Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Calificare
Philipp Kohlschreiber 2 6 6
Cameron Norrie 0 3 3
20.10.19
Calificare
Aljaz Bedene 2 6 7
Federico Delbonis 0 2 66
20.10.19
Calificare
Damir Dzumhur 2 6 3 6
Alexander Bublik 1 3 6 1
20.10.19
Calificare
Marton Fucsovics 2 6 1 6
Stefano Travaglia 1 3 6 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Andy Murray 2 3 6 6
Stan Wawrinka 1 6 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Denis Shapovalov 2 6 6
Filip Krajinovic 0 4 4
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Lukas Lacko 2 6 6
Maxime Cressy 0 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Andrey Rublev 2 6 6
Adrian Mannarino 0 4 0
bărbaţi simplu Hard USA Las Vegas Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Vasek Pospisil 2 7 6 6
James Duckworth 1 5 711 3
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Augusto Virgili 2 6 6
Delf Gohlke 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Patric Prinoth 2 7 6
Christos Avraam 0 62 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Bogdan Borza 2 6 7
Andrey Uvarov 0 3 62
20.10.19
1-a rundă de calif.
Hasan Ibrahim 2 6 6
Antoniu Aurel Tamas 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Manfred Fellin 2 6 6
Amar Avdovic 0 0 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Artsiom Dabryian 2 6 6
Ivan Rotarov 0 4 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alexis Boureau 2 6 6
Igor Saveljic 0 4 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alessandro Coppini 2 6 6
Davide Negrotti 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Burak Bilgin 0 4 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 7 6
Michalis Sakellaridis 0 62 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Viacheslav Yulik 2 6 6
Shinnosuke Hiramatsu 0 3 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alexander Ovcharov 2 7 6
Lukas Jirousek 0 5 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Daniil Gusev 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Tomas Liska 2 2 7 10
Mario Aleksic 1 6 5 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Kaan Cepel 2 6 7
Stefanos Sakellaridis 0 4 63
20.10.19
1-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Antun Vidak 0 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Kristof Minarik 2 7 7
Mert Naci Turker 0 5 65
20.10.19
1-a rundă de calif.
Stefan Palosi 2 6 6
Gaspar Zimbrek-Turkovic 0 2 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Oscar Galimardanov 2 6 6
Nabi Kustepe 0 2 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Dax Donders 2 6 6
Burak Can Yilmaz 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Berk Ilkel 2 6 6
Yu Lun Xie 0 2 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 4 6 10
Umut Akkoyun 1 6 3 4
20.10.19
Finală
Lorenzo Musetti 2 7 6
Fabian Marozsan 0 5 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Benedikt Emesz 2 6 6
Efe Comu 0 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Yuji Arimura 2 6 3 10
Danilo Krunic 1 2 6 6
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Giovanni Rizzuti 2 7 6
Luis Diego Chavez Villalpando 0 63 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Stefano Baldoni 2 6 6
Goncalo Falcao 0 3 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Matthew Mendez 2 6 6
Maxim Turyev 0 0 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Lucas Bouquet 2 6 7
Juan Pablo Canas Garcia 0 3 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Jose Vicent Monsonis Uso 2 6 6
Nacho Serra Sanchez 0 3 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Francisco Cabral 2 6 3 10
Pol Sanchez Vinas 1 2 6 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Miguel Damas 2 6 4 10
Sergi Perez Contri 1 3 6 6
20.10.19
1-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 6
Joaquin Marquez 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Pol Fernandez 2 6 6
Samuel Guarin 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Xavier Gabarro 2 6 6
Ilya Rudiukov 0 3 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Zakhar Trapeznikov 2 6 6
Pau Perez Contri 0 4 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Alcalde 2 6 6
Max Van Wijk 0 2 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Kuzey Cekirge 2 6 6
Emilien Voisin 0 4 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alvaro Saez-Royuela Ariza 2 6 6
Carles Arteche Vaquer 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Sheil Kotecha 2 1 6 10
Rafael Mazon-Hernandez 1 6 4 6
20.10.19
1-a rundă de calif.
