Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Mexico Acapulco seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Rafael Nadal 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 3 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Canada Calgary Challenger seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Arthur Rinderknech 2 6 7
Kacper Zuk 0 3 63
29.02.20
Semifinală
Maxime Cressy 2 6 4 7
Liam Broady 1 3 6 65
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Denis Istomin 2 6 7
Jurij Rodionov 0 3 61
29.02.20
Semifinală
Jeff Wolf 2 7 7
Mikael Torpegaard 0 62 65
bărbaţi simplu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Novak Djokovic 2 6 6
Stefanos Tsitsipas 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 7 6
Kai Wehnelt 0 64 3
29.02.20
Semifinală
Nicholas David Ionel 2 6 6
Vasil Kirkov 0 3 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Thomas Laurent 2 6 6
Benjamin Pietri 0 0 1
29.02.20
Semifinală
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6 6
Majed Kilani 1 75 3 0
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Soichiro Moritani 0 4 4
29.02.20
Semifinală
David Poljak 2 6 7
Nam Hoang Ly 0 4 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Trnava seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Lukas Klein 0 4 2
29.02.20
Semifinală
Karlis Ozolins 2 6 7
Vitaliy Sachko 0 3 5
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Riccardo Bonadio 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Turkey M25 Antalya seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Pedro Cachin 2 6 2 6
Jonas Forejtek 1 4 6 3
29.02.20
Semifinală
Duje Ajdukovic 2 6 6
Yshai Oliel 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Argentina M25 Cordoba seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Sfert de finală
Tomas Martin Etcheverry 2 6 1 7
Facundo Arguello 1 2 6 62
29.02.20
Semifinală
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Franco Agamenone 0 4 4
29.02.20
Sfert de finală
Camilo Ugo Carabelli 2 7 6
Roman Andres Burruchaga 0 63 4
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom M25 Sunderland seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Igor Sijsling 2 6 1 6
Jesper De Jong 1 2 6 2
29.02.20
Semifinală
Jack Draper 2 6 6
Valentin Royer 0 2 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy M25 Trento seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Ruben Bemelmans 2 6 6
Francesco Forti 0 4 2
29.02.20
Semifinală
Alexander Erler 2 6 6
Julian Ocleppo 0 4 2
bărbaţi simplu Indoor Hard France Pau Challenger seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Ernests Gulbis 2 6 6 6
Teimuraz Gabashvili 1 3 74 1
29.02.20
Semifinală
Jerzy Janowicz 2 6 6 7
Jiri Vesely 1 4 76 67
bărbaţi simplu Zgura Chile Santiago seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Casper Ruud 2 7 6
Albert Ramos-Vinolas 0 65 2
29.02.20
Semifinală
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Renzo Olivo 0 1 3
femei simplu Hard Mexico Monterrey seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Giulia Gatto-Monticone 2 6 3 6
Gabriela Talaba 1 2 6 4
29.02.20
1-a rundă de calif.
Stefanie Voegele 2 7 7
Sara Errani 0 62 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Olga Govortsova 2 6 7
Marcela Zacarias 0 0 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Kristina Kucova 2 7 6
Jasmine Paolini 0 5 1
29.02.20
1-a rundă de calif.
Lara Arruabarrena 2 6 6
Maddison Inglis 0 2 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Martina Trevisan 2 7 6
Dalila Jakupovic 0 65 3
29.02.20
1-a rundă de calif.
Anna Schmiedlova 2 6 6
Lizette Cabrera 0 3 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Nadia Podoroska 2 6 6 6
Kaja Juvan 1 4 78 1
29.02.20
1-a rundă de calif.
Varvara Flink 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez 0 0 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Astra Sharma 2 6 6
Ana Karen Guadiana Campos 0 1 1
29.02.20
1-a rundă de calif.
Caroline Dolehide 2 6 4 7
Ana Sofia Sanchez 1 3 6 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Daniela Seguel 0 3 2
femei simplu Hard Mexico Acapulco seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Heather Watson 2 6 6 6
Leylah Annie Fernandez 1 4 78 1
femei simplu Indoor Hard France Lyon seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Jia-Jing Lu 2 6 6
Elitsa Kostova 0 1 3
29.02.20
1-a rundă de calif.
Lesley Kerkhove 2 6 7 7
Elsa Jacquemot 1 76 63 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Isabella Shinikova 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 3 4
29.02.20
1-a rundă de calif.
Irina Maria Bara 2 7 6
Audrey Albie 0 5 0
29.02.20
1-a rundă de calif.
Antonia Lottner 2 6 6
Lou Brouleau 0 3 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Magdalena Frech 2 6 6
Valeria Savinykh 0 1 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Anastasiya Komardina 2 6 5 7
Natalija Kostic 1 2 7 5
29.02.20
1-a rundă de calif.
Jaqueline Cristian 2 7 6
Nuria Parrizas-Diaz 0 5 0
29.02.20
1-a rundă de calif.
Margot Yerolymos 2 7 6
Jana Cepelova 0 64 1
29.02.20
1-a rundă de calif.
Cristina Bucsa 2 6 6
Mirjam Bjorklund 0 4 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Lara Salden 2 6 2 6
Tamara Korpatsch 1 1 6 2
29.02.20
1-a rundă de calif.
