Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Australia F8 (Toowoomba) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Michael Look 2 7 6
Connor Johnson 0 66 1
08.10.18
1-a rundă
Vincent Stouff 2 6 6
Socrates Leon Tsoronis 0 4 4
08.10.18
Calificare
Vincent Stouff 2 7 6
Rimpei Kawakami 0 5 3
08.10.18
1-a rundă
Hiroyasu Ehara 2 6 6
Aoran Wang 0 1 3
08.10.18
1-a rundă
Luke Saville 2 6 6
Connor Farren 0 1 2
08.10.18
1-a rundă
Benjamin Mitchell 2 6 6
Aaron Addison 0 1 3
08.10.18
1-a rundă
Calum Puttergill 2 6 7
Scott Puodziunas 0 3 5
08.10.18
1-a rundă
Gage Brymer 2 6 6
Edward Bourchier 0 3 2
08.10.18
Calificare
Aaron Addison 2 6 7
Robert Stirling 0 3 5
08.10.18
1-a rundă
Matthew Christopher Romios 2 7 3 6
Harry Bourchier 1 5 6 2
08.10.18
1-a rundă
Dusty H. Boyer 2 7 3 6
Brydan Klein 1 5 6 3
08.10.18
1-a rundă
Alexander Crnokrak 2 6 6
Rhett Purcell 0 3 3
08.10.18
1-a rundă
Moerani Bouzige 2 7 6
Issei Okamura 0 5 1
bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Jordi Samper-Montana 2 6 6
Jonathan Kanar 0 3 4
08.10.18
Calificare
Jordi Samper-Montana 2 5 6 6
Dragos Dima 1 7 2 3
08.10.18
Calificare
Miljan Zekic 2 6 6 7
Andrea Pellegrino 1 2 77 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Miljan Zekic 2 6 6
Samuel Bensoussan 0 1 1
08.10.18
Calificare
Tak Khunn Wang 2 6 6
Jeremy Jahn 0 4 4
08.10.18
Calificare
Roberto Marcora 2 7 6
Viktor Durasovic 0 63 3
08.10.18
2-a rundă de calif.
Dragos Dima 2 4 6 6
Jaume Pla Malfeito 1 6 1 0
08.10.18
2-a rundă de calif.
Viktor Durasovic 2 7 7
Dante Gennaro 0 64 64
08.10.18
2-a rundă de calif.
Andrea Pellegrino 2 5 6 6
Artem Smirnov 1 7 0 3
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F22 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Aleksandr Bulitski 2 3 6 6
Dominik Palan 1 6 3 2
08.10.18
Calificare
Mattia Rossi 2 7 7
Riccardo Di Nocera 0 62 5
08.10.18
Calificare
Alessandro Ricci 2 6 7
Moritz Trocker 0 1 5
08.10.18
Calificare
Josh Silverstein 2 7 7
Andrea Borroni 0 5 63
08.10.18
Calificare
Michal Mikula 2 3 6 7
Yann Wojcik 1 6 3 64
08.10.18
Calificare
Tom Pisane 2 6 6
Daniil Glinka 0 2 2
08.10.18
Calificare
Shamael Chaudhry 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 2 2
08.10.18
Calificare
Samuel Philp 2 6 5 7
Patrick Foley 1 2 7 5
bărbaţi simplu Hard USA Fairfield Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Evan King 2 1 6 6
Tom Fawcett 1 6 2 1
08.10.18
Calificare
Sebastian Fanselow 2 6 6
Mitchell Krueger 0 0 2
08.10.18
Calificare
Kevin King 2 6 6
Frederik Nielsen 0 4 3
08.10.18
1-a rundă
Lucas Miedler 2 7 7
Reilly Opelka 0 62 65
08.10.18
1-a rundă
Collin Altamirano 1 7 2
Daniel Evans retragere 0 6
08.10.18
Calificare
Tommy Paul 2 2 7 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 65 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France France F21 (Saint seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Nam Hoang Ly 2 6 7
Hong Kit Wong 0 1 62
08.10.18
1-a rundă
Lucas Bouquet 2 2 6 6
Nicolas Tepmahc 1 6 4 2
08.10.18
1-a rundă
Lucas Catarina 2 7 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 5 4
bărbaţi simplu Carpet Germany Germany F15 (Bad seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Dominik Recek 2 7 7
Christian Seraphim 0 64 68
08.10.18
2-a rundă de calif.
Piotr Grynkowski 2 6 6
Alen Katusa 0 1 4
08.10.18
Calificare
Piotr Grynkowski 2 7 7
Thorsten Sollie 0 5 5
08.10.18
Calificare
Luke Jacob Gamble 2 6 6
Nikolaj Talimaa 0 3 1
08.10.18
2-a rundă de calif.