Jackson Varney 2 6 6
Arjun Mehrotra 0 2 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Vicente Oliver Moratalla 2 6 6
Oscar Traviesa Mola 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Nacho Vicente 0 1 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alex Martinez 2 6 2 10
Alejandro Valencia 1 1 6 7
20.10.19
1-a rundă de calif.
Carles Hernandez 2 6 7
Alejandro Garcia 0 4 64
20.10.19
1-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Hazem Naow 0 2 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
David Enfedaque Manogue 2 7 3 10
Pablo Jimenez Martinez 1 65 6 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Luca Sanchez 2 6 6
Matthew Mosejczuk 0 4 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Oriol Fillat Gimenez 2 6 2 10
Ivan Denisov 1 3 6 3
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan M15 Bukhara seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Shalva Dzhanashia 2 6 7
Maxim Ratniuk 0 3 61
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
2-a rundă de calif.
Mauricio Astorga 2 6 6
Pietro Pirolt 0 0 3
20.10.19
Finală
Tigre Hank 2 6 6 6
Cristian Rodriguez 1 4 74 3
20.10.19
Semifinală
Tigre Hank 2 7 2 6
Mariano Kestelboim 1 5 6 4
20.10.19
2-a rundă de calif.
Ricardo David Mayagoitia 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Philip Sikman 1 3 3
Kyler Jirasook retragere 0 6 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Zandrix Acob 2 6 6
Erick Sanchez 0 2 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Charles Force 2 6 6
Philip Sikman 0 1 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Matt Mcbride 2 6 6
Gonzalo Ariel Karakachian 0 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Jonas Maier 2 6 6
Carlos Garcia Campoverde 0 1 2
20.10.19
2-a rundă de calif.
Luca Keist 1 4
Kevin Major retragere 0 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Luca Keist 2 6 6
Wally Thayne 0 4 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Siddhant Banthia 2 6 6
Raul Mireles Jimenez 0 1 0
20.10.19
2-a rundă de calif.
Fletcher Scott 2 6 2 10
Alberto Alvarado Berrospi 1 2 6 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Fletcher Scott 2 6 6
Kin Javier Gutierrez 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Pietro Pirolt 2 6 6
Zakai Stone 0 3 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Michel-Alexandre Fortin 2 6 6
Yuki Ikeda 0 2 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Tommaso Carnevale-Miino 0 3 4
20.10.19
2-a rundă de calif.
Kiranpal Pannu 2 6 3 10
Zandrix Acob 1 3 6 8
20.10.19
1-a rundă de calif.
Rafael Giotis 2 6 6
Babji Siva Atturu 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Paul Spencer 2 6 6
Arturo Langle 0 1 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Mariano Silberstein 2 6 0 10
Tim Handel 1 3 6 8
20.10.19
1-a rundă de calif.
Mariano Silberstein 2 6 6
Jonathan Atwater 0 1 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Rodolfo Villavicencio Castro 2 6 6
Sergio Gomez 0 4 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Raul Mireles Jimenez 2 6 7
Carl Solik 0 1 5
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea M15 Changwon seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Sanhui Shin 2 7 6
Dusty H. Boyer 0 5 2
bărbaţi simplu Hard Qatar M15 Doha seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Tobias Simon 2 6 7
Bogdan Bobrov 0 3 5
bărbaţi simplu Hard Spain M15 Getafe Madrid seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Anton Matusevich 2 7 6
Nicolas Alvarez Varona 0 5 4
bărbaţi simplu Carpet Czech Republic M15 Olomouc seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Robin Stanek 2 6 6
Jaroslav Pospisil 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Brazil M15 Sao Paulo seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Semifinală
Rafael Matos 2 3 6 7
Igor Ribeiro Marcondes 1 6 4 5
20.10.19
Semifinală
Bastian Malla 2 7 6
Matias Zukas 0 62 1
20.10.19
Finală
Bastian Malla 2 6 6
Rafael Matos 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 7 7
Sebastien Mathieu 0 5 5
20.10.19
Finală
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 4 6
Marek Gengel 1 4 6 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Tom Schonenberg 2 6 7
Michal Mikula 0 3 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Haadin Bava 2 6 7
Dustin Goldenberg 0 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Marco Mosciatti 2 6 6
