Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Holland Amersfoort Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6
Julian Lenz 0 4 1
16.07.19
1-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Sem Verbeek 0 3 4
16.07.19
1-a rundă
Jesper De Jong 2 4 6 7
Scott Griekspoor 1 6 4 67
16.07.19
a 2-a rundă
Mats Moraing 2 6 6
Aleksandre Metreveli 0 3 1
16.07.19
a 2-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Tim Van Rijthoven 0 4 4
16.07.19
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Gijs Brouwer 0 4 2
16.07.19
a 2-a rundă
Mohamed Safwat 2 6 6
Christopher Heyman 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 5 7 6
Stephane Robert 1 7 5 2
16.07.19
a 2-a rundă
Blaz Rola 2 4 6 6
Adam Pavlasek 1 6 3 1
16.07.19
a 2-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 1 6
Dimitar Kuzmanov 1 3 6 1
16.07.19
a 2-a rundă
Jan Choinski 2 6 5 6
Thiemo de Bakker 1 2 7 2
bărbaţi simplu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Borna Gojo 2 5 6 6
Benjamin Sigouin 1 7 3 2
16.07.19
a 2-a rundă
Marc Polmans 2 6 4 7
Jeff Wolf 1 3 6 5
16.07.19
a 2-a rundă
Duckhee Lee 2 6 4 7
Ernesto Escobedo 1 4 6 64
16.07.19
1-a rundă
Hiroki Moriya 2 6 6
Evan Hoyt 0 1 4
16.07.19
1-a rundă
Joao Menezes 2 6 6
Dennis Novikov 0 4 2
16.07.19
a 2-a rundă
Michael Mmoh 2 6 6
Brandon Holt 0 4 2
16.07.19
1-a rundă
Yosuke Watanuki 2 6 6 6
Jacob Grills 1 76 1 0
16.07.19
a 2-a rundă
Cem Ilkel 2 6 4 6
Mikael Torpegaard 1 4 6 2
16.07.19
a 2-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Shintaro Imai 0 2 3
16.07.19
a 2-a rundă
Alexis Galarneau 2 6 3 7
Antoine Hoang 1 3 6 64
16.07.19
a 2-a rundă
Maxime Janvier 2 4 7 6
Borna Gojo 1 6 64 3
16.07.19
a 2-a rundă
Enzo Couacaud 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera 0 2 3
17.07.19
1-a rundă
Liam Draxl 2 6 6
Jordi Arconada 0 2 4
17.07.19
1-a rundă
Alexis Galarneau 2 7 2 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 5 6 3
bărbaţi simplu Iarbă USA Newport seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Alexander Bublik 2 6 2 7
Alex Bolt 1 4 6 64
16.07.19
1-a rundă
Matthew Ebden 2 6 2 6
Brayden Schnur 1 1 6 3
16.07.19
1-a rundă
Denis Kudla 2 6 7
Bradley Klahn 0 4 65
16.07.19
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 5 7 6
Sergiy Stakhovsky 1 7 66 2
16.07.19
1-a rundă
Viktor Troicki 2 3 7 7
Jason Jung 1 6 5 5
16.07.19
1-a rundă
Christopher Eubanks 2 7 7
Steve Johnson 0 69 65
17.07.19
1-a rundă
Mischa Zverev 2 6 7
Tim Smyczek 0 3 64
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Isaac Stoute 2 6 6
Erick Sanchez 0 1 1
16.07.19
1-a rundă
Jack Draper 2 6 6
Peter Bertran 0 1 2
16.07.19
1-a rundă
Blu Baker 2 2 6 6
Aron Pierce 1 6 2 1
16.07.19
1-a rundă
Mikal Statham 2 6 6
Rikhardt Bierman 0 4 2
16.07.19
1-a rundă
Alejandro Mendoza 2 6 6
Ivar Aramburu Contreras 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Castelo Branco seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Rayane Roumane 2 6 6
Alessandro Coppini 0 2 4
16.07.19
1-a rundă
Marat Deviatiarov 2 7 6 6
Luis Faria 1 65 74 2
16.07.19
1-a rundă
Tiago Cacao 2 6 6
Francisco Rocha 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Italy M15 Gubbio seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Giuseppe La Vela 2 6 6
Marco Furlanetto 0 4 4
16.07.19
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Austria M15 Kramsach seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Sebastian Prechtel 2 3 6 6
