Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Novak Djokovic 2 7 6
Jeremy Chardy 0 65 4
23.06.18
Semifinală
Marin Cilic 2 7 7
Nick Kyrgios 0 63 64
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Eastbourne seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Brands 2 6 7
Jack Sock 0 4 64
23.06.18
1-a rundă de calif.
Matteo Viola 2 4 6 6
Andrew Whittington 1 6 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Roberto Quiroz 2 3 6 6
Yannick Mertens 1 6 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Carlos Gomez-Herrera 2 6 6
Jan Choinski 0 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alessandro Bega 2 7 6
Ivan Nedelko 0 5 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jay Clarke 2 6 7
Marek Jaloviec 0 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Matteo Berrettini 2 6 6
Andrea Basso 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alex De Minaur 2 6 6
Jonathan Gray 0 1 3
bărbaţi simplu Iarbă Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Mikhail Youzhny 2 7 6
Frank Dancevic 0 62 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Blaz Kavcic 2 7 6
Riccardo Bellotti 0 60 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Koray Kirci 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 4 6
Yoshihito Nishioka 1 2 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Laurynas Grigelis 2 6 3 7
David Guez 1 2 6 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Filip Horansky 2 7 6
Duckhee Lee 0 5 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Taro Daniel 2 6 3 6
Marsel Ilhan 1 3 6 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ergi Kirkin 2 6 3 7
Radu Albot 1 2 6 64
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F1 (Havre) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Marvin Netuschil 2 7 6
Clement Geens 0 68 1
23.06.18
Semifinală
Jaume Pla Malfeito 2 7 6
Yann Marti 0 5 1
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F2 (Arlon) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Beaufort 2 6 7
Kevin Esteves 0 1 63
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ashot Mkrtchyan 2 0 6 6
William Schneider 1 6 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Oscar Matias Leiva Biason 2 6 6
Yannis Zekri 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Planchard 2 6 7
Maximilian Dietel 0 3 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Maximilien Sanson 2 6 6
Victor Huet 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jakub Wojcik 2 6 6
Nikola Vasic (BIH) 0 3 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Christophe Nickels 2 6 6
Lennart Melzer 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lucas Grego 2 6 6
Gabriel Sanchez 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Miguel Fernando Pereira 2 6 6
Thomas Schwencke Lindqvist 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Patricio Gomez 2 6 6
Ugo Jacquet 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marcel Marlon Sudzum 2 6 6
Ian O'Jon 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Louis Van Herck 2 4 6 6
Jean Collinet 1 6 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Karl William Wurth Mac-Leay 2 6 6
Alexandre Sitek 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Antoine Vincent 2 4 6 6
Alexandre Gravier 1 6 0 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Stratton Gilmore 2 6 6
Javier Araya 0 4 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Thomas Mercier 2 6 6
Jonathan Grolaux 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Scott Griekspoor 2 6 2 6
Stephane Robert 1 1 6 2
23.06.18
Semifinală
Felix Auger Aliassime 2 7 3 6
Thiemo de Bakker 1 62 6 1
bărbaţi simplu Hard Canada Canada F3 (Calgary) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Sfert de finală
Steven Diez 2 6 6
Tyler Lu 0 4 2
23.06.18
Sfert de finală
Thai Kwiatkowski 2 6 7 6
Junior A. Ore 1 75 5 4
23.06.18
Sfert de finală
Juan Carlos Manuel Aguilar 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Czech Republic F4 seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
2-a rundă de calif.
Gabor Borsos 2 6 6
Jan Galka 0 2 3
23.06.18
2-a rundă de calif.
Dominik Kellovsky 2 6 6
Martin Fekiac 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Samm Butler 2 6 6
Tomas Balazi 0 3 4
23.06.18
2-a rundă de calif.
Samm Butler 2 5 7 6
Adam Blecha 1 7 5 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Michael Paty 0 1 3
23.06.18
2-a rundă de calif.
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Vojtech Vlkovsky 0 2 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Roman Boychuk 2 5 6 6
Robert Steinhauser 1 7 1 0
23.06.18
2-a rundă de calif.
Roman Boychuk 2 6 6
Krystof Zapsky 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Yanik Kaelin 2 6 7
Dominik Langmajer 0 0 5
23.06.18
2-a rundă de calif.
Marek Gengel 2 3 6 6
Yanik Kaelin 1 6 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marcell Bartakovics 2 7 6
Jan Jermar 0 5 3
23.06.18
2-a rundă de calif.
