Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Belarus Belarus F3 (Minsk) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Francesco Vilardo 2 6 6
Marek Gengel 0 1 3
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F10 (Damme) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Luis Humberto Lopez 2 7 4 6
Esteban Bruna 1 5 6 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Ferrando 2 2 6 6
Marek Podlesak 1 6 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Harry Lim 2 3 6 6
Lluis Dolz 1 6 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Luke Stevenson 2 6 6
Rodrigo Garcia 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Michalis Sakellaridis 2 6 6
Mihir Akolkar 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniel De Jonge 2 6 6
Patrick Mayer (GER) 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Robin Vanhauwe 2 6 6
Max Maas 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Goran Duquesne 2 6 6
Nicolas Beaufort 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Thorsten Sollie 2 6 6
Nicolas Van Gasse 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 6
Francisco Lautaro Mendoza 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Roberto Santino Quintana Llamas 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Felix Romeo 2 7 6 6
Stefan Borms 1 64 78 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Liam Dielen 2 2 7 6
Jonathan Van Nieuwenhove 1 6 5 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ralph Maas 2 6 6
El Mehdi Aarif 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nathan Freire Da Silva 2 6 6 6
Tuur Heuvinck 1 1 75 3
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F9 (Huy) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Jan Choinski 2 6 6
Samuel Brosset 0 3 3
25.08.18
Semifinală
Colin Sinclair 2 1 6 7
Juan Bautista Otegui 1 6 3 65
bărbaţi simplu Zgura China China F13 (Anning) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Yan Bai 2 6 6
Huixin Wang 0 1 0
25.08.18
Semifinală
Yan Bai 2 6 6
Luca Castelnuovo 0 4 4
25.08.18
Semifinală
Huixin Wang 1 6 5 6 3
Hao Wu retragere 0 7 1 0
bărbaţi simplu Zgura China China F14 (Anning) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Fariduni Hamid 2 6 6
Mohan Kiran Arunachala 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vimalraj Jayachandran 1 6
Daiki Kato retragere 0 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Bingyu Yu 2 6 6
Hantao Liu 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Gokul Suresh 2 6 7
Ya Hui Nie 0 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Shuai Xu 2 6 6
Wenkai Hu 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Matthew Kouznetsov 2 6 6
Hua Wei 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Zi Ang Li 2 6 7
Marlino Pascual 0 3 5
bărbaţi simplu Zgura Italy Como Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dustin Brown 2 6 6
Federico Iannaccone 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Thomaz Bellucci 2 6 7
Marc-Andrea Huesler 0 2 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Giovanni Fonio 0 0 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Markus Eriksson 2 7 6
Zsombor Piros 0 5 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Arthur De Greef 2 7 7
Gianluca Di Nicola 0 610 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Miljan Zekic 2 6 6
Matteo Viola 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jan Satral 2 6 6
Martin Cuevas 0 4 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Facundo Arguello 2 7 6
Igor Sijsling 0 5 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 6 7 6
Carlos Gomez-Herrera 1 73 64 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Aslan Karatsev 2 7 6
Geoffrey Blancaneaux 0 5 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Federico Coria 2 6 6
Pietro Rondoni 0 3 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Gianluca Mager 2 6 5 6
Juan Pablo Varillas 1 1 7 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Kimmer Coppejans 2 6 4 6
Zizou Bergs 1 2 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 3 6 6
Andreas Haider-Maurer 1 6 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 7 6
Elliot Benchetrit 0 5 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Julian Ocleppo 2 6 2 7
Federico Arnaboldi 1 2 6 5
bărbaţi simplu Zgura Germany Germany F13 (Ueberlingen) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Peter Torebko 2 7 6
Facundo Mena 0 5 1
25.08.18
Semifinală
Peter Heller 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F6 (Gyor) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Sadio Doumbia 2 6 6
Pavel Nejedly 0 3 2
25.08.18
Semifinală
Tadeas Paroulek 2 6 4 6
Cristian Rodriguez 1 4 6 3
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F7 (Szekesfehervar) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Matthew Kandath 2 6 6
Denis Rogov 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Gabor-Janos Toth 2 6 6
Patrick Malik 0 0 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Peter Vajda 2 6 6
Leon Petko 0 2 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Domen Gostincar 2 6 4 6
Mario Stino 1 1 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Eric Tudor Adochitei Pandelea 2 7 6
Peter Samosi 0 5 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Leon C Roider 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tino Kovacic 2 6 6
Gergo Potz Nagy 0 2 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Dominik Hruncak 2 6 6
Alen Csogor 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andras Necz 2 6 6
Xian Yao Zhou 0 1 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Dominik Kisantal 2 6 6
Pietro Mugelli 0 3 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Andreas Kramer 2 6 6
Lenard Soha 0 3 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Artur Kulibaba 2 6 7
Oliver Varga-Toth 0 0 5
25.08.18
2-a rundă de calif.
