Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă
Roger Federer 3 6 6 6
Steve Johnson 0 3 2 2
20.01.20
1-a rundă
Philipp Kohlschreiber 3 7 6 6
Marcos Giron 0 5 1 2
20.01.20
1-a rundă
Sam Querrey 3 6 6 6
Borna Coric 0 3 4 4
20.01.20
1-a rundă
Novak Djokovic 3 7 6 2 6
Jan-Lennard Struff 1 65 2 6 1
20.01.20
1-a rundă
Daniel Evans 3 3 4 6 6 6
Mackenzie Mcdonald 2 6 6 1 2 3
20.01.20
1-a rundă
Guido Pella 3 6 7 6
John-Patrick Smith 0 3 5 4
20.01.20
1-a rundă
Richard Berankis 3 6 6 6
Roberto Carballes Baena 0 4 2 2
20.01.20
1-a rundă
Grigor Dimitrov 3 4 6 6 6
Juan Ignacio Londero 1 6 2 0 4
20.01.20
1-a rundă
Marton Fucsovics 3 6 6 6 7
Denis Shapovalov 1 3 77 1 63
20.01.20
1-a rundă
Gregoire Barrere 3 6 7 6 7
Mohamed Safwat 1 78 61 4 65
20.01.20
1-a rundă
Yoshihito Nishioka 3 6 3 6 7
Laslo Djere 1 4 6 2 61
20.01.20
1-a rundă
Matteo Berrettini 3 6 6 6
Andrew Harris 0 3 1 3
20.01.20
1-a rundă
Stefanos Tsitsipas 3 6 6 6
Salvatore Caruso 0 0 2 3
bărbaţi simplu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă
Santiago Giraldo 1 6 4
Goncalo Oliveira retragere 0 0 1
20.01.20
Calificare
Mirza Basic 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 4 4
20.01.20
1-a rundă
Denis Yevseyev 2 6 6
Palaphoom Kovapitukted 0 3 1
20.01.20
Calificare
Aslan Karatsev 2 6 6
Natthasith Kunsuwan 0 4 3
20.01.20
1-a rundă
Kaichi Uchida 2 6 6
Kasidit Samrej 0 4 3
20.01.20
1-a rundă
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Michael Mathayomchand 0 3 2
20.01.20
1-a rundă
Jc Aragone 2 7 6
Borna Gojo 0 64 2
20.01.20
1-a rundă
Filippo Baldi 2 7 6
Filip Peliwo 0 5 4
20.01.20
1-a rundă
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Duckhee Lee 0 1 3
20.01.20
1-a rundă
Roman Safiullin 1 6 0
Yan Bai retragere 0 1 1
20.01.20
1-a rundă
Hugo Grenier 2 6 6
Arthur De Greef 0 1 4
20.01.20
1-a rundă
Daniel Altmaier 2 6 6
Malek Jaziri 0 2 1
20.01.20
1-a rundă
Zdenek Kolar 2 7 6
Thanapet Chanta 0 63 0
20.01.20
1-a rundă
Alex Molcan 2 2 7 6
Illya Marchenko 1 6 5 4
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Esteban Bruna 2 6 6
Daniel Merida Aguilar 0 3 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Tristan Meraut 2 6 6
Guney Ege Cetin 0 2 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Oscar Mancineiras Cornella 2 3 6 10
Umut Kaan Yenilmez 1 6 0 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Bogdan Borza 2 6 6
Efe Comu 0 0 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Furkan Karabulut 0 2 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Michalis Sakellaridis 2 6 6
Szabolcs Varadi 0 2 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Maurizio Speziali 2 6 6
Kaan Cepel 0 3 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Anze Arh 2 7 6
Halil Aydogdu 0 5 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Osman Torski 2 6 6
Moritz Stoeger 0 2 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Elijah Poritzky 2 6 6
Umit Ege Cankus 0 0 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 4 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Valentin Lapalu 2 6 6
Gokalp Ayar 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Stefano Baldoni 2 6 7
Viacheslav Yulik 0 2 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Ansu Bhuyan 2 6 6
Ren Nakamura 0 4 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Ahmed Mounir 2 6 6
Muhammad Ragy 0 1 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Sherif Makhlouf 2 6 6
Gunjan Jadhav 0 3 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Taha Kapadia 2 6 3 11
Ayato Arakaki 1 3 6 9
20.01.20
2-a rundă de calif.
