Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Bergamo Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
a 3-a rundă
Roman Safiullin [12]  
Illya Marchenko  
20.02.20
12:00
a 3-a rundă
Baptiste Crepatte  
Daniel Michalski  
20.02.20
12:20
a 3-a rundă
Lorenzo Giustino [1]  
Hugo Gaston [15]  
20.02.20
13:20
a 3-a rundă
Raul Brancaccio  
Cem Ilkel [5]  
20.02.20
14:30
a 3-a rundă
Andrea Arnaboldi  
Zdenek Kolar [11]  
20.02.20
15:50
a 3-a rundă
Enzo Couacaud [7]  
Luca Vanni  
20.02.20
18:00
a 3-a rundă
Filippo Baldi [16]  
Chun Hsin Tseng [q]  
20.02.20
20:30
a 3-a rundă
Pedja Krstin [13]  
Roberto Marcora [2]  
bărbaţi simplu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
18:00
a 2-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe [PR]  
Milos Raonic [2]  
20.02.20
18:00
a 2-a rundă
Jack Sock [WC]  
Steve Johnson  
20.02.20
18:00
a 2-a rundă
Tommy Paul  
Frances Tiafoe  
20.02.20
18:00
a 2-a rundă
Miomir Kecmanovic  
Ugo Humbert [6]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Canada Drummondville Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
02:00
a 2-a rundă
Dominik Koepfer [1]  
Strong Kirchheimer  
20.02.20
17:00
a 3-a rundă
Andrew Harris [5]  
Tobias Kamke [10]  
20.02.20
17:00
a 3-a rundă
Johannes Haerteis  
Patrik Niklas-Salminen  
20.02.20
17:00
a 3-a rundă
Arthur Rinderknech [12]  
Michael Mmoh [6]  
20.02.20
17:00
a 3-a rundă
Sebastian Korda [11]  
Max Purcell [7]  
20.02.20
17:00
a 3-a rundă
Maxime Cressy [14]  
Liam Caruana  
21.02.20
01:00
a 3-a rundă
Roberto Cid [8]  
Liam Broady [9]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Koblenz Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
a 3-a rundă
Tomas Machac  
Vit Kopriva  
20.02.20
12:20
a 3-a rundă
Sasi Kumar Mukund [q]  
Yannick Hanfmann [2]  
20.02.20
12:20
a 3-a rundă
Tallon Griekspoor [3]  
Daniel Masur [13]  
20.02.20
13:40
a 3-a rundă
Quentin Halys [7]  
Ruben Bemelmans [12]  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Peter Nagy [8]  
Peter Makk  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Maxime Hamou [1WC]  
Denys Klok  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Domagoj Biljesko [q]  
Luca Giacomini  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Dimitriy Voronin  
Yshai Oliel [4]  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Luca Prevosto [q]  
Marko Miladinovic [6]  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Fabian Marozsan  
Jules Okala [2]  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo [3]  
Calin Manda [q]  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Jonas Forejtek [7]  
Edoardo Eremin [q]  
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Riccardo Maiga  
Michal Mikula [q]  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Moez Echargui  
Quentin Folliot [7]  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Aziz Ouakaa [WC]  
Pak Long Yeung [WC]  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Stefan Palosi [WC]  
Thomas Laurent [2]  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Remy Bertola [q]  
Lucas Krainer [q]  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Ugo Blanchet  
Benjamin Pietri  
20.02.20
13:00
a 2-a rundă
Rishab Agarwal  
Manish Sureshkumar [3]  
20.02.20
13:30
a 2-a rundă
Nicolas Alvarez Varona [4]  
Timo Legout  
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany M15 Oberhaching seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
