Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 7 6
Lukas Klein 0 64 4
17.02.20
1-a rundă
Illya Marchenko 2 6 3 6
Andrea Pellegrino 1 4 6 1
17.02.20
1-a rundă
Luca Vanni 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 1 2
17.02.20
Calificare
Sadio Doumbia 2 4 6 6
Filiberto Fumagalli 1 6 2 2
17.02.20
1-a rundă
Arthur De Greef 2 6 7 7
Matteo Gigante 1 76 63 5
17.02.20
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 6 7
Ivan Gakhov 0 3 5
17.02.20
1-a rundă
Viktor Durasovic 2 7 6
Luca Nardi 0 5 3
17.02.20
1-a rundă
Hugo Grenier 2 7 6
Matija Pecotic 0 5 3
17.02.20
1-a rundă
Andrea Vavassori 2 7 6 7
Alex Molcan 1 61 75 5
17.02.20
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 3 6 6
Altug Celikbilek 1 6 0 1
17.02.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Lorenzo Musetti 0 3 2
17.02.20
Calificare
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Pavel Nejedly 0 1 3
17.02.20
1-a rundă
Giulio Zeppieri 2 6 3 7
Flavio Cobolli 1 3 6 69
bărbaţi simplu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Ryan Harrison 2 6 6
Damir Dzumhur 0 3 2
17.02.20
1-a rundă
Mackenzie Mcdonald 2 6 7
Yasutaka Uchiyama 0 2 65
17.02.20
1-a rundă
Yoshihito Nishioka 2 3 6 6
John Millman 1 6 4 2
17.02.20
1-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 1 6 6
Adrian Mannarino 1 6 3 2
17.02.20
1-a rundă
Frances Tiafoe 2 7 6
Emilio Gomez 0 63 2
17.02.20
1-a rundă
Brandon Nakashima 2 7 6
Jiri Vesely 0 64 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Canada Drummondville Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Tobias Simon 2 6 6
Razvan Baiant 0 2 2
17.02.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 2 6 6
Alexis Galarneau 1 6 2 1
17.02.20
1-a rundă
Evan Song 2 6 6
Boris Arias 0 2 1
17.02.20
1-a rundă
Johannes Haerteis 2 6 6
Tony Bourcet 0 2 0
17.02.20
1-a rundă
Ryan Peniston 2 6 6
Nick Chappell 0 2 4
17.02.20
1-a rundă
Strong Kirchheimer 2 6 6
Filip Peliwo 0 3 4
17.02.20
1-a rundă
Lucas Catarina 2 6 6
Washi Gervais 0 1 2
17.02.20
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Kamen Damov 0 0 1
17.02.20
1-a rundă
Taha Baadi 2 6 5 6
David Volfson 1 3 7 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Koblenz Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Mirza Basic 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 1
17.02.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Nino Ehrenschneider 0 1 1
17.02.20
1-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 2 1
17.02.20
1-a rundă
Vaclav Safranek 2 6 6
Christopher Heyman 0 4 2
17.02.20
1-a rundă
Maximilian Marterer 2 6 7
Eduardo Struvay 0 3 65
17.02.20
Calificare
Lucas Gerch 2 6 6 6
Johann Willems 1 1 74 1
17.02.20
Calificare
Sasi Kumar Mukund 2 4 6 6
Ergi Kirkin 1 6 4 3
17.02.20
1-a rundă
Louis Wessels 2 6 6
Peter Heller 0 3 2
17.02.20
1-a rundă
Milan Welte 2 6 4 6
Adam Pavlasek 1 1 6 4
17.02.20
1-a rundă
Michael Vrbensky 2 6 6
Markus Eriksson 0 2 2
17.02.20
1-a rundă
Tomas Machac 2 6 6
Leopold Zima 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Edoardo Eremin 2 4 6 10
Davide Pontoglio 1 6 4 8
17.02.20
Finală
Riccardo Bonadio 2 3 6 6
Juan Pablo Paz 1 6 4 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Francesco Cano 0 0 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Calin Manda 2 6 6 10
Kazuki Shimizu 1 3 76 7
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 6 6
Vladislav Gorbatenko 0 1 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Luca Prevosto 2 3 6 10
Anze Arh 1 6 4 6
17.02.20
2-a rundă de calif.
Luka Pavlovic 2 4 6 10
Jonathan Backman 1 6 2 6
17.02.20
2-a rundă de calif.