Filip Bergevi 1 6 3 4
16.07.19
1-a rundă
Tomas Machac 2 6 6
Niklas Waldner 0 2 4
16.07.19
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 7 6
Moritz Thiem 0 63 0
16.07.19
1-a rundă
Wilson Leite 2 4 6 6
Stefano Battaglino 1 6 4 1
16.07.19
1-a rundă
Mick Veldheer 2 6 4 6
Jakob Aichhorn 1 2 6 1
16.07.19
1-a rundă
Sandro Kopp 2 4 6 6
Alessandro Petrone 1 6 1 4
bărbaţi simplu Zgura Slovakia M15 Piestany seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Petr Hajek 2 6 6
Tomas Vanko 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Dalibor Svrcina 2 7 4 7
Mike Urbanija 1 5 6 62
16.07.19
1-a rundă
Pavel Nejedly 1 0 7 4
Vadym Ursu retragere 0 6 5 1
16.07.19
1-a rundă
Martins Podzus 2 6 6
Sebastian Pjontek 0 3 1
16.07.19
1-a rundă
Vit Kopriva 2 6 6
Ondrej Krstev 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Alexander Weis 2 6 6
Luca Tomasetto 0 4 2
16.07.19
1-a rundă
Lorenzo Brunetti 1 5 6 4
Ignacio Carou retragere 0 7 4 0
16.07.19
1-a rundă
Duje Ajdukovic 2 1 7 6
Siddhant Banthia 1 6 5 4
16.07.19
1-a rundă
Simone Roncalli 2 6 6
Darko Jandric 0 2 2
16.07.19
1-a rundă
Ameur Ben Hassen 2 7 7
Gregorio Cordonnier 0 65 5
bărbaţi simplu Zgura Morocco M15 Tanger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Mathieu Perchicot 2 6 6
Georg Winkler 0 1 4
16.07.19
1-a rundă
Quentin Folliot 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 2 0
bărbaţi simplu Zgura Georgia M15 Telavi seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Mikhail Fufygin 2 7 6
Saba Purtseladze 0 61 2
16.07.19
1-a rundă
Aleksandr Bulitski 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Yan Sabanin 2 7 6
Hamid Reza Nadaf 0 5 4
16.07.19
1-a rundă
Dennis Uspensky 2 6 6
Olimjon Nabiev 0 1 3
16.07.19
1-a rundă
George Tsivadze 2 4 6 6
Mikalai Haliak 1 6 4 2
17.07.19
1-a rundă de calif.
Ivan Mikhaylyuk 2 7 6
Irakli Metreveli 0 5 1
bărbaţi simplu Zgura France M15 Uriage seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Alexis Gautier 2 6 6
Paul Cayre 0 4 3
16.07.19
1-a rundă
Gabriel Petit 2 6 6
Florent Diep 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Yann Marti 2 6 6
Nicolas Tepmahc 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Clement Tabur 2 6 6
Mick Lescure 0 2 4
16.07.19
1-a rundă
Sebastien Boltz 2 6 6 7
Pierre Faivre 1 75 2 5
16.07.19
1-a rundă
Kyrian Jacquet 2 6 7
Florent Bax 0 1 5
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Gandia seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Albert Alcaraz Ivorra 2 6 5 6
Albert Roglan 1 3 7 4
16.07.19
1-a rundă
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Yecong He 0 1 4
16.07.19
1-a rundă
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 3 0
16.07.19
1-a rundă
Hugo Gaston 2 6 6
Dante Gennaro 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Carlos Lopez Montagud 0 5 4
17.07.19
Calificare
Mattia Bellucci 2 3 6 10
Alejandro Moro Canas 1 6 3 8
bărbaţi simplu Hard USA M25 Iowa City seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Nathan Ponwith 2 4 6 6
Tristan Boyer 1 6 2 1
16.07.19
1-a rundă
Axel Geller 2 3 6 7
Juan Carlos Manuel Aguilar 1 6 3 68
bărbaţi simplu Zgura Peru M25 Lima seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Juan Sebastian Gomez 2 6 6
Boris Arias 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Taipei (CHN) M25 Taipei seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Rio Noguchi 2 1 6 6