13:00
a 2-a rundă
Jonathan Mridha [4]  
Timo Stodder [q]  
20.02.20
13:00
a 2-a rundă
Arthur Reymond [5]  
Christoph Negritu [q]  
20.02.20
13:00
a 2-a rundă
Jakub Paul  
Stefan Seifert  
20.02.20
14:30
a 2-a rundă
Jan Satral [1]  
Dominik Boehler  
20.02.20
14:30
a 2-a rundă
Ondrej Krstev  
Elmar Ejupovic [2]  
20.02.20
14:30
a 2-a rundă
Sebastian Prechtel  
Dalibor Svrcina  
20.02.20
16:00
a 2-a rundă
Damien Wenger  
Mick Veldheer [3]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan M25 Aktobe seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
06:00
a 2-a rundă
Vladimir Ivanov  
Yunseong Chung [2]  
20.02.20
07:00
a 2-a rundă
Mikhail Fufygin [q]  
Francesco Forti [7]  
20.02.20
07:00
a 2-a rundă
Grigoriy Lomakin  
Djurabeck Karimov  
20.02.20
07:00
a 2-a rundă
Timur Maulenov [WC]  
Savriyan Danilov  
20.02.20
07:20
a 2-a rundă
Maxim Ratniuk  
Yuta Shimizu [3]  
20.02.20
07:20
a 2-a rundă
Rio Noguchi [5]  
Emiliano Maggioli  
20.02.20
08:30
a 2-a rundă
Yaraslav Shyla [q]  
Vladyslav Manafov  
20.02.20
08:30
a 2-a rundă
Denis Yevseyev [4]  
Otto Virtanen [q]  
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom M25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
13:30
a 2-a rundă
Gleb Sakharov  
Jack Draper [2]  
20.02.20
13:30
a 2-a rundă
Antoine Bellier  
Lucas Poullain  
20.02.20
13:30
a 2-a rundă
Jesper De Jong [4]  
Aidan Mchugh  
20.02.20
15:00
a 2-a rundă
Alexander Donski  
Wojciech Marek [q]  
20.02.20
15:00
a 2-a rundă
Valentin Royer  
Tom Hands [q]  
bărbaţi simplu Zgura Uruguay M25 Punta del seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Francisco Cerundolo [1]  
Camilo Ugo Carabelli  
bărbaţi simplu Hard Mexico Morelos Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
03:00
a 2-a rundă
Gerardo Lopez Villasenor  
Roberto Ortega-Olmedo [14]  
20.02.20
18:00
a 3-a rundă
Alejandro Gonzalez  
Sebastian Ofner [2]  
20.02.20
18:00
a 3-a rundă
Peter Polansky [5]  
Jurij Rodionov [10]  
20.02.20
18:00
a 3-a rundă
Daniel Altmaier [7]  
Skander Mansouri  
20.02.20
18:00
a 3-a rundă
Juan Pablo Ficovich [9]  
Christopher Eubanks [6]  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
13:00
a 2-a rundă
Gilles Simon  
Aljaz Bedene  
20.02.20
15:00
a 2-a rundă
Marin Cilic  
Denis Shapovalov [4]  
20.02.20
17:00
a 2-a rundă
Daniil Medvedev [1]  
Jannik Sinner  
20.02.20
20:00
a 2-a rundă
Pierre-Hugues Herbert  
Felix Auger Aliassime [7]  
20.02.20
22:00
a 2-a rundă
David Goffin [3]  
Egor Gerasimov [q]  
bărbaţi simplu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
02:00
a 2-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia [WC]  
Federico Coria [q]  
20.02.20
21:30
a 2-a rundă
Joao Domingues [q]  
Gianluca Mager [q]  
20.02.20
21:30
a 2-a rundă
Dominic Thiem [1]  
Jaume Antoni Munar Clar  
20.02.20
21:30
a 2-a rundă
Borna Coric [5]  
Thiago Seyboth Wild [WC]  
20.02.20
21:30
a 2-a rundă
Lorenzo Sonego  
Dusan Lajovic [2]  
femei simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
Sfert de finală
Elena Rybakina [SE]  
Karolina Pliskova [2]  
20.02.20
14:00
Sfert de finală
Jennifer Brady [q]  
Garbine Muguruza [WC]  
20.02.20
19:00
Sfert de finală
Simona Halep [1]  
Aryna Sabalenka [7]  
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Yuliana Lizarazo [8]  
Anri Nagata  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Julia Stamatova  
