Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Mexico Acapulco seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
1-a rundă de calif.
Guillermo Garcia-Lopez 2 6 6
Roberto Cid 0 3 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Marcel Granollers 2 7 6
Kevin Krawietz 0 5 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Adrian Menendez-Maceiras 2 6 6
Luis Patino 0 2 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Emilio Gomez 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 4 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Bernard Tomic 2 6 5 6
Lucas Gomez 1 1 7 0
23.02.19
1-a rundă de calif.
Ryan Harrison 2 7 6
Juan Alejandro Hernandez 0 5 2
23.02.19
1-a rundă de calif.
Federico Gaio 2 6 6
Ante Pavic 0 2 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 1 6
Roberto Ortega-Olmedo retragere 0 2
bărbaţi simplu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
James Duckworth 2 7 3 7
Prajnesh Gunneswaran 1 62 6 63
23.02.19
Semifinală
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6 6
Dudi Sela 1 75 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Roberto Marcora 2 7 4 6
Arthur De Greef 1 63 6 1
23.02.19
Semifinală
Jannik Sinner 2 6 6
Tristan Lamasine 0 2 3
bărbaţi simplu Zgura Brazil Sao Paulo seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
1-a rundă de calif.
Carlos Berlocq 2 1 6 6
Gian Marco Moroni 1 6 3 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Andrej Martin 2 6 6
Daniel Gimeno-Traver 0 3 1
23.02.19
1-a rundă de calif.
Alessandro Giannessi 2 7 6
Joao Souza 0 65 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Facundo Bagnis 2 6 6
Alen Avidzba 0 1 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Matteo Donati 0 1 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Federico Coria 2 6 6
Facundo Arguello 0 1 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Kimmer Coppejans 2 4 6 6
Joao Domingues 1 6 0 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Pedro Martinez Portero 2 7 6
Joao Menezes 0 64 1
bărbaţi simplu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Daniel Evans 2 3 6 6
John Isner 1 6 2 3
23.02.19
Semifinală
Radu Albot 2 3 6 6
Mackenzie Mcdonald 1 6 0 0
bărbaţi simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
1-a rundă de calif.
Thomas Fabbiano 2 6 6
Rudolf Molleker 0 3 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Richard Berankis 2 6 3 6
Constant Lestienne 1 3 6 2
23.02.19
1-a rundă de calif.
Mirza Basic 2 6 6
Simon Carr 0 3 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Jiri Vesely 2 7 7
James Ward 0 64 64
23.02.19
1-a rundă de calif.
Egor Gerasimov 2 7 7
Aleksandr Nedovesov 0 63 5
23.02.19
1-a rundă de calif.
Ilya Ivashka 2 5 7 6
Alexey Vatutin 1 7 5 2
23.02.19
1-a rundă de calif.
Antoine Hoang 2 6 6
Adham Gaber 0 1 0
23.02.19
1-a rundă de calif.
Corentin Moutet 2 6 7
Karim-Mohamed Maamoun 0 3 60
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Pol Toledo Bague 2 7 6
Pietro Rondoni 0 5 2
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Arthur Rinderknech 2 7 6
Maxime Pauwels 0 5 4
23.02.19
Semifinală
Petr Nouza 2 6 6
Emiliano Maggioli 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Filip Bergevi 2 6 4 6
Martins Podzus 1 4 6 2
23.02.19
Semifinală
Fajing Sun 2 7 6
Michael Geerts 0 65 4
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Finn Tearney 2 6 6
Johan Nikles 0 0 3
23.02.19
Semifinală
Jacob Grills 2 6 3 7
Henry Craig 1 4 6 61
bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan M25 Aktobe seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Niels Lootsma 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 2 4
23.02.19
Semifinală
Alejandro Tabilo 2 2 7 7
Lucas Catarina 1 6 5 5
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom M25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Jeremy Jahn 2 6 6 6
Evan Hoyt 1 4 72 3
23.02.19
Semifinală
Antoine Escoffier 2 4 6 6
Jack Draper 1 6 3 1
bărbaţi simplu Hard Mexico Morelos Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Gonzalo Escobar 2 6 6
Steven Diez 0 2 1
23.02.19
Semifinală
Matias Franco Descotte 2 7 3 7
Evan King 1 65 6 5
bărbaţi simplu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Ugo Humbert 0 4 4
23.02.19
Semifinală
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
David Goffin 0 61 2
bărbaţi simplu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Laslo Djere 1 w/o
Aljaz Bedene 0
23.02.19
Semifinală
Felix Auger Aliassime 2 6 3 6
Pablo Cuevas 1 3 6 3
femei simplu Hard Mexico Acapulco seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
1-a rundă de calif.
