Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Calificare
Sam Querrey 2 7 6
Rayane Roumane 0 5 1
27.10.19
Calificare
Jeremy Chardy 2 6 7 6
Corentin Moutet 1 72 63 2
27.10.19
Calificare
Richard Berankis 2 6 3 7
Damir Dzumhur 1 3 6 64
27.10.19
Calificare
Yoshihito Nishioka 2 6 3 7
Andreas Seppi 1 3 6 5
27.10.19
Calificare
Cameron Norrie 2 2 7 7
Egor Gerasimov 1 6 5 63
27.10.19
Calificare
Casper Ruud 2 6 3 6
Hugo Gaston 1 4 6 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France Brest Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Ugo Humbert 2 6 6
Evgeny Donskoy 0 2 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Dominic Thiem 2 3 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 1 6 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Botic Van De Zandschulp 2 6 5 6
Bernabe Zapata Miralles 1 3 7 1
bărbaţi simplu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Thiago Moura Monteiro 2 6 6 6
Federico Coria 1 2 77 4
bărbaţi simplu Hard China Liuzhou Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 5 7
Denis Istomin 1 3 7 65
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Tomislav Jotovski 2 6 6
Mert Arabaci 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Luca Gelhardt 2 6 6
Robert Ziganshin 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Andrea Borroni 2 4 6 10
Antun Vidak 1 6 4 7
27.10.19
1-a rundă de calif.
Davide Albertoni 2 6 0 10
Shinnosuke Hiramatsu 1 3 6 7
27.10.19
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 6 6
Togan Makzume 0 1 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Michalis Sakellaridis 2 6 6
Killian Sinclair 0 1 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Tomas Liska 2 7 6
Egill Sigurdsson 0 5 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Yu Lun Xie 2 6 6
Jack Hodges 0 4 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Niklas Gruenefeldt 0 1 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Luka Pavlovic 2 6 6
Mateo Mallen 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Kristof Minarik 2 6 6
Lukas Artner 0 1 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Mate Voros 2 6 6
Lynn Max Kempen 0 1 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Stefan Palosi 2 6 6
Ivan Rotarov 0 0 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Tristan Boyer 2 6 6
Gaspar Zimbrek-Turkovic 0 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Anze Arh 2 6 6
Ruben Busch 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Samuel Puskar 2 7 6
Philip Bachmaier 0 5 0
27.10.19
Finală
Lorenzo Musetti 2 6 6
Ronald Slobodchikov 0 4 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Pietro Orlando Fellin 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Luka Miklavcic 2 2 7 13
Naoki Takeda 1 6 5 11
27.10.19
1-a rundă de calif.
Andrey Uvarov 2 6 6
Gokalp Ayar 0 2 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Daniil Gusev 2 6 6
Muhammed Kaan Erel 0 3 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Efe Comu 2 6 2 10
Danilo Krunic 1 3 6 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Mario Aleksic 2 7 6
Ivan Zaytsev 0 5 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Yuji Arimura 1 4 2
Mike Urbanija retragere 0 6 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Kalin Ivanovski 2 7 6 10
Benedikt Emesz 1 66 72 4
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Francisco Andreu Garcia 0 1 2
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Maximiliano Estevez 1 5
Cristian Rodriguez retragere 0 3
bărbaţi simplu Hard Qatar M15 Doha seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Marat Deviatiarov 2 6 6
Adam Moundir 0 2 3
bărbaţi simplu Carpet Czech Republic M15 Liberec seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Andrew Paulson 2 7 6
Petr Michnev 0 63 1
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Nules seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Goncalo Falcao 2 6 7
Nacho Serra Sanchez 0 3 66
27.10.19
1-a rundă de calif.
Luis Diego Chavez Villalpando 2 7 6
Alejandro Valencia 0 64 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Matthew Mendez 2 6 6
Guillem Arno Blasi 0 2 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Grigoriy Korobeynikov 2 1 7 10
Pablo Archiles Tena 1 6 64 7
27.10.19
1-a rundă de calif.