Luke Jacob Gamble 2 6 6
Benedict Moerl 0 2 3
08.10.18
Calificare
Maikel Borg 2 6 6
Krzysztof Wetoszka 0 3 3
08.10.18
Calificare
Karlo Cubelic 2 6 6
Dominik Recek 0 3 4
08.10.18
Calificare
Patrick Zahraj 2 6 6
Elias Emilio Walter 0 3 1
08.10.18
2-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Alexander Mannapov 0 3 2
08.10.18
2-a rundă de calif.
Piotr Galus 2 7 5 6
Dominik Langmajer 1 5 7 2
08.10.18
Calificare
Piotr Galus 2 7 6
Tim Hofmann 0 5 1
08.10.18
2-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 7 6
Stepan Rinko 0 5 4
08.10.18
Calificare
Egor Noskin 2 6 6
Daniil Tsebrenko 0 3 3
08.10.18
Calificare
Julian Kenzlers 2 6 6
Christopher Luthra 0 0 0
08.10.18
2-a rundă de calif.
Julian Kenzlers 2 6 6
Piotr Matuszewski 0 1 3
08.10.18
2-a rundă de calif.
Elias Emilio Walter 2 3 6 6
Enrico Hao Le 1 6 4 2
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F13 (Ashkelon) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Jeremy Sonkin 2 6 6
Mark Whitehouse 0 4 1
08.10.18
Calificare
Tal Goldengoren 2 6 6
Ori Maior 0 4 2
08.10.18
Calificare
Julius Tverijonas 2 6 6
Roee Benya 0 4 0
08.10.18
1-a rundă
Matias Franco Descotte 2 6 6
Sahar Simon 0 2 0
08.10.18
Calificare
Ram Kapach 2 6 6
Omer Yeshaya 0 3 0
08.10.18
1-a rundă
Yannai Barkai 2 3 6 6
Oz Daniel 1 6 3 4
08.10.18
1-a rundă
Luca Castelnuovo 2 6 6
Ron Mansdorf 0 0 0
08.10.18
Calificare
Alexis Canter 2 6 6
Jesse Ross 0 2 4
08.10.18
Calificare
Joshua Luck 2 6 6
Lior Goldenberg 0 4 2
08.10.18
Calificare
Emmanuel Luria 2 7 6
Alexander Gaponenko 0 5 4
08.10.18
Calificare
Gilad Tamar 2 6 7
Alexey Aleshchev 0 3 5
08.10.18
Calificare
Ran Amar 2 6 3 6
Dmitrii Baskov 1 2 6 2
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F31 (Santa seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Marco Bortolotti 2 2 6 6
Marco Miceli 1 6 3 4
08.10.18
1-a rundă
Edoardo Eremin 2 6 6
Georg Winkler 0 3 1
08.10.18
1-a rundă
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 4 2
08.10.18
1-a rundă
Adrian Obert 2 6 3 7
Alessandro Petrone 1 4 6 610
08.10.18
1-a rundă
Stefano Baldoni 2 7 1 6
Maciej Rajski 1 5 6 4
08.10.18
1-a rundă
Nicolae Frunza 2 7 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 66 3
bărbaţi simplu Hard Nigeria Nigeria F5 (Lagos) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Shahbaaz Khan 2 7 6
Courtney John Lock 0 66 4
08.10.18
1-a rundă
Lucas Renard 2 7 6
Emmanuel Idoko 0 5 2
08.10.18
1-a rundă
Skander Mansouri 2 6 6
Joseph Imeh Ubon 0 4 0
08.10.18
1-a rundă
Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 6
Sylvester Emmanuel 0 1 4
08.10.18
1-a rundă
Aziz Ouakaa 2 6 6
Joel Cannell 0 4 4
08.10.18
1-a rundă
Mukhtar Andu 2 6 6
Paul Emmanuel 0 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Kevin Krawietz 2 7 7
Albano Olivetti 0 67 64
08.10.18
Calificare
Tobias Simon 2 7 6 7
Aldin Setkic 1 63 75 65
08.10.18
1-a rundă
Oscar Otte 2 0 6 7
Daniel Masur 1 6 4 64
08.10.18
1-a rundă
Liam Caruana 2 4 7 6
Stephane Robert 1 6 68 2
08.10.18
Calificare
Benjamin Hassan 2 7 6
Alexander Erler 0 64 4
08.10.18
Calificare
Kirill Kivattsev 2 4 6 6
Fabrizio Ornago 1 6 3 4
bărbaţi simplu Zgura Peru Peru F3 (Lima) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Alejandro Mendoza 2 6 6
Enrico Dos Santos Lima 0 4 1
08.10.18
1-a rundă
Mauricio Echazu 2 6 6
Tyler Mercier 0 3 3
08.10.18
2-a rundă de calif.
