Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Argentina Cordoba seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Pablo Cuevas 2 7 6
Federico Delbonis 0 5 2
03.02.20
1-a rundă
Attila Balazs 2 6 7
Lorenzo Sonego 0 2 63
03.02.20
1-a rundă
Gianluca Mager 2 6 3 6
Juan Pablo Ficovich 1 2 6 2
03.02.20
1-a rundă
Carlos Taberner 2 4 6 6
Fernando Verdasco 1 6 1 4
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Dallas Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Thomaz Bellucci 2 1 6 7
Christopher Eubanks 1 6 2 62
03.02.20
Calificare
Dennis Novikov 2 6 6
Nathan Chavez 0 0 0
03.02.20
Calificare
Hunter Reese 2 7 6
Boris Arias 0 67 3
03.02.20
1-a rundă
Kevin King 2 7 6
Dmitry Popko 0 5 3
03.02.20
1-a rundă
Joao Menezes 2 6 6 6
Nick Chappell 1 76 3 1
03.02.20
1-a rundă
Michael Mmoh 2 7 7
Aleksandar Kovacevic 0 62 67
03.02.20
1-a rundă
Ernesto Escobedo 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 2 3
03.02.20
1-a rundă
Aleksandar Vukic 2 7 6
Noah Rubin 0 5 2
03.02.20
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 6 6
Mikael Torpegaard 0 4 3
03.02.20
1-a rundă
Yosuke Watanuki 2 6 7
Sebastian Korda 0 3 5
03.02.20
1-a rundă
Ulises Blanch 2 6 6
Evan Zhu 0 4 3
03.02.20
1-a rundă
Jurij Rodionov 2 7 6
Roberto Cid 0 65 3
03.02.20
1-a rundă
Maxime Cressy 2 7 6
Kaichi Uchida 0 65 4
03.02.20
1-a rundă
Brandon Nakashima 2 6 6
Ryan Harrison 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Australia Launceston Challenger seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Blaz Kavcic 2 6 7
Rio Noguchi 0 2 5
03.02.20
1-a rundă
Dayne Kelly 2 6 7
Blake Ellis 0 2 63
03.02.20
Calificare
Steven Diez 2 6 6
Calum Puttergill 0 1 4
03.02.20
1-a rundă
Tobias Simon 2 6 7
Alexander Crnokrak 0 4 65
03.02.20
1-a rundă
Harry Bourchier 2 7 6
Filip Peliwo 0 64 2
03.02.20
1-a rundă
Calum Puttergill 2 7 6
Evan King 0 65 3
03.02.20
1-a rundă
Benjamin Lock 2 6 7
Maverick Banes 0 2 68
03.02.20
1-a rundă
Matias Franco Descotte 2 7 6
Nicholas David Ionel 0 67 2
03.02.20
1-a rundă
Jacob Grills 2 6 6
Matthew Christopher Romios 0 1 0
03.02.20
1-a rundă
Daniel Altmaier 2 7 7
Brydan Klein 0 5 63
03.02.20
1-a rundă
Borna Gojo 2 6 6 7
Evan Song 1 0 77 5
03.02.20
1-a rundă
Liam Caruana 2 6 6
Jeremy Beale 0 0 1
03.02.20
Calificare
Naoki Tajima 2 6 6
Ryota Tanuma 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Tomislav Jotovski 2 6 6
Tom Clavel 0 4 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Bogdan Borza 2 6 6
Halil Aydogdu 0 3 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Viacheslav Yulik 2 4 6 10
Michalis Sakellaridis 1 6 1 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Bruna 2 2 6 10
Cihan Akay 1 6 4 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Cengiz Aksu 2 7 1 10
Kaan Cepel 1 61 6 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Vicente Oliver Moratalla 0 2 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 4 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Gorazd Srbljak 2 7 7
Esteban Bruna 0 5 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Kazuki Shimizu 2 6 6
Umut Akkoyun 0 2 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Michel Hopp 0 3 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Kristof Minarik 2 6 7
Alberto Bronzetti 0 4 61
03.02.20
2-a rundă de calif.
