Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Salvatore Caruso 2 6 6
Jozef Kovalik 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Brazil Campinas Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Juan Pablo Varillas 2 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 1 6 64 2
bărbaţi simplu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Dominic Thiem 2 3 6 6
Stefanos Tsitsipas 1 6 4 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Igor Saveljic 2 6 6
Illia Chernov 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Oleksandr Bielinskyi 2 6 4 10
Konstantin Kremeshkov 1 2 6 7
06.10.19
1-a rundă de calif.
Lars Johann 2 6 6
Ron Mansdorf 0 1 0
06.10.19
Finală
Michael Vrbensky 2 7 6
Peter Heller 0 5 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Oscar Galimardanov 2 6 6
Gabriel Sanchez 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Bekir Berk Sahin 2 6 6
Avni Avnioglu 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Luka Miklavcic 2 6 6
Jera Staley 0 4 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Emir Sendogan 2 6 6
Thomas Brechemier 0 3 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Lukas Jirousek 2 6 6
Gleb Smolyakov 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Moaz Assaf 2 6 6
Yevhen Chernov 0 0 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Daniil Gusev 2 6 6
Artsiom Dabryian 0 3 0
bărbaţi simplu Zgura Bulgaria M15 Burgas seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Veselin Kiselkov 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tomislav Jotovski 2 6 6
Zvonimir Oreskovic 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Daniel Damian 2 6 6
Shahar Gabay 0 0 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Besir Durguti 2 6 6
Rumen Andreev 0 1 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Danylo Veremeychuk 2 6 6
Lazar Vojinovic 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Martin Dimitrov 2 6 6
Venci Ivanov 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Benjamin Niv 2 7 6
Valentin Ivanov 0 5 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Martin Iliev 2 6 6
Dimitur Simeonov 0 2 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Marko Pavlovic (1999) 2 6 6
Alexandru Ionel Stroe 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Hristo Valeov 2 6 1 10
Simeon Kostov 1 3 6 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Dian Nedev 2 6 6
Mihailo Radosavljevic 0 4 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ivan Manasov 2 6 6
Aleksa Ciric 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Bozo Barun 1 6
Igor Banicevic retragere 0 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Vasil Dimitrov 2 6 6
Luboslav Ivanchev 0 2 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Yanaki Milev 1 4
Cosmin Ontica retragere 0 3
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Rafael Giotis 2 6 6
Rico Gore 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
David Martirosian 2 6 6
Tomas Krcma 0 0 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mariano Silberstein 1 6 2
Adrian Chamdani retragere 0 2 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Jonathan Atwater 2 6 6
Yuki Ikeda 0 2 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Keaton Cullimore 2 6 6
Maksym Khalus 0 0 0
bărbaţi simplu Hard JAR M15 Pretoria seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Alexander Donski 2 7 6 7
Arthur Cazaux 1 63 75 66
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Sabadell seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Johan Nikles 2 5 6 6
Ricardo Ojeda Lara 1 7 4 0
bărbaţi simplu Zgura Chile M15 Santiago seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Juan Manuel Cerundolo 2 6 2 6
Sebastian Baez 1 1 6 3
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Adam Januska 0 4 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 6 6
James Boyd 0 4 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tomas Papik 2 6 6
Artem Zharkov 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Marco Zocastello 2 6 6
Adam Bronka 0 2 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Giuseppe Tresca 1 5
Alejandro Hastings retragere 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Luis Humberto Lopez 2 6 6
Zeiad Ahmed Mohamed Abdelrahman 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Kris Krawcewicz 2 6 6
Areg Stepanian 0 2 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Davide Albertoni 2 6 6
Ludvig Aaes 0 3 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Igor Solomatin 2 6 6
Kittirat Kerdlaphee 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Daniele Catini 2 6 6
Anwar Elkamony 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Davud Amirov 2 6 6
Dean Thurner 0 1 1
06.10.19
Finală
Marek Gengel 2 6 5 6
Alessandro Bega 1 2 7 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Phongsapak Kerdlaphee 2 3 7 10
Henrik Traskin 1 6 5 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Adrien Guye 0 2 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Athanassios Manekas 2 7 6
Charles Minc 0 64 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tim Heger 2 6 6
Annei Laska 0 2 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Oscar Moraing 2 7 6
Sebastien Mathieu 0 64 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Neil Oberleitner 2 6 7
Iker Urribarrens Ramirez 0 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Niccolo Catini 2 6 6
Tsimafei Basalyha 0 1 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Noah Thurner 2 6 6
Preston Connor 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Michal Mikula 2 6 7
Aliaksandr Sasnouski 0 4 64
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mao Takada 2 6 7
Kevin Portmann 0 3 66
06.10.19
1-a rundă de calif.