Isa Mammetgulyyev 2 7 3 7
Daniel Vrba 1 5 6 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Isa Mammetgulyyev 2 6 6
Vojtech Jezek 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Frantisek Pechala 2 6 7
Gabriel Diaz Freire 0 1 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Vrba 2 6 6
Matthias Angerbauer 0 4 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Roberto Rosales 2 6 6
Vlad Corneliu Pop 0 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Adam Blecha 2 6 6
Samuel Grman 0 3 2
23.06.18
2-a rundă de calif.
Rio Noguchi 2 7 7
Antonin Stepanek 0 65 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sven Lah 2 6 6
Eric Tudor Adochitei Pandelea 0 1 0
23.06.18
2-a rundă de calif.
Sven Lah 2 6 6
Roberto Rosales 0 4 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Antonin Stepanek 2 6 6
Dominik Kovar 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Martin Fekiac 2 6 7
Agustin Maria Gascia 0 1 63
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Roman Drasil 0 0 0
23.06.18
2-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Martin Krumich 0 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marek Podlesak 2 6 6
Thomas Susen 0 3 3
23.06.18
2-a rundă de calif.
Michael Vrbensky 2 6 6
Frantisek Pechala 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Paty 2 6 6
Patrik Lapin 0 3 0
23.06.18
2-a rundă de calif.
Daniel Paty 2 7 6
Marcell Bartakovics 0 5 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jiri Jenicek 2 6 6
Roman Arendar 0 4 4
23.06.18
2-a rundă de calif.
Tomas Machac 2 6 6
Marek Podlesak 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tomas Machac 2 6 6
Filip Kucbel 0 2 2
23.06.18
2-a rundă de calif.
Guido Ivan Justo 2 6 6
Jiri Jenicek 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Guido Ivan Justo 2 7 7
Duje Ajdukovic 0 64 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jan Galka 2 6 6
Radek Cyprich 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 5 7 6
Patrik Jancovic 1 7 5 2
23.06.18
2-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 6 6
Ken Onishi 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Lucas Cyprich 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tomas Jirousek 2 7 6
Patrik Hartmeier 0 64 3
23.06.18
2-a rundă de calif.
Tomas Jirousek 2 7 6
Tomas Liska 0 67 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Martin Krumich 2 6 6
Artur Kulibaba 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Krystof Zapsky 2 6 6
Frantisek Simon 0 1 2
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Fergana Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Egor Gerasimov 0 4 4
23.06.18
Semifinală
Nikola Milojevic 2 6 5 6
Saketh-Sai Myneni 1 4 7 0
bărbaţi simplu Zgura France France F10 (Toulouse) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Fabien Reboul 2 6 6
Pascal Meis 0 2 2
23.06.18
Semifinală
Alen Avidzba 2 6 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 1 75 1 4
bărbaţi simplu Zgura France France F11 (Montauban) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Luciano Doria 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Paul Cayre 2 6 7
Jerome Catalan 0 1 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Iliev 2 6 6
Hugo Cazaban 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lucas Bouquet 2 6 6
Romain Rodriguez 0 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Thomas Duche 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexandre Peyrot 2 6 6
Amaury Delmas 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Ferrando 2 6 3 7
Changli Zhang 1 4 6 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Damien Lozano 2 7 2 6
Alexis Boureau 1 5 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Adria Soriano Barrera 2 6 4 6
Luca Sanchez 1 3 6 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Paul Gueye 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ugo Blanchet 2 6 6
Ivan Trevisiol 0 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 6
Sean Cuenin 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Theo Arribage 2 6 7
Yahor Yatsyk 0 3 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Thiago Agustin Tirante 2 6 7
Giovanni Mpetshi Perricard 0 2 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Maxime Hillhouse 2 7 4 7
Tony Bourcet 1 67 6 61
bărbaţi simplu Zgura Germany Germany F4 (Kaltenkirchen) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Nerman Fatic 0 2 1
23.06.18
Semifinală
Marvin Moeller 2 6 3 6
Dominik Boehler 1 0 6 3
