Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Austria Austria F4 (St. seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1-a rundă
Franjo Raspudic  
Takuto Niki [8]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Peter Heller [1]  
Gorazd Srbljak [q]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Alexander Weis  
Bogdan Borza [7]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Filip Duda  
Georg Winkler  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Yuta Shimizu [3]  
Mick Veldheer  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Vladimir Reznicek [q]  
Calin Manda  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Michael Vrbensky  
Yvo Panak [q]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Edward Hubner [q]  
Neil Oberleitner [WC]  
bărbaţi simplu Hard USA Atlanta seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
02:00
1-a rundă
Ivo Karlovic  
Donald Young [WC]  
24.07.18
03:20
1-a rundă
Ryan Harrison [8]  
James Duckworth [PR]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Mikhail Youzhny  
Emil Reinberg [WC]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Tim Smyczek [SE]  
Mischa Zverev [7]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Jeremy Chardy [6]  
Richard Berankis  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Marius Copil  
Frances Tiafoe [5]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Alex Bolt [q]  
Marcos Baghdatis  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Thanasi Kokkinakis [q]  
Noah Rubin [q]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan [SE]  
Taylor Harry Fritz  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Cameron Norrie  
Malek Jaziri  
bărbaţi simplu Hard USA Binghamton Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
17:00
1-a rundă
Alessandro Bega  
Marcel Granollers [2]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Alejandro Gomez [PR]  
Dominik Koepfer  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Bjorn Fratangelo [3]  
Laurynas Grigelis  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Edan Leshem  
Alex Rybakov [WC]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Hugo Grenier  
Darian King [5]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Saketh-Sai Myneni  
24.07.18
17:00
1-a rundă
William Blumberg [WC]  
Lucas Catarina  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Alafia Ayeni [WC]  
Igor Sijsling  
bărbaţi simplu Zgura France France F15 (Troyes) seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1-a rundă
Luciano Doria  
Clement Tabur  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Florent Diep [5]  
Maxime Hamou  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Fabien Reboul [1]  
Louis Dussin [WC]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Hugo Voljacques [7]  
Hugo Gaston  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine  
Constant De La Bassetiere [WC]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Maxence Beauge  
Julien Evrard [WC]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Kyrian Jacquet  
Gianni Mina [4]  
bărbaţi simplu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1-a rundă
Fernando Verdasco [8]  
Dusan Lajovic  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Gilles Simon  
Thiago Moura Monteiro [LL]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
John Millman  
Jan-Lennard Struff  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Aljaz Bedene  
Henri Laaksonen [SE]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Benoit Paire  
Richard Gasquet [7]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Marton Fucsovics  
Pablo Cuevas  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Nikoloz Basilashvili [q]  
Philipp Kohlschreiber [5]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Marco Cecchinato [6]  
Gael Monfils  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Dominic Thiem [1]  
Corentin Moutet [q]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Nicolas Jarry  
Peter Gojowczyk  
bărbaţi simplu Hard Canada Granby Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
17:00
1-a rundă
Frank Dancevic  
Jason Murray Kubler [2]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert [1]  
Vincent Millot  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Mitchell Krueger [8]  
Yasutaka Uchiyama  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Pavel Krainik [WC]  
Renta Tokuda  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Brayden Schnur  
Liam Broady [5]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Yusuke Takahashi  
Peter Polansky [3]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Ugo Humbert  
Alexis Galarneau [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Italy Padova Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1-a rundă
Daniel Gimeno-Traver [6]  
Sergio Gutierrez-Ferrol [SE]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Thomaz Bellucci  
Tomislav Brkic  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Matteo Viola  
Tommy Robredo  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Ante Pavic  
Gianluigi Quinzi [5]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss  
Joao Monteiro  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Federico Gaio  
Daniel Munoz-De La Nava  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Gerald Melzer [1]  
Miljan Zekic  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Christian Garin [4WC]  
Benjamin Bonzi [ALT]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Enrico Dalla Valle [WC]  
Ricardo Ojeda Lara [8]  
24.07.18
18:00
1-a rundă
Carlos Taberner [7]  
Jan Choinski  
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prague Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1-a rundă
Attila Balazs [6]  
Lukas Rosol  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Yannick Maden [1]  
Goncalo Oliveira  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Lorenzo Giustino  
Enrique Lopez-Perez [4]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Guilherme Clezar  
Daniel Brands [SE]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Constant Lestienne  
Rogerio Dutra Da Silva [2]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Oscar Otte [7]  
Uladzimir Ignatik  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Vaclav Safranek  
Dominik Sproch [WC]  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Jurij Rodionov [SE]  
Pedro Martinez Portero [8]  
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F20 (Denia) seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1-a rundă
Maciej Rajski [8]  
Claudio Fortuna  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Pol Toledo Bague [1WC]  
Diego Hidalgo  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Rafael Matos [6]  
Mikhail Korovin  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Alvaro Lopez San Martin [SE]  
Abhinav Sanjeev Shanmugam  
24.07.18
11:00
1-a rundă
Andrey Chepelev  
Eduard Esteve Lobato [2]  
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Gstaad seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
11:00
1-a rundă
Facundo Bagnis [q]  
Joao Sousa [6]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Robin Haase [5]  
Viktor Galovic [LL]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Guido Pella  