Michael Zhu 1 6 3 3
16.07.19
1-a rundă
Yu Hsiou Hsu 2 6 4 6
Chien-Hsun Lo 1 2 6 2
16.07.19
1-a rundă
Ray Ho 2 6 4 6
Min-Kyu Song 1 4 6 2
16.07.19
1-a rundă
Yusuke Takahashi 2 7 6
Chang-Lin Tsai 0 64 1
16.07.19
1-a rundă
Tsung-Hao Huang 2 6 6
Ryota Tanuma 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Germany M25+H Kassel seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Elmar Ejupovic 2 5 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 7 4 4
16.07.19
1-a rundă
Lucas Gerch 2 4 6 6
Henri Squire 1 6 3 4
16.07.19
1-a rundă
Matej Vocel 2 2 6 6
Matteo Martineau 1 6 2 0
bărbaţi simplu Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
a 2-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Pavel Kotov 0 4 0
16.07.19
a 2-a rundă
Shuichi Sekiguchi 2 7 6
Zhizhen Zhang 0 5 4
16.07.19
1-a rundă
Edan Leshem 2 7 6
Andrey Golubev 0 68 4
16.07.19
a 2-a rundă
Egor Gerasimov 2 7 6
Konstantin Kravchuk 0 5 4
16.07.19
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 4 6
Luca Margaroli 1 3 6 3
16.07.19
1-a rundă
Tsung-Hua Yang 2 6 3 7
Arjun Kadhe 1 2 6 5
16.07.19
1-a rundă
Khumoun Sultanov 2 7 6
Baptiste Crepatte 0 61 4
16.07.19
a 2-a rundă
Ji Sung Nam 2 1 6 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 4 2
16.07.19
1-a rundă
Denis Yevseyev 2 6 6
Michael Vrbensky 0 2 3
16.07.19
1-a rundă
Arthur Rinderknech 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 4 3
16.07.19
a 2-a rundă
Sebastian Ofner 2 6 3 6
Illya Marchenko 1 3 6 3
16.07.19
a 2-a rundă
Evgeny Donskoy 2 6 6
Alafia Ayeni 0 2 3
16.07.19
a 2-a rundă
Goncalo Oliveira 2 6 6
Nam Hoang Ly 0 4 4
16.07.19
a 2-a rundă
Sebastian Korda 2 7 6
Lorenzo Giustino 0 5 3
bărbaţi simplu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Paolo Lorenzi 2 5 6 7
Peter Torebko 1 7 4 63
16.07.19
1-a rundă
Facundo Bagnis 2 4 6 7
Martin Klizan 1 6 3 5
16.07.19
1-a rundă
Stefano Travaglia 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Attila Balazs 2 6 6 7
Viktor Galovic 1 0 75 64
16.07.19
1-a rundă
Andrey Rublev 2 6 6
Robin Haase 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Leonardo Mayer 2 6 7
Pablo Andujar 0 1 5
16.07.19
1-a rundă
Filip Krajinovic 2 7 7
Taro Daniel 0 5 64
17.07.19
1-a rundă
Salvatore Caruso 2 7 6
Corentin Moutet 0 5 0
bărbaţi simplu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Riccardo Bonadio 2 6 6
Ivan Nedelko 0 4 4
16.07.19
1-a rundă
Christopher O'Connell 2 7 6
Riccardo Balzerani 0 5 3
16.07.19
1-a rundă
Daniel Elahi Galan 2 3 6 6
Walter Trusendi 1 6 3 3
16.07.19
a 2-a rundă
Jan Satral 1 2
Emilio Gomez retragere 0 3
16.07.19
1-a rundă
Pedro Sakamoto 2 2 6 6
Roberto Cid 1 6 2 2
16.07.19
1-a rundă
Giulio Zeppieri 2 4 7 6
Andrea Basso 1 6 5 1
16.07.19
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Pedja Krstin 0 3 66
16.07.19
a 2-a rundă
Santiago Giraldo 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 4 2
16.07.19
a 2-a rundă
Andrej Martin 2 6 6
Jeroen Vanneste 0 2 4
16.07.19
a 2-a rundă
Francesco Forti 2 6 6
Gianluca Mager 0 3 2
16.07.19
a 2-a rundă
Andrea Vavassori 2 6 7
Federico Coria 0 4 64
16.07.19
a 2-a rundă
Andrea Pellegrino 2 7 6
Luca Vanni 0 5 4
bărbaţi simplu Zgura Sweden Bastad seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Albert Ramos-Vinolas 2 6 7
Constant Lestienne 0 1 5
16.07.19
1-a rundă
