Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
11:00
1-a rundă
Oriol Roca Batalla  
Matteo Arnaldi [WC]  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Giacomo Dambrosi [WC]  
Pietro Rondoni [WC]  
16.09.19
12:00
1-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss  
Andrea Arnaboldi  
16.09.19
12:00
1-a rundă
Christian Lindell  
Hernan Casanova  
16.09.19
12:00
1-a rundă
Pedro Cachin  
Riccardo Bonadio  
16.09.19
13:00
1-a rundă
Daniel Gimeno-Traver  
Viktor Galovic  
16.09.19
13:00
1-a rundă
Thomaz Bellucci  
Andrea Collarini  
16.09.19
13:00
1-a rundă
Peter Heller  
Jordan Correia Passos Do Carmo  
16.09.19
14:00
1-a rundă
Jeremy Jahn  
Enrico Dalla Valle  
16.09.19
14:00
1-a rundă
Maxime Chazal  
Yuta Shimizu  
16.09.19
14:00
1-a rundă
Gian Marco Moroni  
Andrea Pellegrino  
16.09.19
15:00
1-a rundă
Gabriele Felline [WC]  
Eduard Esteve Lobato  
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
18:00
1-a rundă
Gonzalo Escobar  
Maksim Tikhomirov  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Carlos Gomez-Herrera  
James Kent Trotter [WC]  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Diego Hidalgo  
Kyle Seelig [WC]  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Daniel Nguyen  
Gabriel Petit  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Dennis Novikov  
Sekou Bangoura  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Evan Song  
Cannon Kingsley [WC]  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Gage Brymer  
Benjamin Sigouin [ALT]  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Edan Leshem  
Ryan Peniston  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Colin Sinclair  
Alexander Erler  
16.09.19
18:00
1-a rundă
John Mcnally  
Michael Geerts  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Felix Corwin  
Alexander Ritschard  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Evan Zhu  
Martin Redlicki  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Justin Boulais [WC]  
Jordi Arconada  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Robert Cash [WC]  
Strong Kirchheimer  
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom Glasgow Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
12:00
1-a rundă
Luke Johnson [WC]  
Jurij Rodionov  
16.09.19
13:00
1-a rundă
Quentin Robert (1994)  
Viktor Durasovic  
16.09.19
14:00
1-a rundă
Evan Hoyt  
Maximilian Neuchrist [PR]  
16.09.19
14:00
1-a rundă
Felix Gill [WC]  
Julian Ocleppo  
16.09.19
15:00
1-a rundă
Alessandro Bega  
Evan Furness  
16.09.19
15:00
1-a rundă
Lloyd Glasspool  
Riccardo Balzerani  
16.09.19
18:00
1-a rundă
Harri Heliovaara [ALT]  
Geoffrey Blancaneaux  
16.09.19
19:30
1-a rundă
Matteo Martineau  
Lukas Klein  
16.09.19
20:30
1-a rundă
Jack Draper  
Altug Celikbilek  
16.09.19
21:00
1-a rundă
Benjamin Hassan  
Luca Vanni  
16.09.19
21:30
1-a rundă
Mark Whitehouse [WC]  
Antoine Escoffier  
bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
04:30
Calificare
Jumpei Yamasaki  
Chang-Lin Tsai  
16.09.19
04:30
Calificare
Yusuke Takahashi  
Kuan-Yi Lee  
16.09.19
05:50
1-a rundă
Jacob Grills  
Evan King  
16.09.19
05:50
1-a rundă
Rio Noguchi  
Chien-Hsun Lo [WC]  
16.09.19
07:10
1-a rundă
James Ward  
Kaichi Uchida  
16.09.19
07:10
1-a rundă
Saketh-Sai Myneni  
Max Purcell  
16.09.19
08:40
1-a rundă
Shintaro Imai  
Renta Tokuda  
16.09.19
08:40
1-a rundă
Ray Ho [WC]  
Shuichi Sekiguchi  
16.09.19
11:30
1-a rundă
Harry Bourchier  
Igor Sijsling  
16.09.19
12:00
1-a rundă
Akira Santillan  
Yu Hsiou Hsu [WC]  
16.09.19
13:20
1-a rundă
Teimuraz Gabashvili  
Collin Altamirano  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
11:00
1-a rundă
Fernando Verdasco [5]  
Steve Darcis [PR]  
16.09.19
11:00
Calificare
Marcel Granollers  
Adrian Menendez-Maceiras  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Pablo Andujar  
Jo-Wilfried Tsonga  
16.09.19
11:00
Calificare
Matthias Bachinger  
Julian Lenz  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Marius Copil  
Gilles Simon [7]  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Peter Gojowczyk  
Filip Krajinovic  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Aljaz Bedene  
Rayane Roumane [WC]  
16.09.19
11:00
Calificare
Yannick Maden  
Nicolas Mahut  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Jan-Lennard Struff [8]  
Pierre-Hugues Herbert  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Gregoire Barrere [WC]  
Hubert Hurkacz [6]  
16.09.19
11:00
Calificare
Oscar Otte  
Maxime Janvier  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Antoine Hoang [WC]  
Cedrik-Marcel Stebe [PR]  
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
10:00
1-a rundă
Carlos Taberner  
Louis Wessels  
16.09.19
10:00
1-a rundă
Pavel Nejedly [ALT]  
Petr Nouza [ALT]  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Adrian Bodmer [WC]  
Laurent Lokoli  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Javier Barranco Cosano  