Dean Thurner 0 2 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Billy Harris 2 7 6
Piotr Galus 0 5 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Boris Pokotilov 2 7 6
Andreas Anastasis Lavdas 0 66 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Luis Humberto Lopez 2 6 6
Julien De Cuyper 0 2 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Giordan Kunz 2 6 6
Alex Ganchev 0 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Bingyu Yu 2 7 6
Lewie Lane 0 5 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Muhammad Ragy 2 6 6
Meaizur Rahman Khan 0 4 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Bastien Presuhn 2 7 6
Tim Riedel 0 62 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Tsimafei Basalyha 2 7 6
Henrik Traskin 0 5 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Neil Oberleitner 2 6 6
Lewei Cai 0 0 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 6
Alejandro Hastings 0 3 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Denis Rogov 2 6 6
Kevin Portmann 0 2 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Ervin Haris Eminefendic 2 6 4 10
Rishabdev Raman 1 4 6 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Noah Thurner 2 6 6
Batraz Chibirov 0 1 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Raffaele Giuliano 2 4 6 10
Joshua Luck 1 6 3 7
20.10.19
1-a rundă de calif.
Arthur Bernabe 2 6 6
Iacopo Sada 0 3 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Michael-John Every 2 6 3 10
Igor Solomatin 1 3 6 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Mingyuan Yang 0 0 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Riccardo Tavilla 2 7 6
Gianmarco Amatiste 0 66 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Mihailo Popovic 2 6 6
Denis Parshutin 0 0 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Federico Serena 2 6 6
Pietro Mugelli 0 3 0
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Charles Minc 2 6 6
Koonwar Gupta 0 1 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Ignacio Monzon 2 6 6
Charles Minc 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Felipe Martinez Sarrasague 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 0 2
20.10.19
2-a rundă de calif.
Simon Beaupain 2 7 6
Ignacio Vinas 0 5 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Nicolo Crespi 2 6 6
Sevan Kelpetindjian 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Stevan Popovic 0 0 2
20.10.19
2-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 7 6
Karlo Kranic 0 64 4
20.10.19
2-a rundă de calif.
Stefano Battaglino 2 6 6
Nicolo Crespi 0 4 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Anthony Turchi 2 6 6
Jason Janis 0 1 0
20.10.19
Finală
Duje Ajdukovic 2 6 6
Pol Toledo Bague 0 3 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
William Grant 2 6 6
Artur Kulibaba 0 3 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
William Grant 2 6 6
Javier Naser 0 1 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Youcef Rihane 2 7 6
Julian Cundom 0 5 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Artur Kulibaba 2 5 6 10
Cesar Bouchelaghem 1 7 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Victor Ernaelsteen 2 6 6
Rocco Piatti 0 0 2
20.10.19
2-a rundă de calif.
Marlon Vankan 2 6 6
Youcef Rihane 0 3 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Marlon Vankan 2 6 6
Romain Gales 0 0 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Alex Watt (GBR) 0 1 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Mariano Navone 2 6 6
Leonardo Catani 0 3 3
20.10.19
2-a rundă de calif.
Mariano Navone 2 7 3 10
Luca Castagnola 1 67 6 8
20.10.19
1-a rundă de calif.
Octavio Volpi 2 6 6
Bruno Britez 0 1 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Octavio Volpi 1 4
Victor Ernaelsteen retragere 0 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Andrea Picchione 2 6 6
Jera Staley 0 0 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Andrea Picchione 2 6 6
Felipe Martinez Sarrasague 0 0 2
20.10.19
2-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 4 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 1 6 3
Niccolo Inserra retragere 0 3 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 7 6
Tomas Farjat 0 63 3
20.10.19
2-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 6
Anthony Turchi 0 2 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Ignacio Vinas 2 6 6
Alasdair Knox 0 1 1
20.10.19
2-a rundă de calif.