Maximiliano Estevez 2 6 6
Rodrigo Vargas 0 0 2
08.10.18
Calificare
Rodrigo Sanchez 2 6 6
Fermin Tenti 0 0 2
08.10.18
2-a rundă de calif.
Rodrigo Sanchez 2 6 6
Daniel Mora 0 1 1
08.10.18
2-a rundă de calif.
Duilio Vallebuona 2 6 7
Alvaro Raposo De Oliveira 0 4 5
08.10.18
Calificare
Duilio Vallebuona 2 6 7
Nicolas Acevedo 0 3 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Boris Arias 2 6 6
Sebastian Eguez 0 4 4
08.10.18
2-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 6 3 7
Alan Postay 1 2 6 61
08.10.18
Calificare
Enrique Bogo 2 7 6
Alejandro Mendoza 0 65 2
08.10.18
Calificare
Felipe Derdoy 2 6 4 7
Boris Arias 1 2 6 64
08.10.18
2-a rundă de calif.
Felipe Derdoy 2 6 6
Alejandro Hoyos Franco 0 2 3
08.10.18
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Conner Huertas Del Pino 0 0 2
08.10.18
1-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 6 7
Alejandro Tabilo 0 4 64
08.10.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Bianchi 2 6 7
Nicolas Bruna 0 3 62
08.10.18
Calificare
Mateus Alves (2001) 2 7 6
Tomas Farjat 0 64 3
08.10.18
2-a rundă de calif.
Mateus Alves (2001) 2 6 4 6
Luis Britto 1 1 6 3
08.10.18
2-a rundă de calif.
Fermin Tenti 2 6 6
Jordan Iturra 0 3 1
08.10.18
Calificare
Lautaro Agustin Falabella 2 6 4 6
Julian Gimenez 1 4 6 1
08.10.18
2-a rundă de calif.
Lautaro Agustin Falabella 2 6 6
Ivan Rodrigo Gonzalez Huerta 0 2 0
08.10.18
Calificare
Joao Ferreira BRA 2 6 6
Maximiliano Estevez 0 1 4
08.10.18
2-a rundă de calif.
Joao Ferreira BRA 2 1 6 6
Joseph W. Van Meter 1 6 4 3
08.10.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Acevedo 2 6 6
Marco Pairetti 0 3 1
08.10.18
2-a rundă de calif.
Julian Gimenez 2 6 6
Matheus Geovani Correa 0 1 0
08.10.18
2-a rundă de calif.
Tomas Farjat 2 6 6 6
Matias Riva 1 72 0 2
08.10.18
Calificare
Boruch Skierkier 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 4 4
08.10.18
2-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F20 (Idanha seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Filipe Brandao 2 6 6
Illia Stoliar 0 4 3
08.10.18
Calificare
Filipe Brandao 2 6 6
Paulo Fernandes 0 1 0
08.10.18
Calificare
Diego-Jose Manrique-Velazquez 2 6 6
Antonio Pedro Pragana 0 1 3
08.10.18
Calificare
John Harrison Richmond 2 4 7 6
Aitor Aramburu 1 6 5 2
08.10.18
Calificare
Tomislav Edward Papac 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 2 3
08.10.18
Calificare
Tim Van Der Horst 2 6 6
Tomas Almeida 0 1 2
08.10.18
Calificare
Patrik Hartmeier 2 6 6
Javier Montoya Rodriguez 0 3 3
08.10.18
Calificare
Igor Sao Thiago 2 6 6
Gabriele Moghini 0 2 4
08.10.18
Calificare
Jake Hersey 2 6 2 6
Fabio Coelho 1 3 6 4
bărbaţi simplu Zgura Dominican Republic Santo Domingo Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Rogerio Dutra Da Silva 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 1 3
08.10.18
Calificare
Alejandro Gomez 2 4 7 6
Ulises Blanch 1 6 62 4
08.10.18
1-a rundă
Gerald Melzer 1 6 2
Pedro Cachin retragere 0 2 0
08.10.18
Calificare
Martin Cuevas 2 6 6
Joao Souza 0 4 2
08.10.18
Calificare
Federico Coria 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 2 4
08.10.18
1-a rundă
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Roberto Quiroz 0 1 3
08.10.18
1-a rundă
Pedja Krstin 2 6 6
Roberto Cid 0 0 1
08.10.18
Calificare
Juan Pablo Varillas 1 3 6 2
Andrea Collarini retragere 0 6 4 3
08.10.18
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 7 6
Thomaz Bellucci 0 65 4