Dusan Rajic 2 6 6
Ruben Busch 0 0 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Philip Bachmaier 2 6 6
Giovanni Agostinetto 0 3 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Moritz Trocker 1 w/o
Faris Zakaryia 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Marco Furlanetto 2 6 6
Gabriele Felline 0 0 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Muthu Aadhitiya Senthilkumar 2 7 6
Tobias Kirchlechner 0 5 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Eric Vanshelboim 2 4 6 10
Henrik Traskin 1 6 4 7
20.01.20
2-a rundă de calif.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
Makary Adamek 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Jose Pereira 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 0 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Aron Pierce 2 6 6
Adrian Chamdani 0 4 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Jesse Flores 2 6 6 10
Osgar O'Hoisin 1 75 0 6
20.01.20
1-a rundă de calif.
Alejandro Hoyos Franco 2 6 3 10
Luis-Manuel Flores 1 3 6 8
20.01.20
1-a rundă de calif.
Lazar Markovic 2 6 6
Tarik Sehovic 0 2 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Tommaso Carnevale-Miino 2 6 6
Joao Victor Ortega 0 0 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Juan Alejandro Hernandez 2 3 6 12
Matt Kuhar 1 6 4 10
20.01.20
1-a rundă de calif.
Martin Maldonado 2 6 1 10
Tom Dynka 1 4 6 4
20.01.20
1-a rundă de calif.
Murphy Cassone 2 6 6
Nathan Han 0 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Richard Muzaev 2 6 6
Artem Dacenko 0 3 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Pavel Shchaya-Zubrov 2 6 6
Stepan Beresnev 0 3 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Ivan Mikhaylyuk 2 6 6
Sviatoslav Lutkovskii 0 1 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Mikalai Haliak 2 6 6 10
Roman Nashatyrkin 1 74 3 8
20.01.20
1-a rundă de calif.
Martin Borisiouk 2 6 6
Grigory Kuklin 0 0 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Gleb Blekher 2 6 6
Alexander Vikhlyantsev 0 2 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Artem Zharkov 0 1 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Alexandr Semenov 2 5 7 10
Aliaksandr Liaonenka 1 7 62 8
20.01.20
1-a rundă de calif.
Sergei Pogosian 2 6 6
Petr Kapuskin 0 3 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 6 3 11
Alexander Chepik 1 4 6 9
20.01.20
1-a rundă de calif.
Igor Shrolik 2 6 6
Radimir Lutkovskii 0 4 4
20.01.20
1-a rundă de calif.
Viktor Nikitin 2 7 6
Nikita Chuev 0 5 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Andrey Budanov 2 6 6
Bulat Galiev 0 3 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Andrey Uvarov 2 6 6
Ruzel Fathullin 0 3 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Alexandr Binda 2 6 6
Aliaksandr Sasnouski 0 3 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Vladimir Osminkin 2 2 6 10
Alexander Ovcharov 1 6 3 8
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
Calificare
Timur Khabibulin 2 6 6 10
Michal Mikula 1 76 4 5
20.01.20
Calificare
Louis Tessa 2 6 6
Gregorio Cordonnier 0 2 3
20.01.20
Calificare
Hugo Voljacques 2 6 6
Niki Kaliyanda Poonacha 0 0 1
20.01.20
Calificare
Herman Hoeyeraal 2 6 6
Francisco Cabral 0 1 1
20.01.20
Calificare
Nikolay Vylegzhanin 2 6 6
Damien Bayard 0 3 4
20.01.20
Calificare
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 4 10
Timo Stodder 1 1 6 1
bărbaţi simplu Indoor Hard France M15+H Bressuire seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
Calificare
Joffrey De Schepper 2 7 6 11
Christian Samuelsson 1 67 75 9
20.01.20
2-a rundă de calif.
