Artur Kulibaba 0 4 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Scott Puodziunas 2 6 6
Milan Radojkovic 0 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Fred Simonsson 2 6 6
Mark Keki 0 4 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Pavle Daljev 2 6 6
Mate Cseresznyes 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ken Onishi 2 6 6 6
Boris Butulija 1 4 75 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Strahinja Rakic 2 6 6
Denys Klok 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Alexandru Vasile Manole 2 6 7
Aleksa Daskalovic 0 3 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
George Botezan 2 6 6
Isa Mammetgulyyev 0 0 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Karl Friberg 2 6 6
Nemanja Subanovic 0 1 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
David Szeri 0 2 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Kristjan Tamm 2 6 7
Filip Kucbel 0 2 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Valentin Vanta 1 w/o
Andre Goransson 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Martin Zeljenka 2 0 7 6
Tomas Liska 1 6 64 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Constantin Christ 0 1 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sven Lah 2 6 6
Samuel Grman 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F9 (Netanya) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Conor Berg 2 6 6
Christopher Chien 0 0 0
10.06.18
Calificare
Conor Berg 2 6 6
Itamar Lavie 0 1 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Gabriel Roveri Sidney 2 7 6
Keivon Tabrizi 0 63 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Daniel Dudockin 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Ofek Amoyal 0 3 4
10.06.18
Calificare
Guy Feigin 2 5 6 6
Aleksei Khomich 1 7 3 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Guy Feigin 2 6 6
Yam Bruhin 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Enzo Wallart 2 6 6
Gilad Tamar 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Cameron Green 2 6 6
Tzachi Cohen 0 0 1
10.06.18
Calificare
Cameron Green 2 6 6 6
Alexey Zakharov 1 75 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Uri Vodavoz 2 6 6
Nir Vodavoz 0 4 2
10.06.18
Calificare
Franco Ribero 2 6 6
Uri Vodavoz 0 3 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Franco Ribero 1 6 3
Yehonatan Kaufman retragere 0 4 0
10.06.18
Calificare
Nikolay Kolobaev 2 7 5 7
Yair Sarouk 1 63 7 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nikolay Kolobaev 2 6 6
Guy Dagan 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Barnaby Smith 2 6 6
Ori Maior 0 4 4
10.06.18
Calificare
Barnaby Smith 2 6 6
Daniel Dudockin 0 3 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Emmanuel Luria 2 2 6 6
Ran Amar 1 6 3 2
10.06.18
Calificare
Emmanuel Luria 1 2 7 6 5
Enzo Wallart retragere 0 6 6 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Itamar Lavie 2 6 6
Daniel Sela 0 2 1
10.06.18
Calificare
Alex Kobelt 2 6 6 7
Gabriel Roveri Sidney 1 73 3 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Alex Kobelt 2 6 6
Nevo Gabriely 0 3 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Yair Sarouk 2 6 6
Ron Klain 0 3 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Alexey Zakharov 2 3 6 7
Scott Duncan 1 6 3 5
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F14 (Bergamo) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Riccardo Maiga 2 6 6
Moritz Trocker 0 1 4
10.06.18
Calificare
Marvin Netuschil 2 7 6
Toby Martin 0 64 1
10.06.18
Calificare
Johannes Haerteis 2 6 6
Alessandro Ceppellini 0 2 0
10.06.18
Calificare
Adrian Obert 2 6 6
Marco Miceli 0 4 1
10.06.18
Calificare
Gregorio Lulli 1 w/o
Kirill Kivattsev 0
10.06.18
Calificare
Jacopo Stefanini 2 6 6
Alessandro Coppini 0 1 1
10.06.18
Calificare
Luca Prevosto 2 6 7
Marco De Rosa 0 1 5
10.06.18
Calificare
Tommaso Roggero 2 7 7
Alberto Cammarata 0 5 65
bărbaţi simplu Zgura Japan Japan F7 (Karuizawa) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Takashi Saito 2 6 6
Rio Noguchi 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F1 (Sangju) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Yong-Kyu Lim 2 6 7
Jea Moon Lee 0 4 65
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F2 (Gyeongsan) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Daniel Yoo 2 6 6
Jose Daniel Bendeck 0 2 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sang-Woo Noh 2 6 6
Seounghun Lee 0 3 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jae Hwan Kim 2 6 6
Seunghun Shin 0 2 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Hyeong Don Kim 1 4 7 1
Dae-Hee Lee retragere 0 6 5 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sung Jun Park 2 7 6
Dylan Seong-Kwan Kim 0 62 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ku Keon Kang 2 6 6
Dukyoung Kim 0 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sang-Yuop Kim 2 6 6
Jaeheon Yoon 0 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Chan-Yeong Oh 1 6 2 4
Minjong Park retragere 0 3 6 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Woo Young Lee 0 2 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jin Sung Han 2 7 4 7
Dong-Hak Sin 1 62 6 64
10.06.18
2-a rundă de calif.