bărbaţi simplu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Andreas Seppi 2 6 6
Adrian Mannarino 0 4 4
08.10.18
1-a rundă
Roberto Bautista Agut 2 6 6
Andrey Rublev 0 3 4
08.10.18
1-a rundă
Sam Querrey 2 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 0 3 4
08.10.18
1-a rundă
Matthew Ebden 2 3 6 6
Frances Tiafoe 1 6 4 3
08.10.18
1-a rundă
Bradley Klahn 2 4 6 6
Nick Kyrgios 1 6 4 3
08.10.18
1-a rundă
Marton Fucsovics 2 6 6
Damir Dzumhur 0 3 4
08.10.18
1-a rundă
Mackenzie Mcdonald 2 6 5 6
Milos Raonic 1 3 7 3
08.10.18
1-a rundă
Marco Cecchinato 2 6 6 7
Gilles Simon 1 74 4 62
08.10.18
1-a rundă
Borna Coric 2 4 6 6
Stan Wawrinka 1 6 4 3
08.10.18
1-a rundă
Taylor Harry Fritz 2 6 7
Robin Haase 0 3 63
08.10.18
1-a rundă
Stefanos Tsitsipas 2 7 4 6
Gael Monfils 1 64 6 4
08.10.18
1-a rundă
Yibing Wu 2 7 6
Zhe Li 0 65 2
bărbaţi simplu Zgura Spain Roja de seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Omar Salman 2 6 7
Juan Pablo Canas Garcia 0 1 5
08.10.18
1-a rundă
Johan Nikles 1 6 3
Alexis Musialek retragere 0 1 0
08.10.18
Calificare
Bruno Mardones 2 6 4 6
Alejandro Garcia Saez 1 2 6 4
08.10.18
Calificare
Sergi Perez Contri 1 4 6 2
Alex Marti Pujolras retragere 0 6 3 1
08.10.18
Calificare
Patrick Mayer (GER) 2 6 6
Martins Rocens 0 4 4
08.10.18
Calificare
Jakob Johansson-Holm 2 6 3 6
Mats Hermans 1 3 6 3
08.10.18
Calificare
Rayane Roumane 2 6 6
Arnau Rodriguez Queralto 0 0 3
08.10.18
Calificare
Samuel Bothwell 2 6 6
Carles Batlle 0 2 4
08.10.18
Calificare
Xavier Gabarro 1 6 4
John Echeverria retragere 0 1 2
08.10.18
Calificare
Pol Martin Tiffon 1 6 3
Francisco Andreu Garcia retragere 0 3 0
08.10.18
2-a rundă de calif.
Arnau Rodriguez Queralto 2 4 7 6
Jose Daniel Bendeck 1 6 5 2
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Tashkent Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Jose Statham 1 6 3
Artem Dubrivnyy retragere 0 4 0
08.10.18
1-a rundă
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Alen Avidzba 0 3 0
08.10.18
1-a rundă
Mirza Basic 2 7 6
Ivan Nedelko 0 5 4
08.10.18
Calificare
Frederico Ferreira Silva 2 6 6 6
Denis Yevseyev 1 77 2 4
08.10.18
Calificare
Mathias Bourgue 2 5 6 6
Roman Safiullin 1 7 4 2
08.10.18
1-a rundă
Evgeny Karlovskiy 2 7 6
Duckhee Lee 0 63 4
08.10.18
1-a rundă
Alexander Bublik 2 3 6 6
Tsung-Hua Yang 1 6 3 4
08.10.18
1-a rundă
Goncalo Oliveira 2 6 6
Dimitriy Voronin 0 3 2
08.10.18
1-a rundă
Akira Santillan 2 7 6
Khumoun Sultanov 0 62 4
08.10.18
1-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Zdenek Kolar 0 2 2
08.10.18
Calificare
Felix Auger Aliassime 2 7 6
Tristan Lamasine 0 66 2
bărbaţi simplu Hard Thailand Thailand F6 (Hua seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Karunuday Singh 2 6 6
Maciej Smola 0 1 4
08.10.18
Calificare
David Agung Susanto 2 6 6
Akash Nandwal 0 0 1
08.10.18
Calificare
Shunrou Takeshima 2 6 6
Anthony Susanto 0 2 2
08.10.18
1-a rundă
Shalva Dzhanashia 2 6 6
Alexander Igoshin 0 4 0
08.10.18
Calificare
Matic Spec 2 6 6
Chayanon Kaewsuto 0 3 2
08.10.18
1-a rundă
Krittin Koaykul 2 7 6
Yuttana Charoenphon 0 614 2
08.10.18
2-a rundă de calif.
Adrian Andrzejczuk 2 6 7
Worarin Kumthonkittikul 0 2 5
08.10.18
Calificare
Adrian Andrzejczuk 2 6 6
Shinnosuke Hiramatsu 0 4 3
08.10.18
1-a rundă
Jirat Navasirisomboon 2 6 6 6
Akanit Pumjit 1 3 75 2
08.10.18
1-a rundă
Wei-De Lin 2 7 6
Cheng-Yu Yu 0 68 2
08.10.18
1-a rundă
Ajeet Rai 1 4 6 3
Shintaro Imai retragere 0 6 3 2
08.10.18
2-a rundă de calif.
