Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Paolo Lorenzi 2 6 4 7
Alejandro Davidovich Fokina 1 3 6 5
21.09.19
Semifinală
Gianluca Mager 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 4 2
bărbaţi simplu Hard China Chengdu seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Denis Istomin 1 6 3
Bernard Tomic retragere 0 1 1
21.09.19
1-a rundă de calif.
Jason Jung 2 7 3 7
Akira Santillan 1 5 6 62
21.09.19
1-a rundă de calif.
Bradley Klahn 2 4 6 6
Hiroki Moriya 1 6 3 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
James Duckworth 2 6 6
Harry Bourchier 0 3 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Luke Saville 2 6 7
Andrew Harris 0 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Kamil Majchrzak 2 6 7
Max Purcell 0 3 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 7 6
Xin Gao 0 62 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Lloyd Harris 2 6 6 6
Jie Cui 1 74 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Peter Polansky 2 7 7
Roberto Quiroz 0 67 64
21.09.19
Semifinală
Jeff Wolf 2 6 7
Emilio Gomez 0 2 65
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom Glasgow Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Alexandre Muller 2 7 1 6
Ramkumar Ramanathan 1 5 6 4
21.09.19
Semifinală
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Jurij Rodionov 0 1 3
bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
John Millman 2 2 6 6
Steven Diez 1 6 3 2
21.09.19
Semifinală
Marc Polmans 2 6 5 7
Frederico Ferreira Silva 1 1 7 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Roger Federer 2 6 7 10
Nick Kyrgios 1 75 5 7
21.09.19
Rafael Nadal 2 6 7
Milos Raonic 0 3 61
21.09.19
John Isner 2 6 6 10
Alexander Zverev 1 72 4 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Ivan Nedelko 2 7 3 6
Kacper Zuk 1 60 6 3
21.09.19
Semifinală
Michael Vrbensky 2 7 6
Vitaliy Sachko 0 63 1
bărbaţi simplu Zgura Argentina M15 Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Maximiliano Estevez 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 1 4
21.09.19
Semifinală
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 3
21.09.19
Sfert de finală
Guido Ivan Justo 2 7 7
Martin Cuevas 0 5 5
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Mathieu Perchicot 2 6 6
Simone Roncalli 0 1 1
21.09.19
Semifinală
Daniel Michalski 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 2 3
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Cristian Rodriguez 2 6 6
Peter Bertran 0 1 0
21.09.19
Sfert de finală
Cristian Rodriguez 2 6 7
Tyler Mercier 0 3 5
21.09.19
Sfert de finală
Adam El Mihdawy 2 6 6
Alejandro Mendoza 0 0 0
21.09.19
Semifinală
Adam El Mihdawy 2 6 6
Jack Findel-Hawkins 0 4 1
bărbaţi simplu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Sfert de finală
Nick Chappell 2 6 6
Trent Bryde 0 2 2
21.09.19
Semifinală
Nick Chappell 1 6 4
Carl Soderlund retragere 0 4 3
21.09.19
Sfert de finală
Rinky Hijikata 2 6 6
Ivailo Keremedchiev 0 2 2
21.09.19
Semifinală
Rinky Hijikata 1 6 2
Takuto Niki retragere 0 1 0
bărbaţi simplu Zgura China M15 Nanchang seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Pak Long Yeung 2 6 6
Xiaoyang Zhang 0 1 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Rui-Xuan Wang 2 6 6
Xiaonan Zhang 0 2 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Pol Wattanakul 2 6 6
Xiaoyu He 0 1 2
21.09.19
Semifinală
Ryota Tanuma 2 6 1 6
Makoto Ochi 1 2 6 3
21.09.19
Finală
Ryota Tanuma 2 6 6
Dusty H. Boyer 0 3 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Bingyu Yu 2 6 6
Yi Wei Zhang 0 1 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Tomohiro Masabayashi 2 6 6
Da Cheng Yuan 0 0 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Shohei Chikami 2 6 6
Jianhui Li 0 2 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Pietro Mugelli 2 6 6
Meng Sun 0 1 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Anirudh Chandrasekar 2 7 6
Cheng Han 0 68 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Tarun Chilakalapudi 2 7 6
Ruikai Wang 0 61 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Ang Ji 2 6 7
Sida Zeng 0 4 61
21.09.19
Semifinală
Dusty H. Boyer 2 6 3 6
Luca Castelnuovo 1 4 6 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Uisung Park 2 6 6
Chuanqi Su 0 1 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Sheng Tang 2 4 6 10
Yeswanth Loganathan 1 6 1 6
21.09.19
1-a rundă de calif.
