Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
04:00
Sfert de finală
Roberto Bautista Agut [22]  
Stefanos Tsitsipas [14]  
22.01.19
12:00
Sfert de finală
Frances Tiafoe  
Rafael Nadal [2]  
bărbaţi simplu Hard Australia Burnie Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
02:20
1-a rundă
Bradley Mousley [ALT]  
Jeremy Beale [q]  
22.01.19
02:20
a 2-a rundă
Jacob Grills [WC]  
Mohamed Safwat [8]  
22.01.19
02:20
a 2-a rundă
Pedro Martinez Portero [3]  
Harry Bourchier [WC]  
22.01.19
04:00
1-a rundă
Sadio Doumbia [q]  
Luke Saville [WC]  
22.01.19
04:00
a 2-a rundă
Federico Gaio [11]  
Steven Diez [ITF]  
22.01.19
04:00
a 2-a rundă
Gian Marco Moroni [14]  
Sebastian Fanselow  
22.01.19
05:20
a 2-a rundă
Stefano Napolitano [10]  
Nicola Kuhn  
22.01.19
05:20
a 2-a rundă
Max Purcell  
Sebastian Ofner [6]  
22.01.19
08:30
a 2-a rundă
James Duckworth  
Marc Polmans [4]  
23.01.19
01:00
a 2-a rundă
Hiroki Moriya [7]  
Zhe Li  
23.01.19
01:00
a 2-a rundă
Alessandro Bega [ALT]  
Jay Clarke [16]  
23.01.19
01:00
a 2-a rundă
Maverick Banes  
Lloyd Harris [2]  
23.01.19
01:00
a 2-a rundă
Alexander Zhurbin [ITF]  
Stephane Robert [9]  
bărbaţi simplu Hard USA Newport Beach Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
21:00
1-a rundă
Dustin Brown  
Marcelo Arevalo  
22.01.19
21:00
1-a rundă
Danilo Petrovic  
Daniel Elahi Galan  
22.01.19
21:00
1-a rundă
Thai Kwiatkowski  
Victor Estrella  
bărbaţi simplu Zgura Uruguay Punta Del Este seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
16:00
1-a rundă
Alejandro Gonzalez  
Juan Ignacio Galarza  
22.01.19
16:00
1-a rundă
Markus Eriksson  
Juan Pablo Varillas  
22.01.19
16:00
1-a rundă
Matias Franco Descotte [ITF]  
Pedro Sakamoto  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
12:00
1-a rundă
Gregoire Jacq [q]  
Raul Brancaccio [ITF]  
22.01.19
12:00
1-a rundă
Fabien Reboul [q]  
Daniel Gimeno-Traver  
22.01.19
12:00
1-a rundă
Evgeny Karlovskiy  
Rudolf Molleker  
22.01.19
12:00
1-a rundă
Javier Barranco Cosano [ITF]  
Zdenek Kolar  
femei simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
06:00
Sfert de finală
Anastasia Pavlyuchenkova  
Danielle Rose Collins  
22.01.19
10:00
Sfert de finală
Petra Kvitova [8]  
Ashleigh Barty [15]  
femei simplu Hard USA Newport Beach seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
02:00
1-a rundă
Lena Rueffer  
Hanna Chang [WC]  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Sesil Karatantcheva  
Lauren Davis  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Rebecca Marino  
Renata Zarazua  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Kristie Ahn  
Urszula Radwanska  
femei simplu Hard Singapore W25 Singapore seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
04:00
Calificare
Junri Namigata  
Tara Moore  
22.01.19
04:00
Calificare
Ana Veselinovic  
Ling Zhang  
22.01.19
04:00
Calificare
Aldila Sutjiadi  
Erika Sema  
22.01.19
04:00
Calificare
Eudice Wong Chong  
Georgia Brescia  
22.01.19
04:00
Calificare
Victoria Rodriguez  
Olivia Tjandramulia  
22.01.19
04:00
Calificare
Yue Yuan  
Caroline Werner  
femei simplu Hard Australia W60 Burnie seturi 1 2 3 4 5
23.01.19
01:00
1-a rundă
Arina Rodionova  
Nao Hibino [2]  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Irina Khromacheva [5]  
Asia Muhammad  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Ellen Perez  
Xiyu Wang  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Zoe Hives [WC]  
Elena Rybakina  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Gabriella Taylor  
Irina Maria Bara  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Jaimee Fourlis  
Silvia Soler-Espinosa  
