Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 3-a rundă
Blaz Kavcic 2 7 7
Lloyd Glasspool 0 5 65
14.11.19
a 3-a rundă
Martin Redlicki 2 6 7
Felix Corwin 0 4 5
14.11.19
a 3-a rundă
Stefan Kozlov 2 6 4 6
Evan Song 1 4 6 1
14.11.19
a 3-a rundă
Juan Pablo Ficovich 2 6 7
Roberto Cid 0 4 66
14.11.19
a 3-a rundă
Alexander Brown 2 7 6
Jc Aragone 0 65 3
14.11.19
a 3-a rundă
Sebastian Korda 2 4 6 6
Emilio Gomez 1 6 4 3
14.11.19
a 3-a rundă
Jeff Wolf 2 7 4 6
Christopher Eubanks 1 5 6 4
14.11.19
a 3-a rundă
Keegan Smith 2 6 6
Mikael Torpegaard 0 0 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 3-a rundă
Sergiy Stakhovsky 2 6 5 6
Rayane Roumane 1 3 7 3
14.11.19
a 3-a rundă
Harri Heliovaara 2 6 6
Hugo Grenier 0 1 3
14.11.19
a 3-a rundă
Mohamed Safwat 2 6 6
Gabriel Petit 0 1 3
14.11.19
a 3-a rundă
Elias Ymer 2 7 7
Nikola Milojevic 0 5 5
14.11.19
a 3-a rundă
Ilya Ivashka 2 6 6
Alexandre Muller 0 4 3
14.11.19
a 3-a rundă
Carlos Taberner 2 3 6 6
Patrik Niklas-Salminen 1 6 3 3
14.11.19
a 3-a rundă
Alex Molcan 2 6 6 6
Norbert Gombos 1 4 74 3
14.11.19
a 3-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Otto Virtanen 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Dragos Dima 2 6 6
Roi Ginat 0 2 0
14.11.19
a 2-a rundă
Hernan Casanova 2 6 5 6
Tomas Farjat 1 2 7 3
14.11.19
a 2-a rundă
Maxim Ratniuk 2 3 6 6
Vladislav Ivanov 1 6 2 0
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
1-a rundă
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Ajeet Rai 0 4 4
14.11.19
1-a rundă
Connor Farren 2 6 6
Rafael Giotis 0 2 0
14.11.19
1-a rundă
Conner Huertas Del Pino 2 2 6 7
Julian Bradley 1 6 3 66
14.11.19
1-a rundă
Joshua Ortlip 2 6 6
Eduardo Ribeiro 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
1-a rundă
Adrian Bodmer 2 3 7 6
Deney Wassermann 1 6 65 4
14.11.19
1-a rundă
Billy Harris 2 6 6 6
Simon Yitbarek 1 3 76 4
14.11.19
1-a rundă
Yshai Oliel 2 6 2 6
Lenny Hampel 1 1 6 2
14.11.19
1-a rundă
Vasil Kirkov 2 7 7
Petros Tsitsipas 0 63 61
14.11.19
1-a rundă
Patrick Kypson 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 0
14.11.19
1-a rundă
Anton Matusevich 2 6 7
Guy Den Heijer 0 3 5
bărbaţi simplu Hard Mozambique M15 Maputo seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Takanyi Garanganga 2 6 7
Mehluli Don Ayanda Sibanda 0 1 65
14.11.19
a 2-a rundă
Kelsey Stevenson 2 4 6 6
Aziz Ouakaa 1 6 4 3
14.11.19
a 2-a rundă
David Perez Sanz 2 6 6
Oleg Khotkov 0 1 3
14.11.19
a 2-a rundă
Benjamin Lock 2 6 6
Dylan Salton 0 1 4
14.11.19
a 2-a rundă
Dennis Uspensky 1 4
S D Prajwal Dev retragere 0 0
14.11.19
a 2-a rundă
Rishab Agarwal 2 6 2 6
Eric Vanshelboim 1 3 6 4
14.11.19
a 2-a rundă
Alexis Canter 1 7 3
Hamid Reza Nadaf retragere 0 5 2
14.11.19
a 2-a rundă
Dominik Palan 2 6 6
Vaughn Hunter 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Kuwait M15 Meshref seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Yurii Dzhavakian 1 w/o
Aleksandre Bakshi 0
14.11.19
a 2-a rundă
Marko Tepavac 2 7 6
