Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Holland Rotterdam seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
16:30
Finală
Stan Wawrinka [WC]  
Gael Monfils  
bărbaţi simplu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
09:00
Finală
Henri Laaksonen [3]  
Dudi Sela [14]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
01:00
1-a rundă
Matteo Viola  
Uladzimir Ignatik  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Laurynas Grigelis  
Roberto Marcora  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Viktor Galovic  
Giulio Zeppieri [WC]  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Peter Heller [ITF]  
Danilo Petrovic  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Tristan Lamasine  
Julian Ocleppo [WC]  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Cem Ilkel  
Javier Barranco Cosano [ITF]  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Daniel Masur  
Bernabe Zapata Miralles  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Nino Serdarusic  
Raul Brancaccio [ITF]  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Benjamin Bonzi  
Jan Choinski  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Carlos Taberner  
Scott Griekspoor  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Zdenek Kolar  
Liam Caruana [WC]  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Elliot Benchetrit  
Mario Vilella Martinez  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Jannik Sinner [WC]  
Lucas Miedler  
18.02.19
01:00
1-a rundă
Lorenzo Musetti [WC]  
Roman Safiullin [ITF]  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Cherbourg Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
16:00
Finală
Ugo Humbert [1]  
Steve Darcis  
bărbaţi simplu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
18:00
Calificare
Yosuke Watanuki  
Marcelo Arevalo  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
09:00
Finală
Dmitry Popko [1]  
Sebastian Korda [7]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan M25 Aktobe seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
09:00
Finală
Alejandro Tabilo [IR]  
Niels Lootsma [q]  
bărbaţi simplu Indoor Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
02:00
Semifinală
John Isner [1]  
Reilly Opelka  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
11:00
1-a rundă de calif.
Ruben Bemelmans  
Alexey Vatutin  
17.02.19
11:00
1-a rundă de calif.
Alexandre Muller  
Simone Bolelli  
17.02.19
12:20
1-a rundă de calif.
Oscar Otte  
Matthias Bachinger  
17.02.19
12:20
1-a rundă de calif.
Ilya Ivashka  
Maxime Janvier  
17.02.19
13:40
1-a rundă de calif.
Egor Gerasimov  
Lukas Rosol  
17.02.19
13:40
1-a rundă de calif.
Gregoire Barrere  
Sebastian Ofner  
17.02.19
15:10
1-a rundă de calif.
Sergiy Stakhovsky  
Mirza Basic  
17.02.19
15:10
1-a rundă de calif.
Mats Moraing  
Constant Lestienne  
bărbaţi simplu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
20:00
Calificare
Juan Ignacio Londero  
Rogerio Dutra Da Silva  
femei simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
10:00
1-a rundă
Su-Wei Hsieh  
Anastasija Sevastova [10]  
17.02.19
10:00
1-a rundă
Ekaterina Makarova  
Aliaksandra Sasnovich  
17.02.19
10:00
1-a rundă
Kristina Mladenovic  
Fatma Al Nabhani [WC]  
17.02.19
12:00
1-a rundă
Alize Cornet  
Timea Babos  
17.02.19
12:00
1-a rundă
Ajla Tomljanovic  
Saisai Zheng  
17.02.19
12:00
1-a rundă
Viktoria Kuzmova  
Bernarda Pera [q]  
17.02.19
14:00
1-a rundă
Lesya Tsurenko  
Yulia Putintseva  
17.02.19
14:00
1-a rundă
Belinda Bencic  
Lucie Hradecka [q]  
17.02.19
14:00
1-a rundă
Magdalena Frech [q]  
Darya Kasatkina [11]  
17.02.19
16:00
1-a rundă
Ivana Jorovic [q]  
Sara Errani [WC]  
17.02.19
17:00
1-a rundă
Garbine Muguruza [12]  
Dayana Yastremska  
17.02.19
19:00
1-a rundă
Eugenie Bouchard [WC]  
Vera Lapko  
femei simplu Indoor Hard Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
11:00
1-a rundă de calif.
Tereza Smitkova  
Danka Kovinic  
17.02.19
11:00
1-a rundă de calif.
Rebecca Sramkova  
Tereza Martincova  
17.02.19
12:00
1-a rundă de calif.
Quirine Lemoine  
Jil Teichmann  
17.02.19
12:00
1-a rundă de calif.
Ysaline Bonaventure  
Elena Rybakina  
17.02.19
13:00
1-a rundă de calif.
Iga Swiatek  
Bibiane Schoofs  
17.02.19
13:00
1-a rundă de calif.
Xin Yu Wang  
Viktoriya Tomova  
17.02.19
14:00
1-a rundă de calif.
Priscilla Hon  
Georgina Garcia-Perez  
17.02.19
14:00
1-a rundă de calif.
Natalia Vikhlyantseva  
Dalma Galfi  
17.02.19
15:00
1-a rundă de calif.
Greta Arn  
Ekaterine Gorgodze  
17.02.19
16:00
1-a rundă de calif.
Jasmine Paolini  
Conny Perrin  
17.02.19
16:00
1-a rundă de calif.
Paula Badosa Gibert  
Adrienn Nagy  
17.02.19
18:00
1-a rundă de calif.
Arina Rodionova  
Anna Kalinskaya  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
09:00
Finală
Yuki Naito [8JR]  
Maryna Chernyshova [7]  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
11:00
Finală
Andrea Lazaro Garcia [1]  
Marta Lesniak  
femei simplu Hard Australia W15 Port Pirie seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
04:30
Finală
Jennifer Elie [1]  
Lulu Sun [2]  
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
10:00
Finală
Anna Morgina [5]  
Laura Pigossi [4]  
femei simplu Indoor Hard Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
08:00
Finală
Kamilla Rakhimova [JR]  
Anastasia Tikhonova [JR]  
femei simplu Hard USA W25 Surprise seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
12:00
Finală
Cori Gauff [JE]  
Sesil Karatantcheva [3]  
femei simplu Indoor Hard Slovakia W25 Trnava seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
12:00
Finală
Isabella Shinikova  
Denisa Allertova  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Cherbourg Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
15:00
Finală
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio [ITF]  
Robert Galloway/Nathaniel Lammons [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
04:00
Semifinală
Adrian Mannarino/Hugo Nys  
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi  
femei dublu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
10:00
1-a rundă
Jennifer Brady/Sabrina Santamaria  
Darija Jurak/Raluca Olaru  
17.02.19
12:00
1-a rundă
Xinyun Han/Monica Niculescu  
Miyu Kato/Makoto Ninomiya  
17.02.19
14:00
1-a rundă
Lara Arruabarrena/Kaitlyn Christian  
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik  
17.02.19
16:00
1-a rundă
Julia Elbaba/Alena Fomina [WC]  
Jelena Ostapenko/Katerina Siniakova [6]  
<