Yu-Seob Kim 1 w/o
Young-Hoon Jeong 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Hyeon Il Jung 2 6 6
Jae-Min Seol 0 3 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Alec Adamson 2 7 6
Seong-Woon Yu 0 5 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Loic Ratsaratany 2 6 4 6
Sung Hun Kim 1 4 6 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Chukang Wang 2 2 6 6
Jeong Heon Lee 1 6 3 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Mitchell Thomas Mcdaniels 2 6 6
In Kyo Jeong 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura France Lyon Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jordi Samper-Montana 2 5 7 6
Matteo Martineau 1 7 66 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 6 6
Zhizhen Zhang 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Maxime Tabatruong 2 0 6 6
Geoffrey Blancaneaux 1 6 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Bruno Sant'Anna 1 w/o
Corentin Denolly 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 6 6
Ulises Blanch 0 3 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Germain Gigounon 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Ficovich 1 6 2
Gonzalo Escobar retragere 0 1 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Mikael Ymer 2 6 6
Daniel Dutra Da Silva 0 1 4
bărbaţi simplu Iarbă Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Mikhail Youzhny 2 6 6
Egor Gerasimov 0 3 2
10.06.18
Calificare
Matteo Viola 2 6 7
Tim Puetz 0 3 61
10.06.18
Calificare
Prajnesh Gunneswaran 2 6 4 6
Christian Harrison 1 3 6 3
10.06.18
Calificare
Denis Kudla 2 3 6 6
Viktor Galovic 1 6 4 3
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Nottingham Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Frederik Nielsen 2 6 7
Austin Krajicek 0 3 61
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tobias Kamke 2 6 6
Oscar Weightman 0 2 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Edward Corrie 2 6 6
Jonathan Gray 0 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Matt Reid 2 6 7 7
Jack Findel-Hawkins 1 70 61 66
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tobias Simon 2 6 6
Alexis Canter 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Brayden Schnur 2 2 6 6
Brydan Klein 1 6 4 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Christopher Eubanks 2 6 6
Jonathan Binding 0 2 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Dominik Koepfer 2 7 6
Mark Whitehouse 0 62 1
bărbaţi simplu Zgura Poland Poznan Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Hubert Hurkacz 2 6 6
Taro Daniel 0 1 1
bărbaţi simplu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Franko Skugor 2 7 6
Kevin King 0 67 3
10.06.18
Calificare
Bernard Tomic 2 6 6
Tim Smyczek 0 4 2
10.06.18
Calificare
Alex Bolt 2 6 6
Miliaan Niesten 0 3 3
10.06.18
Calificare
Max Purcell 2 6 7
John-Patrick Smith 0 4 61
bărbaţi simplu Hard Spain Spain F15 (Martos) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Diego-Jose Manrique-Velazquez 2 6 6
Jorge Barnuevo 0 0 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Romain Barbosa 2 6 7
Arturo Schmidt 0 0 64
10.06.18
2-a rundă de calif.
Clement Geens 2 7 6
Angel Guerrero Melgar 0 5 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eero Vasa 2 6 6
Axel Franck 0 3 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Albert Roglan 2 7 6
Miguel Damas 0 66 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Nathan Nicholson 2 6 6
Dhyan C Patel 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Joel Cannell 2 7 6
Miguel Vallejo 0 5 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Miguel Vallejo 2 6 6
Noah Elia Niederer 0 2 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Mislav Bosnjak 2 6 7
Manuel Luis Lamelas 0 4 63
10.06.18
2-a rundă de calif.
Mislav Bosnjak 2 6 6 7
Louis Newman 1 75 4 65
10.06.18
1-a rundă de calif.
Arturo Schmidt 2 6 6
Luke Servaes 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Louis Newman 2 6 6
Pablo Martos 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jorge Barnuevo 2 6 6
Roman Revkov 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ismael Carrero 2 6 6
Pablo Troyano 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Miguel Damas 2 6 6
Santiago Plaza 0 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Carlos Fernandez-Espinar 2 7 6 6
Luis Heredia Gomez 1 5 73 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Carlos Fernandez-Espinar 2 6 6
Jorge Rogado 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jaime Castillo Lopez 2 6 2 6
Javier Casasolas Monllor 1 3 6 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Diego Le Gal Perez 2 6 7
Eero Vasa 0 3 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Diego Le Gal Perez 2 6 6
Pablo Aycart 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Kento Yamada 2 6 6
Marcos Navas Gallardo 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Kento Yamada 2 6 6
Marc Guardeno 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Rafael Izquierdo Luque 2 6 6
Ismael Carrero 0 4 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Rafael Izquierdo Luque 2 6 7
Julian Robinson 0 3 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Luis Heredia Gomez 2 7 6
Pedro Bernabe Franco 0 5 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ignacio Benzal Alia 2 6 6
Marcus Mansson 0 4 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ignacio Benzal Alia 2 6 6
Pablo Belda 0 4 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Marc Pascual Torruella 2 6 6
Tinus Lotz 0 0 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Luis Diaz Argente 2 6 1 7
Jaime Castillo Lopez 1 2 6 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Luis Diaz Argente 2 6 7
Eduardo Villar 0 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Javier Molino 2 4 7 6
Mikel Martinez 1 6 5 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Javier Molino 2 6 6
David Lopez Cruz 0 1 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
John Echeverria 2 6 6
Oliver Jevtovic 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
John Echeverria 2 7 6
Carles Hernandez 0 5 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Nathan Nicholson 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Afonso Cortez 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Maximilian Gatev 2 6 7
Dominic Spicer 0 3 69
10.06.18
2-a rundă de calif.
