Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Adelaide seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Andrey Rublev 2 6 3 6
Daniel Evans 1 4 6 3
16.01.20
Sfert de finală
Tommy Paul 2 6 6
Albert Ramos-Vinolas 0 3 4
16.01.20
Sfert de finală
Lloyd Harris 2 6 6
Pablo Carreno-Busta 0 3 3
16.01.20
Sfert de finală
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Alex Bolt 0 3 0
bărbaţi simplu Hard New Zeland Auckland seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
John Isner 2 7 7
Kyle Edmund 0 65 65
16.01.20
Sfert de finală
Benoit Paire 2 3 6 6
John Millman 1 6 1 4
16.01.20
Sfert de finală
Hubert Hurkacz 2 6 6 6
Feliciano Lopez 1 4 711 4
16.01.20
Sfert de finală
Ugo Humbert 2 7 6
Denis Shapovalov 0 5 4
bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
2-a rundă de calif.
Lukas Rosol 2 6 7 7
Paolo Lorenzi 1 74 69 5
16.01.20
2-a rundă de calif.
Ernests Gulbis 2 6 1 6
Federico Coria 1 3 6 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Viktor Troicki 2 6 6
Bradley Klahn 0 4 2
16.01.20
2-a rundă de calif.
Zhe Li 2 6 6
Joao Domingues 0 4 1
16.01.20
2-a rundă de calif.
Matteo Viola 2 7 6
Maxime Janvier 0 66 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Andrej Martin 2 6 6
Alexey Vatutin 0 3 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Marius Copil 2 3 7 7
Tung-Lin Wu 1 6 61 68
16.01.20
2-a rundă de calif.
Peter Gojowczyk 2 3 6 6
Blaz Kavcic 1 6 3 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Mohamed Safwat 2 7 6
Sumit Nagal 0 62 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Yannick Maden 2 6 7 7
Maximilian Marterer 1 72 62 68
16.01.20
1-a rundă de calif.
Evgeny Donskoy 2 6 6 7
Joao Menezes 1 73 1 68
16.01.20
1-a rundă de calif.
Facundo Bagnis 2 6 6
Stefano Napolitano 0 3 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Lorenzo Giustino 2 6 7
Yan Bai 0 3 5
16.01.20
2-a rundă de calif.
Prajnesh Gunneswaran 2 1 6 6
Yannick Hanfmann 1 6 2 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Marco Trungelliti 2 6 6
Go Soeda 0 4 4
16.01.20
2-a rundă de calif.
Jozef Kovalik 2 6 7 6
Luke Saville 1 77 63 4
16.01.20
2-a rundă de calif.
Norbert Gombos 2 6 6
Roberto Marcora 0 2 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Filip Horansky 2 4 7 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 5 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Viktor Galovic 2 7 2 6
Emilio Gomez 1 65 6 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Constant Lestienne 2 6 6
Blake Mott 0 4 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Mathias Bourgue 2 5 6 6
Oscar Otte 1 7 1 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Nikola Milojevic 2 7 6
Taro Daniel 0 5 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Dmitry Popko 2 7 7
Zhizhen Zhang 0 67 65
16.01.20
2-a rundă de calif.
Pedja Krstin 2 3 6 6
Frederico Ferreira Silva 1 6 4 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Enzo Couacaud 2 4 7 6
Danilo Petrovic 1 6 65 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Nicolas Mahut 0 3 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Christopher Eubanks 2 6 7
Thai Kwiatkowski 0 3 68
16.01.20
2-a rundă de calif.
Daniel Elahi Galan 2 6 3 6
Jason Jung 1 3 6 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 3 3
16.01.20
1-a rundă de calif.
Alexandre Muller 2 6 6
Peter Polansky 0 1 2
16.01.20
2-a rundă de calif.
Max Purcell 2 6 4 6
Gianluca Mager 1 3 6 4
16.01.20
2-a rundă de calif.
Aleksandar Vukic 2 6 6
Matthias Bachinger 0 4 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Ilya Ivashka 2 7 5 7
Denis Kudla 1 65 7 5
16.01.20
2-a rundă de calif.
Alejandro Tabilo 2 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 1 6 2 3
16.01.20
1-a rundă de calif.