Marina Yudanov [3]  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Anastasia Nefedova [7]  
Aurora Zantedeschi  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Marion Viertler [q]  
Silvia Njiric  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Sapfo Sakellaridi [q]  
Suzan Lamens [5]  
20.02.20
10:00
a 2-a rundă
Maria Herazo Gonzalez [4]  
Mariana Drazic [q]  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Lyubov Kostenko  
Melanie Stokke [2]  
20.02.20
11:30
a 2-a rundă
Nina Potocnik [1]  
Vitalia Stamat [q]  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Gabriella Taylor [1]  
Justina Mikulskyte  
20.02.20
10:30
a 2-a rundă
Adithya Karunaratne [WC]  
Petia Arshinkova [4]  
20.02.20
11:00
a 2-a rundă
Loudmilla Bencheikh  
Daniela Vismane [6WC]  
20.02.20
11:00
a 2-a rundă
Fiona Ganz  
Jacqueline Cabaj Awad  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Gergana Topalova [3]  
Carole Monnet  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Noa Liauw A Fong  
Anastasia Kulikova [7]  
20.02.20
13:30
a 2-a rundă
Maria Bondarenko  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [2]  
femei simplu Indoor Hard United Kingdom W25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Laura-Ioana Paar [6]  
Simona Waltert  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Kristie Ahn [1]  
Marie Benoit  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Lou Brouleau [q]  
Nuria Parrizas-Diaz [5]  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Clara Burel  
Yuriko Miyazaki [LL]  
20.02.20
12:00
a 2-a rundă
Clara Tauson  
Anna-Lena Friedsam [2]  
femei simplu Hard India W25 Jodhpur seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
06:00
a 2-a rundă
Nudnida Luangnam [4]  
Evgeniya Burdina  
20.02.20
06:00
a 2-a rundă
Ankita Raina [1]  
Sakura Hondo  
20.02.20
06:00
a 2-a rundă
Aunchisa Chanta  
Rutuja Bhosale [8WC]  
20.02.20
07:30
a 2-a rundă
Sowjanya Bavisetti  
Miyabi Inoue  
20.02.20
07:30
a 2-a rundă
Berfu Cengiz [7]  
Mananchaya Sawangkaew  
20.02.20
07:30
a 2-a rundă
Mihika Yadav [WC]  
Riya Bhatia [6]  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Michika Ozeki  
Francesca Jones [3]  
20.02.20
09:00
a 2-a rundă
Sathwika Sama  
Jodie Anna Burrage [2]  
femei simplu Hard Australia W25 Perth seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
04:00
a 2-a rundă
Erika Sema  
Leonie Kung [6]  
20.02.20
04:00
a 2-a rundă
Irina Ramialison  
Talia Gibson [WC]  
20.02.20
04:00
a 2-a rundă
Alexandra Bozovic  
Asia Muhammad [3]  
20.02.20
04:00
a 2-a rundă
Maddison Inglis [1]  
Ivana Popovic  
20.02.20
05:30
a 2-a rundă
Shiho Akita [q]  
Zuzana Zlochova [8]  
20.02.20
05:30
a 2-a rundă
Abigail Tere-Apisah  
Naiktha Bains [2]  
20.02.20
05:30
a 2-a rundă
Destanee Aiava [5]  
Amber Marshall [WC]  
20.02.20
06:00
a 2-a rundă
Su Jeong Jang [7]  
Sakura Hosogi [LL]  
femei simplu Hard Egypt W60 Cairo seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
a 2-a rundă
Melanie Klaffner [WC]  
Marta Kostyuk  
20.02.20
11:00
a 2-a rundă
Vitalia Diatchenko [1]  
Kamilla Rakhimova  
20.02.20
11:00
a 2-a rundă
Elena Gabriela Ruse [8]  
Anastasiya Komardina  
20.02.20
11:00
a 2-a rundă
Aliona Bolsova [3]  
Amanda Carreras [LL]  
femei simplu Indoor Hard Japan W60 Kyoto seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
03:00
a 2-a rundă
Akiko Omae [6]  
Moyuka Uchijima  
20.02.20
03:00
a 2-a rundă