Riccardo Di Nocera 2 6 2 10
Marlon Vankan 1 1 6 8
17.02.20
2-a rundă de calif.
Luciano Tacchi 2 7 6
Nicolas Bruna 0 63 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Max Houkes 2 7 6
Osman Torski 0 5 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mariano Alberto Hasenkopf 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 4 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Taiyo Yamanaka 2 6 3 10
Andrea Fiorentini 1 4 6 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Federico Campana 2 6 1 10
Cengiz Aksu 1 3 6 8
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă de calif.
Patricio Alvarado 2 6 6
Juan Manuel Rodriguez Leyva 0 1 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Andres Urrea 2 6 6 10
Jose Daniel Bendeck 1 73 4 6
17.02.20
1-a rundă de calif.
Ivar Aramburu Contreras 2 6 2 13
Maik Steiner 1 4 6 11
17.02.20
1-a rundă de calif.
Bruno Figlia 2 6 6
Jackson Ross 0 4 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Fernando Yamacita 2 6 6
Nicolas Stoiana 0 0 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
George Goldhoff 2 6 6
Wulfrano Martinez Mora Esdras 0 3 0
17.02.20
1-a rundă de calif.
Luis Humberto Lopez 2 7 6
Matt Mcbride 0 66 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Emmett Ward 2 6 6
Ronaldo Alexandre 0 0 0
17.02.20
1-a rundă de calif.
Felipe Martinez Sarrasague 2 6 6
Tommaso Carnevale-Miino 0 1 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Jody Maginley 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 1 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Constant De La Bassetiere 2 6 6
Erick Sanchez 0 1 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Adrian Chamdani 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 3 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Osgar O'Hoisin 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 1 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Lance Amaury Lage Castelan 2 6 6
Diego Beltranena 0 3 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Nathan Han 2 6 6
Diego Bustamante 0 3 0
17.02.20
1-a rundă de calif.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Ricardo David Mayagoitia 0 1 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Taylor Foote 2 6 2 10
Vimuktha De Alwis 1 2 6 7
17.02.20
1-a rundă de calif.
Denis Constantin Spiridon 2 6 7
Drew Davison 0 2 5
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mike Urbanija 2 6 6
Nicolas Demeroutis 0 3 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Omar Giacalone 2 6 6
Igor Saveljic 0 2 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Ljubomir Celebic 2 7 6
Lodewijk Weststrate 0 5 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Wilfredo Gonzalez 2 7 6
Sahar Simon 0 5 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Antonio Massara 2 6 6
Diego Digraci 0 3 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Gabriele Maria Noce 2 2 6 10
Edward Hubner 1 6 3 8
17.02.20
2-a rundă de calif.
William Griffith 2 6 6
Valentin Guenther 0 3 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Guy Den Heijer 2 6 6
Marco Zocastello 0 1 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Simon Beaupain 2 2 7 10
Frane Nincevic 1 6 5 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Tim Heger 2 2 6 10
Tom Kocevar-Desman 1 6 4 6
17.02.20
2-a rundă de calif.
Marius Ruzgas 2 7 6
Matteo Lugari 0 5 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Tepmahc 2 6 6
Dzianis Zharyn 0 4 2
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Julien Cagnina 2 6 6
Leonardo Taddia 0 1 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Julien Cagnina 2 6 6
Lucas Grandouiller 0 0 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 6
Alberto Bronzetti 0 3 3
17.02.20
Calificare
Remy Bertola 2 6 6
Sai Karteek Reddy Ganta 0 1 1
17.02.20
Calificare
Mayeul Darras 2 6 6
Herman Hoeyeraal 0 4 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mayeul Darras 2 6 6
Alvaro Guillen Meza 0 0 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Lisandru Rodriguez 2 7 6
Loic Ratsaratany 0 5 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Lucas Krainer 2 7 4 10
Shunsuke Wakita 1 68 6 5
17.02.20
Calificare
Lucas Krainer 2 7 6
Luca Castagnola 0 5 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Herman Hoeyeraal 1 6 2
George Loffhagen retragere 0 2 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 6
Yann Wojcik 0 4 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Admir Kalender 2 6 6
Francis Pare 0 0 0
17.02.20
Calificare
Admir Kalender 2 6 2 10
Lukas Hellum Lilleengen 1 2 6 8
17.02.20
Calificare
Michal Mikula 2 6 6
Lisandru Rodriguez 0 2 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Michal Mikula 2 6 6
Marco Franzini 0 3 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Leonardo Taddia 2 3 6 11
Guillaume Dermiens 1 6 0 9
17.02.20
2-a rundă de calif.
