Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Almaty Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
a 2-a rundă
Daniel Gimeno-Traver 2 7 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 67 1
04.06.19
a 2-a rundă
Santiago Giraldo 2 2 6 6
Tung-Lin Wu 1 6 3 2
04.06.19
a 2-a rundă
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Andrea Collarini 0 3 1
04.06.19
a 2-a rundă
Lorenzo Giustino 2 3 6 6
Nino Serdarusic 1 6 3 2
04.06.19
a 2-a rundă
Yannick Hanfmann 2 7 6
Roman Safiullin 0 5 3
04.06.19
a 2-a rundă
Evgeny Karlovskiy 2 6 7
Ante Pavic 0 3 64
04.06.19
a 2-a rundă
Nikola Milojevic 2 6 7
Evan King 0 2 5
04.06.19
1-a rundă
Vladyslav Manafov 2 7 7
Khumoun Sultanov 0 62 63
04.06.19
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 7 6
Roberto Cid 0 5 1
04.06.19
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 6 6
Tomislav Brkic 0 1 3
04.06.19
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 6 4 6
Denis Yevseyev 1 3 6 4
04.06.19
a 2-a rundă
Pavel Kotov 2 6 6
Pedja Krstin 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura France French Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
a 2-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 2 4
04.06.19
a 2-a rundă
Pablo Llamas Ruiz 2 6 6
Harold Mayot 0 2 4
04.06.19
a 2-a rundă
Jonas Forejtek 2 7 6
Matheus Pucinelle De Almeida 0 64 4
04.06.19
a 2-a rundă
Flavio Cobolli 2 6 6 6
Roman Andres Burruchaga 1 73 2 1
04.06.19
a 2-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 7
Juan Bautista Torres 0 3 5
04.06.19
a 2-a rundă
Arthur Cazaux 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 2 3
04.06.19
a 2-a rundă
Martin Damm (USA) 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 3 2
04.06.19
a 2-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Bu Yunchaokete 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Sfert de finală
Roger Federer 3 7 4 7 6
Stan Wawrinka 1 64 6 65 4
04.06.19
Sfert de finală
Rafael Nadal 3 6 6 6
Kei Nishikori 0 1 1 3
bărbaţi simplu Hard USA Little Rock Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
a 2-a rundă
Tim Smyczek 2 3 7 6
Roy Smith 1 6 5 1
04.06.19
a 2-a rundă
Raymond Sarmiento 2 7 6
Maxime Cressy 0 65 3
04.06.19
a 2-a rundă
Mitchell Krueger 2 6 6
Facundo Mena 0 3 2
04.06.19
1-a rundă
Daniel Nguyen 2 6 6 6
Kevin King 1 2 75 3
04.06.19
1-a rundă
Alexander Ritschard 2 6 6
Alejandro Gonzalez 0 4 4
04.06.19
a 2-a rundă
Joao Menezes 2 5 6 6
Ji Sung Nam 1 7 1 2
04.06.19
1-a rundă
Stefan Kozlov 2 7 6
Garrett Johns 0 5 3
04.06.19
a 2-a rundă
Collin Altamirano 2 6 6
Alexander Sarkissian 0 3 1
04.06.19
a 2-a rundă
Ryan Shane 2 3 7 6
Michael Mmoh 1 6 5 3
04.06.19
1-a rundă
Jordi Arconada 2 6 6 6
Nicolas Alvarez 1 4 75 3
04.06.19
1-a rundă
Orlando Luz 2 6 5 7
Makoto Ochi 1 4 7 64
04.06.19
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 2 6
Michael Redlicki 1 3 6 2
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Oleg Khotkov 2 6 6
Charl Morgan 0 0 1
04.06.19
1-a rundă
Adam El Mihdawy 2 6 6
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Luis Patino 1 6 1
Alexios Halebian retragere 0 2 0
04.06.19
1-a rundă
Connor Farren 2 6 6