bărbaţi simplu Iarbă Germany Halle seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Roger Federer 2 7 7
Denis Kudla 0 61 5
23.06.18
Semifinală
Borna Coric 1 2
Roberto Bautista Agut retragere 0 3
bărbaţi simplu Hard Guam Guam F1 (Tumon) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Yuta Shimizu 2 6 6
Yuichi Ito 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Hongkong Hong Kong F1 seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Calificare
Jason Sankey 2 6 6
Kevin Bondar 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jason Sankey 2 6 6
Arthur Lincoln Chau 0 4 2
23.06.18
Calificare
Jeson Patrombon 2 6 6
Dave Sebastian Mosqueda 0 1 1
23.06.18
Calificare
Teeradon Tortrakul 2 6 6
Tsz Yan Adrian Yao 0 2 1
23.06.18
Calificare
Aaron Addison 2 6 6
Marcus Kallioniemi 0 0 0
23.06.18
Calificare
Congsup Congcar 2 6 6
Armaan Bhatia 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Winter Meagher 2 4 6 6
Douglas Geiwald 1 6 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Yili Zheng 2 6 6
San Wong 0 0 0
23.06.18
Calificare
Chukang Wang 2 6 6
Yili Zheng 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Dave Sebastian Mosqueda 2 6 6
Bruno Loeffler 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Armaan Bhatia 2 7 6
Marvin Mang Hin Lee 0 5 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marcus Kallioniemi 2 6 6
Chak Yin Chan 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Wai Yu Kai 2 6 6
Sam Ryan Ziegann 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tsz Yan Adrian Yao 2 6 6
Chattarin Wareesri 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F5 (Budapest) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Zsombor Piros 2 6 6
Dragos Dima 0 3 2
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Ilkley Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Sergiy Stakhovsky 2 6 7
Michael Mmoh 0 4 5
23.06.18
Semifinală
Oscar Otte 2 6 7
Jason Murray Kubler 0 0 5
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F10 (Kiryat seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Or Ram-Harel 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F15 (Sassuolo) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Peter Heller 2 6 6
Andrea Guerrieri 0 1 3
23.06.18
Semifinală
Pietro Rondoni 2 6 6
Franco Capalbo 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F16 (Gaeta) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alessandro Ceppellini 2 6 6
Andrea Palmese 0 4 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alessandro Dragoni 2 6 6
Marco De Rossi 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Giuseppe Caparco 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 0 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alessandro Coppini 2 6 6
Francesco Albanese 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Luca Narcisi 2 6 4 6
Daniele Spinnato 1 3 6 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Christian Felline 2 6 6
Augusto Virgili 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alessandro Procopio 2 4 6 7
Federico Bove 1 6 1 66
23.06.18
1-a rundă de calif.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Stefano Baldoni 0 4 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Filippo Anselmi 1 7 7 6
Alessandro Cortegiani retragere 0 6 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Filippo Speziali 2 6 6
Marco Zotti 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Luca Paciello 2 7 6
Andrea Guarini 0 5 1
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F3 (Daegu) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Ji Sung Nam 2 6 4 6
Takuto Niki 1 3 6 1
bărbaţi simplu Zgura Italy L'Aquila Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Paolo Lorenzi 2 7 6 6
Thiago Moura Monteiro 1 65 73 3
23.06.18
Semifinală
Facundo Bagnis 2 6 5 7
Guilherme Clezar 1 3 7 64
bărbaţi simplu Zgura Italy Milan Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Andreas Haider-Maurer 2 6 6
Nicolas Almagro 0 4 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Thomaz Bellucci 2 6 6
Liam Caruana 0 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Joao Souza 2 6 6
Pasquale De Giorgio 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Cristian Rodriguez 2 6 6
Manfred Fellin 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gerard Granollers 2 7 6
Daniel Dutra Da Silva 0 61 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jordi Samper-Montana 2 6 6
Jannik Sinner 0 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 3 6 7
Andrea Vavassori 1 6 1 64
23.06.18
1-a rundă de calif.