Xavier Gabarro 2 6 6
Jackson Varney 0 2 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Hazem Naow 2 6 6
Oscar Traviesa Mola 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Adrian Exposito 2 6 6
Jose Llopis Chabrera 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Zakhar Trapeznikov 2 6 6
Nestor Calpe Palmer 0 4 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Giovanni Rizzuti 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Juan Ignacio Alcalde 2 6 6
Pablo Jimenez Martinez 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Ivan Denisov 2 3 6 10
Valentin Vanta 1 6 3 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Arjun Mehrotra 2 6 6
Rafael Mazon-Hernandez 0 4 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Paulo Fernandes 2 6 6
Arthur Van Der Kooij 0 3 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Alejandro Garcia 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Ignacio Benzal Alia 2 6 6
Jarmo Perez Wienese 0 3 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Alvaro Saez-Royuela Ariza 2 6 6
Pol Fernandez 0 3 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Maxim Turyev 2 3 7 10
Pau Fanlo Munuera 1 6 5 6
27.10.19
1-a rundă de calif.
Sheil Kotecha 2 6 6
Max Van Wijk 0 1 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Vicente Oliver Moratalla 2 6 7
Alvaro Blanco Damea 0 3 63
27.10.19
1-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 7
Emilien Voisin 0 3 63
27.10.19
1-a rundă de calif.
Luca Sanchez 2 6 6
Inigo Garmendia Olasagasti 0 3 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Pablo Carretero 2 6 6
Erbol Eldiyar Uulu 0 3 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Miguel Perez Pena 2 6 6
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 0 4
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Ammar Al-Shaikh 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 6 6
Igor Solomatin 0 2 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Rishabdev Raman 2 6 6
Alejandro Hastings 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Dustin Goldenberg 2 6 1 10
Vassili Psaltopoulos 1 3 6 7
27.10.19
1-a rundă de calif.
Daniel Kossek 2 6 6
Muhammad Ragy 0 2 1
27.10.19
Finală
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 1 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Kevin Portmann 2 6 3 12
Batraz Chibirov 1 4 6 10
27.10.19
1-a rundă de calif.
Herve Antchandie 2 6 5 10
Davud Amirov 1 0 7 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Bastien Presuhn 2 6 6
Bingyu Yu 0 4 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 6
Anwar Elkamony 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Shamirul Shahril Mohd Adam Das 2 6 6
Riccardo Tavilla 0 1 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Philipp Sikorski 2 6 6
Meaizur Rahman Khan 0 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Tim Riedel 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Marco Franzini 2 6 6
Yam Ziv 0 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Amr Asrawy 2 6 4 10
Henrik Traskin 1 4 6 7
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Semifinală
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 4 3
27.10.19
2-a rundă de calif.
Giordan Kunz 2 6 6
Jera Staley 0 2 1
27.10.19
Sfert de finală
Mathieu Perchicot 2 6 6
Fermin Tenti 0 2 0
27.10.19
2-a rundă de calif.
Nicolo Crespi 2 5 6 15
Koonwar Gupta 1 7 2 13
27.10.19
2-a rundă de calif.
Charles Tzicas 2 6 6
Marco Zotti 0 3 4
27.10.19
2-a rundă de calif.
Lisandru Rodriguez 2 2 6 10
Mikel Aranzabal 1 6 1 8
27.10.19
Finală
Nicholas David Ionel 2 6 7
Manuel Pena Lopez 0 4 5
27.10.19
Semifinală
Nicholas David Ionel 2 6 6
Benjamin Dhoe 0 4 0
27.10.19
2-a rundă de calif.
Adam Kovac 2 6 7
Bruno Britez 0 1 5
27.10.19
2-a rundă de calif.
Marco Corino 2 6 6
Federico Fioriti 0 4 0
27.10.19
2-a rundă de calif.
Romain Gales 2 6 7
Anthony Turchi 0 4 63
27.10.19
2-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 6
Boruch Skierkier 0 0 2
27.10.19
2-a rundă de calif.
Ignacio Vinas 2 7 6
Stevan Popovic 0 61 4
27.10.19
2-a rundă de calif.
Luca Castagnola 2 6 6
Sebastian Defilippis 0 1 3
27.10.19
2-a rundă de calif.