Conner Huertas Del Pino 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Isaac Stoute 2 6 6
Matthew Christopher Romios 0 2 3
04.06.19
1-a rundă
Brandon Walkin 2 6 6
Christian Langmo 0 4 0
04.06.19
Calificare
Aron Pierce 2 7 6 10
Joao Hinsching 1 5 76 8
04.06.19
Calificare
Errol Smith 2 6 6
Johan Alexander Rodriguez 0 2 3
04.06.19
1-a rundă
Hady Habib 2 6 6
Alejandro Mendoza 0 2 3
04.06.19
1-a rundă
Nicolas Mejia 2 6 6
Ivar Aramburu Contreras 0 2 3
04.06.19
Calificare
Austin Rapp 2 6 6
Mikal Statham 0 3 1
04.06.19
Calificare
Finn Bass 2 6 6
Ricardo David Mayagoitia 0 1 4
04.06.19
1-a rundă
Nick Hardt 2 6 6
Gabriel Ciro Da Silva 0 4 2
04.06.19
Calificare
Rowland Phillips 2 7 6
Nicholas Alexander Reyes 0 68 1
04.06.19
Calificare
Yuval Solomon 2 0 6 10
Tomas Farjat 1 6 4 5
04.06.19
Calificare
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6 10
Kalman L. Boyd 1 2 74 8
bărbaţi simplu Hard USA M15 Champaign seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Conor Berg 2 2 6 6
Mousheg Hovhannisyan 1 6 3 4
04.06.19
Calificare
Martin Beran 2 6 6
Jared Pratt 0 1 3
04.06.19
Calificare
Nathan Ponwith 2 6 6
Alexander Knight 0 4 3
04.06.19
Calificare
Constant De La Bassetiere 2 6 6
Philip Wilbert Major 0 1 1
04.06.19
Calificare
Gui Gomes 2 1 7 12
Eric Hadigian 1 6 64 10
04.06.19
Calificare
Kareem Allaf 2 6 6
Andrew Zhang 0 3 1
04.06.19
Calificare
Alex Kobelt 2 6 6
Bradley Frye 0 4 4
04.06.19
Calificare
Daniel Fainblum 2 6 6
John Bernard 0 1 4
04.06.19
1-a rundă
Vuk Budic 2 1 7 7
Aron Hiltzik 1 6 5 61
04.06.19
Calificare
Lucas Horve 2 6 6
Darryl Hale 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea M15 Daegu seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Jung-Woong Na 2 6 6
Yong-Kyu Lim 0 2 3
04.06.19
Calificare
Sung Jun Park 2 0 6 12
Hyung-Chan Lim 1 6 2 10
04.06.19
1-a rundă
Seong Chan Hong 2 6 6
Ju-Hae Moon 0 1 3
04.06.19
Calificare
Young Seok Kim 2 6 6
Kangjae Kim 0 1 0
04.06.19
Calificare
Sung Hun Kim 2 6 6
Chanchin Sookton-Eng 0 3 4
04.06.19
1-a rundă
Uisung Park 2 6 6
Tae-Woo Lee 0 2 3
04.06.19
Calificare
Seongbin Sim 2 6 6
Seong Taek Im 0 0 1
04.06.19
Calificare
Geun Jun Kim 2 6 6
Woo Young Lee 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Dong Ju Kim 2 6 6
Taewoo Koo 0 2 1
04.06.19
Calificare
Seita Watanabe 2 6 6
Seunghun Shin 0 0 1
bărbaţi simplu Hard Guam M15 Guam seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Kento Takeuchi 2 6 6
Mason Caldwell 0 0 2
04.06.19
1-a rundă
Ko Suzuki 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 2 4
04.06.19
1-a rundă
Hiroyasu Ehara 2 6 6
Jurence Zosimo Mendoza 0 4 4
04.06.19
1-a rundă
Seungri Choi 2 6 6
Takahiro Kubo 0 2 2
04.06.19
1-a rundă
Gengo Kikuchi 2 6 6
Kyler Jirasook 0 2 2
04.06.19
1-a rundă
Naoki Takeda 2 6 7
Winter Meagher 0 3 5
04.06.19
1-a rundă
Soichiro Moritani 2 6 6
Camden Camacho 0 0 0
04.06.19
1-a rundă
Jake Delaney 2 3 6 6
Masayoshi Ono 1 6 2 2
04.06.19
1-a rundă
Niklas Johansson 2 6 2 7
Jesse Delaney 1 4 6 5
04.06.19
1-a rundă
Len Schouten 2 6 6
David Barclay 0 2 3
bărbaţi simplu Zgura Bulgaria M15 Plovdiv seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă de calif.
