Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Argentina Argentina F8 (Buenos seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 3 6 6
Mariano Kestelboim 1 6 4 4
bărbaţi simplu Zgura Argentina Argentina F9 (Rio seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Esteban Bruna 2 2 6 6
Jesus Matias Quiroga 1 6 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Pablo Ignacio Moine 2 6 6
Facundo Elias Hanni 0 4 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alan Postay 2 6 6
Leandro Ezequiel Ventura 0 0 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Agustin Riquelme 2 6 6
Facundo Paredes 0 1 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mateo Berne 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 2 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Ramiro Pioli Tizon 2 6 6
Benjamin L. Ambrosio 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Gonzalo Ariel Karakachian 0 1 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Franco Roncadelli 2 6 7
Santiago Kearney 0 1 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Santiago Pedro Franchini 2 4 6 7
Facundo Gaspero 1 6 3 65
11.11.18
2-a rundă de calif.
Julian Gimenez 2 7 6
Ezequiel Monferrer 0 64 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mariano Navone 2 6 6
Genaro Marzialetti 0 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 6 6
Julian Cundom 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Joaquin Benoit 2 6 3 6
Cristian Luciano Pastore 1 3 6 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mateo Labuckas 2 6 6
Esteban Djinbachian 0 0 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Thiago Cigarran 1 3 3
Marco Pairetti retragere 0 6 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Santiago Boero 2 6 6 6
Benjamin Denis Alarcon 1 75 0 3
bărbaţi simplu Hard India Bangalore Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Sebastian Fanselow 2 6 6 6
Benjamin Hassan 1 73 3 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mick Lescure 2 6 6 7
Djurabeck Karimov 1 4 72 65
11.11.18
2-a rundă de calif.
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Lucas Gerch 0 1 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Khumoun Sultanov 2 6 6
Ranjeet Virali-Murugesan 0 4 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Youssef Hossam 2 6 7
Nicola Kuhn 0 2 64
11.11.18
2-a rundă de calif.
Zizou Bergs 2 7 4 6
Aryan Goveas 1 5 6 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Siddharth Vishwakarma 2 7 3 6
Antoine Escoffier 1 63 6 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Zsombor Piros 2 3 7 7
Luke Saville 1 6 63 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Alexander Bublik 2 6 6
Lukas Rosol 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F8 (Sao seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Joao Souza 2 6 7
Christian Lindell 0 1 64
bărbaţi simplu Zgura Brazil Brazil F9 (Ribeirao seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Marcos Vinicius Da Silva Dias 2 7 6
Enrico Dos Santos Lima 0 65 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alex Blumenberg 2 4 7 6
Rafael Saraiva 1 6 62 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Luis Britto 2 4 6 6
Gustavo Datto Martins 1 6 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Vinicius Ono 2 6 6
Lucas Gessner 0 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Joao Hinsching 2 6 6
Pedro Ortega 0 2 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gabriel Bendazoli 2 3 6 6
Bruno Clemente 1 6 1 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Leonardo Reami Da Cunha 2 6 6 6
Gustavo Teisen Pereira 1 75 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gabriel Tumasonis 2 6 6
Heitor Thieme 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Lucas Biato Bernardo 2 6 6
Rai Vicente De Araujo 0 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Damien Wenger 2 7 6
Joao Ferreira BRA 0 5 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Felipe Muzzi 2 6 7
Lucas Obeid 0 2 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Joao Marcos Nusdeo 2 7 3 6
Bruno Figlia 1 65 6 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Laelson Rodrigues 2 6 6
Hugo Moura 0 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Joao Giannella 2 6 6
Matheus Geovani Correa 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gustavo Heide 2 6 6
Matheus Macedo Ribeiro 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Luis Galindo Machado 2 6 6
Eber Faria Tiepermann Pereira 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Argentina Buenos Aires Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Joao Pedro Sorgi 2 6 7
Arsenije Zlatanovic 0 1 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Hernan Casanova 0 1 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Agustin Velotti 2 6 7
