Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Julien Benneteau 2 7 4 7
Simone Bolelli 1 64 6 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tim Smyczek 2 6 3 7
Mikhail Kukushkin 1 4 6 65
16.06.18
1-a rundă de calif.
Marius Copil 2 6 3 6
Edward Corrie 1 4 6 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
John Millman 2 3 6 7
Nicolas Mahut 1 6 3 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yuki Bhambri 2 4 6 6
James Ward 1 6 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mackenzie Mcdonald 2 6 5 6
Bjorn Fratangelo 1 3 7 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Thanasi Kokkinakis 2 7 7
Pierre-Hugues Herbert 0 65 65
16.06.18
1-a rundă de calif.
Taylor Harry Fritz 2 6 3 6
Lorenzo Sonego 1 2 6 1
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Almaty Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Jurij Rodionov 2 7 6
Pedja Krstin 0 5 2
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F1 (Havre) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Constantin Christ 2 6 6
Nicolas Van Gasse 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Luis Erlenbusch 2 6 6
Ramy Ezat 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Javier Araya 2 6 6
Jean Collinet 0 0 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ian O'Jon 2 6 6
Teodor Vigelle 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Maxime Vandendooren 2 7 6
William Schneider 0 65 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jakub Wojcik 2 6 6
Gauthier Cappello 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Raphael Calzi 2 6 6
Santiago Alvarez 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Patricio Gomez 2 6 6
Jordan Decloet 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jack Molloy 2 6 6
Maxime Lapraille 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel De Jonge 2 6 6
Paul Barretto 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Guillaume Dermiens 2 6 6
Charles Tzicas 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dominic Barretto 2 7 2 6
Goran Duquesne 1 61 6 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Stratton Gilmore 2 6 7
Thomas Heine 0 2 65
16.06.18
1-a rundă de calif.
Felix Romeo 3 6 6 def.
Cade Birrell 0 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Gabriel Sanchez 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tom Pisane 2 6 6
Loris Lozano 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Harri Heliovaara 2 6 6
Hans Hach Verdugo 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jordi Samper-Montana 2 6 6
Maxime Tabatruong 0 4 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tak Khunn Wang 2 6 6 6
Luis David Martinez 1 2 72 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sebastian Fanselow 2 7 6
Alexis Musialek 0 5 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Romain Arneodo 2 6 7
Florent Diep 0 1 61
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 6 6
Tony Bourcet 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
David Vega Hernandez 2 3 6 6
Robin Kern 1 6 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gregoire Jacq 2 7 6
Germain Gigounon 0 5 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Aleksandar Vukic 2 6 6
Marc Castellana 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Maxime Mora 2 2 6 7
Hugo Grenier 1 6 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Dorian Descloix 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Pierre Faivre 2 6 6
Valewis Simpson 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jules Okala 2 6 6
Julien Pachot 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Corentin Denolly 2 2 7 6
Samuel Brosset 1 6 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mikael Ymer 2 6 6
Roberto Maytin 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Zizou Bergs 2 6 6
Corentin Gauche 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Caltanissetta Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Matteo Donati 2 0 6 6
Attila Balazs 1 6 4 4
16.06.18
Semifinală
Jaume Antoni Munar Clar 2 3 7 7
Dennis Novak 1 6 5 66
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Fergana Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Konstantin Kravchuk 2 6 7
Timur Khabibulin 0 1 66
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sergey Betov 2 6 6
Evgeny Tyurnev 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Saketh-Sai Myneni 2 6 6
Kaichi Uchida 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Gerard Granollers 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Shalva Dzhanashia 2 6 6 6
Sharobiddin Abzalov 1 0 74 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Aslan Karatsev 2 6 6
Pavel Kotov 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vladyslav Manafov 2 6 6
Yaraslav Shyla 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Arjun Kadhe 2 6 6
Roman Khassanov 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sidharth Rawat 2 6 6
Sagadat Ayap 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Altug Celikbilek 2 7 6
Grigoriy Lomakin 0 64 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
N. Vijay Sundar Prashanth 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Roman Safiullin 2 4 6 6
Mikhail Elgin 1 6 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tung-Lin Wu 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Saida'Lo Saidkarimov 2 6 6
Vladimir Polyakov 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kristian Lozan 2 6 7
Lucas Catarina 0 3 67
16.06.18
1-a rundă de calif.