Joffrey De Schepper 2 6 4 10
Paul Theate 1 4 6 6
20.01.20
2-a rundă de calif.
Christian Samuelsson 2 7 6
Cesar Bouchelaghem 0 5 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Alexandre Peyrot 2 7 6
Simon Reveniau 0 64 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Pierre Faivre 2 6 6
Alexis Boureau 0 3 4
20.01.20
Calificare
Hugo Pierre 2 7 6
Pierre Faivre 0 5 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Hugo Pierre 2 6 6
Arthur Hugounenq 0 2 2
20.01.20
Calificare
Louis Dussin 2 6 6
Alexandre Peyrot 0 3 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 6 6
Benjamin Paranque 0 3 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Ugo Blanchet 2 6 6
Alessandro Dragoni 0 3 3
20.01.20
Calificare
Ugo Blanchet 2 6 6
Bradley Paliska 0 3 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Thomas Deschamps (FRA) 2 6 6
Nicolas Tepmahc 0 1 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Titouan Droguet 2 2 6 10
Mesa Mei 1 6 1 8
20.01.20
Calificare
Titouan Droguet 2 6 6
Samuel Brosset 0 3 2
20.01.20
Calificare
Emilien Voisin 2 7 6
Thomas Deschamps (FRA) 0 63 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Emilien Voisin 2 7 6
Alexis Canter 0 5 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Samuel Brosset 2 6 6
Davide Pozzi 0 3 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Bradley Paliska 2 6 6
Paul Valsecchi 0 4 4
bărbaţi simplu Carpet Germany M25 Nussloch seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Stefan Seifert 2 6 6
Niklas Albuszies 0 0 2
20.01.20
Calificare
Robin Stanek 2 1 7 10
Marvin Moeller 1 6 68 6
20.01.20
2-a rundă de calif.
Robin Stanek 2 7 6
Johann Willems 0 5 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Adrian Bodmer 2 6 3 10
Scott Duncan 1 4 6 7
20.01.20
Calificare
Adrian Bodmer 2 6 6
Kai Wehnelt 0 1 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Adrian Bodmer 2 7 6
Glenn Smits 0 62 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Scott Duncan 2 6 6
Lodewijk Weststrate 0 4 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Jan Zielinski 2 6 6 10
Marcus Mansson 1 73 4 8
20.01.20
1-a rundă de calif.
Kai Wehnelt 2 6 6
Laurin Aerne 0 2 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Kai Wehnelt 2 6 6
Christopher Patzanovsky 0 3 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Robin Lang 2 6 6
Lars Johann 0 0 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Lasse Muscheites 2 6 7
Jonas Trinker 0 3 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Christopher Patzanovsky 2 4 6 10
Dominique Graf 1 6 2 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Jakob Aichhorn 2 6 7
Torben Steinorth 0 2 5
20.01.20
Calificare
Jakob Aichhorn 2 6 6
Mattia Bellucci 0 3 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Leopold Zima 2 6 6
Kirill Anton 0 4 3
20.01.20
Calificare
Leopold Zima 2 6 7
Jan Zielinski 0 4 66
20.01.20
2-a rundă de calif.