Juan Pablo Varillas 0 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Agustin Velotti 2 3 7 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 6 5 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Gonzalo Lama 2 5 7 6
Thiago Seyboth Wild 1 7 64 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Tomas Farjat 0 3 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Federico Coria 2 7 6
Gonzalo Lama 0 65 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Galarza 2 7 5 6
Matias Zukas 1 64 7 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Juan Ignacio Galarza 2 7 6
Camilo Ugo Carabelli 0 5 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Tomas Lipovsek Puches 2 6 7
Nicolas Alberto Arreche 0 2 65
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gonzalo Villanueva 2 7 4 6
Pedro Sakamoto 1 5 6 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Bastian Malla 2 1 7 6
Nicolas Alvarez 1 6 5 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Bastian Malla 2 6 6
Ulises Blanch 0 3 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Orlando Luz 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 2 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Orlando Luz 2 6 6 6
Genaro Alberto Olivieri 1 1 74 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Carlos Taberner 0 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Manuel Pena Lopez 2 6 3 7
Tomas Martin Etcheverry 1 3 6 65
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Ruan Roelofse 2 6 6
Danny Thomas 0 3 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nikola Cacic 2 7 6
Aleksandar Kovacevic 0 5 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mikael Torpegaard 2 6 6
Timur Khabibulin 0 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Ryan Shane 2 6 6 7
Gergely Madarasz 1 72 4 5
11.11.18
Calificare
Keenan Mayo 2 7 7
Sem Verbeek 0 65 66
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alafia Ayeni 2 6 6
Gui Gomes 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Chile Chile F1 (Vina seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gaston-Arturo Grimolizzi 2 6 6
Guillermo Aracena 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nikolas Papic 2 6 6
Rodrigo Lujan 0 1 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Marcelo Ignacio Barros Troncoso 2 6 6
Jhoel Quinonez 0 1 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Javier Araya 2 6 6
Miguel Angel Cabrera 0 4 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Oscar Matias Leiva Biason 2 6 6
Alvaro Fuenzalida 0 0 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jorge Abde Celis 2 6 6
Carlos Delgado 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Federico Juan Aguilar 2 6 6
Sean Hess 0 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Karl William Wurth Mac-Leay 2 6 6
Sebastian Bunster 0 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Matias Riva 2 6 3 7
Felipe Lacalle 1 2 6 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Vicente Del Valle 2 6 6
Andres Haefele 0 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Cenoz 2 6 6
Patricio Gomez 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Retamales 2 6 6
Juan Luis Yanine 0 1 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Dimitri Badra 2 6 6
Javier Alberto Ellena 0 0 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Lucas Carlos Ribas Crichigno 2 4 6 6
Carlos Alonso Gallardo Olivares 1 6 1 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Felipe Escalona Ordenes 2 6 7 6
Miguel Fernando Pereira 1 73 60 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Felipe Hernandez 2 4 6 6
Pablo Andres Pina Ubilla 1 6 3 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic Czech Republic F9 seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Karol Drzewiecki 2 6 6
Jonas Forejtek 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F26 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
David Perez Sanz 2 6 2 7
Ryan Nijboer 1 3 6 60
bărbaţi simplu Hard Egypt Egypt F27 (Sharm seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Francisco Dias 2 6 6
Vladyslav Gorodynskyi 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Anton Chekhov 2 6 6
Amine Zraidi 0 4 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jordi Munoz-Abreu 2 6 6
Michal Mikula 0 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jannis Kahlke 2 6 6
Bart Van Den Berg 0 3 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Marco De Rossi 2 6 6
S.prithvi Sekhar 0 1 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Ivan Krivic 2 6 6
Naesar Jewoor 0 0 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Josh Silverstein 0 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Cosmin Ontica 2 6 6
Davide Albertoni 0 3 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Roman Boychuk 2 6 7
Gokul Suresh 0 3 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nazar Achour 2 6 3 7
Alok Aradhya 1 4 6 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Dzianis Zharyn 2 6 6