Maximilian Gatev 2 6 6
Marc Pascual Torruella 0 4 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Angel Guerrero Melgar 2 6 6
Raul Blanco-Crespo 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Marcos Navas Gallardo 2 6 6 7
Stefan Borms 1 1 74 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
David Lopez Cruz 2 2 7 6
Alex Dominguez Soto 1 6 66 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Oliver Jevtovic 2 6 6
Juan Pablo Jaramillo 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Sri Lanka Sri Lanka F1 seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Diego Matos 2 6 6
Lakshit Sood 0 4 1
10.06.18
Calificare
Chandril Sood 2 6 6
Chanchin Sookton-Eng 0 3 1
10.06.18
Calificare
Mohit Mayur Jayaprakash 2 6 6
Anvit Bendre 0 2 4
10.06.18
Calificare
Dineshkanthan Thangarajah 2 5 6 7
Chayanon Kaewsuto 1 7 4 63
10.06.18
Calificare
Naoki Takeda 2 6 6
Muzammil Murtaza 0 2 3
10.06.18
Calificare
Daniel Mora 2 6 7
Jatin Dahiya 0 1 5
10.06.18
Calificare
Louis Clark 2 6 5 6
Paramveer Singh Bajwa 1 3 7 2
10.06.18
Calificare
Anze Arh 2 5 6 6
Vasisht Cheruku 1 7 4 2
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Surbiton Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Jeremy Chardy 2 6 4 6
Alex De Minaur 1 4 6 2
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F22 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Andrey Chepelev 2 6 6 6
Juan Ignacio Galarza 1 4 75 4
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F23 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Francesco Garzelli 2 7 6
Anton Desyatnik 0 5 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Harrison Lombe 0 1 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Lawrence Bataljin 2 7 6
Juan Manuel Lopez 0 61 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nicholas Horton 2 7 6
Mohamed Hassan 0 5 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Akram El Sallaly 2 6 6
Ioannis Brokakis 0 4 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Luca Tomasetto 2 6 4 6
Luis Britto 1 4 6 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Santiago Besada 2 6 6
Simone Cacciapuoti 0 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Xiviller 2 6 3 6
Ameur Ben Hassen 1 2 6 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 6
Garrett Johns 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 6
Simone Guercio 0 1 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Mirko Martinez 2 6 1 6
Edoardo Lavagno 1 4 6 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Alex Jones 0 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Aziz Ouakaa 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 0 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Gianluca Acquaroli 2 6 6
Juan Martin Jalif 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 6
Ruben Busch 0 0 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anton Magnusson 2 6 6 6
Diego Fernandez Flores 1 4 74 0
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F22 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Thomas Statzberger 1 6 1
James Duckworth retragere 0 3 0
bărbaţi simplu Hard USA USA F13 (Winston seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Michael Redlicki 2 6 6
Matej Cintl 0 3 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Harrison Adams 2 6 7
Michel-Alexandre Fortin 0 0 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Andrew Carter 2 4 6 6
Charles Sullivan 1 6 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Gage Brymer 2 6 7
Eduardo Nava 0 2 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Matic Spec 2 6 6
Kevin Le 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ryan Peniston 2 6 6
Jack Pyritz 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Chang 2 7 6
Michael Ogden 0 5 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Trevor Allen Johnson 2 6 6
Austin Johnson 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Drew Van Orderlain 2 6 6
Matthew Thomson 0 3 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Reese Stalder 2 6 6
Jarryd Woog 0 2 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Rrezart Cungu 2 6 6
Simon Labbe 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Mcclain Kessler 2 3 6 6
Nevin Arimilli 1 6 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Trent Bryde 2 6 6
Igor Filipovic 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
John Patrick Mullane 2 6 6
Rohit Navelkar 0 3 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Felix Corwin 2 6 3 6
Michael Kay 1 4 6 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Christian Seraphim 2 7 6
Danny Thomas 0 65 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ansel Bivens 2 6 6
Arsav Mohanty 0 3 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Kevin Gardner 2 6 6
Alexis Salazar 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Aleksandar Kovacevic 2 6 6
Jacob Dunbar 0 2 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Robert Kelly 2 6 6
Morgan Dill 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Collin Thomson 2 5 7 6
Yates Johnson 1 7 5 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Brian Shi 2 7 6
Sam Riffice 0 5 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ezekiel Clark 2 5 6 6
Korey Lovett 1 7 4 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Dusty H. Boyer 2 6 6
Michael Morphy 0 1 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Grey Hamilton 2 6 7
Hunter Johnson 0 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Kevin Zhu 2 6 6
Ryan Alexander Mueller 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Oliver Crawford 2 6 6
A.trice Pickens 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Matthew Terry 1 2
Lukas Greif retragere 0 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Leighton Allen 2 6 6
Conner Mcmann 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Britton Johnston 2 6 6
Kyle Johnson 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Robert Shelton 2 6 6
Christian Alshon 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Bennett Crane 2 6 6
Charles Parry 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura USA USA F14 (Buffalo) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Matthew Kandath 2 6 6
Jonathan Sorbo 0 4 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Erick Reyes 2 6 6
Francis Pare 0 0 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Patrick Daciek 2 6 7
Nicholas Turnbull 0 0 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Lucas Renard 2 7 7
Mitchell Maroscher 0 65 62
10.06.18
1-a rundă de calif.
