Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Guillermo Garcia-Lopez  
Pedja Krstin  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Sergiy Stakhovsky  
Uladzimir Ignatik  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Simone Bolelli  
Dominik Koepfer  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Dustin Brown  
Emilio Gomez  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Matthias Bachinger  
Rudolf Molleker  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Steve Darcis  
Corentin Denolly  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Santiago Giraldo  
Gianluca Mager  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Peter Polansky  
Alexandre Muller  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Viktor Troicki  
Jason Murray Kubler  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Yannick Maden  
Mikael Torpegaard  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Stefano Travaglia  
Nino Serdarusic  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Ze Zhang  
Salvatore Caruso  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Henri Laaksonen  
Facundo Arguello  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Blaz Rola  
Roberto Quiroz  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Thiago Moura Monteiro  
Antoine Cornut-Chauvinc  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Alexey Vatutin  
Hugo Gaston  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Joao Domingues  
Alejandro Davidovich Fokina  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Marcos Giron  
Lukas Rosol  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Stefano Napolitano  
Oscar Otte  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Gianluigi Quinzi  
Manuel Guinard  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Johan Sebastien Tatlot  
Mikael Ymer  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Sebastian Ofner  
Yannick Hanfmann  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Elliot Benchetrit  
Bjorn Fratangelo  
22.05.19
11:00
2-a rundă de calif.
Matteo Martineau  
Kimmer Coppejans  
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Radu Albot [5]  
Juan Ignacio Londero  
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Taro Daniel  
Christian Garin [3]  
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Nicolas Jarry  
Denis Kudla  
bărbaţi simplu Hard Izrael Jerusalem Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Dudi Sela [3]  
Danilo Petrovic  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Brydan Klein  
Filip Peliwo [9]  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Tsung-Hua Yang [12]  
Viktor Durasovic  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Scott Griekspoor [8]  
Evan King  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Goncalo Oliveira [6]  
Dimitar Kuzmanov  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Sasi Kumar Mukund [14]  
Gonzalo Escobar  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Andrea Vavassori  
Saketh-Sai Myneni [4]  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Emil Ruusuvuori [ITF]  
Pavel Kotov [13]  
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
10:00
1-a rundă
Evan Hoyt [3]  
Petros Tsitsipas [WC]  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Alec Adamson  
Joshua Paris  
bărbaţi simplu Hard Thailand M25 Nonthaburi seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
06:00
1-a rundă
Rishab Agarwal  
Finn Tearney  
bărbaţi simplu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Richard Gasquet [6WC]  
Taylor Harry Fritz  
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Steven Diez [q]  
Jo-Wilfried Tsonga [PR]  
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Nikoloz Basilashvili [1]  
Tristan Lamasine [LL]  
22.05.19
12:00
a 2-a rundă
Ugo Humbert  
Denis Shapovalov [3WC]  
femei simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Julia Glushko  
Viktoriya Tomova  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Rebecca Marino  
Tessah Andrianjafitrimo  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Christina Mchale  
Francesca Di Lorenzo  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Ekaterine Gorgodze  
Jia-Jing Lu  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Veronica Cepede Royg  
Ana Bogdan  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Conny Perrin  
Arina Rodionova  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Heather Watson  
Bibiane Schoofs  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Robin Anderson  
Barbora Krejcikova  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Denisa Allertova  
Kristina Kucova  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Valentini Grammatikopoulou  
Kimberly Birrell  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Tamara Korpatsch  
Paula Badosa Gibert  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Varvara Flink  
Giulia Gatto-Monticone  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Jil Teichmann  
Katie Swan  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Katarina Zavatska  
Beatriz Haddad Maia  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
En Shuo Liang  
Elena Rybakina  
22.05.19
11:00
1-a rundă de calif.
Xiyu Wang  
Danielle Lao  
femei simplu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Xinyun Han [q]  
Chloe Paquet  
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Marta Kostyuk [q]  
Saisai Zheng [7]  
femei simplu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
11:00
a 2-a rundă
Yulia Putintseva [1]  
Mona Barthel  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
10:00
1-a rundă
Magdalena Stoilkovska [WC]  
Zeynep Sonmez  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Jennifer Luikham [8]  
Victoria Mikhaylova [WC]  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Basak Akbas [WC]  
Alina Silich [7]  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Sakura Hosogi  
Maria Shusharina  
femei simplu Carpet Portugal W15 Cantanhede seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
13:00
1-a rundă
Rebeka Masarova [1]  
Angeles Moreno Barranquero  
22.05.19
13:00
1-a rundă
Tina Cvetkovic  
Madalena Andrade [WC]  
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
10:00
1-a rundă
Laura Maluniakova  
Noa Liauw A Fong [3]  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Tamara Malesevic  
Franziska Sziedat  
femei simplu Carpet Japan W25 Karuizawa seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
04:00
1-a rundă
Haruna Arakawa [IR]  
Jovana Jaksic [2]  
22.05.19
04:00
1-a rundă
Yuki Naito [IR]  
Mai Hontama [6]  
femei simplu Hard Thailand W25 Nonthaburi seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
06:00
1-a rundă
Magali Kempen [IR]  
Ipek Soylu  
22.05.19
06:00
1-a rundă
Kaylah Mcphee [1]  
Simona Waltert [IR]  
22.05.19
06:00
1-a rundă
Gabriella Da Silva Fick  
Haruka Kaji [5]  
22.05.19
06:00
1-a rundă
Kamilla Rakhimova [8IR]  
Aunchisa Chanta [WC]  
femei simplu Hard Singapore W25 Singapore seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
06:20
1-a rundă
Kwan Yau Ng  
Rutuja Bhosale [3]  
22.05.19
06:20
1-a rundă
Emily Appleton  
Riya Bhatia [8]  
22.05.19
07:40
1-a rundă
Tammy Tan [WC]  
Abigail Tere-Apisah [2]  
bărbaţi dublu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
12:00
1-a rundă
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
bărbaţi dublu Hard Izrael Jerusalem Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
10:00
1-a rundă
Jonathan Erlich/Adil Shamasdin [3]  
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Yshai Oliel/Or Ram-Harel [WC]  
Filip Peliwo/Brayden Schnur  
22.05.19
10:00
1-a rundă
Edan Leshem/Gleb Sakharov [WC]  
Harri Heliovaara/Alex Lawson  
femei dublu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
11:00
Sfert de finală
Daria Gavrilova/Ellen Perez [ALT]  
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya [2]  
femei dublu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
22.05.19
12:00
Sfert de finală
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam  
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
<