Gustaf Strom 2 0 6 10
Federico Campana 1 6 1 6
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă de calif.
Patricio Alvarado 2 6 6
Dan Rubin 0 2 0
03.02.20
1-a rundă de calif.
Matic Spec 2 6 6
Toby D. Boyer 0 3 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Fernando Yamacita 2 6 7 10
Ivar Aramburu Contreras 1 71 5 5
03.02.20
1-a rundă de calif.
Alexander Klintcharov 2 6 6
Anas Abdelouahid 0 1 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Aron Pierce 2 6 6
Manuel Barros 0 3 4
03.02.20
1-a rundă de calif.
Justin Roberts 2 6 6
Taylor Foote 0 1 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Ajeet Rai 2 6 6
Raul Mireles Jimenez 0 0 1
03.02.20
1-a rundă de calif.
Jordan Hasson 2 6 7
James Ibrahim 0 2 65
03.02.20
1-a rundă de calif.
Ignacio Carou 2 6 6
Erick Sanchez 0 0 1
03.02.20
1-a rundă de calif.
Tennyson Whiting 2 0 7 10
Luis Britto 1 6 65 6
03.02.20
1-a rundă de calif.
Leighton Allen 2 6 6
Nikola Samardzic 0 2 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Dominik Palan 2 6 6
Ishaan Ravichander 0 1 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Austin Ansari (USA) 2 6 6
Nicholas Bybel 0 1 1
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Omar Giacalone 2 6 5 10
Jorge Martinez Martinez 1 3 7 7
03.02.20
Calificare
Omar Giacalone 2 6 7
Sam Taylor 0 2 65
03.02.20
2-a rundă de calif.
Joao Monteiro 2 6 6
Aloys Johannes Willem Van Baal 0 2 2
03.02.20
Calificare
Joao Monteiro 2 6 6
Marco Mosciatti 0 2 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Marco Mosciatti 1 6
Gianmarco Amatiste retragere 0 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 6
Davide Guerra 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Albert Roglan 2 7 6
Anurag Nenwani 0 5 3
03.02.20
Calificare
Albert Roglan 2 6 1 10
Francisco Cabral 1 4 6 4
03.02.20
Calificare
Alberto Barroso Campos 2 6 7
Juan Pablo Canas Garcia 0 3 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Alberto Barroso Campos 2 7 6
Benjamin Tixier 0 65 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sam Taylor 2 6 2 10
Pak Long Yeung 1 4 6 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Francisco Cabral 2 6 6
Alessandro Procopio 0 3 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Alessandro Coppini 2 4 6 10
Samuel Puskar 1 6 2 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Stefan Palosi 2 6 6
Lohithaksha Bathrinath 0 0 2
03.02.20
Calificare
George Loffhagen 2 5 6 11
Stefan Palosi 1 7 2 9
03.02.20
2-a rundă de calif.
George Loffhagen 2 6 6
Lisandru Rodriguez 0 0 4
03.02.20
Calificare
Diego Barreto Sanchez 2 6 7
Alessandro Coppini 0 3 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 4 10
Luca Castagnola 1 3 6 6
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 2 7 10
Aoran Wang 1 6 5 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Vaughn Hunter 2 6 6
Victor Ernaelsteen 0 0 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Zhao Zhao 0 0 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Ivan Zaytsev 0 3 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sahil Gaware 2 6 6
Artur Soghoyan 0 1 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Yuichiro Inui 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Anthony Turchi 2 7 6
Ren Nakamura 0 5 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Arvid Nordquist 2 6 6
Eduardo Cohen 0 3 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Moerani Bouzige 2 6 6
Kevin Portmann 0 1 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 7 6
Quentin Gueydan 0 5 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Dylan Salton 2 7 6
Sergii Antoniuk 0 5 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sergo Sikharulidze 2 6 6
Alec Beckley 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Peru M25 Lima seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Alejandro Mendoza 2 4 7 10
Bautista Vilicich 1 6 5 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Federico Zeballos 2 6 6
Gianluca Ballotta 0 1 1
03.02.20
Calificare
Federico Zeballos 2 6 6
Yuanfeng Li 0 2 4
03.02.20
Calificare
Miljan Zekic 2 6 6
Oscar Matias Leiva Biason 0 2 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Miljan Zekic 2 6 6
Cristian Luciano Pastore 0 0 0
03.02.20
Calificare
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Facundo Arias Bisso 0 3 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Ignacio Buse 0 4 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Franco Agamenone 2 6 6
Sebastian Carpio 0 1 2
03.02.20
Calificare
Franco Agamenone 2 6 4 10
Nicolas Alberto Arreche 1 2 6 6
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Alberto Arreche 2 6 6
Martin Pestana 0 1 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Yuanfeng Li 2 6 6
Christopher Angulo 0 1 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim 2 6 6
Jesus Echevarri 0 1 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Oscar Matias Leiva Biason 2 6 2 10
Agustin Riquelme 1 2 6 6
03.02.20
Calificare
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 7
Gaston Erhardt 0 3 65
03.02.20
2-a rundă de calif.