Yaojie Zeng 2 6 6
Arpit Sharma 0 1 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Christian Didier Chin 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 0 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland M15 Pajulahti seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Savriyan Danilov 2 6 6
Naoki Tajima 0 4 4
21.09.19
Semifinală
Robert Strombachs 2 6 7
Patrik Niklas-Salminen 0 4 64
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Sergey Fomin 2 7 4 6
Vladyslav Manafov 1 64 6 3
21.09.19
Semifinală
Alexey Zakharov 2 6 6
Matvey Khomentovskiy 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Bogdan Bobrov 2 6 6
Marco Miceli 0 1 0
21.09.19
Semifinală
Thomas Laurent 2 6 6
Aziz Dougaz 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Targu Mures seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Juan Ignacio Galarza 2 6 1 6
Oleksii Krutykh 1 4 6 3
21.09.19
Semifinală
Nicholas David Ionel 2 7 2 6
Bogdan Ionut Apostol 1 65 6 3
bărbaţi simplu Zgura Serbia M15 Zlatibor seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Nerman Fatic 2 5 6 6
Matija Pecotic 1 7 1 3
21.09.19
Semifinală
Peter Nagy 1 3 6 4
Marko Miladinovic retragere 0 6 0 2
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Cairns seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Blake Mott 1 6 3
Brydan Klein retragere 0 4 1
21.09.19
Semifinală
Vladyslav Orlov 2 6 3 6
Maverick Banes 1 3 6 4
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Darwin seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Francis Casey Alcantara 2 6 7
Matthew Dellavedova 0 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Jake Delaney 2 6 6
Ryan Laubser 0 0 1
21.09.19
1-a rundă de calif.
Nicholas Horton 2 6 6
Zac Osborne 0 0 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Ashwin Ryan Sharma 2 6 6
Cihan Akay 0 4 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Winter Meagher 1 6
Takahiro Kubo retragere 0 1
21.09.19
1-a rundă de calif.
Matthew Leffler 2 6 5 10
Bosko Novakovic 1 3 7 8
21.09.19
1-a rundă de calif.
Themi Sitzoukis 2 6 6
Nicholas Jovanovski 0 4 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Brenton Chambers 1 6 3
Connor Johnson retragere 0 3 1
21.09.19
1-a rundă de calif.
Moerani Bouzige 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 1 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Mason Naumovski 2 6 6
Cade Birrell 0 3 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Will Maher 2 6 7
Shan-Yuan Ou 0 2 63
21.09.19
1-a rundă de calif.
Corey Gaal 2 6 7
Glen Dawes 0 2 68
21.09.19
1-a rundă de calif.
Bryce Robinson 2 7 3 10
Jurence Zosimo Mendoza 1 5 6 7
21.09.19
1-a rundă de calif.
Jordan Smith (AUS) 1 6 2
Daniel Hobart retragere 0 3 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Taiyo Yamanaka 2 6 6
Alexey Shtengelov 0 2 2
bărbaţi simplu Hard USA M25 Houston seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Liam Caruana 2 6 6
Alexander Sarkissian 0 2 0
21.09.19
Semifinală
Hugo Gaston 2 6 6
Austin Rapp 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Madrid seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Alejandro Gonzalez 2 7 5 7
Daniel Dutra Da Silva 1 61 7 65
21.09.19
Semifinală
Benjamin Bonzi 2 7 7
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 65 5
bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Thiemo de Bakker 2 6 6
Matteo Gigante 0 1 4
21.09.19
Semifinală
Lucas Gerch 2 6 2 6
Gianluca Di Nicola 1 2 6 2
21.09.19
Sfert de finală
Lucas Gerch 1 6 4 4
Federico Iannaccone retragere 0 4 6 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Yannick Mertens 2 6 7
Gregoire Jacq 0 4 67
21.09.19
Semifinală
Christopher Heyman 2 6 7
Filip Bergevi 0 3 5
bărbaţi simplu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Jo-Wilfried Tsonga 2 7 7
Lucas Pouille 0 66 64
21.09.19
Semifinală
Aljaz Bedene 2 4 6 6
Benoit Paire 1 6 1 2
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Danilo Petrovic 2 6 6
Alex Molcan 0 3 3
21.09.19
Semifinală
Christopher O'Connell 2 4 6 6
Jelle Sels 1 6 4 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Daniil Medvedev 2 7 7
Egor Gerasimov 0 5 5
21.09.19
Semifinală
Borna Coric 2 3 7 6
Joao Sousa 1 6 65 1
bărbaţi simplu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Yuichi Sugita 2 6 6
Zhao Zhao 0 0 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Tatsuma Ito 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 4 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Henri Laaksonen 2 6 6
Runhao Hua 0 3 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Damir Dzumhur 2 6 2 6
Alex Bolt 1 4 6 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Jiri Vesely 2 6 7 7
Yasutaka Uchiyama 1 75 62 65
21.09.19
1-a rundă de calif.