Riccardo Maiga 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 2 0
04.06.19
Calificare
Riccardo Maiga 2 7 3 10
Plamen Milushev 1 5 6 4
04.06.19
1-a rundă
Shalva Dzhanashia 2 6 6
Denislav Prodanov 0 3 3
04.06.19
1-a rundă de calif.
Plamen Milushev 2 0 7 11
Martin Dimitrov 1 6 5 9
04.06.19
1-a rundă
Lucas Poullain 2 1 6 6
Zlatan Palazov 1 6 3 2
04.06.19
Calificare
Vasko Mladenov 2 6 7
Samuil Konov 0 1 63
04.06.19
1-a rundă de calif.
Vasko Mladenov 2 6 6
Aleksandar Temov 0 1 0
04.06.19
1-a rundă de calif.
Alexander Weis 2 6 6
Benjamin Niv 0 4 4
04.06.19
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 7 6
Nicolae Frunza 0 62 3
04.06.19
1-a rundă de calif.
Kenneth Raisma 2 3 6 10
Ivailo Keremedchiev 1 6 2 7
04.06.19
Calificare
Kenneth Raisma 2 3 7 12
Alexander Weis 1 6 62 10
04.06.19
Calificare
Dan Alexandru Tomescu 2 5 6 10
Daniil Glinka 1 7 3 4
04.06.19
Calificare
Aliaksandr Liaonenka 2 6 2 11
Nitin Kumar Sinha 1 3 6 9
04.06.19
1-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 6 10
Martin Iliev 1 73 2 8
04.06.19
Calificare
Valentin Vanta 2 4 6 10
Martins Rocens 1 6 0 7
04.06.19
Calificare
Gorazd Srbljak 2 7 6
Dian Nedev 0 63 0
04.06.19
Calificare
Andrea Bessire 2 6 6
Milen Ianakiev 0 4 2
04.06.19
1-a rundă
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 7
Davide Galoppini 0 0 5
04.06.19
1-a rundă de calif.
Martins Rocens 2 7 6
Radoslav Shandarov 0 5 3
04.06.19
1-a rundă de calif.
Dian Nedev 2 7 6
Vladimir Filip 0 65 0
04.06.19
1-a rundă de calif.
Samuil Konov 2 1 6 10
Luca George Tatomir 1 6 3 5
bărbaţi simplu Hard Singapore M15 Singapore seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Dayne Kelly 2 6 6
Christian Didier Chin 0 1 2
04.06.19
1-a rundă
Ryota Tanuma 2 6 4 6
Siddhant Banthia 1 2 6 1
04.06.19
1-a rundă
Alec Adamson 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 3 3
04.06.19
1-a rundă
Cameron Green 2 7 6
Kazuki Nishiwaki 0 63 1
04.06.19
1-a rundă
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 6
Congsup Congcar 0 4 1
04.06.19
1-a rundă
Rimpei Kawakami 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 1 3
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Toby Martin 2 6 6
Takashi Saito 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Mikhail Fufygin 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 1 0
bărbaţi simplu Hard Hongkong M25 Hong Kong seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Wai Yu Kai 0 2 1
04.06.19
Calificare
Cheng-Yu Yu 2 3 6 15
Arturs Lazdins 1 6 1 13
04.06.19
1-a rundă
Shintaro Imai 2 6 6
Chak Lam Coleman Wong 0 1 1
04.06.19
Calificare
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Jayden Court 0 3 4
04.06.19
Calificare
William Ma 2 7 6
Li-Wie Tan 0 5 2
04.06.19
Calificare
Aaron Addison 2 6 4 10
Scott Duncan 1 0 6 6
04.06.19
Calificare
Dusty H. Boyer 2 6 6
Boris Butulija 0 1 2
04.06.19