Andrea Borroni 0 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Moritz Trocker 2 6 6 6
Rishi Reddy 1 77 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Adham Gaber 2 6 6
Guhan Rajan 0 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Tom Pisane 2 6 6
Razvan Baiant 0 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Viacheslav Yulik 0 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Shamael Chaudhry 2 6 4 7
Sergei Pogosian 1 3 6 64
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland Finland F4 (Helsinki) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Jaime Fermosell Delgado 2 0 7 6
Philipp Klimov 1 6 5 3
11.11.18
Calificare
Matvey Khomentovskiy 2 6 6
Robin Erik Parts 0 1 4
11.11.18
Calificare
Patrick Mayer (GER) 2 6 6
Juho Kantola 0 1 3
11.11.18
Calificare
Christian Seraphim 2 6 6
Igor Shrolik 0 1 4
11.11.18
Calificare
Kristjan Tamm 2 6 6
Martins Rocens 0 4 4
11.11.18
Calificare
Karl Kiur Saar 2 6 6
Johannes Seeman 0 4 2
11.11.18
Calificare
Masi Sarpola 2 7 6
Patrik Hartmeier 0 65 1
11.11.18
Calificare
Nuutti Jokinen 2 7 4 6
Pavle Daljev 1 5 6 3
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F7 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Semifinală
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Michail Pervolarakis 0 4 2
11.11.18
Semifinală
Baptiste Crepatte 2 6 1 6
Vit Kopriva 1 4 6 4
11.11.18
Finală
Baptiste Crepatte 2 6 7
Tom Kocevar-Desman 0 1 64
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F8 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Stephanos Schinas 2 6 6
Christian Braun 0 4 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jonas Trinker 2 6 6
Maurus Malgiaritta 0 1 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
David Pichler 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Eric Ahren Moonga 2 6 6
Nebojsa Milenkovic 0 0 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
George Davies 2 7 6
Mateo Bubalo 0 5 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alexandre Peyrot 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Martin Dimitrov 2 6 6
Jack Gibbens 0 3 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Leon Hoeveler 2 6 6 6
Ivan Kalinin 1 4 75 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Hasan Ibrahim 2 6 6
Stefan Luckanov 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Austin Rapp 2 6 4 6
Marvin Rehberg 1 2 6 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Dragan Grahovac 2 6 2 6
Martin Tomov 1 3 6 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mathieu Garcia 1 7
Francisco Riveiro Carmona retragere 0 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Stefan Petrovic 2 6 6
Linus Bilfinger-Sanchez 0 2 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Stefan Palosi 2 6 6
Dimitur Simeonov 0 2 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Joshua Rose 2 7 6 6
Adam Jones 1 5 74 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Joshua Rose 2 6 6
Michal Wozniak 0 2 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jake Hersey 2 6 6 6
Demetris Azoides 1 3 74 4
bărbaţi simplu Hard USA Houston Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Julian Lenz 2 7 4 6
Hady Habib 1 64 6 4
11.11.18
Calificare
Michael Redlicki 2 6 6
Lucas Gomez 0 2 2
11.11.18
Calificare
Harrison Adams 2 7 6
Alejandro Gomez 0 5 1
11.11.18
Calificare
Alexis Galarneau 2 3 6 6
Alejandro Gonzalez 1 6 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Knoxville Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Reilly Opelka 2 7 4 7
Bjorn Fratangelo 1 5 6 62
bărbaţi simplu Indoor Hard Japan Kobe Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Andrew Harris 2 6 6
Yuki Mochizuki 0 4 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nam Hoang Ly 2 6 6
Ivan Sabanov 0 3 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jacob Grills 2 1 6 6
Issei Okamura 1 6 4 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Colin Sinclair 2 6 6
Taisei Ichikawa 0 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Aleksandar Vukic 2 3 7 7
Naoki Tajima 1 6 65 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Tung-Lin Wu 2 6 6
Xin Gao 0 4 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Blake Ellis 2 6 6
Seita Watanabe 0 4 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Sho Shimabukuro 2 6 6
Yecong He 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Kuwait Kuwait F2 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Peter Heller 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Kuwait Kuwait F3 (Meshref) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Stefan Micov 2 2 6 6
Karlo Cubelic 1 6 3 2
11.11.18
Calificare
Marc Dijkhuizen 2 6 6
Omar Alawadhi 0 3 4
11.11.18
Calificare
Roy De Valk 2 6 6
Mousa Alkotop 0 2 1
11.11.18
Calificare
Keivon Tabrizi 1 6 2
Aria Harajchi retragere 0 2 0
11.11.18
Calificare
Yuichiro Inui 2 6 6