Aziz Dadabaev 1 0 2
Pavel Tsoy retragere 0 6 3
bărbaţi simplu Zgura France France F10 (Toulouse) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Francois-Arthur Vibert 2 6 6
Valentin Masse 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Luciano Doria 2 6 7
Theo Arribage 0 2 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Joffrey De Schepper 2 3 7 6
Alexis Boureau 1 6 5 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Iliev 2 6 7
Julien Dando 0 4 62
16.06.18
1-a rundă de calif.
Franco Feitt 2 4 6 6
Changli Zhang 1 6 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Thibault Cancel 2 6 6
Loic Blanco 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alberto Romero De Avila Senise 2 6 6
Hugo Cazaban 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Enzo Le Seguillon 0 2 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Damien Lozano 2 6 6
Alexey Nesterov (1998) 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Amaury Delmas 2 4 6 6
Thiago Agustin Tirante 1 6 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Simon Reveniau 0 4 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alen Avidzba 2 6 6
Nathan Lavanchy 0 0 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Allan Deschamps 2 6 7
Samm Butler 0 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lilian Marmousez 2 3 6 6
Hugo Pontico 1 6 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Lecoutre 2 6 6
Louis Dussin 0 2 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Giovanni Mpetshi Perricard 2 7 6
Daniil Zarichanskyy 0 5 2
bărbaţi simplu Zgura Germany Germany F4 (Kaltenkirchen) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nico Matic 2 6 6
Michel Hopp 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Roy De Valk 2 6 6
Alexander Zyryanov 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vadym Kalyuzhnyy 2 6 6
Edoardo Graziani 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ondrej Krstev 2 6 6
James Markiewicz 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kai Wehnelt 2 6 6
Jason Jeremy Hildebrandt 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Flemming Peters 2 6 6
Gustav Pettersson 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Caspar Schuetze 2 6 0 6
Bennet Stephan 1 4 6 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Hasan Ibrahim 2 6 7
Martins Rocens 0 3 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Patrick Mayer (GER) 2 6 6
Noah Prehn 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Adrian Kohler 2 6 6
Marcus Mansson 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yanik Kaelin 2 6 6
Marco Neubau 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Niclas Braun 2 6 6
Adrian-Benedikt Alhorn 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Morr 2 6 6
Fynn Lohse 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Patrik Hartmeier 2 6 6
Friedrich Levin Sommerwerck 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Linus Krohn 2 7 6
Mauricio Alvarez-Guzman 0 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Matthew Dellavedova 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 4 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Daniil Klimov 2 6 6
Hendrik Jebens 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Karlo Cubelic 2 6 6
Pelle Boerma 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Juri Reckow 2 7 7
Adrian Oetzbach 0 5 65
16.06.18
1-a rundă de calif.
August Holmgren 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Vincent Jonah Strauch 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Pietro Pirolt 2 6 6
Jan Kubicek 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Van Nieuwenhove 2 7 6
Marek Flinner 0 63 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Philipp Storjohann 2 7 6
Sebastian Schoenholz 0 65 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jordi Walder 2 6 7 6
Denis Kapric 1 75 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sergei Pogosian 2 7 6
Edvin Gustafsson 0 5 3
bărbaţi simplu Iarbă Germany Halle seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mikhail Youzhny 2 7 6
Ruben Bemelmans 0 64 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Denis Istomin 2 4 7 7
Gilles Simon 1 6 67 65
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lukas Lacko 2 7 7
Ivo Karlovic 0 65 62
16.06.18
1-a rundă de calif.