Brayden Schnur 2 7 6
Goncalo Oliveira 0 5 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Miliaan Niesten 0 3 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Dominik Koepfer 2 6 7
Yecong He 0 4 63
femei simplu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Sofia Kenin 2 6 6 6
Samantha Stosur 1 74 4 2
femei simplu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Magda Linette 2 7 7
Ekaterina Alexandrova 0 65 67
21.09.19
Semifinală
Karolina Muchova 2 7 6
Yafan Wang 0 65 4
femei simplu Hard Uzbekistan Tashkent seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Olga Govortsova 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 1 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Ana Bogdan 2 6 6
Milana Maslenkova 0 1 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 6 6
Yana Sizikova 0 3 0
21.09.19
1-a rundă de calif.
Chloe Paquet 2 7 3 7
Ankita Raina 1 68 6 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Harriet Dart 2 7 6
Valeria Savinykh 0 65 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Varvara Flink 2 6 3 6
Naomi Broady 1 3 6 1
21.09.19
1-a rundă de calif.
Jaqueline Cristian 1 6
Mihaela Buzarnescu retragere 0 4
21.09.19
1-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 2 2
femei simplu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Angelique Kerber 0 3 3
21.09.19
Sfert de finală
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Misaki Doi 0 2 2
21.09.19
Sfert de finală
Elise Mertens 2 6 6
Camila Giorgi 0 4 3
21.09.19
Semifinală
Naomi Osaka 2 6 6
Elise Mertens 0 4 1
21.09.19
Sfert de finală
Naomi Osaka 2 6 6
Yulia Putintseva 0 4 4
femei simplu Zgura China W15 Anning seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
1-a rundă de calif.
Si Qi Liu 2 6 6
Wei Zheng 0 3 2
21.09.19
Semifinală
Wushuang Zheng 2 6 7
Yexin Ma 0 3 61
21.09.19
Semifinală
Meiqi Guo 2 6 3 6
Yidi Yang 1 3 6 3
21.09.19
1-a rundă de calif.
Yuping Wang 2 6 6
Ziyu Zhang 0 4 2
21.09.19
1-a rundă de calif.