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Ivan Mitric 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Martin Beran 2 6 6
Neil Kandhai 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Egor Koleganov 2 7 6
Dylan Bednarczyk 0 64 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jordi Arconada 2 6 6
Chaz Doherty 0 0 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sid Donarski 2 6 6
Shayan Najam 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Charles Force 2 6 6
Peter Kuszynski 0 4 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Aleksa Vladicic 2 6 6
Kartik Erodula 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Alexander Knight 2 5 6 7
Myles Schalet 1 7 4 62
10.06.18
1-a rundă de calif.
Charles Broom 2 7 7
Christian Lakoseljac 0 64 65
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jenson Brooksby 2 6 6
Michael Pawlowicz 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Lazar Dokov 2 6 3 7
Roy Stepanov 1 3 6 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Joao Pedro Tavares Mendonca Garreto 2 6 6
Jan Schaller 0 2 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Matt Kuhar 2 6 6
Youssef Rajia 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Roy Smith 2 6 6
Alejandro Hoyos Franco 0 3 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Dan Martin 2 6 6
Varun Jayaram 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Evan Bynoe 2 6 6
Dave Hogle 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Fainblum 2 6 6
Cameron Chiang 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Liam Draxl 2 6 6
Sean Huynh 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sasha Pachnev 2 6 6 6
Franklin Tiafoe 1 73 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ryan Goetz 2 6 6
Malik Bhatnagar 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Nick Lagaev 2 6 5 6
Christopher Rosensteel 1 3 7 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Adam Neff 2 6 7
Patrick Fletchall 0 3 62
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ritik Sundaram 2 6 6
Brian Glassmoyer 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ethan Nittolo 2 6 6
Evan Shamlian 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Connor Johnston 2 6 6
Javier Naser 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Andrew Zhang 2 6 6
Jorge Daniel Rodriguez Rey 0 0 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Evan Felcher 2 6 6
Lance Vodicka 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jacob Walker 2 6 6
Gustavo Alonso Lauz Nakasone 0 2 4
bărbaţi simplu Hard Zimbabwe Zimbabwe F2 (Harare) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Matias Franco Descotte 2 6 7
Isaac Stoute 0 2 5
bărbaţi simplu Hard Zimbabwe Zimbabwe F3 (Harare) seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jiri Vencl 2 6 6
Gunjan Jadhav 0 1 4
10.06.18
Calificare
Jeremy Sonkin 1 6
Jiri Vencl retragere 0 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jeremy Sonkin 2 7 6
Stefan Vujic 0 65 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 2 6 6
Michael-Ray Pallares-Gonzalez 0 3 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Robert Livi 2 7 6
Alex Brenner 0 65 2
10.06.18
Calificare
Jean Erasmus 2 6 6
Jan Jermar 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jean Erasmus 2 6 6
Prashant Sawant 0 1 0
10.06.18
Calificare
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo 2 7 6
Taha Kapadia 0 64 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo 2 6 6
Rayne Roselt 0 0 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Vasilios Caripi 2 6 6
Jason Chigaazira 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 6
Lefa Ashley Sibanda 0 1 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Niclas Genovese 2 6 6
Anze Loviscek 0 3 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sahil Gaware 2 6 6
Viacheslav Glebov 0 4 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Derrick Namanya 2 6 6
Nicholas Katzaros 0 4 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jayesh Pungliya 2 6 6 6
Kunal Vazirani 1 76 2 4
10.06.18
Calificare
Jayesh Pungliya 2 6 2 7
Sahil Gaware 1 2 6 64
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nikolas Moceanu 2 7 6
Anshumat Srivastava 0 64 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Taha Kapadia 1 4
Jorge Blanco Guadalupe retragere 0 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jan Jermar 2 6 6
Bharath-Srinivasan Parthasarathy 0 3 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tom Hands 1 6 2
Rana-Roop Singh Bhullar retragere 0 1 1
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Dasha Lopatetskaya 2 6 7
Julia Stamatova 0 2 65
femei simplu Zgura Bosnia and Herzeg. Banja Luka seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Michaela Bayerlova 2 6 6
Satsuki Takamura 0 2 1
femei simplu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Daria Mishina 2 6 6
Andrea Lazaro Garcia 0 3 4
10.06.18
Calificare
Jade Suvrijn 2 6 6
Irina Cantos Siemers 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jade Suvrijn 2 6 6
