Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Australian Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
1-a rundă
Lorenzo Rottoli 2 2 6 6
Jeffrey Von Der Schulenburg 1 6 3 4
25.01.20
1-a rundă
Dalibor Svrcina 2 6 6
Tai Sach 0 4 2
25.01.20
1-a rundă
Khololwam Montsi 2 6 6
Cash Hanzlik 0 4 1
25.01.20
1-a rundă
Terence Atmane 2 6 7
Philip Sekulic 0 2 5
25.01.20
1-a rundă
Karlis Ozolins 2 6 6
Max Westphal 0 1 4
25.01.20
1-a rundă
Martin Krumich 2 7 6
Francesco Maestrelli 0 64 2
25.01.20
1-a rundă
Giovanni Mpetshi Perricard 2 7 4 6
Edward Winter 1 5 6 3
25.01.20
1-a rundă
Luca Nardi 2 6 6
Dev Javia 0 3 3
25.01.20
1-a rundă
Shunsuke Mitsui 2 7 6
Xiaofei Wang 0 65 4
25.01.20
1-a rundă
Egor Agafonov 2 6 7
Felix Gill 0 2 62
25.01.20
1-a rundă
Timo Legout 1 6 5
Fausto Tabacco retragere 0 1 2
25.01.20
1-a rundă
Leandro Riedi 2 7 6
Stijn Pel 0 5 3
25.01.20
1-a rundă
Arthur Fery 2 6 6
Biagio Gramaticopolo 0 2 4
25.01.20
1-a rundă
Matteo Gigante 2 6 6
Evgeny Philippov 0 3 4
25.01.20
1-a rundă
Hanwen Li 2 6 5 6
Dali Blanch 1 1 7 4
25.01.20
1-a rundă
Alexander Hoogmartens 2 6 6
Derek Pham 0 3 3
bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
a 3-a rundă
Rafael Nadal 3 6 6 6
Pablo Carreno-Busta 0 1 2 4
25.01.20
a 3-a rundă
Stan Wawrinka 1 6 4
John Isner retragere 0 4 1
25.01.20
a 3-a rundă
Gael Monfils 3 7 6 6
Ernests Gulbis 0 62 4 3
25.01.20
a 3-a rundă
Dominic Thiem 3 6 6 6 6
Taylor Harry Fritz 1 2 4 75 4
25.01.20
a 3-a rundă
Nick Kyrgios 3 6 7 6 6 7
Karen Khachanov 2 2 65 76 77 68
25.01.20
a 3-a rundă
Daniil Medvedev 3 6 6 6
Alexei Popyrin 0 4 3 2
25.01.20
a 3-a rundă
Alexander Zverev 3 6 6 6
Fernando Verdasco 0 2 2 4
25.01.20
a 3-a rundă
Andrey Rublev 3 2 7 6 7
David Goffin 1 6 63 4 64
bărbaţi simplu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Robin Haase 2 7 6
Hugo Grenier 0 65 3
25.01.20
Semifinală
Federico Gaio 2 6 6
Dmitry Popko 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Miljan Zekic 2 7 6
Justin Eleveld 0 66 0
25.01.20
Semifinală
Timofey Skatov 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Mathieu Perchicot 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 4 2
25.01.20
Semifinală
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 7
Juan Pablo Paz 0 2 63
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Manuel Pena Lopez 2 7 6
Jose Pereira 0 5 4
25.01.20
Semifinală
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 1 w/o
Jordi Arconada 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Evgeny Tyurnev 2 7 7
Maxim Ratniuk 0 63 63
25.01.20
Semifinală
Sergey Fomin 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 4 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Nuno Borges 2 2 7 6
Sebastian Baez 1 6 65 2
25.01.20
Semifinală
Zizou Bergs 2 6 6
Petros Chrysochos 0 2 4
bărbaţi simplu Indoor Hard France M15+H Bressuire seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Quentin Robert (1994) 2 6 6
Wojciech Marek 0 3 3
25.01.20
Semifinală
Antoine Bellier 2 7 6 6
Lucas Poullain 1 64 72 2
bărbaţi simplu Carpet Germany M25 Nussloch seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Ruben Bemelmans 2 7 3 7
Julian Ocleppo 1 63 6 63
25.01.20
Semifinală
Jonas Forejtek 2 5 6 7
Elmar Ejupovic 1 7 3 63
bărbaţi simplu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
James Ward 2 7 7
Danilo Petrovic 0 67 64
25.01.20
Semifinală
Arthur Rinderknech 2 6 2 6
Tobias Kamke 1 4 6 3
femei simplu Hard Australia Australian Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
1-a rundă
Alexandra Vecic 2 7 6
Jada Bui 0 64 4
25.01.20
1-a rundă
Saki Imamura 2 7 6
Celia Belle Mohr 0 64 3
25.01.20
1-a rundă
Dayeon Back 1 6 5 6 4
Ziva Falkner retragere 0 7 2 1
25.01.20
1-a rundă
