Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
06:00
1-a rundă
Stephane Robert  
Pruchya Isarow [WC]  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Jose Statham  
Dimitar Kuzmanov [ITF]  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Thiemo de Bakker  
Janko Tipsarevic [WC]  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Tsung-Hua Yang  
Saketh-Sai Myneni  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez  
Enzo Couacaud  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Maverick Banes  
Goncalo Oliveira  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Enrique Lopez-Perez  
Jc Aragone  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Oriol Roca Batalla [ITF]  
David Perez Sanz [ITF]  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Wishaya Trongcharoenchaikul [WC]  
Zhe Li  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Sasi Kumar Mukund  
Kevin King  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Duckhee Lee  
Thanapet Chanta [WC]  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Max Purcell  
Kaichi Uchida  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Yunseong Chung  
Pedro Cachin  
18.02.19
06:00
1-a rundă
Palaphoom Kovapitukted [WC]  
Di Wu  
bărbaţi simplu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
18:00
1-a rundă
Andreas Seppi [6]  
Bernard Tomic  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez  
Jared Donaldson  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Denis Istomin  
Feliciano Lopez  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Juan Martin Del Potro [1WC]  
Yoshihito Nishioka  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Peter Polansky  
John Isner [2WC]  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Adrian Mannarino [8]  
Brayden Schnur [SE]  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Radu Albot  
Ivo Karlovic  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Steve Johnson [4]  
Bradley Klahn  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Tennys Sandgren  
Reilly Opelka  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Mackenzie Mcdonald  
Taylor Harry Fritz [7]  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Jordan Thompson  
Marcel Granollers  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Nick Kyrgios  
John Millman [5]  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
11:00
1-a rundă
Ernests Gulbis  
Ugo Humbert [WC]  
18.02.19
11:00
1-a rundă
Denis Kudla  
Mikhail Kukushkin  
18.02.19
13:00
1-a rundă
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
Andrey Rublev  
18.02.19
13:00
1-a rundă
Jeremy Chardy [8]  
Matteo Berrettini  
18.02.19
13:00
1-a rundă
Peter Gojowczyk  
Damir Dzumhur  
18.02.19
13:00
1-a rundă
Jiri Vesely  
Gael Monfils [7]  
18.02.19
13:00
1-a rundă
Hubert Hurkacz  
Filip Krajinovic  
18.02.19
13:00
1-a rundă
Antoine Hoang [WC]  
Gilles Simon [6]  
femei simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
10:00
1-a rundă
Barbora Strycova  
Carla Suarez Navarro  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Shuai Zhang  
Anett Kontaveit [15]  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Caroline Wozniacki [9]  
Samantha Stosur [WC]  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Julia Goerges [13]  
Alison Riske  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Lara Arruabarrena [q]  
Dominika Cibulkova  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Dalila Jakupovic [LL]  
Zarina Diyas [q]  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Caroline Garcia [14]  
Anastasia Pavlyuchenkova  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Ons Jabeur  
Donna Vekic  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Lin Zhu [q]  
Elise Mertens [16]  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Jennifer Brady [q]  
Jelena Ostapenko  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Katerina Siniakova  
Petra Martic  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Sofia Kenin  
Mihaela Buzarnescu  
bărbaţi dublu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
18:00
1-a rundă
Bob Bryan/Mike Bryan [1]  
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
18.02.19
18:00
1-a rundă
John-Patrick Smith/Jordan Thompson  
Paolo Lorenzi/Andreas Seppi  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Robert Lindstedt/Tim Puetz [3]  
Roberto Maytin/Nathan Pasha [WC]  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Adrian Mannarino/Hugo Nys  
Steve Johnson/Tennys Sandgren  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan/Tim Smyczek [WC]  
Marcelo Arevalo/James Cerretani  
18.02.19
18:00
1-a rundă
Marcel Granollers/Bernard Tomic  
Radu Albot/Yoshihito Nishioka  
18.02.19
18:00
1-a rundă
John Millman/Alexei Popyrin  
Ken Skupski/Neal Skupski [2]  
femei dublu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
18.02.19
10:00
1-a rundă
Hao-Ching Chan/Latisha Chan  
Abigail Spears/Zhaoxuan Yang  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Samantha Stosur/Shuai Zhang [5]  
Elise Mertens/Aryna Sabalenka  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova/Anastasija Sevastova  
Lucie Hradecka/Ekaterina Makarova [7]  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs [8]  
Mihaela Buzarnescu/Alicja Rosolska  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Andreja Klepac/Saisai Zheng  
Ons Jabeur/Alison Riske  
18.02.19
10:00
1-a rundă
Belinda Bencic/Darya Kasatkina  
Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic  
<