Matyas Fuele 0 5 2
14.11.19
a 2-a rundă
Soichiro Moritani 2 6 6
Jirat Navasirisomboon 0 2 2
14.11.19
a 2-a rundă
Vitaliy Sachko 2 6 7
Krittin Koaykul 0 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Simon Freund 2 6 7
Pak Long Yeung 0 2 5
14.11.19
a 2-a rundă
Kai Wehnelt 2 6 6
Roy De Valk 0 2 0
14.11.19
a 2-a rundă
Gauthier Onclin 2 6 6
Hong Kit Wong 0 0 3
14.11.19
a 2-a rundă
Valentin Royer 2 6 6
Worarin Kumthonkittikul 0 1 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic M15 Milovice seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Jan Satral 2 7 6
Petr Michnev 0 64 2
14.11.19
a 2-a rundă
Mark Whitehouse 2 6 6
Jiri Barnat 0 4 3
14.11.19
a 2-a rundă
Vadym Ursu 2 6 6
Piotr Grynkowski 0 2 1
14.11.19
a 2-a rundă
Riccardo Balzerani 2 7 6
Domagoj Biljesko 0 5 3
14.11.19
a 2-a rundă
Filip Duda 2 4 6 6
Illya Beloborodko 1 6 3 3
14.11.19
a 2-a rundă
Oleksii Krutykh 1 6
Robin Stanek retragere 0 1
14.11.19
a 2-a rundă
Andrew Paulson 2 6 6
Jakob Aichhorn 0 0 2
14.11.19
a 2-a rundă
Martin Krumich 1 6 4 6 3
Petr Hajek retragere 0 7 0 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Daniele Capecchi 2 6 6
Mikhail Fufygin 0 3 3
14.11.19
a 2-a rundă
Aziz Kijametovic 2 6 7
Maksim Tikhomirov 0 1 64
14.11.19
a 2-a rundă
Luca Giacomini 2 6 1 6
Louis Tessa 1 3 6 4
14.11.19
a 2-a rundă
Kristjan Tamm 2 6 6
Ivan Davydov 0 1 4
14.11.19
a 2-a rundă
Andrea Guerrieri 2 6 6
Maxime Pauwels 0 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Giacomo Dambrosi 2 6 6 6
Oscar Moraing 1 3 75 1
14.11.19
a 2-a rundă
Naoki Tajima 2 6 6
Jake Hersey 0 2 3
14.11.19
a 2-a rundă
Benjamin Winter Lopez 1 6 2
Anis Ghorbel retragere 0 4 1
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Laurynas Grigelis 2 6 6
Cheng-Yu Yu 0 2 2
14.11.19
a 2-a rundă
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Maciej Smola 0 2 2
14.11.19
a 2-a rundă
Vladyslav Manafov 2 6 6
Kai Lemstra 0 1 2
14.11.19
a 2-a rundă
Giorgio Ricca 2 6 4 7
Niklas Guttau 1 2 6 68
14.11.19
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Hanyi Liu 0 62 4
14.11.19
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 6 6
Zachary Eisinga 0 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Ryan Nijboer 1 6 4
Sidane Pontjodikromo retragere 0 4 2
14.11.19
a 2-a rundă
Alexey Zakharov 2 6 6
Riccardo Maiga 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard France M15 Villers Les seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Justin Eleveld 2 6 6
Alexandre Peyrot 0 3 3
14.11.19
a 2-a rundă
Marco Brugnerotto 2 4 6 7
Timo Legout 1 6 3 63
14.11.19
a 2-a rundă
Ronan Joncour 2 6 6
Adrian Obert 0 2 3
14.11.19
a 2-a rundă
Mats Rosenkranz 2 7 3 6
Maxime Tchoutakian 1 66 6 1
14.11.19
a 2-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Benjamin Pietri 0 4 1
14.11.19
a 2-a rundă
Titouan Droguet 1 6 1
Maxence Broville retragere 0 1 0
14.11.19
a 2-a rundă
Harold Mayot 2 6 6
Yannick Mertens 0 2 3
14.11.19
a 2-a rundă
Kyrian Jacquet 2 6 6