Calificare
Tsung-Hao Huang 2 6 6 10
Harry David Meehan 1 4 76 7
04.06.19
Calificare
Alexander Crnokrak 2 6 6
Jason Sankey 0 1 4
04.06.19
Calificare
Isaac Becroft 2 6 1 12
Wei-De Lin 1 2 6 10
bărbaţi simplu Zgura Germany M25 Karlsruhe seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Christian Lindell 2 6 6
Henri Squire 0 3 2
04.06.19
1-a rundă
Marvin Netuschil 2 6 6
Tim Heger 0 1 1
04.06.19
Calificare
James Frawley 2 5 6 10
Yannik Steinegger 1 7 2 6
04.06.19
Calificare
Paul Woerner 2 6 6
Elmar Ejupovic 0 3 4
04.06.19
Calificare
Justin Roberts 2 6 6
Denys Klok 0 1 1
04.06.19
Calificare
Adrian Oetzbach 2 5 7 10
Christoph Negritu 1 7 68 7
04.06.19
1-a rundă
Bastien Presuhn 2 5 6 7
Albano Olivetti 1 7 1 62
04.06.19
Calificare
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 1 2
04.06.19
Calificare
Ondrej Styler 2 6 6
Tomas Jirousek 0 2 4
04.06.19
Calificare
Tadeas Paroulek 2 6 6
Gibril Diarra 0 2 4
04.06.19
1-a rundă
Michael Vrbensky 2 7 6
Raphael Baltensperger 0 5 3
bărbaţi simplu Zgura Poland Poznan Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Tommy Robredo 2 6 6 6
Jacopo Berrettini 1 2 75 1
04.06.19
1-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 7 6
Pietro Rondoni 0 63 4
04.06.19
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 6 2 6
Alexey Vatutin 1 2 6 4
04.06.19
1-a rundă
Sekou Bangoura 2 6 6
Wojciech Marek 0 4 1
04.06.19
a 2-a rundă
Enrique Lopez-Perez 2 7 6
Tallon Griekspoor 0 64 3
04.06.19
a 2-a rundă
Oscar Otte 2 1 7 6
Alessandro Bega 1 6 63 3
04.06.19
a 2-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 0 4
04.06.19
a 2-a rundă
Daniel Masur 1 5
Roberto Carballes Baena retragere 0 0
04.06.19
a 2-a rundă
Hubert Hurkacz 2 7 6
Daniel Altmaier 0 65 0
04.06.19
1-a rundă
Sumit Nagal 2 6 5 6
Constant Lestienne 1 3 7 3
04.06.19
a 2-a rundă
Zdenek Kolar 2 3 6 6
Elias Ymer 1 6 4 1
04.06.19
1-a rundă
Andrea Vavassori 2 6 5 6
Juan Pablo Varillas 1 3 7 4
04.06.19
a 2-a rundă
Rudolf Molleker 2 6 6
Viktor Durasovic 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
a 2-a rundă
Pablo Andujar 2 6 6
Tak Khunn Wang 0 0 1
04.06.19
a 2-a rundă
Peter Torebko 2 6 5 7
Albert Ramos-Vinolas 1 4 7 5
04.06.19
a 2-a rundă
Federico Gaio 2 6 6
Pavel Nejedly 0 0 4
04.06.19
a 2-a rundă
Sandro Ehrat 2 3 6 6
Jiri Vesely 1 6 3 4
04.06.19
a 2-a rundă
Vaclav Safranek 2 6 6
Lucas Miedler 0 2 3
04.06.19
a 2-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Jiri Lehecka 0 0 66
04.06.19
a 2-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Hugo Nys 0 2 4
04.06.19
a 2-a rundă
Benjamin Hassan 2 7 4 6
Lukas Rosol 1 64 6 1
04.06.19
a 2-a rundă
Casper Ruud 2 4 6 6
Corentin Denolly 1 6 3 2
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Surbiton Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
a 2-a rundă
Lukas Lacko 2 7 7
Peter Gojowczyk 0 67 64
04.06.19
1-a rundă
