Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard France Brest Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
11:00
a 2-a rundă
Paolo Lorenzi [10]  
Zdenek Kolar  
23.10.19
11:00
a 2-a rundă
Nino Serdarusic  
Yuichi Sugita [13]  
23.10.19
11:00
a 2-a rundă
Ugo Humbert [1SE]  
Maxime Janvier  
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
14:00
1-a rundă
Sam Querrey  
Adrian Mannarino [SE]  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Mikhail Kukushkin  
Borna Coric [8]  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Pablo Carreno-Busta  
Denis Shapovalov  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Dennis Novak [WC]  
Gael Monfils [4]  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Andrey Rublev  
Felix Auger Aliassime [6]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
11:00
a 2-a rundă
Ruben Bemelmans  
Elias Ymer [2]  
23.10.19
11:00
a 2-a rundă
Nikola Milojevic [11]  
Tobias Kamke  
bărbaţi simplu Hard China Liuzhou Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
05:00
a 2-a rundă
Denis Istomin [9]  
Makoto Ochi  
23.10.19
05:00
a 2-a rundă
Denis Yevseyev  
Steven Diez [5]  
23.10.19
05:00
a 2-a rundă
Frederico Ferreira Silva [12]  
Rio Noguchi  
23.10.19
05:00
a 2-a rundă
Yunseong Chung  
Alejandro Davidovich Fokina [2]  
23.10.19
05:00
a 2-a rundă
Yuta Shimizu  
Mohamed Safwat [10]  
bărbaţi simplu Hard Qatar M15 Doha seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
1-a rundă
Gustav Hansson  
Ricardo Rodriguez-Pace [3]  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Jean Thirouin [7]  
Sandro Kopp  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Antoine Bellier [6]  
Adrian Obert  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Valentin Guenther  
Peter Goldsteiner  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Kasidit Samrej [JR]  
Mick Veldheer [5]  
bărbaţi simplu Hard USA M25 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
1-a rundă
Ruan Roelofse  
Austin Rapp  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Nick Chappell  
Liam Caruana [7]  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Roberto Cid [1]  
Jack Findel-Hawkins  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Justin Butsch  
Connor Farren  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Peter Bothwell  
Michael Redlicki [2]  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Justin Roberts  
Haru Inoue  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Nicolas Mejia [3]  
Joshua Howard-Tripp [WC]  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Felix Corwin  
Aleksandar Kovacevic  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Jacob Dunbar  
Vasil Kirkov [WC]  
23.10.19
18:00
1-a rundă
Alexandre Reco [WC]  
Matej Vocel  
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
13:00
1-a rundă
Pablo Cuevas  
Stan Wawrinka [7]  
23.10.19
13:00
1-a rundă
Richard Berankis [q]  
Pablo Andujar  
23.10.19
13:00
1-a rundă
David Goffin [6]  
Marin Cilic  
23.10.19
13:00
1-a rundă
Laslo Djere  
Filip Krajinovic [SE]  
23.10.19
13:00
1-a rundă
Frances Tiafoe  
Daniel Evans  
bărbaţi simplu Hard Australia Traralgon Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
02:00
a 2-a rundă
Yasutaka Uchiyama [1]  
Luca Castelnuovo  
23.10.19
02:00
a 2-a rundă
Andrew Harris [6]  
Lucas Gerch  
23.10.19
02:00
a 2-a rundă
Bradley Mousley [PR]  
Tatsuma Ito [2]  
23.10.19
02:00
a 2-a rundă
Dane Sweeny [WC]  
Max Purcell [9]  
femei simplu Zgura Hungary W100 Szekesfehervar seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
12:00
1-a rundă
Reka-Luca Jani [WC]  
Veronica Cepede Royg  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Katarzyna Kawa  
Aliona Bolsova [2]  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Patricia Maria Tig [6]  
Martina Trevisan  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Danka Kovinic [3]  
Rebecca Sramkova  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Barbara Haas  
Irina-Camelia Begu [4]  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Dalma Galfi [WC]  
Jana Cepelova  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Fanny Stollar [WC]  
Katarina Zavatska [5]  
23.10.19
12:00
1-a rundă
Anna Bondar [WC]  
Tamara Korpatsch [8]  