Jakub Paul 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura USA M25 Orlando seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Pedro Sakamoto 2 6 6
Adrian Andreev 0 4 2
14.11.19
a 2-a rundă
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Alfredo Perez 0 4 2
14.11.19
1-a rundă
Alan Kohen 2 3 6 6
Toby Alex Kodat 1 6 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Bastian Malla 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 1
14.11.19
a 2-a rundă
Nicolas Alvarez 2 6 3 6
Justin Roberts 1 4 6 2
14.11.19
a 2-a rundă
Adam Moundir 2 6 6
Emilio Nava 0 4 2
14.11.19
a 2-a rundă
Ulises Blanch 2 6 6
Alan Kohen 0 1 3
14.11.19
a 2-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Santiago Fa Rodriguez Taverna 0 2 3
14.11.19
a 2-a rundă
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Andrea Bolla 0 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Roger Federer 2 6 6
Novak Djokovic 0 4 3
14.11.19
Matteo Berrettini 2 7 6
Dominic Thiem 0 63 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 3-a rundă
Peter Gojowczyk 2 7 6
Maxime Cressy 0 64 2
14.11.19
a 3-a rundă
Luca Vanni 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 0 2
14.11.19
a 3-a rundă
Federico Gaio 2 6 6
Danilo Petrovic 0 4 4
14.11.19
a 3-a rundă
Sebastian Ofner 2 3 6 7
Dennis Novak 1 6 3 66
14.11.19
a 3-a rundă
Antoine Hoang 2 7 6
Jan Choinski 0 5 4
14.11.19
a 3-a rundă
Elliot Benchetrit 2 6 6
Salvatore Caruso 0 3 2
14.11.19
a 3-a rundă
Jannik Sinner 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 4
14.11.19
a 3-a rundă
Lorenzo Musetti 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 4 0
bărbaţi simplu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 3-a rundă
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Shuichi Sekiguchi 0 2 4
14.11.19
a 3-a rundă
James Duckworth 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 1 2
14.11.19
a 3-a rundă
Steven Diez 2 6 6
Brydan Klein 0 0 2
14.11.19
a 3-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Cem Ilkel 0 3 4
14.11.19
a 3-a rundă
Sumit Nagal 1 2
Ivan Nedelko retragere 0 0
14.11.19
a 3-a rundă
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Ergi Kirkin 0 0 2
14.11.19
a 3-a rundă
Jay Clarke 2 6 6
Duckhee Lee 0 1 4
14.11.19
a 3-a rundă
Tim Van Rijthoven 2 4 7 6
Prajnesh Gunneswaran 1 6 5 3
femei simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Dalila Jakupovic 2 3 6 6
Amandine Hesse 1 6 3 3
14.11.19
a 2-a rundă
Timea Babos 2 6 7
Storm Sanders 0 4 68
14.11.19
a 2-a rundă
Viktoriya Tomova 2 6 6
Ya-Yi Yang 0 4 2
14.11.19
a 2-a rundă
Danka Kovinic 2 6 7
Urszula Radwanska 0 2 5
14.11.19
a 2-a rundă
Kyoka Okamura 2 1 6 6
Isabella Shinikova 1 6 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Naiktha Bains 1 1 6 3
Kaja Juvan retragere 0 6 2 4
femei simplu Hard Japan W100 Tokyo seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Shuai Peng 2 6 6
Nagi Hanatani 0 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Tatjana Maria 2 6 6
Fangzhou Liu 0 2 0
14.11.19