Luca Castagnola 2 6 6
Digvijaypratap Singh 0 2 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Sai Karteek Reddy Ganta 2 6 6
Leonardo Chiari 0 4 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany M15 Oberhaching seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Christoph Negritu 2 6 6
Amer Naow 0 4 1
17.02.20
Calificare
Michael Weindl 2 7 6
Liam Gavrielides 0 61 1
17.02.20
Calificare
Blake Ellis 2 6 6
Linus Frost 0 1 2
17.02.20
Calificare
Timo Stodder 2 6 6 10
Buvaysar Gadamauri 1 2 74 8
17.02.20
Calificare
Mirko Martinez 2 6 6
Jakob Aichhorn 0 4 4
17.02.20
Calificare
Luca Staeheli 2 6 7
Emilien Voisin 0 1 62
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Paguera seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Gerard Granollers 2 6 6
Oscar Traviesa Mola 0 1 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Esteban Bruna 2 6 6
Gian Marco Ortenzi 0 3 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Max Andrews 2 6 6
Davide Albertoni 0 3 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Stefano Baldoni 2 6 6 10
Alessandro Ceppellini 1 2 72 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Maxime Mora 2 6 6
Pol Sanchez Vinas 0 1 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Pol Amoros Ramos 1 6 2
Lluis Dolz retragere 0 1 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Paul Valsecchi 2 5 6 10
Rafael Giotis 1 7 1 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Miguel Damas 2 6 7
Ilya Rudiukov 0 4 64
17.02.20
2-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 2 10
Sergi Perez Contri 1 2 6 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Davide Pozzi 2 6 6
Gregorio Cordonnier 0 4 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Francesco Passaro 1 6 2
Christopher Patzanovsky retragere 0 1 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Vicente Oliver Moratalla 0 3 0
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Faris Zakaryia 0 1 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Iancu-Lustinian Ghinda 2 6 6
Abdella Nedim Mohammed 0 1 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Vaughn Hunter 2 6 6
Sergo Sikharulidze 0 1 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Piotr Grynkowski 2 6 6
Ken Onishi 0 1 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Piotr Matuszewski 2 6 6
Nemanja Malesevic 0 4 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Moritz Trocker 2 6 6
Mateusz Terczynski 0 4 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Moerani Bouzige 2 6 6
Hanyi Liu 0 3 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Kevin Cheruiyot 0 4 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Pavel Verbin 2 6 1 10
John Echeverria 1 3 6 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Seita Watanabe 2 6 6
Sahil Gaware 0 0 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Ismael Changawa Ruwa Mzai 2 6 7
Pavel Shumeiko 0 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Alec Beckley 2 6 6
Dylan Salton 0 3 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan M25 Aktobe seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă de calif.
Mikhail Fufygin 2 6 6
Saba Purtseladze 0 2 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Yaraslav Shyla 2 6 7
Dmitry Bezborodov 0 4 5
17.02.20
1-a rundă de calif.
Aleksandr Bulitski 2 7 6
Klim Kozyrev 0 5 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Sharobiddin Abzalov 2 6 6
Zhanger Almashev 0 1 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Timur Kiuamov 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 2 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Ivan Liutarevich 2 6 6
Maksim Maslov 0 2 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Saida'Lo Saidkarimov 2 6 6
Yerassyl Murat 0 3 0
17.02.20
1-a rundă de calif.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 3 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Damir Makhmudov 0 3 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Otto Virtanen 2 6 6
Nikita Chuev 0 2 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 6 6
Rodion Pak 0 1 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Alexandr Binda 2 6 6
Adil Karimov 0 4 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Rostislav Galfinger 2 4 6 10
Sagadat Ayap 1 6 3 8
17.02.20
1-a rundă de calif.
Danil Ozernoy 2 7 6
Bulat Galiev 0 5 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Egor Novikov 2 6 6
Gleb Blekher 0 4 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Vladimir Osminkin 2 2 6 10
George Tsivadze 1 6 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom M25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Julius Tverijonas 2 6 6
George Davies 0 3 3
17.02.20
Calificare
Alexander Jhun 2 6 6
Adam Jones 0 4 0
17.02.20
1-a rundă de calif.