Andrea Fiorentini 2 6 7
Stepan Pecak 0 1 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Michal Wozniak 2 6 6
Ammar Al-Shaikh 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Hans Peter Kaufmann 2 4 6 10
Lewie Lane 1 6 3 7
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
2-a rundă de calif.
Jeremias Lima-Perez 2 6 6
Peter Samosi 0 1 2
06.10.19
Finală
Bogdan Bobrov 2 3 6 6
Fermin Tenti 1 6 3 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Peter Samosi 2 6 6
Enrico Becuzzi 0 3 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Adam Nagoudi 2 6 6
Nick Stam 0 3 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Hamza Ben Yaacoub 1 6 0
Ali Dghim retragere 0 4 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Edward Hubner 2 6 1 10
Gabriele Felline 1 4 6 8
06.10.19
2-a rundă de calif.
Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Mark Stam 0 1 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Julian Cundom 2 6 6
Alan Bojarski 0 2 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 6 6
Masood Eisa-Beygi 0 0 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
Anthony Turchi 0 2 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
Jing Long Weng 2 4 6 11
Artur Kulibaba 1 6 2 9
06.10.19
2-a rundă de calif.
Pablo Carretero 2 6 6
Ons Daaloul 0 0 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Sebastian Defilippis 2 7 6
Maxim Turyev 0 61 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Sebastian Defilippis 2 6 6
Tanay Mehta 0 0 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Ignacio Vinas 2 6 7
Nikolas Lahky 0 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Alan Bojarski 2 6 6
Taylor Foote 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Brisbane seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Dayne Kelly 2 6 6
Luke Saville 0 2 4
bărbaţi simplu Hard USA M25 Claremont seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Alessandro-Damiano Ventre 2 6 7
N. Taylor Grove 0 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Joel Kielbowicz 1 7 5 2
Jesse Ross retragere 0 6 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Farzin Danny Amiri 2 2 6 10
Oleksiy Arovin 1 6 2 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Jakob Schnaitter 2 7 6
Abraham Asaba 0 64 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Reese Stalder 2 6 6
Kyler Jirasook 0 2 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ian Chadwell 2 6 6
Anas Abdelouahid 0 3 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Roscoe Bellamy 2 6 6
Nikolai Parodi 0 2 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Piers Foley 2 6 6
Renaud Lefevre 0 3 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Zeki Horoz 2 3 6 10
Christopher Papa 1 6 4 6
06.10.19
1-a rundă de calif.
Matthew Tsolakyan 2 6 7
Julian Noah Steinhausen 0 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Angus Bradshaw 2 6 6
Quinn Snyder 0 4 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Diego Nava 2 6 6
Andy Mardana 0 2 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Sean Robles 2 6 6
Marcus Saron Terry Jr. 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ben Goldberg 2 6 7
Patrick Zahraj 0 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Yassine Smiej 2 6 10
Karl Collins 0 3 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ryan Noah Lee 2 6 7
Jared Thompkins 0 3 63
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ali Amiri 2 3 6 10
Eric Morris 1 6 4 6
06.10.19
1-a rundă de calif.