Dennis Novak 2 6 7
Steve Darcis 0 2 5
16.07.19
1-a rundă
Nicolas Jarry 2 7 7
Henri Laaksonen 0 61 5
16.07.19
1-a rundă
Jeremy Chardy 2 6 4 7
Pablo Carreno-Busta 1 4 6 5
16.07.19
1-a rundă
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Facundo Arguello 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Damir Dzumhur 2 6 6
Casper Ruud 0 4 2
16.07.19
1-a rundă
Elias Ymer 2 6 2 7
Thiago Moura Monteiro 1 3 6 5
16.07.19
1-a rundă
Hugo Dellien 1 6 2
Ernests Gulbis retragere 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Federico Delbonis 2 7 3 6
Bernabe Zapata Miralles 1 5 6 2
16.07.19
1-a rundă
Joao Sousa 2 7 6
Jozef Kovalik 0 63 4
femei simplu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Veronika Kudermetova 2 6 6
Arantxa Rus 0 2 4
16.07.19
1-a rundă
Kristyna Pliskova 2 7 6
Alexandra Cadantu 0 5 1
16.07.19
1-a rundă
Jaqueline Cristian 2 6 4 6
Sorana Cirstea 1 4 6 2
16.07.19
1-a rundă
Kaja Juvan 2 5 6 6
Isabella Shinikova 1 7 1 1
16.07.19
1-a rundă
Jaimee Fourlis 2 6 7
Irina Maria Bara 0 3 66
16.07.19
1-a rundă
Lara Arruabarrena 2 7 6 7
Shilin Xu 1 5 77 5
16.07.19
1-a rundă
Irina-Camelia Begu 2 7 6
Aleksandra Krunic 0 5 1
16.07.19
1-a rundă
Patricia Maria Tig 2 6 6
Anna Bondar 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Anastasija Sevastova 2 5 7 7
Ana Bogdan 1 7 64 5
16.07.19
1-a rundă
Barbora Krejcikova 2 6 0 6
Elena Gabriela Ruse 1 3 6 2
femei simplu Zgura Switzerland Lausanne seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Samantha Stosur 2 4 7 6
Barbara Haas 1 6 5 3
16.07.19
1-a rundă
Allie Kiick 2 6 6
Tatjana Maria 0 1 0
16.07.19
1-a rundă
Liudmila Samsonova 2 6 3 6
Pauline Parmentier 1 0 6 3
16.07.19
1-a rundă
Alize Cornet 2 6 6
Martina Trevisan 0 4 4
16.07.19
1-a rundă
Natalia Vikhlyantseva 2 7 4 6
Conny Perrin 1 64 6 3
16.07.19
1-a rundă
Simona Waltert 1 6 5 6 3
Julia Goerges retragere 0 7 4 2
16.07.19
1-a rundă
Mihaela Buzarnescu 2 1 6 6
Stefanie Voegele 1 6 1 0
16.07.19
1-a rundă
Jil Teichmann 2 6 5 6
Timea Bacsinszky 1 2 7 1
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Brittany Collens 2 6 6
Ana Maria Andreea Ileana 0 4 3
16.07.19
1-a rundă
Justina Mikulskyte 2 6 6
Anhzelika Isaeva 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Ramona Mataruga 2 6 6
Gala Arangio 0 0 0
16.07.19
1-a rundă
Lina Glushko 2 6 6
Amy Kaplan 0 2 2
16.07.19
1-a rundă
Linnea Malmqvist 2 6 6
Amber Washington 0 2 1
16.07.19
1-a rundă
Eduarda Piai 2 6 6
Yuval Keren 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Juliana Valero 1 2
Emma Lene retragere 0 2
16.07.19
1-a rundă
Adriana Reami 2 6 6
Elle Christensen 0 1 4
16.07.19
1-a rundă
Elizaveta Koklina 1 6 3
Katya Ramirez retragere 0 3 0
16.07.19
1-a rundă
Olivia Gram 2 6 1 7
Mayuka Aikawa 1 4 6 63
femei simplu Hard France W15 Dijon seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Maria Herazo Gonzalez 2 6 7
Margarita Lazareva 0 3 65
16.07.19
1-a rundă
Zoe Richard 2 6 2 7
Sai Chamarthi 1 4 6 63
16.07.19
1-a rundă
Mylene Halemai 2 6 7
Margaux Rouvroy 0 2 5
16.07.19
1-a rundă
Natalia Orlova 2 6 6
Amandine Monnot 0 4 1
16.07.19
1-a rundă
Marine Szostak 2 6 7
Benedetta Ivaldi 0 4 5
16.07.19
1-a rundă
Diana Martynov 2 6 7
Fiona Codino 0 4 5
16.07.19
1-a rundă
Susanne Celik 2 4 6 6
Emmanuelle Girard 1 6 4 3
16.07.19
1-a rundă
Victoria Kalaitzis 2 6 6
Salma Djoubri 0 4 1