Alexander Jhun 2 6 7
Elliott Farmer 0 1 5
17.02.20
Calificare
Mark Whitehouse 2 6 6
Jack Gibbens 0 3 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Jan Zielinski 2 6 6
Euan Mcintosh 0 4 2
17.02.20
Calificare
Hendrik Jebens 2 6 6
Jan Zielinski 0 4 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Adam Jones 2 3 6 10
Titouan Droguet 1 6 3 7
17.02.20
Calificare
Kristjan Tamm 2 7 6
Henry Patten 0 5 3
17.02.20
Calificare
Bart Stevens 2 6 5 10
Sean Hodkin 1 3 7 4
17.02.20
Calificare
Wojciech Marek 2 6 6
David Quayle 0 3 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
David Quayle 2 7 7
Clay Crawford 0 610 67
17.02.20
Calificare
Tom Hands 1 7 2 5
Yanais Laurent retragere 0 6 0
bărbaţi simplu Zgura Uruguay M25 Punta del seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Alejandro Mendoza 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 3 0
17.02.20
1-a rundă de calif.
Gonzalo Lama 2 6 6
Juan Martin Fumeaux 0 2 1
17.02.20
Calificare
Luciano Doria 2 1 6 10
Gonzalo Lama 1 6 3 4
17.02.20
Calificare
Franco Emanuel Egea 2 6 5 10
Leonardo Lopez Linquet 1 4 7 5
17.02.20
Calificare
Alejo Vilaro 2 6 7
Emiliano Troche 0 0 65
17.02.20
1-a rundă de calif.
Alejo Vilaro 2 6 6
Ignacio Vinas 0 2 1
17.02.20
Calificare
Andres Gabriel Ciurletti 2 7 6
Francisco Faigenbaum 0 5 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Tobias Franco 0 3 4
17.02.20
Calificare
Gaston Erhardt 2 5 7 14
Ignacio Carou 1 7 5 12
17.02.20
Calificare
Guido Ivan Justo 2 6 6
Santiago Besada 0 4 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Mariano Navone 2 7 6
Francisco Aranguren 0 63 2
17.02.20
Calificare
Mariano Navone 2 6 6
Boruch Skierkier 0 2 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 6 7
Nicolas Bianchi 0 2 5
17.02.20
1-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 7
Thiago Cigarran 0 4 5
bărbaţi simplu Hard Mexico Morelos Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Alejandro Gonzalez 2 7 6
Luis Patino 0 65 4
17.02.20
Calificare
Mauricio Echazu 2 6 6
Alonso Alejandro Delgado 0 3 4
17.02.20
1-a rundă
Cristian Rodriguez 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 3 2
17.02.20
Calificare
Ruan Roelofse 2 6 2 6
Nicolas Barrientos 1 3 6 3
17.02.20
1-a rundă
Guilherme Clezar 2 7 6
Diego Hidalgo 0 65 2
17.02.20
1-a rundă
Pedro Sakamoto 2 7 6
Carlos Gomez-Herrera 0 65 2
17.02.20
1-a rundă
Benjamin Lock 2 6 6
Agustin Velotti 0 3 2
17.02.20
1-a rundă
Kevin King 2 6 3 6
Jorge Brian Panta Herreros 1 3 6 3
17.02.20
1-a rundă
Matias Franco Descotte 2 6 7
Collin Altamirano 0 3 5
17.02.20
1-a rundă
Skander Mansouri 2 6 6 6
Jose Hernandez-Fernandez 1 3 72 3
17.02.20
1-a rundă
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 3 3
17.02.20
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 7 6
Christian Lindell 0 65 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Benoit Paire 2 6 7
Gregoire Barrere 0 4 61
17.02.20
Calificare
Norbert Gombos 2 6 6 6
Elliot Benchetrit 1 4 77 4
17.02.20
Calificare
Egor Gerasimov 2 4 7 7
Emil Ruusuvuori 1 6 66 66
17.02.20
Calificare
Dennis Novak 2 7 2 6
Matthias Bachinger 1 64 6 3
17.02.20
1-a rundă
Alexander Bublik 2 6 7
Marton Fucsovics 0 4 5
17.02.20
Calificare
Ilya Ivashka 2 6 3 6
Alexei Popyrin 1 1 6 4
17.02.20
1-a rundă
Mikael Ymer 2 6 3 7
Richard Gasquet 1 3 6 5
bărbaţi simplu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Pablo Andujar 2 6 6
Fernando Verdasco 0 3 3
17.02.20
1-a rundă
Federico Delbonis 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 2 4
17.02.20
1-a rundă
Federico Coria 2 1 7 7
Corentin Moutet 1 6 61 63
17.02.20
1-a rundă
Christian Garin 2 4 7 7
Andrej Martin 1 6 5 65
17.02.20
1-a rundă
Pedro Martinez Portero 2 3 6 7
Hugo Dellien 1 6 2 5
17.02.20
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 5 7 7
Alejandro Davidovich Fokina 1 7 63 5
17.02.20
1-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 4 7
