Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard France Brest Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
11:00
1-a rundă
Illya Marchenko [q]  
Lukas Klein  
22.10.19
11:00
1-a rundă
Matteo Viola  
Maxime Hamou [q]  
22.10.19
12:30
1-a rundă
Carlos Taberner  
Benjamin Bonzi  
22.10.19
12:30
1-a rundă
Pavel Kotov  
Manuel Guinard  
22.10.19
13:50
1-a rundă
Hugo Gaston  
Constant Lestienne  
22.10.19
15:20
1-a rundă
Tristan Lamasine  
Viktor Durasovic  
22.10.19
15:20
a 2-a rundă
Evgeny Karlovskiy  
Enzo Couacaud [15]  
22.10.19
16:30
a 2-a rundă
Evgeny Donskoy [8]  
Teimuraz Gabashvili  
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
15:00
1-a rundă
Feliciano Lopez  
Gilles Simon  
22.10.19
15:00
1-a rundă
Guido Pella [7]  
Aljaz Bedene [q]  
22.10.19
16:00
1-a rundă
Nikoloz Basilashvili  
Fernando Verdasco  
22.10.19
16:00
1-a rundă
Hyeon Chung  
Milos Raonic  
22.10.19
18:30
1-a rundă
Dominic Thiem [1]  
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
22.10.19
19:30
1-a rundă
Jannik Sinner [WC]  
Philipp Kohlschreiber [q]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
11:00
1-a rundă
Cem Ilkel  
Johannes Haerteis [WC]  
22.10.19
11:00
1-a rundă
Osman Torski [LL]  
Botic Van De Zandschulp  
22.10.19
12:30
1-a rundă
Jelle Sels [q]  
Niklas Guttau [WC]  
22.10.19
12:30
a 2-a rundă
Gian Marco Moroni  
Federico Gaio [6]  
22.10.19
13:50
1-a rundă
Vadym Ursu [q]  
Daniel Altmaier [WC]  
22.10.19
13:50
1-a rundă
Maxime Cressy  
Kacper Zuk [LL]  
22.10.19
15:20
a 2-a rundă
Gianluca Mager [3]  
Jan Choinski  
22.10.19
18:20
a 2-a rundă
Filip Horansky [15]  
Andrea Pellegrino  
22.10.19
19:20
1-a rundă
Roberto Marcora  
Cedrik-Marcel Stebe  
bărbaţi simplu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
03:00
1-a rundă
Nicolas Alvarez  
Oscar Jose Gutierrez  
22.10.19
17:00
1-a rundă
Guilherme Clezar  
Jorge Brian Panta Herreros [WC]  
22.10.19
17:00
1-a rundă
Arklon Huertas Del Pino [WC]  
Tomas Martin Etcheverry  
bărbaţi simplu Hard China Liuzhou Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
05:00
1-a rundă
Toshihide Matsui [q]  
Hao Wu [WC]  
22.10.19
05:00
1-a rundă
Ji Sung Nam  
Kaichi Uchida  
22.10.19
05:00
1-a rundă
Matej Sabanov [q]  
Yuanfeng Li [WC]  
22.10.19
05:00
1-a rundă
Goncalo Oliveira  
Konstantin Kravchuk  
22.10.19
06:00
a 2-a rundă
Sidharth Rawat  
Zhe Li [14]  
22.10.19
06:00
a 2-a rundă
Duckhee Lee [16]  
Jie Cui  
22.10.19
06:00
a 2-a rundă
Roman Safiullin [13]  
Danylo Kalenichenko  
22.10.19
06:00
a 2-a rundă
Borna Gojo  
Yan Bai [11]  
22.10.19
07:00
a 2-a rundă
Malek Jaziri [4]  
Yecong He  
22.10.19
08:00
a 2-a rundă
Prajnesh Gunneswaran [1]  
Nicolas Barrientos [PR]  
22.10.19
08:30
a 2-a rundă
Khumoun Sultanov  
Tung-Lin Wu [15]  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
10:00
1-a rundă
Mike Urbanija [WC]  
Arda Azkara [WC]  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Mert Alkaya [WC]  
Davide Galoppini [7]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Bart Stevens  
Sebastian Prechtel  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Stuart Parker  
Denys Klok [8]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
14:00
1-a rundă
Radu Albot  
Dusan Lajovic  
22.10.19
15:00
1-a rundă
Christian Garin  
Reilly Opelka  
22.10.19
16:00
1-a rundă
Alexei Popyrin [q]  
Fabio Fognini [5]  
22.10.19
17:00
1-a rundă
Juan Ignacio Londero  
Richard Gasquet  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Taylor Harry Fritz  
Alexander Zverev [2]  
22.10.19
20:00
1-a rundă
Stefanos Tsitsipas [3]  
Albert Ramos-Vinolas  
22.10.19
21:00
1-a rundă
Marius Copil [WC]  
Roberto Bautista Agut [4]  
bărbaţi simplu Hard Australia Traralgon Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
02:00
1-a rundă
Maverick Banes  
Alexis Musialek  
22.10.19
02:00
1-a rundă
Brandon Walkin [q]  
Blake Mott  
22.10.19
02:00
a 2-a rundă
Cameron Green [WC]  
Jay Clarke [7]  
22.10.19
03:30
a 2-a rundă
Luke Saville  
Alejandro Tabilo [8]  
22.10.19
03:30
a 2-a rundă
Yosuke Watanuki [15]  