Tallon Griekspoor 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 3 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Elliot Benchetrit 2 7 7
Steve Darcis 0 5 5
16.01.20
1-a rundă de calif.
Emil Ruusuvuori 2 7 6
Facundo Mena 0 5 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Jeff Wolf 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Rinky Hijikata 2 7 7
Henri Laaksonen 0 60 63
16.01.20
1-a rundă de calif.
Lorenzo Musetti 2 6 6
Amir Weintraub 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Attila Balazs 2 6 7
Evgeny Karlovskiy 0 1 5
16.01.20
Sfert de finală
Aslan Karatsev 2 6 6
Di Wu 0 2 2
16.01.20
Sfert de finală
Roman Safiullin 2 6 6
Borna Gojo 0 4 4
16.01.20
Sfert de finală
Gian Marco Moroni 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 2 4
bărbaţi simplu Hard Australia Bendigo Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Steve Johnson 2 6 7
Harold Mayot 0 3 62
16.01.20
Sfert de finală
Stefano Travaglia 2 6 6
Christopher O'Connell 0 4 2
16.01.20
a 3-a rundă
Stefano Travaglia 2 7 6
Konstantin Kravchuk 0 67 3
16.01.20
a 3-a rundă
Damir Dzumhur 2 6 3 6
Yosuke Watanuki 1 4 6 3
16.01.20
Sfert de finală
Marcos Giron 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 4 2
16.01.20
a 3-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 5 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 7 3 2
16.01.20
Sfert de finală
Andrea Vavassori 2 6 7
Damir Dzumhur 0 4 5
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Marco Bortolotti 1 w/o
Alberto Cammarata 0
16.01.20
a 2-a rundă
Julien Cagnina 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Davide Galoppini 2 6 6 6
Calin Manda 1 74 1 2
16.01.20
a 2-a rundă
Johan Nikles 2 6 3 7
Gonzalo Lama 1 3 6 61
16.01.20
a 2-a rundă
Dan Alexandru Tomescu 1 7 3 3
Riccardo Bonadio retragere 0 6 1
16.01.20
a 2-a rundă
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Anze Arh 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Taiyo Yamanaka 0 4 0
16.01.20
a 2-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Vladislav Ivanov 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Javier Marti 2 7 6
Juan Pablo Paz 0 65 2
16.01.20
a 2-a rundă
Fabrizio Ornago 2 6 6
Yurii Dzhavakian 0 1 4
16.01.20
a 2-a rundă
Daniele Capecchi 2 6 7
Philip Bachmaier 0 3 5
16.01.20
a 2-a rundă
Dimitriy Voronin 2 6 6
Gian Marco Ortenzi 0 3 0
16.01.20
a 2-a rundă
Andrey Chepelev 2 6 5 7
Gergely Madarasz 1 2 7 5
16.01.20
a 2-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Valentin Vanta 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Petr Hajek 2 7 2 6
Duje Kekez 1 5 6 3
16.01.20
a 2-a rundă
Faris Zakaryia 2 0 6 7
Henrik Traskin 1 6 3 5
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Rodrigo Banzer 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 4 2
16.01.20
a 2-a rundă
David Fox 2 6 6
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 3 1
16.01.20
1-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 7 6
Mark Whitehouse 0 5 3
16.01.20
a 2-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Tigre Hank 0 3 2
16.01.20
a 2-a rundă
Mateus Alves (2001) 1 6 3
Sagadat Ayap retragere 0 0 0
16.01.20
a 2-a rundă
Francisco Comesana 2 7 6
Jason Kros 0 5 3
bărbaţi simplu Hard Spain M15 Manacor seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Evan Hoyt 2 4 6 6