Hussain Han Kuw Shams 0 1 1
11.11.18
Calificare
Benjamin Niv 2 6 6
Mohammad Alqattn 0 1 0
11.11.18
Calificare
Jordi Walder 2 6 6
Xavier Gabarro 0 3 2
11.11.18
Calificare
Anze Arh 2 6 6
Obrad Markovski 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Uruguay Montevideo Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Semifinală
Carlos Berlocq 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 1 4
11.11.18
Semifinală
Guido Pella 2 2 6 6
Pedro Sousa 1 6 3 4
11.11.18
Finală
Guido Pella 2 6 3 6
Carlos Berlocq 1 3 6 1
bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Elias Ymer 2 6 7
Yannick Maden 0 3 65
bărbaţi simplu Hard Mozambique Mozambique F2 (Maputo) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Hamid Reza Nadaf 2 6 6
Jordan Parker 0 1 3
11.11.18
Calificare
Jatin Dahiya 2 7 6
Nicholas Alexander Reyes 0 64 1
11.11.18
Calificare
Riaan Du Toit 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 1 2
11.11.18
Calificare
Arpit Sharma 2 6 6
Jamie Davis 0 4 3
11.11.18
Calificare
Rayne Roselt 2 6 7
Bruno Figueiredo 0 4 5
11.11.18
Calificare
Luke Jacob Gamble 2 6 6
Lamar Bartley 0 2 2
11.11.18
Calificare
Patrick Foley 2 6 6
Philip Franken 0 3 0
11.11.18
Calificare
Preston Brown 2 6 6
Armando Sigauque 0 0 0
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Kevin Anderson 2 6 7
Dominic Thiem 0 3 610
11.11.18
Kei Nishikori 2 7 6
Roger Federer 0 64 3
bărbaţi simplu Hard Thailand Thailand F8 (Nonthaburi) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Roman Safiullin 2 7 4 6
Sanjar Fayziev 1 5 6 4
bărbaţi simplu Hard Thailand Thailand F9 (Nonthaburi) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jung-Woong Na 2 6 3 6
Chayanon Kaewsuto 1 1 6 3
11.11.18
Calificare
Cheng-Yu Yu 2 4 6 6
Yeongseok Jeong 1 6 3 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Pak Long Yeung 2 6 6
Linh Giang Trinh 0 2 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Matic Spec 2 7 6
Beibit Zhukayev 0 66 2
11.11.18
Calificare
Matic Spec 2 2 6 6
Jung-Woong Na 1 6 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Pol Wattanakul 2 6 6
Jirat Navasirisomboon 0 2 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Wei-De Lin 2 6 2 7
Takuya Kumasaka 1 4 6 65
11.11.18
Calificare
Wei-De Lin 2 6 6
Chukang Wang 0 1 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alexander Donski 2 7 6
Sanhui Shin 0 64 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Chukang Wang 2 6 5 6
Kousuke Ogura 1 1 7 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mitchell Thomas Mcdaniels 2 6 4 7
Matthew Mendez 1 1 6 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Uisung Park 2 6 6
Vladislav Dubinsky 0 2 4
11.11.18
Calificare
Uisung Park 2 7 6
Mitchell Thomas Mcdaniels 0 66 1
11.11.18
Calificare
Hanyi Liu 2 6 6
Pawin Jirapoomdaje 0 4 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Yeongseok Jeong 2 2 6 6
Thanapet Chanta 1 6 3 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Pawin Jirapoomdaje 2 6 3 6
Congsup Congcar 1 4 6 4
11.11.18
Calificare
Tonkla Mulada 1 w/o
George Botezan 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Tonkla Mulada 2 4 6 6
Grigoriy Lomakin 1 6 3 2
11.11.18
Calificare
Palaphoom Kovapitukted 2 7 7
Alexander Donski 0 5 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Palaphoom Kovapitukted 2 6 6
Tsung-Hao Huang 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F39 (Monastir) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Ivan Gakhov 2 3 6 6
Steven Diez 1 6 2 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F40 (Monastir) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Diego Matos 2 6 6
Lucas Grandouiller 0 2 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Diego Matos 2 6 6
Lance Cohen 0 0 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Ameur Ben Hassen 2 6 6
Leonid Avramenko 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Melik Feler 2 7 6
Igor Sao Thiago 0 65 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Enzo Machizaud 2 3 7 6
Andrea Pecorella 1 6 62 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Carlos Ramirez Utermann 2 6 4 6
Simon Musset 1 3 6 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Carlos Ramirez Utermann 2 6 6
Roman Blokhin 0 1 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Dustin Goldenberg 2 6 6
Mihailo Loncarevic 0 1 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Edoardo Lamberti 2 6 6
Max Westphal 0 3 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Pedro Munafo 2 2 6 6
Nils Igor Loechterfeld 1 6 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Michael Weindl 2 6 3 7
Lukas Hellum Lilleengen 1 2 6 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 3 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Lorenzo Brunetti 2 6 6
Alexander Kotzen 0 3 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Pietro Mugelli 2 5 6 6