Christian Lindell 2 6 2 6
Alejandro Gonzalez 1 3 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sebastian Fanselow 2 6 1 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 2 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Martin Cuevas 2 6 4 6
Gonzalo Escobar 1 1 6 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gianluca Mager 2 3 6 6
Marko Tepavac 1 6 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Pedro Cachin 2 6 6 6
Zhizhen Zhang 1 3 75 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 6 6
Mikael Ymer 0 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Hugo Grenier 2 6 7
Moez Echargui 0 1 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Enrico Dalla Valle 2 6 7
Benjamin Hassan 0 3 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 6 6
Raul Brancaccio 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Holland Netherlands F1 (Alkmaar) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Bobbie De Goeijen 2 6 6
Davy Van Geerke 0 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Joris Bodin 2 1 6 6
Benedict Moerl 1 6 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tim Van Der Horst 1 w/o
Roy De Valk 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ilco Van Buuren 1 w/o
Gijs Akkermans 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Guillaume Dermiens 2 6 6
Stefan Loncar 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Pascal Juraj Wagemaker 2 3 6 6
Zachary Eisinga 1 6 4 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Dominic Barretto 2 6 7
Brian De Vrind 0 4 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jordi Redelijk 2 3 6 6
Tim Van Den Dijssel 1 6 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Paul Barretto 2 6 6
Jack Molloy 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nick Broekhof 2 6 6
Tribb De Jong 0 0 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Roland Stuurman 2 6 6
Max Van Wijk 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Rob Reynolds 2 2 7 6
Joan Carles Alcala Llinares 1 6 5 0
bărbaţi simplu Zgura Slovakia Poprad Tatry Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Jozef Kovalik 2 6 6
Arthur De Greef 0 4 0
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F10 (Setubal) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Manuel Luis Lamelas 2 6 3 6
Mario Pena Garcia 1 2 6 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Julien Eon 2 6 6
Manuel Almeida 0 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Miguel Semedo 2 6 6
Guilherme Valdoleiros 0 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Guilherme Wojciechowski Osorio 2 6 6
Renato Van Veggel 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tiago Rodrigo Fernandes 2 6 7
Joao Ferreira 2002 0 2 63
23.06.18
1-a rundă de calif.
Henrique Wojciechowski Osorio 2 6 6
Martim Vilela 0 4 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Afonso Salgado 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Joao Antonio 2 6 6
Alexandre Alves 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Elio Jose Ribeiro Lago 2 6 6
Manuel Sousa 0 0 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Pedro Gabriel Rodrigues 2 7 7
Tomas Almeida 0 64 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ben Jones 2 6 6
Pedro Barosa 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nazar Achour 2 6 6
Diogo Jesus 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexander Donski 2 6 6
Goncalo Barradas 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
David Micevski 2 6 6
Marco Wright 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Socrates Leon Tsoronis 2 7 6
Jason Kros 0 5 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Bernardo Roque 2 6 6
Eduardo Cabral 0 2 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Edoardo Graziani 2 6 6
Lucas Gessner 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Stefan Petrovic 2 6 6
David Kciuk 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Afonso Cortez 2 3 6 6
Rodrigo Magalhaes 1 6 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gabriel Ciro Da Silva 2 6 6
Bruno Fornari 0 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Russell Henderson 2 6 6
Miguel Gomes 0 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tomas Antonio Serrano Luis 2 6 6
Joao Goncalves 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Illia Stoliar 2 6 6
Danail Banov 0 4 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Harry Thursfield 2 7 6
Tomas Pinho 0 61 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marko Vejnovic 2 6 6
Maximiliano Roman Mayorga 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Antonio Pedro Pragana 2 6 6
Eduardo Lobo Da Rosa De Almeida 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tiago Torres 2 7 4 6
Nicholas Jovanovski 1 5 6 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Pedro Araujo 2 6 6
Tiago Sousa 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F9 (Povoa seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Nuno Borges 2 6 3 6
Mick Lescure 1 3 6 1
23.06.18
Semifinală
Chun Hsin Tseng 2 6 7
Tiago Cacao 0 3 63
bărbaţi simplu Hard Spain Spain F16 (Palma seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ignasi De Rueda De Genover 2 7 4 6
Dominic Spicer 1 5 6 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jaime Castillo Lopez 2 7 6
Max Flaherty 0 5 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Matvey Minin 2 6 6
Alejandro Moya Moreno 0 0 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Eduardo Villar 2 3 7 6
Nicholas Katzaros 1 6 62 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Anthony Popyrin 2 6 6
Miguel Angel Malia Mateo 0 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Carlos Sala 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Sri Lanka Sri Lanka F2 seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
David Perez Sanz 2 7 6
Alexander Zhurbin 0 65 4
bărbaţi simplu Zgura Sri Lanka Sri Lanka F3 seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Diego Matos 2 6 6
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Chandril Sood 2 7 6
Theertha Shashank Macherla 0 65 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Mohit Mayur Jayaprakash 2 6 3 6
Paras Dahiya 1 4 6 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Naoki Takeda 2 6 6
Amit Beniwal 0 4 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jatin Dahiya 2 5 6 6
Alex Fairbanks 1 7 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Chayanon Kaewsuto 2 6 6
Naithrav Srinivasan 0 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Anvit Bendre 2 6 6
Vorachon Rakpuangchon 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Chanchin Sookton-Eng 2 6 6
Vishvender Singh Dhankhar 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Stefan Vujic 2 6 6
Kirill Soluyanov 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Phongsapak Kerdlaphee 2 6 6
Chaska Rakotondrainibe 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gokul Suresh 2 6 6
Tonkla Mulada 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Vasisht Cheruku 2 6 7
Tarun Chilakalapudi 0 0 60
23.06.18
1-a rundă de calif.