Tristan Schoolkate [WC]  
22.10.19
03:30
1-a rundă
James Ibrahim [q]  
Evan King  
22.10.19
04:30
a 2-a rundă
Dayne Kelly  
Shuichi Sekiguchi [14]  
22.10.19
04:30
a 2-a rundă
Sasi Kumar Mukund [10]  
Sebastian Fanselow  
22.10.19
04:30
a 2-a rundă
Nick Hardt  
Akira Santillan [11]  
22.10.19
05:30
a 2-a rundă
Harry Bourchier [16]  
Thomas Fancutt  
22.10.19
05:30
a 2-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Aleksandar Vukic [13]  
22.10.19
05:30
1-a rundă
Aaron Addison [ALT]  
Harri Heliovaara  
femei simplu Zgura Hungary W100 Szekesfehervar seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
15:30
1-a rundă
Kristina Kucova  
Viktoriya Tomova  
22.10.19
16:00
1-a rundă
Jasmine Paolini [7]  
Isabella Shinikova  
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
11:30
1-a rundă
Angelica Raggi  
Mira Antonitsch [7]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Sapfo Sakellaridi  
Dia Evtimova [2]  
femei simplu Indoor Hard Norway W15 Oslo seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
10:00
1-a rundă
Katriin Saar  
Maria Vittoria Viviani  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Sofia Milatova  
Lilly Elida Haseth  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Keira Blackbeard [q]  
Iveta Dapkute [7]  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Elizaveta Kuznetsova [q]  
Ingrid Vojcinakova  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Aleksandra Julia Jelen [q]  
Paulina Jastrzebska  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Verena Meliss [1]  
Elena Jamshidi [q]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Olga Helmi [8]  
Maileen Nuudi [q]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Emily Morton [q]  
Ekaterina Kazionova [4]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Hannah Viller Moller [q]  
Anna Popescu  
22.10.19
13:00
1-a rundă
Martina Pradova  
Liisa Vehvilainen [q]  
22.10.19
13:00
1-a rundă
Malene Helgo [3]  
Nora Niedmers  
23.10.19
01:00
a 2-a rundă
Kathleen Kanev  
Aneta Laboutkova [5]  
femei simplu Indoor Hard Sweden W15 Stockholm seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
14:30
1-a rundă
Alina Silich  
Tiffany William  
22.10.19
14:30
1-a rundă
Sinja Kraus [8]  
Sofia Nami Samavati  
22.10.19
14:30
1-a rundă
Julia Lovqvist  
Vanessa Ersoz [WC]  
22.10.19
14:30
1-a rundă
Noel Saidenova  
Anna Ukolova  
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
11:30
1-a rundă
Chelsea Vanhoutte  
Alice Gillan [7]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Diana Chehoudi  
Emily Meyer [WC]  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Selina Pichler [WC]  
Humera Begum Shaik [q]  
22.10.19
13:00
1-a rundă
Silvia Njiric [4]  
Yasmine Mansouri  
22.10.19
13:00
1-a rundă
Andjela Jocovic [q]  
Nefisa Berberovic [5]  
femei simplu Zgura Colombia W25 Cucuta seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
03:00
1-a rundă
Allie Kiick [1]  
Maria Paulina Perez Garcia  
23.10.19
01:00
a 2-a rundă
Emiliana Arango  
Renata Zarazua [4]  
femei simplu Indoor Hard Turkey W25 Istanbul seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
10:00
1-a rundă
Valentyna Ivakhnenko [6]  
Cristiana Ferrando  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Deborah Chiesa  
Pemra Ozgen [7]  
22.10.19
10:00
1-a rundă
Susan Bandecchi  
Martina Caregaro  
22.10.19
11:30
1-a rundă
Olga Danilovic [5WC]  
Lucia Bronzetti  
22.10.19
13:00
1-a rundă
Kamilla Rakhimova  
Zeynep Sonmez [WC]  
22.10.19
14:30
1-a rundă
Elitsa Kostova [3]  
Berfu Cengiz [WC]  
22.10.19
16:00
1-a rundă
Elena Gabriela Ruse [1]  
Basak Eraydin  
femei simplu Hard Australia W60 Bendigo seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
02:00
Calificare
Alana Parnaby  
Evana Bowell  
22.10.19
02:00
Calificare
Tereza Mihalikova  
Naoko Eto  
22.10.19
02:00
Calificare
Erina Hayashi  
Laura Ashley  
22.10.19
02:00
Calificare
Haruna Arakawa  
Ramona Mataruga  
22.10.19
03:20
Calificare
Jennifer Elie  
Meeka Marshall  
22.10.19
03:20
Calificare
Emily Fanning  
Storm Sanders  
22.10.19