femei simplu Hard Australia W60 Bendigo seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
02:00
1-a rundă
Eri Hozumi [SE]  
Destanee Aiava [4]  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Belinda Woolcock  
Alicia Smith [WC]  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Masa Jovanovic [WC]  
Kaylah Mcphee [5]  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Priscilla Hon [1]  
Abbie Myers  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Maddison Inglis [3]  
Mari Osaka  
femei simplu Indoor Hard France W80 Poitiers seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
1-a rundă
Tatiana Golovin [WC]  
Antonia Lottner  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Pauline Parmentier [7]  
Liudmila Samsonova  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Nina Stojanovic [4]  
Eleonora Molinaro  
23.10.19
10:00
1-a rundă
Varvara Gracheva [6]  
Oceane Dodin  
femei simplu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
08:30
Petra Martic  
Saisai Zheng  
23.10.19
08:30
Kiki Bertens  
Dayana Yastremska  
23.10.19
08:30
Alison Riske  
Karolina Muchova  
23.10.19
08:30
Madison Keys  
Petra Martic  
23.10.19
08:30
Elise Mertens  
Maria Sakkari  
23.10.19
08:30
Donna Vekic  
Dayana Yastremska  
23.10.19
08:30
Aryna Sabalenka  
Elise Mertens  
23.10.19
08:30
Sofia Kenin  
Alison Riske  
23.10.19
08:30
Sofia Kenin  
Karolina Muchova  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Brest Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
11:00
1-a rundă
Roman Jebavy/Igor Zelenay [1]  
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov  
23.10.19
11:00
1-a rundă
Tomislav Brkic/Ante Pavic  
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard  
23.10.19
11:00
1-a rundă
Hugo Grenier/Maxime Janvier  
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang  
23.10.19
11:00
1-a rundă
Marek Gengel/Zdenek Kolar  
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe [4]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
14:00
1-a rundă
Oliver Marach/Jurgen Melzer  
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Henri Kontinen/John Peers  
Mate Pavic/Bruno Soares [2]  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Marcus Daniell/Philipp Oswald [WC]  
Sander Gille/Joran Vliegen  
bărbaţi dublu Hard China Liuzhou Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
05:00
1-a rundă
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [4]  
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan  
23.10.19
05:00
1-a rundă
Andre Goransson/Christopher Rungkat [1]  
Fajing Sun/Hao Wu [WC]  
23.10.19
05:00
1-a rundă
Nicolas Barrientos/Zhe Li  
Xin Gao/Aoran Wang [WC]  
23.10.19
05:00
1-a rundă
Huixin Wang/Linang Xiao [WC]  
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song [3]  
23.10.19
05:00
1-a rundă
Duckhee Lee/Goncalo Oliveira  
Yan Bai/Yunseong Chung  
bărbaţi dublu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
13:00
1-a rundă
Kevin Krawietz/Andreas Mies [3]  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
23.10.19
14:00
1-a rundă
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [1]  
Richard Gasquet/Edouard Roger-Vasselin  
bărbaţi dublu Hard Australia Traralgon Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.10.19
02:00
1-a rundă
Calum Puttergill/Brandon Walkin [WC]  
Ruben Gonzales/Aleksandar Vukic  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo  
Evan King/Marc Polmans [2]  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Alex Bolt/Matt Reid [3]  
Hiroki Moriya/Yosuke Watanuki  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Luca Castelnuovo/Harri Heliovaara  
Andrew Harris/Akira Santillan  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Jay Clarke/Jacob Grills  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana [4]  
23.10.19
02:00
1-a rundă
Thomas Fancutt/Bradley Mousley [PR]  
Maverick Banes/Harry Bourchier  
femei dublu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
24.10.19
01:00
Ying-Ying Duan/Zhaoxuan Yang  
Darija Jurak/Alicja Rosolska  
24.10.19
01:00
Lyudmyla Kichenok/Andreja Klepac  
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
24.10.19
01:00
Lyudmyla Kichenok/Andreja Klepac  
Oksana Kalashnikova/Sofia Kenin  
<