femei simplu Carpet Spain W15 Don Benito seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Judith Perello Saavedra 0 4 3
16.07.19
1-a rundă
Angeles Moreno Barranquero 2 6 6
Weronika Jasmina Forys 0 0 0
16.07.19
1-a rundă
Sofia Nami Samavati 2 6 7
Laia Conde Monfort 0 2 5
16.07.19
1-a rundă
Maria Aran Teixido Garcia 2 6 6
Blanca Cortijo Parreno 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Olga Parres Azcoitia 2 6 4 6
Alba Rey Garcia 1 4 6 2
16.07.19
1-a rundă
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Alija Merdeeva 0 1 3
16.07.19
1-a rundă
Marina Benito 2 6 6
Alexandra Silva 0 0 2
16.07.19
1-a rundă
Karolina Berankova 2 6 6
Ghizlane El Amrani Tchaha 0 0 1
16.07.19
1-a rundă
Ares Teixido Garcia 2 6 6
Chloe Compson 0 1 4
16.07.19
1-a rundă
Georgia Drummy 2 7 4 6
Isabella Harvison 1 5 6 1
16.07.19
1-a rundă
Yesica De Lucas 1 1 5
Olga Helmi retragere 0 6 1
16.07.19
1-a rundă
Carolina Azadinho 2 6 6
Ksenia Kolesnikova 0 3 4
16.07.19
1-a rundă
Maria Jose Luque Moreno 2 6 1 6
Francesca Bullani 1 4 6 2
16.07.19
1-a rundă
Nikol Dobrilova 1 5
Ruxandra Schech retragere 0 1
16.07.19
1-a rundă
Emilie Lindh Gallagher 2 6 3 6
Angela Fita Boluda 1 2 6 4
16.07.19
1-a rundă
Alba Carrillo Marin 2 7 6
Carla Touly 0 5 3
femei simplu Zgura Peru W15 Lima seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Nadia Echeverria Alam 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 2 0
16.07.19
1-a rundă
Fernanda Brito 2 6 6
Anastasia Kuprina 0 1 0
16.07.19
1-a rundă
Anastasia Iamachkine 2 6 6
Micaela Ode 0 1 2
16.07.19
1-a rundă
Bianca Jolie Fernandez 2 6 6
Anna Makhorkina 0 3 1
16.07.19
1-a rundă
Alexa Pitt 2 6 6
Gabriela Carvajal Melendez 0 4 0
16.07.19
1-a rundă
Romina Ccuno 2 6 7
Fernanda Labrana 0 2 66
17.07.19
1-a rundă
Akilah James 2 7 5 6
Yuliana Monroy 1 5 7 1
femei simplu Zgura Estonia W15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Iveta Dapkute 2 6 7
Vilena Petrova 0 4 64
16.07.19
Calificare
Maria Lota Kaul 2 7 7
Elizaveta Kuznetsova 0 62 5
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Zoziya Kardava 2 6 7
Manon Peral 0 4 66
16.07.19
1-a rundă
Chelsea Vanhoutte 2 6 6
Irina Shchetinina 0 4 1
16.07.19
1-a rundă
Marie Mettraux 2 6 6
Maria Del Rosario Vazquez 0 1 2
16.07.19
1-a rundă
Lisa-Maria Moser 2 6 6
Mouna Bouzgarrou 0 1 2
femei simplu Zgura Germany W25 Aschaffenburg seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Polina Leykina 2 6 6
Emily Appleton 0 3 0
16.07.19
1-a rundă
Tatiana Pieri 2 6 6
Chihiro Muramatsu 0 2 3
16.07.19
1-a rundă
Lisa Matviyenko 2 6 7
Marina Yudanov 0 0 5
16.07.19
1-a rundă
Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Caroline Werner 0 1 4
femei simplu Zgura Hungary W25 Baja seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Gabriela Duca 2 2 6 10
Ani Vangelova 1 6 4 4
16.07.19
Calificare
Laura Svatikova 2 6 6
Gabriela Nicole Tatarus 0 1 4
16.07.19
Calificare
Kristina Novak 2 6 7
Luca Nagymihaly 0 4 5
16.07.19
Calificare
Veronika Erjavec 2 6 6
Aleksandra Pitak 0 0 2
16.07.19
Calificare
Silvia Njiric 2 6 6
Alexa Pirok 0 1 1
16.07.19
Calificare
Mariam Dalakishvili 2 7 6
Ingrid Vojcinakova 0 63 2
16.07.19
Calificare
Oleksandra Oliynykova 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 4 4
16.07.19
Calificare
Eszter Meri 2 6 6
Jana Bojovic 0 3 1
femei simplu Hard Canada W25 Gatineau seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă de calif.