Jiaxi Ma 2 6 6
Josh Darian 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice 2 7 6
Wally Thayne 0 64 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Luke Casper 2 6 6 10
Ivan Smith 1 76 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Kyle Kang 2 6 6 10
Kyle Overmyer 1 75 3 5
bărbaţi simplu Zgura Lebanon M25 Jounieh seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Matija Pecotic 2 6 4 6
Maxime Chazal 1 1 6 2
bărbaţi simplu Hard USA M25 Norman seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Hugo Gaston 2 6 7
Michael Geerts 0 4 5
bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Filippo Bettini 2 6 6
Luigi Corrias 0 2 4
06.10.19
Finală
Nerman Fatic 2 6 6
Nino Serdarusic 0 2 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Alexander Mannapov 2 2 7 10
Alexander Wolfschmidt 1 6 66 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Daniel Kossek 2 2 7 10
Luigi Castelletti 1 6 5 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Filippo Giovannini 2 7 6
Ioan Dan Abrudan 0 5 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Nicolas Parizzia 2 6 6
Lucas Neagu 0 1 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Manuel Mazza 2 6 6
Vitali Chvets 0 4 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mike Loccisano 2 6 6
Matteo Bornigia 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Milan Radojkovic 2 6 6
Paolo Emilio Cossu Floris 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Tavira seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Alexandre Muller 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Vietnam M25 Tay Ninh seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Krittin Koaykul 2 6 6
Ao Shen 0 4 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Syed Mohd Agil Syed Naguib 2 1 6 11
Yuttana Charoenphon 1 6 4 9
06.10.19
1-a rundă de calif.
Pavel Shchaya-Zubrov 2 6 6
Igor Panin 0 1 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Jagmeet Singh 2 6 6
Huu Hung Anh Nguyen 0 0 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Daisuke Sumizawa 2 6 6
Jagmeet Singh 0 1 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Huynh Thinh 2 6 4 10
Alen Rogic Hadzalic 1 4 6 6
06.10.19
2-a rundă de calif.
Tonkla Mulada 2 6 6
Chattarin Wareesri 0 2 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Shamirul Shahril Mohd Adam Das 2 7 6
Jatuporn Nalamphun 0 5 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Yi Jui Lo 2 6 6 10
Hong-Lin Fu 1 75 3 5
06.10.19
2-a rundă de calif.
Christian Didier Chin 2 6 6
Dharmil Shah 0 0 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tu Le Khanh Duy 2 6 6
Roy Hobson 0 4 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Credit Chaiyarin 1 6 2
Amit Beniwal retragere 0 2 0
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Toowoomba seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Calificare
Luke Saville 2 6 6
Jurence Zosimo Mendoza 0 2 3
06.10.19
2-a rundă de calif.
Luke Saville 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 2 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Jake Delaney 2 6 6
Ashwin Ryan Sharma 0 2 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Jurence Zosimo Mendoza 2 6 6
Cade Birrell 0 4 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Nicholas Horton 2 6 3 10
Tai Sach 1 1 6 3
06.10.19
2-a rundă de calif.
Jai Corbett 2 6 6
Liam Puttergill 0 4 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Jesse Delaney 2 6 5 10
Jack Mccarthy 1 3 7 8
06.10.19
2-a rundă de calif.
Glen Dawes 2 6 6 10
David Barclay 1 2 75 8
06.10.19
2-a rundă de calif.
Matthew Dellavedova 2 6 6
Tomislav Edward Papac 0 0 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Nicholas Jovanovski 2 7 6
Stephen Kaldawi 0 5 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
Moerani Bouzige 2 7 6
Chen Dong 0 66 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
James Ibrahim 2 6 2 10
Scott Puodziunas 1 3 6 7
06.10.19
2-a rundă de calif.
Taiyo Yamanaka 2 7 6
William Ma 0 68 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Nevers seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Arthur Reymond 2 3 7 6
Quentin Halys 1 6 63 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Illya Marchenko 2 4 6 6
Yannick Maden 1 6 4 3
bărbaţi simplu Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Novak Djokovic 2 6 6
John Millman 0 3 2
bărbaţi simplu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Calificare
Jeremy Chardy 2 2 6 6
Daniel Evans 1 6 4 4
06.10.19
Calificare
Vasek Pospisil 2 7 7
Marcel Granollers 0 5 62
06.10.19
1-a rundă
Joao Sousa 2 2 6 7
Filip Krajinovic 1 6 4 65
06.10.19
Calificare
Pablo Carreno-Busta 2 6 6
Dominik Koepfer 0 3 1
06.10.19
1-a rundă
Nikoloz Basilashvili 2 4 6 6
Radu Albot 1 6 1 3
06.10.19
Calificare
Marco Cecchinato 2 7 6
Damir Dzumhur 0 5 3
06.10.19
Calificare
Juan Ignacio Londero 2 6 7
Bradley Klahn 0 4 68
06.10.19
Calificare
Alexander Bublik 2 6 6
Yoshihito Nishioka 0 3 2
06.10.19
1-a rundă
Hubert Hurkacz 2 7 6
Zhizhen Zhang 0 65 4
06.10.19
Calificare
Cameron Norrie 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 4 4
06.10.19
1-a rundă
Taylor Harry Fritz 2 7 6 6
Fernando Verdasco 1 62 75 4
femei simplu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Naomi Osaka 2 3 6 6
Ashleigh Barty 1 6 3 2
femei simplu Hard China Tianjin seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
2-a rundă de calif.