bărbaţi dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
04:00
Sfert de finală
Leonardo Mayer/Joao Sousa  
Raven Klaasen/Michael Venus [6]  
bărbaţi dublu Hard Australia Burnie Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
05:30
1-a rundă
Zhe Li/Go Soeda  
Andrew Harris/Akira Santillan [WC]  
22.01.19
07:00
1-a rundă
Mirza Basic/Tomislav Brkic  
Pedro Martinez Portero/Bradley Mousley  
22.01.19
07:00
1-a rundă
Hiroki Moriya/Mohamed Safwat  
Jeevan Nedunchezhiyan/Sem Verbeek [2]  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Ariel Behar/Enrique Lopez-Perez [3]  
Steven Diez/Alexander Zhurbin [ITF]  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Max Purcell/Luke Saville [1]  
Marc Polmans/Matt Reid  
23.01.19
01:00
1-a rundă
John-Paul Fruttero/David Perez Sanz [ITF]  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana [4]  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Maverick Banes/Harry Bourchier [WC]  
Jacob Grills/Aleksandar Vukic [WC]  
23.01.19
01:00
1-a rundă
Tomislav Draganja/Tsung-Hua Yang  
Lloyd Harris/Dudi Sela  
bărbaţi dublu Hard USA Newport Beach Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
17:00
1-a rundă
N.Sriram Balaji/Jason Jung  
Thai Kwiatkowski/Noah Rubin [WC]  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Marcelo Arevalo/James Cerretani [1]  
Taylor Harry Fritz/Mackenzie McDonald  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Jc Aragone/Marcos Giron [WC]  
Paolo Lorenzi/Luis David Martinez  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Romain Arneodo/Andrei Vasilevski [3]  
Alex Lawson/Peter Polansky  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Ruben Gonzales/Nathan Pasha  
Robert Galloway/Nathaniel Lammons [4]  
22.01.19
20:00
1-a rundă
Miomir Kecmanovic/Darian King  
Ulises Blanch/Michael Redlicki [WC]  
bărbaţi dublu Zgura Uruguay Punta Del Este seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
15:00
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen [1]  
Franco Agamenone/Facundo Bagnis  
22.01.19
15:00
1-a rundă
Alejandro Gonzalez/Renzo Olivo [WC]  
Andrea Basso/Alessandro Giannessi  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
11:00
1-a rundă
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat [1]  
Jurgen Melzer/Filip Polasek  
22.01.19
11:00
1-a rundă
Jonathan Eysseric/Quentin Halys  
Maxime Janvier/Dimitar Kuzmanov [WC]  
22.01.19
11:00
1-a rundă
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio [ITF]  
Fabricio Neis/Purav Raja [4]  
22.01.19
11:00
1-a rundă
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn [3]  
Antoine Cornut-Chauvinc/Benoit Paire [WC]  
22.01.19
11:00
1-a rundă
Evan Furness/Manuel Guinard [WC]  
Rameez Junaid/Adil Shamasdin  
22.01.19
11:00
1-a rundă
Luca Margaroli/David Vega Hernandez  
Corentin Moutet/Sergiy Stakhovsky  
22.01.19
11:00
1-a rundă
Gregoire Jacq/Hugo Voljacques [ITF]  
Felix Auger Aliassime/Julian Ocleppo  
22.01.19
11:00
1-a rundă
David Pel/Antonio Sancic  
Fabrice Martin/Hugo Nys [2]  
femei dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
02:00
Sfert de finală
Hao-Ching Chan/Latisha Chan [7]  
Jennifer Brady/Alison Riske  
22.01.19
02:00
Sfert de finală
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova [1]  
Samantha Stosur/Shuai Zhang  
22.01.19
04:00
Sfert de finală
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [9]  
Timea Babos/Kristina Mladenovic [2]  
22.01.19
04:00
Sfert de finală
Barbora Strycova/Marketa Vondrousova  
Andreja Klepac/Maria-Jose Martinez Sanchez [5]  
femei dublu Hard USA Newport Beach seturi 1 2 3 4 5
22.01.19
20:00
1-a rundă
Taylor Townsend/Yanina Wickmayer [3]  
Jamie Loeb/Rebecca Peterson  
<