Holly Verner 2 5 6 10
Alexandra Riley 1 7 3 4
16.07.19
Calificare
Alexandra Perper 2 6 6
Hind Abdelouahid 0 4 0
16.07.19
Calificare
Holly Verner 2 6 6 10
Isabelle Kouzmanov 1 75 0 7
16.07.19
Calificare
Jada Bui 2 6 6
Ariana Arseneault 0 1 2
16.07.19
1-a rundă
Carol Zhao 2 6 1 6
Risa Ozaki 1 3 6 2
16.07.19
Calificare
Carson Branstine 2 6 6
Alexandra Osborne 0 1 0
16.07.19
Calificare
Haley Giavara 2 6 7
Elysia Bolton 0 2 5
16.07.19
1-a rundă
Anna Morgina 2 2 6 6
Maria Mateas 1 6 0 4
16.07.19
1-a rundă
Jessica Ho 2 7 6
Petra Januskova 0 5 1
16.07.19
Calificare
Victoria Emma 2 6 6
Catherine Leduc 0 2 0
16.07.19
1-a rundă
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Nagi Hanatani 0 3 1
17.07.19
1-a rundă
Francoise Abanda 2 6 7
Dasha Ivanova 0 1 63
femei simplu Carpet Italy W25 Imola seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă de calif.
Anita Husaric 2 6 6
Aurora Zantedeschi 0 2 2
16.07.19
1-a rundă de calif.
Anastasia Piangerelli 2 6 6
Natalie Proese 0 2 4
16.07.19
1-a rundă de calif.
Giulia Crescenzi 2 6 6
Bianca Vitale 0 3 3
16.07.19
1-a rundă de calif.
Valeriya Urzhumova 2 6 6
Cristina Elena Tiglea 0 4 2
16.07.19
1-a rundă de calif.
Sara Gambogi 2 6 6
Micol Sanna 0 1 1
16.07.19
1-a rundă de calif.
Isabella Bozicevic 2 6 6
Ginevra Aprea 0 0 0
16.07.19
1-a rundă de calif.
Claudia Giovine 2 6 6
Arianna Zucchini 0 4 3
16.07.19
1-a rundă de calif.
Giulia Carbonaro 2 3 6 10
Maria Masini 1 6 2 5
16.07.19
1-a rundă de calif.
Federica Prati 2 6 6
Enola Chiesa 0 0 3
16.07.19
1-a rundă de calif.
Valentina Losciale 2 7 3 10
Isabella Tcherkes Zade 1 5 6 4
16.07.19
1-a rundă de calif.
Angelica Raggi 2 6 6
Valentina Urelli Rinaldi 0 4 3
16.07.19
1-a rundă de calif.
Maria Toma 2 6 6
Elena De Santis 0 3 1
16.07.19
Calificare
Valeriya Urzhumova 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 2 0
16.07.19
Calificare
Sara Gambogi 2 6 6
Isabella Bozicevic 0 1 1
16.07.19
Calificare
Anastasia Piangerelli 2 6 4 10
Anita Husaric 1 3 6 5
16.07.19
Calificare
Claudia Giovine 2 6 6
Giulia Carbonaro 0 4 4
16.07.19
Calificare
Federica Prati 2 6 6
Angelica Raggi 0 2 1
16.07.19
Calificare
Valentina Losciale 2 6 6
Maria Toma 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Camilla Rosatello 2 6 6
Lisa Ponomar 0 3 1
16.07.19
1-a rundă
Lucia Bronzetti 2 6 6
Manca Pislak 0 1 2
16.07.19
1-a rundă
Eleni Kordolaimi 2 6 7
Camilla Scala 0 3 62
16.07.19
1-a rundă
Angelica Moratelli 2 6 6
Ksenia Laskutova 0 2 3
femei simplu Zgura Czech Republic W25 Olomouc seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Darja Vidmanova 2 6 3 10
Anastasia Vdovenco 1 1 6 7
16.07.19
Calificare
Tayisiya Morderger 2 6 6
Barbora Miklova 0 3 3
16.07.19
Calificare
Nika Radisic 2 7 6 11
Veronika Vlkovska 1 61 74 9
16.07.19
Calificare
Petra Csabi 2 3 6 10
Aneta Laboutkova 1 6 4 7
16.07.19
Calificare
Anastasia Pribylova 2 6 6
Karolina Kubanova 0 3 2
16.07.19
Calificare
Yana Morderger 2 6 7
Nikola Breckova 0 1 5
16.07.19
Calificare
Nikola Tomanova 2 6 6
Carmen Schultheiss 0 2 1
16.07.19
Calificare
Chantal Skamlova 2 6 6
Laura Schaeder 0 3 3
16.07.19
1-a rundă
Ipek Soylu 2 6 6
Mallaurie Noel 0 0 1
16.07.19
1-a rundă
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Magdalena Pantuckova 0 1 1