Marta Kostyuk 2 6 4 6
Martina Di Giuseppe 1 1 6 1
femei simplu Hard Qatar Doha seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Aryna Sabalenka 2 6 6
Petra Kvitova 0 3 3
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Eleonora Molinaro 2 6 6
Jiangxue Han 0 1 4
29.02.20
Semifinală
Zeynep Sonmez 2 6 6
Ipek Oz 0 4 3
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Andreea Rosca 0 3 4
29.02.20
Semifinală
Darya Astakhova 2 6 3 6
Noelia Bouzo Zanotti 1 4 6 2
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Alice Rame 2 6 6
Giulia Morlet 0 2 3
29.02.20
Semifinală
Nefisa Berberovic 1 7 2
Carole Monnet retragere 0 5 0
femei simplu Carpet Germany W25 Altenkirchen seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Bibiane Schoofs 2 6 7
Arlinda Rushiti 0 2 5
29.02.20
Semifinală
Eva Lys 2 6 6
Susan Bandecchi 0 3 2
femei simplu Indoor Hard France W25 Macon seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Oceane Dodin 2 7 6
Harmony Tan 0 60 3
29.02.20
Semifinală
Jessika Ponchet 2 6 6
Vera Lapko 0 1 4
femei simplu Indoor Hard Russia W25 Moscow seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Ekaterina Kazionova 2 7 6
Taisya Pachkaleva 0 67 1
29.02.20
Semifinală
Kamilla Rakhimova 1 4
Anastasia Zakharova retragere 0 0
femei simplu Hard Australia W25 Perth seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Sfert de finală
Jennifer Elie 2 6 7
Sohyun Park 0 3 63
29.02.20
Finală
Shiho Akita 2 6 6
Irina Ramialison 0 3 3
29.02.20
Semifinală
Shiho Akita 2 6 6
Destanee Aiava 0 4 2
29.02.20
Sfert de finală
Irina Ramialison 2 7 6
Abigail Tere-Apisah 0 5 4
29.02.20
Semifinală
Irina Ramialison 2 6 6
Jennifer Elie 0 4 4
femei simplu Hard USA W25 Rancho Santa seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Xiaodi You 2 6 7
Rebecca Sramkova 0 4 65
femei simplu Indoor Hard United Kingdom W25 Sunderland seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Viktoriya Tomova 2 7 6
Samantha Murray 0 5 2
29.02.20
Semifinală
Emma Raducanu 2 6 6
Clara Tauson 0 4 2
bărbaţi dublu Hard Mexico Acapulco seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 6 11
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 66 74 9
bărbaţi dublu Indoor Hard Canada Calgary Challenger seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Harry Bourchier/Filip Peliwo 2 6 6 10
Liam Broady/Scott Clayton 1 4 75 5
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 2 7 7
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 0 63 64
bărbaţi dublu Hard UAE Dubai seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Raven Klaasen/Oliver Marach 0 3 2
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Constantin Schmitz/Kai Wehnelt 2 2 6 11
Ljubomir Celebic/Igor Saveljic 1 6 4 9
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Moez Echargui/Anis Ghorbel 2 6 6
Quentin Folliot/Hugo Pontico 0 0 2
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Ryan Nijboer/Glenn Smits 2 2 6 10
Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky 1 6 3 8
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia M15 Trnava seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Patrik Rikl/Jan Satral 2 6 6
Kai Lemstra/Christoph Negritu 0 3 4
bărbaţi dublu Zgura Argentina M25 Cordoba seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 1 w/o
Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi 0
29.02.20
Semifinală
Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim 2 4 6 11
Federico Zeballos/Matias Zukas 1 6 4 9
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy M25 Trento seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 2 7 6
Alexander Erler/David Jorda Sanchis 0 67 2
bărbaţi dublu Indoor Hard France Pau Challenger seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Simone Bolelli/Florin Mergea 2 7 6
Teimuraz Gabashvili/Lukas Lacko 0 66 1
bărbaţi dublu Zgura Chile Santiago seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Roberto Carballes Baena/Alejandro Davidovich Fokina 2 7 6
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 0 63 1
femei dublu Hard Mexico Acapulco seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 2 6 7
Kateryna Bondarenko/Sharon Fichman 0 3 65
femei dublu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Gozal Ainitdinova/Zoziya Kardava 2 6 7 12
Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo 1 74 61 10
femei dublu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Oana Gavrila/Andreea Rosca 2 6 4 10
Miriam Kolodziejova/Chantal Skamlova 1 3 6 7
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Mylene Halemai/Andreea Prisacariu 2 6 6
Petia Arshinkova/Gergana Topalova 0 3 4
femei dublu Carpet Germany W25 Altenkirchen seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Laura-Ioana Paar/Andreea Mitu 2 7 6
Anna Popescu/Chiara Scholl 0 5 2
femei dublu Indoor Hard France W25 Macon seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Audrey Albie/Marine Partaud 2 3 7 12
Miriam Bianca Bulgaru/Estelle Cascino 1 6 63 10
femei dublu Indoor Hard Russia W25 Moscow seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Finală
Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova 2 6 3 10
Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou 1 1 6 6
femei dublu Hard Australia W25 Perth seturi 1 2 3 4 5
29.02.20
Semifinală
Paige Mary Hourigan/Abigail Tere-Apisah 2 6 6
Alana Parnaby/Alicia Smith 0 4 3
29.02.20
Semifinală
Kanako Morisaki/Erika Sema 2 7 3 11
Destanee Aiava/Abbie Myers 1 65 6 9
29.02.20
Finală
Kanako Morisaki/Erika Sema 2 6 4 10
Paige Mary Hourigan/Abigail Tere-Apisah 1 1 6 7
<