Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
1-a rundă de calif.
Philipp Kohlschreiber 2 6 7
Sebastian Ofner 0 4 5
19.10.19
1-a rundă de calif.
Aljaz Bedene 2 6 6
Jozef Kovalik 0 2 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Federico Delbonis 2 7 4 6
Ilya Ivashka 1 67 6 3
19.10.19
1-a rundă de calif.
Stefano Travaglia 2 7 6
Lucas Miedler 0 65 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Damir Dzumhur 2 6 6
Nicolas Jarry 0 4 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Marton Fucsovics 2 6 6
Egor Gerasimov 0 4 1
19.10.19
1-a rundă de calif.
Alexander Bublik 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 61 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Cameron Norrie 2 6 6
Alexander Erler 0 4 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Andy Murray 2 3 7 6
Ugo Humbert 1 6 5 2
19.10.19
Semifinală
Stan Wawrinka 2 6 6
Jannik Sinner 0 3 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Filip Krajinovic 2 4 6 6
Pablo Carreno-Busta 1 6 3 3
19.10.19
Semifinală
Denis Shapovalov 2 7 6
Yuichi Sugita 0 5 2
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Lukas Lacko 2 6 3 7
Julian Lenz 1 3 6 610
19.10.19
Semifinală
Maxime Cressy 2 6 6 6
Jiri Vesely 1 74 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Adrian Mannarino 2 6 6
Andreas Seppi 0 3 4
19.10.19
Semifinală
Andrey Rublev 2 7 6
Marin Cilic 0 5 4
bărbaţi simplu Hard USA Las Vegas Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Vasek Pospisil 2 6 6
Christopher O'Connell 0 4 3
19.10.19
Semifinală
James Duckworth 2 6 7
Ernesto Escobedo 0 4 65
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Fabian Marozsan 2 6 6
Peter Fajta 0 4 4
19.10.19
Semifinală
Lorenzo Musetti 2 1 7 6
Mate Valkusz 1 6 60 4
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan M15 Bukhara seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Shalva Dzhanashia 2 3 6 6
Ivan Liutarevich 1 6 4 4
19.10.19
Semifinală
Maxim Ratniuk 2 6 6
Egor Noskin 0 1 0
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Cristian Rodriguez 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea M15 Changwon seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Dusty H. Boyer 2 5 6 7
Naoki Nakagawa 1 7 3 5
19.10.19
Semifinală
Sanhui Shin 2 6 7
Yuta Shimizu 0 4 67
bărbaţi simplu Hard Qatar M15 Doha seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Tobias Simon 2 6 6
Marat Deviatiarov 0 3 4
19.10.19
Semifinală
Bogdan Bobrov 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 0 4
bărbaţi simplu Hard Spain M15 Getafe Madrid seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Lucas Catarina 0 2 3
19.10.19
Semifinală
Anton Matusevich 2 2 6 7
Alejandro Garcia 1 6 3 5
bărbaţi simplu Carpet Czech Republic M15 Olomouc seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Jaroslav Pospisil 2 7 6
Niels Lootsma 0 65 2
19.10.19
Semifinală
Robin Stanek 2 6 5 7
Elmar Ejupovic 1 3 7 66
bărbaţi simplu Zgura Brazil M15 Sao Paulo seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Sfert de finală
Rafael Matos 1 6 4 6 3
Gilbert Klier Junior retragere 0 7 3 0
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Francesco Vilardo 0 2 3
19.10.19
Semifinală
Marek Gengel 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 4 4
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Pol Toledo Bague 2 4 6 6
Nicolas Alberto Arreche 1 6 4 3
19.10.19
Semifinală
Duje Ajdukovic 2 6 6
Manuel Pena Lopez 0 4 3
bărbaţi simplu Hard USA M25 Waco seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Michael Geerts 2 7 7
Matias Soto 0 5 64
bărbaţi simplu Hard Nigeria M25+H Lagos seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Aldin Setkic 2 6 6
Takanyi Garanganga 0 2 2
19.10.19
Semifinală
Calvin Hemery 2 7 6
Aziz Ouakaa 0 63 2
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Benjamin Bonzi 2 7 6
Christopher Heyman 0 62 3
19.10.19
Semifinală
Hugo Gaston 2 7 6
Yannick Mertens 0 60 4
bărbaţi simplu Hard China Ningboo Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Steven Diez 2 6 6
Alejandro Davidovich Fokina 0 1 3
19.10.19
Semifinală
Yasutaka Uchiyama 2 4 6 6
Bradley Klahn 1 6 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
1-a rundă de calif.
Peter Gojowczyk 2 6 6
Ivo Karlovic 0 2 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Richard Berankis 2 3 6 6
Hugo Nys 1 6 1 2
19.10.19
1-a rundă de calif.