femei simplu Hard Portugal W25 Palmela seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Andrea Ka 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 0 1
16.07.19
Calificare
Anastasiya Poplavska 1 w/o
Ainhoa Atucha Gomez 0
16.07.19
Calificare
Valentina Ivanov 2 7 6
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 0 69 0
16.07.19
1-a rundă
Francisca Jorge 2 6 6
Anna Laguza 0 1 1
16.07.19
1-a rundă
Eden Silva 2 4 6 6
Mari Osaka 1 6 1 4
16.07.19
1-a rundă
Maia Lumsden 2 6 6
Dia Evtimova 0 4 2
femei simplu Indoor Hard China W25 Qujing seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Michika Ozeki 2 6 6
Kanami Tsuji 0 0 1
16.07.19
Calificare
Jia Qi Kang 2 6 3 10
Yang Qu 1 1 6 8
16.07.19
Calificare
Yidi Yang 2 1 7 10
Ziyi Yang 1 6 5 6
16.07.19
Calificare
Zheng Hua Xiao 1 w/o
Mei Yamaguchi 0
16.07.19
Calificare
Alana Parnaby 2 2 6 10
Evgeniya Burdina 1 6 4 6
16.07.19
Calificare
Ashmitha Easwaramurthi 2 7 5 10
Madison Frahn 1 5 7 5
16.07.19
Calificare
Xinyu Gao 2 6 6
Kanako Osafune 0 4 3
16.07.19
Calificare
Mana Kawamura 2 6 6 10
Sijia Wei 1 3 73 7
16.07.19
1-a rundă
Jiaxi Lu 2 2 6 7
Ho Ching Wu 1 6 2 64
16.07.19
1-a rundă
Erika Sema 2 6 6
Fang Ying Xun 0 4 3
16.07.19
1-a rundă
Yexin Ma 2 6 3 6
Risa Ushijima 1 3 6 4
16.07.19
1-a rundă
Xu Liu Sun 2 6 6
Su Jeong Jang 0 4 3
femei simplu Hard USA W60 Berkeley seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă de calif.
Victoria Duval 2 6 6
Chanel Simmonds 0 3 1
16.07.19
1-a rundă de calif.
Mai Hontama 2 6 6
Ellie Douglas 0 1 1
16.07.19
1-a rundă de calif.
Hayley Carter 2 6 2 10
Lorraine M. Guillermo 1 4 6 4
16.07.19
1-a rundă de calif.
Abbie Myers 2 6 6 11
Kelly Chen 1 70 4 9
16.07.19
1-a rundă de calif.
Hanna Chang 2 7 6
Pamela Montez 0 610 0
16.07.19
1-a rundă de calif.
Andreea Ghitescu 2 1 6 10
Sanaz Marand 1 6 3 7
16.07.19
Calificare
Junri Namigata 2 6 6
Fatma Al Nabhani 0 2 3
16.07.19
Calificare
Alycia Parks 2 7 3 10
Luisa Stefani 1 64 6 7
16.07.19
Calificare
Tara Moore 2 6 6
Mai Hontama 0 2 4
16.07.19
Calificare
Catherine Harrison 0 3 4
Hanna Chang 2 6 6
16.07.19
1-a rundă
Hiroko Kuwata 2 6 6
Zoe Hives 0 3 4
17.07.19
Calificare
Abbie Myers 2 7 6
Haruna Arakawa 0 5 2
17.07.19
Calificare
Victoria Duval 2 6 6
Andreea Ghitescu 0 1 0
femei simplu Zgura France W80 Biarritz seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Gabriela Ce 2 6 6
Harmony Tan 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Anastasia Zarycka 2 6 6
Jessica Pieri 0 0 2
16.07.19
1-a rundă
Elitsa Kostova 2 6 6
Fanny Stollar 0 3 1
16.07.19
1-a rundă
Nadia Podoroska 2 7 5 7
Amandine Hesse 1 64 7 64
16.07.19
1-a rundă
Jessika Ponchet 2 7 7
Stephanie Wagner 0 63 5
16.07.19
1-a rundă
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Audrey Albie 0 4 3
femei simplu Hard Kazakhstan W80 Nur Sultan seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
Calificare
Ipek Oz 2 6 6
Yarden Akler 0 2 2
16.07.19
Calificare
Anastasia Zakharova 2 7 6
Darya Lavrichenko 0 5 2
16.07.19
Calificare
Shalimar Talbi 2 6 6
Ilona Kremen 0 4 0
16.07.19
Calificare
Vlada Ekshibarova 2 2 6 10
Emily Webley-Smith 1 6 4 6
16.07.19
Calificare
Ksenia Palkina 2 7 6