Yugal Bansal 2 6 6
Mohit Bhardwaj 0 1 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Paramveer Singh Bajwa 1 5
Dineshkanthan Thangarajah retragere 0 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Amarnath Arora 2 0 6 7
Roy Hobbs 1 6 3 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Yash Chaurasia 2 6 6
Tushar Madan 0 2 3
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F24 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Oriol Roca Batalla 1 6 1
Ronald Slobodchikov retragere 0 3 0
23.06.18
Semifinală
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Diego Hidalgo 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F25 (Hammamet) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Miles Jones 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Luis Britto 2 6 6
Arturs Lazdins 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Christoffer Solberg 1 6 4
Mohamed Zakaria Khalil retragere 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sergey Dorozhkin 2 6 6
Andrija Stoskovic 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 6
Edoardo Sardella 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Quentin Coulaud 2 6 6
Ilya Semenov 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Akram El Sallaly 2 6 6
Ian Sokolov 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Arya Saba 1 5
Tommy Hamilton retragere 0 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Mason Recci 1 6 3
Samy Grace retragere 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Kody Pearson 2 6 6
Doru Junior Borsan 0 1 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Kevin Portmann 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Bastien Kolly 2 6 6
Yassine El Kansouli 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Juan Manuel Lopez 2 6 6
Luka Todorovic 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nino Portales 2 6 6
Jan Simon Vrbsky 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Simohamed Hirs 2 6 6
Zeki Horoz 0 2 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Rayane Roumane 2 6 6
Arturo Schmidt 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Amine Mihrab 2 6 7
Jera Staley 0 1 68
23.06.18
1-a rundă de calif.
Koonwar Gupta 2 6 6
Gabriel Schlatter 0 2 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Aziz Ouakaa 2 6 6
Garrett Johns 0 2 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Cayetano March 2 3 7 6
Jonathan Morr 1 6 66 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gennaro Orazzo 2 6 6
Ignacio Barrios 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Pol Martin Tiffon 1 6 2
Aleksa Djordjevic retragere 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tadija Radovanovic 2 6 6
Ahmed Amine Herress 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Diego Fernandez Flores 2 7 5 7
Jonathan Van Nieuwenhove 1 5 7 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ezequiel Agustin Santalla 2 6 6
Aimen El Hassani 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Maxim Krapivin 2 6 7
Noah Berry 0 3 66
23.06.18
1-a rundă de calif.
Arthur Bernabe 2 7 0 6
Alex Jones 1 65 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Giles Hussey 1 6 3
Mihnea Lorin Stefan Turcu retragere 0 0 0
bărbaţi simplu Hard USA USA F15 (Winston seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Michael Redlicki 2 4 6 7
Skander Mansouri 1 6 3 5
23.06.18
Semifinală
Tommy Paul 2 6 6 6
Henry Craig 1 73 2 4
bărbaţi simplu Zgura USA USA F16 (Rochester) seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Markos Kalovelonis 2 7 7
Gianni Ross 0 66 5
23.06.18
Semifinală
Alex Rybakov 2 6 6
Andres Andrade 0 1 4
femei simplu Zgura Holland Alkmaar seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sem Wensveen 2 6 6
Arevik Tumanyan 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Dewi Dijkman 2 6 1 7
Juliette Colard 1 3 6 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lucie Wargnier 2 6 6
Nynke Hamburg 0 1 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Svetlana Iansitova 2 6 6
Katerina Antoniou 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Corina Mader 2 6 6
Antje Rubbrecht 0 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Donnaroza Gouvernante 2 6 6
Bo Luttikhuis 0 0 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Chanel Janssen 2 4 6 7
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia 1 6 2 64
23.06.18
1-a rundă de calif.