Milan Radojkovic 2 6 7
Connor Richardson 0 3 63
25.08.18
2-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 6 6
Nitin Gunduboina 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Adam Torocsik 2 6 7
Michael-John Every 0 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniel Khin 1 7 10 3
Peter Balla retragere 0 6 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F24 (Cuneo) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Davide Galoppini 0 4 2
bărbaţi simplu Hard Italy Italy F25 (Piombino) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Filippo Bettini 2 6 6
Riccardo Allegranti 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Paolo Dagnino 2 6 6
Ioan Farcas 0 1 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dominik Recek 2 6 6
Lapo De Marzi 0 0 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Carlo Alberto Fossati 2 6 6
Andrea Di Meo 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Stefano Reitano 2 6 6
Manuel Mazza 0 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andrea Borroni 2 6 6
Giampaolo Pescucci 0 3 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Mattia Rossi 2 4 6 6
Leonardo Taddia 1 6 4 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jesse Ross 2 6 6
Tommaso Metti 0 3 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maurizio Speziali 2 7 6
Valerio Perruzza 0 64 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Niccolo Inserra 2 7 6
Leonardo Braccini 0 60 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alessandro Procopio 2 6 6
Tommaso Roggero 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Giuseppe Tresca (1998) 2 6 3 7
Filippo Miliani 1 2 6 64
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nicola Vidal 2 7 6
Mattia Bellucci 0 65 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Francesco Liucci 2 6 6
Manuel Bernard 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sebastian Brzezinski 2 6 6
Mauro De Maio 0 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Filippo Speziali 2 6 7
Marco Corino 0 2 61
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea Korea F5 (Gimcheon) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Ji Sung Nam 2 6 6
Makoto Ochi 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura Republic of Korea Korea F6 (Anseong) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ricardo Chile-Fonte 2 6 6
Edward Lewis 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dylan Seong-Kwan Kim 2 6 6
Yu-Seob Kim 0 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Hyung-Chan Lim 2 6 6
Jae Young Ko 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ho-Min Kang 2 6 6
Daehan Kim 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Seungri Choi 2 6 6
Seung Heon Hong 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jae Won Yun 2 6 6
Jungwon Park 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dae-Hee Lee 2 6 6
Jun Su Kim 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sung Jun Park 2 6 6 6
Gwang Hyeon Cho 1 73 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Anze Loviscek 2 6 6
Hyun Su Ro 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jin Sung Han 2 6 6
Jinbeom Lim 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Seung Dong Kim 2 6 6
Kim Sunmin 0 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Minho Lee 2 6 6
Minhyuck Park 0 3 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jaewon Jun 2 6 4 6
Sunwoo Kim 1 1 6 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jung Hoon Kim 2 6 6
Taeha Jang 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Hyeon Il Jung 2 6 6
Jaeseok Park 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sung Hun Kim 2 6 6
Gyun Seop Sim 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jaeyoung Park 2 6 6
Geon Ju Shin 0 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Eun Chong Shin 1 5
Woo Hyeok Jang retragere 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dong Woon Kang 2 7 7
Kangjae Kim 0 63 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Junhyeok Kim 1 1 1
Wonbok Lee retragere 0 6 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Seongeun Jeong 2 6 4 6
Jun Soo Kang 1 0 6 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Brian Boggs 2 6 6
Jae-Min Seol 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Min Gyeom Kim 2 6 6
Hyeoung Jin Kim 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Seon Yong Han 2 6 6
Woodam Song 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Uisung Park 2 6 6
Min Seok Shim 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Hyo Geun Park 2 6 6
Minsung Kim 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Wonseok Lee 2 6 4 6
Homin Kwag 1 2 6 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Seongbin Sim 2 7 4 6
Donghwi Shin 1 64 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Young Min Joo 2 6 6