Albert Ramos-Vinolas 1 62 6 62
femei simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Barbora Strycova 2 7 2 6
Amanda Anisimova 1 63 6 4
17.02.20
Calificare
Sorana Cirstea 2 6 1 6
Carla Suarez Navarro 1 2 6 4
17.02.20
Calificare
Kristina Mladenovic 2 6 6
Polona Hercog 0 3 1
17.02.20
1-a rundă
Garbine Muguruza 2 6 7
Kim Clijsters 0 2 66
17.02.20
1-a rundă
Ons Jabeur 2 7 1 6
Alison Riske 1 63 6 3
17.02.20
Calificare
Aliaksandra Sasnovich 2 6 7
Ana Bogdan 0 4 64
17.02.20
Calificare
Jennifer Brady 2 6 6
Su-Wei Hsieh 0 2 2
17.02.20
1-a rundă
Elise Mertens 2 6 6
Qiang Wang 0 3 0
17.02.20
Calificare
Veronika Kudermetova 2 6 6
Bethanie Mattek-Sands 0 4 2
17.02.20
Calificare
Katerina Siniakova 2 5 6 7
Alison Van Uytvanck 1 7 2 5
17.02.20
1-a rundă
Marketa Vondrousova 2 6 6
Anastasija Sevastova 0 3 2
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Margarita Lazareva 2 6 7
Kamila Kerimbayeva 0 3 63
17.02.20
2-a rundă de calif.
Cemre Anil 2 6 6
Carmen Schultheiss 0 3 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mariana Drazic 2 6 7
Eva Garkusha 0 2 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Sai Chamarthi 2 4 7 10
Ioana Zvonaru 1 6 64 7
17.02.20
Finală
Julyette Steur 2 6 4 6
Jiangxue Han 1 3 6 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Rita Atik 2 6 6
Gabriella Mujan 0 2 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Vitalia Stamat 2 6 7
Mina Hodzic 0 4 64
17.02.20
2-a rundă de calif.
Zoziya Kardava 2 6 7
Perla Nieuwboer 0 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Marion Viertler 2 6 6
Antonia Schmidt 0 2 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Tuana Tinaztepe 0 2 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Anna Martemyanova 2 6 6
Beyda Baykal 0 0 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Francesca Curmi 2 5 6 10
Meiqi Guo 1 7 2 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Angelika Shapovalova 2 6 6 11
Anastasiya Soboleva 1 76 2 9
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Leolia Jeanjean 2 6 6
Emma Van Poppel 0 0 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Keisha R. Clousing 2 6 3 12
Zoe Hitt 1 3 6 10
17.02.20
2-a rundă de calif.
Eleonore Tchakarova 2 1 7 10
Kendra Bunch 1 6 64 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Katarina Kozarov 2 6 6
Anastasia Reimchen 0 2 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Lola Mireille Glantz 1 6 3
Demi Tran retragere 0 3 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Gianna Pielet 2 6 6
Brooke Killingsworth 0 1 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Sabina Dadaciu 2 1 6 10
Romary Cardenas Rifka 1 6 3 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Gala Arangio 0 2 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Jaleesa Leslie 2 6 3 10
Verginie Tchakarova 1 3 6 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Emma Davis 2 6 6
Katerina Petrova 0 1 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Gala Arangio 2 6 6
Marian Gomez Pezuela Cano 0 2 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Brooke Killingsworth 2 6 6
Martina Rivero 0 0 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Katerina Petrova 2 6 6
Maria Nikitina 0 1 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mary Stoiana 2 6 6
Katya Ramirez 0 1 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Dasha Plekhanova 2 0 6 10
Sophia Hatton 1 6 4 8
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Yarden Akler 0 2 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Josephine Boualem 2 6 6
Beatris Spasova 0 0 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 0 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Anna Ukolova 2 7 6
Diana Krasnova 0 67 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Emma Lene 2 4 6 10
Maria Vittoria Viviani 1 6 3 5
17.02.20
2-a rundă de calif.
