Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Kazakhstan Astana Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Yannick Jankovits  
Alexei Popyrin  
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Duckhee Lee [6]  
Pavel Kotov [q]  
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Khumoun Sultanov [q]  
Sebastian Ofner [3]  
bărbaţi simplu Hard China China F11 (Kunshan) seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Mikal Statham [q]  
Aoran Wang [7]  
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Yan Bai [1]  
Naoki Takeda  
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Runhao Hua  
Chenhe Li  
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Hanyi Liu [q]  
Aryan Goveas [2]  
bărbaţi simplu Hard Taipei (CHN) Chinese Taipei F1 seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Ti Chen [5]  
Ray Ho [WC]  
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Maverick Banes [1]  
Chun Hun Wong  
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Nicholas S. Hu [4]  
Soichiro Moritani  
19.07.18
05:00
a 2-a rundă
Yu Hsiou Hsu  
Issei Okamura  
bărbaţi simplu Zgura France France F14 (Uriage) seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Jeroen Vanneste [1]  
Nicolas Tepmahc [q]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Maxime Tchoutakian [3]  
Eduardo Struvay  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Pierre Faivre  
Hugo Voljacques [6]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Titouan Droguet [WC]  
Maxime Hamou [5]  
bărbaţi simplu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Maximilian Neuchrist  
Renta Tokuda  
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Jacob Grills [q]  
Go Soeda [7]  
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Ugo Humbert  
Benjamin Sigouin [WC]  
19.07.18
18:00
a 2-a rundă
Peter Polansky [1]  
Pavel Krainik [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Martin Klizan [q]  
Robin Haase [6]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Evgeny Donskoy  
Damir Dzumhur [2]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Marton Fucsovics  
Marco Trungelliti [q]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Andrey Rublev [4]  
Felix Auger Aliassime [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Daniel Gimeno-Traver [6]  
Ante Pavic  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Matteo Viola  
Joao Domingues  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Gianluigi Quinzi [7]  
Sergio Gutierrez-Ferrol  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Juan Pablo Varillas [q]  
Carlos Taberner [2]  
bărbaţi simplu Zgura Holland Scheveningen Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Yannick Maden [1]  
Marvin Netuschil [LL]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Botic Van De Zandschulp [WC]  
Oscar Otte [4]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Antoine Hoang  
Kimmer Coppejans [q]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Nicola Kuhn  
Attila Balazs [7]  
bărbaţi simplu Zgura Sweden Bastad seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
John Millman [8]  
Federico Delbonis  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Casper Ruud [WC]  
David Ferrer [7]  
19.07.18
12:00
a 2-a rundă
Richard Gasquet [4]  
Gerald Melzer  
19.07.18
12:00
a 2-a rundă
Mikael Ymer [WC]  
Fabio Fognini [3]  
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F19 (Gandia) seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Aaron Cortes Alcaraz  
Raul Brancaccio [2]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Jaume Pla Malfeito [8]  
Diego Hidalgo  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo [6]  
Mikhail Korovin  
femei simplu Hard Kazakhstan Astana seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Mai Minokoshi [8]  
Ekaterina Yashina  
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Sabina Sharipova [1]  
Berfu Cengiz  
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Natalija Kostic  
Valeria Savinykh [7]  
19.07.18
07:00
a 2-a rundă
Anna Danilina [WC]  
Marie Bouzkova [2]  
femei simplu Hard USA Berkeley seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
03:00
1-a rundă
Usue Maitane Arconada  
Francesca Di Lorenzo [7]  
femei simplu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
10:00
a 2-a rundă
Ons Jabeur  
Vera Zvonareva  
19.07.18
10:00
a 2-a rundă
Maryna Zanevska  
Sorana Cirstea [5]  
19.07.18
10:00
a 2-a rundă
Anna Schmiedlova  
Laura Siegemund  
19.07.18
10:00
a 2-a rundă
Claire Liu [q]  
Petra Martic [4]  
femei simplu Hard Portugal Figueira Da Foz seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
12:00
a 2-a rundă
Ramu Ueda [q]  
Fatma Al Nabhani  
femei simplu Hard Canada Gatineau seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
02:30
a 2-a rundă
Katherine Sebov [5]  
Maria Mateas  
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Arina Rodionova [1]  
Rebecca Marino  
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Julia Glushko [4]  
Haruka Kaji  
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Robin Anderson  
Victoria Rodriguez [8]  
19.07.18
17:00
a 2-a rundă
Mai Hontama [q]  
Georgia Brescia [6]  
femei simplu Zgura Switzerland Gstaad seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Patty Schnyder [WC]  
Samantha Stosur [5]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Alize Cornet [1]  
Conny Perrin [q]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Eugenie Bouchard  
Viktorija Golubic [8]  
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Viktoria Kuzmova [3]  
Veronika Kudermetova [q]  
femei simplu Zgura Czech Republic Olomouc seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
a 2-a rundă
Karolina Muchova  
Michaela Honcova [8]  
bărbaţi dublu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
17:00
Sfert de finală
Alexis Galarneau/Benjamin Sigouin [WC]  
Robert Galloway/Bradley Klahn [2]  
bărbaţi dublu Iarbă USA Newport seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
17:00
Sfert de finală
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [4]  
Nicolas Mahut/Adrian Mannarino  
19.07.18
17:00
Sfert de finală
Matthew Ebden/Sergiy Stakhovsky  
Divij Sharan/Jack Withrow [2]  
bărbaţi dublu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
Sfert de finală
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
Roman Jebavy/Jiri Vesely  
femei dublu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
10:00
Sfert de finală
Irina-Camelia Begu/Andreea Mitu [WC]  
Lidziya Marozava/Arantxa Rus [4]  
femei dublu Zgura Switzerland Gstaad seturi 1 2 3 4 5
19.07.18
11:00
Sfert de finală
Quirine Lemoine/Eva Wacanno  
Silvia Soler-Espinosa/Sara Sorribes Tormo  
19.07.18
11:00
Sfert de finală
Bibiane Schoofs/Yana Sizikova [4]  
Alexandra Panova/Galina Voskoboeva  
<