Matthias Bachinger 2 5 7 7
Vasek Pospisil 1 7 63 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yannick Maden 2 2 7 6
Evgeny Donskoy 1 6 5 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Denis Kudla 2 6 6
Guido Pella 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nikoloz Basilashvili 2 6 6
Elias Ymer 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Matteo Berrettini 2 6 7 7
Dustin Brown 1 75 65 64
bărbaţi simplu Hard Guam Guam F1 (Tumon) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Calificare
Ryotaro Matsumura 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Worarin Kumthonkittikul 2 7 6
Tomonori Minakawa 0 5 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kento Tagashira 2 6 6
Tomokazu Furukawa 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Masayoshi Ono 2 6 6
Camden Camacho 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nicholas Kamisar 2 6 6
Chak Lam Coleman Wong 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alex Brenner 2 5 7 6
Winter Meagher 1 7 5 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jesse Delaney 2 6 6
Emil Christian Penafiel 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Teppei Uesugi 2 6 6
Albert Creixell Gine 0 1 1
16.06.18
Calificare
James Ibrahim 2 6 6
Geojun Wu 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Derek Okuhama 2 6 6
Luan Nguyen 0 3 2
16.06.18
Calificare
Sam Ryan Ziegann 2 6 6
Anuj Anil Patel 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yasunori Hashikawa 2 6 6
Douglas Geiwald 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F4 (Gyula) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Lenny Hampel 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 1 4
16.06.18
Semifinală
Mate Valkusz 2 6 6 6
Tim Van Rijthoven 1 75 2 4
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F5 (Budapest) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mike Urbanija 2 6 6
Mark Keki 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 6
Tomas Jirousek 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Eduardo Dischinger 2 6 6
Nick Cmager 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Peter Sallay 0 2 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Strahinja Rakic 2 6 6
Martin Zeljenka 0 2 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Besir Durguti 2 6 6
Alen Csogor 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gergely Madarasz 2 6 6
Daniel Khin 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Daniel Szebeni 0 0 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Kopeinigg 2 6 6
Nicholas Jovanovski 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Andre Biro 2 6 6
Peter Balla 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 6
Balazs Balassa 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Richard Dulganov 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dan Dowson 2 6 3 6
Aleksa Daskalovic 1 3 6 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Samuel Hodor 2 6 6
Marcell Bartakovics 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Roman Boychuk 2 6 7
Luka Stojanovic (SRB) 0 2 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dancu 2 6 4 6
Andras Necz 1 4 6 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 6
Tom Asic Kovac 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Petr Nouza 2 6 6
Tino Kovacic 0 2 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Philip Bachmaier 2 6 6
Oliver Varga-Toth 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
David Damian Brna 2 6 6
Tommy Szendrei 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Gergo Potz Nagy 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Gabriel Diaz Freire 0 3 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Marko Ilic 2 6 6
Matyas Metyko 0 0 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 7 6
Aljaz Radinski 0 5 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Adam Torocsik 2 6 6
Nimrod Farkas 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nemanja Subanovic 2 6 6
Dominik Kisantal 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
David Szeri 2 6 6
Ramon Del Olmo Diaz 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Patrik Koczka 2 7 6 6
Milan Radojkovic 1 5 72 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Bodin Zarkovic 2 6 6
Davud Amirov 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Luka Markovic 2 6 3 7
Samuel Grman 1 4 6 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ivan Noel Hornung 1 6 2 7
Filip Kucbel retragere 0 7 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Peter Fajta 2 6 6
Joshua Tran 0 2 3
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Ilkley Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Go Soeda 2 6 6
Christopher Eubanks 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
John-Patrick Smith 2 7 6
Lloyd Harris 0 63 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Salvatore Caruso 2 6 3 6
Evan King 1 4 6 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lloyd Glasspool 2 7 6
Andrew Whittington 0 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Stefano Napolitano 2 5 6 6
Dominik Koepfer 1 7 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Filip Peliwo 2 5 6 6
Christian Harrison 1 7 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Marc Polmans 2 5 7 6
Illya Marchenko 1 7 65 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Noah Rubin 2 6 6
Jonathan Gray 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Akira Santillan 2 6 2 6
Corentin Moutet 1 2 6 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kamil Majchrzak 2 3 7 7
Hubert Hurkacz 1 6 5 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Billy Harris 2 6 7 6
Finn Bass 1 75 64 2
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F10 (Kiryat seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Guy Michelevitz 2 6 6
Rotem Sobol 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Scott Duncan 2 6 6 7
Vladislav Ivanov 1 4 74 62
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Eitan Dray 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Cameron Green 2 6 6
Morten Lyngbaek 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Costantinos Christoforou 2 6 6
Amit Cohen 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Omer Yeshaya 2 6 6
Scott Goldner 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Barnaby Smith 2 6 6
Matheus Comunello 0 0 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ori Maior 2 6 7
Shahar Gabay 0 3 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Itamar Lavie 1 4
Michael Boguslavsky retragere 0 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Guy Dagan 2 6 2 6
Nir Vodavoz 1 2 6 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ran Amar 2 6 6
Saar Rogovski 0 0 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Itay Shpindler 2 6 6
Mattan Kermish 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nevo Gabriely 2 6 6
Ajinkya Nanasaheb Bachhav 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Noah Schachter 2 6 6
Tal Bitton 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Adam Levi 2 6 6
Omer Touchmair 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Leonardo Schmitz Frederico 2 6 7
Amit Kakon 0 0 62
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F9 (Netanya) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Edan Leshem 2 6 6
Alessandro Bega 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F14 (Bergamo) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Riccardo Bellotti 2 6 6
Nik Razborsek 0 4 3
bărbaţi simplu Carpet Japan Japan F8 (Akishima) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Rio Noguchi 2 6 6
Gengo Kikuchi 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F2 (Gyeongsan) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Yunseong Chung 2 6 5 6
Jae Hwan Kim 1 4 7 2
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F3 (Daegu) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Oh-Hee Kwon 2 6 6
Ki Su Jung 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Hyung-Chan Lim 2 6 6
Seung Dong Kim 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yong-Kyu Lim 2 6 6
Hyun Woo Cho 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ju-Hae Moon 2 6 6
Seung Heon Hong 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Young-Hoon Jeong 2 6 6
Sung Jun Park 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Seungri Choi 1 2
Daniel Yoo retragere 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Seunghun Shin 2 7 7
Loic Ratsaratany 0 610 63
16.06.18
1-a rundă de calif.