Jaeyeon Yoo 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Geun Jun Kim 2 6 6
Hyung Sung Choi 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Mu Fu Tsai 1 4
Dong Hyun Lee retragere 0 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Yongjun Shim 2 6 6
Hoongi Jung 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Holland Netherlands F5 (Rotterdam) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Nik Razborsek 2 3 6 6
Alexander Lazov 1 6 1 4
bărbaţi simplu Zgura Holland Netherlands F6 (Haren) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Aneil Persad 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Poland Poland F8 (Poznan) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Artem Smirnov 0 5 1
25.08.18
Semifinală
Gijs Brouwer 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F16 (Sintra) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Frederico Gil 2 6 6
Sem Verbeek 0 1 2
25.08.18
Semifinală
Tiago Cacao 2 6 6 6
Nicolas Alvarez Varona 1 2 77 3
bărbaţi simplu Zgura Romania Romania F10 (Curtea seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Claudio Fortuna 2 6 4 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 2 6 3
25.08.18
Semifinală
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 7
Nicolo Turchetti 0 1 65
bărbaţi simplu Zgura Romania Romania F11 (Chitila) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Artemon Apostu-Efremov 2 6 6
Ioan Dan Abrudan 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Patrick Grigoriu 2 6 6
Andrei Marinescu 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Marshall Tutu 2 6 6 6
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 1 2 75 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Tommaso Vescovi 0 0 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 6
Eugen Durnescu 0 4 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Claudio Mircea 2 3 7 6
Mihai Ducu 1 6 66 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Cosmin Ontica 2 6 6
Robert Damian Savin 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Giovanni Calvano 2 6 6
Eduard Vlasceanu 0 1 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Bogdan Pavel 2 6 6
Alexander Simion 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Emilien Burnel 0 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Stratton Gilmore 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Kenta Kurita 2 6 6
Tudor Stefan Gheorghita 0 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alexandru Ionel Stroe 2 6 6
Vlad-Andreeas Dumitrescu 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andi Jianu 2 4 6 6
Vlad Corneliu Pop 1 6 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alexander Gima 2 6 5 6
Cristian Alexandru Andreescu 1 0 7 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vlad Cristian Niculae 2 6 5 6
Andrei Oprisor 1 4 7 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andrei Afilipoaei 2 6 6
Dacian Simion 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
George David Ilie 2 3 6 6
Tiberiu Tudoran 1 6 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
George Iulian Dina 2 6 7 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 1 77 5 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Dan Mihai Nastase 0 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Takumi Kobayashi 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dorel Perju 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniel-Alexandru Barbulescu 2 6 2 7
Ian O'Jon 1 2 6 63
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andrew Ilie (USA) 2 4 6 6
David Bogdan Apostol 1 6 4 0
bărbaţi simplu Zgura Russia Russia F7 (Moscow) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Alexander Zhurbin 2 6 7
Konstantin Kravchuk 0 3 5
bărbaţi simplu Zgura Russia Russia F8 (Moscow) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Richard Muzaev 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vladislav Dubinsky 2 6 6
Grigory Kuklin 0 4 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Petr Arkhipov 2 5 6 6
Maxim Geraskin 1 7 3 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Polyakov 2 6 6
Dmitry Orlov 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maksim Malyshev 2 6 6
Pavel Povalishnikov 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Anton Desyatnik 2 6 7
Stepan Beresnev 0 2 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Franco Feitt 2 6 6
Egor Shutov 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Korolev 2 7 6
Bekkhan Atlangeriev 0 62 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ivan Davydov 2 6 6
Nikita Valentsev 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Artem Kukharenko 2 6 6
Leonid Mazo 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alexey Baryshev 2 6 6
Igor Shrolik 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Philipp Klimov 2 6 6