Viktor Troicki 2 6 6 6
Jurij Rodionov 1 73 3 2
04.06.19
a 2-a rundă
Matthew Ebden 2 6 6
Evgeny Donskoy 0 2 0
04.06.19
1-a rundă
Mirza Basic 2 7 6
Hiroki Moriya 0 65 4
04.06.19
1-a rundă
Cem Ilkel 2 6 6
Luke Saville 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Yunseong Chung 2 6 6
Andrew Watson 0 2 2
femei simplu Zgura Croatia Bol seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Timea Bacsinszky 2 6 6
Anna Tatishvili 0 2 2
04.06.19
1-a rundă
Tereza Mrdeza 2 6 6
Denisa Allertova 0 1 0
04.06.19
1-a rundă
Ana Bogdan 2 6 6
Mihaela Djakovic 0 1 3
04.06.19
1-a rundă
Anna Schmiedlova 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Beatriz Haddad Maia 0 3 4
04.06.19
1-a rundă
Nao Hibino 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 3 4
04.06.19
1-a rundă
Astra Sharma 2 4 6 7
Anna Danilina 1 6 2 5
04.06.19
1-a rundă
Jil Teichmann 2 6 6
Irina-Camelia Begu 0 3 1
femei simplu Zgura France French Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
a 2-a rundă
Taisya Pachkaleva 2 6 6
Hurricane Tyra Black 0 2 3
04.06.19
a 2-a rundă
Joanna Garland 2 1 7 6
Diana Shnaider 1 6 67 2
04.06.19
a 2-a rundă
Sohyun Park 2 6 6
Lucie Nguyen Tan 0 3 4
04.06.19
a 2-a rundă
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Marta Custic 0 0 3
04.06.19
a 2-a rundă
Romana Cisovska 2 3 6 6
Elina Avanesyan 1 6 2 1
04.06.19
a 2-a rundă
Kamilla Bartone 2 6 6
Oksana Selekhmeteva 0 4 3
04.06.19
a 2-a rundă
Qinwen Zheng 2 6 7
Loudmilla Bencheikh 0 0 64
04.06.19
a 2-a rundă
Annerly Poulos 2 6 6
Diane Parry 0 3 4
04.06.19
a 2-a rundă
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Alexa Noel 0 4 1
femei simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Sfert de finală
Johanna Konta 2 6 6
Sloane Stephens 0 1 4
04.06.19
Sfert de finală
Marketa Vondrousova 2 7 7
Petra Martic 0 61 5
femei simplu Iarbă United Kingdom W100 Surbiton seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Lin Zhu 2 1 7 7
Natalia Vikhlyantseva 1 6 5 5
04.06.19
1-a rundă
Vera Lapko 2 7 6 7
Jodie Anna Burrage 1 5 78 66
femei simplu Zgura Bosnia and Herzeg. W15 Banja Luka seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Vlada Ekshibarova 2 3 6 6
Veronika Erjavec 1 6 1 2
04.06.19
1-a rundă
Justine Pysson 2 6 6
Tamara Malesevic 0 0 2
04.06.19
1-a rundă
Mira Antonitsch 2 6 4 6
Bojana Klincov 1 4 6 4
04.06.19
1-a rundă
Denisa Hindova 2 6 6
Lenka Stara 0 2 1
04.06.19
Calificare
Elena Gemovic 2 6 6
Laura Radakovic 0 3 2
04.06.19
Calificare
Dorka Drahota Szabo 2 7 7
Jana Bojovic 0 5 5
04.06.19
Calificare
Margarita Ignatjeva 2 2 6 10
Izabela Gabriela Novac 1 6 3 8
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Roosh Wijesundera 2 6 6
Amanda Carolina Nava Elkin 0 2 0
04.06.19
1-a rundă
Fernanda Contreras Gomez 2 6 6
Paula Baranano 0 1 0
04.06.19
1-a rundă
Melany Solange Krywoj 2 6 6
Micheline Aubuchon 0 4 2
04.06.19