Caroline Ilowska 2 7 3 6
Sophia Derivan 1 5 6 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Laura Rijkers 2 6 7
Jantje Tilbuerger 0 3 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Zara De Schutter 2 5 7 6
Sanne Jansen 1 7 5 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Elisabeth Chantraine 2 2 7 6
Annick Verhaar 1 6 5 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Noa Liauw A Fong 2 6 6
Kelly Versteeg 0 1 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gabriella Mujan 2 6 6
Emily Casteleyn 0 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lexie Stevens 2 7 2 6
Valentina Ivanov 1 5 6 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Madelief Hageman 2 6 6
Isabelle Haverlag 0 1 0
femei simplu Hard Portugal Amarante seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Cristina Ene 2 7 6
Valeria Bhunu 0 5 1
23.06.18
Semifinală
Alba Carrillo Marin 2 7 6
Lou Brouleau 0 5 1
femei simplu Hard USA Baton Rouge seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Astra Sharma 2 6 6
Nika Kukharchuk 0 3 2
23.06.18
Semifinală
Maria Mateas 2 3 6 6
Ashley Lahey 1 6 3 4
femei simplu Zgura Romania Curtea De Arges seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Damaschin 2 6 6
Victoria-Corina Mirea 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gabriela Aura Zarnoveanu 2 6 6
Stella Chianello 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Caitlin Bernard 2 6 7
Vanessa Hermina Nitu 0 2 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ioana Toanchina 2 6 4 6
Andra Maria Nitescu 1 2 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Andreia Beberechi 1 6 2
Denisa Elena Gheorghe retragere 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Isha Budwal 2 6 6
Marina Timofeeva 0 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Iulia Savescu 2 6 6
Karine Brucher 0 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Vasiliki Karvouni 2 4 6 6
Alessia Beatrice Ciuca 1 6 1 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Mihaela Lorena Marculescu 2 6 6
Reza Timmerman 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Maria Toma 2 6 6
Iulia Maria Ivascu 0 3 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Diana Braga 2 6 6
Cornelia Maria Olteanu 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Iulia Vlaiculescu 2 4 6 6
Tayna Mendes 1 6 1 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Maria Alexia Gandac 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Andreea Elena Iordachi 2 6 6
Nicoleta Cristina Bajescu 0 4 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Isabela Ioana Dima 2 6 6
Oana Cocan 0 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Theodora Iosub 2 6 6
Anda Ghinga 0 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Daniela Andreea Rosca 2 6 6
Andjela Reljic 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Simona Ogescu 2 4 6 6
Stefana Lazar 1 6 2 0
femei simplu Hard Republic of Korea Daegu seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Misaki Doi 2 6 7
Ching-Wen Hsu 0 4 5
23.06.18
Semifinală
Na-Lae Han 2 6 6
Kai-Chen Chang 0 3 3
femei simplu Hard Uzbekistan Fergana seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Nigina Abduraimova 2 6 6
Varvara Flink 0 2 4
23.06.18
Semifinală
Anastasia Frolova 2 6 7
Guzal Yusupova 0 2 5
femei simplu Hard Portugal Guimaraes seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Natasha Fourouclas 2 6 6
Claudia Gaspar 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Chiara Quattrone 2 6 6
Yang Pang 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lidia Moreno Arias 2 6 6
Gina Isabell Trautvetter 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Rentouli 2 6 6
Amelia Stuart 0 2 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sofia Smagina 2 6 6
Annika Berrendorf 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Yuriko Miyazaki 2 2 6 6
Leonor Oliveira 1 6 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lauren Proctor 2 6 5 7
Jada Bui 1 2 7 64
23.06.18
1-a rundă de calif.