Paul Valsecchi 1 7 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Agustin Kalinowski 0 4 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Brian Bencic 2 6 6
Aziz Helali 0 2 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Brian Bencic 2 6 6
Renzo Paro 0 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Adan Freire Da Silva 2 4 7 6
Herman Hoeyeraal 1 6 5 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Fabrizio Cavestro 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Rayane Stable 2 6 6
Gian Marco Ortenzi 0 4 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Agustin Kalinowski 2 6 6
Diamant Freire Da Silva 0 3 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Max Westphal 2 6 6
Mikhail Minakov 0 4 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F35 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Nik Razborsek 2 6 6
Bruno Sant'Anna 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F36 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gregorio Cordonnier 2 3 6 6
Bulut Ozcelik 1 6 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Giovanni Rizzuti 2 7 6
Sorin Andrei Iordache 0 63 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gabriel Donev 1 6 3
Burak Bilgin retragere 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Plamen Milushev 2 6 6
Samuel Pointon 0 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Flemming Peters 2 4 6 6
Kerim Esiev 1 6 4 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Cing-Yang Meng 2 6 6
Arjun Mehrotra 0 3 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Hugo Largo 2 6 6
Martin Atanasov 0 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Guelfo Baldovinetti 0 1 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Rayane Roumane 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 0 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Maurizio Speziali 2 6 6
Bogdan Bajic 0 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mert Alkaya 2 6 3 6
Lorenzo Corioni 1 3 6 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Lucas Hellfritsch 2 3 6 6
Federico Lucini 1 6 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Andras Necz 2 6 4 6
Daniil Gusev 1 4 6 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Mate Voros 2 6 6
Hristo Valeov 0 0 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Edward Hubner 2 6 6
Sultan Narbekov 0 1 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alexander Shevchenko 2 6 7
Mark Keki 0 3 64
bărbaţi simplu Zgura USA USA F30 (Niceville) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Nicolas Mejia 2 6 6
Strong Kirchheimer 0 4 4
bărbaţi simplu Hard USA USA F31 (Norman) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Dragos Constantin Ignat 2 6 7
Ondrej Nice 0 3 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Uros Petronijevic 2 6 3 6
Matthew Rodriguez 1 4 6 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Mazen Osama 2 6 6
Zachary Svajda 0 3 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Juan Jose Mateus Rubiano 2 6 6
Matthew Vos 0 2 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Neil O'Connor 0 3 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Carlos Anez 2 4 7 6
Mert Arabaci 1 6 66 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
David Fox 2 6 4 6
Artur Dubinski 1 2 6 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Kooros Ghasemi 2 6 6 6
William Kaiser 1 75 4 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Mandresy Rakotomalala 2 7 2 6
Marius Frosa 1 64 6 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Austin Williams 2 4 6 6
Andrea Caligiana 1 6 2 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Jochen Bertsch 2 7 2 6
Justin Roberts 1 65 6 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Kody Pearson 2 6 6
Piotr Lada 0 1 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Maxim Tybar 2 6 6
Kevin Gardner 0 4 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Andrea Bolla 2 6 6
Andrew Otzenberger 0 1 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
William Kirkman 2 6 6
Miroslav Herzan 0 4 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Taine Bernhard 2 6 6
Sebastian Zapata Ramirez 0 4 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Jenson Brooksby 2 7 6
Joshua Goodger 0 5 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Mason Beiler 2 6 6
Dylan Bednarczyk 0 1 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 6
Johan Oliver 0 0 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Alexandre Reco 2 6 6
Percy Young 0 0 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Alastair Gray 2 6 6
Orel Ovil 0 3 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Emile Hudd 2 6 6
Nathan Chavez 0 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Pierce Rollins 2 7 6
Alexander Pozo 0 64 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Eric Hadigian 2 6 0 7
Daniel Siddall 1 4 6 63
11.11.18
1-a rundă de calif.