Hyeong Don Kim 2 6 6
A-Ram Kim 0 3 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jae Won Yun 2 6 5 6
Cheong Hwi Kim 1 0 7 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dae-Hee Lee 2 6 6
Seong-Woon Yu 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ku Keon Kang 2 6 7
Sung Hun Kim 0 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Woo Hyeok Jang 2 6 6
Jonghun Lee 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Hyung Sung Choi 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ilsang Yoon 2 6 6
Dong Ju Kim 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tae Wan Kim 2 6 6
Eun Sik Um 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Seong Jae Han 2 3 6 6
Dukyoung Kim 1 6 4 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jaewon Jun 2 6 6
Jae-Min Seol 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jun Sang Park 2 6 6
Jung Hoon Kim 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Hyeon Il Jung 2 6 6
Jun Su Kim 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jaeheon Yoon 2 6 6
Dylan Seong-Kwan Kim 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dong Woon Kang 1 6 3 3
Seong Yong Han retragere 0 3 6 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Seounghun Lee 2 6 6
Geon Ju Shin 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Seon Yong Han 2 6 6
Donghwi Shin 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Chukang Wang 2 6 6
In Kyo Jeong 0 3 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mitchell Thomas Mcdaniels 2 6 6
Jin Sung Han 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sanhui Shin 2 6 6
Byeonghun Kim 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Woo Young Lee 1 6 1
Yu-Seob Kim retragere 0 4 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Minjong Park 2 6 6
Sang-Yuop Kim 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Geun Jun Kim 2 6 6
Jaeyoung Park 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Seung Jun Lee 2 6 6
Seung Woo Oh 0 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dong Hyun Lee 1 3 6 1
Gwang Hyeon Cho retragere 0 6 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Wonbok Lee 2 4 6 6
Aoi Kambara 1 6 3 0
bărbaţi simplu Zgura Italy L'Aquila Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Walter Trusendi 2 5 6 6
Corrado Summaria 1 7 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Claudio Fortuna 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Giorgio Portaluri 2 6 6
Igino Celiberti 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Agustin Velotti 2 6 6
Raul Brancaccio 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Riccardo Bonadio 2 6 6 6
Enrico Iannuzzi 1 77 3 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gianluca Mager 2 7 6
Marco Bortolotti 0 63 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gianluca Di Nicola 2 7 6
Christian Lindell 0 5 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Johannes Haerteis 2 1 7 7
Jordan Correia Passos Do Carmo 1 6 61 60
16.06.18
1-a rundă de calif.
Pietro Licciardi 2 6 6
Andrea Picchione 0 4 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Zhizhen Zhang 2 7 6
Manuel Sanchez 0 5 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Davide Galoppini 2 6 6
Alessio De Bernardis 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Andrea Vavassori 2 6 4 7
Giorgio Ricca 1 1 6 62
16.06.18
1-a rundă de calif.
Liam Caruana 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Hassan 2 2 6 6
Antonio Massara 1 6 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Gianluca Centi Pizzutilli 0 0 1
bărbaţi simplu Zgura France Lyon Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Johan Sebastien Tatlot 2 7 6
Roberto Marcora 0 61 2
16.06.18
Semifinală
Felix Auger Aliassime 2 6 7
Miomir Kecmanovic 0 2 66
bărbaţi simplu Iarbă Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Roger Federer 2 6 6 7
Nick Kyrgios 1 72 2 65
16.06.18
Semifinală
Milos Raonic 2 6 7
Lucas Pouille 0 4 63
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Nottingham Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Daniel Evans 2 4 6 6
Marcel Granollers 1 6 2 3
16.06.18
Semifinală
Alex De Minaur 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Slovakia Poprad Tatry Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Frank Dancevic 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 0 1
16.06.18
2-a rundă de calif.
