Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

femei dublu Indoor Hard Luxembourg Luxembourg seturi 1 2 3 4 5
16:00
Semifinală
Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova [WC] Raluca Georgiana Serban/Isabella Shinikova serviciu 0 2 40
Vera Lapko/Mandy Minella 0 0 40
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F23 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
13:00
Sfert de finală
Liam Caruana [6] 1 7 5 0
Gabriel Petit [3] Gabriel Petit serviciu 0 5 0 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Gilles Simon [5] 0 4 15
Diego Sebastian Schwartzman [2] Diego Sebastian Schwartzman serviciu 0 5 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France France F22 (Rodez) seturi 1 2 3 4 5
13:20
Sfert de finală
Gregoire Jacq [6] 0 5 40
Yannick Jankovits [2] Yannick Jankovits serviciu 0 3 A
bărbaţi simplu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Hyeon Chung [6WC] 0 5 1 0
Fabio Fognini [2] Fabio Fognini serviciu 1 7 1 30
bărbaţi dublu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
15:00
Semifinală
Simone Bolelli/Ivan Dodig Simone Bolelli/Ivan Dodig serviciu 0 3 2 15
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 1 6 4 0
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:50
Sfert de finală
Matteo Viola 0 1 2
Ugo Humbert [2] 2 6 6
15:50
Sfert de finală
Gleb Sakharov Gleb Sakharov serviciu 0 2 0
Jeremy Jahn [WC] 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F32 (Santa seturi 1 2 3 4 5
13:40
a 2-a rundă
Raul Brancaccio [1] 0 4 0
Nerman Fatic Nerman Fatic serviciu 0 2 0
femei simplu Indoor Hard France Joue Les Tours seturi 1 2 3 4 5
15:00
Semifinală
Amandine Hesse [6] 0 4 0 0
Chloe Paquet [8] Chloe Paquet serviciu 1 6 0 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Adrian Mannarino 1 7 5 40
Egor Gerasimov [q] Egor Gerasimov serviciu 0 63 2 A
femei simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
15:00
Semifinală
Ons Jabeur [q] Ons Jabeur serviciu 1 6 2 0
Anastasija Sevastova [5] 0 3 3 0
bărbaţi simplu Hard Portugal Portugal F21 (Sao seturi 1 2 3 4 5
12:10
Semifinală
Miguel Semmler [4] Miguel Semmler serviciu 0 5 4 0
Frederico Gil [2] 1 7 2 15
14:10
Semifinală
Joao Monteiro [1] 1 6 0 30
Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz serviciu 0 4 0 0
femei simplu Zgura Italy Santa Margherita Di seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Danka Kovinic [3] Danka Kovinic serviciu 1 6 1 30
Stephanie Wagner [q] 0 1 0 0
15:20
a 2-a rundă
Federica Di Sarra 0 1 15
Cristina Dinu Cristina Dinu serviciu 0 2 0
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F36 (Monastir) seturi 1 2 3 4 5
13:10
Sfert de finală
Lance-Pierre Du Toit [8] Lance-Pierre Du Toit serviciu 0 5 0
Francois-Arthur Vibert 0 5 15
13:20
Sfert de finală
Pierre Delage [q] Pierre Delage serviciu 0 5 6 3
Jonathan Gray [2] 1 7 6 6
bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F5 (Mogi seturi 1 2 3 4 5
18.10.18
23:40
a 2-a rundă
suspendată
Luis Britto [WC] Luis Britto serviciu 0 4 4 40
Joao Souza [2] 1 6 4 40
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F23 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
09:10
Sfert de finală
suspendată
Shalva Dzhanashia [4] 0 2 0 0
Neil Pauffley [7] Neil Pauffley serviciu 1 6 4 30
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F32 (Santa seturi 1 2 3 4 5
18.10.18
14:40
a 2-a rundă
suspendată
Ronald Slobodchikov Ronald Slobodchikov serviciu 0 5 15
Andrea Basso [5] 0 5 0
18.10.18
17:10
a 2-a rundă
suspendată
Gibril Diarra [LL] Gibril Diarra serviciu 0 6 0 40
Thiago Agustin Tirante [q] 1 72 2 A
18.10.18
17:10
a 2-a rundă
suspendată
Mattia Frinzi [WC] 1 2 7 0 0
Stefano Baldoni [q] Stefano Baldoni serviciu 1 6 65 3 15
<