Stefano Tsorotiotis 2 6 7
Mathieu Scaglia 0 3 5
bărbaţi simplu Zgura USA USA F32 (Pensacola) seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Sergey Belov 2 6 6
Perry Gregg 0 4 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Patrick Daciek 2 6 6
Christopher Rosensteel 0 2 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Henrik Wiersholm 2 7 0 7
Peter Bertran 1 5 6 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Rodney Carey 1 6 2 6 3
Jordi Mas De Ugarte retragere 0 7 3 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Matias Destefanis 2 6 6
Jeremy Gschwendtner 0 1 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Sacha Modica 2 6 7
Gerardo Irarrazabal 0 3 66
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nick Hardt 2 6 6
Sean Burnette 0 3 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Boris Kozlov 2 6 6
Cedric De Zutter 0 0 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Robert Kelly 2 6 2 6
Dominik Barton 1 4 6 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Rafael Wagner 2 6 6
Alejandro Hoyos Franco 0 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Sam Riffice 2 6 6
Mark Simons 0 2 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Malik Bhatnagar 2 6 6
Kyle Johnson 0 2 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Rowland Phillips 2 6 6
Lukas Storck 0 2 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Maxime Lapraille 2 7 6
Juan Ignacio Batalla 0 5 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Juan Ignacio Cabrera 2 6 6
Nestor Vargas 0 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Victor Casadevall Gras 2 6 6
Eric Wagner 0 2 4
femei simplu Zgura Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Eugenie Chapelle 2 4 6 6
Aleksandra Stromova 1 6 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Zinovia Vaneva 2 6 6
Marina Timofeeva 0 0 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Zeynep Erman 2 6 6
Lyuboslava Peruhova 0 2 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Tanysha Dissanayake 2 6 6
Tayla Whitehouse 0 1 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Renata Cipetic 2 7 6
Evelin Menyhart 0 5 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Anja Gal 2 6 6
Anastasia Mozgaleva 0 2 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Laure Line Glaude 2 6 2 6
Aleksandra Stankovic 1 4 6 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Pauline Demel 2 6 6
Semra Aksu 0 0 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Marketa Panackova 2 6 6
Alexandra Ferreira Da Silva 0 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Reka Farbas 2 6 7
Ema Bolebruchova 0 2 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Zeynep Sena Sarioglan 2 6 6
Pamela Wu 0 2 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Tina Cvetkovic 2 7 6
Sara Gvozdenovic 0 63 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Elina Avanesyan 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 3 1
11.11.18
Finală
Daria Snigur 2 3 7 6
Zeynep Sonmez 1 6 63 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Valeriia Bazhanova 0 2 4
femei simplu Zgura Spain Castellon seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
2-a rundă de calif.
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 3 6 6
Claudia De Las Heras Armenteras 1 6 4 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Anna Shepita 2 0 6 6
Marcela Bueno 1 6 3 4
11.11.18
2-a rundă de calif.
Kristina Milenkovic 2 6 6
Silvia Martinez Jimenez 0 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Ana Lantigua De La Nuez 2 3 6 6
Ana Giraldi Requena 1 6 3 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Esther Lopez Alcaraz 2 6 6
Anastasia Shaulskaya 0 3 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Irene Garceran 2 6 6
Lucia Garrigues Melendez 0 4 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Cristina Mayorova Bakhtina 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 1 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Isabella Harvison 2 6 6
Maria Navarro Pinol 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Maria Aran Teixido Garcia 2 6 6
Carlota Iruela Descamps 0 2 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Maria Pages Mere 2 6 6
Andrea Redondo Gutierrez 0 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Gabriela Martinez Asensi 2 6 6
Meritxell Boix Molla 0 1 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Nadja Bay Christians 2 6 6
Naroa Larrinaga 0 0 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Judith Perello Saavedra 2 3 6 6
Jizel Matos Sequeira Fernandes 1 6 2 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Julieta Honrubia Andrino 2 6 6
Anabel Aran Torrente 0 2 1
11.11.18
2-a rundă de calif.
Lidia Gonzalez 1 0 6 2