Christina Mchale 2 6 6
Katie Swan 0 0 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Conny Perrin 2 6 6
Maria Jose Portillo Ramirez 0 1 1
23.02.19
1-a rundă de calif.
Martina Trevisan 2 6 6
Nadia Podoroska 0 2 2
23.02.19
1-a rundă de calif.
Ysaline Bonaventure 2 6 7
Katarina Zavatska 0 1 62
23.02.19
1-a rundă de calif.
Giuliana Olmos 2 6 7
Irina Khromacheva 0 1 5
23.02.19
1-a rundă de calif.
Ana Sofia Sanchez 2 6 7
Kathinka Von Deichmann 0 3 65
23.02.19
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 7 6
Karman Kaur Thandi 0 65 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Kimberly Birrell 0 1 1
23.02.19
1-a rundă de calif.
Irina Maria Bara 2 7 6
Veronica Cepede Royg 0 65 2
23.02.19
1-a rundă de calif.
Varvara Flink 2 7 4 6
Astra Sharma 1 5 6 3
23.02.19
1-a rundă de calif.
Victoria Rodriguez 2 4 6 6
Danielle Lao 1 6 3 4
23.02.19
1-a rundă de calif.
Sofya Zhuk 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 0 3
femei simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Finală
Belinda Bencic 2 6 1 6
Petra Kvitova 1 3 6 2
femei simplu Indoor Hard Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Alison Van Uytvanck 2 3 6 7
Ekaterina Alexandrova 1 6 4 67
23.02.19
Semifinală
Marketa Vondrousova 2 6 6
Anastasia Potapova 0 0 2
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Irina Fetecau 2 6 6
Pia Cuk 0 1 4
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Despina Papamichail 2 6 6
Alice Rame 0 4 0
23.02.19
Semifinală
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 4 1
femei simplu Zgura China W15 Nanchang seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Jiaxi Lu 2 6 6
Xu Liu Sun 0 1 0
23.02.19
Semifinală
Mei Yamaguchi 2 6 3 6
Siqi Cao 1 3 6 4
femei simplu Hard Australia W15 Perth seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Finală
Lulu Sun 2 7 6
Jennifer Elie 0 61 3
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Magali Kempen 2 4 6 7
Linnea Malmqvist 1 6 2 61
23.02.19
Semifinală
Dasha Ivanova 2 2 6 7
Daria Mishina 1 6 4 5
femei simplu Indoor Hard Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Daria Kruzhkova 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 4 3
23.02.19
Semifinală
Anastasia Zakharova 1 6 2
Tamara Curovic retragere 0 2 2
femei simplu Carpet Germany W25 Altenkirchen seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Maryna Zanevska 2 6 7
Maja Chwalinska 0 1 65
23.02.19
Semifinală
Shuyue Ma 2 6 6
Marie Benoit 0 4 2
femei simplu Indoor Hard United Kingdom W25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Jessika Ponchet 2 7 5 6
Maia Lumsden 1 610 7 2
23.02.19
Semifinală
Mariam Bolkvadze 2 7 6
Valeria Savinykh 0 5 4
femei simplu Hard USA W25 Rancho Santa seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Nicole Gibbs 2 3 6 6
Ann Li 1 6 3 4
23.02.19
Semifinală
Kristie Ahn 2 6 6
Usue Maitane Arconada 0 1 1
femei simplu Indoor Hard Japan W60 Kyoto seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Kai-Lin Zhang 2 6 6
Nao Hibino 0 2 4
bărbaţi dublu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Enrique Lopez-Perez/Hiroki Moriya 1 w/o
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Finală
Laurynas Grigelis/Zdenek Kolar 2 7 7
Tomislav Brkic/Dustin Brown 0 5 67
bărbaţi dublu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 7
Marcelo Arevalo/James Cerretani 0 3 5
23.02.19
Semifinală
Ken Skupski/Neal Skupski 2 6 6
Radu Albot/Yoshihito Nishioka 0 4 2
bărbaţi dublu Hard Mexico Morelos Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Finală
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 2 6 3 11
Gonzalo Escobar/Luis David Martinez 1 3 6 9
bărbaţi dublu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 6 7
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 5
bărbaţi dublu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Finală
Maximo Gonzalez/Nicolas Jarry 2 6 6 10
Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra Da Silva 1 73 3 7
femei dublu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Finală
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 6
Lucie Hradecka/Ekaterina Makarova 0 4 4
femei dublu Indoor Hard Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
23.02.19
Semifinală
Ekaterina Alexandrova/Vera Zvonareva 2 4 6 10
Anna Blinkova/Anastasia Potapova 1 6 4 6
<