a 2-a rundă
Shuai Zhang 2 6 6
Xiaodi You 0 4 2
14.11.19
a 2-a rundă
Xinyun Han 2 7 6
Natalija Kostic 0 5 3
14.11.19
a 2-a rundă
Kurumi Nara 2 6 6 6
Na-Lae Han 1 76 2 1
14.11.19
a 2-a rundă
Nao Hibino 1 4
Makoto Ninomiya retragere 0 0
14.11.19
a 2-a rundă
Jasmine Paolini 2 7 6
Ayumi Morita 0 5 4
14.11.19
a 2-a rundă
Xin Yu Wang 2 6 6
Yuuki Tanaka 0 2 0
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Gebriela Mihaylova 2 6 6
Elena Jamshidi 0 2 1
14.11.19
a 2-a rundă
Ipek Oz 2 6 6
Lyubov Kostenko 0 3 0
14.11.19
a 2-a rundă
Diana Demidova 2 6 6
Ani Vangelova 0 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Johana Markova 2 6 6
Shiho Akita 0 2 1
14.11.19
a 2-a rundă
Viktoriya Petrenko 1 6 4
Dia Evtimova retragere 0 0 1
14.11.19
a 2-a rundă
Dorka Drahota Szabo 2 6 6
Nika Radisic 0 3 3
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
1-a rundă
Paige Cline 2 7 6
Brittany Collens 0 64 1
14.11.19
1-a rundă
Raphaelle Lacasse 2 6 6
Aubane Droguet 0 3 2
14.11.19
1-a rundă
Maribella Zamarripa 2 6 6
Maria Tanasescu 0 0 0
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Iva Primorac 2 7 6
Lisa Matviyenko 0 5 1
14.11.19
1-a rundă
Alba Carrillo Marin 2 6 3 7
Ali Collins 1 0 6 5
14.11.19
1-a rundă
Barbora Miklova 2 1 6 6
Elina Nepliy 1 6 1 2
14.11.19
a 2-a rundă
Angela Fita Boluda 2 6 6
Rosa Vicens Mas 0 1 4
14.11.19
a 2-a rundă
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Draginja Vukovic 0 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Daniela Vismane 2 6 6
Sonay Kartal 0 4 2
14.11.19
1-a rundă
Zoziya Kardava 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Melania Delai 2 6 6
Alba Carrillo Marin 0 0 2
14.11.19
a 2-a rundă
Lisa Pigato 2 7 6
Noelia Zeballos 0 64 4
14.11.19
a 2-a rundă
Darya Astakhova 2 7 6
Zoziya Kardava 0 5 1
14.11.19
a 2-a rundă
Ziva Falkner 2 7 6
Barbora Miklova 0 5 4
14.11.19
1-a rundă
Sonay Kartal 2 6 6
Laura Svatikova 0 4 1
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Nadia Echeverria Alam 2 6 7
Ambre Feder 0 4 64
14.11.19
a 2-a rundă
Bojana Marinkovic 2 7 6
Costanza Traversi 0 5 2
14.11.19
a 2-a rundă
Ksenia Laskutova 2 6 6
Federica Sacco 0 2 0
14.11.19
a 2-a rundă
Angelica Raggi 2 6 4 7
Tamara Curovic 1 3 6 67
14.11.19
a 2-a rundă
Andreea Prisacariu 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 3 4
14.11.19
a 2-a rundă
Yasmine Mansouri 2 6 6
Jenifer Anger 0 1 2
14.11.19
a 2-a rundă
Carole Monnet 2 7 6
Natalia Orlova 0 5 2
14.11.19
a 2-a rundă
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 4 6
Eliessa Vanlangendonck 1 2 6 1
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Martina Pradova 2 6 6
Arabella Koller 0 0 3
14.11.19
a 2-a rundă
Ellen Allgurin 2 6 6
Corina Mader 0 1 2
14.11.19
a 2-a rundă
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Eunhye Lee 0 3 2
14.11.19
a 2-a rundă
Pei-Chi Lee 2 6 6
Arlinda Rushiti 0 3 1
14.11.19
a 2-a rundă
Ana Bianca Mihaila 2 6 6 6
Valentina Ryser 1 3 71 4
14.11.19
a 2-a rundă
Sandra Samir 2 6 6