Jia Qi Kang [q]  
Tara Moore  
20.02.20
03:00
a 2-a rundă
Mai Hontama  
Ayano Shimizu [8]  
20.02.20
04:20
a 2-a rundă
Chisa Hosonuma [q]  
Fang Ying Xun [3]  
20.02.20
04:20
a 2-a rundă
Kyoka Okamura [5]  
Erina Hayashi [q]  
20.02.20
04:20
a 2-a rundă
Xin Yu Wang [1]  
Nagi Hanatani  
20.02.20
05:50
a 2-a rundă
Indy De Vroome [4]  
Ying Zhang [q]  
20.02.20
05:50
a 2-a rundă
Mei Yamaguchi  
Risa Ushijima  
bărbaţi dublu Hard USA Delray Beach seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
18:00
Sfert de finală
Nicholas Monroe/Jack Withrow [WC]  
Luke Bambridge/Ben Mclachlan [4]  
20.02.20
18:00
Sfert de finală
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara  
Christian Harrison/Dennis Novikov [WC]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Canada Drummondville Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
02:00
1-a rundă
Hunter Johnson/Yates Johnson  
Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen  
20.02.20
03:20
1-a rundă
Boris Arias/Karol Drzewiecki  
Shintaro Imai/Go Soeda  
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Koblenz Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
16:20
1-a rundă
Dan Added/Markus Eriksson  
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp  
21.02.20
01:00
Sfert de finală
Ruben Bemelmans/Daniel Masur  
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn [2WC]  
bărbaţi dublu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
Sfert de finală
Naoki Tajima/Renta Tokuda [4]  
Yanki Erel/Zura Tkemaladze  
20.02.20
13:00
Sfert de finală
Domagoj Biljesko/Luca Giacomini  
Mats Hermans/Max Houkes [3]  
20.02.20
13:00
Sfert de finală
Fabian Marozsan/Peter Nagy [1]  
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker  
20.02.20
13:30
Sfert de finală
Vasile Antonescu/Osmancan Soyler  
Calin Manda/Oleg Prihodko [2]  
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
14:00
Sfert de finală
Adrian Barbu/Stefan Palosi [4]  
Federico Lucini/Daniele Pasini [WC]  
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Moez Echargui/Anis Ghorbel [1]  
Riccardo Maiga/Dan Alexandru Tomescu  
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Ugo Blanchet/Mayeul Darras  
Remy Bertola/Francesco Vilardo [3]  
20.02.20
15:30
Sfert de finală
Majed Kilani/Aziz Ouakaa  
Aziz Kijametovic/Adam Moundir  
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany M15 Oberhaching seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
16:30
Sfert de finală
Kai Lemstra/Christoph Negritu [3]  
Linus Frost/Christian Samuelsson  
bărbaţi dublu Indoor Hard Kazakhstan M25 Aktobe seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
11:00
Sfert de finală
Yunseong Chung/Djurabeck Karimov  
Rio Noguchi/Yuta Shimizu  
20.02.20
11:00
Sfert de finală
Arjun Kadhe/Denis Yevseyev [1]  
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk  
20.02.20
11:00
Sfert de finală
Riccardo Balzerani/Francesco Forti  
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom M25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Elliott Farmer/Alexander Jhun  
Simon Freund/Evan Hoyt [2]  
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Karl Friberg/Jake Hersey  
Mark Whitehouse/Marcus Willis [WC]  
20.02.20
16:30
Sfert de finală
Jesper De Jong/Bart Stevens [3]  
Jack Draper/Aidan Mchugh  
bărbaţi dublu Hard Mexico Morelos Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
04:20