Pedro Vives Marcos 1 6 4 1
16.01.20
a 2-a rundă
Joao Monteiro 1 w/o
Max Basing 0
16.01.20
a 2-a rundă
Baptiste Crepatte 2 4 7 6
Ricardo Ojeda Lara 1 6 5 3
16.01.20
a 2-a rundă
Evan Furness 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 1 2
16.01.20
a 2-a rundă
Benjamin Pietri 1 w/o
Laurent Lokoli 0
16.01.20
a 2-a rundă
Michael Vrbensky 1 6 2
Patrik Niklas-Salminen retragere 0 2 0
16.01.20
a 2-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 4 7 7
Billy Harris 1 6 63 62
16.01.20
a 2-a rundă
Abedallah Shelbayh 2 6 7
Pablo Llamas Ruiz 0 2 5
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Antoine Escoffier 2 7 6
Wojciech Marek 0 5 3
16.01.20
a 2-a rundă
Skander Mansouri 2 6 6
Maxim Ratniuk 0 3 3
16.01.20
a 2-a rundă
Majed Kilani 2 6 7
Ivan Gakhov 0 2 63
16.01.20
a 2-a rundă
Jules Okala 1 7 5 2
Jaimee Floyd Angele retragere 0 6 0
16.01.20
a 2-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Luke Johnson 0 0 2
16.01.20
a 2-a rundă
Clement Tabur 2 4 6 6
Aidan Mchugh 1 6 1 0
16.01.20
a 2-a rundă
Jesper De Jong 2 7 6
Nicolas Tepmahc 0 5 4
16.01.20
a 2-a rundă
Matteo Arnaldi 2 6 6
Lucas Catarina 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura France M15+H Bagnoles de seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Markus Eriksson 2 4 6 6
Titouan Droguet 1 6 4 4
16.01.20
a 2-a rundă
Gleb Sakharov 2 3 7 7
Jonathan Eysseric 1 6 5 5
16.01.20
a 2-a rundă
Jules Marie 2 6 6
Samuel Brosset 0 4 2
16.01.20
a 2-a rundă
Matteo Martineau 2 6 4 6
Louis Dussin 1 1 6 3
16.01.20
a 2-a rundă
Hugo Pierre 2 6 6
Ivan Davydov 0 4 3
16.01.20
a 2-a rundă
Quentin Folliot 2 7 6
Alessandro Ceppellini 0 64 2
16.01.20
a 2-a rundă
Jurgen Briand 2 6 6
Miljan Zekic 0 3 4
bărbaţi simplu Hard USA M25 Rancho Santa seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Sandro Ehrat 2 7 6
Alexey Zakharov 0 60 1
16.01.20
1-a rundă
Alexander Ritschard 2 7 6
Evan Zhu 0 61 1
16.01.20
a 2-a rundă
Michael Redlicki 2 7 6
Riley Smith 0 65 4
16.01.20
1-a rundă
Collin Altamirano 2 6 2 6
Lucas Gomez 1 0 6 2
16.01.20
a 2-a rundă
Collin Altamirano 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 1 1
16.01.20
1-a rundă
Ulises Blanch 2 6 4 6
Martin Redlicki 1 3 6 3
16.01.20
a 2-a rundă
Ulises Blanch 2 6 6
Alen Avidzba 0 3 0
16.01.20
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 7 7
Facundo Diaz Acosta 0 67 5
16.01.20
1-a rundă
Emilio Nava 2 7 6
Alex Rybakov 0 64 3
16.01.20
a 2-a rundă
Brandon Nakashima 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo 0 3 0
femei simplu Hard Australia Adelaide seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Danielle Rose Collins 2 6 6
Belinda Bencic 0 3 1
16.01.20
Sfert de finală
Ashleigh Barty 2 6 6
Marketa Vondrousova 0 3 3
16.01.20
Sfert de finală
Aryna Sabalenka 2 6 6
Simona Halep 0 4 2
16.01.20
Sfert de finală
Dayana Yastremska 2 6 6
Donna Vekic 0 4 3
femei simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă de calif.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Basak Eraydin 0 1 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Mandy Minella 2 6 7
Jessika Ponchet 0 2 5
16.01.20
1-a rundă de calif.
Johanna Larsson 2 6 6
Urszula Radwanska 0 3 1
16.01.20
2-a rundă de calif.
Monica Niculescu 2 1 6 6
Viktoriya Tomova 1 6 1 4
16.01.20
2-a rundă de calif.