Sviatlana Pirazhenka 0 5 1
16.07.19
Calificare
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 2 4
16.07.19
Calificare
Vlada Koval 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 1 0
16.07.19
Calificare
Iryna Shymanovich 2 1 6 10
Mariya Krasakova 1 6 1 7
16.07.19
1-a rundă
Cagla Buyukakcay 2 7 6 6
Kamilla Rakhimova 1 64 77 3
16.07.19
1-a rundă
Vivian Heisen 2 6 6
Mai Minokoshi 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Holland Amersfoort Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori 2 6 6
Karim-Mohamed Maamoun/Alexander Merino 0 1 2
16.07.19
1-a rundă
Scott Griekspoor/Tim Van Rijthoven 2 6 6
Zdenek Kolar/Mark Vervoort 0 3 4
16.07.19
1-a rundă
Elliot Benchetrit/Johan Sebastien Tatlot 2 7 2 10
Tomislav Draganja/Aleksandre Metreveli 1 64 6 6
16.07.19
1-a rundă
Gijs Brouwer/Jelle Sels 2 3 6 14
Daniel Masur/Mats Moraing 1 6 4 12
bărbaţi dublu Iarbă USA Newport seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Marcus Daniell/Leander Paes 2 2 6 10
Max Purcell/Luke Saville 1 6 2 5
16.07.19
1-a rundă
Ben McLachlan/John-Patrick Smith 2 6 7
Ugo Humbert/Hugo Nys 0 3 67
16.07.19
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Tennys Sandgren/Max Jacob Schnur 0 3 4
16.07.19
1-a rundă
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 7 7
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 0 63 610
bărbaţi dublu Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Harry Bourchier/Pavel Kotov 2 6 6
Benjamin Lock/Courtney John Lock 0 4 2
16.07.19
1-a rundă
Lucas Miedler/Matteo Viola 2 6 6
Luca Margaroli/Tsung-Hua Yang 0 4 4
16.07.19
1-a rundă
Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov 2 7 6
Sasi Kumar Mukund/Zhizhen Zhang 0 62 4
bărbaţi dublu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 2 5 6 11
Ariel Behar/Nathaniel Lammons 1 7 2 9
16.07.19
1-a rundă
Oliver Marach/Jurgen Melzer 2 6 7
Pedro Sousa/Stefano Travaglia 0 2 62
16.07.19
1-a rundă
Simone Bolelli/Fabio Fognini 2 6 6 10
Thomas Fabbiano/Paolo Lorenzi 1 75 1 8
bărbaţi dublu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Alexander Igoshin/Roman Safiullin 1 1 6
Vaclav Safranek/Jan Satral retragere 0 6 3
16.07.19
1-a rundă
Alessandro Bega/Viktor Durasovic 2 7 7
Manuel Guinard/Alexandre Muller 0 5 5
bărbaţi dublu Zgura Sweden Bastad seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Treat Conrad Huey/Frederik Nielsen 2 6 6
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 0 1 4
femei dublu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Sharon Fichman/Nina Stojanovic 2 6 6 10
Marie Benoit/Ysaline Bonaventure 1 76 2 4
16.07.19
1-a rundă
Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza 2 2 7 11
Akgul Amanmuradova/Cristina Dinu 1 6 64 9
16.07.19
1-a rundă
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova 2 4 6 10
Naiktha Bains/Anastasia Grymalska 1 6 3 7
femei dublu Zgura Switzerland Lausanne seturi 1 2 3 4 5
16.07.19
1-a rundă
Anastasia Potapova/Yana Sizikova 2 6 6
Natela Dzalamidze/Paula Kania 0 3 2
16.07.19
1-a rundă
Monique Adamczak/Xinyun Han 2 6 6
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 0 4 0
16.07.19
1-a rundă
Cornelia Lister/Renata Voracova 2 7 6
Alexa Guarachi/Erin Routliffe 0 65 4
<