Melodie Collard 2 6 6
Annerly Poulos 0 4 0
25.01.20
1-a rundă
Aubane Droguet 2 7 6
Savannah Broadus 0 68 4
25.01.20
1-a rundă
Elsa Jacquemot 2 6 3 6
Erika Andreeva 1 4 6 3
25.01.20
1-a rundă
Erika Matsuda 2 6 7
Amy Stevens 0 3 64
25.01.20
1-a rundă
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Guillermina Grant 0 1 4
25.01.20
1-a rundă
Priska Madelyn Nugroho 2 6 6
Tina Nadine Smith 0 4 3
25.01.20
1-a rundă
Polina Kudermetova 2 6 6
Lisa Pigato 0 2 4
25.01.20
1-a rundă
Darja Vidmanova 2 2 6 6
Darja Semenistaja 1 6 2 4
25.01.20
1-a rundă
Talia Gibson 2 6 6
Antonia Ruzic 0 4 4
25.01.20
1-a rundă
Zhuoxuan Bai 2 6 1 6
Mara Guth 1 4 6 2
25.01.20
1-a rundă
Diana Shnaider 2 7 7
Kamilla Bartone 0 5 5
25.01.20
1-a rundă
Linda Noskova 2 6 6
Taylah Preston 0 3 1
25.01.20
1-a rundă
Maria Bondarenko 2 6 7
Fangran Tian 0 2 62
femei simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
a 3-a rundă
Angelique Kerber 2 6 6 6
Camila Giorgi 1 2 74 3
25.01.20
a 3-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova 2 7 7
Karolina Pliskova 0 64 63
25.01.20
a 3-a rundă
Simona Halep 2 6 6
Yulia Putintseva 0 1 4
25.01.20
a 3-a rundă
Kiki Bertens 2 6 7
Zarina Diyas 0 2 63
25.01.20
a 3-a rundă
Garbine Muguruza 2 6 6
Elina Svitolina 0 1 2
25.01.20
a 3-a rundă
Elise Mertens 2 6 6 6
Catherine Cartan Bellis 1 1 75 0
25.01.20
a 3-a rundă
Anett Kontaveit 2 6 6
Belinda Bencic 0 0 1
25.01.20
a 3-a rundă
Iga Swiatek 2 7 6
Donna Vekic 0 5 3
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Silvia Njiric 2 6 6
Anja Wildgruber 0 3 4
25.01.20
Semifinală
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 3 3
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Chantal Skamlova 2 6 6
Gloria Ceschi 0 1 0
25.01.20
Semifinală
Lucie Wargnier 2 6 7
Tamara Curovic 0 4 64
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Nika Kukharchuk 2 6 1 7
Justina Mikulskyte 1 4 6 5
25.01.20
Semifinală
Alexa Noel 2 6 6
Emma Davis 0 4 4
femei simplu Indoor Hard Latvia W15 Liepaja seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Quirine Lemoine 2 6 7 6
Elena Malygina 1 74 63 0
25.01.20
Semifinală
Elza Tomase 2 7 6
Viktoria Morvayova 0 63 2
femei simplu Hard Spain W15 Manacor seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Sfert de finală
Ioana Loredana Rosca 2 6 4 6
Alice Robbe 1 1 6 1
25.01.20
Sfert de finală
Margot Yerolymos 2 6 6
Alba Carrillo Marin 0 3 1
25.01.20
Sfert de finală
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Alize Lim 0 3 2
25.01.20
Sfert de finală
Jessica Bouzas Maneiro 2 4 6 6
Mira Antonitsch 1 6 4 2
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Oona Orpana 0 0 3
25.01.20
Semifinală
Yuliya Hatouka 2 6 6
Jesika Maleckova 0 4 1
femei simplu Indoor Hard Germany W15 Stuttgart Stammheim seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Julia Terziyska 2 6 6
Dea Herdzelas 0 3 4
femei simplu Indoor Hard Russia W25 Kazan seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Dejana Radanovic 2 6 3 7
Valentini Grammatikopoulou 1 4 6 65
25.01.20
Semifinală
Anastasia Zakharova 2 7 6
Alina Charaeva 0 5 2
femei simplu Hard France W25 Petit Bourg seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Sfert de finală
Nadia Podoroska 2 6 7
Francesca Jones 0 3 5
25.01.20
Semifinală
Harmony Tan 2 6 6
Eleonora Molinaro 0 3 1
25.01.20
Sfert de finală
Eleonora Molinaro 1 3
Julie Gervais retragere 0 1
femei simplu Zgura USA W25 Vero Beach seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
a 2-a rundă
Tereza Mrdeza 2 6 6
Maria Mateas 0 4 4
25.01.20
Sfert de finală
Tereza Mrdeza 2 7 6
Guiomar Zuleta De Reales 0 5 4
25.01.20
Semifinală
Tereza Mrdeza 2 6 6
Dalma Galfi 0 1 3
25.01.20
a 2-a rundă
Paula Ormaechea 2 6 7
Amanda Carreras 0 2 61