Carlota Molina Megias retragere 0 6 3 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Alba Rey Garcia 2 7 6
Isabel Adrover Gallego 0 5 4
femei simplu Indoor Hard France Limoges seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 2 2
femei simplu Indoor Hard Czech Republic Fed Cup World seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Katerina Siniakova 2 7 5 7
Sofia Kenin 1 5 7 5
femei simplu Zgura Greece Heraklion seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Moni Potrc 2 6 6
Alexandra Petric 0 1 4
11.11.18
Calificare
Gloria Ceschi 2 1 6 6
Anamarija Spoljaric 1 6 3 0
11.11.18
Calificare
Alica Rusova 2 6 6
Katerina Antoniou 0 1 4
11.11.18
Calificare
Paula Mihaela Onita 2 6 7 6
Sophie Walzl 1 75 5 0
11.11.18
Calificare
Ania Hertel 2 6 6
Kimmy A. Guerin 0 2 4
11.11.18
Calificare
Sarah Nikocevic 2 6 6
Rachele Elisa Zingale 0 0 0
11.11.18
Semifinală
Anna Ureke 2 6 6
Maya Tahan 0 4 2
11.11.18
Finală
Anna Ureke 2 6 1 6
Darya Astakhova 1 2 6 2
11.11.18
Calificare
Tamara Malesevic 2 6 7
Iulia Savescu 0 3 62
11.11.18
Calificare
Elena Gemovic 2 6 6
Dejana Milenkovic 0 3 1
11.11.18
Semifinală
Darya Astakhova 1 6
Xenia Knoll retragere 0 3
femei simplu Hard USA Las Vegas seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Belinda Bencic 2 7 6
Nicole Gibbs 0 5 1
femei simplu Hard Tunisia Monastir seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Jacqueline Cabaj Awad 2 5 6 6
Sarah Lee 1 7 3 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Adriana Rajkovic 2 6 6
Lidija Samardzic 0 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Noelly Longi Nsimba 2 5 6 6
Sara Guglielminotti 1 7 1 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Micheline Aubuchon 2 6 4 6
Jane Stewart 1 0 6 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Francesca Dell'Edera 2 6 3 6
Clarissa Gai 1 4 6 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Maja Issler 2 6 6
Elizaveta Kuznetsova 0 3 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Celine Fritsch 2 6 4 6
Ana Conde Vendrell 1 0 6 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Lola Marandel 2 6 6
Sarra Ata 0 3 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Olympe Lancelot 2 6 6
Amal Gati 0 2 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Brittany Collens 2 6 6
Daria Kazantseva 0 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Mathilde Lollia 2 6 6
Aline Thommen 0 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ivonne Juric 2 7 1 6
Chiara Grimm 1 65 6 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Doroteja Joksovic 2 7 6
Naima Karamoko 0 5 4
femei simplu Iarbă India Muzaffarnagar seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Ashmitha Easwaramurthi 2 6 5 6
Soha Sadiq 1 3 7 3
11.11.18
Calificare
Albina Khabibulina 2 6 6
Avika Sagwal 0 4 3
11.11.18
Calificare
Alexandra Riley 2 6 6
Sai Dedeepya Yeddula 0 1 0
11.11.18
Calificare
Dan Ni Wang 2 6 6
Deeksha Manju Prasad 0 0 2
11.11.18
Calificare
Nidhi Chilumula 2 6 3 7
Prathyusha Rachapudi 1 4 6 5
11.11.18
Calificare
Natasha Palha 2 6 6
Arthi Muniyan 0 2 0
11.11.18
Calificare
Anna Makhorkina 2 6 6
Rishika Sunkara 0 0 4
11.11.18
Calificare
Jennifer Luikham 2 6 6
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 0 2 3
femei simplu Hard Thailand Nonthaburi seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Apichaya Runglerdkriangkrai 2 6 6
Sophia Bursulaya 0 2 3
11.11.18
Calificare
Julaluck Sae-Eung 2 6 7
Keira Jirasook 0 4 5
11.11.18
Calificare
Man Ying Maggie Ng 2 6 6
Vanesa Pappa 0 0 3
11.11.18
2-a rundă de calif.
Madison Frahn 2 3 6 7
Chihiro Takayama 1 6 4 5
11.11.18
Calificare
Pei-Ju Chien 2 6 6
Deria Nur Haliza 0 2 2
11.11.18
2-a rundă de calif.
Pei-Ju Chien 2 6 5 6
Elle Christensen 1 3 7 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Yinglak Jittakoat 2 6 6
Chiara Renata Supak 0 3 0
11.11.18
2-a rundă de calif.
Eunji Lee (2001) 2 6 6
Kanyanut Sudsaard 0 1 0
11.11.18
Calificare
Eunji Lee (2001) 2 3 6 6
Madison Frahn 1 6 0 1
11.11.18
Calificare
Ya Hsin Lee 2 6 6
Amelia Stuart 0 1 0
femei simplu Hard USA Norman seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Brynn Boren 2 6 6
Ema Turudija 0 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Joelle Kissell 2 6 6
Nina Jabrzemski 0 0 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Emily Fanning 2 7 6
Paulina Jastrzebska 0 5 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Andrea Renee Villarreal 2 6 6
Jerricka Boone 0 1 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ayaka Okuno 2 6 6
Kristina Voznyak 0 3 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Vladica Babic 2 6 6
Alessandra Crump 0 1 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Amy Zhu 2 7 7
Alice Garcia 0 5 63
11.11.18
1-a rundă de calif.