Mark Bogdanov 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 6 6
Boris Derunov 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andrey Budanov 2 6 6
Nikita Tatyanin 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andrey Uvarov 2 6 6
Igor Timoshenko 0 4 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniil Kim 2 7 7
Konstantin Agarev 0 62 64
bărbaţi simplu Zgura Serbia Serbia F3 (Novi seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Moez Echargui 1 4
Yanais Laurent retragere 0 2
25.08.18
Semifinală
Marko Miladinovic 2 6 6
Martins Podzus 0 0 2
bărbaţi simplu Zgura Serbia Serbia F4 (Subotica) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Shendrit Deari 2 6 6
Andrej Popovic 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Petar Pjevcevic 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 4 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Victor Gurevich 2 6 4 6
Matteo Herrmann-Zunic 1 1 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Feda Bilic 2 6 6
Stefan Suvajac 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Stefan Skadarka 2 6 6
Dusan Milojevic 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vitomir Markovic 2 7 6
Gabriel Sanchez 0 64 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Thomas Bosancic 2 6 6
Strahinja Pjeranovic 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Klim Ivanov 2 6 6
Kaiwei Wang 0 4 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Stamatis Kapiris 2 6 6
Danut Cuc 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Aleksa Bucan 2 6 6
Nemanja Tosic 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 7
Antun Vidak 0 2 62
25.08.18
1-a rundă de calif.
Stefan Latinovic 2 5 7 7
Tadija Radovanovic 1 7 64 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maximilian Gatev 2 4 6 6
Gaspar Zimbrek-Turkovic 1 6 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dusan Obradovic 2 5 6 6
Stevan Popovic 1 7 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Filip Stipic 2 4 7 6
Igor Banicevic 1 6 63 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Stefan Dragovic 2 6 6
Dusan Saramandic 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Luka Markovic 2 6 6
Marko Pavlovic (1999) 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Aleksa Ciric 2 6 7
Manvir Randhawa 0 2 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nikola Puric 2 6 6
Greg Polmans 0 1 3
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F24 (Santander) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Javier Barranco Cosano 2 6 4 6
Ivan Gakhov 1 3 6 4
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F25 (Donostia seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Eduardo Struvay 2 6 6
Pablo Llamas Ruiz 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Rafael Mazon-Hernandez 2 6 6
Asier Uriarte Morillas 0 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Roger Ordeig 2 6 6
Franco Roncadelli 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Yuanfeng Li 2 6 6
Miguel Vallejo 0 4 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 6
Nicolas Herrero 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Bruno Mardones 2 6 6
Oriol Fillat Gimenez 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Quim Sorni Chavarria 2 6 6
Inigo Garmendia Olasagasti 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tuki Jacobs 2 6 6
Axel Herberg 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andrew Watson 2 6 6
Unai Montiel 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Hugo Largo 2 6 6
Diego Amilibia 0 0 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Andres Fernandez Canovas 2 6 3 6
Mathieu Garcia 1 1 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Pol Fernandez 2 3 6 6
Ivan Marrero Curbelo 1 6 4 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Carlos Fernandez-Espinar 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jurgen Briand 2 6 6
Javier Herrero 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Mikel Lopez Hernaez 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Carles Batlle 1 6 4 6
Aleksei Nerushenko retragere 0 2 6 6
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Switzerland F3 (Sion) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Johan Nikles 2 6 7
Alen Avidzba 0 2 5
25.08.18
Semifinală
Jacopo Berrettini 2 6 6
Steven Diez 0 0 3
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Switzerland F4 (Neuchatel) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Bastian Parada 2 7 7
Sergey Dorozhkin 0 5 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jack Davis 2 4 6 6
Sebastian Hawken 1 6 2 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Patrik Hartmeier 2 6 7
Jamie Krattiger 0 3 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Martin Poplawski 2 6 7
Yanik Kaelin 0 2 65
25.08.18
1-a rundă de calif.