Rocco Piatti 1 6 4
Simone Cacciapuoti retragere 0 3 3
bărbaţi simplu Hard USA M25 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Roberto Cid 2 6 6
Aleksandar Kovacevic 0 2 2
bărbaţi simplu Hard USA M25 Fort Worth seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Semifinală
Ryan Peniston 2 6 6
Liam Broady 0 2 4
27.10.19
Finală
Jesper De Jong 2 6 6
Ryan Peniston 0 2 0
27.10.19
Semifinală
Jesper De Jong 2 7 6
Alfredo Perez 0 67 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
2-a rundă de calif.
Anis Ghorbel 2 6 6
Stefan Loncar 0 2 4
27.10.19
Finală
Petros Chrysochos 2 6 3 6
Alexis Gautier 1 4 6 3
27.10.19
2-a rundă de calif.
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Jordan Chiu 0 4 2
27.10.19
2-a rundă de calif.
Alexander Donski 2 6 6
Maik Moraing 0 3 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Christopher Patzanovsky 2 6 6
Yassine Ben Jemaa 0 2 1
27.10.19
2-a rundă de calif.
Athanassios Manekas 2 6 6
Oleg Khotkov 0 3 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Athanassios Manekas 2 6 6
Artem Salomatov 0 0 1
27.10.19
2-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 7
Christopher Patzanovsky 0 2 5
27.10.19
2-a rundă de calif.
Petros Tsitsipas 2 6 6
Adam Nagoudi 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Petros Tsitsipas 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 3 4
27.10.19
2-a rundă de calif.
Oscar Moraing 2 6 6
Aziz Kijametovic 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Oscar Moraing 2 6 6
Lars Bijsterbosch 0 4 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Adam Nagoudi 2 7 2 10
Maik Steiner 1 65 6 6
27.10.19
1-a rundă de calif.
Skander Ben Abdallah 2 6 6
Youssef Berrajah 0 1 1
27.10.19
2-a rundă de calif.
Alafia Ayeni 2 6 6
Nessime Chabaan 0 3 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Theo Arribage 2 6 6
Youssef Mansour 0 1 0
27.10.19
2-a rundă de calif.
Theo Arribage 2 4 6 10
Guy Orly Iradukunda 1 6 1 8
27.10.19
2-a rundă de calif.
Naoki Tajima 2 6 7
Skander Ben Abdallah 0 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Nessime Chabaan 2 6 6
Jad Kerkeni 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Rayen Zribi 0 1 2
27.10.19
2-a rundă de calif.
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Milan Radojkovic 0 4 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Milan Radojkovic 2 7 6
Sami Achour 0 63 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Jordan Chiu 2 6 6
Fethi Achour 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Maik Moraing 2 6 6
Med Anis Sakka 0 3 0
27.10.19
2-a rundă de calif.
David Quayle 2 6 6
Florian Lakat 0 4 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
David Quayle 2 7 6
Ameur Ben Hassen 0 66 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Stefan Loncar 2 3 7 10
Max Andrews 1 6 68 1
bărbaţi simplu Zgura USA M25 Naples seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Jesse Witten 2 6 6
Alexander Bernard 0 4 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Mehdi Laalej 2 6 6
Nikolay Sysoev 0 2 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Eero Vasa 2 6 6
Pietro Perego 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Vladislav Melnic 2 6 6
Ivailo Keremedchiev 0 0 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Francesco Mowrey 2 6 6
Andrew Cahn 0 0 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Thomas Bosancic 2 6 6
Nama Heman 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Nicaise Muamba 2 6 6
Joel Link 0 1 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Martim Leote Prata 2 3 6 10
David Fox 1 6 3 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Goncalo Ferreira 2 6 7
Preston Touliatos 0 3 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Karl Poling 1 5
Alexander Knight retragere 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Adam Walton 2 3 6 10
Quinn Snyder 1 6 2 7
27.10.19
1-a rundă de calif.
