Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Julien Benneteau [q]  
Adrian Mannarino  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Novak Djokovic [WC]  
Grigor Dimitrov [2]  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Nick Kyrgios  
Kyle Edmund [7]  
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F1 (Havre) seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Ryan Nijboer  
Clement Geens [5]  
bărbaţi simplu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Stephane Robert [7WC]  
Roberto Marcora [SE]  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Tristan Lamasine [q]  
Kenny de Schepper  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Pedro Cachin  
Harri Heliovaara [LL]  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera [q]  
Felix Auger Aliassime [5]  
bărbaţi simplu Hard Canada Canada F3 (Calgary) seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
19:00
a 2-a rundă
A.j. Catanzariti [q]  
Junior A. Ore [8]  
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Fergana Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
08:00
a 2-a rundă
Saketh-Sai Myneni [q]  
Roberto Cid [7]  
21.06.18
08:00
a 2-a rundă
Nikola Milojevic [1]  
Evgeny Karlovskiy  
21.06.18
08:00
a 2-a rundă
Goncalo Oliveira [3]  
Cem Ilkel  
21.06.18
08:00
a 2-a rundă
Tung-Lin Wu [q]  
Yosuke Watanuki [8]  
bărbaţi simplu Zgura Germany Germany F4 (Kaltenkirchen) seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Sekou Bangoura [3]  
Tom Kocevar-Desman  
bărbaţi simplu Iarbă Germany Halle seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Roger Federer [1]  
Benoit Paire  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Florian Mayer [WC]  
Andreas Seppi  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Matthew Ebden [SE]  
Philipp Kohlschreiber [6]  
bărbaţi simplu Hard Guam Guam F1 (Tumon) seturi 1 2 3 4 5
22.06.18
01:00
Sfert de finală
Hiroyasu Ehara [1]  
Sho Katayama [5]  
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Ilkley Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Thomas Fabbiano [3]  
Alexander Bublik  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Peter Polansky [5]  
Tatsuma Ito  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Stefano Travaglia  
Michael Mmoh [7]  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Jason Murray Kubler  
Noah Rubin [q]  
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F15 (Sassuolo) seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Alessandro Ceppellini [q]  
Martins Podzus [6]  
bărbaţi simplu Zgura Italy L'Aquila Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Luca Vanni [8]  
Filippo Baldi [ALT]  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Gianluca Mager [LL]  
Facundo Bagnis [ALT]  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Roberto Carballes Baena [1]  
Daniel Elahi Galan  
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F24 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Ronald Slobodchikov [3]  
Robertas Vrzesinski [LL]  
femei simplu Hard Uzbekistan Fergana seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
08:00
a 2-a rundă
Anastasia Frolova  
Rutuja Bhosale [7]  
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Nadia Echeverria Alam  
Claudia Hoste Ferrer [6]  
femei simplu Zgura Spain Madrid seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Marina Bassols Ribera  
Tereza Mrdeza [7]  
femei simplu Iarbă Spain Mallorca seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Victoria Azarenka  
Lucie Safarova [7]  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Rebecca Peterson [q]  
Ajla Tomljanovic [q]  
21.06.18
11:00
a 2-a rundă
Antonia Lottner [q]  
Anastasija Sevastova [3]  
femei simplu Iarbă United Kingdom Birmingham seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Julia Goerges [5]  
Ashleigh Barty  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Lesya Tsurenko  
Darya Kasatkina [6]  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Daria Gavrilova  
Petra Kvitova [4]  
21.06.18
12:00
a 2-a rundă
Garbine Muguruza [1]  
Barbora Strycova  
femei simplu Indoor Hard Canada Victoria seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
20:00
a 2-a rundă
Leena Bennetto [q]  
Gail Brodsky  
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
Sfert de finală
Mike Bryan/Jack Sock  
Henri Kontinen/John Peers [2]  
bărbaţi dublu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
15:50
Sfert de finală
Harri Heliovaara/Henri Laaksonen  
Joao Domingues/Pedro Sousa  
bărbaţi dublu Hard Uzbekistan Fergana Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
Sfert de finală
Farrukh Dustov/Shonigmatjon Shofayziyev [WC]  
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov [2]  
bărbaţi dublu Iarbă Germany Halle seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
11:00
Sfert de finală
Dominic Inglot/Franko Skugor  
Nikola Mektic/Alexander Peya [2]  
femei dublu Iarbă United Kingdom Birmingham seturi 1 2 3 4 5
21.06.18
12:00
Sfert de finală
Timea Babos/Kristina Mladenovic [1]  
Vania King/Katarina Srebotnik  
<