Aina Domingo Bernabeu 0 1 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Ares Teixido Garcia 0 1 3
10.06.18
Calificare
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Daria Mishina 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Mia Eklund 2 6 7
Lidia Moreno Arias 0 4 66
10.06.18
Calificare
Mia Eklund 2 6 6
Esther Lopez Alcaraz 0 3 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jessica Ho 2 6 6
Alicia Alegre 0 1 0
10.06.18
Calificare
Jessica Ho 2 6 6
Meritxell Perera Ros 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Isabella Harvison 0 2 2
10.06.18
Calificare
Maria Gutierrez Carrasco 1 w/o
Ekaterina Vishnevskaya 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Alicia Herrero Linana 2 2 6 7
Marta Custic 1 6 2 5
10.06.18
Calificare
Alicia Herrero Linana 2 6 6
Raquel Ducet Teixeira 0 0 0
10.06.18
Calificare
Julia Payola 2 6 6
Jordan Ortega Mendez 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Meritxell Perera Ros 2 6 6
Tanit Lopez Lopez 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Elena De Santis 0 0 0
10.06.18
Calificare
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Fiona Arrese Mata 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Naroa Larrinaga 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Irina Cantos Siemers 2 6 6
Carla Girbau Romero 0 2 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Esther Lopez Alcaraz 2 6 6
Laura Sola Grau 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jordan Ortega Mendez 2 6 6
Jiayun Zhu 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Fiona Arrese Mata 2 6 6
Emma Mazzoni 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Raquel Ducet Teixeira 1 w/o
Margarita Gasparyan 0
femei simplu Zgura USA Bethany Beach seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Grace Min 2 6 6
Katerina Stewart 0 4 2
femei simplu Zgura Croatia Bol seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Tamara Zidansek 2 6 6
Magda Linette 0 1 3
femei simplu Zgura Italy Brescia seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Kaia Kanepi 2 6 6
Martina Trevisan 0 4 3
femei simplu Hard China Changsha seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Xinyun Han 2 7 0 6
Alison Bai 1 5 6 4
femei simplu Zgura Germany Essen seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Katharina Jacob 2 6 7
Carolina Bulatovic 0 0 64
10.06.18
2-a rundă de calif.
Karen Barritza 2 6 6
Selina Dal 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nathaly Kurata 2 6 6
Marie Villet 0 0 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Eduarda Piai 2 6 6
Pauline Wuarin 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Natasha Fourouclas 2 6 6
Ana-Lena Toto 0 2 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Barbara Gatica 2 6 6
Eleanor Millard 0 2 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sandra Samir 2 6 6
Zoi Meers 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Nataliya Pogribnyak 2 6 6
Chanel Janssen 0 2 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Dasha Ivanova 2 6 6
Chiara Tomasetti 0 3 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Greetje Minnen 2 6 6
Jennifer Wacker 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jennifer Wacker 2 4 6 7
Anastasia Veselova 1 6 2 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Lena Rueffer 2 6 6
Dainah Cameron 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Carmen Schultheiss 2 6 6
Radina Rakic 0 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anna Gabric 2 6 5 6
Carmen Schultheiss 1 2 7 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasia Kulikova 2 6 4 6
Diana Martynov 1 1 6 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasia Detiuc 2 6 6
Nataliya Pogribnyak 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Marie Villet 2 6 6
Leonie Schuknecht 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Pauline Wuarin 2 2 6 6
Anna Schubries 1 6 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Katerina Filip 2 6 6
Noma Akugue Noha 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Linda Puppendahl 2 6 6
Laura Boehner 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Fiona Ganz 2 6 6
Laure Line Glaude 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Yuki Naito 2 7 7
Annelou Nab 0 5 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Dainah Cameron 2 6 6
Patricia Boentgen 0 0 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Chantal Sauvant 2 7 6
Natasha Fourouclas 0 5 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Chantal Sauvant 2 6 6
Rebeca Pereira 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Selina Dal 2 6 6 6
Gina Marie Dittmann 1 3 72 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Diane Parry 2 6 6
Nicole Ballach 0 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Diane Parry 2 6 6
Katerina Filip 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Zoi Meers 2 7 6
Jana Leder 0 65 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Chiara Tomasetti 2 6 7
Arevik Tumanyan 0 2 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eleanor Millard 1 def.