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 3 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Stefanie Voegele 2 3 6 6
Denisa Satralova 1 6 1 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Laura-Ioana Paar 2 7 6
Irina Maria Bara 0 66 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Olivia Rogowska 0 4 2
16.01.20
2-a rundă de calif.
Ana Bogdan 2 6 6
Belinda Woolcock 0 2 3
16.01.20
1-a rundă de calif.
Lara Arruabarrena 2 6 6
Indy De Vroome 0 3 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Martina Trevisan 2 6 6
Ysaline Bonaventure 0 0 2
16.01.20
2-a rundă de calif.
Eugenie Bouchard 2 6 6
Maddison Inglis 0 3 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Isabella Shinikova 2 6 7
Maja Chwalinska 0 0 5
16.01.20
1-a rundă de calif.
Sachia Vickery 2 6 6
Gabriela Ce 0 0 1
16.01.20
2-a rundă de calif.
Shelby Rogers 2 6 6
Aliona Bolsova 0 4 3
16.01.20
1-a rundă de calif.
Storm Sanders 2 6 6
Robin Anderson 0 2 0
16.01.20
2-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 6 5 6
Valeria Savinykh 1 1 7 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Barbora Krejcikova 2 6 6
Anna Bondar 0 4 0
16.01.20
2-a rundă de calif.
Antonia Lottner 2 6 5 6
Chihiro Muramatsu 1 3 7 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Nao Hibino 2 6 4 6
En Shuo Liang 1 1 6 3
16.01.20
1-a rundă de calif.
Mayo Hibi 2 6 4 6
Magdalena Frech 1 2 6 4
16.01.20
2-a rundă de calif.
Harriet Dart 2 6 6
Nicole Gibbs 0 2 3
16.01.20
1-a rundă de calif.
Fang Ying Xun 2 6 6 6
Jaimee Fourlis 1 75 3 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Elena Gabriela Ruse 2 6 7 6
Usue Maitane Arconada 1 75 5 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Natalia Vikhlyantseva 2 7 6
Marta Kostyuk 0 5 2
16.01.20
2-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 1 6 6
Hailey Baptiste 1 6 2 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Greetje Minnen 2 6 2 6
Kaylah Mcphee 1 3 6 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Caroline Dolehide 2 6 6
Olga Govortsova 0 3 4
16.01.20
2-a rundă de calif.
Destanee Aiava 2 6 6 6
Varvara Flink 1 1 73 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Anna Kalinskaya 2 6 1 6
Sara Errani 1 2 6 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Yue Yuan 2 2 6 6
Samantha Murray 1 6 4 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Katarina Zavatska 2 6 0 6
Shuyue Ma 1 3 6 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Kaja Juvan 2 6 6
Ekaterine Gorgodze 0 1 0
16.01.20
1-a rundă de calif.
Olga Danilovic 2 3 6 7
Jovana Jovic 1 6 3 68
16.01.20
1-a rundă de calif.
Caty McNally 2 6 0 6
Asia Muhammad 1 4 6 2
16.01.20
2-a rundă de calif.
Xiyu Wang 2 6 6
Maria Camila Osorio Serrano 0 1 4
16.01.20
1-a rundă de calif.
Varvara Gracheva 2 6 6
Chloe Paquet 0 2 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Yuki Naito 2 6 7
Anna-Lena Friedsam 0 3 5
16.01.20
2-a rundă de calif.
Ann Li 2 6 6
Yanina Wickmayer 0 3 2
16.01.20
1-a rundă de calif.
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Patricia Maria Tig 0 2 3
16.01.20
2-a rundă de calif.
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Francesca Di Lorenzo 0 3 1
16.01.20
1-a rundă de calif.