Adesuwa Osabuohien 2 1 6 6
Rachel Janssen 1 6 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Rasheeda Mcadoo 2 6 6
Amanda Vos 0 2 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Anna Turati 2 6 6
Jasmine Amber Asghar 0 4 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Monica Robinson 2 6 6
Ekaterina Donetskova 0 2 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Martha Matoula 2 6 6
Carmen Corley 0 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ena Shibahara 2 6 6
Rosalyn Small 0 0 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Arianna Capogrosso 2 6 6
Payton Andrews 0 2 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Kelley Anderson 2 6 7
Katerina Filip 0 4 63
11.11.18
1-a rundă de calif.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Alexa Ryngler 0 4 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Sofia Sewing 2 6 7
Fiona Codino 0 3 66
11.11.18
1-a rundă de calif.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Holly Hutchinson 0 2 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Tiphanie Fiquet 2 7 6
Miranda Poile 0 5 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Dalayna Hewitt 2 6 6
Aymet Uzcategui 0 1 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Natasha Subhash 2 6 7
Shura Poppe 0 1 65
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ivana Corley 2 6 7
Maribella Zamarripa 0 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Alycia Parks 2 6 6
Kianah Motosono 0 1 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Madison Harrison 2 6 6
Laura Sofia Rico Garcia 0 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Marina Davtyan 2 6 4 7
Dominique Schaefer 1 4 6 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ellie Douglas 2 6 6
Manon Meulenberg 0 1 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Katie Volynets 2 6 6
Allura Zamarripa 0 0 2
11.11.18
1-a rundă de calif.
Peyton Stearns 2 2 6 7
Safiya Carrington 1 6 2 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Fiona Crawley 2 7 6
Macey Miller 0 64 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Skyler Miller 2 7 6
Federica Denti 0 64 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Megan Hopton 2 3 6 6
Olivia Peet 1 6 2 4
femei simplu Hard USA Houston seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Calificare
Kristina Kucova 2 7 6
Louisa Chirico 0 64 4
11.11.18
Calificare
Lauren Davis 2 6 6
Jacqueline Cako 0 3 4
11.11.18
Calificare
Dalma Galfi 2 6 6 6
Katherine Sebov 1 4 75 2
11.11.18
Calificare
Elizabeth Halbauer 2 6 6 6
Julia Elbaba 1 74 3 4
11.11.18
Calificare
Ann Li 2 4 6 6
Sanaz Marand 1 6 3 3
11.11.18
Calificare
Whitney Osuigwe 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 3 4
femei simplu Hard Egypt Sharm El Sheikh seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Anastasiya Shoshyna 2 7 7
Anna Morgina 0 5 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Yulia Sokolovskaya 2 6 6 6
Gabriella Akopian 1 78 3 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ziyu Wang 2 6 6
Patricia Boentgen 0 2 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Iulia Bianca Ilinca 2 6 6
Vibhasree Gowda 0 1 0
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ludmila Kareisova 2 6 6
Alisa Rastegaeva 0 1 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Vickie Trocker 2 6 3 6
Xinrui Liu 1 2 6 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Gabrielle Clairotte 2 6 1 7
Tamara Milosevic 1 3 6 62
femei simplu Hard China Shenzhen seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Ivana Jorovic 2 6 2 6
Saisai Zheng 1 3 6 4
femei simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
1-a rundă de calif.
Su Jeong Jang 2 6 6
Momoko Kobori 0 1 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Yuxuan Zhang 2 6 6
Ya-Yi Yang 0 0 1
11.11.18
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 6 6
Kai-Lin Zhang 0 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Ayano Shimizu 0 4 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Olga Doroshina 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 2 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Lizette Cabrera 2 6 6
Junri Namigata 0 4 3
11.11.18
1-a rundă de calif.
Elena Gabriela Ruse 2 7 2 6
Mayo Hibi 1 64 6 4
11.11.18
1-a rundă de calif.
Karman Kaur Thandi 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 4 4
femei simplu Zgura Spain Vinaros seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Alina Charaeva 2 6 6
Julia Payola 0 1 2
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Knoxville Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Toshihide Matsui/Frederik Nielsen 2 7 7
Hunter Reese/Tennys Sandgren 0 66 5
bărbaţi dublu Zgura Uruguay Montevideo Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Semifinală
Facundo Bagnis/Andres Molteni 2 6 6 10
Sergio Galdos/Federico Zeballos 1 73 3 6
11.11.18
Finală
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 7 6
Facundo Bagnis/Andres Molteni 0 65 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 4 10
Romain Arneodo/Quentin Halys 1 3 6 2
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
Nikola Mektic/Alexander Peya 0 3 4
11.11.18
Jamie Murray/Bruno Soares 2 7 4 10
Raven Klaasen/Michael Venus 1 65 6 5
femei dublu Indoor Hard France Limoges seturi 1 2 3 4 5
11.11.18
Finală
Veronika Kudermetova/Galina Voskoboeva 2 7 6
Timea Bacsinszky/Vera Zvonareva 0 5 4
<