Arina Rodionova 2 3 6 7
Nao Hibino 1 6 3 5
06.10.19
2-a rundă de calif.
Kurumi Nara 2 6 6
Nicole Melichar 0 4 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
Yuxuan Zhang 1 6 4
En Shuo Liang retragere 0 2 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Fang Ying Xun 2 7 6
Natalija Kostic 0 5 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
Xiaodi You 2 7 6
Yanina Wickmayer 0 63 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
Shuyue Ma 2 1 6 7
Qinwen Zheng 1 6 2 5
06.10.19
2-a rundă de calif.
Xiyu Wang 2 6 6
Yidi Yang 0 2 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Xin Yu Wang 2 6 6
Xinyu Gao 0 3 4
femei simplu Indoor Hard Austria Linz seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Pauline Parmentier 2 7 6
Varvara Lepchenko 0 66 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Laura Siegemund 2 6 7
Kaja Juvan 0 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Stefanie Voegele 2 6 1 6
Aliona Bolsova 1 3 6 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Misaki Doi 2 6 3 6
Melanie Klaffner 1 3 6 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Shelby Rogers 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 3 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Caty McNally 0 4 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ysaline Bonaventure 2 6 6
Denisa Allertova 0 2 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 7 6
Danka Kovinic 0 63 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Jasmine Paolini 2 6 6
Mira Antonitsch 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tamara Korpatsch 2 6 4 6
Arantxa Rus 1 3 6 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Nina Stojanovic 2 6 6
Emily Meyer 0 4 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Cori Gauff 2 6 6 6
Liudmila Samsonova 1 710 2 2
femei simplu Indoor Hard France W15 Andrezieux Boutheon seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Xenia Knoll 2 6 7
Manon Leonard 0 0 5
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Sabina Sharipova 2 6 6
Anja Wildgruber 0 3 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Romy Koelzer 2 6 6
Shikha Tyagi 0 0 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Deniz Paykoc 2 4 6 10
Camilla Diez 1 6 4 5
06.10.19
2-a rundă de calif.
Julia Mikulski 2 7 3 10
Fanni Gecsek 1 5 6 3
06.10.19
2-a rundă de calif.
Alana Tuayeva 2 6 6
Arina Atyushova 0 3 4
06.10.19
2-a rundă de calif.
Antonia Schmidt 2 6 6
Maria Del Mar Sanchez 0 0 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Zeynep Sena Sarioglan 2 6 6
Anastasia Dimitrijevic 0 0 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Lia Karatancheva 2 6 6
Angelina Graovac 0 4 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Laura Mair 2 6 6
Meenal Maharwal 0 0 0
06.10.19
2-a rundă de calif.
Ioana Zvonaru 2 6 6
Stefanie Auer 0 3 3
06.10.19
2-a rundă de calif.
Sylvie Zund 1 3
Maria Gomez retragere 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Irina Dshandshgava 2 6 6
Olga Petrushina 0 3 1
06.10.19
2-a rundă de calif.
Irina Dshandshgava 2 6 6
Ivonne Juric 0 3 2
06.10.19
2-a rundă de calif.
Michaela Niedermeier 2 6 6
Adelina Baravi 0 3 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Anastasia Dimitrijevic 2 2 6 10
Eleni Kampantai 1 6 3 6
femei simplu Zgura Argentina W15 Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Agostini Liccardi 2 6 6
Renata Gregorutti 0 2 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Constanza Cruz 2 3 7 10
Coral Scherb 1 6 5 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Sofia Constanza Karlau 2 6 4 10
Valeria Porras Buezo 1 3 6 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ludmila Magali Alvez 2 6 6
Daiana Postay 0 1 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Natalia Aruj 2 6 7
Lara Rosario De Faveri 0 1 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Merlina Sarno 2 6 7
Luciana Blatter 0 4 64
06.10.19
1-a rundă de calif.
