Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Kazakhstan Astana Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.07.18
05:00
1-a rundă
Dmitry Popko Dmitry Popko serviciu 0 0 0
Dzmitry Zhyrmont [LL] 0 0 0
bărbaţi dublu Hard Kazakhstan Astana Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.07.18
12:20
Sfert de finală
Dmitry Popko/Jurij Rodionov Dmitry Popko/Jurij Rodionov serviciu 0 0 0
Timur Khabibulin/Vladimir Uzhylovsky [2] 0 0 0
femei simplu Hard USA Berkeley seturi 1 2 3 4 5
20:00
1-a rundă
Emiliana Arango 0 4 1 30
Kristie Ahn [4] Kristie Ahn serviciu 1 6 3 30
femei simplu Zgura Belgium Brussels seturi 1 2 3 4 5
19:00
1-a rundă
Marianne Argyrokastriti [q] 1 7 5 15
Zara De Schutter [q] Zara De Schutter serviciu 0 65 6 40
femei simplu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
20:30
a 2-a rundă
Anastasija Sevastova [1] 1 6 0 40
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu 0 1 0 40
femei simplu Zgura Germany Darmstadt seturi 1 2 3 4 5
18:30
1-a rundă
Despina Papamichail Despina Papamichail serviciu 1 6 3 3 30
Katharina Hobgarski [4] 1 3 6 5 40
femei simplu Hard Portugal Figueira Da Foz seturi 1 2 3 4 5
19:20
1-a rundă
Sviatlana Pirazhenka 1 6 6 0
Andrea Gamiz [2] Andrea Gamiz serviciu 0 3 6 6
bărbaţi simplu Zgura France France F14 (Uriage) seturi 1 2 3 4 5
19:10
a 2-a rundă
Maxime Mora [q] Maxime Mora serviciu 0 4 40
Florent Diep [2] 0 5 30
femei simplu Hard Canada Gatineau seturi 1 2 3 4 5
17:00
a 2-a rundă
Alicia Barnett [q] 0 4 0
Olivia Rogowska [2] Olivia Rogowska serviciu 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
19:30
a 2-a rundă
Bradley Klahn [5] Bradley Klahn serviciu 1 7 0 0
Yunseong Chung [q] 0 5 0 0
bărbaţi simplu Iarbă USA Newport seturi 1 2 3 4 5
20:00
a 2-a rundă
Marcel Granollers Marcel Granollers serviciu 1 7 3 0
Gilles Muller [6] 0 5 4 0
20:40
a 2-a rundă
Dudi Sela 0 5 0
Ivo Karlovic Ivo Karlovic serviciu 0 4 0
20:40
a 2-a rundă
Denis Kudla [8] Denis Kudla serviciu 0 0 0
Ramkumar Ramanathan 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
20:00
a 2-a rundă
Albert Ramos-Vinolas [5] Albert Ramos-Vinolas serviciu 0 3 5 30
Dusan Lajovic 1 6 1 0
21:00
a 2-a rundă
Guido Pella Guido Pella serviciu 0 0 0
Aljaz Bedene 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
20:00
a 2-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 0 3 3 30
Daniel Elahi Galan [8] Daniel Elahi Galan serviciu 1 6 2 30
bărbaţi dublu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
19:30
Sfert de finală
Andrea Collarini/Juan Pablo Varillas 1 7 3 40
Sergio Galdos/Federico Zeballos [2] Sergio Galdos/Federico Zeballos serviciu 0 5 2 40
21:00
Sfert de finală
Tomislav Brkic/Ante Pavic [4] Tomislav Brkic/Ante Pavic serviciu 0 0 0
Joao Domingues/Nikola Milojevic 0 0 0
bărbaţi simplu Hard USA USA F19b (Iowa seturi 1 2 3 4 5
19:40
1-a rundă
Felix Corwin [q] 1 6 4 40
Aleksandar Kovacevic [q] Aleksandar Kovacevic serviciu 0 3 3 40
19:30
1-a rundă
Alec Adamson [q] 0 4 4 0
Petros Chrysochos [4] Petros Chrysochos serviciu 1 6 3 0
19:40
1-a rundă
Jacob Dunbar 0 1 40
Nick Chappell Nick Chappell serviciu 0 1 40
<