1-a rundă
Daria Kuczer 2 6 6
Laure Line Glaude 0 2 2
04.06.19
1-a rundă
Fernanda Labrana 2 6 6
Hailey Wilcox 0 2 4
04.06.19
1-a rundă
Yuka Hosoki 2 6 6
Brianna Tulloch 0 2 2
04.06.19
1-a rundă
Tanysha Dissanayake 2 6 6
Seira Shimizu 0 2 1
04.06.19
1-a rundă
Emilie Lindh Gallagher 2 6 6
Anastasia Kuprina 0 0 3
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Agathe Timsit 2 6 6
Rebeca Pereira 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Ingrid Vojcinakova 2 6 6
Sarina Kang 0 1 1
04.06.19
1-a rundă
Nina Stadler 2 6 6
Martina Kudelova 0 3 0
04.06.19
1-a rundă
Ines Murta 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Alice Rame 2 6 6
Elvina Kalieva 0 2 4
04.06.19
1-a rundă
Anna Ukolova 2 6 6
Sariaka Rachelle Radilofe 0 0 0
04.06.19
1-a rundă
Eugenia Ganga 2 6 6
Denise-Antonela Stoica 0 3 0
04.06.19
1-a rundă
Giulia Carbonaro 2 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 2 4
04.06.19
1-a rundă
Laura Ashley 2 6 6
Kristyna Bedrnova 0 3 3
04.06.19
1-a rundă
Andreea Velcea 2 6 6
Alica Rusova 0 4 4
04.06.19
1-a rundă
Raphaelle Lacasse 2 6 6
Yasmina El Sayed 0 1 4
04.06.19
1-a rundă
Sebastianna Scilipoti 2 6 4 6
Natasha Fourouclas 1 3 6 3
femei simplu Zgura USA W25 Bethany Beach seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Belinda Woolcock 2 6 6
Pamela Montez 0 0 0
04.06.19
1-a rundă
Tess Sugnaux 2 6 6 6
Alexa Graham 1 71 1 1
04.06.19
1-a rundă
Dea Herdzelas 2 6 6
Andrea Renee Villarreal 0 1 0
04.06.19
1-a rundă
Sophie Chang 2 6 6 6
Jessica Livianu 1 76 4 0
04.06.19
1-a rundă
Natasha Subhash 2 3 7 6
Carson Branstine 1 6 66 3
femei simplu Hard Republic of Korea W25 Daegu seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Jennifer Elie 2 6 6
Cherry Kim 0 3 4
04.06.19
Calificare
Na-Ri Kim 2 6 7
Yuuki Tanaka 0 3 67
04.06.19
Calificare
Chanel Simmonds 2 6 6
Hyojung Yea 0 3 4
04.06.19
1-a rundă
Na-Lae Han 1 6 4
Ayumi Koshiishi retragere 0 3 1
04.06.19
1-a rundă
Su Jeong Jang 1 6 3
Susanne Celik retragere 0 2 0
04.06.19
1-a rundă
Yuxuan Zhang 2 6 6 6
Daria Mishina 1 75 2 1
04.06.19
Calificare
Pei-Chi Lee 2 6 6
Aiko Yoshitomi 0 0 1
04.06.19
1-a rundă
Mari Osaka 1 2
Hanna Chang retragere 0 0
04.06.19
1-a rundă
Kanako Morisaki 1 4 6 4
Olivia Tjandramulia retragere 0 6 2 1
04.06.19
Calificare
Kanako Morisaki 2 6 6
Himeno Sakatsume 0 4 4
04.06.19
1-a rundă
Dabin Kim 2 7 7
Kyoka Okamura 0 68 61
04.06.19
Calificare
Shiori Fukuda 2 4 6 10
Emily Fanning 1 6 4 4
04.06.19
Calificare
Eunhye Lee 2 6 3 10
Michika Ozeki 1 1 6 6
04.06.19
Calificare
Ramu Ueda 2 6 2 10
Andrea Ka 1 2 6 8
femei simplu Hard Uzbekistan W25 Fergana seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Margarita Lazareva 2 6 6
Muslima Akhunova 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Ilona Kremen 2 6 6
Setora Normurodova 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Jasmin Jebawy 2 6 6