Melissa Boyden 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Diana Martynov 2 6 6
Michelle Van Mol 0 0 2
femei simplu Hard Republic of Korea Gyeongsan seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Hyojung Yea 2 6 6
Subin Park 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Da Hye Kim 2 6 6
Sakura Hosogi 0 4 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ah Song 2 7 4 7
Nagomi Higashitani 1 5 6 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Dabin Oh 2 6 6
Mi Jin Kim 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
You-Na Sul 2 6 6
Soyeon Park 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sung Hee Kim 2 6 6
Ji Min Park 0 2 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Fatima Bizhukova 2 6 6
Hyebin Kim 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ji Yun Yun 2 6 6
Suhyeon Lee 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sujin Yoon 2 6 6
Jooyeon Jeong 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Nagisa Morimoto 2 6 6
Han Byeol Lee 0 0 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Seunghyun Lee 2 7 6
Hyojin Kong 0 5 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Da Ye Kim 2 6 6
Eun Se Jang 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eunyeong Park 2 6 6
Ye Ji Jo 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eri Shimizu 2 6 6
Kiah Generette 0 4 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Qianxin Kong 2 6 6
Hyerin Nam 0 0 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Satsuki Koike 2 7 6
Jeongyun Lee 0 64 1
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Melisa Morales 2 6 6
Sarina Kang 0 0 1
10.06.18
Finală
Eleni Kordolaimi 2 6 7
Alice Rame 0 1 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sara Castellano 2 6 6
Dalila Said 0 3 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Veronica Napolitano 1 6 4
Marianna Natali retragere 0 0 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Pamela Wu 2 6 6
Carolina Garcia 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Anna Maria Procacci 2 6 6
Yu Shan 0 3 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Yuka Hosoki 2 6 6
Alexandra Abyasova 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ania Hertel 2 6 6
Anna Shepita 0 4 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Arabella Koller 2 6 6
Manuella Maria Lisa Nyonda 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ayaka Ozeki 2 6 6
Niditra Rajmohan 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Giulia Tedesco 2 6 6
Teodora Djordjevic 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Brittany Collens 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Maelys Bougrat 2 7 6
Sophie Gerits 0 5 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Adithya Karunaratne 2 6 6
Raphaelle Lacasse 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Andreea Velcea 2 6 6
Mayssa Tebourbi 0 2 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Julia Lovqvist 1 6 4
Charlotte Chavatipon retragere 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Flaminia Scara 2 7 6
Marina Rodriguez Garcia 0 65 2
femei simplu Zgura Hungary Hodmezovasarhely seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Csilla Argyelan 2 6 6
Reka Pecsi 0 0 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Joana Eidukonyte 2 6 6
Reka Farbas 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Joana Eidukonyte 2 6 6
Alessia Beatrice Ciuca 0 2 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nadia Podoroska 2 6 6
Csilla Argyelan 0 3 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tayisiya Morderger 2 3 7 6
Zita Kovacs 1 6 5 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Yana Morderger 2 6 6
Reka Zadori 0 3 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Masa Jovanovic 2 6 6
Luca Nagymihaly 0 3 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Draginja Vukovic 2 6 4 6
Adrienn Nagy 1 1 6 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sofya Lansere 2 6 6
Laura Svatikova 0 0 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Dorka Drahota Szabo 2 7 6
Szabina Szlavikovics 0 5 3
femei simplu Hard Japan Kofu seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Shiori Fukuda 2 6 6
Eimi Friant 0 1 0
10.06.18
Calificare
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Aoi Ishino 0 2 2
10.06.18
Calificare
Ayumi Miyamoto 2 6 6
Hikaru Sato 0 1 0
10.06.18
Calificare
Mana Kawamura 2 7 6
Ange Oby Kajuru 0 64 0
10.06.18
Calificare
Misaki Matsuda 2 7 6
Reina Takahashi 0 63 1
10.06.18
Calificare
Anastasia Berezov 2 6 6
Sae Haraguchi 0 4 1
femei simplu Iarbă United Kingdom Manchester seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Mueller 2 6 6
Holly Staff 0 1 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Nadja Gilchrist 2 6 6
Ellie Tsimbilakis 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Bojana Jovanovski 2 6 4 6
Kerrie Cartwright 1 0 6 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Asia Muhammad 2 6 6
Laura Sainsbury 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
An-Sophie Mestach 2 6 6
Hannah Mccolgan 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Alicia Barnett 2 6 6
Lily Ghodrati 0 1 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Emina Bektas 2 4 6 6
Yuriko Miyazaki 1 6 3 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Mariam Bolkvadze 2 2 6 7
Emily Webley-Smith 1 6 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Kimberly Birrell 2 6 7
Alexandra Stevenson 0 3 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sophie Chang 2 6 6
Holly Hutchinson 0 1 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Louise Holtum 2 6 6
Zarah Mughal 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eva Siska 2 6 6
Olivia French 0 0 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Eden Richardson 2 6 6
Emma Wilson 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Victoria Allen 2 6 6
Tammi Patterson 0 2 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Summer Yardley 2 6 6
Katarzyna Pitak 0 4 3
femei simplu Zgura Slovenia Maribor seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Giulia Pairone 2 6 6
Veronika Bokor 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Adrijana Lekaj 2 6 6
Mila Masic 0 3 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Chiara De Vito 2 6 7
Domenika Turkovic 0 2 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Matea Mamic 2 6 6
Franka Sindicic 0 0 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Maria Zotova 2 7 7
Andra Maria Nitescu 0 63 63
10.06.18
2-a rundă de calif.
