Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Sebastian Korda 2 6 6
Alexander Brown 0 2 2
16.11.19
Semifinală
Jeff Wolf 2 6 6
Blaz Kavcic 0 4 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Mohamed Safwat 2 6 6
Carlos Taberner 0 1 3
16.11.19
Semifinală
Emil Ruusuvuori 2 7 6
Ilya Ivashka 0 64 3
bărbaţi simplu Hard USA Houston Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Ivo Karlovic 2 6 6 6
Christopher O'Connell 1 75 3 4
16.11.19
Semifinală
Marcos Giron 2 7 6
Mitchell Krueger 0 64 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
a 2-a rundă
Miljan Zekic 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 1 0
16.11.19
a 2-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Stefano Battaglino 0 3 2
16.11.19
Sfert de finală
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 0 2
16.11.19
Sfert de finală
Mircea-Alexandru Jecan 2 2 6 7
Miljan Zekic 1 6 3 63
16.11.19
a 2-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Simone Roncalli 0 3 1
16.11.19
Sfert de finală
Hernan Casanova 2 6 6
Maxim Ratniuk 0 3 2
16.11.19
a 2-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 3 6 7
Gilbert Klier Junior 1 6 1 65
16.11.19
Sfert de finală
Luka Pavlovic 2 6 6
Dragos Dima 0 1 2
16.11.19
a 2-a rundă
Luka Pavlovic 2 7 7
Ricardo Ojeda Lara 0 5 5
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
a 2-a rundă
Tigre Hank 2 3 7 6
Cayetano March 1 6 5 1
16.11.19
Sfert de finală
Tigre Hank 2 3 6 6
Mariano Kestelboim 1 6 3 4
16.11.19
a 2-a rundă
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Fernando Yamacita 0 3 3
16.11.19
a 2-a rundă
Mariano Kestelboim 2 6 5 6
Luis Patino 1 2 7 1
16.11.19
Sfert de finală
David Volfson 2 6 5 6
Alexander Zhurbin 1 1 7 3
16.11.19
Sfert de finală
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Arklon Huertas Del Pino 0 1 1
16.11.19
Sfert de finală
Paul Jubb 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 1 1
16.11.19
a 2-a rundă
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Karlo Cubelic 0 4 0
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Jan Zielinski 2 6 6
Patrick Kypson 0 4 2
16.11.19
Sfert de finală
Jan Zielinski 2 6 6
Jonas Trinker 0 3 2
16.11.19
Sfert de finală
Alexander Erler 2 6 3 6
Nikita Mashtakov 1 1 6 3
16.11.19
Semifinală
Alexander Erler 2 6 2 6
Yshai Oliel 1 4 6 1
16.11.19
Sfert de finală
Yshai Oliel 2 7 6
Mick Veldheer 0 62 3
16.11.19
Sfert de finală
Patrick Kypson 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Mozambique M15 Maputo seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Kelsey Stevenson 2 6 7
Dominik Palan 0 3 5
16.11.19
Semifinală
David Perez Sanz 2 6 3 6
Benjamin Lock 1 4 6 1
bărbaţi simplu Hard Kuwait M15 Meshref seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Kai Wehnelt 1 w/o
Marko Tepavac 0
16.11.19
Semifinală
Gauthier Onclin 2 3 6 6
Valentin Royer 1 6 2 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Czech Republic M15 Milovice seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Jan Satral 2 6 7
Riccardo Balzerani 0 4 68
16.11.19
Semifinală
Martin Krumich 2 7 6
Vadym Ursu 0 62 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Kristjan Tamm 2 0 6 6
Daniele Capecchi 1 6 3 2
16.11.19
Semifinală
Andrea Guerrieri 2 6 6
Aziz Kijametovic 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Karim-Mohamed Maamoun 2 3 6 7
Vladyslav Manafov 1 6 4 5
16.11.19
Semifinală
Alexey Zakharov 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 2 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France M15 Villers Les seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Ronan Joncour 2 5 6 7
Justin Eleveld 1 7 3 67
16.11.19
Semifinală
Harold Mayot 2 6 6
Titouan Droguet 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura USA M25 Orlando seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Pedro Sakamoto 2 4 6 6
Tomas Martin Etcheverry 1 6 1 2
16.11.19
Semifinală
Nicolas Alvarez 2 7 6
Javier Barranco Cosano 0 5 4
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Dominic Thiem 2 7 6
Alexander Zverev 0 5 3
16.11.19
Semifinală
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Roger Federer 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Sebastian Ofner 2 7 7
Luca Vanni 0 64 63
16.11.19
Semifinală
Jannik Sinner 2 6 7
Antoine Hoang 0 3 64
bărbaţi simplu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
James Duckworth 2 7 6
Ramkumar Ramanathan 0 68 2
16.11.19
Semifinală
Jay Clarke 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 3 2
femei simplu Hard USA Houston seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Kirsten Flipkens 2 6 7
Irina Falconi 0 3 5
16.11.19
Semifinală
Coco Vandeweghe 2 3 6 7
Stefanie Voegele 1 6 4 5
femei simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Danka Kovinic 0 3 2
16.11.19
Semifinală
Timea Babos 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 1 2
femei simplu Hard Japan W100 Tokyo seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Shuai Zhang 2 6 6
Tatjana Maria 0 0 3
16.11.19
Semifinală
Jasmine Paolini 1 6
Shuai Peng retragere 0 4
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