Yvette Erika Krauss 2 6 6
Yesica De Lucas 0 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Agustina Rimoldi Godoy 2 6 6
Barbara Balancho 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Michelle Roth 2 6 6
Anastasiia Kovalevskaia 0 4 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Katriin Saar 2 6 6
Klaudia Wira 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sathwika Sama 2 6 6
Rita Pedroso 0 3 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Paula Ortega Redondo 2 6 1 7
Tania Pereira 1 1 6 61
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Fernanda Brito 1 6 3
Julia Stamatova retragere 0 1 0
23.06.18
Semifinală
Katharina Hobgarski 2 6 7
Irene Burillo Escorihuela 0 4 65
femei simplu Hard Hongkong Hong Kong seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Karman Kaur Thandi 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 1 2
femei simplu Iarbă United Kingdom Ilkley seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Tereza Smitkova 2 6 6
Abigail Tere-Apisah 0 2 1
23.06.18
Semifinală
Dayana Yastremska 2 6 6
Ekaterina Alexandrova 0 4 3
femei simplu Zgura Czech Republic Jablonec Nad Nisou seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Petra Melounova 2 6 6
Natalie Suk 0 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Maria Zotova 2 6 6
Janika Kusy Alzugaray 0 4 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Angelina Shakhraychuk 2 6 7
Martina Pradova 0 1 62
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sonja Krtenova 2 6 6 6
Natalie Augustinova 1 74 3 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Karolina Jaskiewicz 2 1 6 6
Ludmila Kareisova 1 6 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marcelina Podlinska 2 6 6
Kristyna Hlavacova 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Kathleen Kanev 2 6 6
Tereza Vajsejtlova 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Laura Maluniakova 2 6 6 6
Sarah Nikocevic 1 2 75 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Nikola Breckova 1 6 4
Iana Tishchenko retragere 0 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Kristyna Jurkova 2 6 6
Nathalia Dolezelova 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Kristyna Mamicova 2 6 2 7
Kristina Kozakova 1 4 6 63
23.06.18
1-a rundă de calif.
Petra Sedlackova 2 2 6 6
Nataliya Pogribnyak 1 6 2 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Silna 2 6 6
Stella Kovacicova 0 2 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Barbora Pokorna 2 6 6
Melani Safarova 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marketa Petruzelova 2 6 6
Linda Sevcikova 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Rebeka Martancikova 2 6 6
Anna Marie Kopecka 0 4 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lucie Petruzelova 2 6 6
Petra Maria Kerdikova 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Eva Cechakova 2 6 7
Tereza Koplova 0 4 64
23.06.18
1-a rundă de calif.
Iva Stejskalova 1 7 6 5
Veronika Nicoletta Festenburg retragere 0 6 5
femei simplu Zgura Germany Kaltenkirchen seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Vlada Ekshibarova 2 6 4 6
Chantal Sauvant 1 2 6 1
23.06.18
Semifinală
Jule Niemeier 2 4 6 6
Anna Gabric 1 6 3 2
femei simplu Hard Izrael Kiryat Shmona seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Maya Tahan 2 7 7
Nicole Nadel 0 63 5
femei simplu Zgura Switzerland Klosters seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Miriam Kolodziejova 2 5 6 6
Isabella Shinikova 1 7 4 1
femei simplu Zgura Spain Madrid seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Martina Di Giuseppe 2 6 6
Guiomar Zuleta De Reales 0 2 2
23.06.18
Semifinală
Amandine Hesse 2 4 6 6
Silvia Soler-Espinosa 1 6 4 1
femei simplu Iarbă Spain Mallorca seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Tatjana Maria 2 6 2 6
Sofia Kenin 1 2 6 4
23.06.18
Semifinală
Anastasija Sevastova 2 7 6
Samantha Stosur 0 61 1
femei simplu Zgura France Montpellier seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Catalina Pella 2 6 6
Audrey Albie 0 3 4
23.06.18
Semifinală
Fiona Ferro 1 6
Sherazad Reix retragere 0 3
femei simplu Zgura France Perigueux seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Jade Suvrijn 2 6 6
Alicia Martial 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Marie Temin 2 5 6 6
Agnes Brun 1 7 3 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Rachel Girard 2 6 2 6
Himari Sato 1 2 6 2
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lou Adler 2 6 6
Marie Cerezo 0 4 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Mallaurie Noel 2 5 6 6
Camille Sireix 1 7 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Lara Salden 2 6 6
Mir Ambaye 0 1 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Emma Lene 2 6 6
Alpha Ambaye 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Varvara Gracheva 2 6 6
Maelys Bougrat 0 1 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Mylene Halemai 2 6 6
Maneva Rakotomalala 0 3 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Salma Djoubri 1 w/o
Britte Stennes 0
femei simplu Zgura Italy Sassuolo seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Angelica Moratelli 2 6 6
Anne Schaefer 0 4 3
femei simplu Zgura Italy Tarvisio seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alessia Bianchi 2 6 6
Ilaria Sposetti 0 1 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Darya Lebesheva 2 6 6
Anja Trbeznik 0 4 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Laura Gulbe 2 6 6
Eleonora Canovi 0 0 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Sofia Mariotto 2 6 6
Gaia Di Paolo 0 0 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Gloria Ceschi 2 7 6
Aimee Tarun 0 5 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Anja Gal 2 6 7
Francesca Dell'Edera 0 3 5
23.06.18
1-a rundă de calif.