Marvin Moeller 2 6 6
Noah Thurner 0 0 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 6 6
Rudolf Niklas Christiansen 0 0 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Ryan Nijboer 2 6 6 10
Robin Lang 1 75 0 6
20.01.20
Calificare
Ryan Nijboer 2 6 6
Jim Walder 0 4 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Jim Walder 2 6 2 10
Karlo Cubelic 1 3 6 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Jim Walder 2 6 6
Gasper Bezjak 0 4 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Mattia Bellucci 2 4 6 10
Deney Wassermann 1 6 3 8
bărbaţi simplu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă
Mischa Zverev 2 6 6
Baptiste Crepatte 0 0 1
20.01.20
Calificare
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Jules Okala 0 2 3
20.01.20
1-a rundă
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Markus Eriksson 0 1 3
20.01.20
1-a rundă
James Ward 2 3 7 7
Benjamin Bonzi 1 6 66 5
20.01.20
1-a rundă
Jerzy Janowicz 2 7 6 6
Tomas Machac 1 63 74 4
20.01.20
1-a rundă
Karim-Mohamed Maamoun 2 7 6
Jurij Rodionov 0 65 3
20.01.20
1-a rundă
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Luca Vanni 0 3 4
20.01.20
1-a rundă
Arthur Rinderknech 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 4 3
20.01.20
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 7 7
Maxime Hamou 0 5 63
20.01.20
Calificare
Corentin Denolly 2 6 6
Quentin Gueydan 0 3 0
20.01.20
1-a rundă
Dan Added 2 6 6
Vaclav Safranek 0 4 2
20.01.20
1-a rundă
Vit Kopriva 2 3 6 6
Viktor Durasovic 1 6 3 4
20.01.20
1-a rundă
Kyrian Jacquet 2 3 7 6
Altug Celikbilek 1 6 5 0
femei simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă
Serena Williams 2 6 6
Anastasia Potapova 0 0 3
20.01.20
1-a rundă
Shuai Zhang 2 2 7 6
Sloane Stephens 1 6 5 2
20.01.20
1-a rundă
Caroline Wozniacki 2 6 6
Kristie Ahn 0 1 3
20.01.20
1-a rundă
Sorana Cirstea 2 6 7
Barbora Strycova 0 2 65
20.01.20
1-a rundă
Julia Goerges 2 6 6
Viktoria Kuzmova 0 1 2
20.01.20
1-a rundă
Petra Martic 2 6 6
Christina Mchale 0 3 0
20.01.20
1-a rundă
Petra Kvitova 2 6 6
Katerina Siniakova 0 1 0
20.01.20
1-a rundă
Lin Zhu 2 4 6 7
Viktorija Golubic 1 6 1 65
20.01.20
1-a rundă
Saisai Zheng 2 6 6
Anna Kalinskaya 0 3 2
20.01.20
1-a rundă
Ashleigh Barty 2 5 6 6
Lesya Tsurenko 1 7 1 1
20.01.20
1-a rundă
Barbora Krejcikova 2 7 2 6
Kaia Kanepi 1 63 6 3
20.01.20
1-a rundă
Ekaterina Alexandrova 2 6 4 6
Jil Teichmann 1 4 6 2
20.01.20
1-a rundă
Naomi Osaka 2 6 6
Marie Bouzkova 0 2 4
20.01.20
1-a rundă
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Johanna Larsson 0 1 0
20.01.20
1-a rundă
Sofia Kenin 2 6 6
Martina Trevisan 0 2 4
20.01.20
1-a rundă
Tamara Zidansek 2 6 6
Na-Lae Han 0 3 3
20.01.20
1-a rundă
Caty McNally 2 6 6
Samantha Stosur 0 1 4
20.01.20
1-a rundă
Ann Li 2 7 7
Lizette Cabrera 0 64 610
20.01.20
1-a rundă
Cori Gauff 2 7 6
Venus Williams 0 65 3
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Ayla Aksu 1 6 3
Adelina Baravi retragere 0 0 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Ksenia Laskutova 2 6 6
Yasmeen Ghaoui 0 4 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Valentina Losciale 2 6 4 10
Anna Martemyanova 1 3 6 7
20.01.20
2-a rundă de calif.
Yixuan Li 2 6 6
Anastasia Kovaleva 0 2 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Yixuan Li 2 6 6
Mihaela Tsoneva 0 4 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Julia Keranovic 1 w/o
Diana Demidova 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Barbara Dessolis 2 6 6
Greta Medeghini 0 2 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Laure Line Glaude 2 7 3 12
Nikita Uberoi 1 64 6 10
20.01.20
2-a rundă de calif.
Francesca Rumi 2 5 6 10
Miray Konar 1 7 3 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Simona Ogescu 2 6 4 10
Giuliana Bestetti 1 2 6 6
20.01.20
2-a rundă de calif.