a 2-a rundă
Aiko Yoshitomi 2 6 7
Lexie Stevens 0 4 5
16.11.19
Sfert de finală
Ipek Oz 2 6 6
Aiko Yoshitomi 0 1 1
16.11.19
Sfert de finală
Johana Markova 2 6 7
Diana Demidova 0 1 66
16.11.19
Sfert de finală
Ilay Yoruk 2 6 6
Dorka Drahota Szabo 0 1 2
16.11.19
Sfert de finală
Viktoriya Petrenko 2 7 6
Gebriela Mihaylova 0 64 2
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
a 2-a rundă
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 4 6 6
Steffi Carruthers 1 6 2 2
16.11.19
a 2-a rundă
Sofia Sewing 2 6 6
Tiphanie Fiquet 0 4 2
16.11.19
Sfert de finală
Sofia Sewing 2 6 6
Elle Christensen 0 1 2
16.11.19
Sfert de finală
Viktoria Morvayova 2 6 6
Adrienn Nagy 0 3 3
16.11.19
Sfert de finală
Vanessa Ong 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 3
16.11.19
Sfert de finală
Raphaelle Lacasse 2 5 6 7
Eva Vedder 1 7 4 5
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Daniela Vismane 2 6 6
Melania Delai 0 2 2
16.11.19
Semifinală
Darya Astakhova 2 6 2 6
Lisa Pigato 1 2 6 4
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Andreea Prisacariu 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 2 3
16.11.19
Semifinală
Carole Monnet 2 6 2 6
Angelica Raggi 1 4 6 1
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Martina Pradova 2 2 6 6
Sandra Samir 1 6 4 4
16.11.19
Semifinală
Pei-Chi Lee 2 7 6
Ana Bianca Mihaila 0 5 4
femei simplu Carpet Italy W15 Solarino seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Tayisiya Morderger 2 6 6
Bojana Klincov 0 3 2
16.11.19
Semifinală
Nicole Fossa Huergo 2 6 7
Veronika Erjavec 0 3 5
femei simplu Hard India W25 Bhopal seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
1-a rundă de calif.
Vlada Katic 2 6 6
Sravya Shivani Chilakalapudi 0 2 0
16.11.19
1-a rundă de calif.
Melanie Klaffner 2 6 6
Vanshita Pathania 0 0 0
16.11.19
1-a rundă de calif.
Karin Kennel 2 6 6
Saumya Vig 0 0 2
16.11.19
1-a rundă de calif.
Jennifer Luikham 2 6 6
Avika Sagwal 0 3 3
16.11.19
1-a rundă de calif.
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Humera Begum Shaik 0 3 1
16.11.19
1-a rundă de calif.
Punnin Kovapitukted 2 6 6
Sarah Pang 0 2 1
16.11.19
1-a rundă de calif.
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 6 6
Silvia Njiric 0 2 2
femei simplu Hard India W25 Gwalior seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Sofia Shapatava 2 6 6
Sowjanya Bavisetti 0 4 3
16.11.19
Semifinală
Jia-Jing Lu 2 6 6 6
Berfu Cengiz 1 74 3 1
femei simplu Hard Thailand W25 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Lesley Kerkhove 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 3 4
16.11.19
Semifinală
Hurricane Tyra Black 2 3 6 6
Valentyna Ivakhnenko 1 6 3 0
femei simplu Indoor Hard Belarus W25 Minsk seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Marina Melnikova 2 6 6
Yuliya Hatouka 0 1 1
16.11.19
Semifinală
Anastasia Zakharova 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 2 3
femei simplu Zgura USA W25 Orlando seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Arantxa Rus 2 6 6
Stephanie Wagner 0 3 0
16.11.19
Semifinală
Irina Fetecau 2 6 6
Maria Mateas 0 2 0
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Evan Hoyt/Martin Redlicki 2 6 6
Strong Kirchheimer/Austin Rapp 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 3 7 10
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen 1 6 65 8
bărbaţi dublu Hard USA Houston Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Finală
Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez 2 6 7
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 3 64
16.11.19
Semifinală
Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez 2 2 7 10
Treat Conrad Huey/Sem Verbeek 1 6 5 3
16.11.19
Semifinală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 3 6 10
Luke Bambridge/Nathaniel Lammons 1 6 3 8
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 7
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 3 64
16.11.19
Semifinală
Raven Klaasen/Michael Venus 2 6 7 10
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 75 610 6
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Finală
Nikola Cacic/Antonio Sancic 2 6 7 10
Sander Arends/David Pel 1 75 63 7
bărbaţi dublu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni 2 5 7 10
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan 1 7 61 4
16.11.19
Semifinală
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 2 6 7
Brydan Klein/N. Vijay Sundar Prashanth 0 4 5
femei dublu Hard USA Houston seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Finală
Ellen Perez/Luisa Stefani 2 1 6 10
Sharon Fichman/Ena Shibahara 1 6 4 5
16.11.19
Semifinală
Ellen Perez/Luisa Stefani 2 6 6
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 0 1 4
16.11.19
Semifinală
Sharon Fichman/Ena Shibahara 2 6 6
Hayley Carter/Jamie Loeb 0 3 4
femei dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
16.11.19
Semifinală
Dalila Jakupovic/Danka Kovinic 2 6 6
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 0 4 4
16.11.19
Semifinală
Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu 2 6 6
Arina Rodionova/Storm Sanders 0 3 4
<