Hugo Dellien 2 7 2 6
Sandro Ehrat 1 65 6 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Gregoire Barrere 2 6 6
Lukas Rosol 0 2 3
19.10.19
1-a rundă de calif.
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Attila Balazs 0 3 2
19.10.19
1-a rundă de calif.
Soon-Woo Kwon 2 4 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 3 3
19.10.19
1-a rundă de calif.
Casper Ruud 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 3 4
19.10.19
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 6 6
Joao Sousa 0 1 4
femei simplu Indoor Hard Luxembourg Luxembourg seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Julia Goerges 2 6 6
Elena Rybakina 0 3 4
19.10.19
Semifinală
Jelena Ostapenko 2 3 6 6
Anna Blinkova 1 6 3 2
femei simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6 6
Karolina Muchova 1 4 76 1
19.10.19
Semifinală
Belinda Bencic 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 3 4
femei simplu Hard China W100 Suzhou seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Shuai Peng 2 6 7
Nao Hibino 0 4 62
19.10.19
Semifinală
Lin Zhu 2 6 6
Yafan Wang 0 3 3
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Gabriella Taylor 2 6 6
Eva Vedder 0 2 3
19.10.19
Semifinală
Magdalena Pantuckova 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 1 2
femei simplu Hard Thailand W15 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Mananchaya Sawangkaew 2 6 6
Olga Helmi 0 2 1
19.10.19
Semifinală
Moyuka Uchijima 2 6 6
Sakura Hosogi 0 1 2
femei simplu Hard Mexico W15 Metepec seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Sarah Lee 2 0 6 7
Stacey Fung 1 6 3 62
19.10.19
Semifinală
Arisha Ladhani 2 7 7
Kirsten-Andrea Weedon 0 65 5
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Dasha Ivanova 2 7 6
Valentina Ryser 0 65 3
19.10.19
Semifinală
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 6
Linnea Malmqvist 0 0 1
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Julia Stamatova 2 6 6
Ines Nicault 0 3 2
19.10.19
Semifinală
Nefisa Berberovic 2 6 5 6
Chelsea Vanhoutte 1 3 7 4
femei simplu Zgura Georgia W15 Telavi seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Oana Georgeta Simion 2 7 7
Darya Astakhova 0 5 5
19.10.19
Finală
Daria Kudashova 2 6 4 6
Oana Georgeta Simion 1 2 6 4
femei simplu Hard USA W25 Florence seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Claire Liu 2 6 6
Marina Melnikova 0 4 4
19.10.19
Semifinală
Peyton Stearns 1 6 1
Hanna Chang retragere 0 3 1
femei simplu Carpet Japan W25 Hamamatsu seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Eri Hozumi 2 6 6
Mei Yamaguchi 0 2 1
19.10.19
Semifinală
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Hiromi Abe 0 2 2
femei simplu Hard Nigeria W25 Lagos seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Nastja Kolar 2 6 3 6
Valeriya Strakhova 1 3 6 1
19.10.19
Semifinală
Riya Bhatia 2 4 7 7
Rutuja Bhosale 1 6 65 5
femei simplu Hard China W25 Nanning seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
1-a rundă de calif.
Ying Zhang 1 w/o
Yixuan Li 0
femei simplu Zgura Spain W25 Seville seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Arantxa Rus 2 7 6
Julia Grabher 0 64 4
19.10.19
Semifinală
Patricia Maria Tig 2 6 6
Mayar Sherif 0 2 2
femei simplu Hard USA W25 Waco seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Fernanda Contreras Gomez 2 6 6
Anna Danilina 0 3 1
19.10.19
Semifinală
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Catherine Harrison 0 1 4
femei simplu Zgura Hungary W60 Szekesfehervar seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Irina Maria Bara 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 4 3
19.10.19
Semifinală
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Irina-Camelia Begu 0 4 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Paolo Lorenzi/Jannik Sinner 0 1 5
19.10.19
Semifinală
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 75 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 0 2 5
bărbaţi dublu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Quentin Halys/Tristan Lamasine 2 6 7
Harri Heliovaara/Illya Marchenko 0 3 64
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Finală
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 2 6 6
Simone Bolelli/Andres Molteni 0 1 2
bărbaţi dublu Hard China Ningboo Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Semifinală
Alex Bolt/Matt Reid 2 3 6 10
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 1 6 4 4
19.10.19
Semifinală
Andrew Harris/Marc Polmans 2 6 6
Zhe Li/Goncalo Oliveira 0 4 3
femei dublu Indoor Hard Luxembourg Luxembourg seturi 1 2 3 4 5
19.10.19
Finală
Cori Gauff/Caty McNally 2 6 6
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi 0 2 2
<