Frank Dancevic 2 6 6
Vit Kopriva 0 4 2
16.06.18
2-a rundă de calif.
Andreas Haider-Maurer 2 6 6
Tomas Liska 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Andreas Haider-Maurer 2 6 7
Robert Galloway 0 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Niels Desein 2 6 6
Peter Samosi 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Artem Smirnov 2 6 6
Tomas Vanko 0 0 0
16.06.18
2-a rundă de calif.
Artem Smirnov 2 1 6 6
Artem Dubrivnyy 1 6 3 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Michal Konecny 1 6
Vladimir Uzhylovsky retragere 0 4
16.06.18
2-a rundă de calif.
Jan Satral 2 6 7
Michal Konecny 0 3 62
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jan Satral 2 6 6
Marek Gengel 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Peter Goldsteiner 2 6 4 6
Samuel Puskar 1 3 6 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
David Poljak 2 6 4 6
Ivo Klec 1 2 6 3
16.06.18
2-a rundă de calif.
David Poljak 2 6 6 6
Peter Goldsteiner 1 0 76 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Robin Stanek 2 6 6
Pawel Cias 0 4 3
16.06.18
2-a rundă de calif.
Robin Stanek 2 6 6
George Botezan 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Thomas Statzberger 2 6 7
Michal Dembek 0 4 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Pavel Nejedly 2 6 6
Dominik Kellovsky 0 1 3
16.06.18
2-a rundă de calif.
Pavel Nejedly 2 6 5 7
Thomas Statzberger 1 2 7 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
George Botezan 2 6 1 6
Goran Markovic 1 3 6 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Patrik Rikl 2 6 6
Fernando Romboli 0 4 3
16.06.18
2-a rundă de calif.
Patrik Rikl 2 6 5 7
Niels Desein 1 2 7 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Petr Michnev 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vit Kopriva 2 6 6
Karl Friberg 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tomas Liska 2 6 6
Andrej Krejcik 0 0 1
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F9 (Povoa seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Quentin Gueydan 2 6 6
Gabriele Moghini 0 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alexander Jhun 2 4 6 6
Francisco Oliveira 1 6 3 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tiago Rodrigo Fernandes 2 6 6
Joao Guerra 0 0 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Rayane Oumaouche 2 2 6 6
Manuel Almeida 1 6 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Duarte Vale 2 6 6
Martim Vilela 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Pedro Gabriel Rodrigues 2 7 6
Guilherme Valdoleiros 0 63 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ben Jones 2 6 6
Tomas Antonio Serrano Luis 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alexander Donski 2 2 6 6
Russell Henderson 1 6 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Goncalo Ferreira 2 6 7
Mathieu Scaglia 0 3 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Niklas Schell 2 7 6
Tomas Curras Abasolo 0 63 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Afonso Portugal 2 6 6
Guilherme Silva (POR) 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Paulo Fernandes 1 w/o
Mislav Bosnjak 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Roberts Grinvalds 2 6 7
Joao Ferreira 2002 0 1 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lucas Gessner 2 2 6 7
Miguel Semedo 1 6 3 64
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jason Kros 2 6 6
Eduardo Cabral 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Tiago Torres 2 6 6
Evan Morgan 0 3 4
bărbaţi simplu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Richard Gasquet 2 6 6 6
Bernard Tomic 1 4 76 2
16.06.18
Semifinală
Jeremy Chardy 2 6 7
Matthew Ebden 0 4 5
bărbaţi simplu Hard Spain Spain F15 (Martos) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Clement Geens 2 7 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 5 4
16.06.18
Semifinală
Sumit Sarkar 2 6 6
Diego-Jose Manrique-Velazquez 0 1 4
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F23 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Hady Habib 0 4 0
16.06.18
Semifinală
Frederico Ferreira Silva 2 6 6 6
Nicolo Turchetti 1 70 4 3
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F24 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Gennaro Orazzo 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ameur Ben Hassen 2 6 6
Alex Blanchar 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Arturs Lazdins 2 6 7
Jan Simon Vrbsky 0 1 63
16.06.18
1-a rundă de calif.