Angelina Shakhraychuk 2 4 7 6
Sarah Nikocevic 1 6 67 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ema Mulalic 2 6 4 6
Elena Gemovic 1 4 6 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Enola Chiesa 2 6 6
Anamarija Spoljaric 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Jessica Bertoldo 2 6 6
Zaklin Bokan 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Elena Griessner 2 6 6
Zala Dovnik 0 3 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Kristina Novak 2 6 6
Neli Sunjic 0 0 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Katarina Kostic 2 6 6
Taro Keens 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Emily Morton 2 6 6
Zoel Kastelic 0 2 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Alice Vicini 2 6 6
Sara Palcic 0 3 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Noka Juric 2 6 6
Aneta Kulhankova 0 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sheila Glavas 2 6 6
Nejla Memic 0 0 1
femei simplu Zgura Belarus Minsk seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ksenia Milevskaya 2 6 6
Ema Lazic 0 2 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Ksenia Kolesnikova 2 6 6
Alena Bairasheuskaya 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Maryna Kolb 2 6 6
Liubov Patapionak 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Kuprina 2 6 6
Anastasiya Shyianok 0 1 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasia Kuprina 2 6 6
Iuliia Nikitina 0 2 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Diana Bakuta 2 7 0 7
Katsiaryna Skachkova 1 63 6 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasia Chikalkina 2 6 6
Ksenia Kolesnikova 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Hanna Sokal 2 6 2 6
Polina Khotko 1 0 6 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Hanna Sokal 2 6 6
Darya Shulzhanok 0 1 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Diana Bakuta 0 2 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Polina Nazarchuk 2 6 6
Maryna Kolb 0 0 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Elena Malygina 2 6 6
Daria Kazantseva 0 3 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Elena Malygina 2 6 7
Anhelina Kalita 0 3 61
10.06.18
2-a rundă de calif.
Alisa Axyanova 2 6 4 6
Hanna Vinahradava 1 3 6 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Kseniya Yersh 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 3 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Kseniya Yersh 2 6 6
Anastasiya Smolekova 0 0 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Sofya Treshcheva 2 6 6 7
Anna Martemyanova 1 2 74 65
10.06.18
2-a rundă de calif.
Veranika Pryts 2 6 3 6
Elina Nepliy 1 3 6 4
10.06.18
1-a rundă de calif.
Veranika Pryts 2 5 6 6
Palina Babaryko 1 7 1 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasiya Kasarzheuskaya 2 6 6
Alana Tuayeva 0 2 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Anastasiya Abramovich 2 6 6
Ekaterina Tikhonko 0 2 3
10.06.18
1-a rundă de calif.
Tatsiana Sasnouskaya 2 6 6
Polina Pekhova 0 4 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tatsiana Sasnouskaya 2 7 6
Sofia Dmitrieva 0 5 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Aryna Filistovich 2 6 6
Kristina Vasina 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Aryna Filistovich 2 6 6
Anastasiya Hulevich 0 3 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Anna Martemyanova 2 3 6 6
Alesya Yakubovich 1 6 4 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Mariia Tkacheva 2 6 6
Anna Ozerova 0 3 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Mariia Tkacheva 2 6 6
Anna Iakovleva 0 1 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Hanna Vinahradava 2 5 6 6
Karina Dudko 1 7 0 3
femei simplu Carpet Portugal Obidos seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Semifinală
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Katherine Sebov 0 3 1
10.06.18
Semifinală
Dejana Radanovic 2 6 4 6
Valeriya Solovyeva 1 0 6 2
10.06.18
1-a rundă de calif.
Marta Gonzalez Ballbe 2 7 6
Daniella Silva 0 67 1
10.06.18
Calificare
Mahak Jain 1 w/o
Catarina Castro Cerqueira 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Yesica De Lucas 2 6 3 6
Iman Garshong 1 4 6 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Sathwika Sama 2 6 6
Ines Teixeira 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Luniuska Delgado 2 6 1 6
Luisa Pelayo 1 1 6 1
femei simplu Zgura Italy Padova seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
1-a rundă de calif.
Teliana Pereira 2 6 6
Alessia Bianchi 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Claudia Giovine 2 6 6
Elena Covi 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Gabriela Ce 2 6 6
Lisa Vallone 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Camilla Scala 2 3 6 6
Catherine Gulihur 1 6 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Martina Colmegna 2 6 6
Carlotta Romito 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Verena Meliss 2 6 7
Sofia Mariotto 0 2 65
10.06.18
1-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Francesca Covi 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Susan Bandecchi 2 6 6
Alessia Tagliente 0 4 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Martina Toninato 0 0 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Valentina Losciale 2 6 6
Michelle Markovic 0 2 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Lucia Bronzetti 2 6 6
Chiara Mendo 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Monica Cappelletti 2 6 6
Silvia Mattiolo 0 2 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Harriet Hamilton 0 3 1
10.06.18
1-a rundă de calif.
Benedetta Ivaldi 2 6 6
Lucrezia Stivanello 0 1 0
10.06.18
1-a rundă de calif.
Alessandra Mazzola 2 6 0 7
Sara Gambogi 1 4 6 64
femei simplu Zgura Czech Republic Prerov seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ani Vangelova 2 6 7
Karolina Szmit 0 2 64
10.06.18
2-a rundă de calif.
