Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Holland Amersfoort Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
11:00
a 3-a rundă
Uladzimir Ignatik [13]  
Blaz Rola [3]  
18.07.19
11:00
a 3-a rundă
Jan Choinski  
Kimmer Coppejans [2]  
bărbaţi simplu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
17:00
a 3-a rundă
Cem Ilkel  
Marc Polmans [11]  
18.07.19
17:00
a 3-a rundă
Enzo Couacaud [15]  
Soon-Woo Kwon [2]  
18.07.19
17:00
a 3-a rundă
Maxime Janvier [13]  
Michael Mmoh [4]  
18.07.19
17:00
a 3-a rundă
Alexis Galarneau [WC]  
Duckhee Lee [16]  
bărbaţi simplu Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
08:00
a 3-a rundă
Evgeny Donskoy [1]  
Ji Sung Nam [15]  
18.07.19
08:00
a 3-a rundă
Egor Gerasimov [4]  
Shuichi Sekiguchi [ITF]  
bărbaţi simplu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
17:00
a 2-a rundă
Aljaz Bedene  
Jannik Sinner [WC]  
18.07.19
17:00
a 2-a rundă
Facundo Bagnis  
Nino Serdarusic [WC]  
18.07.19
17:00
a 2-a rundă
Salvatore Caruso [q]  
Borna Coric [2]  
18.07.19
17:00
a 2-a rundă
Andrey Rublev  
Dusan Lajovic [4]  
bărbaţi simplu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
12:00
a 3-a rundă
Oriol Roca Batalla  
Andrea Vavassori  
bărbaţi simplu Zgura Sweden Bastad seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Pablo Cuevas [3]  
Federico Delbonis  
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Juan Ignacio Londero [6]  
Hugo Dellien  
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Dennis Novak  
Richard Gasquet [4]  
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Elias Ymer [WC]  
Joao Sousa [8]  
femei simplu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
14:00
a 2-a rundă
Anastasija Sevastova [1]  
Patricia Maria Tig [q]  
18.07.19
14:00
a 2-a rundă
Jaqueline Cristian [WC]  
Elena Rybakina  
18.07.19
14:00
a 2-a rundă
Aliona Bolsova [7]  
Barbora Krejcikova  
femei simplu Zgura Switzerland Lausanne seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Allie Kiick [q]  
Samantha Stosur  
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Fiona Ferro  
Mihaela Buzarnescu [4]  
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Anastasia Potapova [q]  
Tamara Korpatsch  
18.07.19
12:00
a 2-a rundă
Simona Waltert [WC]  
Jil Teichmann  
femei simplu Hard Canada W25 Gatineau seturi 1 2 3 4 5
19.07.19
01:00
a 2-a rundă
Anna Morgina [IR]  
Francoise Abanda [6WC]  
femei simplu Hard USA W60 Berkeley seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
03:00
1-a rundă
Katie Volynets [WC]  
Caroline Dolehide  
bărbaţi dublu Zgura Holland Amersfoort Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
11:00
Sfert de finală
Elliot Benchetrit/Johan Sebastien Tatlot  
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori [4]  
femei dublu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
14:00
Sfert de finală
Sharon Fichman/Nina Stojanovic  
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova [4]  
femei dublu Zgura Switzerland Lausanne seturi 1 2 3 4 5
18.07.19
12:00
Sfert de finală
Monique Adamczak/Xinyun Han [1]  
Alison Bai/Nicola Geuer  
<