Bingyu Yu 2 3 6 6
Jackson Varney 1 6 3 3
08.10.18
Calificare
Bingyu Yu 2 6 6
Rob Reynolds 0 4 4
08.10.18
2-a rundă de calif.
Pattanapong Borisutpong 2 6 6
Stephen Kaldawi 0 4 3
08.10.18
Calificare
Pattanapong Borisutpong 2 6 6
Roy Hobbs 0 3 2
08.10.18
1-a rundă
Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Pruchya Isarow 0 4 2
08.10.18
1-a rundă
Manish Sureshkumar 1 6
Kelsey Stevenson retragere 0 2
08.10.18
Calificare
Tsung-Hao Huang 2 3 6 7
Ren Nakamura 1 6 3 5
08.10.18
Calificare
Daisuke Sumizawa 2 6 6
Natthasith Kunsuwan 0 2 2
08.10.18
1-a rundă
Thanapet Chanta 1 2 6
Pattanapong Borisutpong retragere 0 6 4
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F35 (Monastir) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Alban Meuffels 2 6 6
Roman Blokhin 0 2 3
08.10.18
Calificare
Albert Roglan 2 6 6
Philipp Dittmer 0 4 1
08.10.18
Calificare
Errol Smith 2 6 6
Rakshit Rishi 0 0 1
08.10.18
Calificare
Lorenzo Brunetti 2 6 4 6
Jean Thirouin 1 1 6 4
08.10.18
Calificare
Jakob Groener 2 7 7
Loic Perret 0 62 65
08.10.18
Calificare
Pierre Delage 2 6 7
David Quayle 0 1 5
08.10.18
Calificare
Yannik Steinegger 2 6 6 6
Skander Ben Abdallah 1 75 4 3
08.10.18
Calificare
Mischa Lanz 2 6 6
Edoardo Lamberti 0 2 0
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F31 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Gokberk Ergeneman 2 3 6 6
Vladislav Melnic 1 6 2 3
08.10.18
Calificare
Cosmin Ontica 1 3
Erik Crepaldi retragere 0 0
08.10.18
Calificare
Flemming Peters 2 6 6
Ahmed Chaudary 0 4 0
08.10.18
Calificare
Gorazd Srbljak 2 3 6 6
Gabriele Bosio 1 6 4 1
08.10.18
Calificare
Bart Stevens 2 6 6
Giuseppe La Vela 0 3 1
08.10.18
Calificare
Niklas Guttau 2 6 2 6
Tomas Liska 1 4 6 2
08.10.18
Calificare
Eric Vanshelboim 2 6 6
Aleksandar Tomas 0 1 1
08.10.18
Calificare
Filippo Speziali 2 6 1 6
Louroi Martinez 1 2 6 2
08.10.18
2-a rundă de calif.
Giuseppe La Vela 2 6 6
Artur Kulibaba 0 3 1
bărbaţi simplu Hard USA USA F27 (Houston) seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Alan Kohen 2 6 7
Gabriel Decamps 0 1 63
08.10.18
Calificare
Aron Hiltzik 2 6 6
Aron Pierce 0 4 1
08.10.18
Calificare
Jonathan Chang 2 6 7
Tim Ruehl 0 1 66
08.10.18
Calificare
Hendrik Jebens 2 4 6 6
Gabriel Diaz Freire 1 6 3 2
08.10.18
Calificare
Andrew Watson 2 4 6 6
Alexey Nesterov (1998) 1 6 3 1
08.10.18
Calificare
Zhe Zhou 2 6 6
Michael Shabaz 0 4 3
08.10.18
Calificare
Trent Bryde 2 6 6
Julian Bradley 0 3 3
08.10.18
Calificare
Alan Fernando Rubio Fierros 2 6 6
Jan Galka 0 1 3
femei simplu Hard Izrael Ashkelon seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
2-a rundă de calif.