1-a rundă
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo [3]  
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Marseille seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
19:30
Sfert de finală
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Benoit Paire/David Vega Hernandez  
bărbaţi dublu Zgura Brazil Rio de seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
03:00
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro [WC]  
femei dublu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
Sfert de finală
Hayley Carter/Luisa Stefani  
Desirae Krawczyk/Alison Riske  
20.02.20
14:00
Sfert de finală
Barbora Krejcikova/Saisai Zheng [5]  
Nicole Melichar/Yifan Xu [3]  
20.02.20
18:00
Sfert de finală
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [1]  
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands  
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
13:30
Sfert de finală
Maria Herazo Gonzalez/Julia Stamatova [3]  
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi  
20.02.20
13:30
Sfert de finală
Suzan Lamens/Nina Stadler [1]  
Anita Husaric/Francisca Jorge  
20.02.20
13:30
Sfert de finală
Meiqi Guo/Jiangxue Han  
Ksenia Laskutova/Lexie Stevens [4]  
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
13:00
Sfert de finală
Jenny Duerst/Anna Pribylova [3]  
Julie Belgraver/Mylene Halemai  
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Anhelina Kalita/Katsiaryna Skachkova [WC]  
Nadia Echeverria Alam/Justina Mikulskyte [2]  
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Elizaveta Koklina/Daria Mishina  
Fiona Ganz/Noa Liauw A Fong  
20.02.20
15:00
Sfert de finală
Laura Boehner/Mariia Tkacheva  
Petia Arshinkova/Gergana Topalova [4]  
femei dublu Indoor Hard United Kingdom W25 Glasgow seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
13:30
Sfert de finală
Marie Benoit/Angelica Moratelli  
Lou Brouleau/Ioana Loredana Rosca  
20.02.20
13:30
Sfert de finală
Lara Salden/Clara Tauson  
Jesika Maleckova/Victoria Muntean  
20.02.20
16:30
Sfert de finală
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki  
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann  
femei dublu Hard India W25 Jodhpur seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
09:00
Sfert de finală
Prerna Bhambri/Nidhi Chilumula [WC]  
Mihaela Djakovic/Bojana Marinkovic  
20.02.20
10:30
Sfert de finală
Rutuja Bhosale/Miyabi Inoue [1]  
Ekaterina Nikiforova/Saumya Vig  
20.02.20
10:30
Sfert de finală
Sowjanya Bavisetti/Nikola Breckova  
Jennifer Luikham/Mihika Yadav  
20.02.20
10:30
Sfert de finală
Evgeniya Burdina/Valeriya Strakhova  
Snehal Mane/Ankita Raina [4]  
femei dublu Hard Australia W25 Perth seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
08:00
Sfert de finală
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe [1]  
Shiho Akita/Mai Minokoshi  
20.02.20
08:00
Sfert de finală
Paige Mary Hourigan/Abigail Tere-Apisah  
Alana Parnaby/Alicia Smith  
20.02.20
08:00
Sfert de finală
Anna Ureke/Marianna Zakarlyuk  
Naiktha Bains/Su Jeong Jang [4]  
20.02.20
08:00
Sfert de finală
Emily Fanning/Ho Ching Wu  
Kanako Morisaki/Erika Sema [2]  
femei dublu Indoor Hard Japan W60 Kyoto seturi 1 2 3 4 5
20.02.20
07:30
Sfert de finală
Haruka Kaji/Junri Namigata [1]  
Akiko Omae/Peangtarn Plipuech  
20.02.20
07:30
Sfert de finală
Yu-Chieh Hsieh/Minori Yonehara [3]  
Momoko Kobori/Ayano Shimizu  
<