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 6
Gonzalo Bueno 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Gaston Erhardt 2 6 6
Michael Zhu 0 3 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Facundo Arias Bisso 2 6 6
Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo 0 2 3
bărbaţi simplu Hard Thailand M25 Nonthaburi seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Cheong-Eui Kim 2 7 6
Natthasith Kunsuwan 0 63 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Jung-Woong Na 2 6 6
Kittirat Kerdlaphee 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nam Hoang Ly 2 7 6
Tamaki Yamao 0 5 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Palaphoom Kovapitukted 0 4 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Reese Stalder 2 5 6 10
Jirat Navasirisomboon 1 7 3 6
03.02.20
2-a rundă de calif.
Austin Rapp 2 6 3 10
Nitin Kumar Sinha 1 1 6 8
03.02.20
2-a rundă de calif.
Maxence Broville 2 6 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 4 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Yuki Mochizuki 2 7 7
Patorn Hanchaikul 0 5 63
03.02.20
2-a rundă de calif.
Ray Ho 2 6 6
Worarin Kumthonkittikul 0 3 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Kasidit Samrej 2 7 6
Manish Sureshkumar 0 5 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Thantub Suksumrarn 1 6 2
Pol Wattanakul retragere 0 3 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 6
Runhao Hua 0 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France Montpellier seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
Calificare
Sergiy Stakhovsky 2 6 6
Danilo Petrovic 0 2 4
03.02.20
1-a rundă
Vasek Pospisil 2 6 6
Aljaz Bedene 0 3 4
03.02.20
Calificare
Damir Dzumhur 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 2 4
03.02.20
1-a rundă
Norbert Gombos 2 3 6 6
Pablo Carreno-Busta 1 6 4 3
03.02.20
1-a rundă
Gregoire Barrere 2 6 7
Joao Sousa 0 2 66
03.02.20
Calificare
Enzo Couacaud 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 3 3
03.02.20
Calificare
Emil Ruusuvuori 2 6 3 7
Nicolas Mahut 1 3 6 63
bărbaţi simplu Hard India Pune seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Viktor Troicki 2 6 6 6
Sumit Nagal 1 2 74 1
03.02.20
1-a rundă
Yuichi Sugita 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 3 0
03.02.20
1-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Ivo Karlovic 0 3 4
03.02.20
1-a rundă
Salvatore Caruso 2 3 6 7
Ramkumar Ramanathan 1 6 4 5
femei simplu Indoor Hard USA W100 Midland seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă de calif.
Sofia Shapatava 2 6 6
Beatrice Gumulya 0 4 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Maria Sanchez 2 6 6
Haley Giavara 0 3 4
03.02.20
1-a rundă de calif.
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Jacqueline Cako 0 3 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Jessy Rompies 0 1 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Marine Partaud 2 6 6 10
Mari Osaka 1 3 75 6
03.02.20
1-a rundă de calif.
Eudice Wong Chong 2 6 6
Epiphany Turner 0 1 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Shilin Xu 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 0 1
03.02.20
1-a rundă de calif.