Diego Digraci 2 7 6
Luca Staeheli 0 64 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Diego Digraci 2 6 6
Federico Fioriti 0 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Luca Castagnola 2 6 6
Lisandru Rodriguez 0 4 1
bărbaţi simplu Hard USA M25 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Elio Jose Ribeiro Lago 2 6 6
Hunter Harrison 0 0 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Enrique Paya Gonzalez 2 6 6
Nathan Chavez 0 3 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Jose Dominguez Alonso 2 6 6
Kevin Gardner 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Nathan Han 2 6 6
Alexandru Gasca-Silav 0 2 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Joshua Bortnick 2 6 6
Austin Williams 0 3 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Murphy Cassone 2 6 6
Matthew Vos 0 4 3
bărbaţi simplu Hard USA M25 Fort Worth seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Spencer Papa 2 6 6
Janicije Sasha Karic 0 4 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Rodrigo Banzer 2 6 6
Nikolas Moceanu 0 4 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
A.j. Catanzariti 2 6 7
Rahul Dhokia 0 4 65
20.10.19
1-a rundă de calif.
Hendrik Jebens 2 6 6
Anas Abdelouahid 0 3 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alfredo Perez 2 7 5 10
Finn Bass 1 64 7 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Reese Stalder 2 7 7
Adam Jones 0 65 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Max Kurzban 2 6 7
Jochen Bertsch 0 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Valentin Vacherot 2 7 6
Jimmy Bendeck 0 65 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Brian Cernoch 2 6 6
William Kesterson 0 0 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Tanner K Smith 2 6 6
Vikas Deo 0 4 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Luc Fomba 2 5 7 10
Sven Lah 1 7 65 6
20.10.19
1-a rundă de calif.
Matt Kuhar 2 3 6 10
Ryan Dickerson 1 6 2 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Colin Markes 2 6 6
Kyle Overmyer 0 1 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Eric Morris 2 6 6
Matthew Barge 0 2 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Constantin Frantzen 2 6 6
Ricardo Alban 0 3 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Noah Schachter 2 6 6
Charlie Emhardt 0 1 3
20.10.19
1-a rundă de calif.
Gabriel Evans 2 4 7 10
Eduardo Roldan 1 6 5 6
20.10.19
1-a rundă de calif.
Pierce Rollins 2 6 6 10
Joshua Sheehy 1 2 75 6
20.10.19
1-a rundă de calif.
Jacob Fearnley 2 6 6
Tim Ruehl 0 2 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Ronald Hohmann 2 6 7
Stefan Leustian 0 4 60
20.10.19
1-a rundă de calif.
Leighton Allen 2 6 6
Patrick Whaling 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Oleg Khotkov 2 6 6
Mehdi Dhahri 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Christopher Patzanovsky 2 6 6
Rayen Zribi 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Petros Tsitsipas 2 6 6
Med Anis Sakka 0 2 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Adam Nagoudi 2 6 6
Ons Daaloul 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Skander Ben Abdallah 2 6 7
Hamza Ben Yaacoub 0 3 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Alessandro Procopio 2 6 6
Nessime Chabaan 0 0 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Mohamed Anouar Braham 0 4 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Leonardo Taddia 2 6 6
Youssef Mansour 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Elyes Marouani 2 4 6 12
Lars Bijsterbosch 1 6 3 10
bărbaţi simplu Hard USA M25 Waco seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Semifinală
Alex Rybakov 2 7 6
Jordi Arconada 0 66 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Hugo Gaston 2 7 6
Benjamin Bonzi 0 64 3
bărbaţi simplu Hard China Ningboo Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Steven Diez 0 1 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Calificare
Peter Gojowczyk 2 6 6
Casper Ruud 0 1 1
20.10.19
Calificare
Richard Berankis 1 w/o
Gregoire Barrere 0
20.10.19
Calificare
Hugo Dellien 2 7 6
Yoshihito Nishioka 0 5 2
20.10.19
Calificare
Alexei Popyrin 2 4 6 6
Soon-Woo Kwon 1 6 3 4
femei simplu Indoor Hard Luxembourg Luxembourg seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Jelena Ostapenko 2 6 6