Krystal Blanch 2 7 6
Sofia Nahiara Garcia 0 63 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Sofia Magaly Sanchez 2 6 6
Sol Rabin 0 4 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Valentina Mutilba 2 6 6
Valentina Domenicone 0 2 1
femei simplu Zgura Ukraine W15 Chornomorsk seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Evgeniya Levashova 2 6 6
Federica Arcidiacono 0 0 4
femei simplu Hard Thailand W15 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Eun Se Jang 2 7 4 10
Aino Alkio 1 5 6 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Warisara Lee 2 6 6
Hx Izabella Tan 0 0 3
femei simplu Hard USA W15 Norman seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Anna Turati 2 6 6
Dalayna Hewitt 0 2 3
femei simplu Hard JAR W15 Pretoria seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Merel Hoedt 2 6 6
Yvonne Neuwirth 0 2 1
femei simplu Hard Portugal W15 Santarem seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 2
femei simplu Zgura Chile W15 Santiago seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Fernanda Brito 2 6 6
Eugenia Ganga 0 2 3
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Dasha Ivanova 2 6 6 6
Jawairiah Noordin 1 711 3 4
femei simplu Hard Bulgaria W15 Sozopol seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Petia Arshinkova 2 6 6
Oona Orpana 0 0 4
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Noelia Zeballos 2 6 6
Irene Lavino 0 2 3
06.10.19
Calificare
Sveva Mazzari 2 2 6 10
Andreina Pino 1 6 3 8
06.10.19
Calificare
Emily Casteleyn 1 w/o
Lilly Dueffert 0
06.10.19
Calificare
Gaia Squarcialupi 2 6 6
Martina Peretti 0 2 3
06.10.19
Calificare
Silvia Saccani 2 7 6
Luisa Meyer Auf Der Heide 0 69 1
06.10.19
Calificare
Vitalia Stamat 2 6 6
Chanel Scudiero 0 1 1
06.10.19
Calificare
Daria Solovyeva 2 6 6
Sophia Intert 0 4 3
06.10.19
Calificare
Coralie Garrigues 2 2 6 10
Aline Thommen 1 6 2 5
femei simplu Hard Australia W25 Brisbane seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Asia Muhammad 2 6 3 6
Maddison Inglis 1 3 6 3
femei simplu Hard USA W25 Claremont seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Brynn Boren 1 w/o
Justine Sophie Kwan Tung Leong 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Madeleine Kobelt 2 6 6
Catherine Allen 0 4 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Steffi Carruthers 2 6 6
Keira Jirasook 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Sybille Gauvain 2 6 6
Sophia Bursulaya 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mary Closs 2 6 6
Camille Kiss 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Stacey Fung 1 7 2
Anna Ustinoff retragere 0 5 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Kylie Mckenzie 2 4 6 11
Nevada Apollo 1 6 2 9
06.10.19
1-a rundă de calif.
Lillian Gabrielsen 2 2 7 10
Cristina Flaquer Fuste 1 6 63 7
06.10.19
1-a rundă de calif.