Siddhant Banthia 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 1 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Rowland Phillips 2 6 7
Murphy Cassone 0 2 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Oliver Crawford 2 6 6
Patrick Daciek 0 2 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Fletcher Scott 2 6 6
Eric Morris 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Lazar Markovic 1 w/o
Andrew Dale 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Janmagnus Johnson 2 6 6
Emmett Ward 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Javier Gonzalez (CHI) 0 1 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Agustin Maria Gascia 2 6 6
Andrew Reyes 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Daniel Labrador 2 3 6 15
Jordan Parker 1 6 1 13
27.10.19
1-a rundă de calif.
Giles Hussey 2 6 6
Shane Monroe 0 3 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Derrick Chen 2 6 6
Sebastian Murillo 0 3 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
John Bernard 2 6 6
Jason Kros 0 2 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Matthis Ross 1 6 2
Tyler Mercier retragere 0 1 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Roger Federer 2 6 6
Alex De Minaur 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Australia Traralgon Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Semifinală
Andrew Harris 2 4 7 7
Tatsuma Ito 1 6 62 67
27.10.19
Finală
Marc Polmans 2 7 6
Andrew Harris 0 5 3
27.10.19
Semifinală
Marc Polmans 2 5 6 7
Hiroki Moriya 1 7 2 64
femei simplu Zgura Hungary W100 Szekesfehervar seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Danka Kovinic 2 6 3 6
Irina-Camelia Begu 1 4 6 3
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Daria Kruzhkova 1 6 3
Gabriella Taylor retragere 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Zeynep Erman 2 6 6
Liubov Demidova 0 3 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Lola Mireille Glantz 2 6 3 10
Fanni Gecsek 1 4 6 6
27.10.19
1-a rundă de calif.
Pauline Demel 2 3 7 10
Nakisa Djamshidi 1 6 5 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Alina Michalitsch 2 7 6
Polina Gubina 0 5 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Viktoriya Petrenko 2 6 6
Anja Draskovic 0 2 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Arina Solomatina 2 7 6
Victoria Sasinka 0 5 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Simona Ogescu 2 6 6
Miray Konar 0 3 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Annika Chiara Rittberger 2 4 6 10
Mirabelle Njoze 1 6 4 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Maria Sara Popa 2 6 6
Karina Kalkenova 0 0 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Melisa Senli 2 6 6
Angelina Graovac 0 2 0
femei simplu Hard USA W15 Austin seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Bianca Turati 2 3 6 6
Anna Turati 1 6 3 2
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Calificare
Eva Raszkiewicz 2 6 6
Sofia Elena Cabezas Dominguez 0 4 2
femei simplu Indoor Hard Portugal W15 Lousada seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Ksenia Kolesnikova 2 7 6
Gabrielle Clairotte 0 62 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Lidia Moreno Arias 2 6 7
Adelina Krueger 0 0 65
27.10.19
1-a rundă de calif.
Sinead Lohan 2 6 6
Ines Oliveira 0 3 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Madalena Peneda 0 0 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Valentina Losciale 2 6 6
Sara Neto 0 0 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Zoe Richard 2 6 6
Sashi Kempster 0 3 3
27.10.19
Finală
Francisca Jorge 2 4 7 6
Carole Monnet 1 6 66 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Elizabet Hamaliy 2 6 7 10
Ruth Copas 1 77 5 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Anastasia Mironova 2 4 6 10
Laura Boehner 1 6 3 6
27.10.19
1-a rundă de calif.
Carolina Azadinho 2 6 3 10
Madalena Amil 1 3 6 8
27.10.19
1-a rundă de calif.
Darya Shvartsmann 2 6 7
Maria Martinez Vaquero 0 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Andre Lukosiute 2 6 6
Leonor Oliveira 0 2 1
femei simplu Hard Mexico W15 Metepec seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Caroline Romeo 2 6 1 6
Stacey Fung 1 4 6 3
femei simplu Indoor Hard Italy W15 Ortisei seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Lara Pfeifer 0 3 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Sophie Walzl 1 6
Alice Volpe retragere 0 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Vickie Trocker 2 7 7
Alessia Piccoliori 0 5 67
27.10.19
1-a rundă de calif.
Cristina Elena Tiglea 2 6 6
Emily Di Giannantonio 0 1 0
27.10.19
1-a rundă de calif.