25.01.20
Sfert de finală
Daniela Seguel 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 4 4
25.01.20
Semifinală
Daniela Seguel 2 6 3 6
Renata Zarazua 1 4 6 4
25.01.20
a 2-a rundă
Irene Burillo Escorihuela 2 6 7
Yuxuan Zhang 0 3 64
25.01.20
Sfert de finală
Renata Zarazua 1 6
Francoise Abanda retragere 0 2
25.01.20
Sfert de finală
Dalma Galfi 2 1 7 6
Paula Ormaechea 1 6 5 4
25.01.20
1-a rundă
Elizabeth Halbauer 2 7 7
Amandine Hesse 0 5 65
25.01.20
a 2-a rundă
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 6
Elizabeth Halbauer 0 2 4
bărbaţi dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
a 2-a rundă
Steve Johnson/Sam Querrey 2 4 7 7
Jamie Murray/Neal Skupski 1 6 65 612
25.01.20
a 2-a rundă
Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin 2 6 6 7
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 1 73 4 5
25.01.20
a 2-a rundă
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6
Tennys Sandgren/Jack Withrow 0 3 3
25.01.20
a 2-a rundă
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 4 7
Pablo Cuevas/Guido Pella 1 4 6 5
25.01.20
a 2-a rundă
Santiago Gonzalez/Ken Skupski 2 7 7
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 5 64
25.01.20
a 2-a rundă
James Duckworth/Marc Polmans 2 7 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 5 3
25.01.20
a 2-a rundă
Simone Bolelli/Benoit Paire 2 7 4 6
Sander Gille/Joran Vliegen 1 66 6 3
25.01.20
a 2-a rundă
Henri Kontinen/Jan-Lennard Struff 2 4 6 6
Maximo Gonzalez/Fabrice Martin 1 6 3 2
bărbaţi dublu Hard Thailand Bangkok Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 5 10
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 1 3 7 2
25.01.20
Semifinală
Gonzalo Escobar/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 7
Sanchai Ratiwatana/Christopher Rungkat 0 4 65
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Bogdan Borza/Dragos Nicolae Madaras 2 6 4 10
Justin Eleveld/Nitin Kumar Sinha 1 3 6 7
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Juan Pablo Paz/Fermin Tenti 2 6 6
Alexander Shevchenko/Eric Vanshelboim 0 0 1
bărbaţi dublu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Shintaro Mochizuki 2 6 6
Mateus Alves (2001)/Genaro Alberto Olivieri 0 4 3
25.01.20
Finală
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen/Shintaro Mochizuki 1 w/o
Jordi Arconada/Tanner K Smith 0
25.01.20
Semifinală
Jordi Arconada/Tanner K Smith 2 7 6 10
Francisco Comesana/Tomas Lipovsek Puches 1 62 72 7
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev 2 7 6
Sergey Fomin/Djurabeck Karimov 0 66 4
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Artem Dubrivnyy/Timur Khabibulin 2 7 6
Aziz Dougaz/Moez Echargui 0 5 3
bărbaţi dublu Carpet Germany M25 Nussloch seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Jan Zielinski/Kacper Zuk 2 6 6
Johannes Haerteis/Peter Heller 0 3 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 6 10
Danilo Petrovic/Nino Serdarusic 1 6 3 6
25.01.20
Semifinală
Teimuraz Gabashvili/Lukas Lacko 2 6 3 11
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 1 3 6 9
femei dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
a 2-a rundă
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 7 6
Ashleigh Barty/Julia Goerges 0 5 4
25.01.20
a 2-a rundă
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 3 6 6
Kirsten Flipkens/Taylor Townsend 1 6 1 3
25.01.20
a 2-a rundă
Gabriela Dabrowski/Jelena Ostapenko 2 6 6
Asia Muhammad/Sabrina Santamaria 0 2 4
25.01.20
a 2-a rundă
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 7
Lauren Davis/Viktorija Golubic 0 1 5
25.01.20
a 2-a rundă
Jennifer Brady/Caroline Dolehide 2 6 3 6
Georgina Garcia-Perez/Sara Sorribes Tormo 1 1 6 3
25.01.20