Yesica De Lucas 2 6 6
Jwany Sherif 0 3 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Eva Marie Voracek 2 6 7
Katerina Filip 0 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Brittany Collens 2 7 5 10
Yinglak Jittakoat 1 65 7 7
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ema Turudija 2 6 6
Ekaterina Donetskova 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Emma Davis 2 6 7
Hind Abdelouahid 0 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Midori Castillo Meza 1 7 6 6
Holly Verner retragere 0 6 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Skyler Marie Grace Grishuk 2 6 6
Sabastiani Leon 0 1 4
femei simplu Zgura USA W25 Hilton Head seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Keisha R. Clousing 2 6 6
Kendra Bunch 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Verginie Tchakarova 2 6 6
Alessandra Crump 0 1 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Katarina Jokic 2 6 6
Emily Ruckno 0 0 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Anna Baranovski 2 6 6
Spirit Edley 0 2 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion 2 6 6
Epiphany Turner 0 3 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Jamilah Snells 2 6 6
Althea Hudson 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Elizabeth Stevens 2 7 6
Tai Martin 0 5 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Ella Faessler 2 6 7
Belle Kuhnert 0 1 60
femei simplu Carpet Japan W25 Makinohara seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mayuka Aikawa 1 w/o
Yui Saito 0
femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Calificare
Corinna Dentoni 2 6 6
Camilla Rosatello 0 1 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Anita Husaric 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 3 2
06.10.19
Finală
Tena Lukas 2 6 6
Teliana Pereira 0 4 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Federica Prati 2 6 6
Giuseppina Miccio 0 2 2
06.10.19
Calificare
Tatiana Pieri 2 6 6
Eleni Kordolaimi 0 3 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Federica Rossi 2 7 6
Anastasia Piangerelli 0 5 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Melania Delai 2 6 6
Ludovica Mazzucchelli 0 0 0
femei simplu Hard Australia W25 Toowoomba seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Robu Kajitani 2 6 6
Gillian Collins 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Emily Fanning 2 6 6
Charmaine Enculescu 0 3 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Noelleda Ah San 2 6 6 10
Amelia Stuart 1 72 4 3
06.10.19
Calificare
Chompoothip Jandakate 2 6 6
Madison Frahn 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Chompoothip Jandakate 2 6 7
Nakisa Djamshidi 0 3 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Madison Frahn 2 6 6
Sarah Prescott 0 1 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Amber Marshall 2 6 6
Leonora Radocaj 0 0 2
06.10.19
Calificare
Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Olivia Symons 0 2 1
06.10.19
Calificare
Misaki Matsuda 2 6 6
Noelleda Ah San 0 2 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Misaki Matsuda 2 6 6
Elodie Foster 0 3 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Laura Ashley 2 6 6
Nessa Pratt 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Annerly Poulos 2 6 6
Raiyah Omar 0 1 0
06.10.19
Calificare
Zara Brankovic 2 6 7
Laura Ashley 0 3 63
06.10.19
1-a rundă de calif.
Zara Brankovic 2 7 7
Cyan Sun 0 63 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Olivia Symons 2 6 6
Kirijana Petreski 0 1 4
femei simplu Indoor Hard France W25+H Cherbourg En seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Constance Sibille 2 1 6 10
Mathilde Dury 1 6 4 4
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tess Sugnaux 2 6 6
Emma Mazzoni 0 0 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Tayisiya Morderger 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 1 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Clemence Fayol 2 6 7
Yana Morderger 0 3 65
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mallaurie Noel 2 5 7 14
Kelia Le Bihan 1 7 5 12
06.10.19
1-a rundă de calif.
Yuriko Miyazaki 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 2 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Arlinda Rushiti 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 1 1
06.10.19
1-a rundă de calif.
Irys Ekani 2 6 6
Lou Adler 0 3 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Emeline Dartron 2 2 7 10
Ekaterina Yashina 1 6 63 5
06.10.19
1-a rundă de calif.
Alice Tubello 2 6 6
Alice Robbe 0 1 3
06.10.19
1-a rundă de calif.
Mylene Halemai 2 6 6 10
Sarah Beth Grey 1 4 72 2
06.10.19
1-a rundă de calif.
Joanna Garland 2 6 6
Heranne Excellent 0 0 0
06.10.19
1-a rundă de calif.
Selena Janicijevic 2 4 6 10
Lucie Wargnier 1 6 4 2
femei simplu Zgura USA W60 Charleston seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Caroline Dolehide 2 6 6 6
Grace Min 1 2 75 0
bărbaţi dublu Zgura Brazil Campinas Challenger seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6 10
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 1 72 4 8
bărbaţi dublu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 7
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 3 64
bărbaţi dublu Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 2 7 6
Nikola Mektic/Franko Skugor 0 67 4
bărbaţi dublu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
1-a rundă
John Isner/Sam Querrey 2 7 7
Alex de Minaur/Albert Ramos-Vinolas 0 64 64
06.10.19
1-a rundă
Henri Kontinen/John Peers 2 7 7
Pablo Cuevas/Guido Pella 0 62 67
06.10.19
1-a rundă
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 6
Adrian Mannarino/Gael Monfils 0 3 3
femei dublu Hard China Beijing seturi 1 2 3 4 5
06.10.19
Finală
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 6 6 10
Jelena Ostapenko/Dayana Yastremska 1 3 75 7
<