Adrien Guye 2 6 6
Javier Alonso Velasquez Meza 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Leon Imhoof 2 5 6 6
Killian Davanzo 1 7 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Dominic Stephan Stricker 2 6 6
Sebastian Eguez 0 4 1
bărbaţi simplu Hard Thailand Thailand F2 (Nonthaburi) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Krittin Koaykul 2 6 6
Tanakorn Srirat 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ren Nakamura 2 6 6
Thammarat Kamchai 0 4 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Masayoshi Ono 2 6 6
Pawin Jirapoomdaje 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Akanit Pumjit 2 6 6
Pattanapong Borisutpong 0 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tsung-Hao Huang 2 6 7
Worarin Kumthonkittikul 0 3 63
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tonkla Mulada 2 6 6
Sai Saran Reddy Byreddy 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sirathee Chimoye 2 7 5 6
Noppadol Noikor 1 5 7 2
bărbaţi simplu Zgura Tunisia Tunisia F29 (La seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Robert Ziganshin 2 6 6
Raslen Ben Massaoud 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Robert Hughes 2 6 6
Noureddine Elabaoub 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Diego Fernandez Flores 2 6 6 6
Elyes Marouani 1 3 75 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Giovanni Agostinetto 2 6 6
Mohamed Selim Ben Ali 0 3 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Mounir Ferchichi 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 3 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Mousa Alkotop 2 6 6
Matteo Meneghetti 0 1 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sonny Curik 2 6 6
Hamza Ben Yaacoub 0 0 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Yessine Debbeche 2 6 6
George Agious 0 2 0
bărbaţi simplu Zgura Ukraine Ukraine F4 (Bucha) seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ivan Sergeyev 2 6 6
Maksym Kolb 0 0 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Gleb Alekseenko 2 6 6
Semen Burlachenko 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vsevolod Oliynyk 1 7 5 1
Daniil Strelchenko retragere 0 6 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Oleksandr Varichenko 2 6 1 7
Yuriy Kryvoy 1 2 6 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Oleksander Kyrychenko 2 2 6 6
Bartosz Bujakiewicz 1 6 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Egor Matvievici 2 6 6
Bogdan Fedortsov 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Matteo Curci 2 6 6
Mykhaylo Muravyov 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nazar Achour 2 7 2 6
Aleksandr Braynin 1 66 6 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Adam Bronka 2 6 6
Dmytro Shkitov 0 4 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Egor Baklanov 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Constantinos Papavasiliou 2 6 6
Mykhailo Bezverkhnii 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Vladyslav Gorodynskyi 2 6 6
Danylo Chychin 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Mateusz Piatek 2 6 6
Vadym Zrazhevskyy 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Volodymyr Malakhov 2 6 6
Vadym Prynko 0 0 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Lorenzo Vatteroni 2 7 6
Razvan Baiant 0 5 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Michal Mikula 2 6 6
Nikita Alosha Ushakov 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Philipp Sikorski 2 6 6
Nikita Pilshchikov 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Mykola Vaskul 2 6 6
Nazar Shum 0 4 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Svyatoslav Ilnytskyy 2 6 6
Yaroslav Sokyrka 0 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Michal Wozniak 2 6 6
Grygorii Kysilov 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ivan Britikov 2 6 6 6
Akim Zarichanskyy 1 2 73 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sergii Antoniuk 2 7 6
Vitalii Kotelianets 0 64 3
bărbaţi simplu Hard USA Winston-Salem seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Daniil Medvedev 2 6 6
Steve Johnson 0 4 4
femei simplu Zgura Kazakhstan Almaty seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Yuliya Kim 2 6 6
Sofia Sokhetskaya 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Viktoriia Kalinina 2 6 6
Camilla Alash 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Yekaterina Dmitrichenko 2 6 7
Alexandra Grinchishina 0 4 63
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alisa Rastegaeva 1 w/o
Paula Kania 0
femei simplu Zgura Paraguay Asuncion seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Marcela Bueno 2 6 6
Alexis Jones 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Raquel Martini 2 6 6
Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz 0 4 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Pamela Wu 2 6 6
Stella Chianello 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Shaulskaya 2 6 6
Agostina Landa 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alexia Josefina Romero 2 7 6
Alexa Pitt 0 5 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Ferreira Da Silva 2 3 6 6
Renata Dias 1 6 0 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Haley Giavara 2 6 6