Milana Maslenkova 0 1 0
04.06.19
Calificare
Shakhnoza Khatamova 2 7 6
Viktoriia Kalinina 0 62 4
04.06.19
Calificare
Dariya Detkovskaya 2 6 6
Gulsina Khalimullina 0 2 0
04.06.19
Calificare
Isabella Bozicevic 2 6 4 12
Valentina Shleyn 1 0 6 10
04.06.19
Calificare
Ekaterina Nikiforova 2 6 6
Yasmina Karimjanova 0 3 4
femei simplu Zgura Belarus W25 Minsk seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Estelle Cascino 2 6 6
Manca Pislak 0 2 3
04.06.19
1-a rundă
Martina Colmegna 2 7 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 64 2
04.06.19
Calificare
Ipek Oz 2 6 6
Alexandra Perper 0 3 3
04.06.19
Calificare
Katsiaryna Skachkova 2 6 6
Kseniya Yersh 0 4 4
04.06.19
Calificare
Anastasia Detiuc 2 6 6
Ekaterina Kazionova 0 4 2
04.06.19
1-a rundă
Francesca Jones 2 6 6
Katyarina Paulenka 0 2 1
04.06.19
1-a rundă
Anna Kubareva 2 6 6
Yuliya Hatouka 0 3 3
04.06.19
Calificare
Vlada Koval 2 6 6
Sofya Golubovskaya 0 2 3
04.06.19
1-a rundă
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 7
Amina Anshba 0 0 5
04.06.19
Calificare
Eva Garkusha 2 6 6
Vlada Zvereva 0 0 3
femei simplu Hard China W25 Shenzhen seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Dan Ni Wang 0 2 1
04.06.19
Calificare
Jiahui Chen 2 6 3 10
Yidi Yang 1 0 6 7
04.06.19
Calificare
Anastasia Nefedova 2 6 6
Nikita Uberoi 0 4 2
04.06.19
Calificare
Qiu Yu Ye 2 6 4 10
Siqi Cao 1 2 6 6
04.06.19
Calificare
Shuo Feng 2 6 6
Ziyue Sun 0 2 2
04.06.19
Calificare
Meiqi Guo 2 6 6
Alana Parnaby 0 3 2
femei simplu Zgura Italy W60 Brescia seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Federica Di Sarra 2 6 6 11
Andrea Gamiz 1 72 2 9
04.06.19
Calificare
Paula Cristina Goncalves 2 7 6
Georgia Brescia 0 61 2
04.06.19
1-a rundă
Diana Marcinkevica 2 7 2 6
Viktoriya Tomova 1 65 6 4
04.06.19
1-a rundă
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Chloe Paquet 0 4 2
04.06.19
1-a rundă
Jasmine Paolini 2 2 6 6
Isabella Shinikova 1 6 1 0
04.06.19
Calificare
Oceane Dodin 2 6 2 11
Nina Potocnik 1 0 6 9
04.06.19
1-a rundă
Deborah Chiesa 1 0
Romina Oprandi retragere 0 1
04.06.19
Calificare
Julia Grabher 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 4 2
04.06.19
1-a rundă
Zoe Hives 2 6 7
Sesil Karatantcheva 0 1 5
04.06.19
Calificare
Lucia Bronzetti 2 6 6
Martina Caregaro 0 0 3
04.06.19
Calificare
Dalila Spiteri 2 6 1 10
Martina Spigarelli 1 2 6 7
04.06.19
1-a rundă
Francesca Di Lorenzo 2 6 6 6
Sara Errani 1 2 76 3
femei simplu Zgura Poland W60+H Torun seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Calificare
Daniela Seguel 2 6 6
Iva Primorac 0 1 4
04.06.19
1-a rundă
Allie Kiick 2 6 6
Alexandra Cadantu 0 4 1
04.06.19
Calificare
Carolina M. Alves 2 6 6
Anastasiya Shoshyna 0 1 4
04.06.19
Calificare
Gabriela Talaba 2 6 7
Seone Mendez 0 4 63
04.06.19
Calificare
Nikola Tomanova 2 6 7
Lara Escauriza 0 4 5
04.06.19
1-a rundă