Daria Lopatetskaya 2 6 6
Conny Perrin 0 2 2
femei simplu Hard Australia Hobart seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Shuai Zhang 2 6 6
Lauren Davis 0 1 4
16.01.20
Sfert de finală
Heather Watson 2 6 6 7
Elise Mertens 1 75 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Veronika Kudermetova 1 w/o
Garbine Muguruza 0
16.01.20
Sfert de finală
Elena Rybakina 2 6 7 7
Lizette Cabrera 1 74 62 5
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Silvia Njiric 2 6 6
Laure Line Glaude 0 1 2
16.01.20
a 2-a rundă
Chiara Scholl 2 6 6
Emily Welker 0 1 3
16.01.20
a 2-a rundă
Nicole Fossa Huergo 2 7 6
Zhibek Kulambayeva 0 5 1
16.01.20
a 2-a rundă
Nina Potocnik 2 3 6 6
Ayla Aksu 1 6 3 2
16.01.20
a 2-a rundă
Ksenia Laskutova 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Diana Demidova 2 6 6
Oleksandra Oliynykova 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Taisya Pachkaleva 2 1 7 6
Anastasia Nefedova 1 6 5 2
16.01.20
a 2-a rundă
Jiangxue Han 2 6 6
Lucia Cortez Llorca 0 3 3
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Anna Morgina 2 4 6 6
Vitalia Stamat 1 6 3 4
16.01.20
a 2-a rundă
Chantal Skamlova 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 2 1
16.01.20
a 2-a rundă
Cindy Burger 2 6 6
Kamila Kerimbayeva 0 2 1
16.01.20
a 2-a rundă
Julia Stamatova 2 6 6
Angelika Shapovalova 0 0 2
16.01.20
a 2-a rundă
Eva Martinez Regalado 2 6 6
Nastja Kolar 0 4 4
16.01.20
a 2-a rundă
Lucie Wargnier 2 6 6
Daria Solovyeva 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Anna Siskova 2 6 6
Helene Scholsen 0 2 2
16.01.20
a 2-a rundă
Anastasia Zolotareva 2 7 3 6
Gloria Ceschi 1 5 6 1
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Joelle Kissell 2 7 4 7
Sylvie Zund 1 5 6 5
16.01.20
a 2-a rundă
Amy Zhu 2 6 6
Zoe Hitt 0 1 0
16.01.20
a 2-a rundă
Sofia Sewing 2 6 5 6
Madison Appel 1 1 7 0
16.01.20
a 2-a rundă
Justina Mikulskyte 2 4 6 6
Madison Harrison 1 6 4 2
16.01.20
1-a rundă
Sabina Dadaciu 2 6 7
Andrea Gamiz 0 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Sabina Dadaciu 2 6 5 6
Sara Lanca 1 3 7 1
16.01.20
a 2-a rundă
Anastasia Sysoeva 2 6 6
Anastasia Kuprina 0 3 1
16.01.20
a 2-a rundă
Emma Davis 2 6 7
Taylor Ng 0 2 5
16.01.20
a 2-a rundă
Malaika Rapolu 2 6 6
Victoria Rodriguez 0 2 2
femei simplu Hard France W15 Fort de seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Julie Gervais 2 6 6
Epiphany Turner 0 1 0
16.01.20
a 2-a rundă
Audrey Albie 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 0 3
16.01.20
a 2-a rundă
Marine Partaud 2 6 6
Emerald Able 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Magali Kempen 2 6 6
Mylene Halemai 0 3 3
16.01.20
a 2-a rundă
Loudmilla Bencheikh 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 1 0
16.01.20
1-a rundă
Loudmilla Bencheikh 2 6 6
Rachel Leighton 0 1 1
16.01.20
a 2-a rundă
Manon Leonard 2 6 1 7
Clothilde De Bernardi 1 4 6 5
16.01.20
a 2-a rundă
Salma Djoubri 2 6 6
Jamilah Snells 0 1 4
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Sabina Sharipova 2 6 6
Qinwen Zheng 0 1 4
16.01.20
a 2-a rundă
Manon Arcangioli 2 6 5 6
Gabriella Taylor 1 3 7 2
16.01.20
a 2-a rundă
Victoria Muntean 2 7 6