Mariana Borges 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Jessica Plazas 1 6 4 7 1 3
Azul Agustina Pedemonti retragere 0 7 6 0
femei simplu Zgura Italy Bagnatica seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Cristina Dinu 2 3 6 6
Paula Kania 1 6 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Camilla Scala 2 7 7
Martina Colmegna 0 5 64
25.08.18
1-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Verena Meliss 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Lea Boskovic 2 6 4 6
Julia Stamatova 1 1 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Simona Waltert 2 6 6 6
Irene Burillo Escorihuela 1 74 2 1
femei simplu Zgura Germany Braunschweig seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Anastasia Zarycka 2 6 6 6
Jesika Maleckova 1 3 73 2
25.08.18
Semifinală
Jule Niemeier 2 0 6 7
Greta Arn 1 6 0 63
femei simplu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Alexandra Damaschin 2 5 7 6
Selma Stefania Cadar 1 7 63 2
25.08.18
Semifinală
Cristina Ene 2 6 6
Ioana Gaspar 0 4 3
femei simplu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Aleksandrina Naydenova 2 6 6
Csilla Argyelan 0 3 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Paula Ormaechea 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 2 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Irina Ramialison 2 6 6
Dia Evtimova 0 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Agnes Bukta 2 6 1 6
Cristina Bucsa 1 3 6 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Cornelia Lister 2 7 6
Vanda Lukacs 0 5 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 1 2
25.08.18
Finală
Gabriela Pantuckova 1 6 3
Magdalena Pantuckova retragere 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Laura Svatikova 0 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Luca Nagymihaly 2 7 6
Manon Arcangioli 0 61 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Anastasiya Komardina 2 4 6 6
Victoria Kan 1 6 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nina Potocnik 2 6 6
Dea Herdzelas 0 3 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maria Marfutina 2 6 6
Mari Osaka 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Petra Krejsova 0 4 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Dorka Drahota Szabo 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Daniela Vismane 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maja Chwalinska 2 6 6
Chantal Skamlova 0 2 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Zita Kovacs 2 6 6 6
Iana Tishchenko 1 71 4 3
femei simplu Zgura Switzerland Caslano seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Sandy Marti 2 6 6
Tess Sugnaux 0 2 2
femei simplu Hard USA New Haven seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Aryna Sabalenka 2 6 6
Carla Suarez Navarro 0 1 4
femei simplu Hard Republic of Korea Gimcheon seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Da Hye Kim 2 6 6
Emily Appleton 0 4 3
25.08.18
Semifinală
Hanna Chang 2 6 6
Ramya Natarajan 0 2 3
femei simplu Zgura Holland Haren seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Regina Husak 2 6 6
Bo Luttikhuis 0 2 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sara Guglielminotti 2 6 6
Annick Verhaar 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Delfina Glorioso 2 6 6
Katerina Antoniou 0 3 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Emma Erin Kiernan 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 2 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Celine Koets 2 6 6
Emma Mazzoni 0 4 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Rixt Van Der Werff 2 6 4 6
Sanne Jansen 1 0 6 3
femei simplu Zgura Paraguay Lambare seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Fernanda Brito 2 6 1 6
Jazmin Ortenzi 1 3 6 4
femei simplu Zgura Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Elina Nepliy 2 4 7 6
Anastasia Nefedova (1997) 1 6 62 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Chikalkina 1 7
Valeriya Pogrebnyak retragere 0 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Hanna Sokal 2 6 6
Nasty Surkova 0 3 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Polina Nazarchuk 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 2 1
25.08.18
Finală
Valeriya Yushchenko 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maria Oreshkina 2 3 6 6
Alena Nikishina 1 6 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Adelina Baravi 2 7 6
Sofiya Kuzina 0 5 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ekaterina Ovcharenko 2 6 3 6
Liubov Demidova 1 4 6 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Kamilla Kokeladze 2 6 6
Noel Saidenova 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Evgeniya Burdina 2 7 6
Sofia Vaynberg 0 5 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Kseniya Yersh 2 6 7
Polina Altukhova 0 4 65
25.08.18
1-a rundă de calif.
Darya Mukhina 2 6 3 6
Arina Solomatina 1 3 6 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Maria Titova 2 6 6
Gabriella Akopian 0 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ekaterina Reyngold 2 5 6 6
Daria Soldatova 1 7 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alina Shcherbinina 2 6 6
Sofya Ivanova 0 1 2
femei simplu Hard Thailand Nonthaburi seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
2-a rundă de calif.