Maria Lota Kaul 2 6 6
Veronika Vlkovska 0 3 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Nuria Brancaccio 1 w/o
Lara Panfilov 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Nicole Khirin 2 6 6
Simona Ogescu 0 3 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Margaux Rouvroy 2 7 6
Daniela Ciobanu 0 61 4
17.02.20
2-a rundă de calif.
Anja Draskovic 2 6 6
Carola Cavelli 0 3 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Andjela Jocovic 2 7 6
Gabriela Duca 0 62 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Veronika Bokor 2 1 6 10
Karola Patricia Bejenaru 1 6 4 7
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Kelia Le Bihan 2 0 6 10
Natalia Orlova 1 6 1 5
17.02.20
Calificare
Marie Villet 2 6 6 10
Fatima Ingrid Amartha Keita 1 76 1 5
17.02.20
Calificare
Franziska Sziedat 2 6 6
Tanysha Dissanayake 0 4 4
17.02.20
Calificare
Romana Cisovska 2 6 6
Joanna Zawadzka 0 2 0
17.02.20
Calificare
Valentina Ryser 2 6 6
Katsiaryna Skachkova 0 4 3
17.02.20
Calificare
Stephanie Judith Visscher 2 6 7
Destinee Martins 0 3 64
17.02.20
Calificare
Anastasia Piangerelli 2 3 6 10
Taylor Ng 1 6 2 7
17.02.20
Calificare
Sophia Biolay 2 7 6
Federica Sacco 0 63 1
femei simplu Indoor Hard United Kingdom W25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Lou Brouleau 2 6 6
Victoria Muntean 0 0 3
17.02.20
Calificare
Katy Dunne 2 6 6
Danielle Daley 0 2 4
17.02.20
Calificare
Kimberley Zimmermann 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 1 0
17.02.20
Calificare
Angelica Moratelli 2 7 6
Arianne Hartono 0 5 3
17.02.20
Calificare
Oana Georgeta Simion 2 7 5 10
Ioana Loredana Rosca 1 5 7 2
17.02.20
Calificare
Margot Yerolymos 2 6 6
Freya Christie 0 4 2
17.02.20
Calificare
Lara Salden 2 4 6 10
Yuriko Miyazaki 1 6 2 6
17.02.20
Calificare
Joanna Garland 2 6 6
Jesika Maleckova 0 4 4
femei simplu Hard India W25 Jodhpur seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Nidhi Chilumula 2 6 6
Sonashe Bhatnagar 0 0 4
17.02.20
Calificare
Sri Peddi Reddy 2 6 1 10
Prerna Bhambri 1 4 6 8
17.02.20
Calificare
Saumya Vig 2 6 6
Muskan Mahajan 0 4 1
17.02.20
Calificare
Vaidehi Chaudhari 2 4 6 10
Ashmitha Easwaramurthi 1 6 3 4
17.02.20
Calificare
Soha Sadiq 2 6 1 10
Supapitch Kuearum 1 2 6 5
17.02.20
Calificare
Humera Begum Shaik 2 6 6
Rashi Malviya 0 1 2
17.02.20
Calificare
Shria Atturu 2 3 7 10
Arthi Muniyan 1 6 62 4
17.02.20
Calificare
Ekaterina Nikiforova 2 6 6
Niditra Rajmohan 0 2 1
femei simplu Hard Australia W25 Perth seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Shiho Akita 2 6 6
Sakura Hosogi 0 3 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Shiho Akita 2 7 6
Olivia Symons 0 5 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mai Minokoshi 2 6 6
Angelina Subotic 0 2 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Kiana Mokhtari 0 1 2
17.02.20
Calificare
Marianna Zakarlyuk 2 7 6
Tamara Barad Itzhaki 0 65 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Andrea Dikosavljevic 2 6 6
Lauren Nikoloski 0 0 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Alicia Smith 2 6 6
Natasha Camer-Pesci 0 0 1
17.02.20
2-a rundă de calif.
Tamara Barad Itzhaki 2 6 6
Ella Nurkic 0 1 0
17.02.20
2-a rundă de calif.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Lara Tovich 0 0 0
17.02.20
Calificare
Mana Kawamura 2 6 7
Mai Minokoshi 0 3 64
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mana Kawamura 2 6 6
Jessie Culley 0 0 1
17.02.20
Calificare
Misaki Matsuda 2 6 6
Andrea Dikosavljevic 0 4 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Misaki Matsuda 2 6 6
Grace Schumacher 0 1 2
17.02.20
2-a rundă de calif.