Julia Goerges 0 4 1
femei simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Belinda Bencic 2 3 6 6
Anastasia Pavlyuchenkova 1 6 1 1
femei simplu Hard China W100 Suzhou seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Shuai Peng 2 6 3 6
Lin Zhu 1 2 6 2
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Magdalena Pantuckova 2 6 6
Gabriella Taylor 0 3 1
femei simplu Hard Thailand W15 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Moyuka Uchijima 2 6 6
Mananchaya Sawangkaew 0 2 4
femei simplu Hard Mexico W15 Metepec seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Sarah Lee 2 6 6
Arisha Ladhani 0 0 2
femei simplu Indoor Hard Norway W15 Oslo seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Valeria Koussenkova 2 6 6
Adelina Krueger 0 2 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Liisa Vehvilainen 2 6 6
Anine Wilberg 0 4 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Katja Wiersholm 2 6 6
Magdalena Hedrzak 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Aleksandra Julia Jelen 2 6 6
Aino Alkio 0 0 1
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Dasha Ivanova 2 6 3 6
Viktoriya Kanapatskaya 1 4 6 4
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Nefisa Berberovic 2 6 6
Julia Stamatova 0 2 2
femei simplu Carpet Japan W25 Hamamatsu seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Eri Hozumi 1 7 1 4
Paula Badosa Gibert retragere 0 6 5
femei simplu Indoor Hard Turkey W25 Istanbul seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Polina Leykina 2 6 6
Duru Yagmur Durgun 0 0 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Bojana Marinkovic 2 6 6
Dooa Akyurek 0 4 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Deniz Paykoc 0 2 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Eva Vedder 2 6 6
Begum Elif Gumussoy 0 0 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Anna Kubareva 2 6 7
Melis Sezer 0 1 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Evgeniya Burdina 2 7 6
Ilay Yoruk 0 61 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Zeynep Sena Sarioglan 0 1 2
femei simplu Hard China W25 Nanning seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
1-a rundă de calif.
Ji-Hee Choi 2 7 6
Ziyi Yang 0 61 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Shanshan Guo 2 6 6
Jiahui Chen 0 4 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Si Qi Liu 2 6 5 10
Jiatian Qi 1 3 7 6
20.10.19
1-a rundă de calif.
Ksenia Laskutova 2 6 6
Cong Ying Zhao 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Siqi Cao 2 6 6
Xiaochuan Nie 0 2 2
20.10.19
1-a rundă de calif.
Yuqi Sheng 2 6 6
Ai Qi Chen 0 1 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Qianqian Zhao 0 4 0
20.10.19
1-a rundă de calif.
Yanni Liu 2 6 6
Yuxin Zhang 0 1 1
20.10.19
1-a rundă de calif.
Chengyiyi Yuan 2 6 6
Xinyu Cai 0 4 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Mei Xu Wu 2 6 6
Nikita Uberoi 0 3 4
20.10.19
1-a rundă de calif.
Wei Zheng 2 6 6
Xin Yi 0 4 3
femei simplu Zgura Spain W25 Seville seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Arantxa Rus 2 6 6
Patricia Maria Tig 0 4 4
femei simplu Hard USA W25 Waco seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Fernanda Contreras Gomez 2 6 2 6
Leylah Annie Fernandez 1 3 6 1
femei simplu Zgura Hungary W60 Szekesfehervar seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Nicoleta Dascalu 2 7 6
Irina Maria Bara 0 5 2
bărbaţi dublu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 7 6
Rajeev Ram/Joe Salisbury 0 61 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Henri Kontinen/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Mate Pavic/Bruno Soares 0 4 2
bărbaţi dublu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Quentin Halys/Tristan Lamasine 2 6 7
James Cerretani/Maxime Cressy 0 3 5
bărbaţi dublu Hard USA Las Vegas Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse 2 2 6 10
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 1 6 3 8
bărbaţi dublu Hard China Ningboo Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Andrew Harris/Marc Polmans 2 6 6
Alex Bolt/Matt Reid 0 0 1
femei dublu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
20.10.19
Finală
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 2 6 6
Kirsten Flipkens/Bethanie Mattek-Sands 0 2 1
<