Maja Makoric 2 6 6
Natalia Pietras 0 3 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Alice Viglianisi 2 6 5 6
Elena De Santis 1 0 7 4
23.06.18
1-a rundă de calif.
Tina Cvetkovic 2 6 6
Sara Gambogi 0 2 3
23.06.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Piangerelli 2 6 6
Silvia Mattiolo 0 4 3
femei simplu Iarbă United Kingdom Birmingham seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Magdalena Rybarikova 2 7 6
Barbora Strycova 0 61 4
23.06.18
Semifinală
Petra Kvitova 2 6 6
Mihaela Buzarnescu 0 3 2
femei simplu Iarbă United Kingdom Eastbourne seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Calificare
Kateryna Bondarenko 2 6 6
Ana Konjuh 0 2 2
23.06.18
Calificare
Andrea Hlavackova 2 3 6 6
Bernarda Pera 1 6 1 0
23.06.18
Calificare
Kristyna Pliskova 2 7 7
Arantxa Rus 0 62 5
23.06.18
Calificare
Kurumi Nara 2 6 6
Sachia Vickery 0 2 4
23.06.18
Calificare
Yulia Putintseva 2 6 6
Christina Mchale 0 4 4
23.06.18
Calificare
Natalia Vikhlyantseva 2 6 6
Katy Dunne 0 1 2
femei simplu Zgura Switzerland Verbier seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Calificare
Samantha Koelliker 2 6 3 6
Estelle Vanthier 1 4 6 1
23.06.18
Calificare
Anais Gabriel 2 6 6
Lea Aiche 0 1 0
23.06.18
Calificare
Ayline Esina Samardzic 2 6 4 6
Caroline Ancicka 1 3 6 1
23.06.18
1-a rundă de calif.
Olivia Sonnekus-Williams 2 6 6
Maria Michaela Fiacan 0 4 2
23.06.18
Calificare
Michele Temperli 2 1 7 6
Chiara Merico 1 6 65 3
23.06.18
Calificare
Lea Gietz 2 6 6
Natalie Luft 0 2 0
23.06.18
1-a rundă de calif.
Evgenia Sedunova 2 3 6 7
Beatrice Bindolini 1 6 3 65
23.06.18
1-a rundă de calif.
Victoria Subev 2 6 6
Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz 0 4 2
femei simplu Indoor Hard Canada Victoria seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Gail Brodsky 2 6 4 6
Alexa Graham 1 2 6 1
23.06.18
Semifinală
Maegan Manasse 2 6 6
Pamela Montez 0 1 1
femei simplu Zgura Sweden Ystad seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Kaja Juvan 2 2 7 6
Andreea Rosca 1 6 5 1
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Jamie Murray/Bruno Soares 2 6 6 10
Oliver Marach/Mate Pavic 1 3 76 7
bărbaţi dublu Zgura France Blois Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Fabricio Neis/David Vega Hernandez 2 7 6
Cheng-Peng Hsieh/Rameez Junaid 0 64 1
bărbaţi dublu Hard Uzbekistan Fergana Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov 2 6 6
Saketh-Sai Myneni/N. Vijay Sundar Prashanth 0 4 4
bărbaţi dublu Iarbă Germany Halle seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Alexander Zverev/Mischa Zverev 2 6 3 10
Nikola Mektic/Alexander Peya 1 3 6 5
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom Ilkley Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Austin Krajicek/Jeevan Nedunchezhiyan 2 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 3 3
bărbaţi dublu Zgura Italy L'Aquila Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino 2 4 6 10
Pedro Martinez Portero/Mark Vervoort 1 6 3 5
bărbaţi dublu Zgura Slovakia Poprad Tatry Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Finală
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 6 4 16
Nikola Cacic/Luca Margaroli 1 3 6 14
femei dublu Iarbă Spain Mallorca seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Lucie Safarova/Barbora Stefkova 2 6 6
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava 0 0 4
femei dublu Iarbă United Kingdom Birmingham seturi 1 2 3 4 5
23.06.18
Semifinală
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 7 7
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 0 5 66
23.06.18
Semifinală
Elise Mertens/Demi Schuurs 2 6 2 10
Nicole Melichar/Kveta Peschke 1 3 6 7
<