Mihaela Djakovic 0 3 1
14.11.19
a 2-a rundă
Anne-Sophie Morandais 2 2 6 6
Veronika Vlkovska 1 6 4 2
14.11.19
a 2-a rundă
Vitalia Stamat 2 6 6
Giorgia Pinto 0 3 3
femei simplu Carpet Italy W15 Solarino seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Tayisiya Morderger 2 6 6
Eline Audenaert 0 0 0
14.11.19
a 2-a rundă
Yana Morderger 2 6 6
Giulia Tedesco 0 3 0
14.11.19
a 2-a rundă
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Sara Gambogi 0 2 3
14.11.19
a 2-a rundă
Giulia Crescenzi 2 6 4 6
Valeria Koussenkova 1 4 6 3
14.11.19
a 2-a rundă
Federica Bilardo 2 6 6
Andreina Pino 0 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Nuria Brancaccio 2 7 6
Emma Davis 0 5 4
14.11.19
a 2-a rundă
Bojana Klincov 2 7 6
Laura Schaeder 0 61 3
14.11.19
a 2-a rundă
Veronika Erjavec 2 6 6
Valentina Losciale 0 2 2
femei simplu Hard India W25 Gwalior seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Sofia Shapatava 2 3 6 6
Evgeniya Burdina 1 6 4 3
14.11.19
a 2-a rundă
Jia-Jing Lu 2 6 6
Vlada Katic 0 2 2
14.11.19
a 2-a rundă
Sowjanya Bavisetti 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 4 3
14.11.19
a 2-a rundă
Freya Christie 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 2 3
14.11.19
a 2-a rundă
Karman Kaur Thandi 2 6 6
Gergana Topalova 0 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Berfu Cengiz 2 6 6
Melanie Klaffner 0 3 3
14.11.19
a 2-a rundă
Funa Kozaki 2 6 4 6
Silvia Njiric 1 2 6 2
14.11.19
a 2-a rundă
Maria Timofeeva 2 6 6
Sathwika Sama 0 4 2
femei simplu Hard Thailand W25 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Man Ying Maggie Ng 0 0 0
14.11.19
a 2-a rundă
Lesley Kerkhove 2 6 2 6
Mananchaya Sawangkaew 1 1 6 4
14.11.19
a 2-a rundă
Abigail Tere-Apisah 2 6 6 6
Sabina Sharipova 1 75 3 2
14.11.19
a 2-a rundă
Patcharin Cheapchadej 2 6 7
Sakura Hondo 0 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Fang Ying Xun 2 6 6
Katie Boulter 0 1 4
14.11.19
a 2-a rundă
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Nudnida Luangnam 0 0 3
14.11.19
a 2-a rundă
Hurricane Tyra Black 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 0 3
14.11.19
a 2-a rundă
Simona Waltert 2 6 6 6
Moyuka Uchijima 1 0 76 2
femei simplu Indoor Hard Belarus W25 Minsk seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Katarzyna Piter 2 6 6
Valeriya Yushchenko 0 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Marina Melnikova 2 6 6
Ylona-Georgiana Ghioroaie 0 3 3
14.11.19
a 2-a rundă
Jessica Pieri 2 4 6 6
Nicoleta Dascalu 1 6 2 2
14.11.19
a 2-a rundă
Lucia Bronzetti 2 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 1 6 0 1
14.11.19
a 2-a rundă
Anastasia Gasanova 2 3 6 6
Vlada Koval 1 6 3 1
14.11.19
a 2-a rundă
Yuliya Hatouka 2 7 2 7
Alexandra Cadantu 1 5 6 5
14.11.19
a 2-a rundă
Anastasia Zakharova 2 6 6
Ioana Loredana Rosca 0 4 4
14.11.19
a 2-a rundă
Emma Raducanu 2 6 7
Lara Salden 0 4 5
femei simplu Zgura USA W25 Orlando seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