Stefana Lazar 2 6 6
Semra Aksu 0 2 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Alba Rey Garcia 2 6 6
Linda Sevcikova 0 2 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Selin Lidya Sepken 2 6 6
Briana Szabo 0 4 3
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
Calificare
Kamila Kerimbayeva 2 6 6
Kerstin Peckl 0 4 4
20.01.20
Calificare
Lina Qostal 2 7 6
Irina Shchetinina 0 64 3
20.01.20
Calificare
Federica Sacco 2 6 6
Vickie Trocker 0 0 1
20.01.20
Calificare
Jelena Kovac 2 6 6
Milana Zhabrailova 0 1 1
20.01.20
Calificare
Michaela Kadleckova 2 6 6
Engy Abouelseoud 0 0 0
20.01.20
Calificare
Angelika Shapovalova 2 6 6
Ritage Faizy 0 3 4
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Mary Closs 2 6 6
Kimberly Mpukusa 0 1 1
20.01.20
2-a rundă de calif.
Roosh Wijesundera 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 2 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Utaka Kishigami 2 6 6
Viktoria Kurz 0 0 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Zoe Hitt 2 6 6
Mio Kozaki 0 3 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Zoe Hitt 2 6 6
Emma Staker 0 4 4
20.01.20
2-a rundă de calif.
Honoka Uchiyama 2 6 6
Angie Carolina Yepes Medina 0 3 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Madison Appel 2 6 6
Calissa Dellabarca 0 0 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Lian Tran 2 6 6
Valeria Vigil Escobar 0 0 0
20.01.20
2-a rundă de calif.
Emma Davis 1 7
Brittany Collens retragere 0 5
20.01.20
2-a rundă de calif.
Katya Ramirez 2 6 6 13
Brooke Thompson 1 73 4 11
20.01.20
2-a rundă de calif.
Dylan Cline 2 6 6
Kiana Thompson 0 2 2
20.01.20
2-a rundă de calif.
Sylvie Zund 2 6 6
Demi Tran 0 2 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Sylvie Zund 2 6 6
Rachel Leighton 0 2 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Calissa Dellabarca 2 6 6
Sofia Matiushova 0 1 3
20.01.20
2-a rundă de calif.
Malaika Rapolu 2 6 6
Sara Lanca 0 2 1
femei simplu Indoor Hard Latvia W15 Liepaja seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 7
Saara Orav 0 4 65
20.01.20
1-a rundă de calif.
Valeria Gorlats 2 6 3 13
Olga Helmi 1 4 6 11
20.01.20
1-a rundă de calif.
Anna Ozerova 2 7 6
Anna Popescu 0 61 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Olga Terletska 2 6 6
Diana Krasnova 0 3 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Maria Lota Kaul 2 6 6
Nika Novikova 0 4 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Nicole Khirin 2 7 6
Anna Laura Hinka 0 64 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Melis Yasar 2 6 6
Alise Vindiga 0 2 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Katriin Saar 2 6 7
Sofiya Chekhlystova 0 3 64
20.01.20
1-a rundă de calif.
Helena Narmont 2 7 6
Nicole Geller 0 64 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Katarina Kuzmova (2001) 2 6 6
Isabelle Haverlag 0 4 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Kseniya Yersh 2 6 6
Jekaterina Sagejeva 0 0 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Ekaterina Reyngold 2 7 6
Dasha Borodatova 0 5 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Noel Saidenova 2 6 6
Arina Petrova 0 1 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Iuliia Nikitina 2 4 6 10
Adeola Greatorex 1 6 2 8
20.01.20
1-a rundă de calif.