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 0 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Quentin Coulaud 2 6 6
Mason Recci 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lucas Poullain 2 6 6
Maxim Krapivin 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Pablo Irigaray Guarne 2 2 6 6
Brian Bencic 1 6 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 1 5
Francesco Garzelli retragere 0 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sam Taylor 2 3 6 6
Ezequiel Agustin Santalla 1 6 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Milos Nikolic 2 6 6
Aleksa Djordjevic 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Arturo Schmidt 2 6 6
Anton Desyatnik 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kody Pearson 2 6 6
Juan Manuel Lopez 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sorin Andrei Iordache 2 6 6
Danut Cuc 0 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Giovanni Calvano 2 6 6
Akram El Sallaly 0 3 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 7 6
Edoardo Lamberti 0 66 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Jera Staley 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Robertas Vrzesinski 2 6 6
Bastien Kolly 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Luca Tomasetto 2 6 6
Kevin Portmann 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alexey Baryshev 2 6 6
Gabriel Schlatter 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sergio Barranco 2 6 6
Simohamed Hirs 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Rayane Roumane 2 6 6
Marouan Ferchichi 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ahmed Amine Herress 2 6 6
Ruben Busch 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 6
Diego Fernandez Flores 0 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Damien Wenger 2 6 6
Vito Dell'Elba 0 2 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mohamed Zakaria Khalil 2 6 7
Luka Todorovic 0 3 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gianluca Acquaroli 2 6 6
Wassily Philip Leon Moritz 0 2 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 4 6
Harrison Lombe 1 2 6 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Florent Bax 2 6 6
Lluis Dolz 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Koonwar Gupta 0 0 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Garrett Johns 2 6 6
Francisco Lautaro Mendoza 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Miles Jones 2 6 6
Uladzislau Zhuk 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Giles Hussey 2 4 7 7
Samy Grace 1 6 65 5
bărbaţi simplu Hard USA USA F13 (Winston seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Michael Redlicki 2 6 7
Karue Sell 0 4 5
16.06.18
Semifinală
Petros Chrysochos 2 4 7 6
Alexander Ritschard 1 6 65 2
bărbaţi simplu Zgura USA USA F14 (Buffalo) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Deiton Baughman 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 1 3
16.06.18
Semifinală
Alex Rybakov 2 6 6
Lucas Gomez 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Zimbabwe Zimbabwe F3 (Harare) seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Takanyi Garanganga 2 6 6
Benjamin Lock 0 1 4
femei simplu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Estrella Cabeza-Candela 2 6 6 7
Sara Cakarevic 1 72 3 5
16.06.18
Semifinală
Aliona Bolsova 2 6 6
Olga Saez Larra 0 4 4
femei simplu Zgura Germany Essen seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Mandy Minella 2 7 4 6
Cindy Burger 1 5 6 4
femei simplu Hard Republic of Korea Gyeongsan seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Hanna Chang 2 6 6
Satsuki Koike 0 2 4
16.06.18
Semifinală
Eri Shimizu 1 7 2 4
Ho Ching Wu retragere 0 6 0
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Fernanda Brito 2 2 6 6
Mallaurie Noel 1 6 2 1
16.06.18
Semifinală
Natalia Siedliska 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 4 4
femei simplu Zgura Hungary Hodmezovasarhely seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Mariana Duque-Marino 2 4 7 6
Irina Maria Bara 1 6 5 2
femei simplu Hard Hongkong Hong Kong seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ashmitha Easwaramurthi 2 6 6
Sarah Pang 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yan-Tung Ki 2 6 6
Hong Kiu Kwok 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Wing Kiu Jacqueline Lam 2 6 7 6
Hsin-Yuan Shih 1 71 5 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yi Tsen Cho 2 6 6
Avril Look 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Justine Sophie Kwan Tung Leong 2 6 6
Yulia Starodubtsewa 0 3 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alicia Yue 2 7 7
Mary Aubrey Calma 0 63 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Wing Ka Lin 2 2 6 6
Chui Kei Leung 1 6 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Hikaru Sato 2 6 6
Jiahuan He 0 4 4
femei simplu Zgura Switzerland Klosters seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Samantha Koelliker 2 6 3 6
Dominique Meyer 1 2 6 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yana Morderger 2 6 6
Annabel Schoen 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Arlinda Rushiti 2 6 6