a 2-a rundă
Arantxa Rus 2 6 6
Dasha Ivanova 0 2 2
14.11.19
a 2-a rundă
Stephanie Wagner 2 6 6
Alycia Parks 0 3 2
14.11.19
a 2-a rundă
Julyette Steur 2 7 6
Georgina Garcia-Perez 0 64 1
14.11.19
a 2-a rundă
Irina Fetecau 2 6 2 7
Maria Lourdes Carle 1 3 6 5
14.11.19
a 2-a rundă
Renata Zarazua 2 6 7
Panna Udvardy 0 3 5
14.11.19
a 2-a rundă
Claire Liu 2 6 6
Daniela Seguel 0 3 1
14.11.19
a 2-a rundă
Seone Mendez 2 6 6
Nastja Kolar 0 2 4
14.11.19
a 2-a rundă
Maria Mateas 2 6 4 6
Chanelle Van Nguyen 1 2 6 2
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Sfert de finală
Christopher Eubanks/Kevin King 2 7 6 10
Hunter Johnson/Yates Johnson 1 65 74 8
14.11.19
1-a rundă
Alexander Brown/Aleksandar Kovacevic 2 6 6
Michael Geerts/Blaz Kavcic 0 3 2
14.11.19
1-a rundă
Strong Kirchheimer/Austin Rapp 2 6 6
Vuk Budic/Ezekiel Clark 0 3 3
14.11.19
1-a rundă
Evan Hoyt/Martin Redlicki 2 6 6
Francisco Cerundolo/Juan Pablo Ficovich 0 0 2
14.11.19
Sfert de finală
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 0 3 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Sfert de finală
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 2 7 6
Antoine Escoffier/Gabriel Petit 0 66 1
14.11.19
Sfert de finală
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 7 6
Viktor Durasovic/David Poljak 0 61 4
14.11.19
Sfert de finală
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 2 2 7 10
Guillermo Garcia-Lopez/Carlos Gomez-Herrera 1 6 65 2
14.11.19
Sfert de finală
Tomislav Draganja/Pavel Kotov 2 6 4 11
Scott Clayton/Skander Mansouri 1 4 6 9
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6 10
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 75 4 7
14.11.19
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 7 6
Raven Klaasen/Michael Venus 0 64 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Sfert de finală
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 6 10
Teimuraz Gabashvili/Aslan Karatsev 1 5 74 7
14.11.19
Sfert de finală
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Sergio Martos Gornes/Scott Puodziunas 0 4 4
14.11.19
Sfert de finală
Nikola Cacic/Antonio Sancic 2 6 6
Raul Brancaccio/Andrea Pellegrino 0 0 3
14.11.19
Sfert de finală
James Cerretani/Maxime Cressy 2 6 6 12
Daniel Masur/Oscar Otte 1 3 74 10
bărbaţi dublu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Sfert de finală
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan 2 3 6 10
Steven Diez/Roberto Ortega-Olmedo 1 6 2 4
14.11.19
Sfert de finală
Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni 2 6 4 16
Bogdan Bobrov/Ivan Nedelko 1 4 6 14
14.11.19
1-a rundă
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Anvit Bendre/Parikshit Somani 0 2 4
femei dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
14.11.19
Sfert de finală
Dalila Jakupovic/Danka Kovinic 2 7 6
Naiktha Bains/Amandine Hesse 0 65 4
14.11.19
Sfert de finală
Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu 2 3 6 11
Ankita Raina/Bibiane Schoofs 1 6 3 9
<