Yueliang Cao 2 6 7
Mingfang Zhu 0 3 5
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Manon Arcangioli 2 7 3 6
Julia Lovqvist 1 5 6 2
21.09.19
Semifinală
Nika Shytkouskaya 2 6 6
Mariana Drazic 0 0 2
femei simplu Zgura Argentina W15 Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Julieta Estable 2 4 6 6
Guillermina Naya 1 6 4 1
21.09.19
Semifinală
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Thaisa Grana Pedretti 0 4 3
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Nastja Kolar 2 6 4 6
Anastasia Piangerelli 1 4 6 1
21.09.19
Semifinală
Sandra Samir 2 6 6
Andjela Jocovic 0 3 1
femei simplu Hard USA W15 Lubbock seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Dalayna Hewitt 2 1 7 7
Lauren Proctor 1 6 62 63
21.09.19
Semifinală
Jessica Livianu 2 6 0 6
Dasha Ivanova 1 4 6 4
femei simplu Zgura Spain W15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Angela Fita Boluda 1 6
Estrella Cabeza-Candela retragere 0 3
21.09.19
Semifinală
Ali Collins 2 6 2 7
Daria Mishina 1 4 6 5
femei simplu Zgura Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Tamara Curovic 2 6 6
Anastasia Zakharova 0 1 3
21.09.19
Semifinală
Elina Avanesyan 2 6 6
Daria Kruzhkova 0 2 0
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Martina Colmegna 2 6 6
Nadia Echeverria Alam 0 3 1
21.09.19
Semifinală
Chelsea Vanhoutte 2 6 6
Chiraz Bechri 0 2 4
femei simplu Zgura Romania W25 Arad seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Andreea Mitu 2 6 7
Nicoleta Dascalu 0 1 5
21.09.19
Semifinală
Irene Burillo Escorihuela 2 6 5 6
Lea Boskovic 1 3 7 4
femei simplu Hard Australia W25 Cairns seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Asia Muhammad 2 6 6
Maddison Inglis 0 4 0
21.09.19
Semifinală
Zuzana Zlochova 2 6 6
Olivia Rogowska 0 2 4
femei simplu Zgura Montenegro W25 Podgorica seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Marina Melnikova 2 4 6 6
Barbara Haas 1 6 2 2
21.09.19
Semifinală
Tena Lukas 2 6 6
Amina Anshba 0 3 4
femei simplu Hard United Kingdom W25 Roehampton seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 5 7
Anna-Lena Friedsam 1 2 7 5
femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Martina Trevisan 1 6 3
Camilla Scala retragere 0 0 0
21.09.19
Semifinală
Seone Mendez 2 6 6
Amanda Carreras 0 1 3
femei simplu Zgura France W60+H Saint Malo seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Varvara Gracheva 1 6 5
Natalia Vikhlyantseva retragere 0 3 2
21.09.19
Semifinală
Marta Kostyuk 2 6 6
Veronica Cepede Royg 0 4 2
femei simplu Hard China Wuhan seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Calificare
Svetlana Kuznetsova 2 6 6
Bethanie Mattek-Sands 0 2 2
21.09.19
Calificare
Christina Mchale 2 6 4 6
Xinyun Han 1 1 6 2
21.09.19
Calificare
Kateryna Kozlova 2 6 4 7
Rebecca Peterson 1 1 6 5
21.09.19
Calificare
Lin Zhu 2 2 6 6
Ons Jabeur 1 6 1 1
21.09.19
Calificare
Lauren Davis 2 6 6
Zarina Diyas 0 3 4
21.09.19
Calificare
Jennifer Brady 2 7 6
Ellen Perez 0 5 3
21.09.19
Calificare
Bernarda Pera 2 7 7
Tamara Zidansek 0 5 5
21.09.19
Calificare
Veronika Kudermetova 2 6 2 7
Kurumi Nara 1 1 6 5
bărbaţi dublu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 7 6
Ariel Behar/Andrey Golubev 0 62 4
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Martin Redlicki/Jack Withrow 2 6 7
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 0 4 64
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom Glasgow Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Jamie Murray/John-Patrick Smith 2 6 6
Marek Gengel/Ramkumar Ramanathan 0 2 3
21.09.19
Semifinală
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 2 6 4 11
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 1 4 6 9
bărbaţi dublu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang 2 6 6 10
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 1 73 4 6
21.09.19
Semifinală
Evan King/Hunter Reese 2 4 6 10
Ray Ho/Kuan-Yi Lee 1 6 1 6
bărbaţi dublu Indoor Hard Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Nick Kyrgios/Jack Sock 2 6 3 10
Rafael Nadal/Stefanos Tsitsipas 1 4 6 6
bărbaţi dublu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Sander Arends/David Pel 0 3 1
bărbaţi dublu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 3 10
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 1 4 6 7
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Divij Sharan/Igor Zelenay 2 7 6
Nikola Mektic/Franko Skugor 0 5 1
femei dublu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Shuai Peng/Laura Siegemund 2 6 6
Alexa Guarachi/Giuliana Olmos 0 2 1
femei dublu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Semifinală
Lara Arruabarrena/Tatjana Maria 1 w/o
Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova 0
21.09.19
Semifinală
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 6
Laura Pigossi/Yafan Wang 0 0 2
femei dublu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
Finală
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 7 7
Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh 0 5 5
21.09.19
Semifinală
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 6 2 10
Misaki Doi/Nao Hibino 1 1 6 7
21.09.19
Semifinală
Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh 2 7 1 10
Nadiya Kichenok/Abigail Spears 1 64 6 5
<