Iana Tishchenko 2 6 6
Wiktoria Saska 0 0 0
10.06.18
Calificare
Iana Tishchenko 2 6 2 7
Joanna Zawadzka 1 2 6 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Natalie Suk 2 6 6
Laetitia Pulchartova 0 4 4
10.06.18
Calificare
Natalie Suk 2 6 6
Ivana Sebestova 0 2 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Petra Melounova 2 6 6
Anna Markvartova 0 2 2
10.06.18
Calificare
Petra Melounova 2 6 6
Ani Vangelova 0 0 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Joanna Zawadzka 2 6 6
Martina Husarova 0 3 3
10.06.18
Calificare
Radka Buzkova 2 6 6
Tereza Koplova 0 1 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Radka Buzkova 2 7 6
Sabina Machalova 0 64 4
10.06.18
2-a rundă de calif.
Karolina Jaskiewicz 2 2 6 6
Marketa Petruzelova 1 6 3 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Tereza Koplova 2 6 6
Adriana Kovarova 0 3 1
10.06.18
Calificare
Ludmila Kareisova 1 5
Vendula Kryslova retragere 0 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ludmila Kareisova 2 6 3 6
Martina Kudelova 1 3 6 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Nikola Breckova 2 6 7
Sabina Richtrova 0 4 5
10.06.18
Calificare
Klara Hajkova 2 6 6
Karolina Jaskiewicz 0 2 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Klara Hajkova 2 7 6
Hana Pektorova 0 5 2
10.06.18
Calificare
Kristyna Lavickova 2 6 6
Eva Cechakova 0 1 0
10.06.18
2-a rundă de calif.
Kristyna Lavickova 2 7 6
Anne-Marie Medcalf 0 62 3
10.06.18
2-a rundă de calif.
Barbora Pokorna 2 6 6
Alica Sepesiova 0 0 0
10.06.18
Calificare
Barbora Pokorna 2 6 4 6
Nikola Breckova 1 4 6 1
10.06.18
2-a rundă de calif.
Ivana Sebestova 2 6 7
Timea Jaruskova 0 1 5
10.06.18
2-a rundă de calif.
Eva Cechakova 2 6 6
Anna Vrbenska 0 3 2
10.06.18
2-a rundă de calif.
Vendula Kryslova 2 6 6
Maria Shushpanova 0 1 3
femei simplu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Marina Melnikova 2 7 6
Tereza Martincova 0 62 2
10.06.18
Calificare
Antonia Lottner 2 6 6
Renata Zarazua 0 3 3
10.06.18
Calificare
Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Katarzyna Piter 0 4 4
10.06.18
Calificare
Veronika Kudermetova 2 6 6
Sviatlana Pirazhenka 0 2 3
10.06.18
Calificare
Fanny Stollar 2 6 6
Lesley Kerkhove 0 3 2
10.06.18
Calificare
Anna Blinkova 2 6 6
Victoria Duval 0 1 4
femei simplu Indoor Hard Republic of Korea Sangju seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Ho Ching Wu 2 7 6
Ya-Hsuan Lee 0 5 3
femei simplu Hard Singapore Singapore seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Beatrice Gumulya 2 3 7 6
Dabin Kim 1 6 5 3
10.06.18
Calificare
Ji-Hee Choi 2 6 7
Riya Bhatia 0 4 5
10.06.18
Calificare
So-Ra Lee 2 6 6
Pamela Montez 0 2 3
10.06.18
Calificare
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Ramu Ueda 0 3 3
10.06.18
Calificare
Victoria Muntean 2 6 6
Akiko Omae 0 4 2
10.06.18
Calificare
Deria Nur Haliza 2 1 6 6
Ayumi Koshiishi 1 6 4 3
10.06.18
Calificare
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Alexandra Riley 0 2 3
10.06.18
Calificare
Nagi Hanatani 2 6 6
Alicia Smith 0 1 2
femei simplu Zgura Czech Republic Stare Splavy seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Monika Kilnarova 2 7 6
Rebecca Sramkova 0 65 3
femei simplu Iarbă United Kingdom Surbiton seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Alison Riske 2 6 6
Conny Perrin 0 2 4
femei simplu Iarbă United Kingdom Nottingham seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Calificare
Irina Falconi 2 7 6 6
Naiktha Bains 1 60 77 2
10.06.18
Calificare
Valeria Savinykh 2 6 7 6
Lizette Cabrera 1 73 5 3
10.06.18
Calificare
Danielle Lao 2 6 6
Jaimee Fourlis 0 3 2
10.06.18
Calificare
Saisai Zheng 2 6 6
Ella Taylor 0 3 4
10.06.18
Calificare
Elena Gabriela Ruse 2 6 3 6
Tara Moore 1 2 6 4
10.06.18
Calificare
Katie Swan 2 2 6 6
Paula Badosa Gibert 1 6 2 1
femei dublu Zgura Croatia Bol seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Mariana Duque-Marino/Yafan Wang 2 6 7
Silvia Soler-Espinosa/Barbora Stefkova 0 3 5
femei dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
10.06.18
Finală
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 6 6
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 0 3 3
<