Sophie Chang 2 6 6
Julia Fliegner 0 3 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Peyton Stearns 2 6 6
Olivia Tjandramulia 0 1 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Karina Miller 2 7 6
Yuxuan Zhang 0 65 4
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Kamila Kerimbayeva 2 6 6
Nikita Uberoi 0 1 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sabrina Rittberger 2 6 6
Andra Cristina Captan 0 0 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Valentina Losciale 2 6 6
Natalia Mora Ballo 0 4 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Martina Biagianti 2 6 6
Zuzana Pavelekova 0 1 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Alisa Axyanova 2 6 6
Teresia Londol 0 2 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nevena Sokovic 2 6 6
Anna Davydova 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sara Gvozdenovic 2 6 3 10
Ioana Dumitrescu 1 1 6 7
03.02.20
2-a rundă de calif.
Linda Sevcikova 1 6 3
Vitalia Stamat retragere 0 3 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 6 6
Laure Line Glaude 0 2 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nadine Keller 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 2 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Eva Garkusha 2 6 6
Irina Shchetinina 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Vladislava Petrovskaia 2 1 6 10
Laura Beresova 1 6 0 7
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Eleonore Tchakarova 2 6 6
Brittany Collens 0 1 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Verginie Tchakarova 2 6 6
Romary Cardenas Rifka 0 3 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Utaka Kishigami 2 4 6 12
Nikki Redelijk 1 6 3 10
03.02.20
2-a rundă de calif.
Hind Abdelouahid 2 6 6
Emma Lella 0 1 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Liisa Vehvilainen 2 6 6
Kimberly Mpukusa 0 4 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Lia Karatancheva 2 6 6
Martina Rivero 0 0 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Abigail Rencheli 2 6 6
Koral Koldobski 0 1 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sophie Williams 1 w/o
Sylvie Zund 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Katya Ramirez 2 0 7 11
Lola Mireille Glantz 1 6 5 9
03.02.20
2-a rundă de calif.
Demi Tran 2 6 6
Soline Hupin Marler 0 0 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Silvia Ambrosio 2 6 6
Viktoria Kurz 0 0 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Misa Malkin 2 6 6
Andressa Silva Gomes 0 0 1
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
Calificare
Carla Touly 1 6 3
Bhuvana Kalva retragere 0 1 0
03.02.20
Calificare
Naima Karamoko 2 6 6
Yuka Hosoki 0 3 4
03.02.20
Calificare
Lena Ruppert 2 7 1 10
Anhelina Kalita 1 65 6 7
03.02.20
Calificare
Juliane Triebe 2 6 6
Arisha Ladhani 0 1 3
03.02.20
Calificare
Yekaterina Dmitrichenko 2 6 3 16
Arina Solomatina 1 4 6 14
03.02.20
Calificare
Linda Cagnazzo 2 6 7
Nicole Gadient 0 3 5
03.02.20
Calificare
Doroteja Joksovic 1 3
Federica Rossi retragere 0 5
03.02.20
Calificare
Cheri Darley 2 6 6
Corina Mader 0 4 0
femei simplu Zgura Spain W15 Palmanova seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nora Ayala Serra 2 6 6
Milan Krish 0 4 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Enola Chiesa 2 7 6
Isabella Barrera Aguirre 0 5 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sofia Milatova 2 6 6
Laura Boehner 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Cyan Sun 1 6 2
Paola Moreno Bautista retragere 0 3 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Judith Perello Saavedra 2 3 6 10
Valeria Koussenkova 1 6 1 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Vicky Van De Peer 2 6 6
Eun Ji Lee 0 3 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca 2 6 2 11
Freia Lawrence 1 0 6 9
03.02.20
2-a rundă de calif.