Chanikarn Silakul 2 6 6
Kanyanut Sudsaard 0 0 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Jiaxi Lu 2 6 6
Puntila Namwong 0 0 3
25.08.18
2-a rundă de calif.
I-Hsuan Cho 2 6 6
Romklao Yuenyao 0 2 3
25.08.18
2-a rundă de calif.
Ya Hsin Lee 2 6 6
Avika Sagwal 0 3 1
25.08.18
2-a rundă de calif.
Tanuchaporn Yongmod 2 6 6
Arisara Jongma 0 2 2
25.08.18
2-a rundă de calif.
Tricia Mar 2 6 6
Prarisa Rachdanone 0 2 4
25.08.18
2-a rundă de calif.
Aunchisa Chanta 2 6 6
Yanin Wisitwarapron 0 0 3
25.08.18
2-a rundă de calif.
Fitriana Sabrina 2 6 6
Sarah Pang 0 0 0
25.08.18
2-a rundă de calif.
Sravya Shivani Chilakalapudi 2 6 6 6
Kristin Younes 1 2 75 3
femei simplu Zgura Czech Republic Ricany seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
1-a rundă de calif.
Martina Pradova 2 6 7
Ludmila Kareisova 0 4 64
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tereza Jankovska 2 6 6
Katerina Brozova 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Monika Svobodova 2 6 6
Ingrid Vojcinakova 0 1 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Sonja Krtenova 2 6 6
Natalie Barbir 0 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Radka Buzkova 2 4 6 6
Moni Potrc 1 6 1 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Marcelina Podlinska 2 6 6
Michaela Kucharova (2001) 0 0 4
25.08.18
1-a rundă de calif.
Alica Rusova 2 6 6
Yarden Akler 0 1 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Karolina Szmit 2 6 4 6
Petra Kucerova 1 0 6 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Denisa Pospisilova 2 3 6 7
Nadja Ramskogler 1 6 2 64
25.08.18
1-a rundă de calif.
Veronika Koberlingova 2 6 6
Sarah Pospischill 0 3 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Laura Radakovic 2 6 6
Anezka Bartosova 0 1 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Nikola Novotna 2 6 6
Sarka Richterova 0 3 2
25.08.18
1-a rundă de calif.
Marketa Petruzelova 2 6 6
Natalia Pietras 0 0 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tina Cvetkovic 2 3 6 6
Klara Hajkova 1 6 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Tereza Polanska 2 6 6
Anna Marie Kopecka 0 3 3
25.08.18
1-a rundă de calif.
Ivana Sebestova 2 6 6
Maria Shushpanova 0 0 1
25.08.18
1-a rundă de calif.
Adela Vasickova 2 6 6
Alexandra Kudryavtseva 0 0 0
25.08.18
1-a rundă de calif.
Agata Cerna 2 6 6
Ilaria Sposetti 0 0 1
femei simplu Zgura Holland Rotterdam seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Sviatlana Pirazhenka 2 6 6
Merel Hoedt 0 2 0
25.08.18
Semifinală
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Natalia Siedliska 0 2 2
femei simplu Hard Japan Tsukuba seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Kai-Lin Zhang 2 6 7
Nagi Hanatani 0 4 5
25.08.18
Semifinală
Xiyu Wang 2 4 6 6
Momoko Kobori 1 6 3 3
femei simplu Zgura Serbia Vrnjacka Banja seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Amina Anshba 2 6 7
Nefisa Berberovic 0 2 64
25.08.18
Semifinală
Draginja Vukovic 2 7 0 6
Tamara Malesevic 1 62 6 4
femei simplu Zgura Belgium Wanfercee Baulet seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Semifinală
Lucie Wargnier 2 6 6 6
Sinja Kraus 1 3 74 3
25.08.18
Semifinală
Lara Salden 2 6 6
Caroline Romeo 0 1 2
femei dublu Hard USA New Haven seturi 1 2 3 4 5
25.08.18
Finală
Andrea Hlavackova/Barbora Strycova 2 6 6 10
Su-Wei Hsieh/Laura Siegemund 1 4 77 4
<