Fabrizio Ornago  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Vit Kopriva  
Peter Torebko  
16.09.19
12:30
1-a rundă
Dragos Dima  
Vaclav Safranek  
16.09.19
12:30
1-a rundă
Adam Pavlasek  
Maxime Hamou  
16.09.19
12:30
1-a rundă
Pol Toledo Bague  
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
16.09.19
13:30
1-a rundă
Uladzimir Ignatik  
Danilo Petrovic  
16.09.19
13:30
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan [WC]  
Michal Dembek [WC]  
16.09.19
13:30
1-a rundă
Jules Okala  
Juan Pablo Varillas  
16.09.19
16:00
1-a rundă
Jurgen Zopp  
Nino Serdarusic  
16.09.19
16:30
1-a rundă
Alex Molcan  
Vlad Victor Cornea [WC]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
11:00
Calificare
Damir Dzumhur  
Lukas Rosol  
16.09.19
13:00
Calificare
Ilya Ivashka  
Matteo Viola  
16.09.19
15:00
1-a rundă
Stefano Travaglia  
Adrian Mannarino [7]  
16.09.19
16:20
1-a rundă
Mikhail Kukushkin [6]  
Jannik Sinner [WC]  
femei simplu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
09:00
1-a rundă
Viktorija Golubic  
Svetlana Kuznetsova [WC]  
16.09.19
09:00
1-a rundă
Aleksandra Krunic  
Aliaksandra Sasnovich [7]  
16.09.19
10:00
1-a rundă
Ons Jabeur [8]  
Bernarda Pera  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Marie Bouzkova  
Fang Ying Xun [q]  
16.09.19
12:00
1-a rundă
Samantha Stosur [WC]  
Tereza Martincova [q]  
femei simplu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
06:00
1-a rundă
Irina-Camelia Begu  
Magda Linette [4]  
16.09.19
06:00
1-a rundă
Margarita Gasparyan [7]  
Tatjana Maria  
16.09.19
06:00
1-a rundă
Greetje Minnen [q]  
Ekaterina Alexandrova [2]  
16.09.19
07:00
1-a rundă
Danielle Lao [q]  
Yafan Wang [8]  
16.09.19
07:00
1-a rundă
Ji-Hee Choi [WC]  
Kristyna Pliskova  
16.09.19
07:00
1-a rundă
Ysaline Bonaventure  
Jessica Pegula  
16.09.19
08:00
1-a rundă
Kristie Ahn [WC]  
Timea Bacsinszky  
femei simplu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
05:00
1-a rundă
Alison Riske  
Nicole Gibbs [q]  
16.09.19
05:00
1-a rundă
Elise Mertens  
Anastasija Sevastova [6]  
16.09.19
06:30
1-a rundă
Alize Cornet [q]  
Viktoriya Tomova [q]  
16.09.19
06:30
1-a rundă
Xinyun Han [q]  
Camila Giorgi  
16.09.19
07:30
1-a rundă
Monica Puig  
Zarina Diyas [q]  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Dayana Yastremska  
Anastasia Pavlyuchenkova  
femei simplu Zgura China W15 Anning seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
05:00
2-a rundă de calif.
Qianqian Zhao  
Junsai Wang  
16.09.19
05:00
2-a rundă de calif.
Si Qi Liu  
Jiayu Xu  
16.09.19
05:00
2-a rundă de calif.
Soha Sadiq  
Yuping Wang  
16.09.19
05:00
2-a rundă de calif.
Yuxin Zhang  
Wanning Zhu  
16.09.19
06:30
2-a rundă de calif.
Eun Se Jang  
Mingfang Zhu  
16.09.19
06:30
Calificare
Zhuoma Ni Ma  
Holly Verner  
16.09.19
06:30
2-a rundă de calif.
Zheng Hua Xiao  
Yixuan Li  
16.09.19
06:30
Calificare
Honoka Kobayashi  
Cong Ying Zhao  
16.09.19
08:00
Calificare
Jiaying He  
Jiayun Zhu  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
11:00
1-a rundă
Gilles Simon/Mischa Zverev  
Jonathan Erlich/Fabrice Martin  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin [1]  
Tristan Lamasine/Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Denys Molchanov/Artem Sitak  
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [4]  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Lucas Pouille/Matt Reid  
Sander Arends/David Pel  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Dan Added/Albano Olivetti [WC]  
Romain Arneodo/Benoit Paire  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Jonny O'Mara/Ken Skupski [3]  
Marius Copil/Ugo Humbert  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Purav Raja/Miguel-Angel Reyes-Varela  
Gerard Granollers/Marcel Granollers  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Robert Lindstedt/Jan-Lennard Struff  
Luke Bambridge/Ben Mclachlan [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
13:00
1-a rundă
Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin  
Adrian Mannarino/Hugo Nys  
16.09.19
13:00
1-a rundă
Matteo Berrettini/Simone Bolelli  
Roman Jebavy/Philipp Oswald [3]  
femei dublu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
09:00
1-a rundă
Georgina Garcia-Perez/Desirae Krawczyk  
Alison Bai/Elixane Lechemia  
16.09.19
11:00
1-a rundă
Dalila Jakupovic/Jessica Moore  
Alexa Guarachi/Giuliana Olmos  
femei dublu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
08:00
1-a rundă
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck  
Anna Danilina/Ulrikke Eikeri  
16.09.19
08:00
1-a rundă
Dabin Kim/Sohyun Park [WC]  
Cornelia Lister/Renata Voracova [2]  
16.09.19
09:00
1-a rundă
Kirsten Flipkens/Jelena Ostapenko [1]  
Hayley Carter/Luisa Stefani  
femei dublu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
16.09.19
07:30
1-a rundă
Miyu Kato/Storm Sanders  
Gabriela Dabrowski/Caroline Garcia  
<