Tereza Mihalikova 0 5 0
16.01.20
a 2-a rundă
Gozal Ainitdinova 2 6 3 6
Anastasia Tikhonova 1 2 6 1
16.01.20
a 2-a rundă
Mallaurie Noel 2 6 4 6
Elisa Andrea Camerano 1 2 6 2
16.01.20
a 2-a rundă
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Nika Shytkouskaya 0 0 1
16.01.20
a 2-a rundă
Zeel Desai 2 6 6
Alice Tubello 0 2 0
16.01.20
a 2-a rundă
Oona Orpana 2 6 6
Diana Chehoudi 0 4 4
femei simplu Zgura USA W25 Daytona Beach seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
a 2-a rundă
Amanda Carreras 2 3 6 6
Jamie Loeb 1 6 3 2
16.01.20
a 2-a rundă
Daniela Seguel 2 6 6
Dasha Ivanova 0 2 0
16.01.20
a 2-a rundă
Andrea Lazaro Garcia 2 6 7
Renata Zarazua 0 3 5
16.01.20
a 2-a rundă
Marie Benoit 2 3 6 6
Tereza Mrdeza 1 6 4 1
16.01.20
a 2-a rundă
Gabriela Talaba 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 2 3
16.01.20
a 2-a rundă
Dalma Galfi 2 6 6
Mari Osaka 0 2 0
16.01.20
a 2-a rundă
Ylena In-Albon 2 6 6
Shilin Xu 0 4 4
16.01.20
1-a rundă
Ylena In-Albon 2 6 6
Rachel Gailis 0 4 1
16.01.20
a 2-a rundă
Guiomar Zuleta De Reales 2 2 6 6
Lea Boskovic 1 6 4 3
femei simplu Hard USA W25 Malibu seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă
Tori Kinard 2 7 7
Ellie Douglas 0 5 5
16.01.20
1-a rundă
Tara Moore 2 7 6
Lou Brouleau 0 5 2
16.01.20
a 2-a rundă
Ana Sofia Sanchez 2 6 7
Adrijana Lekaj 0 2 61
16.01.20
1-a rundă
Anna Danilina 2 6 6
Naomi Cheong 0 2 3
16.01.20
1-a rundă
Adrijana Lekaj 2 4 7 7
Emina Bektas 1 6 65 64
16.01.20
1-a rundă
Jessica Pieri 2 6 3 7
Kayla Day 1 1 6 63
16.01.20
a 2-a rundă
Jessica Pieri 2 6 2 6
Katie Volynets 1 3 6 4
16.01.20
a 2-a rundă
Hanna Chang 2 6 6
Maya Pitts 0 2 1
16.01.20
1-a rundă
Maya Pitts 2 6 7
Solymar Colling 0 3 63
bărbaţi dublu Hard Australia Adelaide seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 4 3
16.01.20
Sfert de finală
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 1 13
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 1 3 6 11
bărbaţi dublu Hard New Zeland Auckland seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Sander Gille/Joran Vliegen 2 5 7 11
Divij Sharan/Artem Sitak 1 7 63 9
16.01.20
Sfert de finală
Luke Bambridge/Ben Mclachlan 2 6 6
Rohan Bopanna/Henri Kontinen 0 3 4
16.01.20
Sfert de finală
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 4 6 10
Frederik Nielsen/Tim Puetz 1 6 1 7
16.01.20
Sfert de finală
Austin Krajicek/Franko Skugor 2 6 6
Dominic Inglot/Aisam Qureshi 0 2 2
bărbaţi dublu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan 2 7 6
JC Aragone/Luis David Martinez 0 63 1
16.01.20
Sfert de finală
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 7 6
Evan King/Hunter Reese 0 5 1
16.01.20
Sfert de finală
Sanchai Ratiwatana/Christopher Rungkat 2 6 6 10
Romain Arneodo/Andre Begemann 1 4 78 8
16.01.20
Sfert de finală
Gonzalo Escobar/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Australia Bendigo Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 2 6 6 11
Maverick Banes/Blake Ellis 1 74 4 9
16.01.20
Sfert de finală
Sander Arends/Cheng-Peng Hsieh 1 w/o
Sasi Kumar Mukund/Fajing Sun 0
16.01.20
Sfert de finală
Nikola Cacic/Denys Molchanov 2 6 7
Sho Shimabukuro/Min-Kyu Song 0 4 63