Monique Barry 2 6 6
Kanako Morisaki 0 3 3
17.02.20
2-a rundă de calif.
Sakura Hosogi 2 6 6
Shanelle Iaconi 0 1 0
17.02.20
Calificare
Mia Repac 2 6 7
Monique Barry 0 3 64
17.02.20
2-a rundă de calif.
Mia Repac 2 6 6
Rebecca Jones 0 3 2
femei simplu Hard Egypt W60 Cairo seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
Calificare
Tereza Mrdeza 2 6 6
Shalimar Talbi 0 0 1
17.02.20
Calificare
Katarzyna Piter 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 1
17.02.20
Calificare
Sabina Sharipova 2 6 2 12
Magali Kempen 1 4 6 10
17.02.20
Calificare
Stefania Rubini 2 6 6
Alice Rame 0 3 2
17.02.20
Calificare
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 3 4
17.02.20
Calificare
Anastasia Gasanova 2 6 3 11
Anna Zaja 1 2 6 9
17.02.20
Calificare
Georgia Andreea Craciun 2 6 3 11
Tessah Andrianjafitrimo 1 0 6 9
17.02.20
Calificare
Yidi Yang 2 6 2 10
Despina Papamichail 1 3 6 8
femei simplu Indoor Hard Japan W60 Kyoto seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă de calif.
Ayaka Okuno 2 6 6
Mua Shigeta 0 2 3
17.02.20
1-a rundă de calif.
Chisa Hosonuma 2 6 6 10
Ramu Ueda 1 75 2 4
17.02.20
Calificare
Chisa Hosonuma 2 7 7
Yui Chikaraishi 0 5 62
17.02.20
1-a rundă de calif.
Ari Matsumoto 2 6 6
Robu Kajitani 0 4 2
17.02.20
Calificare
Ari Matsumoto 2 5 6 10
Funa Kozaki 1 7 4 6
17.02.20
Calificare
Ying Zhang 2 6 6
Rina Saigo 0 4 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Ying Zhang 2 6 3 10
Mai Kandori 1 4 6 5
17.02.20
Calificare
Erina Hayashi 2 7 6
Yuka Hosoki 0 61 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Erina Hayashi 2 6 6
Megumi Nishimoto 0 1 2
17.02.20
1-a rundă de calif.
Jia Qi Kang 2 6 6
Ikumi Yamazaki 0 4 2
17.02.20
Calificare
Jia Qi Kang 2 5 6 10
Ayaka Okuno 1 7 2 5
17.02.20
1-a rundă de calif.
Kisa Yoshioka 2 7 6
Yukina Saigo 0 63 4
17.02.20
Calificare
Kisa Yoshioka 2 7 6
Honoka Kobayashi 0 60 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Yui Chikaraishi 2 6 6
Nalu Himeno 0 0 1
17.02.20
1-a rundă de calif.
Yuka Hosoki 2 6 2 10
Eri Shimizu 1 2 6 7
17.02.20
1-a rundă de calif.
Rina Saigo 2 6 6
Momoko Nishio 0 2 4
17.02.20
1-a rundă de calif.
Funa Kozaki 2 1 7 10
Kanako Osafune 1 6 5 6
17.02.20
1-a rundă de calif.
Honoka Kobayashi 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 3 4
bărbaţi dublu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Nikola Cacic/Hugo Nys 2 6 2 10
Santiago Gonzalez/Ken Skupski 1 4 6 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 7 1 12
Tomislav Brkic/Marin Cilic 1 5 6 10
bărbaţi dublu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 4 10
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 1 6 8
femei dublu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
17.02.20
1-a rundă
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok 2 4 6 10
Darija Jurak/Yaroslava Shvedova 1 6 2 4
17.02.20
1-a rundă
Ying-Ying Duan/Veronika Kudermetova 2 6 6
Viktorija Golubic/Jil Teichmann 0 0 1
17.02.20
1-a rundă
Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang 2 6 6
Julia Goerges/Simona Halep 0 2 1
17.02.20
1-a rundă
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 6 7
Monique Adamczak/Yana Sizikova 0 0 5
17.02.20
1-a rundă
Kveta Peschke/Demi Schuurs 2 6 6
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck 0 3 1
<