Linda Prenkovic 2 6 6
Sabrina Kalandarov 0 1 0
08.10.18
1-a rundă
Anastasia Pribylova 2 6 6
Maria Toma 0 1 0
08.10.18
Calificare
Anna Pribylova 2 6 6
Ronnie Naor 0 1 2
08.10.18
1-a rundă
Shahar Biran 2 6 6
Noelly Longi Nsimba 0 2 2
08.10.18
Calificare
Noelly Longi Nsimba 2 4 6 6
Andreia Beberechi 1 6 3 0
08.10.18
Calificare
Emily Seibold 1 6
Shiran Arol Wiegand retragere 0 1
08.10.18
Calificare
Anastasia Reimchen 2 6 6
Neta Tamir 0 1 1
08.10.18
1-a rundă
Anastasia Reimchen 2 6 6
Keren Mor 0 0 1
08.10.18
Calificare
Nicole Khirin 2 6 6
Romana Cisovska 0 3 1
08.10.18
1-a rundă
Haley Giavara 1 6 2
Yarden Akler retragere 0 1 1
08.10.18
1-a rundă
Adrienn Nagy 2 6 6
Shelly Bereznyak 0 2 2
08.10.18
Calificare
Katarina Kuzmova (2001) 2 6 6
Diana Nekhorosheva 0 3 2
08.10.18
Calificare
Darya Shvartsmann 2 6 6
Hili Kronzon 0 3 1
femei simplu Indoor Hard France Cherboug En Cotentin seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Tess Sugnaux 0 3 1
08.10.18
1-a rundă
Magdalena Frech 2 1 7 7
Jesika Maleckova 1 6 5 5
08.10.18
1-a rundă
Margot Yerolymos 2 6 6
Sviatlana Pirazhenka 0 4 2
08.10.18
1-a rundă
Miriam Kolodziejova 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 4 4
femei simplu Hard Hongkong Hong Kong seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Alize Cornet 2 6 6
Julia Glushko 0 1 2
08.10.18
1-a rundă
Kristina Kucova 2 5 6 6
Jelena Ostapenko 1 7 3 2
08.10.18
1-a rundă
Luksika Kumkhum 2 6 7
Jennifer Brady 0 1 65
08.10.18
1-a rundă
Saisai Zheng 2 6 6
Aleksandra Krunic 0 1 3
08.10.18
1-a rundă
Viktoriya Tomova 2 6 2 7
Dalila Jakupovic 1 3 6 63
08.10.18
1-a rundă
Dayana Yastremska 2 6 6
Fanny Stollar 0 4 4
femei simplu Indoor Hard Austria Linz seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova 2 7 7
Viktoria Kuzmova 0 5 5
08.10.18
1-a rundă
Alison Van Uytvanck 2 6 6
Magdalena Rybarikova 0 3 4
08.10.18
Calificare
Anna Schmiedlova 2 6 6
Natalia Vikhlyantseva 0 1 2
08.10.18
Calificare
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Mandy Minella 0 1 0
08.10.18
Calificare
Valentini Grammatikopoulou 2 6 7
Vitalia Diatchenko 0 2 5
08.10.18
Calificare
Fiona Ferro 2 6 3 6
Viktorija Golubic 1 4 6 3
08.10.18
Calificare
Jil Teichmann 2 6 1 6
Tereza Smitkova 1 4 6 3
08.10.18
Calificare
Anna Blinkova 2 6 6
Kristyna Pliskova 0 1 2
femei simplu Hard Nigeria Lagos seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Clothilde De Bernardi 2 6 6
Estelle Cascino 0 0 2
08.10.18
1-a rundă
Susanne Celik 2 7 4 6
Valeriya Strakhova 1 64 6 1
08.10.18
1-a rundă
Riya Bhatia 2 6 7
Claudia Coppola 0 2 64
08.10.18
1-a rundă
Jasmin Jebawy 1 6 1
Rosalie Van Der Hoek retragere 0 4 0
08.10.18
1-a rundă
Anna Siskova 2 6 6
Barakat Oyinlomo Quadre 0 0 3
08.10.18
1-a rundă
Noa Liauw A Fong 2 6 6
Alexandra Riley 0 0 2
08.10.18
1-a rundă
Zoe Kruger 2 6 6
Kajsa Rinaldo Persson 0 4 4
08.10.18
1-a rundă
Mihaela Djakovic 2 4 6 6
Merel Hoedt 1 6 2 4
femei simplu Carpet Japan Makinohara seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Kanako Morisaki 2 6 0 6
Mitsumi Kawasaki 1 0 6 4
08.10.18
Calificare
Minami Shuto 2 7 6
Megumi Nishimoto 0 5 2
08.10.18
Calificare
Ari Matsumoto 2 7 6
Sakura Hosogi 0 5 1
08.10.18
Calificare
Suzuho Oshino 2 6 6
Kotomi Takahata 0 4 2
08.10.18
Calificare
Erina Hayashi 2 7 6
Honoka Kobayashi 0 61 4
08.10.18
Calificare
Kisa Yoshioka 2 7 3 6
Yukina Saigo 1 64 6 3
08.10.18
Calificare
Ayumi Miyamoto 2 6 6
Akari Inoue 0 2 4
08.10.18
Calificare
Sakura Hondo 2 6 4 6
Chinatsu Shimizu 1 3 6 2
femei simplu Hard Tunisia Monastir seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă de calif.
Arina Kuznetsova 2 7 6
Zaklin Bokan 0 5 0
08.10.18
1-a rundă de calif.