Lea Aiche 0 0 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Johana Markova 2 6 6
Alina Granwehr 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Chiara Merico 1 6 2
Martina Gaemperle retragere 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Yuki Naito 2 7 6
Corina Mader 0 5 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Melody Hefti 2 6 6
Alessandra Polese 0 4 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Michele Temperli 2 6 6
Radina Rakic 0 3 2
femei simplu Hard Japan Kofu seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Misaki Doi 2 6 6
Mai Hontama 0 2 2
16.06.18
Semifinală
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Shiori Fukuda 0 2 2
femei simplu Iarbă United Kingdom Manchester seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Ons Jabeur 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 2 4
16.06.18
Semifinală
Sara Sorribes Tormo 2 7 6
Ysaline Bonaventure 0 64 1
femei simplu Zgura Slovenia Maribor seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Irina Ramialison 2 3 6 6
Pia Konig 1 6 3 1
16.06.18
Semifinală
Xin Yu Wang 2 7 7
Victoria Kan 0 63 67
femei simplu Zgura Belarus Minsk seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Katyarina Paulenka 2 6 6
Margaux Bovy 0 4 3
femei simplu Zgura France Montpellier seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Virginie Razzano 2 6 5 6
Philippine Picard 1 2 7 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Julie Gervais 2 6 1 6
Maelys Bougrat 1 2 6 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Eduarda Piai 2 6 6
Emma Mazzoni 0 0 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Marie Temin 2 6 6
Tiphanie Fiquet 0 0 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lea Tholey 2 6 6
Mathilde Dury 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lou Adler 2 6 6
Darya Lebesheva 0 3 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Rebeca Pereira 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Maria Patrascu 2 5 6 6
Marie Villet 1 7 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Barbara Gatica 2 6 6
Melina Ferrero 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lara Salden 2 6 6
Maissane Aik Haymoz 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Emma Lene 2 6 6
Marie Cerezo 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Salma Djoubri 2 6 6
Maud Vigne 0 4 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Agnes Brun 2 3 7 6
Camille Sireix 1 6 60 4
femei simplu Carpet Portugal Obidos seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Lulu Sun 0 2 2
16.06.18
Semifinală
Dejana Radanovic 2 7 6
Berfu Cengiz 0 5 2
femei simplu Zgura Italy Padova seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Fiona Ferro 2 6 6
Georgia Brescia 0 1 2
16.06.18
Semifinală
Liudmila Samsonova 2 6 4 6
Martina Di Giuseppe 1 2 6 2
femei simplu Zgura Czech Republic Prerov seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Gabriela Pantuckova 2 6 6
Magdalena Pantuckova 0 4 0
femei simplu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Kirsten Flipkens 2 7 6 6
Viktoria Kuzmova 1 5 77 4
16.06.18
Semifinală
Aleksandra Krunic 2 2 7 7
Coco Vandeweghe 1 6 64 61
femei simplu Zgura Italy Sassuolo seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Natalie Barbir 2 6 6
Martina Zara 0 3 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alessia Bianchi 2 6 6
Valentina Losciale 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Fabiana Marmiroli 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Chiara De Vito 2 6 6
Alice Gubertini 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Gaia Squarcialupi 2 7 7
Lian Benedejcic 0 5 62
16.06.18
1-a rundă de calif.
Maria Vittoria Viviani 2 7 6
Maria Aurelia Scotti 0 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Monica Cappelletti 2 6 6
Sara Gambogi 0 3 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sofia Mariotto 2 7 6
Carlotta Romito 0 64 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Camilla Abbate 2 6 6
Debora Ginocchio 0 1 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Bianca Vitale 2 1 6 6
Alessia Di Pietro 1 6 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Enola Chiesa 2 6 6
Andrea Agostina Farulla Di Palma 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Chiara Fermi 2 7 6
Arianna Zucchini 0 67 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alice Zapolla 2 6 7
Caterina Pantoli 0 3 63
16.06.18
1-a rundă de calif.
Mihaela Djakovic 2 6 7
Chiara Girelli 0 3 60
16.06.18
1-a rundă de calif.
Caterina Greco 2 6 6
Alessia Soncini 0 4 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Alice Vicini 2 6 6
Alessandra Mazzola 0 1 1
femei simplu Hard Singapore Singapore seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Julia Glushko 2 1 6 6
Risa Ozaki 1 6 1 4
femei simplu Hard USA Sumter seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Alize Lim 2 6 5 6
Ashley Lahey 1 4 7 3
16.06.18
Semifinală
Taylor Townsend 2 6 7
Gail Brodsky 0 2 64
femei simplu Iarbă United Kingdom Birmingham seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kateryna Bondarenko 2 6 7
Tara Moore 0 0 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kristyna Pliskova 2 6 7
Alexandra Cadantu 0 2 61
16.06.18
1-a rundă de calif.