Carmen Garri Murcia 2 6 6
Karola Suviste 0 4 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Nina Ugrelidze 2 6 6
Andrea Redondo Gutierrez 0 4 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Blanca Cortijo Parreno 2 6 6 10
Mariya Kostyuk 1 75 2 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Sara Dols 2 2 6 10
Fanny Norin 1 6 3 3
femei simplu Hard Australia W25 Launceston seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
Calificare
Himari Sato 2 4 6 10
Jessica Fowler 1 6 1 1
03.02.20
Calificare
Sohyun Park 2 6 6
Daniella Dimitrova 0 3 4
03.02.20
Calificare
Zara Brankovic 2 6 6
Isabella Bozicevic 0 1 1
03.02.20
Calificare
Lisa Pigato 2 6 6
Annerly Poulos 0 1 2
03.02.20
Calificare
Olivia Symons 2 7 7
Ellen Shanahan 0 62 65
03.02.20
Calificare
Fangran Tian 2 4 6 11
Chisa Hosonuma 1 6 1 9
femei simplu Hard Thailand W25 Nonthaburi seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
2-a rundă de calif.
Kai-Chen Chang 2 6 6
Yatawee Chimchum 0 1 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Mai Minokoshi 2 6 6
Rada Manataweewat 0 2 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Pei-Chi Lee 2 6 6
Eri Shimizu 0 2 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Ho Ching Wu 2 6 6
Yui Chikaraishi 0 2 2
03.02.20
2-a rundă de calif.
Riya Bhatia 2 6 6
Maelys Bougrat 0 2 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Ying Zhang 2 6 6
Man Ying Maggie Ng 0 2 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Jia Qi Kang 2 6 2 10
Miyabi Inoue 1 3 6 3
03.02.20
2-a rundă de calif.
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Natasha Sengphrachanh 0 1 1
03.02.20
2-a rundă de calif.
Zeel Desai 2 6 4 10
Eunhye Lee 1 4 6 8
03.02.20
2-a rundă de calif.
Rina Saigo 2 6 6
Romy Koelzer 0 3 4
03.02.20
2-a rundă de calif.
Mananchaya Sawangkaew 2 6 6
Jiho Shin 0 3 0
03.02.20
2-a rundă de calif.
Moyuka Uchijima 2 6 6
Natcharee Teerachodjiranon 0 0 0
femei simplu Indoor Hard Slovakia W25 Trnava seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă de calif.
Irina Khromacheva 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 4 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Ganna Poznikhirenko 2 1 6 10
Barbora Miklova 1 6 3 8
03.02.20
1-a rundă de calif.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6 10
Magdalena Pantuckova 1 4 75 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Camilla Rosatello 2 6 6
Katarina Kuzmova (2001) 0 3 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Olga Saez Larra 2 6 6
Ela Platenikova 0 3 1
03.02.20
1-a rundă de calif.
Lina Gjorcheska 2 6 6
Vivien Juhaszova 0 3 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Nikola Tomanova 0 3 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Timea Jaruskova 2 6 7
Cristiana Ferrando 0 1 5
03.02.20
1-a rundă de calif.
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Francesca Andrea Feodorov 0 2 0
03.02.20
1-a rundă de calif.
Yuriko Miyazaki 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 2 1
03.02.20
1-a rundă de calif.
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 4 0
03.02.20
1-a rundă de calif.
Monika Kilnarova 2 4 6 10
Dea Herdzelas 1 6 3 2
03.02.20
1-a rundă de calif.
Aneta Laboutkova 2 6 6
Tatiana Pieri 0 1 3
03.02.20
1-a rundă de calif.
Vlada Koval 2 7 7
Ange Oby Kajuru 0 61 5
03.02.20
1-a rundă de calif.
Denisa Hindova 2 7 6
Nina Potocnik 0 5 1
03.02.20
1-a rundă de calif.
Bianca Behulova 2 7 6
Lucia Bronzetti 0 69 1
bărbaţi dublu Zgura Argentina Cordoba seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Leonardo Mayer/Andres Molteni 2 6 1 10
Guillermo Duran/Juan Ignacio Londero 1 3 6 5
bărbaţi dublu Indoor Hard France Montpellier seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 6
Felix Auger Aliassime/Denis Shapovalov 0 4 4
03.02.20
1-a rundă
Nikola Cacic/Mate Pavic 2 6 6
Kenny De Schepper/Hugo Gaston 0 4 4
bărbaţi dublu Hard India Pune seturi 1 2 3 4 5
03.02.20
1-a rundă
Paolo Lorenzi/Stefano Travaglia 2 6 6
Richard Berankis/Evgeny Donskoy 0 3 4
<