03:20
Calificare
Alexandra Bozovic  
Amber Marshall  
22.10.19
03:20
Calificare
Gabriella Da Silva Fick  
Taylah Lawless  
22.10.19
04:40
1-a rundă
Alison Bai [WC]  
Chihiro Muramatsu  
22.10.19
04:40
1-a rundă
Naiktha Bains  
Risa Ozaki  
femei simplu Indoor Hard France W80 Poitiers seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
11:00
1-a rundă
Audrey Albie  
Vitalia Diatchenko [5]  
22.10.19
15:20
1-a rundă
Lou Adler [WC]  
Giulia Gatto-Monticone  
22.10.19
16:50
1-a rundă
Viktoria Kuzmova [1]  
Varvara Flink  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Myrtille Georges  
Marta Kostyuk  
22.10.19
19:20
1-a rundă
Manon Leonard [WC]  
Natalia Vikhlyantseva [3]  
femei simplu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
09:00
Aryna Sabalenka  
Maria Sakkari  
22.10.19
10:00
Kiki Bertens  
Donna Vekic  
22.10.19
14:30
Madison Keys  
Saisai Zheng  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Brest Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
13:50
1-a rundă
Jonathan Erlich/Lloyd Harris  
Romain Arneodo/Hugo Nys [2]  
22.10.19
20:00
1-a rundă
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski [3]  
Corentin Denolly/Alexandre Muller [WC]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
14:00
1-a rundă
Andres Molteni/Diego Sebastian Schwartzman  
Dominic Inglot/Austin Krajicek  
22.10.19
17:00
1-a rundă
Karen Khachanov/Andrey Rublev  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [4]  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut [3]  
Grigor Dimitrov/Feliciano Lopez  
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
11:00
1-a rundă
Tobias Kamke/Julian Reister [WC]  
Adrian Menendez-Maceiras/Sergiy Stakhovsky  
22.10.19
11:00
1-a rundă
Andre Begemann/Florin Mergea [4]  
Rameez Junaid/Purav Raja  
22.10.19
11:00
1-a rundă
Louis Wessels/Mischa Zverev [WC]  
Mirza Basic/Nikola Milojevic  
bărbaţi dublu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
18:00
1-a rundă
Diego Hidalgo/Roberto Quiroz  
Nicolas Alvarez/Daniel Elahi Galan [WC]  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli [1]  
Joao Domingues/Lorenzo Giustino  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino [WC]  
Martin Cuevas/Juan Pablo Ficovich  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Pedro Sousa/Mark Vervoort  
Facundo Bagnis/Facundo Mena  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [4]  
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla [PR]  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Alexander Merino/Renzo Olivo [WC]  
Orlando Luz/Rafael Matos  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez/Mario Vilella Martinez  
Sergio Galdos/Leonardo Mayer [3]  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Joao Menezes/Federico Zeballos  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [2]  
bărbaţi dublu Hard China Liuzhou Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
07:40
1-a rundă
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
Jeevan Nedunchezhiyan/Adil Shamasdin [2]  
22.10.19
07:40
1-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez  
Mikhail Elgin/Denis Istomin [PR]  
22.10.19
07:40
1-a rundă
Christopher Eubanks/Kaichi Uchida  
Steven Diez/Mohamed Safwat  
bărbaţi dublu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
14:00
1-a rundă
Nikola Mektic/Franko Skugor  
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau [4]  
22.10.19
16:00
1-a rundă
Luca Margaroli/Jan-Lennard Struff [WC]  
Ivan Dodig/Filip Polasek  
22.10.19
18:00
1-a rundă
Christian Garin/Benoit Paire  
Raven Klaasen/Michael Venus [2]  
bărbaţi dublu Hard Australia Traralgon Challenger seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
08:00
1-a rundă
Max Purcell/Luke Saville [1]  
Adam Taylor/Jason Taylor [WC]  
22.10.19
08:00
1-a rundă
Tristan Schoolkate/Dane Sweeny [WC]  
Brydan Klein/Scott Puodziunas  
femei dublu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
22.10.19
07:30
Oksana Kalashnikova/Sofia Kenin  
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
<