a 2-a rundă
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 6 7
Jaimee Fourlis/Arina Rodionova 0 2 5
25.01.20
a 2-a rundă
Cori Gauff/Caty McNally 2 6 6
Kveta Peschke/Demi Schuurs 0 3 4
25.01.20
a 2-a rundă
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 1 w/o
Danielle Rose Collins/Alicja Rosolska 0
25.01.20
a 2-a rundă
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 7
Xinyun Han/Lin Zhu 0 2 5
25.01.20
a 2-a rundă
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 6 7
Desirae Krawczyk/Jessica Pegula 0 0 67
25.01.20
a 2-a rundă
Misaki Doi/Monica Niculescu 2 6 7
Nao Hibino/Makoto Ninomiya 0 2 5
25.01.20
a 2-a rundă
Veronika Kudermetova/Alison Riske 2 6 6
Anett Kontaveit/Mandy Minella 0 4 4
25.01.20
a 2-a rundă
Darija Jurak/Nina Stojanovic 2 3 6 6
Maddison Inglis/Kaylah Mcphee 1 6 3 1
25.01.20
a 2-a rundă
Lara Arruabarrena/Ons Jabeur 2 6 6
Bernarda Pera/Renata Voracova 0 2 4
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Georgia Andreea Craciun/Andreea Prisacariu 2 7 7
Martina Colmegna/Silvia Njiric 0 5 5
femei dublu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Helene Scholsen/Chantal Skamlova 2 6 6 10
Kamila Kerimbayeva/Vitalia Stamat 1 74 1 7
femei dublu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 2 6 6 10
Funa Kozaki/Alexa Noel 1 74 2 7
25.01.20
Finală
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami 0 3 4
femei dublu Indoor Hard Latvia W15 Liepaja seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova 2 4 6 12
Weronika Falkowska/Martyna Kubka 1 6 3 10
femei dublu Hard Spain W15 Manacor seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Sfert de finală
Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers/Celia Cervino Ruiz 0 3 3
25.01.20
Sfert de finală
Nina Stadler/Margot Yerolymos 2 6 7
Haine Ogata/Aiko Yoshitomi 0 2 5
25.01.20
Semifinală
Nina Stadler/Margot Yerolymos 2 6 6
Noelia Bouzo Zanotti/Angeles Moreno Barranquero 0 3 3
25.01.20
Sfert de finală
Mira Antonitsch/Laura Schaeder 2 7 6
Alba Carrillo Marin/Maria Gutierrez Carrasco 0 62 3
25.01.20
Sfert de finală
Maria Marfutina/Camilla Rosatello 2 6 6
Tara Gancev/Violeta Martinez 0 2 2
25.01.20
Semifinală
Maria Marfutina/Camilla Rosatello 2 6 6
Mira Antonitsch/Laura Schaeder 0 4 4
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Yuliya Hatouka/Tereza Mihalikova 2 6 6
Gozal Ainitdinova/Yekaterina Dmitrichenko 0 4 2
femei dublu Indoor Hard Germany W15 Stuttgart Stammheim seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Alena Fomina/Angelica Moratelli 2 7 6
Karolina Berankova/Francisca Jorge 0 5 2
femei dublu Indoor Hard Russia W25 Kazan seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Finală
Ekaterina Yashina/Anastasia Zakharova 2 6 6
Natela Dzalamidze/Yana Sizikova 0 2 4
femei dublu Hard France W25 Petit Bourg seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Semifinală
Laura Pigossi/Rosalie Van Der Hoek 2 6 6
Leonie Kung/Fanny Ostlund 0 2 3
25.01.20
Semifinală
Mylene Halemai/Manon Leonard 2 7 2 10
Emina Bektas/Tara Moore 1 5 6 7
femei dublu Zgura USA W25 Vero Beach seturi 1 2 3 4 5
25.01.20
Sfert de finală
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 2 3 6 10
Eri Hozumi/Minori Yonehara 1 6 4 6
25.01.20
1-a rundă
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Natalia Boltinskaya/Martina Kudelova 0 0 0
25.01.20
Sfert de finală
Dalma Galfi/Kimberley Zimmermann 1 w/o
Guiomar Zuleta De Reales/Daniela Seguel 0
25.01.20
Sfert de finală
Carolina M. Alves/Ylena In-Albon 2 7 6
Jacqueline Cako/Quinn Gleason 0 63 1
25.01.20
1-a rundă
Chieh-Yu Hsu/Panna Udvardy 1 w/o
Anna Danilina/Tereza Mrdeza 0
25.01.20
Semifinală
Chieh-Yu Hsu/Panna Udvardy 1 w/o
Dalma Galfi/Kimberley Zimmermann 0
<