Anhelina Kalinina 2 6 6
Ania Hertel 0 1 2
04.06.19
Calificare
Verena Meliss 2 7 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 66 3
04.06.19
Calificare
Jaimee Fourlis 2 6 6
Joana Eidukonyte 0 1 3
04.06.19
Calificare
Rosa Vicens Mas 2 6 6 10
Susan Bandecchi 1 4 72 6
04.06.19
1-a rundă
Stefania Rogozinska Dzik 2 6 6
Olivia Rogowska 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Marta Kostyuk 2 6 6
Nuria Parrizas-Diaz 0 2 0
bărbaţi dublu Zgura Kazakhstan Almaty Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 7
Steven Diez/Nikola Milojevic 0 3 66
04.06.19
1-a rundă
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 2 6 6
Timofey Skatov/Mario Vilella Martinez 0 2 2
bărbaţi dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Sfert de finală
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 6 7
Rajeev Ram/Joe Salisbury 0 4 66
04.06.19
Sfert de finală
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6 7
Dusan Lajovic/Janko Tipsarevic 1 1 74 63
bărbaţi dublu Hard USA Little Rock Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 7 7
Nathan Pasha/Anderson Reed 0 63 63
04.06.19
1-a rundă
Zhe Li/Dudi Sela 2 6 7
Arjun Kadhe/Vladimir Uzhylovsky 0 2 5
04.06.19
1-a rundă
Hans Hach Verdugo/Donald Young 2 6 6
Collin Altamirano/Thai Kwiatkowski 0 4 3
04.06.19
1-a rundă
Matias Franco Descotte/Orlando Luz 2 6 7
Darian King/Noah Rubin 0 3 64
bărbaţi dublu Zgura Poland Poznan Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 63 1
04.06.19
1-a rundă
Simone Bolelli/Gianluca Mager 2 6 3 10
Sergio Martos Gornes/Pietro Rondoni 1 2 6 7
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Andre Begemann/Nenad Zimonjic 0 3 1
04.06.19
1-a rundă
Denys Molchanov/Igor Zelenay 2 6 4 10
Nikola Cacic/Vishnu Vardhan 1 2 6 8
04.06.19
1-a rundă
Marek Gengel/Dominik Kellovsky 2 6 7
Adam Pavlasek/Vaclav Safranek 0 3 5
04.06.19
1-a rundă
Marco Bortolotti/Scott Puodziunas 2 6 7 12
Guillermo Garcia-Lopez/David Marrero 1 74 61 10
04.06.19
1-a rundă
Philipp Oswald/Filip Polasek 2 7 6
Roman Jebavy/Nicholas Monroe 0 5 3
femei dublu Zgura Croatia Bol seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
1-a rundă
Ana Bogdan/Chantal Skamlova 2 4 6 10
Anna Danilina/Yana Sizikova 1 6 1 6
04.06.19
1-a rundă
Ysaline Bonaventure/Bibiane Schoofs 2 6 7
Dalila Jakupovic/Tena Lukas 0 4 5
04.06.19
1-a rundă
Olga Danilovic/Tamara Zidansek 2 6 6
Lea Boskovic/Mihaela Djakovic 0 0 0
femei dublu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.06.19
Sfert de finală
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 3 6 7
Samantha Stosur/Shuai Zhang 1 6 1 63
04.06.19
Sfert de finală
Ying-Ying Duan/Saisai Zheng 2 6 5 7
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 1 2 7 5
04.06.19
Sfert de finală
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson 2 3 7 6
Nicole Melichar/Kveta Peschke 1 6 64 1
<