Micheline Aubuchon 2 6 6
Gabrielle Clairotte 0 1 0
08.10.18
Calificare
Emmanuelle Girard 2 6 6
Jane Stewart 0 1 1
08.10.18
Calificare
Ilaria Sposetti 2 6 2 6
Nour Gueblaoui 1 2 6 1
08.10.18
Calificare
Maelys Bougrat 2 7 6
Francesca Dell'Edera 0 63 3
08.10.18
1-a rundă de calif.
Linda Cagnazzo 2 6 6
Tania Pereira 0 1 2
08.10.18
Calificare
Justine Bryson 2 6 6
Adele Diana Biba 0 0 1
femei simplu Carpet Portugal Obidos seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Ana Vrljic 2 6 6
Natalia Orlova 0 2 4
08.10.18
Calificare
Claudia Giovine 2 6 6
Sara Lanca 0 3 0
08.10.18
Calificare
Aleksandrina Naydenova 2 6 6
Katharina Hering 0 0 1
08.10.18
Calificare
Anna Klasen 2 4 6 7
Ainhoa Atucha Gomez 1 6 4 5
08.10.18
Calificare
Manca Pislak 2 6 6
Mia Eklund 0 2 2
08.10.18
Calificare
Ingrid Neel 2 1 6 6
Valeriya Urzhumova 1 6 1 4
08.10.18
Calificare
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Laura Rijkers 0 1 4
08.10.18
Calificare
Anna Kubareva 2 6 6
Julita Saner 0 0 3
femei simplu Zgura Spain Roja De seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Andrea Lazaro Garcia 2 4 6 6
Caroline Werner 1 6 4 3
08.10.18
Calificare
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Alicia Herrero Linana 0 3 1
08.10.18
Calificare
Lina Gjorcheska 2 6 6
Despina Papamichail 0 2 1
08.10.18
Calificare
Anastasiya Komardina 2 6 5 6
Martina Caregaro 1 3 7 3
08.10.18
Calificare
Irina Fetecau 2 7 4 6
Daria Mishina 1 5 6 2
08.10.18
Calificare
Miriam Bianca Bulgaru 2 7 7
Andreea Mitu 0 63 66
08.10.18
Calificare
Lara Salden 2 4 6 6
Oana Georgeta Simion 1 6 2 3
08.10.18
1-a rundă
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Federica Di Sarra 0 3 1
08.10.18
1-a rundă
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Lucia Garrigues Melendez 0 0 3
08.10.18
Calificare
Helene Pellicano 2 7 6
Ioana Loredana Rosca 0 5 2
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Eleni Kordolaimi 2 6 4 6
Giorgia Marchetti 1 1 6 1
08.10.18
Calificare
Stephanie Wagner 2 6 6
Thaisa Grana Pedretti 0 3 0
08.10.18
Calificare
Carolina M. Alves 2 6 6
Alice Matteucci 0 2 1
08.10.18
Calificare
Camilla Scala 2 6 5 6
Wushuang Zheng 1 4 7 3
08.10.18
Calificare
Tatiana Pieri 2 6 6
Sofia Shapatava 0 3 4
08.10.18
Calificare
Lea Boskovic 2 6 6
Cristina Ene 0 3 0
08.10.18
Calificare
Polina Bakhmutkina 2 6 2 6
Melanie Stokke 1 4 6 2
08.10.18
Calificare
Maryna Chernyshova 2 1 6 6
Anna-Giulia Remondina 1 6 2 1
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă de calif.
Ashmitha Easwaramurthi 2 6 6
Francesca Rumi 0 1 3
08.10.18
Calificare
Ivana Klepic 2 6 6
Sophie Muntean 0 0 0
08.10.18
Calificare
Minami Akiyama 2 6 2 6
Nikola Breckova 1 2 6 3
08.10.18
1-a rundă de calif.