Paolo Lorenzi  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Federico Delbonis  
Feliciano Lopez [8]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Laslo Djere  
Denis Istomin  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Matteo Berrettini  
Radu Albot  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler [WC]  
Nicolas Almagro [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Finland Tampere Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
10:00
1-a rundă
Harri Heliovaara [WC]  
Antoine Hoang [7]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Patricio Heras  
Kamil Majchrzak [5]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Hugo Dellien [1]  
Kenneth Raisma [WC]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Juan Ignacio Londero [3]  
Roberto Ortega-Olmedo  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Cem Ilkel  
Marco Trungelliti [4]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Kimmer Coppejans [SE]  
Joao Souza  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Nicola Kuhn  
Thiemo de Bakker  
femei simplu Hard Canada Granby seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
17:00
1-a rundă
Chieh-Yu Hsu  
Leylah Annie Fernandez [WC]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Nastja Kolar  
Erika Sema  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Robin Anderson  
Marcela Zacarias  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Georgia Brescia  
Bianca Vanessa Andreescu [3]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Astra Sharma  
Shiho Akita  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Victoria Rodriguez  
Marie Bouzkova [2]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Tiffany Lagarde [WC]  
Katherine Sebov [8]  
femei simplu Hard China Nanchang seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
05:00
1-a rundă
Shuai Zhang [1WC]  
Sabine Lisicki  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Vitalia Diatchenko [5]  
Peangtarn Plipuech [q]  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Su Jeong Jang  
Magda Linette [3]  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Miyu Kato  
Saisai Zheng [6]  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Hiroko Kuwata [q]  
Fangzhou Liu  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Yuxuan Zhang  
Tereza Martincova  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Karman Kaur Thandi [q]  
Jia-Jing Lu  
24.07.18
05:00
1-a rundă
Ayano Shimizu  
Sabina Sharipova  
femei simplu Zgura Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
10:00
1-a rundă
Alize Cornet [7]  
Laura Siegemund  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Irina-Camelia Begu [6]  
Petra Martic  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Julia Goerges [1]  
Viktoria Kuzmova  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Anastasija Sevastova [3]  
Pauline Parmentier  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Kristyna Pliskova  
Katerina Siniakova [4]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Anna Kalinskaya  
Darya Kasatkina [2]  
femei simplu Zgura Norway Sandelfjord seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1-a rundă
Naoko Eto  
Giorgie Jones  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Nora Niedmers [6]  
Ina Kaufinger  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Dorthea Faa Hviding [WC]  
Yukina Saigo [3]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Sydney Berlin [q]  
Raffaela Alhach [q]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Merel Hoedt [4]  
Nikita Uberoi [q]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Axana Mareen  
Lisa Ponomar [2]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Elena Di Battista [q]  
Lucia Cortez Llorca [7]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Malene Helgo [1]  
Astrid Wanja Brune Olsen  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Emilie Elde [WC]  
Justyna Malatinska  
bărbaţi dublu Hard USA Atlanta seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
17:00
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
Ryan Harrison/Rajeev Ram [2]  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Christopher Eubanks/Donald Young [WC]  
Matthew Ebden/Jack Withrow  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Divij Sharan/Artem Sitak [1]  
Romain Arneodo/Jeremy Chardy  
24.07.18
17:00
1-a rundă
Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie  
Jonathan Erlich/Joe Salisbury [4]  
bărbaţi dublu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1-a rundă
Benoit Paire/Edouard Roger-Vasselin  
Dominic Inglot/Franko Skugor  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Philipp Petzschner/Tim Puetz [WC]  
Pablo Cuevas/Marc Lopez [4]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Leonardo Mayer/Diego Sebastian Schwartzman  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Max Mirnyi/Philipp Oswald  
Marcus Daniell/Wesley Koolhof  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Damir Dzumhur/Hans Podlipnik-Castillo  
Ivan Dodig/Jean-Julien Rojer [2]  
24.07.18
14:00
1-a rundă
Julio Peralta/Horacio Zeballos  
Martin Klizan/Jozef Kovalik [q]  
bărbaţi dublu Zgura Switzerland Gstaad seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1-a rundă
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan  
Federico Delbonis/Guido Pella  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
Roman Jebavy/Andres Molteni [3]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
Jonathan Eysseric/Hugo Nys  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Austin Krajicek/Jeevan Nedunchezhiyan  
Santiago Gonzalez/Joao Sousa [2]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Ariel Behar/Guillermo Garcia-Lopez  
Roberto Carballes Baena/Taro Daniel  
femei dublu Hard China Nanchang seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
12:00
1-a rundă
Jia-Jing Lu/Ankita Raina  
Momoko Kobori/Ayano Shimizu  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Fangzhou Liu/Fang Ying Xun  
Jing-Jing Lu/Xiaodi You  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Eri Hozumi/Valeria Savinykh [1]  
Margarita Gasparyan/Chantal Skamlova  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Jacqueline Cako/Prarthana Thombare [3]  
Xu Liu Sun/Wushuang Zheng [WC]  
24.07.18
12:00
1-a rundă
Sabina Sharipova/Karman Kaur Thandi  
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
femei dublu Zgura Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
24.07.18
10:00
1-a rundă
Monique Adamczak/Jessica Moore [3]  
Alexandra Panova/Galina Voskoboeva  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Rika Fujiwara/Darija Jurak  
Veronika Kudermetova/Lidziya Marozava [2]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Xenia Knoll/Johanna Larsson [1]  
Sofya Lansere/Elena Rybakina [WC]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Danka Kovinic/Yana Sizikova  
Ekaterina Alexandrova/Evgeniya Rodina  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Irina Maria Bara/Oksana Kalashnikova  
Polina Monova/Maryna Zanevska [WC]  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Anastasiya Komardina/Desirae Krawczyk  
Nicola Geuer/Laura Siegemund  
24.07.18
10:00
1-a rundă
Anastasia Potapova/Vera Zvonareva  
Natela Dzalamidze/Anastasia Rodionova [4]  
<