Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard India Bangalore Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
07:30
a 2-a rundă
James Ward  
Sumit Nagal [WC]  
14.11.18
07:30
a 2-a rundă
Aleksandr Nedovesov  
Marc Polmans [5]  
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
02:00
1-a rundă
Ryan Shane [q]  
Keenan Mayo [q]  
15.11.18
01:00
a 2-a rundă
Takanyi Garanganga  
John-Patrick Smith [8]  
15.11.18
01:00
a 2-a rundă
Jared Hiltzik  
Tommy Paul  
bărbaţi simplu Hard Greece Greece F8 (Heraklion) seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
10:00
1-a rundă
Ioannis Stergiou  
Leon Hoeveler [q]  
14.11.18
10:00
1-a rundă
Jonas Trinker [q]  
Tom Kocevar-Desman [5]  
14.11.18
10:00
1-a rundă
David Pichler [7q]  
Michail Pervolarakis  
14.11.18
10:00
1-a rundă
Hasan Ibrahim [q]  
Martin Dimitrov [q]  
14.11.18
10:00
1-a rundă
Lucas Catarina [1]  
Marc Fornell-Mestres  
14.11.18
10:00
1-a rundă
Stefan Palosi [q]  
Jake Hersey [q]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Japan Kobe Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
04:00
1-a rundă
Jordi Samper-Montana  
Shuichi Sekiguchi [WC]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Aleksandar Vukic [q]  
Colin Sinclair [q]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Renta Tokuda  
Soon-Woo Kwon [8]  
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
15:00
Roger Federer  
Kevin Anderson  
14.11.18
15:00
Novak Djokovic  
Marin Cilic  
14.11.18
15:00
Dominic Thiem  
Kei Nishikori  
14.11.18
15:00
Alexander Zverev  
John Isner  
14.11.18
16:00
Novak Djokovic  
Alexander Zverev  
14.11.18
22:00
Marin Cilic  
John Isner  
bărbaţi simplu Zgura USA USA F32 (Pensacola) seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
18:00
1-a rundă
Felipe Mantilla [5]  
Filip Cristian Jianu  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Strong Kirchheimer [4]  
Lasse Muscheites [WC]  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Jody Maginley  
Dmitry Popko [3]  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Alex Knaff  
Ricardo Rodriguez-Pace [6]  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Christian Alshon [WC]  
Juan Pablo Grassi Mazzuchi  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Chenhe Li  
Nuno Borges [2]  
femei simplu Hard Tunisia Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
11:00
1-a rundă
Bhuvana Kalva  
Catherine Chantraine  
14.11.18
11:00
1-a rundă
Timea Jaruskova  
Claudia Franze [q]  
14.11.18
11:00
1-a rundă
Dominique Karregat [8]  
Sarah Lee [SE]  
14.11.18
11:00
1-a rundă
Maja Issler [q]  
Melania Delai [WC]  
femei simplu Hard USA Houston seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
02:00
1-a rundă
Asia Muhammad  
Nicole Gibbs [9]  
14.11.18
18:00
a 2-a rundă
Jessica Pegula [4]  
Deniz Khazaniuk  
14.11.18
18:00
a 2-a rundă
Sofya Zhuk [7]  
Dalma Galfi [q]  
femei simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
04:00
1-a rundă
Sabine Lisicki [WC]  
Misaki Doi [8]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Lin Zhu [4]  
Jil Teichmann  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Saisai Zheng [1]  
Valentini Grammatikopoulou  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Danka Kovinic  
Ling Zhang [WC]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Yuxuan Zhang [q]  
Jia-Jing Lu  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Barbara Haas  
En Shuo Liang [WC]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Priscilla Hon  
Vitalia Diatchenko [6]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Magdalena Frech  
Elena Rybakina  
bărbaţi dublu Hard India Bangalore Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
06:30
1-a rundă
S D Prajwal Dev/Niki Kaliyanda Poonacha [WC]  
Alexander Pavlioutchenkov/Filip Peliwo  
bărbaţi dublu Zgura Argentina Buenos Aires Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
15:00
1-a rundă
Marcelo Demoliner/Andres Molteni [1]  
Renzo Olivo/Matias Zukas [WC]  
14.11.18
15:00
1-a rundă
Hernan Casanova/Juan Ignacio Galarza  
Guilherme Clezar/Joao Domingues  
14.11.18
15:00
1-a rundă
Franco Agamenone/Facundo Arguello  
Guido Andreozzi/Guillermo Duran [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
02:00
1-a rundă
Hunter Johnson/Yates Johnson  
Jared Hiltzik/Aleksandar Kovacevic [WC]  
14.11.18
03:20
1-a rundă
Sebastian Korda/Danny Thomas [WC]  
Peter Polansky/Adil Shamasdin [4]  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Hans Hach Verdugo/Luis David Martinez  
Harri Heliovaara/Henri Laaksonen  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Toshihide Matsui/Frederik Nielsen [3]  
Alexander Ritschard/Ryan Shane  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Alex Lawson/Hunter Reese  
Timur Khabibulin/Denis Yevseyev  
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
14:00
Lukasz Kubot/Marcelo Melo  
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut  
14.11.18
14:00
Oliver Marach/Mate Pavic  
Mike Bryan/Jack Sock  
femei dublu Hard USA Houston seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
18:00
1-a rundă
Sanaz Marand/Whitney Osuigwe  
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos [3]  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Naomi Broady/Sabrina Santamaria [1]  
Quinn Gleason/Luisa Stefani  
14.11.18
18:00
1-a rundă
Alexandra Mueller/Ingrid Neel  
Asia Muhammad/Maria Sanchez [2]  
femei dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
14.11.18
04:00
1-a rundă
Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu  
Xinyun Han/Luksika Kumkhum [2]  
14.11.18
04:00
1-a rundă
Lizette Cabrera/Elena Gabriela Ruse  
Ankita Raina/Karman Kaur Thandi  
<