Agustina Chlpac 2 6 2 6
Andreea Velcea 1 3 6 4
08.10.18
Calificare
Jenny Duerst 2 6 6
Nikita Bishnoi 0 1 2
08.10.18
Calificare
Aleksandra Pitak 2 6 6
Gaia Squarcialupi 0 2 1
08.10.18
Calificare
Isabella Tcherkes Zade 2 6 7
Hui-Zhen Ruan 0 2 62
08.10.18
Calificare
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Yu-Ting Hsieh 0 0 4
08.10.18
Calificare
Amber Washington 2 6 6
Tamara Bizhukova 0 0 2
femei simplu Hard China Tianjin seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Su-Wei Hsieh 2 7 7
Ajla Tomljanovic 0 64 5
08.10.18
1-a rundă
Petra Martic 2 3 6 7
Ying-Ying Duan 1 6 3 63
08.10.18
1-a rundă
Polona Hercog 2 7 6
Lara Arruabarrena 0 65 2
08.10.18
1-a rundă
Karolina Pliskova 2 6 6 6
Varvara Lepchenko 1 2 73 3
08.10.18
1-a rundă
Magda Linette 2 2 6 6
Evgeniya Rodina 1 6 1 4
08.10.18
1-a rundă
Fangzhou Liu 2 6 1 6
Yue Yuan 1 0 6 4
08.10.18
1-a rundă
Veronika Kudermetova 2 5 6 7
Alison Riske 1 7 1 5
femei simplu Hard Australia Toowoomba seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
Calificare
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Monica Robinson 0 3 4
08.10.18
Calificare
Marine Partaud 2 6 6
Aiko Yoshitomi 0 0 2
08.10.18
Calificare
Shelby Talcott 2 6 6
Bojana Marinkov 0 2 0
08.10.18
Calificare
Petia Arshinkova 2 6 7
Alana Parnaby 0 3 69
08.10.18
Calificare
Chihiro Muramatsu 2 4 6 6
Alexandra Osborne 1 6 3 3
08.10.18
Calificare
Gergana Topalova 2 7 6
Freya Christie 0 63 0
08.10.18
Calificare
Olivia Gadecki 2 6 6
Nakisa Djamshidi 0 1 0
bărbaţi dublu Hard USA Fairfield Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Harri Heliovaara/Henri Laaksonen 2 7 7
Ruben Gonzales/Nathaniel Lammons 0 62 62
08.10.18
1-a rundă
Ruan Roelofse/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Daniel Nguyen/Matt Seeberger 1 74 3 5
08.10.18
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler/Sem Verbeek 2 6 6
Hans Hach Verdugo/Adrian Menendez-Maceiras 0 4 4
08.10.18
1-a rundă
JC Aragone/Mitchell Krueger 2 6 7
Evan King/Nathan Pasha 0 3 5
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Lukas Lacko/Sergiy Stakhovsky 2 6 7
Mats Moraing/Oscar Otte 0 2 5
08.10.18
1-a rundă
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 7 7
Raul Brancaccio/Luca Giacomini 0 5 62
08.10.18
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen 2 7 7
Patric Prinoth/Alexander Weis 0 65 5
08.10.18
1-a rundă
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 7 3 10
Benjamin Bonzi/Quentin Halys 1 65 6 6
08.10.18
1-a rundă
Stefano Napolitano/Jannik Sinner 2 3 7 10
Simone Bolelli/Viktor Galovic 1 6 65 7
08.10.18
1-a rundă
Dustin Brown/Dennis Novak 2 4 6 10
Tomislav Brkic/Ante Pavic 1 6 4 6
bărbaţi dublu Zgura Dominican Republic Santo Domingo Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Gerald Melzer/Jurgen Melzer 2 6 6
Andre Begemann/Filip Polasek 0 3 3
08.10.18
1-a rundă
Ariel Behar/Roberto Quiroz 2 6 4 10
Rogerio Dutra Da Silva/Paolo Lorenzi 1 2 6 5
bărbaţi dublu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Robert Lindstedt/Dominic Thiem 2 6 7
Alex De Minaur/John Millman 0 4 66
08.10.18
1-a rundă
Divij Sharan/Artem Sitak 2 6 6
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 0 3 4
bărbaţi dublu Hard Uzbekistan Tashkent Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Sanjar Fayziev/Djurabeck Karimov 2 7 3 10
Alexander Bury/Yaraslav Shyla 1 5 6 8
08.10.18
1-a rundă
Federico Gaio/Enrique Lopez-Perez 2 7 6
Vladyslav Manafov/Andrei Vasilevski 0 67 3
femei dublu Hard Hongkong Hong Kong seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Miyu Kato/Makoto Ninomiya 2 6 6
Kwan Yau Ng/Elina Svitolina 0 1 3
08.10.18
1-a rundă
Samantha Stosur/Shuai Zhang 2 6 6
Priscilla Hon/Fanny Stollar 0 4 4
08.10.18
1-a rundă
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova 2 6 6
Hao-Ching Chan/Zhaoxuan Yang 0 4 3
08.10.18
1-a rundă
Alexa Guarachi/Giuliana Olmos 2 6 6
Lesley Kerkhove/Bibiane Schoofs 0 2 4
femei dublu Indoor Hard Austria Linz seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Nicola Geuer/Chantal Skamlova 2 7 6
Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu 0 5 3
08.10.18
1-a rundă
Irina Maria Bara/Xenia Knoll 2 6 4 10
Alexandra Panova/Galina Voskoboeva 1 3 6 6
femei dublu Hard China Tianjin seturi 1 2 3 4 5
08.10.18
1-a rundă
Jacqueline Cako/Prarthana Thombare 2 7 6
Hanyu Guo/Lin Zhu 0 5 3
08.10.18
1-a rundă
Irina-Camelia Begu/Barbora Krejcikova 2 6 6
Yanni Liu/Meiling Wang 0 2 0
<