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Alessandro Petrone/Luca Prevosto 2 6 6
Vladislav Ivanov/Timofey Skatov 0 2 2
16.01.20
Sfert de finală
Umut Akkoyun/Julien Cagnina 2 6 3 10
Esteban Bruna/Nicolas Bruna 1 4 6 2
16.01.20
Sfert de finală
Tuna Altuna/Yanki Erel 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras/Calin Manda 0 4 2
16.01.20
Sfert de finală
Osmancan Soyler/Mert Naci Turker 2 3 6 10
Luigi Sorrentino/Lorenzo Vatteroni 1 6 3 5
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Mohamed Aboulkassem/Sherif Makhlouf 2 2 6 10
Daniele Capecchi/Fabrizio Ornago 1 6 4 7
16.01.20
Sfert de finală
Luca Gelhardt/Petr Hajek 2 6 3 10
Daniel Litvinov/Viacheslav Yulik 1 2 6 5
16.01.20
Sfert de finală
Duje Kekez/Gergely Madarasz 2 7 6
Juan Pablo Paz/Fermin Tenti 0 5 2
16.01.20
Semifinală
Duje Kekez/Gergely Madarasz 1 w/o
Gianmarco Ferrari/Gian Marco Ortenzi 0
bărbaţi dublu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă
Ignacio Carou/Maximiliano Estevez 2 7 4 10
Samuel Beren/Matt Kuhar 1 65 6 4
16.01.20
1-a rundă
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 6 6
Jack Vance/Chris Wettengel 0 2 2
16.01.20
1-a rundă
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 7 6
Mateus Alves (2001)/Genaro Alberto Olivieri 0 5 4
16.01.20
1-a rundă
Nicolas Alberto Arreche/David Perez Sanz 2 6 6
Sagadat Ayap/Aron Pierce 0 2 2
bărbaţi dublu Hard Spain M15 Manacor seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Alvaro Lopez San Martin/Jaume Pla Malfeito 2 6 6
Joan B Borras Isern/Oscar Mesquida Berg 0 2 4
16.01.20
Sfert de finală
Carlos Sanchez Jover/Pedro Vives Marcos 2 6 6
Pol Amoros Ramos/Pol Sanchez Vinas 0 2 1
16.01.20
Sfert de finală
Johannes Haerteis/Peter Heller 2 6 6
Billy Harris/Imanol Lopez Morillo 0 3 1
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Timur Kiuamov/Maxim Ratniuk 2 6 4 10
Petros Chrysochos/Moez Echargui 1 4 6 3
16.01.20
Sfert de finală
Luke Johnson/Hugo Voljacques 2 6 6
Marek Gengel/Dominik Langmajer 0 4 4
16.01.20
Sfert de finală
Tony Bourcet/Antoine Escoffier 2 5 6 11
Adrian Barbu/Aidan Mchugh 1 7 4 9
16.01.20
Sfert de finală
Jesper De Jong/Bart Stevens 2 6 6
Sebastian Baez/Gregorio Cordonnier 0 2 0
bărbaţi dublu Zgura France M15+H Bagnoles de seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Ivan Davydov/Denys Klok 1 w/o
Jonathan Eysseric/Gleb Sakharov 0
16.01.20
Sfert de finală
Titouan Droguet/Hugo Pierre 2 6 6
Markus Eriksson/Christian Samuelsson 0 4 4
16.01.20
Sfert de finală
Benjamin Dhoe/Arthur Reymond 2 6 6
Liova Ajavon/Thomas Deschamps (FRA) 0 4 2
16.01.20
Sfert de finală
Alessandro Dragoni/Pietro Schiavetti 2 7 6
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau 0 65 3
bărbaţi dublu Hard USA M25 Rancho Santa seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6
Martin Redlicki/Michael Redlicki 0 3 4
16.01.20
1-a rundă
Dennis Novikov/Roy Smith 2 6 7
Courtney John Lock/Grigoriy Lomakin 0 1 65
16.01.20
1-a rundă
Christian Lindell/Agustin Velotti 2 6 6
Diego Hidalgo/Pedro Sakamoto 0 4 3
16.01.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo/Wilson Leite 2 6 1 10
Alex Rybakov/Zachary Svajda 1 3 6 6