Camila Giorgi 2 6 7
Kurumi Nara 0 4 61
16.06.18
1-a rundă de calif.
Conny Perrin 2 6 6
Francoise Abanda 0 0 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dalila Jakupovic 2 7 4 7
Jasmine Paolini 1 65 6 66
16.06.18
1-a rundă de calif.
Kristie Ahn 2 6 7
Fanny Stollar 0 2 610
16.06.18
1-a rundă de calif.
Eugenie Bouchard 2 7 6
Caroline Dolehide 0 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sachia Vickery 2 6 6
Tamara Korpatsch 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Katy Dunne 2 0 6 6
Natalia Vikhlyantseva 1 6 2 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jennifer Brady 2 4 6 7
Denisa Allertova 1 6 4 63
16.06.18
1-a rundă de calif.
Bernarda Pera 2 6 6
Veronica Cepede Royg 0 2 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Oceane Dodin 2 6 7
Samantha Murray 0 3 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Priscilla Hon 2 6 3 6
Ankita Raina 1 3 6 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Vera Lapko 2 6 6
Jessica Pegula 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jodie Anna Burrage 2 7 6
Bojana Jovanovski 0 65 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sofya Zhuk 2 6 7
Sesil Karatantcheva 0 4 5
femei simplu Iarbă United Kingdom Nottingham seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Johanna Konta 2 6 6
Donna Vekic 0 2 3
16.06.18
Semifinală
Ashleigh Barty 2 6 6
Naomi Osaka 0 3 4
femei simplu Zgura Sweden Ystad seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Marina Yudanov 2 7 6
Molly Helgesson 0 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Katarzyna Kawa 2 6 6
Katerina Filip 0 3 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Joana Eidukonyte 2 6 6
Rebecca Ehn 0 4 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Cristina Adamescu 2 6 7
Alexandra Viktorovitch 0 3 5
16.06.18
1-a rundă de calif.
Anna Danilina 2 6 6
Maria Petrovic 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Dasha Ivanova 2 6 6
Matilda Lenngren 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Raveena Kingsley 2 6 6
Sydney Berlin 0 1 1
16.06.18
1-a rundă de calif.
Emilie Francati 2 6 6
Hanna Schmidt Axelsson 0 1 0
16.06.18
1-a rundă de calif.
Jessie Aney 2 3 6 7
Anette Munozova 1 6 4 61
16.06.18
1-a rundă de calif.
Ida Jarlskog 2 6 6
Julita Saner 0 1 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Lisa Zaar 2 1 7 6
Andreea Ghitescu 1 6 5 4
16.06.18
1-a rundă de calif.
Malene Helgo 2 6 6
Maja Radenkovic 0 3 2
16.06.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Kulikova 2 6 6
Louise Brunskog 0 2 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Zoe Kruger 2 6 6
Julia Lovqvist 0 1 3
16.06.18
1-a rundă de calif.
Sofia Nami Samavati 2 6 6
Pei Hsuan Chen 0 2 4
bărbaţi dublu Zgura Italy Caltanissetta Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 2 7 7
Blaz Rola/Jiri Vesely 0 64 65
bărbaţi dublu Zgura France Lyon Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Elliot Benchetrit/Geoffrey Blancaneaux 2 6 4 10
Cheng-Peng Hsieh/Luca Margaroli 1 3 6 7
bărbaţi dublu Iarbă Germany Stuttgart seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Robert Lindstedt/Marcin Matkowski 2 6 6 12
Marton Fucsovics/Mischa Zverev 1 3 77 10
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom Nottingham Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Frederik Nielsen/Joe Salisbury 2 7 6
Austin Krajicek/Jeevan Nedunchezhiyan 0 65 1
bărbaţi dublu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Dominic Inglot/Franko Skugor 2 7 7
Raven Klaasen/Michael Venus 0 63 5
femei dublu Iarbă Holland 's-Hertogenbosch seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Finală
Elise Mertens/Demi Schuurs 1 3
Kiki Bertens/Kirsten Flipkens retragere 0 3
femei dublu Iarbă United Kingdom Nottingham seturi 1 2 3 4 5
16.06.18
Semifinală
Alicja Rosolska/Abigail Spears 2 7 6
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 0 62 4
16.06.18
Semifinală
Mihaela Buzarnescu/Heather Watson 2 7 6
Lizette Cabrera/Irina Falconi 0 5 1
<