Anna Parkhomenko 2 6 6
Arina Atyushova 0 0 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Mayya Gorbunova 2 3 6 10
Lucie Petruzelova 1 6 4 7
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
Calificare
Perla Nieuwboer 2 7 3 10
Elisabeth Chantraine 1 65 6 5
20.01.20
Calificare
Ferdaous Bahri 2 6 7
Pervinca Curci 0 2 5
20.01.20
Calificare
Lilly Elida Haseth 2 4 6 10
Erika Drozd Pereira 1 6 0 7
20.01.20
Calificare
Sophia Intert 2 6 6
Emily Morton 0 3 1
20.01.20
Calificare
Rania Azziz 2 6 6
Katie Morton 0 0 0
20.01.20
Calificare
Karolina Vlckova 2 6 5 11
Angelina Danukova 1 4 7 9
20.01.20
Calificare
Tea Lukic 2 6 6
Audrey Dabomve 0 2 1
20.01.20
Calificare
Nicole Teodosescu 2 3 7 10
Darya Shauha 1 6 65 5
femei simplu Indoor Hard Germany W15 Stuttgart Stammheim seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
Calificare
Martina Pradova 2 6 3 10
Maja Issler 1 1 6 7
20.01.20
Calificare
Anna Klasen 2 6 6
Enola Chiesa 0 0 2
20.01.20
Calificare
Nora Niedmers 2 6 7
Ivana Sebestova 0 3 67
20.01.20
Calificare
Vivian Wolff 2 6 2 11
Eleni Mtsentlitze 1 4 6 9
20.01.20
Calificare
Denisa Hindova 2 6 6
Fabienne Gettwart 0 0 0
20.01.20
Calificare
Marine Szostak 2 7 5 10
Franziska Sziedat 1 5 7 6
20.01.20
Calificare
Diana Martynov 2 6 6
Pauline Courcoux 0 4 1
20.01.20
Calificare
Yvette Schmucker 2 6 3 10
Marisa Schmidt 1 1 6 3
femei simplu Indoor Hard Russia W25 Kazan seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Sviatlana Pirazhenka 2 6 6
Sofia Vaynberg 0 4 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Yana Sizikova 2 6 6
Maria Mikhaylova 0 1 4
20.01.20
1-a rundă de calif.
Yana Karpovich 2 6 6
Alina Trynkina 0 3 3
20.01.20
1-a rundă de calif.
Ekaterina Kazionova 2 7 6
Natela Dzalamidze 0 5 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Angelina Osminkina 0 0 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Aleksandra Pospelova 2 6 6
Elizaveta Gurianova 0 2 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Anna Ukolova 2 6 6
Polina Altukhova 0 1 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Anastasiya Poplavska 2 6 6
Polina Nazarchuk 0 1 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Maria Manilova 2 6 6
Kristina Voronina 0 2 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Daria Kudashova 2 6 6
Anna Protsenko 0 1 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Dana Shakirova 2 6 0 21
Elena Korokozidi 1 2 6 19
20.01.20
1-a rundă de calif.
Maria Shusharina 2 6 6
Elizaveta Shebekina 0 4 4
20.01.20
1-a rundă de calif.
Dinara Alloyarova 2 6 6
Daria Krasnova 0 3 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Alisa Kummel 1 w/o
Polina Monova 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Anna Chekanskaya 2 6 6
Polina Dolgova 0 0 0
femei simplu Hard France W25 Petit Bourg seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
Calificare
Valeria Koussenkova 2 6 4 10
Kendra Bunch 1 4 6 8
20.01.20
Calificare
Emerald Able 2 6 6
Althea Hudson 0 1 1
20.01.20
Calificare
Loudmilla Bencheikh 2 6 6
Melissa Landres 0 2 0
20.01.20
Calificare
Hurricane Tyra Black 2 6 6
Qavia Lopez 0 2 1
20.01.20
Calificare
Mylene Halemai 2 6 6
Epiphany Turner 0 1 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Qavia Lopez 2 6 6
Heranne Excellent 0 0 0
femei simplu Zgura USA W25 Vero Beach seturi 1 2 3 4 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Yuxuan Zhang 2 6 2 11
Panna Udvardy 1 4 6 9
20.01.20
1-a rundă de calif.
Mari Osaka 2 1 7 10
Charlotte Chavatipon 1 6 69 5
20.01.20
1-a rundă de calif.
Jessica Pieri 2 6 6
Meiling Wang 0 2 0
20.01.20
1-a rundă de calif.
Dasha Ivanova 2 6 6
Haruna Arakawa 0 4 1
20.01.20
1-a rundă de calif.
Elizabeth Halbauer 2 6 6
Chieh-Yu Hsu 0 4 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Sophia Whittle 2 6 6
Eri Hozumi 0 4 2
20.01.20
1-a rundă de calif.
Eleana Yu 2 7 6
Risa Ushijima 0 5 0
<