femei dublu Hard Australia Adelaide seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Semifinală
Gabriela Dabrowski/Darija Jurak 2 6 7 10
Lucie Hradecka/Andreja Klepac 1 76 63 5
16.01.20
Semifinală
Nicole Melichar/Yifan Xu 2 6 6
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 0 4 3
femei dublu Hard Australia Hobart seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Shuai Peng/Shuai Zhang 1 w/o
Arantxa Rus/Heather Watson 0
16.01.20
Sfert de finală
Marie Bouzkova/Tamara Zidansek 2 6 3 10
Kateryna Bondarenko/Sharon Fichman 1 3 6 4
16.01.20
Sfert de finală
Nadiya Kichenok/Sania Mirza 2 6 4 10
Vania King/Christina Mchale 1 2 6 4
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma 2 7 6
Jiangxue Han/Yixuan Li 0 5 3
16.01.20
Sfert de finală
Ksenia Laskutova/Anna Ureke 2 6 7 10
Taisya Pachkaleva/Costanza Traversi 1 713 66 5
16.01.20
Sfert de finală
Silvia Njiric/Nina Potocnik 2 6 6
Anna Davydova/Ayano Sonoda 0 0 1
16.01.20
Sfert de finală
Oleksandra Oliynykova/Chiara Scholl 2 6 6
Anastasia Nefedova/Nina Rudiukova 0 2 3
femei dublu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Sofia Dmitrieva/Viktoriia Kalinina 2 2 6 10
Tamara Curovic/Lucie Wargnier 1 6 4 8
16.01.20
Sfert de finală
Helene Scholsen/Chantal Skamlova 2 6 6
Eva Martinez Regalado/Yvette Schmucker 0 3 0
16.01.20
Sfert de finală
Kamila Kerimbayeva/Vitalia Stamat 1 w/o
Nastja Kolar/Anna Siskova 0
16.01.20
Sfert de finală
Anna Morgina/Irina Shchetinina 2 6 2 10
Gloria Ceschi/Ani Vangelova 1 4 6 5
femei dublu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă
Anna Borovinskaya/Madison Harrison 2 6 6
Angie Carolina Yepes Medina/Sylvie Zund 0 3 3
16.01.20
1-a rundă
Mary Closs/Amy Zhu 2 6 2 10
Martyna Ostrzygalo/Malaika Rapolu 1 2 6 6
femei dublu Hard France W15 Fort de seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Audrey Albie/Marine Partaud 2 6 6
Koralie Etienne/Epiphany Turner 0 1 3
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
Sfert de finală
Jodie Anna Burrage/Tereza Mihalikova 2 6 6
Darja Suvirdjonkova/Alisa Yakimakho 0 1 0
16.01.20
Sfert de finală
Bojana Marinkovic/Victoria Muntean 2 6 6
Diana Chehoudi/Perla Nieuwboer 0 1 3
16.01.20
Sfert de finală
Manon Arcangioli/Nika Shytkouskaya 2 6 6
Emily Morton/Katie Morton 0 3 4
femei dublu Zgura USA W25 Daytona Beach seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă
Elizabeth Halbauer/Ingrid Neel 2 6 6
Charlotte Chavatipon/Victoria Hu 0 3 2
16.01.20
1-a rundă
Marie Benoit/Shilin Xu 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 0 1 4
16.01.20
1-a rundă
Guiomar Zuleta De Reales/Daniela Seguel 2 6 6
Eleonore Tchakarova/Verginie Tchakarova 0 1 2
16.01.20
1-a rundă
Lea Boskovic/Gabriela Talaba 2 6 6
Danel Ashirova/Laia Pasini 0 1 0
femei dublu Hard USA W25 Malibu seturi 1 2 3 4 5
16.01.20
1-a rundă
Nadia Podoroska/Ana Sofia Sanchez 2 7 3 10
Brynn Boren/Sarah Lee 1 60 6 6
16.01.20
1-a rundă
Pamela Montez/Alycia Parks 2 3 6 10
Jessica Pieri/Tatiana Pieri 1 6 4 7
16.01.20
1-a rundă
Anna Danilina/Lidziya Marozava 2 6 4 10
Jessica Failla/Holly Verner 1 0 6 4
16.01.20
1-a rundă
Lou Brouleau/Amandine Hesse 2 6 6
Hanna Chang/Claire Liu 0 3 2
<