Clara Vlasselaer 2 6 4 10
Sonia Cassani 1 2 6 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Chiara Girelli 2 6 6
Eva-Maria Riml 0 2 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Veronika Bokor 2 6 6
Elisa Crazzolara 0 2 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Kristyna Bedrnova 2 6 6
Martina Muzzolon 0 2 2
27.10.19
1-a rundă de calif.
Greta Zwerger 2 3 6 12
Ayline Esina Samardzic 1 6 3 10
27.10.19
1-a rundă de calif.
Anja Wildgruber 2 6 6
Caterina Odorizzi 0 2 1
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Kamila Kerimbayeva 2 6 6
Yara Abed 0 0 1
27.10.19
1-a rundă de calif.
Azaliya Badegyeva 2 6 6
Brigitte Manceau 0 4 1
27.10.19
Finală
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 6
Camilla Rosatello 0 2 2
femei simplu Indoor Hard Sweden W15 Stockholm seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Julie Gervais 2 6 6
Fanny Ostlund 0 1 3
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Semifinală
Ganna Poznikhirenko 2 5 6 6
Alina Charaeva 1 7 3 4
27.10.19
Finală
Ganna Poznikhirenko 2 2 6 6
Julyette Steur 1 6 3 4
27.10.19
Semifinală
Julyette Steur 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 3 1
27.10.19
Calificare
Rita Atik 2 6 6
Graziella Barrett 0 0 0
femei simplu Hard USA W25 Dallas seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Jamie Loeb 2 6 6 6
Anhelina Kalinina 1 0 73 0
femei simplu Hard China W25 Nanning seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Kathinka Von Deichmann 2 4 7 7
Anastasia Gasanova 1 6 63 5
femei simplu Hard Australia W60 Bendigo seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Lizette Cabrera 2 6 6
Maddison Inglis 0 2 3
femei simplu Hard China W60 Liuzhou seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Chanel Simmonds 2 6 6
Yidi Yang 0 2 1
femei simplu Hard Australia W60 Playford seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
1-a rundă de calif.
Masa Jovanovic 2 6 6
Natalie Barbir 0 0 4
27.10.19
1-a rundă de calif.
Monique Barry 2 6 6
Noelleda Ah San 0 1 3
27.10.19
1-a rundă de calif.
Jasmine Adams 2 6 7 11
Tully Richter 1 76 5 9
femei simplu Indoor Hard Canada W60 Saguenay seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Indy De Vroome 2 3 6 7
Robin Anderson 1 6 4 5
femei simplu Hard USA W80 Macon seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Katerina Stewart 2 6 6 6
Shelby Rogers 1 72 3 2
femei simplu Indoor Hard France W80 Poitiers seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Nina Stojanovic 2 6 7
Liudmila Samsonova 0 2 62
femei simplu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Aryna Sabalenka 2 6 6
Kiki Bertens 0 4 2
femei simplu Indoor Hard China Shenzhen seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Ashleigh Barty 2 5 6 6
Belinda Bencic 1 7 1 2
27.10.19
Naomi Osaka 2 7 4 6
Petra Kvitova 1 61 6 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France Brest Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski 2 6 6
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 0 3 1
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 4 75 5
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
James Cerretani/Maxime Cressy 2 6 6
Ken Skupski/John-Patrick Smith 0 4 4
bărbaţi dublu Hard China Liuzhou Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 3 6 10
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 1 6 4 6
bărbaţi dublu Indoor Hard Switzerland Basel seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 7 6
Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka 0 5 3
bărbaţi dublu Hard Australia Traralgon Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Max Purcell/Luke Saville 2 6 6 10
Brydan Klein/Scott Puodziunas 1 72 3 4
femei dublu Hard China Zhuhai seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Finală
Lyudmyla Kichenok/Andreja Klepac 2 6 6
Ying-Ying Duan/Zhaoxuan Yang 0 3 3
femei dublu Indoor Hard China Shenzhen seturi 1 2 3 4 5
27.10.19
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 6 6
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 0 4 2
27.10.19
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 4 10
Samantha Stosur/Shuai Zhang 1 4 6 5
<